Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 822
A YouTube spotok alapján az ellenzék nekiállt a negatív kampánynak, minden szar, minden rossz, Orbán. Tényleg újraéljük 2006ot, csak most felcserélődtek az oldalak 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
andree Arizona Cardinals 1 666
Gyönyörű 😄

 telex.hu/zacc/2021/12/31/munkaspart-2006-kozlemeny-instant-best-of
warr_b
Végignézve az idézeteket, a KKP vitorláiban nem sok szél maradt.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gyönyörű 😄

 telex.hu/zacc/2021/12/31/munkaspart-2006-kozlemeny-instant-best-of


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Sok a hasonlóság, de van pro/kontra különbség is. Az általános hangulat most inkább negatív, de az osztogatások elején vagyunk, a választókörzetek a Fideszre vannak szabva, van 40 körzet amit egyszerűen nem tud elveszteni egy kataklizmikus esemény nélkül.…… de van ellenzéki biztos körzet is ilyen 30 ami meg remek alap és a közös lista miatt nagyobb tartalékaik lehetnek a bizonytalanok között. (A Fidesz táborban lévő elégedetlenséget inkább a Medián wishful thinkingjének gondolom, rajtuk kívül más ilyet nem mutatott ki és én se hiszem, hogy komolyan lenne ilyen)
MC12
Nemtom, szerintem az "értelmezési kényszer" miatt a kvkutatók is bizonyos szempontból gúzsba vannak kötve. Nem lehet lemenni minden egyes esetnél a "miért" olyan szintjére, ami relevánsabb, de egyben szerteágazóbb fraktál-képet adna, mint amilyen maga a társadalom. Most, ahogy elkezdtem írni, a futball (soccer) meccsek hőtérképe ugrott be, sok mindent elárul, de a részletek a mélyben rejtekeznek. Ha úgy veszem nekem - sztem - az "átlagos" Fidesz-szavazónál jóval magasabb az "elégedetlenségi mutatóm", mert persze, hogy vannak dolgok, amik basszák az ember csőrét. Ugyanakkor az eddigi legkritikusabb politikai aktusom az volt, hogy 19-ben érvénytelennel szavaztam. A 13. ker-ben, ahol amúgy is sima a pálya. De ez a "kritikus" tollvonás egy az x millió leadott szavazatból. Szürke pont a mondat végén. Ha értelmezitek az adott kvkutatásokat, a megoldás valahol sztem az, hogy a Fidesz még nem mozgósított igazán, még csak beindította a "motrot". Ez a Fidesz szavazók/szimpatizánsok résztvételi hajlandóságánál látszik (79% talán? most nem keresem elő).

PS: Motorbeindítás vs. előválasztás: konklúzióként talán oldalsemlegesen levonható, hogy az erőforrás-management is releváns szempont egy kampányban.

Nyamindegy: sikerekben gazdag, boldog új évet mindenkinek! 😀
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Keresem az erre vonatkozó 2005-2006-os kutatásokat, de emlékeim szerint eddigre a többség (tehát a kormánypártiak és a bizonytalanok) nem így vélekedtek, sőt az ellenzék sem volt ennyire borúlátó (pre-öszödi beszéd).
Gyurma Pappa
Ez már a 2006-os választások után készült, de benne vannak az előző adatok is:
a megszorító intézkedések bejelentése után 49-ről 62 százalékra nőtt azoknak az aránya, akik szerint az országban rossz irányba mennek a dolgok, és 32-ről 57 százalékra nőtt azoké, akik háztartásuk pénzügyi helyzetének romlását valószínűsítik.
 24.hu/belfold/2006/06/30/drasztikusan_romlott_kozhangulat/
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 822
(A Fidesz táborban lévő elégedetlenséget inkább a Medián wishful thinkingjének gondolom, rajtuk kívül más ilyet nem mutatott ki és én se hiszem, hogy komolyan lenne ilyen)
MC12
Ők is azt mérték, hogy a Fidesz tábor alapvetően elégedett. 81-12-7 (i-n-nemtudja). Szóval ők sem mutattak ki ilyet. 12% Fidesz szavazó meg csak van, akinek mondjuk annak ellenére van rossz véleménye az életéről, hogy elhivatott Fidesz szavazó.

Nincs pártja az érdekes: 29-46-25. (Az ellenzéki közös lista 4-93-3, a kutyák 11-69-20, mondjuk utóbbi egyértelműen arra utal, hogy sok ember csak viccből mondja a kutyákat.)
Gyurma Pappa
Miért gondolod ezt? Az általam ismert kutya szavazók rühellik az Orbán-rendszert, tehát nem elégedettek finoman szólva, de nem hajlandóak a Gyurcsány - MzP házasságra sem szavazni. Szerintem sem túl eredményközpontú ez a gondolkodás dehát istenem, a választók érdekes dolgok mentén tudnak szavazni 😊
MC12
20% nem tudja, hogy jobb vagy nem jobb-e neki, de közben a viccpártra szavazna. 20% az sok
Gyurma Pappa
Számszakilag nem olyan sok. 75%os részvétel és 5% kutyapárti szavazatszám mellett (6 millió szavazó/300k kutya szavazat) ez 60 ezer ember. A kutya szavazó átlagos életkorát és lokalizációját (30 alatti pesti, alapvetően valamilyen humán tudományban, munkakörben tanuló, dolgozó stb.) figyelembevéve, én el tudom képzelni, hogy nem tudja ennyi ember eldönteni, hogy jobb neki vagy sem. Valószínűleg ezért kötött ki a kutyáknál, adott neki vagy a szüleinek valamit a rendszer (családi adókedvezmény, csok, emelkedő fizu, a vírus előtti konjuktúra kedvező hatásai stb) ami tetszik, de nem tetszik a korrupció, Orbán, meg mittomén, a melegellenesség. És mivel az ellenzék nem mutat fel neki kézzelfogható alternatívát (ne felejtsük el, hogy a kutya szavazó alapvetően értelmiségi, tud írni, olvasni neki nem elég az o1g) ne adj úristen nem jön be neki MzP stílusa, de a szavazati jogával meg élni akar ezért maradtak kutyák.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
(A Fidesz táborban lévő elégedetlenséget inkább a Medián wishful thinkingjének gondolom, rajtuk kívül más ilyet nem mutatott ki és én se hiszem, hogy komolyan lenne ilyen)
MC12
Ők is azt mérték, hogy a Fidesz tábor alapvetően elégedett. 81-12-7 (i-n-nemtudja). Szóval ők sem mutattak ki ilyet. 12% Fidesz szavazó meg csak van, akinek mondjuk annak ellenére van rossz véleménye az életéről, hogy elhivatott Fidesz szavazó.

Nincs pártja az érdekes: 29-46-25. (Az ellenzéki közös lista 4-93-3, a kutyák 11-69-20, mondjuk utóbbi egyértelműen arra utal, hogy sok ember csak viccből mondja a kutyákat.)
Gyurma Pappa
Miért gondolod ezt? Az általam ismert kutya szavazók rühellik az Orbán-rendszert, tehát nem elégedettek finoman szólva, de nem hajlandóak a Gyurcsány - MzP házasságra sem szavazni. Szerintem sem túl eredményközpontú ez a gondolkodás dehát istenem, a választók érdekes dolgok mentén tudnak szavazni 😊
MC12
20% nem tudja, hogy jobb vagy nem jobb-e neki, de közben a viccpártra szavazna. 20% az sok

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 822
(A Fidesz táborban lévő elégedetlenséget inkább a Medián wishful thinkingjének gondolom, rajtuk kívül más ilyet nem mutatott ki és én se hiszem, hogy komolyan lenne ilyen)
MC12
Ők is azt mérték, hogy a Fidesz tábor alapvetően elégedett. 81-12-7 (i-n-nemtudja). Szóval ők sem mutattak ki ilyet. 12% Fidesz szavazó meg csak van, akinek mondjuk annak ellenére van rossz véleménye az életéről, hogy elhivatott Fidesz szavazó.

Nincs pártja az érdekes: 29-46-25. (Az ellenzéki közös lista 4-93-3, a kutyák 11-69-20, mondjuk utóbbi egyértelműen arra utal, hogy sok ember csak viccből mondja a kutyákat.)
Gyurma Pappa
Miért gondolod ezt? Az általam ismert kutya szavazók rühellik az Orbán-rendszert, tehát nem elégedettek finoman szólva, de nem hajlandóak a Gyurcsány - MzP házasságra sem szavazni. Szerintem sem túl eredményközpontú ez a gondolkodás dehát istenem, a választók érdekes dolgok mentén tudnak szavazni 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
(A Fidesz táborban lévő elégedetlenséget inkább a Medián wishful thinkingjének gondolom, rajtuk kívül más ilyet nem mutatott ki és én se hiszem, hogy komolyan lenne ilyen)
MC12
Ők is azt mérték, hogy a Fidesz tábor alapvetően elégedett. 81-12-7 (i-n-nemtudja). Szóval ők sem mutattak ki ilyet. 12% Fidesz szavazó meg csak van, akinek mondjuk annak ellenére van rossz véleménye az életéről, hogy elhivatott Fidesz szavazó.

Nincs pártja az érdekes: 29-46-25. (Az ellenzéki közös lista 4-93-3, a kutyák 11-69-20, mondjuk utóbbi egyértelműen arra utal, hogy sok ember csak viccből mondja a kutyákat.)

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 822
Már hogy ne számítana? Négy évvel ezelőtt 1.9% volt a különbség a Fidesz és a most összegyúrt össz ellenzéket alkotó pártokra adott szavazatok között. És most nem négy évvel ezelőtt van, és egy közös lista lesz, nem ütik ki egymást több körzetben is.

Jelenleg én is Fidesz győzelmet tartok esélyesebbnek, de közben abban is biztos vagyok, hogy ha netán tényleg egy olyan verzió jönne be, hogy 1-3% nem számít, abból nem a Fidesz jönne ki felül.
peterk2005
Nem is ez a lényeg. Ne 2014-hez hasonlítsuk ezt a választást, hanem 2006-hoz. 2005 év végén az ellenzék (a Fidesz) 1-5%-kal vezetett, de akkor ugye ők voltak pénz és média nélkül, majd ugye kb. 1% körül kaptak ki az MSZP-től. Most a Fidesz úgy buzerálta a választási rendszert, hogy lehetetlen kiszámítani az eredményeket.

De nem is ez a legfontosabb. Az összes olyan kutatás, ami a Fidesz előnyét méri, azt is méri, hogy az emberek többsége szerint rossz irányba mennek a dolgok az országban. Keresem az erre vonatkozó 2005-2006-os kutatásokat, de emlékeim szerint eddigre a többség (tehát a kormánypártiak és a bizonytalanok) nem így vélekedtek, sőt az ellenzék sem volt ennyire borúlátó (pre-öszödi beszéd).

Nem ismerem a nyersadatokat, nem ismerem a részletes kutatási eredményeket, de egyértelmű: az az 1 millió dolláros kérdés, miként tudják előnyükre fordítani ezt trendet. Van egy növekvő elégedetlenség a bizonytalanok között, illetve a táborban is, és ez, mozgósítás szempontjából nagyon fontos.

De ha még egyszer megkérdezi egy kutató az emberektől, hogy szerintük ki nyeri a választásokat, esküszöm írok nekik már egy levelet, hogy hagyják abba a szakmát, mert ennél ostobább és véletlenszerűbb kérdés nincs a világon. Rövid: mindenki hazudik, ez sokkal kevésbé érzelmi kérdés, nem derülnek ki belőle valódi választói szándékok, hanem úgy működik mint egy vizsgakérdés, és ugye senki nem szeret rosszul válaszolni vizsgakérdésekre... Viselkedési közgazdaságtan 101...
Gyurma Pappa
Plusz egy komoly világgazdasági konjunktúra közepén voltunk és az akkori szinten rekordméretű osztogatás választások előtt. Az emberek tömegével vették fel az “olcsó” devizahitelt autóra, lakásra stb. Emiatt volt egy nagyon komoly pozitív hangulat a lakosságban, az akkori Fidesz szavazók között is, ezért nem is működött a “ rosszabbul élünk mint 4 éve” kampány, a saját szavazók között se nagyon, a bizonytalanok között - akik eldöntötték azt a választást - meg egyáltalán nem, mert rohadtul ellenkező volt a megélésük, a valóságuk.

Sok a hasonlóság, de van pro/kontra különbség is. Az általános hangulat most inkább negatív, de az osztogatások elején vagyunk, a választókörzetek a Fideszre vannak szabva, van 40 körzet amit egyszerűen nem tud elveszteni egy kataklizmikus esemény nélkül.…… de van ellenzéki biztos körzet is ilyen 30 ami meg remek alap és a közös lista miatt nagyobb tartalékaik lehetnek a bizonytalanok között. (A Fidesz táborban lévő elégedetlenséget inkább a Medián wishful thinkingjének gondolom, rajtuk kívül más ilyet nem mutatott ki és én se hiszem, hogy komolyan lenne ilyen)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
1: Mindenki a leszbi-szálról beszél, pedig a Völner-ügyben való részvétel is be lett lengetve. Ez érdekesebb szál, nem?
2: Videót! 😀
Szokol
Hol élsz te? Maradjunk annyiban, hogy Borkai videó kurvákkal volt, Rogán Antal leleplezése meg annyiban maradt 😉 😆 szóval a leszbi dologban lehet is valami, a másik meg vagy lesz, inkább meg nem hiszem.
MC12
Bevallom egyre kevésbé követem a politika "bulvárvilágát", de miután megfenyegette Tónit, el is vált az asszonytól, nem? Lehet volt ott valami ami bűzlött és miután inkább beszámolt az asszonynak róla, az nem akarta a hálószobában tudni többet.
Klaci79
Azt értem, de ez miért akadályozta meg az "ördög ügyvédjét" hogy közzé tegye azt ami miatt "felkészül Rogán"?
MC12
Fogalmam sincs, csak én nem emlékeztem már a történések sorrendjére...de akkor valami tényleg lehetett Tónival, lehet nem volt rá bizonyíték, csak kiugrott a nyuszi...
Klaci79
Vagy esetleg más miatt váltak el, amit meg belengettetek az kamu volt vagy "kivásárolták". Életszerűtlen hogy azért ne hoznának nyilvánosságra valamit ami politikailag tönkre tehetne vkit mert az azóta már elvált az asszonytól.
davemayer
Más miatt
Gyurma Pappa
gondolom arra utalsz, hogy majd a választási kampány végén lengetnek be ezt-azt...NAAAAAAgy durranást. De addigra már rég késő lesz, okafogyottá válik. Szerintem. A Jelenlegi tendenciák alapján ott már 1-3% nem fog számítani.
Fungus
Arra utalok, hogy más miatt váltak el, nem valami homályos politikai okból.
Gyurma Pappa
Ok, félreértettelek, bocsánat.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Már hogy ne számítana? Négy évvel ezelőtt 1.9% volt a különbség a Fidesz és a most összegyúrt össz ellenzéket alkotó pártokra adott szavazatok között. És most nem négy évvel ezelőtt van, és egy közös lista lesz, nem ütik ki egymást több körzetben is.

Jelenleg én is Fidesz győzelmet tartok esélyesebbnek, de közben abban is biztos vagyok, hogy ha netán tényleg egy olyan verzió jönne be, hogy 1-3% nem számít, abból nem a Fidesz jönne ki felül.
peterk2005
Nem is ez a lényeg. Ne 2014-hez hasonlítsuk ezt a választást, hanem 2006-hoz. 2005 év végén az ellenzék (a Fidesz) 1-5%-kal vezetett, de akkor ugye ők voltak pénz és média nélkül, majd ugye kb. 1% körül kaptak ki az MSZP-től. Most a Fidesz úgy buzerálta a választási rendszert, hogy lehetetlen kiszámítani az eredményeket.

De nem is ez a legfontosabb. Az összes olyan kutatás, ami a Fidesz előnyét méri, azt is méri, hogy az emberek többsége szerint rossz irányba mennek a dolgok az országban. Keresem az erre vonatkozó 2005-2006-os kutatásokat, de emlékeim szerint eddigre a többség (tehát a kormánypártiak és a bizonytalanok) nem így vélekedtek, sőt az ellenzék sem volt ennyire borúlátó (pre-öszödi beszéd).

Nem ismerem a nyersadatokat, nem ismerem a részletes kutatási eredményeket, de egyértelmű: az az 1 millió dolláros kérdés, miként tudják előnyükre fordítani ezt trendet. Van egy növekvő elégedetlenség a bizonytalanok között, illetve a táborban is, és ez, mozgósítás szempontjából nagyon fontos.

De ha még egyszer megkérdezi egy kutató az emberektől, hogy szerintük ki nyeri a választásokat, esküszöm írok nekik már egy levelet, hogy hagyják abba a szakmát, mert ennél ostobább és véletlenszerűbb kérdés nincs a világon. Rövid: mindenki hazudik, ez sokkal kevésbé érzelmi kérdés, nem derülnek ki belőle valódi választói szándékok, hanem úgy működik mint egy vizsgakérdés, és ugye senki nem szeret rosszul válaszolni vizsgakérdésekre... Viselkedési közgazdaságtan 101...

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
1: Mindenki a leszbi-szálról beszél, pedig a Völner-ügyben való részvétel is be lett lengetve. Ez érdekesebb szál, nem?
2: Videót! 😀
Szokol
Hol élsz te? Maradjunk annyiban, hogy Borkai videó kurvákkal volt, Rogán Antal leleplezése meg annyiban maradt 😉 😆 szóval a leszbi dologban lehet is valami, a másik meg vagy lesz, inkább meg nem hiszem.
MC12
Bevallom egyre kevésbé követem a politika "bulvárvilágát", de miután megfenyegette Tónit, el is vált az asszonytól, nem? Lehet volt ott valami ami bűzlött és miután inkább beszámolt az asszonynak róla, az nem akarta a hálószobában tudni többet.
Klaci79
Azt értem, de ez miért akadályozta meg az "ördög ügyvédjét" hogy közzé tegye azt ami miatt "felkészül Rogán"?
MC12
Fogalmam sincs, csak én nem emlékeztem már a történések sorrendjére...de akkor valami tényleg lehetett Tónival, lehet nem volt rá bizonyíték, csak kiugrott a nyuszi...
Klaci79
Vagy esetleg más miatt váltak el, amit meg belengettetek az kamu volt vagy "kivásárolták". Életszerűtlen hogy azért ne hoznának nyilvánosságra valamit ami politikailag tönkre tehetne vkit mert az azóta már elvált az asszonytól.
davemayer
Más miatt
Gyurma Pappa
gondolom arra utalsz, hogy majd a választási kampány végén lengetnek be ezt-azt...NAAAAAAgy durranást. De addigra már rég késő lesz, okafogyottá válik. Szerintem. A Jelenlegi tendenciák alapján ott már 1-3% nem fog számítani.
Fungus
Arra utalok, hogy más miatt váltak el, nem valami homályos politikai okból.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
1: Mindenki a leszbi-szálról beszél, pedig a Völner-ügyben való részvétel is be lett lengetve. Ez érdekesebb szál, nem?
2: Videót! 😀
Szokol
Hol élsz te? Maradjunk annyiban, hogy Borkai videó kurvákkal volt, Rogán Antal leleplezése meg annyiban maradt 😉 😆 szóval a leszbi dologban lehet is valami, a másik meg vagy lesz, inkább meg nem hiszem.
MC12
Bevallom egyre kevésbé követem a politika "bulvárvilágát", de miután megfenyegette Tónit, el is vált az asszonytól, nem? Lehet volt ott valami ami bűzlött és miután inkább beszámolt az asszonynak róla, az nem akarta a hálószobában tudni többet.
Klaci79
Azt értem, de ez miért akadályozta meg az "ördög ügyvédjét" hogy közzé tegye azt ami miatt "felkészül Rogán"?
MC12
Fogalmam sincs, csak én nem emlékeztem már a történések sorrendjére...de akkor valami tényleg lehetett Tónival, lehet nem volt rá bizonyíték, csak kiugrott a nyuszi...
Klaci79
Vagy esetleg más miatt váltak el, amit meg belengettetek az kamu volt vagy "kivásárolták". Életszerűtlen hogy azért ne hoznának nyilvánosságra valamit ami politikailag tönkre tehetne vkit mert az azóta már elvált az asszonytól.
davemayer
Más miatt
Gyurma Pappa
gondolom arra utalsz, hogy majd a választási kampány végén lengetnek be ezt-azt...NAAAAAAgy durranást. De addigra már rég késő lesz, okafogyottá válik. Szerintem. A Jelenlegi tendenciák alapján ott már 1-3% nem fog számítani.
Fungus
Már hogy ne számítana? Négy évvel ezelőtt 1.9% volt a különbség a Fidesz és a most összegyúrt össz ellenzéket alkotó pártokra adott szavazatok között. És most nem négy évvel ezelőtt van, és egy közös lista lesz, nem ütik ki egymást több körzetben is.

Jelenleg én is Fidesz győzelmet tartok esélyesebbnek, de közben abban is biztos vagyok, hogy ha netán tényleg egy olyan verzió jönne be, hogy 1-3% nem számít, abból nem a Fidesz jönne ki felül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
1: Mindenki a leszbi-szálról beszél, pedig a Völner-ügyben való részvétel is be lett lengetve. Ez érdekesebb szál, nem?
2: Videót! 😀
Szokol
Hol élsz te? Maradjunk annyiban, hogy Borkai videó kurvákkal volt, Rogán Antal leleplezése meg annyiban maradt 😉 😆 szóval a leszbi dologban lehet is valami, a másik meg vagy lesz, inkább meg nem hiszem.
MC12
Bevallom egyre kevésbé követem a politika "bulvárvilágát", de miután megfenyegette Tónit, el is vált az asszonytól, nem? Lehet volt ott valami ami bűzlött és miután inkább beszámolt az asszonynak róla, az nem akarta a hálószobában tudni többet.
Klaci79
Azt értem, de ez miért akadályozta meg az "ördög ügyvédjét" hogy közzé tegye azt ami miatt "felkészül Rogán"?
MC12
Fogalmam sincs, csak én nem emlékeztem már a történések sorrendjére...de akkor valami tényleg lehetett Tónival, lehet nem volt rá bizonyíték, csak kiugrott a nyuszi...
Klaci79
Vagy esetleg más miatt váltak el, amit meg belengettetek az kamu volt vagy "kivásárolták". Életszerűtlen hogy azért ne hoznának nyilvánosságra valamit ami politikailag tönkre tehetne vkit mert az azóta már elvált az asszonytól.
davemayer
Más miatt
Gyurma Pappa
gondolom arra utalsz, hogy majd a választási kampány végén lengetnek be ezt-azt...NAAAAAAgy durranást. De addigra már rég késő lesz, okafogyottá válik. Szerintem. A Jelenlegi tendenciák alapján ott már 1-3% nem fog számítani.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ünnepek ide, vagy oda, szűkül a buborék. Vagy a hurok? Szép dilemma az Egységességes Egység előtt.
De legalább kompenzálja a kognitív disszonancia. A pártelitek szintjén is. Vajh mi zajlik a mélyben?
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
‘Amikor Vajna Tímeát szidjátok, hogy mekkora aranyásó, gondoljatok egy pillanatra Orbán vejére, aki most megvette a Gránit Bank többségét. Tiborcz István 35 éves, foglalkozása: Orbán Ráhel férje, a Miss Golddigger of the World verseny első helyezettje. De őt nem bántjátok. Rá senki nem mondja, hogy b..dös k..rva. Hogy is tennétek ilyet? Hiszen férfi. És a vagyonát tőletek lopta. A Miss Golddigger of the World versenyen Vajna Timea max a második udvarhölgye lehetne ennek a királynőnek.
Ki lehetne szerintetek az első udvarhölgy?’

E. Cica
ozibozi
Ennek így mi értelme van, mit akar a költő mondani?
Miért kell a gigolo tündérmesét beszennyezni, amikor ez sok ezer ingyenélőnek reményt ad, hogy csak érdemes ramenni az öreg kávét kanállal kérő vénasszonyra a cukrászdában
FLZOLI
Oh, a jó öreg Gerbeaud, mi? 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
‘Amikor Vajna Tímeát szidjátok, hogy mekkora aranyásó, gondoljatok egy pillanatra Orbán vejére, aki most megvette a Gránit Bank többségét. Tiborcz István 35 éves, foglalkozása: Orbán Ráhel férje, a Miss Golddigger of the World verseny első helyezettje. De őt nem bántjátok. Rá senki nem mondja, hogy b..dös k..rva. Hogy is tennétek ilyet? Hiszen férfi. És a vagyonát tőletek lopta. A Miss Golddigger of the World versenyen Vajna Timea max a második udvarhölgye lehetne ennek a királynőnek.
Ki lehetne szerintetek az első udvarhölgy?’

E. Cica
ozibozi
Ennek így mi értelme van, mit akar a költő mondani?
Miért kell a gigolo tündérmesét beszennyezni, amikor ez sok ezer ingyenélőnek reményt ad, hogy csak érdemes ramenni az öreg kávét kanállal kérő vénasszonyra a cukrászdában

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 660 — Vikings fan
Feleségem szerette volna aláírni az ellenzéki népszavazási kezdeményezést. Elvileg a Nyugati pályaudvarnál és a Jászai Mari térnél is van stand, de hiába mentünk el mindkét helyszínre, a gyakorlatban egyik helyen se volt. Megjegyzem, az Oktogonnál sincs.
Annyit tudok mondani: így nehéz lesz.
nagylaza
Gondold el milyen nehéz szervezés, hogy mindig elkeruljenek titeket. 😀
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Feleségem szerette volna aláírni az ellenzéki népszavazási kezdeményezést. Elvileg a Nyugati pályaudvarnál és a Jászai Mari térnél is van stand, de hiába mentünk el mindkét helyszínre, a gyakorlatban egyik helyen se volt. Megjegyzem, az Oktogonnál sincs.
Annyit tudok mondani: így nehéz lesz.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 420
‘Amikor Vajna Tímeát szidjátok, hogy mekkora aranyásó, gondoljatok egy pillanatra Orbán vejére, aki most megvette a Gránit Bank többségét. Tiborcz István 35 éves, foglalkozása: Orbán Ráhel férje, a Miss Golddigger of the World verseny első helyezettje. De őt nem bántjátok. Rá senki nem mondja, hogy b..dös k..rva. Hogy is tennétek ilyet? Hiszen férfi. És a vagyonát tőletek lopta. A Miss Golddigger of the World versenyen Vajna Timea max a második udvarhölgye lehetne ennek a királynőnek.
Ki lehetne szerintetek az első udvarhölgy?’

E. Cica
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Kínától már megkapta az állami plecsnijét, az oroszok kissé lemaradtak. Sebaj, jobb későn, mint soha. Ha van valaki, aki megérdemli, akkor az ő:
Kitüntették az oroszok Szijjártót: Barátságért érdemrendet vehetett át a magyar külügyminiszter
 www.szeretlekmagyarorszag.hu/hirek/kituntettek-az-oroszok-szijjartot-baratsagert-erdemrendet-vehetett-at-a-magyar-kulugyminiszter/
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
1: Mindenki a leszbi-szálról beszél, pedig a Völner-ügyben való részvétel is be lett lengetve. Ez érdekesebb szál, nem?
2: Videót! 😀
Szokol
Hol élsz te? Maradjunk annyiban, hogy Borkai videó kurvákkal volt, Rogán Antal leleplezése meg annyiban maradt 😉 😆 szóval a leszbi dologban lehet is valami, a másik meg vagy lesz, inkább meg nem hiszem.
MC12
Bevallom egyre kevésbé követem a politika "bulvárvilágát", de miután megfenyegette Tónit, el is vált az asszonytól, nem? Lehet volt ott valami ami bűzlött és miután inkább beszámolt az asszonynak róla, az nem akarta a hálószobában tudni többet.
Klaci79
Azt értem, de ez miért akadályozta meg az "ördög ügyvédjét" hogy közzé tegye azt ami miatt "felkészül Rogán"?
MC12
Fogalmam sincs, csak én nem emlékeztem már a történések sorrendjére...de akkor valami tényleg lehetett Tónival, lehet nem volt rá bizonyíték, csak kiugrott a nyuszi...
Klaci79
Vagy esetleg más miatt váltak el, amit meg belengettetek az kamu volt vagy "kivásárolták". Életszerűtlen hogy azért ne hoznának nyilvánosságra valamit ami politikailag tönkre tehetne vkit mert az azóta már elvált az asszonytól.
davemayer
Más miatt

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
1: Mindenki a leszbi-szálról beszél, pedig a Völner-ügyben való részvétel is be lett lengetve. Ez érdekesebb szál, nem?
2: Videót! 😀
Szokol
Hol élsz te? Maradjunk annyiban, hogy Borkai videó kurvákkal volt, Rogán Antal leleplezése meg annyiban maradt 😉 😆 szóval a leszbi dologban lehet is valami, a másik meg vagy lesz, inkább meg nem hiszem.
MC12
Bevallom egyre kevésbé követem a politika "bulvárvilágát", de miután megfenyegette Tónit, el is vált az asszonytól, nem? Lehet volt ott valami ami bűzlött és miután inkább beszámolt az asszonynak róla, az nem akarta a hálószobában tudni többet.
Klaci79
Azt értem, de ez miért akadályozta meg az "ördög ügyvédjét" hogy közzé tegye azt ami miatt "felkészül Rogán"?
MC12
Fogalmam sincs, csak én nem emlékeztem már a történések sorrendjére...de akkor valami tényleg lehetett Tónival, lehet nem volt rá bizonyíték, csak kiugrott a nyuszi...
Klaci79
Vagy esetleg más miatt váltak el, amit meg belengettetek az kamu volt vagy "kivásárolták". Életszerűtlen hogy azért ne hoznának nyilvánosságra valamit ami politikailag tönkre tehetne vkit mert az azóta már elvált az asszonytól.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
1: Mindenki a leszbi-szálról beszél, pedig a Völner-ügyben való részvétel is be lett lengetve. Ez érdekesebb szál, nem?
2: Videót! 😀
Szokol
Hol élsz te? Maradjunk annyiban, hogy Borkai videó kurvákkal volt, Rogán Antal leleplezése meg annyiban maradt 😉 😆 szóval a leszbi dologban lehet is valami, a másik meg vagy lesz, inkább meg nem hiszem.
MC12
Bevallom egyre kevésbé követem a politika "bulvárvilágát", de miután megfenyegette Tónit, el is vált az asszonytól, nem? Lehet volt ott valami ami bűzlött és miután inkább beszámolt az asszonynak róla, az nem akarta a hálószobában tudni többet.
Klaci79
Azt értem, de ez miért akadályozta meg az "ördög ügyvédjét" hogy közzé tegye azt ami miatt "felkészül Rogán"?
MC12
Fogalmam sincs, csak én nem emlékeztem már a történések sorrendjére...de akkor valami tényleg lehetett Tónival, lehet nem volt rá bizonyíték, csak kiugrott a nyuszi...