NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
De legalább egyértelmű, hogy mi a Nagy Márton szerepe a kormányban: ő lett a hal (póker zsargon, gyakorlatilag a hülye az asztalnál). Mintha tényleg az lenne a dolga, hogy baromságot beszéljen, és majd ősszel, amikor beüt a 30%-os ipari infláció meg a különadók a kiskereskedelmi árakban, akkor őt lehessen kirúgni. Vagy magától beszél hülyeségelet, akkor meg ő az új hasznos idióta.
Gyurma Pappa
hogy azt mondja a teljesáru rezsiszámlát az önkormányzatok és a cégek ki tudják termelni.

😀

Na.

1. Önkormányzatok nem tudják, most kapták meg az aranylövést. Persze ki nem szarja le.
2. KKV szektor esetén a szereplők egy jelentős hányada nem saját néven, "cégesre" veszi a közműveket. (értsd bérel valami random lakást székhelynek)
3. A nagyvállalkozók meg úgy tudják kigazdálkodni - valóban -, ha a fogyasztóra ráterhelik = árat emelnek, mint a szarszemétgeci wizzair.

Természetesen Brüsszel a hibás.
Amadeus
Nem csak ezért. Mindenért. A Nagy Nemmegszorítás Bejelentés óta cirkulál a teljes homályban, vicces lenne a nézni, ha a végén nem mi fizetnénk a számlát.

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
De legalább egyértelmű, hogy mi a Nagy Márton szerepe a kormányban: ő lett a hal (póker zsargon, gyakorlatilag a hülye az asztalnál). Mintha tényleg az lenne a dolga, hogy baromságot beszéljen, és majd ősszel, amikor beüt a 30%-os ipari infláció meg a különadók a kiskereskedelmi árakban, akkor őt lehessen kirúgni. Vagy magától beszél hülyeségelet, akkor meg ő az új hasznos idióta.
Gyurma Pappa
hogy azt mondja a teljesáru rezsiszámlát az önkormányzatok és a cégek ki tudják termelni.

😀

Na.

1. Önkormányzatok nem tudják, most kapták meg az aranylövést. Persze ki nem szarja le.
2. KKV szektor esetén a szereplők egy jelentős hányada nem saját néven, "cégesre" veszi a közműveket. (értsd bérel valami random lakást székhelynek)
3. A nagyvállalkozók meg úgy tudják kigazdálkodni - valóban -, ha a fogyasztóra ráterhelik = árat emelnek, mint a szarszemétgeci wizzair.

Természetesen Brüsszel a hibás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
De legalább egyértelmű, hogy mi a Nagy Márton szerepe a kormányban: ő lett a hal (póker zsargon, gyakorlatilag a hülye az asztalnál). Mintha tényleg az lenne a dolga, hogy baromságot beszéljen, és majd ősszel, amikor beüt a 30%-os ipari infláció meg a különadók a kiskereskedelmi árakban, akkor őt lehessen kirúgni. Vagy magától beszél hülyeségelet, akkor meg ő az új hasznos idióta.

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 558
 444.hu/2022/06/05/cafolja-az-omv-hogy-ellatasi-gondokat-okozna-a-schwechati-finomito-elhuzodo-felujitasa

Na, ugye.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 558
És a hentesnél se volt tarja, hosszú hétvége, apokalipszis, mind meghalunk.
warr_b
Elmondani nem tudom, mennyire unom a rettegtetést. Most nyilván nem a te cinikus hsz-edre gondolok, hanem úgy egyébként. Jaj nem lesz búza, drága lesz a kenyér, ha lesz. Jaj nem lesz kukorica. Jaj nem lesz acél, leállnak az építkezések. Jaj nem lesz autóalkatrész. Jaj nem lesz benzin. Jaj nem lesz semmisenem. A fasz kivan komolyan, hogy minden nap legalább három dologról jön szembe hír, hogy nem lesz, mert háború, mert járvány, mert karbantartási hiba, mert faszomtudja, minden is.

Az emberek pedig bekajálják, és rettegnek. Ja és persze a migránsok is jönnek megint.

...
Mikey
Én most kifejezetten csak a hosszú hétvégés hatásról írtam, hogy két napig zárva lesznek a boltok 😊 Persze ahogy Jóska is írta, az összes kisbolt meg éjjelnappali ugyanúgy nyitva van, de az mellékes. Ez amúgy már 10 évvel ezelőtt is ugyanígy volt, nem új jelenség, utolsó nap mindenki megrohanja a boltokat aztán halmoz fel minden szart, mintha egy hónapig nem tudna utána újra vásárolni.
warr_b
Persze, ilyenkor kell tíz kg cukor, meg egy karton tej két napra. 😊
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 515 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És a hentesnél se volt tarja, hosszú hétvége, apokalipszis, mind meghalunk.
warr_b
Elmondani nem tudom, mennyire unom a rettegtetést. Most nyilván nem a te cinikus hsz-edre gondolok, hanem úgy egyébként. Jaj nem lesz búza, drága lesz a kenyér, ha lesz. Jaj nem lesz kukorica. Jaj nem lesz acél, leállnak az építkezések. Jaj nem lesz autóalkatrész. Jaj nem lesz benzin. Jaj nem lesz semmisenem. A fasz kivan komolyan, hogy minden nap legalább három dologról jön szembe hír, hogy nem lesz, mert háború, mert járvány, mert karbantartási hiba, mert faszomtudja, minden is.

Az emberek pedig bekajálják, és rettegnek. Ja és persze a migránsok is jönnek megint.

...
Mikey
Én most kifejezetten csak a hosszú hétvégés hatásról írtam, hogy két napig zárva lesznek a boltok 😊 Persze ahogy Jóska is írta, az összes kisbolt meg éjjelnappali ugyanúgy nyitva van, de az mellékes. Ez amúgy már 10 évvel ezelőtt is ugyanígy volt, nem új jelenség, utolsó nap mindenki megrohanja a boltokat aztán halmoz fel minden szart, mintha egy hónapig nem tudna utána újra vásárolni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 887
Mondjuk Rendeljél téglát, már kb szeptemberre sem kapsz, de ablakok sem lesznek mikor a polákok és a káposztazabálók majd elkezdik kivenni a lóvét a háború vagyis az újjáépítésből. Az egymásra épülő folyamatoknál elég kivenni egy dominót és bukik az egész Patyomkin falu.
Nem beszélve arról hogy
hol van még a tél…
ozibozi
Azaz, lassan véget ér a nyár és közeleg a tél... (Winter is coming)

Nincsen rettegés, csak fogszívás, mert ezek a dolgok azt vetítik előre, hogy mennek még fel az árak és megmarad a háború után is még 1-2 évig, szóval ne várjunk itt gyors enyhülést, simán elgyűrűzik ez az egész akár 2025-ig vagy tovább is.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 559
Mondjuk Rendeljél téglát, már kb szeptemberre sem kapsz, de ablakok sem lesznek mikor a polákok és a káposztazabálók majd elkezdik kivenni a lóvét a háború vagyis az újjáépítésből. Az egymásra épülő folyamatoknál elég kivenni egy dominót és bukik az egész Patyomkin falu.
Nem beszélve arról hogy
hol van még a tél…
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 558
És a hentesnél se volt tarja, hosszú hétvége, apokalipszis, mind meghalunk.
warr_b
Elmondani nem tudom, mennyire unom a rettegtetést. Most nyilván nem a te cinikus hsz-edre gondolok, hanem úgy egyébként. Jaj nem lesz búza, drága lesz a kenyér, ha lesz. Jaj nem lesz kukorica. Jaj nem lesz acél, leállnak az építkezések. Jaj nem lesz autóalkatrész. Jaj nem lesz benzin. Jaj nem lesz semmisenem. A fasz kivan komolyan, hogy minden nap legalább három dologról jön szembe hír, hogy nem lesz, mert háború, mert járvány, mert karbantartási hiba, mert faszomtudja, minden is.

Az emberek pedig bekajálják, és rettegnek. Ja és persze a migránsok is jönnek megint.

...
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 814
Európán belül 3900 lett a repteres különadó, azon kívül 9750...revolutra, wisera is ki akarják terjeszteni a különadót...ezt nem egészen tudom hogy csinálják majd.
Cégautóadó duplázódik...az kemény

Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 814
És a hentesnél se volt tarja, hosszú hétvége, apokalipszis, mind meghalunk.
warr_b
A Hunyadin akkora sor állt a termelői piacon egy zöldséges standnál, hogy ehhez foghatót itt még nem láttam. 11 óra körül a harmadik Príma Péknél kaptam kenyeret.
Utálom a hosszú hétvégés ünnepeket. Mindenki meghülyül.
nagylaza
Ami azért érthetetlen, mert Pesten még egy full ünnepnapon is többszáz éjjel-nappali van nyitva, a Wolt szállít házhoz, és egyetlen napról van szó pluszban a normálishoz képest.
Tömegpszichózis.
Sobri Jóska
Ez mindig igy volt, ilyenkor azt is be kell szerezni amire amúgy hetekig nem lesz szükség
davemayer
Én is oldalast kerestem grillhez, de már nehezen találtam. Végül lett és remélem jó idő lesz holnap, hogy a grill-re lehessen dobni. Ma este még bepácolom + a szódát behűtöm a fröccshöz. 😊
Toto21
Ebben engem leginkább az érdekel, hogy csinálod, mert én is nagy grilles vagyok, ahol a sertésoldalas a csúcs 😊
Klaci79
Megmondom őszintén most próbálom ki először. Eddig még sose próbáltam. Eddig összedobtam egy pácot: Chili szósz, Worechester, Méz, paprika, só, kis ecet, olaj. Leszedtem a fehér réteget a hátoldaláról és most bekenve alszik holnapig.

A sütéshez azt a receptet választottam, hogy indirekt kell sütni 90 percig 140-160 fokon és akkor elvileg kész lesz. De bármi ajánlatot elfogadok. 😊
Toto21
Jól hangzik…én mondjuk 4 órát szoktam alacsonyabb hőmérsékleten, de a végeredményre kiváncsi leszek. Na de majd inkább privátba, ne tegyük már tönkre a politika fórumot 😉🤣
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
 www.valaszonline.hu/2022/06/03/trianon-az-el-nem-mulo-mult-oplatka-andras-utolso-irasa/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 848
És a hentesnél se volt tarja, hosszú hétvége, apokalipszis, mind meghalunk.
warr_b
A Hunyadin akkora sor állt a termelői piacon egy zöldséges standnál, hogy ehhez foghatót itt még nem láttam. 11 óra körül a harmadik Príma Péknél kaptam kenyeret.
Utálom a hosszú hétvégés ünnepeket. Mindenki meghülyül.
nagylaza
Ami azért érthetetlen, mert Pesten még egy full ünnepnapon is többszáz éjjel-nappali van nyitva, a Wolt szállít házhoz, és egyetlen napról van szó pluszban a normálishoz képest.
Tömegpszichózis.
Sobri Jóska
Ez mindig igy volt, ilyenkor azt is be kell szerezni amire amúgy hetekig nem lesz szükség
davemayer
Én is oldalast kerestem grillhez, de már nehezen találtam. Végül lett és remélem jó idő lesz holnap, hogy a grill-re lehessen dobni. Ma este még bepácolom + a szódát behűtöm a fröccshöz. 😊
Toto21
Ebben engem leginkább az érdekel, hogy csinálod, mert én is nagy grilles vagyok, ahol a sertésoldalas a csúcs 😊
Klaci79
Megmondom őszintén most próbálom ki először. Eddig még sose próbáltam. Eddig összedobtam egy pácot: Chili szósz, Worechester, Méz, paprika, só, kis ecet, olaj. Leszedtem a fehér réteget a hátoldaláról és most bekenve alszik holnapig.

A sütéshez azt a receptet választottam, hogy indirekt kell sütni 90 percig 140-160 fokon és akkor elvileg kész lesz. De bármi ajánlatot elfogadok. 😊
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 814
És a hentesnél se volt tarja, hosszú hétvége, apokalipszis, mind meghalunk.
warr_b
A Hunyadin akkora sor állt a termelői piacon egy zöldséges standnál, hogy ehhez foghatót itt még nem láttam. 11 óra körül a harmadik Príma Péknél kaptam kenyeret.
Utálom a hosszú hétvégés ünnepeket. Mindenki meghülyül.
nagylaza
Ami azért érthetetlen, mert Pesten még egy full ünnepnapon is többszáz éjjel-nappali van nyitva, a Wolt szállít házhoz, és egyetlen napról van szó pluszban a normálishoz képest.
Tömegpszichózis.
Sobri Jóska
Ez mindig igy volt, ilyenkor azt is be kell szerezni amire amúgy hetekig nem lesz szükség
davemayer
Én is oldalast kerestem grillhez, de már nehezen találtam. Végül lett és remélem jó idő lesz holnap, hogy a grill-re lehessen dobni. Ma este még bepácolom + a szódát behűtöm a fröccshöz. 😊
Toto21
Ebben engem leginkább az érdekel, hogy csinálod, mert én is nagy grilles vagyok, ahol a sertésoldalas a csúcs 😊
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 401
az en sokkom az volt hogy az ecet par nap alatt dragabb lett a pennyben 😊 megduplaztak az arat 😕
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 689 — no es importante
Én azt is elfelejtettem, hogy van otthon grill 😀 kösz, hogy írtad!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 848
És a hentesnél se volt tarja, hosszú hétvége, apokalipszis, mind meghalunk.
warr_b
A Hunyadin akkora sor állt a termelői piacon egy zöldséges standnál, hogy ehhez foghatót itt még nem láttam. 11 óra körül a harmadik Príma Péknél kaptam kenyeret.
Utálom a hosszú hétvégés ünnepeket. Mindenki meghülyül.
nagylaza
Ami azért érthetetlen, mert Pesten még egy full ünnepnapon is többszáz éjjel-nappali van nyitva, a Wolt szállít házhoz, és egyetlen napról van szó pluszban a normálishoz képest.
Tömegpszichózis.
Sobri Jóska
Ez mindig igy volt, ilyenkor azt is be kell szerezni amire amúgy hetekig nem lesz szükség
davemayer
Én is oldalast kerestem grillhez, de már nehezen találtam. Végül lett és remélem jó idő lesz holnap, hogy a grill-re lehessen dobni. Ma este még bepácolom + a szódát behűtöm a fröccshöz. 😊
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
És a hentesnél se volt tarja, hosszú hétvége, apokalipszis, mind meghalunk.
warr_b
A Hunyadin akkora sor állt a termelői piacon egy zöldséges standnál, hogy ehhez foghatót itt még nem láttam. 11 óra körül a harmadik Príma Péknél kaptam kenyeret.
Utálom a hosszú hétvégés ünnepeket. Mindenki meghülyül.
nagylaza
Ami azért érthetetlen, mert Pesten még egy full ünnepnapon is többszáz éjjel-nappali van nyitva, a Wolt szállít házhoz, és egyetlen napról van szó pluszban a normálishoz képest.
Tömegpszichózis.
Sobri Jóska
Ez mindig igy volt, ilyenkor azt is be kell szerezni amire amúgy hetekig nem lesz szükség

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 014 — #NoStress
És a hentesnél se volt tarja, hosszú hétvége, apokalipszis, mind meghalunk.
warr_b
A Hunyadin akkora sor állt a termelői piacon egy zöldséges standnál, hogy ehhez foghatót itt még nem láttam. 11 óra körül a harmadik Príma Péknél kaptam kenyeret.
Utálom a hosszú hétvégés ünnepeket. Mindenki meghülyül.
nagylaza
Ami azért érthetetlen, mert Pesten még egy full ünnepnapon is többszáz éjjel-nappali van nyitva, a Wolt szállít házhoz, és egyetlen napról van szó pluszban a normálishoz képest.
Tömegpszichózis.

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 887
Most akartam hozni én is:

 www.vg.hu/nemzetkozi-gazdasag/2022/06/bezarhatnak-az-omv-benzinkutjai-magyarorszagon-a-mol-nem-kepes-fedezni-a-kiesest
warr_b
Mondjuk én nem az OMV miatt írtam, hanem amiatt, hogy a MOL meg halasztja a karbantartást, de a nyár után muszáj lesz nekik is leállni, aztán ugyi az szopó.

Ezzel az árstoppal meg azt is elérték, hogy nem ide hozzák a cégek a cuccost, így nőtt a MOL piaci részesedése, amit gondolom majd szeretne megtartani.

Nem vagyok ellenére annak, hogy támogassuk a magyar cégeket, erősítsük a hazai gazdaságot (cseheknél, németeknél is ez van), csak amikor a haszon a haverok zsebébe vándorol és ezt arra használják, hogy a saját hatalmukat szilárdítsák meg és kvázi feudális berendezkedést hozzanak létre, az már annyira nem fasza.
Solymi
Igazán nem szeretnék ebbe belefolyni ,mert nem az én szintem ,de Lobau már áprilisban leállt a tervezett karbantartás szerint . Észrevettél ebből bármit ? Szerintem nem ,jól meg van ez tervezve kapacításra ,nyílván egy csúszás nincs bekalkalkulálva,de ha Batta a tervezett szerint áll le es rendben lesz a karbantartás abból sem fog senki semmit észrevenni.
Azért azt még a cikkben is olvasni maga az OMV nem nyilatkozott ,egyelőre iparági forrásokra hivatkozva keltik a világvégét.
vhsboxer
Egyáltalán nem vizionáltam világvégét, csak problémát, amit a cikkben is írtak és esetleges megoldásokat ha valami gebasz még becsúszna.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 799 — beers & Packers
És a hentesnél se volt tarja, hosszú hétvége, apokalipszis, mind meghalunk.
warr_b
A Hunyadin akkora sor állt a termelői piacon egy zöldséges standnál, hogy ehhez foghatót itt még nem láttam. 11 óra körül a harmadik Príma Péknél kaptam kenyeret.
Utálom a hosszú hétvégés ünnepeket. Mindenki meghülyül.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 515 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/belfold/2022/06/03/orban-viktor-miniszterelnok-fizetesemeles-torvenyjavaslat

Ne szűkölködjön már szegény.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 515 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És a hentesnél se volt tarja, hosszú hétvége, apokalipszis, mind meghalunk.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
vhsboxer 102
Most akartam hozni én is:

 www.vg.hu/nemzetkozi-gazdasag/2022/06/bezarhatnak-az-omv-benzinkutjai-magyarorszagon-a-mol-nem-kepes-fedezni-a-kiesest
warr_b
Mondjuk én nem az OMV miatt írtam, hanem amiatt, hogy a MOL meg halasztja a karbantartást, de a nyár után muszáj lesz nekik is leállni, aztán ugyi az szopó.

Ezzel az árstoppal meg azt is elérték, hogy nem ide hozzák a cégek a cuccost, így nőtt a MOL piaci részesedése, amit gondolom majd szeretne megtartani.

Nem vagyok ellenére annak, hogy támogassuk a magyar cégeket, erősítsük a hazai gazdaságot (cseheknél, németeknél is ez van), csak amikor a haszon a haverok zsebébe vándorol és ezt arra használják, hogy a saját hatalmukat szilárdítsák meg és kvázi feudális berendezkedést hozzanak létre, az már annyira nem fasza.
Solymi
Igazán nem szeretnék ebbe belefolyni ,mert nem az én szintem ,de Lobau már áprilisban leállt a tervezett karbantartás szerint . Észrevettél ebből bármit ? Szerintem nem ,jól meg van ez tervezve kapacításra ,nyílván egy csúszás nincs bekalkalkulálva,de ha Batta a tervezett szerint áll le es rendben lesz a karbantartás abból sem fog senki semmit észrevenni.
Azért azt még a cikkben is olvasni maga az OMV nem nyilatkozott ,egyelőre iparági forrásokra hivatkozva keltik a világvégét.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 887
Most akartam hozni én is:

 www.vg.hu/nemzetkozi-gazdasag/2022/06/bezarhatnak-az-omv-benzinkutjai-magyarorszagon-a-mol-nem-kepes-fedezni-a-kiesest
warr_b
Mondjuk én nem az OMV miatt írtam, hanem amiatt, hogy a MOL meg halasztja a karbantartást, de a nyár után muszáj lesz nekik is leállni, aztán ugyi az szopó.

Ezzel az árstoppal meg azt is elérték, hogy nem ide hozzák a cégek a cuccost, így nőtt a MOL piaci részesedése, amit gondolom majd szeretne megtartani.

Nem vagyok ellenére annak, hogy támogassuk a magyar cégeket, erősítsük a hazai gazdaságot (cseheknél, németeknél is ez van), csak amikor a haszon a haverok zsebébe vándorol és ezt arra használják, hogy a saját hatalmukat szilárdítsák meg és kvázi feudális berendezkedést hozzanak létre, az már annyira nem fasza.
Solymi
Érdekes ez egyébként, mert azért a MOL nem NER függő, amolyan OTP féle monstrum. Orbánék ugye éppen építik ki ezért az ellen-OTP-t, érdekes lesz, hogy mikor jön az ellen-MOL.
Jughead
Nem teljesen NER függők, de érdekeltek abban, hogy jó viszonyt ápoljanak a kormánnyal, mert pikk-pakk kaphatnak valami rájuk írt törvényt a nyakukba.