Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
mondjuk epp a fenti pelda annyira egyszeru, hogy basic programozassal lehetne irni egy programot, hogy kuldjon flaget az ugyintezonek, hogy epp ezt az ingatlant 5 even belul adjak el, es vajon a szemely kovetkezo szjaban bevallja-e a nyereseget. minimalis human eroforras szuksegeltetne es sok kicsi sokra megy alapon lazan megerne sztem. mert ide a bokot, hogy csak en voltam kb olyan hulye Magyarorszagon h onbevallottam anno.
csebi
1000 meg 1000 ilyen van. De senkit nem érdekel. Elkezdődtek újra a kamu jegyzőkönyvek (több oldalon keresztül leírja, hogy igazolt a teljesítés, majd az összefoglalóba beleírja, hogy nem igazolható a teljesítés).


Azért tudtam évekig fizetés felvétel nélkül vezetni két céget is, mert minden második NAV jegyzőkönyv egy ordas nagy törvénysértés volt, gyakorlatilag egy idő után sablonokból dolgoztam. Aztán 3-4 év konszolidáció (2017-2020), aztán úgy látom, hogy a COVID után újra a szőnyegbombázást választotta a NAV. Egyszerű taktika: ahol nem teljesen lehetetlen, ott megállapítunk valamit, majd aztán ha szerencsénk van, akkor szarul lesz az észrevétel, fellebbezés, esetleg perig nem is viszi, és már meg is van az éves terv.

De tudok büntető ügyet is mondani: teljesen egyértelmű csődbüntett, de mivel azt a bíró nem érti, így inkább elviszik költségvetési csalásba, ahol lehet érdemben védekezni. De mivel a bírókat sorolják, és 50%-nál nagyobb eséllyel kapnak olyan bírót, aki gyakorlatilag 2-3 év tárgyalás után is annyit tud mondani, hogy fenntartja a vádiratban leírtakat, nem aggódnak. Ktgv csalást már láttak 1000-t, csődbüntettből meg 10-t (túlzok), ott még a végén meg akarná érteni.

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 075 — Lucas Scott
Mi ez az Iványi Gábor sztori? Miért ment rájuk a NAV?
peterk2005
A szja-visszatérítés után nem maradt a kasszában pénz völner 7 milliós végkielégítésére, így gyorsan portyázni küldték a navosokat a baloldali adótartozások begyűjtésére
r.baggio
Én azt olvasom, hogy elvették Iványi egyházától az egyház státuszt még jónéhány éve, Iványiék pert indítottak, amit nemrégiben megnyertek. Így az államnak valami 7 évre visszamenőleg évi 1.5 milliárdot kell utólag kifizetni nekik. Nehéz elképzelni, hogy ennek nincs köze ahhoz, hogy most gondolta úgy a NAV, hogy meg kéne jelenni ott....

Ez talán a legundorítóbb arca a NER-nek számora egyébként...
peterk2005
Hogy védi a saját érdekeit?

Ha nem Orbánellenesen, elfogultan, hanem objektíven szemlélnéd, akkor te mit tennél a NER helyében, ha úgy érzed érdeksérelem ért? Nem tennél meg minden tőled telhetőt?
Sobri Jóska
Vagy egész egyszerűen a kampány jelenlegi pillanatában tökéletesen megfelel a kormánynak, hogy a komplett ellenzéki elit Budapesten, a 7. kerületben tobzódik és tüntet 2-3-4 napig, egy nagyon keveseket érdeklő, még az ellenzék táborában sem igazán ismert sztorival bíró ügyben. Merthogy ezzel fideszeseket nem érnek el az zicher, de egy újabb hét elmehet rá.
MC12
nekem meg epp az jutott eszembe, hogy mekkora kihagyott ziccer, hogy nem ot inditottak kozt. elnok jeloltnek. lehet megvartak ezt biztosra es csak azutan kuldtek ki a navot? nem lepodnek meg.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 075 — Lucas Scott
a NAV-tól mindneki fél (pedig ha tudnák),
Gyurma Pappa
nekem adoban jartas nagyon jo baratom epp azt mondta a mult heten, hogy maganszemelyekkel nem torodnek egyaltaln, minimalis kapacitas sincs, hogy bminek utananezzenek meg egy olyan egyszeru tortenetnek sem, ha maganszemely 5 even belul ingatlant adna el es lenne rajta nyeresege. ez szted igaz?
csebi
Abszolúte
Gyurma Pappa
mondjuk epp a fenti pelda annyira egyszeru, hogy basic programozassal lehetne irni egy programot, hogy kuldjon flaget az ugyintezonek, hogy epp ezt az ingatlant 5 even belul adjak el, es vajon a szemely kovetkezo szjaban bevallja-e a nyereseget. minimalis human eroforras szuksegeltetne es sok kicsi sokra megy alapon lazan megerne sztem. mert ide a bokot, hogy csak en voltam kb olyan hulye Magyarorszagon h onbevallottam anno.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
meg kapnál egy jó kis karaktergyilkolászást is
slowmotion
Én ugyan nem. A BBQ-n kívül két proscience cikket posztoltam, meg egy mémet Joe Roganről az elmúlt két évben. Előtte meg nem a saját nevemben hetente 300-at hasonló témákban 4 nyelven 😛
Gyurma Pappa
Hát ja. De ha súlyosan beleköpsz a levesükbe, és vissza tudják Hozzád vezetni, akkor a következő hétre már verni fogod a gyerekeidet, már amikor nem éppen női ruhában mész a buzibárba.
slowmotion
Sosem dolgoztunk Magyarországon.
Gyurma Pappa
De ha sosem dolgoztál Magyarországon (feltételezve, hogy úgy érted, ez így is maradna), akkor hogy tudnál magyar témából sokat kihozni?
slowmotion
Mi? 😂

Ez egy elméleti felvetés volt hogy a téma nem annyira gyenge social média kampány szempontjából, lenne pár ötletem, amivel szerintem sokat tudnék kihozni belőle. De már nem dolgozom sehol sem social media manager munkakörben, és nem is ilyen céget vezetek.

Mondjuk nem értem miért magyarázkodom 😅
Gyurma Pappa
És egy elméleti következmény lett felvázolva. És nem éreztem magyarázkodásnak, csak arra nem gondoltál, hogy a "mi lenne, ha" gondolatfüzér nem áll meg a tárgyalás közepén, a történeteknek van vége is, nem csak eleje meg közepe.

Az ember azért legyen kellően paranoiás.
slowmotion
Social média menedzserek tucatjai dolgoznak ma is az ellenzéknek, nem látod kiteregetve az életüket. aHangnál is dolgoztak vagy 100-n, nem basztatják őket (kv. ha egyébként is politikusok).

Ott még nem tartunk, hogy közkatonákra szálltak volna rá, vagy hogy otthon piszkálnák, akinek köze van az ellenzékhez. Karaktergyilkolászni max politikusokat vagy azok rokonait szokták jellemzően. Néha egy-egy szemtelenkedő vállalkozót, de ott mindig van valami egyértelmű gazdasági érdek.

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
a NAV-tól mindneki fél (pedig ha tudnák),
Gyurma Pappa
nekem adoban jartas nagyon jo baratom epp azt mondta a mult heten, hogy maganszemelyekkel nem torodnek egyaltaln, minimalis kapacitas sincs, hogy bminek utananezzenek meg egy olyan egyszeru tortenetnek sem, ha maganszemely 5 even belul ingatlant adna el es lenne rajta nyeresege. ez szted igaz?
csebi
Abszolúte

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 075 — Lucas Scott
a NAV-tól mindneki fél (pedig ha tudnák),
Gyurma Pappa
nekem adoban jartas nagyon jo baratom epp azt mondta a mult heten, hogy maganszemelyekkel nem torodnek egyaltaln, minimalis kapacitas sincs, hogy bminek utananezzenek meg egy olyan egyszeru tortenetnek sem, ha maganszemely 5 even belul ingatlant adna el es lenne rajta nyeresege. ez szted igaz?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 075 — Lucas Scott
Sosem dolgoztunk Magyarországon.
Gyurma Pappa
Akkor te bizony egy nyugat által pénzelt libernyák sorosista brüsszeloá lehetsz.
Hanni
Nana az én vagyok. Nem tűrők el még egy ilyen embert itt a fórumon!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt valahol zseniális ez a pali ahogy el tudja adni, hogy mondtam is valamit meg nem is 🥴🥴🥴🥴

 index.hu/belfold/2022/02/22/orban-viktor-orosz-ukran-konfliktus/
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
meg kapnál egy jó kis karaktergyilkolászást is
slowmotion
Én ugyan nem. A BBQ-n kívül két proscience cikket posztoltam, meg egy mémet Joe Roganről az elmúlt két évben. Előtte meg nem a saját nevemben hetente 300-at hasonló témákban 4 nyelven 😛
Gyurma Pappa
Hát ja. De ha súlyosan beleköpsz a levesükbe, és vissza tudják Hozzád vezetni, akkor a következő hétre már verni fogod a gyerekeidet, már amikor nem éppen női ruhában mész a buzibárba.
slowmotion
Sosem dolgoztunk Magyarországon.
Gyurma Pappa
De ha sosem dolgoztál Magyarországon (feltételezve, hogy úgy érted, ez így is maradna), akkor hogy tudnál magyar témából sokat kihozni?
slowmotion
Mi? 😂

Ez egy elméleti felvetés volt hogy a téma nem annyira gyenge social média kampány szempontjából, lenne pár ötletem, amivel szerintem sokat tudnék kihozni belőle. De már nem dolgozom sehol sem social media manager munkakörben, és nem is ilyen céget vezetek.

Mondjuk nem értem miért magyarázkodom 😅
Gyurma Pappa
És egy elméleti következmény lett felvázolva. És nem éreztem magyarázkodásnak, csak arra nem gondoltál, hogy a "mi lenne, ha" gondolatfüzér nem áll meg a tárgyalás közepén, a történeteknek van vége is, nem csak eleje meg közepe.

Az ember azért legyen kellően paranoiás.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 259 — The Mathematician
Sosem dolgoztunk Magyarországon.
Gyurma Pappa
Akkor te bizony egy nyugat által pénzelt libernyák sorosista brüsszeloá lehetsz.
Hanni
és ha putinéknak dolgozott akkor is? 😀
esetleg micimackónak?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
meg kapnál egy jó kis karaktergyilkolászást is
slowmotion
Én ugyan nem. A BBQ-n kívül két proscience cikket posztoltam, meg egy mémet Joe Roganről az elmúlt két évben. Előtte meg nem a saját nevemben hetente 300-at hasonló témákban 4 nyelven 😛
Gyurma Pappa
Hát ja. De ha súlyosan beleköpsz a levesükbe, és vissza tudják Hozzád vezetni, akkor a következő hétre már verni fogod a gyerekeidet, már amikor nem éppen női ruhában mész a buzibárba.
slowmotion
Sosem dolgoztunk Magyarországon.
Gyurma Pappa
De ha sosem dolgoztál Magyarországon (feltételezve, hogy úgy érted, ez így is maradna), akkor hogy tudnál magyar témából sokat kihozni?
slowmotion
Mi? 😂

Ez egy elméleti felvetés volt hogy a téma nem annyira gyenge social média kampány szempontjából, lenne pár ötletem, amivel szerintem sokat tudnék kihozni belőle. De már nem dolgozom sehol sem social media manager munkakörben, és nem is ilyen céget vezetek.

Mondjuk nem értem miért magyarázkodom 😅

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
meg kapnál egy jó kis karaktergyilkolászást is
slowmotion
Én ugyan nem. A BBQ-n kívül két proscience cikket posztoltam, meg egy mémet Joe Roganről az elmúlt két évben. Előtte meg nem a saját nevemben hetente 300-at hasonló témákban 4 nyelven 😛
Gyurma Pappa
Hát ja. De ha súlyosan beleköpsz a levesükbe, és vissza tudják Hozzád vezetni, akkor a következő hétre már verni fogod a gyerekeidet, már amikor nem éppen női ruhában mész a buzibárba.
slowmotion
Sosem dolgoztunk Magyarországon.
Gyurma Pappa
De ha sosem dolgoztál Magyarországon (feltételezve, hogy úgy érted, ez így is maradna), akkor hogy tudnál magyar témából sokat kihozni?
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Sosem dolgoztunk Magyarországon.
Gyurma Pappa
Akkor te bizony egy nyugat által pénzelt libernyák sorosista brüsszeloá lehetsz.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
meg kapnál egy jó kis karaktergyilkolászást is
slowmotion
Én ugyan nem. A BBQ-n kívül két proscience cikket posztoltam, meg egy mémet Joe Roganről az elmúlt két évben. Előtte meg nem a saját nevemben hetente 300-at hasonló témákban 4 nyelven 😛
Gyurma Pappa
Hát ja. De ha súlyosan beleköpsz a levesükbe, és vissza tudják Hozzád vezetni, akkor a következő hétre már verni fogod a gyerekeidet, már amikor nem éppen női ruhában mész a buzibárba.
slowmotion
Sosem dolgoztunk Magyarországon.

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
meg kapnál egy jó kis karaktergyilkolászást is
slowmotion
Én ugyan nem. A BBQ-n kívül két proscience cikket posztoltam, meg egy mémet Joe Roganről az elmúlt két évben. Előtte meg nem a saját nevemben hetente 300-at hasonló témákban 4 nyelven 😛
Gyurma Pappa
Hát ja. De ha súlyosan beleköpsz a levesükbe, és vissza tudják Hozzád vezetni, akkor a következő hétre már verni fogod a gyerekeidet, már amikor nem éppen női ruhában mész a buzibárba.
slowmotion
Hogy ott verd a gyerekekkel az asszonyt.
gdavid
Miközben azt tervezed, hogyan hozzál át migráncsokat a kerítésen
több mint 2 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
meg kapnál egy jó kis karaktergyilkolászást is
slowmotion
Én ugyan nem. A BBQ-n kívül két proscience cikket posztoltam, meg egy mémet Joe Roganről az elmúlt két évben. Előtte meg nem a saját nevemben hetente 300-at hasonló témákban 4 nyelven 😛
Gyurma Pappa
Hát ja. De ha súlyosan beleköpsz a levesükbe, és vissza tudják Hozzád vezetni, akkor a következő hétre már verni fogod a gyerekeidet, már amikor nem éppen női ruhában mész a buzibárba.
slowmotion
Hogy ott verd a gyerekekkel az asszonyt.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
meg kapnál egy jó kis karaktergyilkolászást is
slowmotion
Én ugyan nem. A BBQ-n kívül két proscience cikket posztoltam, meg egy mémet Joe Roganről az elmúlt két évben. Előtte meg nem a saját nevemben hetente 300-at hasonló témákban 4 nyelven 😛
Gyurma Pappa
Hát ja. De ha súlyosan beleköpsz a levesükbe, és vissza tudják Hozzád vezetni, akkor a következő hétre már verni fogod a gyerekeidet, már amikor nem éppen női ruhában mész a buzibárba.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 841
Vagy egész egyszerűen a kampány jelenlegi pillanatában tökéletesen megfelel a kormánynak, hogy a komplett ellenzéki elit Budapesten, a 7. kerületben tobzódik és tüntet 2-3-4 napig, egy nagyon keveseket érdeklő, még az ellenzék táborában sem igazán ismert sztorival bíró ügyben. Merthogy ezzel fideszeseket nem érnek el az zicher, de egy újabb hét elmehet rá.
MC12
Vaaagy egész egyszerűen ennyire kicsinyes a rendszer.

Egyébként azok vannak Bp-en, akik egyébként is ott lettek volna, Donáth az egyetlen, aki kérdőjeles, bár 02.03 óta nincs fent hivatalos programja a FB-n, aminek nyilvánvaló oka, hogy múlthéten EP volt, tehát ő valamikor tegnap óta dolgozhat. A többieknek akik kint voltak (Szabó T, Detti, Karácsony) Bp-n van dolguk, mivel Parlament van illetve ugye KariGeri meg (ha jól rémlik), mintha munkaköri kötelességei nyomán rendeltetésszerűen ott van.

MZP Pitvaroson tartott lakossági fórumot, Jakab valami művházban állt ki Iványi mellett (elvileg pedig ő is Bp-n kéne hogy legyen, Parlament van).

Annyira nem rossz téma ám ez. Iványit ismeri a szélesebb közvélemény, a NAV-tól mindneki fél (pedig ha tudnák), sokat lehet posztolni róla, lehet kötni a luxus NER-hez. Én sokat ki tudnék hozni belőle a közösségi médiában, de nem ez a munkám.
Gyurma Pappa
Nem mondom, hogy nincs igazad, csak próbáltam a szokásos peterk/Jóska csatához ( direkt szemétkedi a ner / jogos érdekből cselekszik) egy másik verziót adni, de őszintén bevallom nem néztem meg ki merre jár 😊 azt tartom, hogy ezzel foglalkozni jelenleg biztosan nem hoz és feleslegesen köti le az erőket (ha leköti és egy napnál többet tesznek bele).

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
meg kapnál egy jó kis karaktergyilkolászást is
slowmotion
Én ugyan nem. A BBQ-n kívül két proscience cikket posztoltam, meg egy mémet Joe Roganről az elmúlt két évben. Előtte meg nem a saját nevemben hetente 300-at hasonló témákban 4 nyelven 😛

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 470
Mondjuk BP-en vagy a nagyvárosokban kampányolni az kb a
Lustaság szinonímiája. Ott kb leveszik még a félhülyék is mi történik körülöttük.
A z ostobaság lejjebb van bőven, csak ezek félnek dolgozni és lemenni, pedig megérné, mert az agymosott kocsmatölteléknél vagy a polgi pár tucat haverjánál kívül is vannak lent emberek, akik pont nem degeneráltak.
Csak nem hiszik el. 😕
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
Vagy egész egyszerűen a kampány jelenlegi pillanatában tökéletesen megfelel a kormánynak, hogy a komplett ellenzéki elit Budapesten, a 7. kerületben tobzódik és tüntet 2-3-4 napig, egy nagyon keveseket érdeklő, még az ellenzék táborában sem igazán ismert sztorival bíró ügyben. Merthogy ezzel fideszeseket nem érnek el az zicher, de egy újabb hét elmehet rá.
MC12
Vaaagy egész egyszerűen ennyire kicsinyes a rendszer.

Egyébként azok vannak Bp-en, akik egyébként is ott lettek volna, Donáth az egyetlen, aki kérdőjeles, bár 02.03 óta nincs fent hivatalos programja a FB-n, aminek nyilvánvaló oka, hogy múlthéten EP volt, tehát ő valamikor tegnap óta dolgozhat. A többieknek akik kint voltak (Szabó T, Detti, Karácsony) Bp-n van dolguk, mivel Parlament van illetve ugye KariGeri meg (ha jól rémlik), mintha munkaköri kötelességei nyomán rendeltetésszerűen ott van.

MZP Pitvaroson tartott lakossági fórumot, Jakab valami művházban állt ki Iványi mellett (elvileg pedig ő is Bp-n kéne hogy legyen, Parlament van).

Annyira nem rossz téma ám ez. Iványit ismeri a szélesebb közvélemény, a NAV-tól mindneki fél (pedig ha tudnák), sokat lehet posztolni róla, lehet kötni a luxus NER-hez. Én sokat ki tudnék hozni belőle a közösségi médiában, de nem ez a munkám.
Gyurma Pappa
meg kapnál egy jó kis karaktergyilkolászást is
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Vagy egész egyszerűen a kampány jelenlegi pillanatában tökéletesen megfelel a kormánynak, hogy a komplett ellenzéki elit Budapesten, a 7. kerületben tobzódik és tüntet 2-3-4 napig, egy nagyon keveseket érdeklő, még az ellenzék táborában sem igazán ismert sztorival bíró ügyben. Merthogy ezzel fideszeseket nem érnek el az zicher, de egy újabb hét elmehet rá.
MC12
Vaaagy egész egyszerűen ennyire kicsinyes a rendszer.

Egyébként azok vannak Bp-en, akik egyébként is ott lettek volna, Donáth az egyetlen, aki kérdőjeles, bár 02.03 óta nincs fent hivatalos programja a FB-n, aminek nyilvánvaló oka, hogy múlthéten EP volt, tehát ő valamikor tegnap óta dolgozhat. A többieknek akik kint voltak (Szabó T, Detti, Karácsony) Bp-n van dolguk, mivel Parlament van illetve ugye KariGeri meg (ha jól rémlik), mintha munkaköri kötelességei nyomán rendeltetésszerűen ott van.

MZP Pitvaroson tartott lakossági fórumot, Jakab valami művházban állt ki Iványi mellett (elvileg pedig ő is Bp-n kéne hogy legyen, Parlament van).

Annyira nem rossz téma ám ez. Iványit ismeri a szélesebb közvélemény, a NAV-tól mindneki fél (pedig ha tudnák), sokat lehet posztolni róla, lehet kötni a luxus NER-hez. Én sokat ki tudnék hozni belőle a közösségi médiában, de nem ez a munkám.

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Lehet itt a cinikust meg a fatalistát meg a mindenkinél okosabb trollt játszani, de mikor egy nincsteleneken tényleg évtizedek óta segítő, közkedvelt embert agyhalottazunk le, ott azért már ökölbe szorul a kéz.

De hát ez a ner morálja, kapunk egy kis ízelítőt belőle itt is. Éljenek a rosszlányos kurvák


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 470
“Szerintem meg simán csak megöregedett és megzakkant, egy eleve agyhalott, vallásilag agymosott életvitelt folytatva.“

Kiről is beszélünk?
Csak Nem arról aki a Pozsonyi úti SZDSZ-hez szeretett volna tartozni vidéki suttyóként és ezért cserébe feladva még az önbecsülését is, és felesége könyörgése ellenére Ráhelnek, nevezi gyermekét csak hogy imponáljon azoknak akik leszarják, és/de azért megalapítja a Szadesz ifjúsági szervezetét a fideszt?
Emlékszünk a jurta színházra, mert ott voltunk? Voltak akik ott voltak.
Csak nem róla van szó?
Miután a
Belvàrosi zsidók a helyére tették a cigót, aki hirtelen azonnal rájött, hogy mivel a magyarok alapból rasszisták oldaltól független és a cigányoknál is sokkal jobban utálják a zsidókat.
Ezt kb Eichmann is elmagyarázta az izraeli tárgyalása alatt részletesen csendőröstül. Ez alap.
Meg is lett a megoldás:
Libernyák, soros, buzi aki pedofil, de mindenképpen a háttérhatalom és a
Tudjuk kik ők, és bejött nekik ez a faszság.
Ez sokaknak tetszik, de szerencsére vannak /még/ akiknek meg nem.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Mi ez az Iványi Gábor sztori? Miért ment rájuk a NAV?
peterk2005
A szja-visszatérítés után nem maradt a kasszában pénz völner 7 milliós végkielégítésére, így gyorsan portyázni küldték a navosokat a baloldali adótartozások begyűjtésére
r.baggio
Én azt olvasom, hogy elvették Iványi egyházától az egyház státuszt még jónéhány éve, Iványiék pert indítottak, amit nemrégiben megnyertek. Így az államnak valami 7 évre visszamenőleg évi 1.5 milliárdot kell utólag kifizetni nekik. Nehéz elképzelni, hogy ennek nincs köze ahhoz, hogy most gondolta úgy a NAV, hogy meg kéne jelenni ott....

Ez talán a legundorítóbb arca a NER-nek számora egyébként...
peterk2005
Hogy védi a saját érdekeit?

Ha nem Orbánellenesen, elfogultan, hanem objektíven szemlélnéd, akkor te mit tennél a NER helyében, ha úgy érzed érdeksérelem ért? Nem tennél meg minden tőled telhetőt?
Sobri Jóska
Ha így szemlélsz mindent, akkor mindenkit meg kellene értened, még az általad az agyhalottaknak nevezett embereket plusz a vallásosokat is, de azokkal szemben mégsem vagy ilyen elnéző... szóval ez csak egy orbánmosdató fideszes duma.