Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
 m.hvg.hu/gazdasag/20220307_akcioterv_kormany_mnb_forint_szankciok
"a kormány és a jegybank illetékesei garantálják a stabilitást,"
zemanla
nem lehetne, hogy nem próbálnak meg megvédeni minket?
Amadeus
mar varom a forint stabilitasi operativ torzset.
csebi
legyen forint operativ stabilitási törzs
ergó a FOST várod
briareos
Lesz logojuk is, Atlasz, amint tartja a hatan a forintot. 😊

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
 m.hvg.hu/gazdasag/20220307_akcioterv_kormany_mnb_forint_szankciok
"a kormány és a jegybank illetékesei garantálják a stabilitást,"
zemanla
nem lehetne, hogy nem próbálnak meg megvédeni minket?
Amadeus
mar varom a forint stabilitasi operativ torzset.
csebi
legyen forint operativ stabilitási törzs
ergó a FOST várod

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
 m.hvg.hu/gazdasag/20220307_akcioterv_kormany_mnb_forint_szankciok
"a kormány és a jegybank illetékesei garantálják a stabilitást,"
zemanla
nem lehetne, hogy nem próbálnak meg megvédeni minket?
Amadeus
mar varom a forint stabilitasi operativ torzset.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
andree Arizona Cardinals 1 667
Azért Bencsik Gábornak jár némi respect. Miután Bencsik András 5 percen át csillogó szemmel szavalta az orosz propagandát, reklámozta a Russa today-t és szláv belügynek nevezte a háborút, ahol az oroszok rendet tesznek a végeken, következő beszélőként a maga visszafogott, kormány alá beszélő módján, de helyére merte tenni a dolgokat. Mondjuk eddig is ő volt, aki időnként ki mert állni a folyamatos circlejerkből, ha véletlen meghívták a sajtóklubba.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
A magyar forint is a brüsszeli szankciók áldozata” – jelentette ki Varga Mihály pénzügyminiszter hétfő délután a Facebook-oldalán.
Beki
Józan ésszel hogy lehet ezekről bármi pozitívat írni a trollkodást leszámítva?
r.baggio
fogd meg a fideszes troll sörét:

"Amikor háború van a szomszédban, és az a hazánkat is fenyegeti, akkor a Magyarországba vetett bizalom csökken, vagyis a magyar valutába vetett bizalom is csökken. Aki forintkötvénybe, stb. fektetett, mert eddig lehetett nyerni rajta, az most meg akar szabadulni tőle. Ha csökken a kereslet, akkor csökken a Forint értéke. A magyar kormány épp azért próbál mindent megtenni a nyugalom érdekében, hogy megmaradjon a Magyarországba vetett bizalom. A nyugalmat az adja meg, ha Magyarország nem kerül veszélybe, tehát, ha nem küldünk katonát és fegyvert a szomorú háború sújtotta szomszédba, és ha pl. nem megy át rajtunk keresztül egy csomó fegyver Nyugatról. Épp ezért nem tesz jót Magyarországnak, nem lesz itthon nyugalom attól, hogy 1. a Nyugat - elsősorban az USA, másodsorban az általa befolyásolt német és komplett EU-vezetés - szítja a háborút meg az emberekben a bizonytalanságot azzal, hogy fegyvert szállít Ukrajnának, 2. hergeli a média által az embereket és a Magyarországba befektetőket, 3. a baloldali pártok pedig mindebben aktívan részt vesznek, 4. arról sem szabad megfeledkezni, hogy a forintot a befektetők tudatosan is gyengíthetik azzal, hogy eladjanak. Választások előtt állunk, ezzel is lehet politikai nyomást gyakorolni a jelenlegi magyar kormányra, mert az nem akar részt venni a háborúban, miközben az USA és az EU érdekében áll Oroszország gyengítése, tehát az Ukrajnában zajló sajnálatos háború fenntartása, de egyben Magyarország gyengítése is. Ez meg az ország megvédése egyáltalán nem olyan egyszerű, ahogy gondoljátok meg látni szeretnétek"...
eaglesmcnabb
Amikor a politológus játszik pénzügyest... 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 337
 m.hvg.hu/gazdasag/20220307_akcioterv_kormany_mnb_forint_szankciok
"a kormány és a jegybank illetékesei garantálják a stabilitást,"
zemanla
nem lehetne, hogy nem próbálnak meg megvédeni minket?
Amadeus
Senkit sem hagyunk az út szélén!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
 m.hvg.hu/gazdasag/20220307_akcioterv_kormany_mnb_forint_szankciok
"a kormány és a jegybank illetékesei garantálják a stabilitást,"
zemanla
nem lehetne, hogy nem próbálnak meg megvédeni minket?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
 m.hvg.hu/gazdasag/20220307_akcioterv_kormany_mnb_forint_szankciok
"a kormány és a jegybank illetékesei garantálják a stabilitást,"




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most a nagyker ár is be van fagyasztva.
20ft-ot kapnak a kiskutak a mukodesre.

Megvarialtak a jövedekit
Janek
nagyker ar h lehet befagyasztva? akkor ott bukik a MOL nagyon sokat nem?
csebi
pusztán piaci alapon de.
Nyílván üzleti titok ,hogy mennyi is nekik a finomított ár....
Janek
Amikor befagyasztották, akkor járt nagyjából beszerzési árnál úgy tudom. Ha az igaz volt, akkor ki lehet kalkuláni, hogy a MOL most mennyit bukik kb. literenként.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 423
Fura lesz ez a választás, gazdasági szempontból örülnék ha a Fidesznek kellene eltakarítania ezeket a romokat, ellenben külpolitikailag sztem olyan szinten van mkinek elege belőlük h az országot nemzetközi megítélés szempontjából csak egy kormányváltás tudná újra elfogadható szintre hozni...
empty taxi
Sztem simán direkt csinálják, mert úgy gondolják veszíteni fognak és akkor ez jó muníció.
Vagy a választások környékére tervezik az akciókat és akkor lehet azzal házalni, hogy stabilizálják a forintot.

több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A magyar forint is a brüsszeli szankciók áldozata” – jelentette ki Varga Mihály pénzügyminiszter hétfő délután a Facebook-oldalán.
Beki
Józan ésszel hogy lehet ezekről bármi pozitívat írni a trollkodást leszámítva?
r.baggio
fogd meg a fideszes troll sörét:

"Amikor háború van a szomszédban, és az a hazánkat is fenyegeti, akkor a Magyarországba vetett bizalom csökken, vagyis a magyar valutába vetett bizalom is csökken. Aki forintkötvénybe, stb. fektetett, mert eddig lehetett nyerni rajta, az most meg akar szabadulni tőle. Ha csökken a kereslet, akkor csökken a Forint értéke. A magyar kormány épp azért próbál mindent megtenni a nyugalom érdekében, hogy megmaradjon a Magyarországba vetett bizalom. A nyugalmat az adja meg, ha Magyarország nem kerül veszélybe, tehát, ha nem küldünk katonát és fegyvert a szomorú háború sújtotta szomszédba, és ha pl. nem megy át rajtunk keresztül egy csomó fegyver Nyugatról. Épp ezért nem tesz jót Magyarországnak, nem lesz itthon nyugalom attól, hogy 1. a Nyugat - elsősorban az USA, másodsorban az általa befolyásolt német és komplett EU-vezetés - szítja a háborút meg az emberekben a bizonytalanságot azzal, hogy fegyvert szállít Ukrajnának, 2. hergeli a média által az embereket és a Magyarországba befektetőket, 3. a baloldali pártok pedig mindebben aktívan részt vesznek, 4. arról sem szabad megfeledkezni, hogy a forintot a befektetők tudatosan is gyengíthetik azzal, hogy eladjanak. Választások előtt állunk, ezzel is lehet politikai nyomást gyakorolni a jelenlegi magyar kormányra, mert az nem akar részt venni a háborúban, miközben az USA és az EU érdekében áll Oroszország gyengítése, tehát az Ukrajnában zajló sajnálatos háború fenntartása, de egyben Magyarország gyengítése is. Ez meg az ország megvédése egyáltalán nem olyan egyszerű, ahogy gondoljátok meg látni szeretnétek"...
eaglesmcnabb
Lassan már az oroszok fognak tanulni tőlünk propagandagyártás ügyileg..
több mint 2 éve
andree Arizona Cardinals 1 667
Én ma meghallgattam egy rendkívül kulturált beszélgetést arról, hogy valahová beköltöztettek 3 menekült cigány családot. Mit fognak azok Magyarországon csinálni, majd mennek azok is az önkormányzathoz segélyért. Rögtön azután volt, hogy valaki benyögte, hogy hamarosan mindenki rájön, hogy Putyin uralja a világot. Ha már valahová atomot dobnak az oroszok, az lehetőleg a mi ebédlőnk legyen.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
A magyar forint is a brüsszeli szankciók áldozata” – jelentette ki Varga Mihály pénzügyminiszter hétfő délután a Facebook-oldalán.
Beki
Józan ésszel hogy lehet ezekről bármi pozitívat írni a trollkodást leszámítva?
r.baggio
fogd meg a fideszes troll sörét:

"Amikor háború van a szomszédban, és az a hazánkat is fenyegeti, akkor a Magyarországba vetett bizalom csökken, vagyis a magyar valutába vetett bizalom is csökken. Aki forintkötvénybe, stb. fektetett, mert eddig lehetett nyerni rajta, az most meg akar szabadulni tőle. Ha csökken a kereslet, akkor csökken a Forint értéke. A magyar kormány épp azért próbál mindent megtenni a nyugalom érdekében, hogy megmaradjon a Magyarországba vetett bizalom. A nyugalmat az adja meg, ha Magyarország nem kerül veszélybe, tehát, ha nem küldünk katonát és fegyvert a szomorú háború sújtotta szomszédba, és ha pl. nem megy át rajtunk keresztül egy csomó fegyver Nyugatról. Épp ezért nem tesz jót Magyarországnak, nem lesz itthon nyugalom attól, hogy 1. a Nyugat - elsősorban az USA, másodsorban az általa befolyásolt német és komplett EU-vezetés - szítja a háborút meg az emberekben a bizonytalanságot azzal, hogy fegyvert szállít Ukrajnának, 2. hergeli a média által az embereket és a Magyarországba befektetőket, 3. a baloldali pártok pedig mindebben aktívan részt vesznek, 4. arról sem szabad megfeledkezni, hogy a forintot a befektetők tudatosan is gyengíthetik azzal, hogy eladjanak. Választások előtt állunk, ezzel is lehet politikai nyomást gyakorolni a jelenlegi magyar kormányra, mert az nem akar részt venni a háborúban, miközben az USA és az EU érdekében áll Oroszország gyengítése, tehát az Ukrajnában zajló sajnálatos háború fenntartása, de egyben Magyarország gyengítése is. Ez meg az ország megvédése egyáltalán nem olyan egyszerű, ahogy gondoljátok meg látni szeretnétek"...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
A magyar forint is a brüsszeli szankciók áldozata” – jelentette ki Varga Mihály pénzügyminiszter hétfő délután a Facebook-oldalán.
Beki
Józan ésszel hogy lehet ezekről bármi pozitívat írni a trollkodást leszámítva?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A magyar forint is a brüsszeli szankciók áldozata” – jelentette ki Varga Mihály pénzügyminiszter hétfő délután a Facebook-oldalán.
Beki
elmennek most már ezek a büdös retkes picsába.
Vrij6
Végül is, Varga még nem brüsszelezett mostanában. Ennyire agyhalottak hogy lehetnek, képtelen vagyok felfogni.
Mikey
ez már működik egy fideszes ismerős ma már rám írt,hogy azért 400 az euro mert mások játékát a magyarok szívják meg
Janek
én azt nem értem, hogyha a brüsszeli burokratákat egyszer már sikerült legyőzni és megállítani ( sikeres plakátkampány és sikeres nemzeti konzultáció ) akkor most hogyan fordulhat elő, hogy megint packáznak velünk?

Fel vagyok háborodva. Még van bőr a libsi-szoci-komcsi brüsszelnek a képén, hogy ilyen faragatlan intézkedésekkel gátolják Nagy Oroszországot, mind politikai, mind gazdasági szempontból.

A bolond ukránok is inkább tették volna le a fegyvert mint a jófej Görgey... nagy medvével nem játszunk, tartja egy ősi, dakota mondás is.

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Fura lesz ez a választás, gazdasági szempontból örülnék ha a Fidesznek kellene eltakarítania ezeket a romokat, ellenben külpolitikailag sztem olyan szinten van mkinek elege belőlük h az országot nemzetközi megítélés szempontjából csak egy kormányváltás tudná újra elfogadható szintre hozni...
empty taxi
így vagyok én is. Szeretném látni Orbánt, ahogy elevenen ég el politikai értelemben a saját hülyeségében.
Amadeus
Azt viszont én nem szeretném látni, hogy cserébe az ország Albánia-alsó szintjére süllyed...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
A magyar forint is a brüsszeli szankciók áldozata” – jelentette ki Varga Mihály pénzügyminiszter hétfő délután a Facebook-oldalán.
Beki
Annyi szutykot a pofánkba toltak az elmúlt időszakban, hogy azt hittem már mindent láttam.
Ez viszont úgy felbasz, hogy szerintem top1 simán.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Fura lesz ez a választás, gazdasági szempontból örülnék ha a Fidesznek kellene eltakarítania ezeket a romokat, ellenben külpolitikailag sztem olyan szinten van mkinek elege belőlük h az országot nemzetközi megítélés szempontjából csak egy kormányváltás tudná újra elfogadható szintre hozni...
empty taxi
így vagyok én is. Szeretném látni Orbánt, ahogy elevenen ég el politikai értelemben a saját hülyeségében.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Fura lesz ez a választás, gazdasági szempontból örülnék ha a Fidesznek kellene eltakarítania ezeket a romokat, ellenben külpolitikailag sztem olyan szinten van mkinek elege belőlük h az országot nemzetközi megítélés szempontjából csak egy kormányváltás tudná újra elfogadható szintre hozni...
empty taxi
Nem engedheti meg OV hogy ne ők nyerjenek mert akkor kiderül az összes szarság és a komoly pénzeket is visszarántják ha lehet tőlük...
De ugye az unió még ennyire se fog pénzt adni mert már eleve elegük volt belőle de most kiderült hogy orosz barát is plusz elképzelhető egy uniós válság is....


nem lesz vidám a következő 4 év

több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
A magyar forint is a brüsszeli szankciók áldozata” – jelentette ki Varga Mihály pénzügyminiszter hétfő délután a Facebook-oldalán.
Beki
elmennek most már ezek a büdös retkes picsába.
Vrij6
Végül is, Varga még nem brüsszelezett mostanában. Ennyire agyhalottak hogy lehetnek, képtelen vagyok felfogni.
Mikey
ez már működik egy fideszes ismerős ma már rám írt,hogy azért 400 az euro mert mások játékát a magyarok szívják meg

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Fura lesz ez a választás, gazdasági szempontból örülnék ha a Fidesznek kellene eltakarítania ezeket a romokat, ellenben külpolitikailag sztem olyan szinten van mkinek elege belőlük h az országot nemzetközi megítélés szempontjából csak egy kormányváltás tudná újra elfogadható szintre hozni...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Most a nagyker ár is be van fagyasztva.
20ft-ot kapnak a kiskutak a mukodesre.

Megvarialtak a jövedekit
Janek
nagyker ar h lehet befagyasztva? akkor ott bukik a MOL nagyon sokat nem?
csebi
pusztán piaci alapon de.
Nyílván üzleti titok ,hogy mennyi is nekik a finomított ár....

több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 597 — Patriot
a benzin beszerzési ára bruttó 41 forinttal emelkedik, a gázolajért pedig 66 forinttal kell többet fizetnie annak, aki végfelhasználóként vásárol üzemanyagot nagykereskedőtől.

Az ársapka miatt a benzinkutak még 480 forintért tudnak üzemanyagot vásárolni tovább értékesítésre, azonban ársapka nélkül az alábbi átlagárakkal találkoznánk szerdától a hazai kutakon:

a 95-ös benzinért 594,
a gázolajért 640 forintot
kellene fizetni a hazai kutakon literenként.

#rezsicsökkentés
Amadeus
Érdekes lesz a május, amikor majd rászakad a benzinár a pógárra.

Kell ez neked, MZP? 😀
peterk2005


 flo.uri.sh/visualisation/8900600/embed?auto=1

Szerkesztette: vpi
több mint 2 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Lehet, tényleg nem kellene az ellenzéknek erőltetni ezt a választást... 😀
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
 privatbankar.hu/cikkek/penzugyi_szektor/szijjarto-peter-nekiment-brusszelnek.html
"Elmondta, hogy a forradalmi átalakuláson átmenő autóipar a magyar gazdaság gerincoszlopát adja.."

 villanyautosok.hu/2022/03/07/nem-tudnak-kinyitni-a-vw-gyarai-leall-a-bmw-is/

Ez a két hír jött egymás után....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞