Politika

46 feliratkozó

több mint 2 éve
vhsboxer 102
Fejér megyei OMW kúton már koordinálták ma délelőtt az autókat annyian voltak. H a hír hatására vagy sem...
Beki
OMV ..
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Most akartam hozni én is:

 www.vg.hu/nemzetkozi-gazdasag/2022/06/bezarhatnak-az-omv-benzinkutjai-magyarorszagon-a-mol-nem-kepes-fedezni-a-kiesest
warr_b
Mondjuk én nem az OMV miatt írtam, hanem amiatt, hogy a MOL meg halasztja a karbantartást, de a nyár után muszáj lesz nekik is leállni, aztán ugyi az szopó.

Ezzel az árstoppal meg azt is elérték, hogy nem ide hozzák a cégek a cuccost, így nőtt a MOL piaci részesedése, amit gondolom majd szeretne megtartani.

Nem vagyok ellenére annak, hogy támogassuk a magyar cégeket, erősítsük a hazai gazdaságot (cseheknél, németeknél is ez van), csak amikor a haszon a haverok zsebébe vándorol és ezt arra használják, hogy a saját hatalmukat szilárdítsák meg és kvázi feudális berendezkedést hozzanak létre, az már annyira nem fasza.
Solymi
Érdekes ez egyébként, mert azért a MOL nem NER függő, amolyan OTP féle monstrum. Orbánék ugye éppen építik ki ezért az ellen-OTP-t, érdekes lesz, hogy mikor jön az ellen-MOL.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 887
Most akartam hozni én is:

 www.vg.hu/nemzetkozi-gazdasag/2022/06/bezarhatnak-az-omv-benzinkutjai-magyarorszagon-a-mol-nem-kepes-fedezni-a-kiesest
warr_b
Mondjuk én nem az OMV miatt írtam, hanem amiatt, hogy a MOL meg halasztja a karbantartást, de a nyár után muszáj lesz nekik is leállni, aztán ugyi az szopó.

Ezzel az árstoppal meg azt is elérték, hogy nem ide hozzák a cégek a cuccost, így nőtt a MOL piaci részesedése, amit gondolom majd szeretne megtartani.

Nem vagyok ellenére annak, hogy támogassuk a magyar cégeket, erősítsük a hazai gazdaságot (cseheknél, németeknél is ez van), csak amikor a haszon a haverok zsebébe vándorol és ezt arra használják, hogy a saját hatalmukat szilárdítsák meg és kvázi feudális berendezkedést hozzanak létre, az már annyira nem fasza.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Fejér megyei OMW kúton már koordinálták ma délelőtt az autókat annyian voltak. H a hír hatására vagy sem...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most akartam hozni én is:

 www.vg.hu/nemzetkozi-gazdasag/2022/06/bezarhatnak-az-omv-benzinkutjai-magyarorszagon-a-mol-nem-kepes-fedezni-a-kiesest


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 887


No, akkor fel lehet készülni majd arra, hogy el lesz rendelve HO, páros-páratlan napi autóhasználat, stb.

Tegnap egyébként is hívtak a közvéleménykutatók, de részben már ez is szerepelhetett a kérdések között.

Mondjuk ami kérdéseket összeállítanak az valami borzalom, lassan már skippelnem kell a válaszadást a legtöbb kérdésnél.

Pl.: egyik: Kövesse-e Mo az EU ajánlásait vagy inkább fektessen a hazai technológiai szektorba...WTF...
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért én nagyon remélem, hogy lapul valahol egy tanulmány az eu nélküli gazdasági előrejelzésekről. Azt gondolom, hogy ezt minden eu tag megrendelte.
Én nem támogatom a kilépést de egy kormánynak kötelessége megvizsgálni minden lehetőséget.
gordon
Minden bűnszervetetnek van menekülési terve

több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 528 — JAFL Tampa GM
Azért én nagyon remélem, hogy lapul valahol egy tanulmány az eu nélküli gazdasági előrejelzésekről. Azt gondolom, hogy ezt minden eu tag megrendelte.
Én nem támogatom a kilépést de egy kormánynak kötelessége megvizsgálni minden lehetőséget.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2022/06/03/az-europai-neppart-nem-ker-a-fideszbol-orulnek-hogy-orbanek-leleptek
Még csak beszélni sem hajlandóak Navracsiccsal. Orbán egy zseni 😉
ender1112
Nem érted te Orbán zsenialitását. 😛 | Én sem |

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 814
ezt a +44% szja bevételt elmagyarázza nekem valaki miből várják?
briareos
Nagyon komoly béremelés van, szinte mindenhol. Értem ez alatt a 10-15%-ot ami inflációhoz képest semmi, de azért az utóbbi 10 év után komolynak tűnik. Az átlag én pedig főleg a magas bérek “felfutása” miatt emelkedik még intenzívebben, így az SZJA bevételek mindenképp jelentősen emelkednek.
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
 444.hu/2022/06/03/az-europai-neppart-nem-ker-a-fideszbol-orulnek-hogy-orbanek-leleptek
Még csak beszélni sem hajlandóak Navracsiccsal. Orbán egy zseni 😉

Szerkesztette: ender1112
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2022/06/03/elfogytak-az-orvosok-a-szolnoki-korhazban-sem-lehet-szulni

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
ezt a +44% szja bevételt elmagyarázza nekem valaki miből várják?

több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
 m.hvg.hu/itthon/20220603_Orbannal_a_kasszakulcs_o_szabja_majd_meg_a_miniszterek_allamtitkarok_helyettes_allamtitkarok_fizeteset
És a határ a csillagos ég




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Oké lemaradtam. Akkor Orbán végül leszopja a lovat vagy nem?
andree
Cicciolina majd megmutatja neki, hogy kell.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
andree Arizona Cardinals 1 696
Oké lemaradtam. Akkor Orbán végül leszopja a lovat vagy nem?
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 799 — beers & Packers
Politico: a lengyeleknek is elege van Magyarországból
 www.atv.hu/belfold/20220603/politico-a-lengyeleknek-is-elege-van-magyarorszagbol
Ha ez igaz, akkor nagy szar van. Gondolom, mindenki ismeri a mondást, amit most találtam ki: addig táncol a páva, amíg eltörik a lába.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
 444.hu/2022/06/03/magyar-belarusz-katonai-politikai-megbeszelesrol-szamolt-be-lukasenka-vedelmi-miniszteriuma
A Kirill vétó nem egy random lépés volt, úgy tűnik.
ender1112
Ideje most már megtámadni ezeket a pofátlan ukránokat, és ollóba fogni őket.
warr_b
mi megmondtuk hogy hagyják rá

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 444.hu/2022/06/03/magyar-belarusz-katonai-politikai-megbeszelesrol-szamolt-be-lukasenka-vedelmi-miniszteriuma
A Kirill vétó nem egy random lépés volt, úgy tűnik.
ender1112
Ideje most már megtámadni ezeket a pofátlan ukránokat, és ollóba fogni őket.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
 444.hu/2022/06/03/magyar-belarusz-katonai-politikai-megbeszelesrol-szamolt-be-lukasenka-vedelmi-miniszteriuma
A Kirill vétó nem egy random lépés volt, úgy tűnik.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Miért parázik egy csomó ember minden kis külpolitikai faszkodás láttán az EU-ból való kilépésünkön?
Nulla realitása van.
Senkinek se érné meg, se gazdaságilag, se politikailag, sehogy.
Oldalakon keresztül lehetne fejtegetni, hogy akár a pénz miatt, akár az oroszok miatt, a NER vagy Orbán személyes érdekei miatt, de a "Nyugat" gazdasági érdekeivel is egybecsengően evidencia, hogy maradunk az EU-ban, semmi okunk kilépni, kibaszni meg nem tudnak.
Sobri Jóska
szerinted ha az kell a kormányon maradáshoz hogy kilépjünk nem fogunk kilépni?
come on
Negritis
Nem kell az.
Miért kéne?
Sose kellett.
A kérdésed kb. annyira életszerűtlen, mintha azon tanakodnál, hogyha az kéne a kormányonmaradáshoz, hogy Orbán leszopjon e egy lovat, akkor megtenné e. Ha ezen akarsz tanakodni megteheted, de a nem szokványos fantáziádon kívül ez semmi másról nem szól és sehogy nem kapcsolódik a valósághoz.
Sose fogunk kilépni az EU-ból, az ezen való kattogás felesleges, az ezzel való riogatás értelmetlen, ha meg komolyan felmerül benned, az a politika iránti teljes hozzá nem értésedet demonstrálja.
Sobri Jóska
Nem lehet azt állítani, hogy ki fogunk lépni (remélem, nem következik be soha), de az nem puszta fikció, hanem tény, hogy Orbánék ezzel a lehetőséggel is játszadoznak. Csak a vak nem látja. Itt egy kis gyűjtés:
 azonnali.hu/cikk/20210819_biztos-nem-leszunk-az-eu-netto-befizetoi-az-evtized-vegere-es-hiba-a-fidesztol-a-kilepest-pedzegetni
Annak sem volt túl sok racionalitása, hogy a Fidesz szakításig vigye a dolgot az Európai Néppárttal.
Kevesen hitték volna, hogy beüt a Brexit, azt még kevesebben, hogy Putyin tényleg megtámadja Ukrajnát. A helyedben én óvatosabb lennék az ex cathedra kijelentésekkel.
nagylaza
Ja, a hülye is tudta, hogy nem lesz Brexit, Trump, Putyin támadás, stb Vagy ez a Kirill vétó, milyen racionális, a fideszesek is csak lesnek, hogy ez most miért volt. De uniós kilépés, az már tényleg lehetetlen 🤣
ender1112
Én értem, hogy a kommunikációjuk erre mutat.
De gazdaságilag Orbánnak miért érné meg levágni a legjövedelmezőbb lábát?

Azért mert ha nem teszi nem szavaznak rá? Ki nem szavaz rá? Azok akikkel azt etet meg 12-16 éve amit akar? Akiknek szór egy kis pénz és mocskos Gyúrcsányozik már 2/3 ad?
Toca
Orbánt nem a gazdaság érdekli, hanem a hatalom. Pláne, ha az uniós pénzek is megfogyatkoznak. Eljöhet bőven az idő, amikor úgy látja, kinyert mindent az EU-tól, amit lehetett, most már jobb lesz neki máshol.
ender1112
Ettől még nagyon távol vagyunk. Az EU akármennyire is hiszik itt sokan, hogy nagyon zavarja Vitya, annyira azért mégsem.
Hogy meddig marad így az kérdéses, de én még mindig semmi realitását nem látom hogy mondjuk 4 even belül kilépjünk.
Toca
orbán jó az eunak lehet rá mutogatni ő a heel. ha kurvára zavarná őket pláne a hazai tek-es meg titkosszolgálati szinvonal mellett úgyis elmozditanák igy v ugy
briareos
Ez a rossz mindenkinek jó. EU tölti a pénzt belénk, mi meg összeszerelő gyár vagyunk neki.
Az, hogy amit a sjaát infrakstruktúránk fejlesztésére szánhatnánk ellopják, kicsit zavarja őket, de amíg pl a Strabag vagy a Siemens is megkapja a nagy projekteket annyira mégse.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Miért parázik egy csomó ember minden kis külpolitikai faszkodás láttán az EU-ból való kilépésünkön?
Nulla realitása van.
Senkinek se érné meg, se gazdaságilag, se politikailag, sehogy.
Oldalakon keresztül lehetne fejtegetni, hogy akár a pénz miatt, akár az oroszok miatt, a NER vagy Orbán személyes érdekei miatt, de a "Nyugat" gazdasági érdekeivel is egybecsengően evidencia, hogy maradunk az EU-ban, semmi okunk kilépni, kibaszni meg nem tudnak.
Sobri Jóska
szerinted ha az kell a kormányon maradáshoz hogy kilépjünk nem fogunk kilépni?
come on
Negritis
Nem kell az.
Miért kéne?
Sose kellett.
A kérdésed kb. annyira életszerűtlen, mintha azon tanakodnál, hogyha az kéne a kormányonmaradáshoz, hogy Orbán leszopjon e egy lovat, akkor megtenné e. Ha ezen akarsz tanakodni megteheted, de a nem szokványos fantáziádon kívül ez semmi másról nem szól és sehogy nem kapcsolódik a valósághoz.
Sose fogunk kilépni az EU-ból, az ezen való kattogás felesleges, az ezzel való riogatás értelmetlen, ha meg komolyan felmerül benned, az a politika iránti teljes hozzá nem értésedet demonstrálja.
Sobri Jóska
Nem lehet azt állítani, hogy ki fogunk lépni (remélem, nem következik be soha), de az nem puszta fikció, hanem tény, hogy Orbánék ezzel a lehetőséggel is játszadoznak. Csak a vak nem látja. Itt egy kis gyűjtés:
 azonnali.hu/cikk/20210819_biztos-nem-leszunk-az-eu-netto-befizetoi-az-evtized-vegere-es-hiba-a-fidesztol-a-kilepest-pedzegetni
Annak sem volt túl sok racionalitása, hogy a Fidesz szakításig vigye a dolgot az Európai Néppárttal.
Kevesen hitték volna, hogy beüt a Brexit, azt még kevesebben, hogy Putyin tényleg megtámadja Ukrajnát. A helyedben én óvatosabb lennék az ex cathedra kijelentésekkel.
nagylaza
Ja, a hülye is tudta, hogy nem lesz Brexit, Trump, Putyin támadás, stb Vagy ez a Kirill vétó, milyen racionális, a fideszesek is csak lesnek, hogy ez most miért volt. De uniós kilépés, az már tényleg lehetetlen 🤣
ender1112
Én értem, hogy a kommunikációjuk erre mutat.
De gazdaságilag Orbánnak miért érné meg levágni a legjövedelmezőbb lábát?

Azért mert ha nem teszi nem szavaznak rá? Ki nem szavaz rá? Azok akikkel azt etet meg 12-16 éve amit akar? Akiknek szór egy kis pénz és mocskos Gyúrcsányozik már 2/3 ad?
Toca
Orbánt nem a gazdaság érdekli, hanem a hatalom. Pláne, ha az uniós pénzek is megfogyatkoznak. Eljöhet bőven az idő, amikor úgy látja, kinyert mindent az EU-tól, amit lehetett, most már jobb lesz neki máshol.
ender1112
Ettől még nagyon távol vagyunk. Az EU akármennyire is hiszik itt sokan, hogy nagyon zavarja Vitya, annyira azért mégsem.
Hogy meddig marad így az kérdéses, de én még mindig semmi realitását nem látom hogy mondjuk 4 even belül kilépjünk.
Toca
orbán jó az eunak lehet rá mutogatni ő a heel. ha kurvára zavarná őket pláne a hazai tek-es meg titkosszolgálati szinvonal mellett úgyis elmozditanák igy v ugy

több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 242 — Jó ötletnek tűnt!
Ha kilépünk az EU-ból Orbán elvesziti az összes nemzetközi jelentőségét, szóval még ha azt is mondjuk hogy csak a hatalom érdekli, akkor se jön ki a matek.

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Miért parázik egy csomó ember minden kis külpolitikai faszkodás láttán az EU-ból való kilépésünkön?
Nulla realitása van.
Senkinek se érné meg, se gazdaságilag, se politikailag, sehogy.
Oldalakon keresztül lehetne fejtegetni, hogy akár a pénz miatt, akár az oroszok miatt, a NER vagy Orbán személyes érdekei miatt, de a "Nyugat" gazdasági érdekeivel is egybecsengően evidencia, hogy maradunk az EU-ban, semmi okunk kilépni, kibaszni meg nem tudnak.
Sobri Jóska
szerinted ha az kell a kormányon maradáshoz hogy kilépjünk nem fogunk kilépni?
come on
Negritis
Nem kell az.
Miért kéne?
Sose kellett.
A kérdésed kb. annyira életszerűtlen, mintha azon tanakodnál, hogyha az kéne a kormányonmaradáshoz, hogy Orbán leszopjon e egy lovat, akkor megtenné e. Ha ezen akarsz tanakodni megteheted, de a nem szokványos fantáziádon kívül ez semmi másról nem szól és sehogy nem kapcsolódik a valósághoz.
Sose fogunk kilépni az EU-ból, az ezen való kattogás felesleges, az ezzel való riogatás értelmetlen, ha meg komolyan felmerül benned, az a politika iránti teljes hozzá nem értésedet demonstrálja.
Sobri Jóska
Nem lehet azt állítani, hogy ki fogunk lépni (remélem, nem következik be soha), de az nem puszta fikció, hanem tény, hogy Orbánék ezzel a lehetőséggel is játszadoznak. Csak a vak nem látja. Itt egy kis gyűjtés:
 azonnali.hu/cikk/20210819_biztos-nem-leszunk-az-eu-netto-befizetoi-az-evtized-vegere-es-hiba-a-fidesztol-a-kilepest-pedzegetni
Annak sem volt túl sok racionalitása, hogy a Fidesz szakításig vigye a dolgot az Európai Néppárttal.
Kevesen hitték volna, hogy beüt a Brexit, azt még kevesebben, hogy Putyin tényleg megtámadja Ukrajnát. A helyedben én óvatosabb lennék az ex cathedra kijelentésekkel.
nagylaza
Ja, a hülye is tudta, hogy nem lesz Brexit, Trump, Putyin támadás, stb Vagy ez a Kirill vétó, milyen racionális, a fideszesek is csak lesnek, hogy ez most miért volt. De uniós kilépés, az már tényleg lehetetlen 🤣
ender1112
Én értem, hogy a kommunikációjuk erre mutat.
De gazdaságilag Orbánnak miért érné meg levágni a legjövedelmezőbb lábát?

Azért mert ha nem teszi nem szavaznak rá? Ki nem szavaz rá? Azok akikkel azt etet meg 12-16 éve amit akar? Akiknek szór egy kis pénz és mocskos Gyúrcsányozik már 2/3 ad?
Toca
Orbánt nem a gazdaság érdekli, hanem a hatalom. Pláne, ha az uniós pénzek is megfogyatkoznak. Eljöhet bőven az idő, amikor úgy látja, kinyert mindent az EU-tól, amit lehetett, most már jobb lesz neki máshol.
ender1112
Ettől még nagyon távol vagyunk. Az EU akármennyire is hiszik itt sokan, hogy nagyon zavarja Vitya, annyira azért mégsem.
Hogy meddig marad így az kérdéses, de én még mindig semmi realitását nem látom hogy mondjuk 4 even belül kilépjünk.
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Miért parázik egy csomó ember minden kis külpolitikai faszkodás láttán az EU-ból való kilépésünkön?
Nulla realitása van.
Senkinek se érné meg, se gazdaságilag, se politikailag, sehogy.
Oldalakon keresztül lehetne fejtegetni, hogy akár a pénz miatt, akár az oroszok miatt, a NER vagy Orbán személyes érdekei miatt, de a "Nyugat" gazdasági érdekeivel is egybecsengően evidencia, hogy maradunk az EU-ban, semmi okunk kilépni, kibaszni meg nem tudnak.
Sobri Jóska
szerinted ha az kell a kormányon maradáshoz hogy kilépjünk nem fogunk kilépni?
come on
Negritis
Nem kell az.
Miért kéne?
Sose kellett.
A kérdésed kb. annyira életszerűtlen, mintha azon tanakodnál, hogyha az kéne a kormányonmaradáshoz, hogy Orbán leszopjon e egy lovat, akkor megtenné e. Ha ezen akarsz tanakodni megteheted, de a nem szokványos fantáziádon kívül ez semmi másról nem szól és sehogy nem kapcsolódik a valósághoz.
Sose fogunk kilépni az EU-ból, az ezen való kattogás felesleges, az ezzel való riogatás értelmetlen, ha meg komolyan felmerül benned, az a politika iránti teljes hozzá nem értésedet demonstrálja.
Sobri Jóska
Nem lehet azt állítani, hogy ki fogunk lépni (remélem, nem következik be soha), de az nem puszta fikció, hanem tény, hogy Orbánék ezzel a lehetőséggel is játszadoznak. Csak a vak nem látja. Itt egy kis gyűjtés:
 azonnali.hu/cikk/20210819_biztos-nem-leszunk-az-eu-netto-befizetoi-az-evtized-vegere-es-hiba-a-fidesztol-a-kilepest-pedzegetni
Annak sem volt túl sok racionalitása, hogy a Fidesz szakításig vigye a dolgot az Európai Néppárttal.
Kevesen hitték volna, hogy beüt a Brexit, azt még kevesebben, hogy Putyin tényleg megtámadja Ukrajnát. A helyedben én óvatosabb lennék az ex cathedra kijelentésekkel.
nagylaza
Ja, a hülye is tudta, hogy nem lesz Brexit, Trump, Putyin támadás, stb Vagy ez a Kirill vétó, milyen racionális, a fideszesek is csak lesnek, hogy ez most miért volt. De uniós kilépés, az már tényleg lehetetlen 🤣
ender1112
Én értem, hogy a kommunikációjuk erre mutat.
De gazdaságilag Orbánnak miért érné meg levágni a legjövedelmezőbb lábát?

Azért mert ha nem teszi nem szavaznak rá? Ki nem szavaz rá? Azok akikkel azt etet meg 12-16 éve amit akar? Akiknek szór egy kis pénz és mocskos Gyúrcsányozik már 2/3 ad?
Toca
Orbánt nem a gazdaság érdekli, hanem a hatalom. Pláne, ha az uniós pénzek is megfogyatkoznak. Eljöhet bőven az idő, amikor úgy látja, kinyert mindent az EU-tól, amit lehetett, most már jobb lesz neki máshol.