NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Duplázódik a cégautóadó és az alkalmi munka közterhe, ötszöröződik a céges rezsim, 0,3 százalékot rábasztak a részvényvásárlásaimra. Közben az alkalmazott teljesen jogosan rí, hogy a decemberben megbeszélt emelés kevés az infla miatt, most júniustól megint emelni kellett egy kicsit.
Éves várható nyereségem cirka 20 szazaléka huss! És még mindig csak 800 milliárd van betömve a 3 000 milliárdból, varom a további nem adóemeléseket.
Szokol
Nyugi, ezeket röhögve, hálával fizetik ki az eddig alacsony TA-n meggazdagodott nagy cégek. Ezt senki nem érzi meg. copyright: @mc12
vpi
Ugyan a fentebbieknek egy részét nem is írtam, a másik részét meg nem ebben a kontextusban, de elkepesztően jó arc vagyok, úgyhogy reagálok 😊

Egyébként ők valóban simán kifizetik. (Már akik a Taoval borzasztóan jól jártak) Nem tudom figyelted-e hogy az Audi 400 milliárd forint osztalékot fizetett ki innen haza. Szerintem valahogy beszuszakolják a gépjárműadó emelését is. Teszem hozzá, ha valaminek a fórumos ellenzéki kollégáknak örülni kéne, az pont a cégautóadó emelése. Hát mennyire zöld intézkedés ez már? 😊 manapság fű-fa-virág céges autóval jár már nemhogy középvezetői szinten alsóbb szinteken is, mert egyszerűen jobban megéri ez a juttatás, mint ugyanezt bérben kifizetni, rá is kaptak a cégek környezetvédelmi szempontból igen károsan. Szóval mind a repülőjegy-adó, mind ez egy előremutató, innovatív és öko ötlet a kormánytól.

A részvényvásárlás az valóban a mindennapi embereket érintő probléma, igazad van. És akkor teszem megint hozzá, hogy a fórum 94%-a üti az asztalt, hogy a gazdagok fizessenek többet, tessék, na ha valami nem a szegény réteget érinti az a részvenyvásárlásra kivetett tranzakciós illetèk. Aki day-trader az általában nem hazai számlán és hazai alkalmazásokon keresztül Trade-el tehát nem érinti, aki meg longra vesz - mint én - hát az megszívta valóban. Valahogy túlélem, majd kevesebb Eviánt veszünk. (Irónia, irónia, nem szeretem az eviánt, szódát szeretek itthon csinálni mert az összes kapható nem olyan szénsavas, mint ahogy én szeretem)

Én csak azt nem értem - és itt megint egyetértek a Zsidayval - hogy ezt ki nem látta? Hát itt a fórumon még tavaly beszéltük át nem egyszer nem kétszer, hogy akármilyen kormány jön, megszorítások lesznek és ebben itt kb. mindenki egyetértett (én is). Szóval most azon kell meglepődni, hogy tényleg jönnek? Tán még itt páran a szektorokat is jól lőtték be, hogy a bankok és az energetika lesz, akitől el fogják szedni. De ha te a bowl.hu szakértő véleményei ellenére elhitted ov-nak hogy nem lesz, hát, arról igazán nem tehetek.
MC12
Még egy-két hét és el jutsz oda h a honvédelmi alap is zöld intézkedés mert hybrid repülőt meg elektromos tankokat veszünk majd ha egyszer lesznek? (sarcasm on)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Niedermüller bekattant: "És gondoljunk azokra a magyarokra is, akik Trianonnak is köszönhetően ma jobban élnek Romániában, Szlovákiában, és a többi környező országban, mint mi itthon Magyarországon. Orbán, a hazugságokra épülő politika, az olcsó ostoba nacionalista demagógia, a mindent eluraló korrupció megmaradt nekünk, nekik pedig megmaradt a szabadság, a nyílt társadalom, az Európához való tartozás, a jobb élet, a jövő reménye…"
Egyrészt: nem vagyok benne biztos, hogy fenékig tejfel a határon túli magyarok élete. Másrészt (és ez a fontosabb): ha még igaza lenne is, nem lehet olyat leírni, hogy "Trianonnak is köszönhetően".
Nem tudom, mit akart ezzel elérni.
nagylaza
Hazaáruló kis geci. Pont az a szint, mint a Szakács Árpád aki szerint “idegenrendészeti eljárás” volt a zsidók deportálása.
vpi
Szakály Sándor. És nem az a szint.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 814 — Patriot
Niedermüller bekattant: "És gondoljunk azokra a magyarokra is, akik Trianonnak is köszönhetően ma jobban élnek Romániában, Szlovákiában, és a többi környező országban, mint mi itthon Magyarországon. Orbán, a hazugságokra épülő politika, az olcsó ostoba nacionalista demagógia, a mindent eluraló korrupció megmaradt nekünk, nekik pedig megmaradt a szabadság, a nyílt társadalom, az Európához való tartozás, a jobb élet, a jövő reménye…"
Egyrészt: nem vagyok benne biztos, hogy fenékig tejfel a határon túli magyarok élete. Másrészt (és ez a fontosabb): ha még igaza lenne is, nem lehet olyat leírni, hogy "Trianonnak is köszönhetően".
Nem tudom, mit akart ezzel elérni.
nagylaza
Hazaáruló kis geci. Pont az a szint, mint a Szakács Árpád aki szerint “idegenrendészeti eljárás” volt a zsidók deportálása.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Niedermüller bekattant: "És gondoljunk azokra a magyarokra is, akik Trianonnak is köszönhetően ma jobban élnek Romániában, Szlovákiában, és a többi környező országban, mint mi itthon Magyarországon. Orbán, a hazugságokra épülő politika, az olcsó ostoba nacionalista demagógia, a mindent eluraló korrupció megmaradt nekünk, nekik pedig megmaradt a szabadság, a nyílt társadalom, az Európához való tartozás, a jobb élet, a jövő reménye…"
Egyrészt: nem vagyok benne biztos, hogy fenékig tejfel a határon túli magyarok élete. Másrészt (és ez a fontosabb): ha még igaza lenne is, nem lehet olyat leírni, hogy "Trianonnak is köszönhetően".
Nem tudom, mit akart ezzel elérni.
nagylaza
Niedermüller egy frusztrált, hülye fasz. Polgármesterként meg katasztrofális, elég ránézni a 7-re.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 799 — beers & Packers
Niedermüller bekattant: "És gondoljunk azokra a magyarokra is, akik Trianonnak is köszönhetően ma jobban élnek Romániában, Szlovákiában, és a többi környező országban, mint mi itthon Magyarországon. Orbán, a hazugságokra épülő politika, az olcsó ostoba nacionalista demagógia, a mindent eluraló korrupció megmaradt nekünk, nekik pedig megmaradt a szabadság, a nyílt társadalom, az Európához való tartozás, a jobb élet, a jövő reménye…"
Egyrészt: nem vagyok benne biztos, hogy fenékig tejfel a határon túli magyarok élete. Másrészt (és ez a fontosabb): ha még igaza lenne is, nem lehet olyat leírni, hogy "Trianonnak is köszönhetően".
Nem tudom, mit akart ezzel elérni.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Tetszikmondani akkor hamarosan jön a több sávos áfa és rezsicsökkentés, illetve a milliomosokra kirótt plusz adó is?

Szerinted kedves kormányunk jó irányba vezeti az országot, vagy pontosan meddig tartható fenn eu pénzek nélkül, történelmi nagyságú hitelállománnyal annak látszata, hogy nem loptak el mindent 12 év alatt?
r.baggio
Ha nincs meg az EU-s pénz akkor az én tippem az ÁFA-emelés, Tao-emelés és ezzel együtt a a sport keretek levágása (már most is be van fagyasztva a sportra adható Tao-keret nagy része, akartunk adni egy kézi csapatnak de mondták, hogy max 1 milliót kaphatnak június közepéig aztán lehet újra tárgyalni) és a vállalati adók emelése. Utanà már jöhetnek a kormány számára szimbólikusan is kellemetlen intézkedések, mint a csok-felfüggesztése pl.
A milliomosokra kirótt plusz adó egy marhaság, jelképes értelmetlenség. Azon kívül, hogy a baloldali érzelműek imádják, hogy, na a szemét kizsákmányolókat megadóztatják, nincs gyakorlati jelentősége és simán kontraproduktív. A milliós béreket akarod adóztatni? Az it-sok imádni fognak (gondolom ők is lölő kategória, a szemetek milliomosok!!!) , plusz a költségvetésre gyakorolt hatása a nullához konvergálna, mert milliós bejelentett bérből azért nem hiszem, hogy százezrével rohangálnànak az emberek. Vagy a milliós vagyonokat? Az remek lenne abban az országban ahol a ingatlantulajdon igen nagy arányú, és egy pesti panel tulajdonlása kapásból 40-50 milliós vagyon. Adóztassuk meg őket iziben 😊 egynél több ingatlanja meg már megintcsak nincs tömegeknek, őket adóztatni - értelmetlen.
Persze el kellene dönteni, hogy ki a gazdag? Mert értem én, hogy fizessenek az a gazdagok, de olyan nagyon mèg nem sikerült levezetnie senkinek, hogy konkrétan ma Magyarországon, ki az a nagy létszámú, tehát a költségvetésben már látható nagyságrendet képviselő tömeg, aki annyira jól él, hogy igazán fizethetne többet. Nettó 500? 800? Ezek nagy pénzek? Ők gazdagok? (De elárulom a titkot, nincs olyan réteg, akinek az extra bér vagy vagyon adóztatásával hip-hop megmenekulne a költségvetés, nem véletlenül hivatkozom az ilyen vitákban Éber Márkék kötetére, tessék szépen elolvasni, nem megoldást, hanem még nagyobb szegénységet jelentene egy általános vagyon adó, vagy egy többkulcsos SZJA, ha meg nem általános akkor többe kerül a leves mint a hús)

És azt is megmondom neked, hogy meddig elég ez a mostani pénz (főleg hogy ezt levezettük 2 hete kb.), éppen a következő költségvetés elfogadásáig. Kb. 1500 -1700 milliárd lesz ami a most bejelentettekből befolyik (a tervezett az 2000-2200 de annyi sose jön be, főleg mert állami bürokrácia kiválóan védi magát), ez a matek szerint kevés - de egy időre elég. Szóval ha idén, jövő év elején megállapodnak és jön a pénz, akkor nem kell még egy kb. ugyanekkora csomag, ha nem, akkor kelleni fog.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Tényszerűen igazad van, de csak részben mondod el az igazságot, és a kellemetlen felét elhallgatod. Nem kommunikációval foglalkozol véletlenül?

Ugyan a fentebbieknek egy részét nem is írtam, a másik részét meg nem ebben a kontextusban, de elkepesztően jó arc vagyok, úgyhogy reagálok 😊 MC12
Objection: argumentative

Egyébként ők valóban simán kifizetik. (Már akik a Taoval borzasztóan jól jártak) Nem tudom figyelted-e hogy az Audi 400 milliárd forint osztalékot fizetett ki innen haza. Szerintem valahogy beszuszakolják a gépjárműadó emelését is. Teszem hozzá, ha valaminek a fórumos ellenzéki kollégáknak örülni kéne, az pont a cégautóadó emelése. Hát mennyire zöld intézkedés ez már? 😊 manapság fű-fa-virág céges autóval jár már nemhogy középvezetői szinten alsóbb szinteken is, mert egyszerűen jobban megéri ez a juttatás, mint ugyanezt bérben kifizetni, rá is kaptak a cégek környezetvédelmi szempontból igen károsan. Szóval mind a repülőjegy-adó, mind ez egy előremutató, innovatív és öko ötlet a kormánytól. MC12
Objection: speculation

Ha zöld intézkedés lenne, akkor a használtot büntetné, nem a birtoklást. Így ez egy vagyonadó, ami ráadásul nem legvagyonosabbakat bünteti, hanem pont azokat, ahol nincs pénz újításra, mert ugye a rosszabb környezetvédelmi besorolású (régebbi diesel) autók adótétele magasabb. Ettől még a meglévő lízingekből nem fognak kiszállni a cégek.

Ahol nagyon kellemetlen ez változás, az az autókereskedők, főleg a kisebbek. Ugye nekik nagyon kellemetlen, hogy ha valamiért használják az autót, akkor cégautóadót kell fizetniük, akkor is ha elsősorban eladni vették. Most is szopnak már, nem nagyon van használtautó, drága az EUR stb., náluk ez komoly profitra ható probléma.

A nagy cégeket nem érdekli a cégautóadó, ők arra használják egyébként, hogy évekig nem fizetik, majd amikor a jön a NAV, odadobják koncnak azt az évi 4-5 millió adót, a KAIG örül, a cégek örülnek, közben meg milliárdokat veszít a magyar költségvetés éves szinten, mert a cégek a nyíltvégű lízingen keresztül veszik ki az áfa 50%-át (ami egyébként egy hülye rendszer, de ez most másik téma).

A repjegy adó tök jó, engem nem zavar, ha a Ryanair nem kezeli non-offical hubként a magyar repteret, mondjuk a BA üzemeltetői nem értenek velem egyet. De szerintem még ezzel is olcsóbb repterek közé tartozik Ferihegy, így azt gondolom, hogy a kezdeti visszaesés után lesz egy visszapattanás.

A részvényvásárlás az valóban a mindennapi embereket érintő probléma, igazad van. És akkor teszem megint hozzá, hogy a fórum 94%-a üti az asztalt, hogy a gazdagok fizessenek többet, tessék, na ha valami nem a szegény réteget érinti az a részvenyvásárlásra kivetett tranzakciós illetèk. Aki day-trader az általában nem hazai számlán és hazai alkalmazásokon keresztül Trade-el tehát nem érinti, aki meg longra vesz - mint én - hát az megszívta valóban. Valahogy túlélem, majd kevesebb Eviánt veszünk. (Irónia, irónia, nem szeretem az eviánt, szódát szeretek itthon csinálni mert az összes kapható nem olyan szénsavas, mint ahogy én szeretem) MC12
Objection: hearsay

Senkit nem érdekel, hogy szódát iszol. Minek iszol szénsavast (sörön kívül, ofc)?

Egyébként én ezzel az intézkedéssel egyetértek, csak szarnak a pofon, a majd etoro-ra átszokik mindenki. A magyar tőzsde forgalma így is kaka.

Én csak azt nem értem - és itt megint egyetértek a Zsidayval - hogy ezt ki nem látta? Hát itt a fórumon még tavaly beszéltük át nem egyszer nem kétszer, hogy akármilyen kormány jön, megszorítások lesznek és ebben itt kb. mindenki egyetértett (én is). Szóval most azon kell meglepődni, hogy tényleg jönnek? Tán még itt páran a szektorokat is jól lőtték be, hogy a bankok és az energetika lesz, akitől el fogják szedni. De ha te a bowl.hu szakértő véleményei ellenére elhitted ov-nak hogy nem lesz, hát, arról igazán nem tehetek.
MC12
Objection: sarcasm.

Te is tudod, hogy nem erről szól a hsz,

több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 689 — no es importante
Tetszikmondani akkor hamarosan jön a több sávos áfa és rezsicsökkentés, illetve a milliomosokra kirótt plusz adó is?

Szerinted kedves kormányunk jó irányba vezeti az országot, vagy pontosan meddig tartható fenn eu pénzek nélkül, történelmi nagyságú hitelállománnyal annak látszata, hogy nem loptak el mindent 12 év alatt?

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Duplázódik a cégautóadó és az alkalmi munka közterhe, ötszöröződik a céges rezsim, 0,3 százalékot rábasztak a részvényvásárlásaimra. Közben az alkalmazott teljesen jogosan rí, hogy a decemberben megbeszélt emelés kevés az infla miatt, most júniustól megint emelni kellett egy kicsit.
Éves várható nyereségem cirka 20 szazaléka huss! És még mindig csak 800 milliárd van betömve a 3 000 milliárdból, varom a további nem adóemeléseket.
Szokol
Nyugi, ezeket röhögve, hálával fizetik ki az eddig alacsony TA-n meggazdagodott nagy cégek. Ezt senki nem érzi meg. copyright: @mc12
vpi
Ugyan a fentebbieknek egy részét nem is írtam, a másik részét meg nem ebben a kontextusban, de elkepesztően jó arc vagyok, úgyhogy reagálok 😊

Egyébként ők valóban simán kifizetik. (Már akik a Taoval borzasztóan jól jártak) Nem tudom figyelted-e hogy az Audi 400 milliárd forint osztalékot fizetett ki innen haza. Szerintem valahogy beszuszakolják a gépjárműadó emelését is. Teszem hozzá, ha valaminek a fórumos ellenzéki kollégáknak örülni kéne, az pont a cégautóadó emelése. Hát mennyire zöld intézkedés ez már? 😊 manapság fű-fa-virág céges autóval jár már nemhogy középvezetői szinten alsóbb szinteken is, mert egyszerűen jobban megéri ez a juttatás, mint ugyanezt bérben kifizetni, rá is kaptak a cégek környezetvédelmi szempontból igen károsan. Szóval mind a repülőjegy-adó, mind ez egy előremutató, innovatív és öko ötlet a kormánytól.

A részvényvásárlás az valóban a mindennapi embereket érintő probléma, igazad van. És akkor teszem megint hozzá, hogy a fórum 94%-a üti az asztalt, hogy a gazdagok fizessenek többet, tessék, na ha valami nem a szegény réteget érinti az a részvenyvásárlásra kivetett tranzakciós illetèk. Aki day-trader az általában nem hazai számlán és hazai alkalmazásokon keresztül Trade-el tehát nem érinti, aki meg longra vesz - mint én - hát az megszívta valóban. Valahogy túlélem, majd kevesebb Eviánt veszünk. (Irónia, irónia, nem szeretem az eviánt, szódát szeretek itthon csinálni mert az összes kapható nem olyan szénsavas, mint ahogy én szeretem)

Én csak azt nem értem - és itt megint egyetértek a Zsidayval - hogy ezt ki nem látta? Hát itt a fórumon még tavaly beszéltük át nem egyszer nem kétszer, hogy akármilyen kormány jön, megszorítások lesznek és ebben itt kb. mindenki egyetértett (én is). Szóval most azon kell meglepődni, hogy tényleg jönnek? Tán még itt páran a szektorokat is jól lőtték be, hogy a bankok és az energetika lesz, akitől el fogják szedni. De ha te a bowl.hu szakértő véleményei ellenére elhitted ov-nak hogy nem lesz, hát, arról igazán nem tehetek.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 814 — Patriot
Duplázódik a cégautóadó és az alkalmi munka közterhe, ötszöröződik a céges rezsim, 0,3 százalékot rábasztak a részvényvásárlásaimra. Közben az alkalmazott teljesen jogosan rí, hogy a decemberben megbeszélt emelés kevés az infla miatt, most júniustól megint emelni kellett egy kicsit.
Éves várható nyereségem cirka 20 szazaléka huss! És még mindig csak 800 milliárd van betömve a 3 000 milliárdból, varom a további nem adóemeléseket.
Szokol
Nyugi, ezeket röhögve, hálával fizetik ki az eddig alacsony TA-n meggazdagodott nagy cégek. Ezt senki nem érzi meg. copyright: @mc12
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 887
No,
Megiscsak meg akarjak adoztatni a Revot meg a tobbi fintech ceget.
Erre kivancsi leszek, ugyanis a megtakaritasom nagy reszet azon utalnam at a hitelintezetnek majd ha lakast vennek.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 814
Duplázódik a cégautóadó és az alkalmi munka közterhe, ötszöröződik a céges rezsim, 0,3 százalékot rábasztak a részvényvásárlásaimra. Közben az alkalmazott teljesen jogosan rí, hogy a decemberben megbeszélt emelés kevés az infla miatt, most júniustól megint emelni kellett egy kicsit.
Éves várható nyereségem cirka 20 szazaléka huss! És még mindig csak 800 milliárd van betömve a 3 000 milliárdból, varom a további nem adóemeléseket.
Szokol
"Nyugi"...nem kell sokáig várnod 😕
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
ezt a +44% szja bevételt elmagyarázza nekem valaki miből várják?
briareos
Bevezetik a többsávos Szja-t.
| biztos nem. |
empty taxi
Miert nem törlik el a 25 ev alattiak szja kedvezmenyet?
Ventura
mert olyat csak a hazaáruló, családellenes baloldal tenne.
Amadeus
Amúgy látva a kikoltezest anno gondolkoztam h vajon ha nyer az ellenzék milyen szintu megszorítást tolna. Hat őszintén tőlük sem gondoltam volna ennyi kemény cuccost Orbántól meg főleg nem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Duplázódik a cégautóadó és az alkalmi munka közterhe, ötszöröződik a céges rezsim, 0,3 százalékot rábasztak a részvényvásárlásaimra. Közben az alkalmazott teljesen jogosan rí, hogy a decemberben megbeszélt emelés kevés az infla miatt, most júniustól megint emelni kellett egy kicsit.
Éves várható nyereségem cirka 20 szazaléka huss! És még mindig csak 800 milliárd van betömve a 3 000 milliárdból, varom a további nem adóemeléseket.
Szokol
 www.es.hu/cikk/2022-06-03/kardos-erno/ha-a-nep-rajon-hogy-atvertek-akkor-tomeges-elegedetlenseg-torhet-ki-.html
YoungZeeZee
Csak a nép nagy részének majd adsz kis adovisszateritest és örül.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
ezt a +44% szja bevételt elmagyarázza nekem valaki miből várják?
briareos
Bevezetik a többsávos Szja-t.
| biztos nem. |
empty taxi
Miert nem törlik el a 25 ev alattiak szja kedvezmenyet?
Ventura
mert olyat csak a hazaáruló, családellenes baloldal tenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
ezt a +44% szja bevételt elmagyarázza nekem valaki miből várják?
briareos
Bevezetik a többsávos Szja-t.
| biztos nem. |
empty taxi
Miert nem törlik el a 25 ev alattiak szja kedvezmenyet?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
ezt a +44% szja bevételt elmagyarázza nekem valaki miből várják?
briareos
Bevezetik a többsávos Szja-t.
| biztos nem. |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 401
Duplázódik a cégautóadó és az alkalmi munka közterhe, ötszöröződik a céges rezsim, 0,3 százalékot rábasztak a részvényvásárlásaimra. Közben az alkalmazott teljesen jogosan rí, hogy a decemberben megbeszélt emelés kevés az infla miatt, most júniustól megint emelni kellett egy kicsit.
Éves várható nyereségem cirka 20 szazaléka huss! És még mindig csak 800 milliárd van betömve a 3 000 milliárdból, varom a további nem adóemeléseket.
Szokol
 www.es.hu/cikk/2022-06-03/kardos-erno/ha-a-nep-rajon-hogy-atvertek-akkor-tomeges-elegedetlenseg-torhet-ki-.html
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Duplázódik a cégautóadó és az alkalmi munka közterhe, ötszöröződik a céges rezsim, 0,3 százalékot rábasztak a részvényvásárlásaimra. Közben az alkalmazott teljesen jogosan rí, hogy a decemberben megbeszélt emelés kevés az infla miatt, most júniustól megint emelni kellett egy kicsit.
Éves várható nyereségem cirka 20 szazaléka huss! És még mindig csak 800 milliárd van betömve a 3 000 milliárdból, varom a további nem adóemeléseket.
Szokol
Éreztem én, hogy júliusig nem kell bértárgyalásokat kezdeni...

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
De legalább egyértelmű, hogy mi a Nagy Márton szerepe a kormányban: ő lett a hal (póker zsargon, gyakorlatilag a hülye az asztalnál). Mintha tényleg az lenne a dolga, hogy baromságot beszéljen, és majd ősszel, amikor beüt a 30%-os ipari infláció meg a különadók a kiskereskedelmi árakban, akkor őt lehessen kirúgni. Vagy magától beszél hülyeségelet, akkor meg ő az új hasznos idióta.
Gyurma Pappa
hogy azt mondja a teljesáru rezsiszámlát az önkormányzatok és a cégek ki tudják termelni.

😀

Na.

1. Önkormányzatok nem tudják, most kapták meg az aranylövést. Persze ki nem szarja le.
2. KKV szektor esetén a szereplők egy jelentős hányada nem saját néven, "cégesre" veszi a közműveket. (értsd bérel valami random lakást székhelynek)
3. A nagyvállalkozók meg úgy tudják kigazdálkodni - valóban -, ha a fogyasztóra ráterhelik = árat emelnek, mint a szarszemétgeci wizzair.

Természetesen Brüsszel a hibás.
Amadeus
Nem csak ezért. Mindenért. A Nagy Nemmegszorítás Bejelentés óta cirkulál a teljes homályban, vicces lenne a nézni, ha a végén nem mi fizetnénk a számlát.
Gyurma Pappa
KATA témáról mit gondolsz?
Amadeus
Keress rá, tényleg leírtam.

Röviden: KATA jó, de nem így. Kell egy flat tax, de tevékenység korlátozással. Nektek pl. csinálnék egy a mostaninál kedvezőbb átalányadót.
Gyurma Pappa
olvasol a gondolataimban. Ha nálunk kiszedik a katát, akkor a csipetcsapat harmada vagy lehúzza a rolót vagy “pro bono” lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
De legalább egyértelmű, hogy mi a Nagy Márton szerepe a kormányban: ő lett a hal (póker zsargon, gyakorlatilag a hülye az asztalnál). Mintha tényleg az lenne a dolga, hogy baromságot beszéljen, és majd ősszel, amikor beüt a 30%-os ipari infláció meg a különadók a kiskereskedelmi árakban, akkor őt lehessen kirúgni. Vagy magától beszél hülyeségelet, akkor meg ő az új hasznos idióta.
Gyurma Pappa
hogy azt mondja a teljesáru rezsiszámlát az önkormányzatok és a cégek ki tudják termelni.

😀

Na.

1. Önkormányzatok nem tudják, most kapták meg az aranylövést. Persze ki nem szarja le.
2. KKV szektor esetén a szereplők egy jelentős hányada nem saját néven, "cégesre" veszi a közműveket. (értsd bérel valami random lakást székhelynek)
3. A nagyvállalkozók meg úgy tudják kigazdálkodni - valóban -, ha a fogyasztóra ráterhelik = árat emelnek, mint a szarszemétgeci wizzair.

Természetesen Brüsszel a hibás.
Amadeus
Nem csak ezért. Mindenért. A Nagy Nemmegszorítás Bejelentés óta cirkulál a teljes homályban, vicces lenne a nézni, ha a végén nem mi fizetnénk a számlát.
Gyurma Pappa
KATA témáról mit gondolsz?
Amadeus
Keress rá, tényleg leírtam.

Röviden: KATA jó, de nem így. Kell egy flat tax, de tevékenység korlátozással. Nektek pl. csinálnék egy a mostaninál kedvezőbb átalányadót.

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
De legalább egyértelmű, hogy mi a Nagy Márton szerepe a kormányban: ő lett a hal (póker zsargon, gyakorlatilag a hülye az asztalnál). Mintha tényleg az lenne a dolga, hogy baromságot beszéljen, és majd ősszel, amikor beüt a 30%-os ipari infláció meg a különadók a kiskereskedelmi árakban, akkor őt lehessen kirúgni. Vagy magától beszél hülyeségelet, akkor meg ő az új hasznos idióta.
Gyurma Pappa
hogy azt mondja a teljesáru rezsiszámlát az önkormányzatok és a cégek ki tudják termelni.

😀

Na.

1. Önkormányzatok nem tudják, most kapták meg az aranylövést. Persze ki nem szarja le.
2. KKV szektor esetén a szereplők egy jelentős hányada nem saját néven, "cégesre" veszi a közműveket. (értsd bérel valami random lakást székhelynek)
3. A nagyvállalkozók meg úgy tudják kigazdálkodni - valóban -, ha a fogyasztóra ráterhelik = árat emelnek, mint a szarszemétgeci wizzair.

Természetesen Brüsszel a hibás.
Amadeus
Nem csak ezért. Mindenért. A Nagy Nemmegszorítás Bejelentés óta cirkulál a teljes homályban, vicces lenne a nézni, ha a végén nem mi fizetnénk a számlát.
Gyurma Pappa
KATA témáról mit gondolsz?
Amadeus
Egyik cinikus hszemre (én beszantanam a Katát teljesen) szépen leírta kb 10 napja

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Duplázódik a cégautóadó és az alkalmi munka közterhe, ötszöröződik a céges rezsim, 0,3 százalékot rábasztak a részvényvásárlásaimra. Közben az alkalmazott teljesen jogosan rí, hogy a decemberben megbeszélt emelés kevés az infla miatt, most júniustól megint emelni kellett egy kicsit.
Éves várható nyereségem cirka 20 szazaléka huss! És még mindig csak 800 milliárd van betömve a 3 000 milliárdból, varom a további nem adóemeléseket.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
De legalább egyértelmű, hogy mi a Nagy Márton szerepe a kormányban: ő lett a hal (póker zsargon, gyakorlatilag a hülye az asztalnál). Mintha tényleg az lenne a dolga, hogy baromságot beszéljen, és majd ősszel, amikor beüt a 30%-os ipari infláció meg a különadók a kiskereskedelmi árakban, akkor őt lehessen kirúgni. Vagy magától beszél hülyeségelet, akkor meg ő az új hasznos idióta.
Gyurma Pappa
hogy azt mondja a teljesáru rezsiszámlát az önkormányzatok és a cégek ki tudják termelni.

😀

Na.

1. Önkormányzatok nem tudják, most kapták meg az aranylövést. Persze ki nem szarja le.
2. KKV szektor esetén a szereplők egy jelentős hányada nem saját néven, "cégesre" veszi a közműveket. (értsd bérel valami random lakást székhelynek)
3. A nagyvállalkozók meg úgy tudják kigazdálkodni - valóban -, ha a fogyasztóra ráterhelik = árat emelnek, mint a szarszemétgeci wizzair.

Természetesen Brüsszel a hibás.
Amadeus
Nem csak ezért. Mindenért. A Nagy Nemmegszorítás Bejelentés óta cirkulál a teljes homályban, vicces lenne a nézni, ha a végén nem mi fizetnénk a számlát.
Gyurma Pappa
KATA témáról mit gondolsz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
De legalább egyértelmű, hogy mi a Nagy Márton szerepe a kormányban: ő lett a hal (póker zsargon, gyakorlatilag a hülye az asztalnál). Mintha tényleg az lenne a dolga, hogy baromságot beszéljen, és majd ősszel, amikor beüt a 30%-os ipari infláció meg a különadók a kiskereskedelmi árakban, akkor őt lehessen kirúgni. Vagy magától beszél hülyeségelet, akkor meg ő az új hasznos idióta.
Gyurma Pappa
hogy azt mondja a teljesáru rezsiszámlát az önkormányzatok és a cégek ki tudják termelni.

😀

Na.

1. Önkormányzatok nem tudják, most kapták meg az aranylövést. Persze ki nem szarja le.
2. KKV szektor esetén a szereplők egy jelentős hányada nem saját néven, "cégesre" veszi a közműveket. (értsd bérel valami random lakást székhelynek)
3. A nagyvállalkozók meg úgy tudják kigazdálkodni - valóban -, ha a fogyasztóra ráterhelik = árat emelnek, mint a szarszemétgeci wizzair.

Természetesen Brüsszel a hibás.
Amadeus
Nem csak ezért. Mindenért. A Nagy Nemmegszorítás Bejelentés óta cirkulál a teljes homályban, vicces lenne a nézni, ha a végén nem mi fizetnénk a számlát.
Gyurma Pappa
A kis önkormányzatok azonnal meghalnak a kormányzati támogatások és pénzek nélkül, tehát mindenhol helyi adók, helyi okoskodások jönnek.

Mivel ezek a gecik elloptak mindent, hatalmas lyukak tátonganak mindenhol, és szépen rájuk szakad az egész.

Fingjuk sincs mit kellene csinálni, Barbihitlernek mondjuk régóta nincs semmilyen célja ezzel az országgal. (itt valódi célra, célokra gondolok, a lopást nem nevezem célnak, a nemzeti tőkésosztály létrehozása nevű értelmetlen lózungoktól most eltekintenék). Nincs vízió. Nem hisznek semmiben azon kívül, hogy a saját meg a saját körhöz tartozó haverock zsebei legyenek tele.

Csúnya vége lesz ennek Viktor. Nem ma, nem holnap, de egyszer csúnya vége lesz. Szépen csepeg évek óta abba a pohárba.

"Miért nincs közvilágítás, polgármester úr?
- A rezsicsökkentés miatt."

"A kormány úgy látja, hogy “a kis- és középvállalatok, valamint az önkormányzatok jelentős része ki tudja termelni a nagyobb energiaszámlákat” kedvenc!


Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv