Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Basszus megint nem tudok fiút csináltatni a lányomból!!! ☹️
Nem lehet népszavazás a “Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekek számára is elérhetőek legyenek nemátalakító kezelések?” kérdésben!
Rohadt bíróság!

🤣
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 962
Azt hittem, hogy Kálomista egy politikailag elfogulatlan, kiegyensúlyozott, többféle nézőpontot bemutató, árnyalt és kellően távolságtartó, a tényekhez ragaszkodó filmhez adta a nevét. Most csalódott vagyok.
nagylaza
Miért hitted?

Eleve csak a hülyék hisznek.
Aki okos az tud, vagy tudja, hogy mit nem tud, és azt el tudja fogadni, igyekszik tudásra szert tenni és nem akarja hitbéli dologgal kitölteni a nemtudása miatti űrt.
A hívők mind agyhalottak.
Sobri Jóska
Köszönöm, minden szavad kincs. Utólagos engedelmeddel kiírtam a szobám falára. (Természetesen forrásmegjelöléssel.)
nagylaza
Kálomista kurzusrendező, ezt mindenki tudja.
Te miért hitted, hogy elfogulatlan filmet fog csinálni Gyurcsányról?
Sobri Jóska
Értem. Ezek szerint te komolyan vetted a nyilvánvaló iróniát. Az más.
(Kálomista egyébiránt producer.)
nagylaza
Egyébiránt bohóc.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
Azt hittem, hogy Kálomista egy politikailag elfogulatlan, kiegyensúlyozott, többféle nézőpontot bemutató, árnyalt és kellően távolságtartó, a tényekhez ragaszkodó filmhez adta a nevét. Most csalódott vagyok.
nagylaza
Miért hitted?

Eleve csak a hülyék hisznek.
Aki okos az tud, vagy tudja, hogy mit nem tud, és azt el tudja fogadni, igyekszik tudásra szert tenni és nem akarja hitbéli dologgal kitölteni a nemtudása miatti űrt.
A hívők mind agyhalottak.
Sobri Jóska
Köszönöm, minden szavad kincs. Utólagos engedelmeddel kiírtam a szobám falára. (Természetesen forrásmegjelöléssel.)
nagylaza
Kálomista kurzusrendező, ezt mindenki tudja.
Te miért hitted, hogy elfogulatlan filmet fog csinálni Gyurcsányról?
Sobri Jóska
Értem. Ezek szerint te komolyan vetted a nyilvánvaló iróniát. Az más.
(Kálomista egyébiránt producer.)
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Azt hittem, hogy Kálomista egy politikailag elfogulatlan, kiegyensúlyozott, többféle nézőpontot bemutató, árnyalt és kellően távolságtartó, a tényekhez ragaszkodó filmhez adta a nevét. Most csalódott vagyok.
nagylaza
Miért hitted?

Eleve csak a hülyék hisznek.
Aki okos az tud, vagy tudja, hogy mit nem tud, és azt el tudja fogadni, igyekszik tudásra szert tenni és nem akarja hitbéli dologgal kitölteni a nemtudása miatti űrt.
A hívők mind agyhalottak.
Sobri Jóska
Köszönöm, minden szavad kincs. Utólagos engedelmeddel kiírtam a szobám falára. (Természetesen forrásmegjelöléssel.)
nagylaza
Kálomista kurzusrendező, ezt mindenki tudja.
Te miért hitted, hogy elfogulatlan filmet fog csinálni Gyurcsányról?

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
Azt hittem, hogy Kálomista egy politikailag elfogulatlan, kiegyensúlyozott, többféle nézőpontot bemutató, árnyalt és kellően távolságtartó, a tényekhez ragaszkodó filmhez adta a nevét. Most csalódott vagyok.
nagylaza
Miért hitted?

Eleve csak a hülyék hisznek.
Aki okos az tud, vagy tudja, hogy mit nem tud, és azt el tudja fogadni, igyekszik tudásra szert tenni és nem akarja hitbéli dologgal kitölteni a nemtudása miatti űrt.
A hívők mind agyhalottak.
Sobri Jóska
Köszönöm, minden szavad kincs. Utólagos engedelmeddel kiírtam a szobám falára. (Természetesen forrásmegjelöléssel.)
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Azt hittem, hogy Kálomista egy politikailag elfogulatlan, kiegyensúlyozott, többféle nézőpontot bemutató, árnyalt és kellően távolságtartó, a tényekhez ragaszkodó filmhez adta a nevét. Most csalódott vagyok.
nagylaza
Miért hitted?

Eleve csak a hülyék hisznek.
Aki okos az tud, vagy tudja, hogy mit nem tud, és azt el tudja fogadni, igyekszik tudásra szert tenni és nem akarja hitbéli dologgal kitölteni a nemtudása miatti űrt.
A hívők mind agyhalottak.

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
Szivesen megneztuk volna a filmet, de igy mar nem hiszem, hogy fogjuk. Mondom ezt jobboldalikent 😊 Pedig ebbol a temabol lehetett volna nagyon jo dokumentumfilm szeru fuggetlen feldolgozast meg popcorn mozit is csinalni. Nagy kar, hogy vegul nem igy alakult.
undisputedly
Miért, pedig tok logikusnak tűnik, hogy az a Gyurcsány, akitől most rettegni kell, mert a felesegebol akart miniszterelnököt csinálni, igazából már akkor is a felesége kesztyubabja volt. Tehát felni kell Gyurcsánytól, aki igazából a Dobrev, aki igazából a Gyurcsány, aki igazából a Dobrev és így tovább 😊
somoskovig
Nem tartom alkalmasnak a mozis kozeget partpolitikai kampanyra. Se alkalmasnak, se kivanatosnak.
undisputedly
azért mikor kálomistától megkérdik hogy Dobrev mondott-e olyat a valóságban hogy "járulékos veszteség" és a válasz az hogy "mondhatott" az sok mindent elárul ....
Negritis
Azt hittem, hogy Kálomista egy politikailag elfogulatlan, kiegyensúlyozott, többféle nézőpontot bemutató, árnyalt és kellően távolságtartó, a tényekhez ragaszkodó filmhez adta a nevét. Most csalódott vagyok.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 405
Lehet a viccben jobban menne, de mégiscsak politika:
Klaci79
Amúgy meg baszódjon meg mindkét oldal! Ez egy filmes adatbázis. Aki látta pontozza le, hogy neki milyen volt, aki meg nem, az meg csak azért, hogy lehúzza, ne pontozza. Persze ugyanez igaz a felpontozókra is!
NB2
Az imbd kb. 10 éve vesztette el a komolyanvehetőségét, szóval jogos amit írsz, de ugyanezt le lehetne írni a marvel-rajongók és utálók kapcsán is akik a filmtől függetlenül pontozzák automatikusan alul és felül filmeket, az első vetítés (!!!!!) után percekkel.

Az imbd egy ugyanolyan csatatér lett mint bármelyik másik felület.

A filmtörténelem 3. legjobb filmje a Batman-Sötét lovag? A 6. A Gyűrűk ura? Top 100ban két Bosszúállók film? 50valahanyadik egy Pókember-animáció? 😊

Szóval régen több és sajnos kevesebb is ez az oldal, mint egy sima filmes adatbázis…..
MC12
Vannak túlkapások az tény, de azért többnyire jól használható, főleg ha olvas mellé az ember kritikákat, akkor el tudja dönteni, hogy érdemes-e megnézni a filmet vagy sem.

Meg azért érdemes részletesebb dolgokat is tudni a filmről, mint rendező, főszereplő, téma, stb.

Kicsit olyan ez mint lájkok és megtekintések alapján eldönteni, hogy melyik a jobb/populárisabb zene...ízlések és pofonok ugye, habár benne van az is, hogy melyiket tolják többet egy házibuliban vagy csak úgy:

Queen - Bohemian Rhapsody: Feltöltés: 2008.08.01 - Like: 9,7M - Megtekintés: 1,4B
Luis Fonsi - Despacito: Feltöltés: 2017.01.13 - Like: 46M - Megtekintés: 7,5B

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
Lehet a viccben jobban menne, de mégiscsak politika:
Klaci79
Amúgy meg baszódjon meg mindkét oldal! Ez egy filmes adatbázis. Aki látta pontozza le, hogy neki milyen volt, aki meg nem, az meg csak azért, hogy lehúzza, ne pontozza. Persze ugyanez igaz a felpontozókra is!
NB2
Az imbd kb. 10 éve vesztette el a komolyanvehetőségét, szóval jogos amit írsz, de ugyanezt le lehetne írni a marvel-rajongók és utálók kapcsán is akik a filmtől függetlenül pontozzák automatikusan alul és felül filmeket, az első vetítés (!!!!!) után percekkel.

Az imbd egy ugyanolyan csatatér lett mint bármelyik másik felület.

A filmtörténelem 3. legjobb filmje a Batman-Sötét lovag? A 6. A Gyűrűk ura? Top 100ban két Bosszúállók film? 50valahanyadik egy Pókember-animáció? 😊

Szóval régen több és sajnos kevesebb is ez az oldal, mint egy sima filmes adatbázis…..
MC12

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 813
Lehet a viccben jobban menne, de mégiscsak politika:
Klaci79
Amúgy meg baszódjon meg mindkét oldal! Ez egy filmes adatbázis. Aki látta pontozza le, hogy neki milyen volt, aki meg nem, az meg csak azért, hogy lehúzza, ne pontozza. Persze ugyanez igaz a felpontozókra is!
NB2
Az imbd kb. 10 éve vesztette el a komolyanvehetőségét, szóval jogos amit írsz, de ugyanezt le lehetne írni a marvel-rajongók és utálók kapcsán is akik a filmtől függetlenül pontozzák automatikusan alul és felül filmeket, az első vetítés (!!!!!) után percekkel.

Az imbd egy ugyanolyan csatatér lett mint bármelyik másik felület.

A filmtörténelem 3. legjobb filmje a Batman-Sötét lovag? A 6. A Gyűrűk ura? Top 100ban két Bosszúállók film? 50valahanyadik egy Pókember-animáció? 😊

Szóval régen több és sajnos kevesebb is ez az oldal, mint egy sima filmes adatbázis…..

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 411
Ingyen kirándulás 3 napra. Miért ne jönne fel.
Van olyan suttyó amelyik még a faluból/ járásból sem jött ki, nem hogy ilyen messzire. Itt a stadionoknál olyan brigád ebédel akiknek még mobiljuk sincs, és nyilvános telefont keresnek mert eltűnt a faszi aki hozta őket.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Nem aszonta valaki csodálatos, hogy lehet a békamenetre nem kellene Erdélyből hozni díszhülyéket*, mert ott most nagyon szalad a pestis, aztán arra most egyáltalán nincs szükség?
Na a Feneketlen tó mellett, a szálloda előtti rész tele van buszokkal, egyiken van ukrán rendszám, az összes többin román.
Gondolom már a súlyos állapotú betegeket hozták, amit megbeszélt a két kormány...

* önmagában persze nem hülyézném le őket, de hát két marék szotyiért feljönni egy tömegrendezvényre a legnagyobb dögvész idején... nem normális, na.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
Lehet a viccben jobban menne, de mégiscsak politika:
Klaci79
Amúgy meg baszódjon meg mindkét oldal! Ez egy filmes adatbázis. Aki látta pontozza le, hogy neki milyen volt, aki meg nem, az meg csak azért, hogy lehúzza, ne pontozza. Persze ugyanez igaz a felpontozókra is!
NB2
sztem is szánalmas, de nemcsak ennél hanem akár játékoknál is mikor metacriticről beszélünk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
Szivesen megneztuk volna a filmet, de igy mar nem hiszem, hogy fogjuk. Mondom ezt jobboldalikent 😊 Pedig ebbol a temabol lehetett volna nagyon jo dokumentumfilm szeru fuggetlen feldolgozast meg popcorn mozit is csinalni. Nagy kar, hogy vegul nem igy alakult.
undisputedly
Miért, pedig tok logikusnak tűnik, hogy az a Gyurcsány, akitől most rettegni kell, mert a felesegebol akart miniszterelnököt csinálni, igazából már akkor is a felesége kesztyubabja volt. Tehát felni kell Gyurcsánytól, aki igazából a Dobrev, aki igazából a Gyurcsány, aki igazából a Dobrev és így tovább 😊
somoskovig
Nem tartom alkalmasnak a mozis kozeget partpolitikai kampanyra. Se alkalmasnak, se kivanatosnak.
undisputedly
azért mikor kálomistától megkérdik hogy Dobrev mondott-e olyat a valóságban hogy "járulékos veszteség" és a válasz az hogy "mondhatott" az sok mindent elárul ....

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szivesen megneztuk volna a filmet, de igy mar nem hiszem, hogy fogjuk. Mondom ezt jobboldalikent 😊 Pedig ebbol a temabol lehetett volna nagyon jo dokumentumfilm szeru fuggetlen feldolgozast meg popcorn mozit is csinalni. Nagy kar, hogy vegul nem igy alakult.
undisputedly
Miért, pedig tok logikusnak tűnik, hogy az a Gyurcsány, akitől most rettegni kell, mert a felesegebol akart miniszterelnököt csinálni, igazából már akkor is a felesége kesztyubabja volt. Tehát felni kell Gyurcsánytól, aki igazából a Dobrev, aki igazából a Gyurcsány, aki igazából a Dobrev és így tovább 😊
somoskovig
Nem tartom alkalmasnak a mozis kozeget partpolitikai kampanyra. Se alkalmasnak, se kivanatosnak.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Szivesen megneztuk volna a filmet, de igy mar nem hiszem, hogy fogjuk. Mondom ezt jobboldalikent 😊 Pedig ebbol a temabol lehetett volna nagyon jo dokumentumfilm szeru fuggetlen feldolgozast meg popcorn mozit is csinalni. Nagy kar, hogy vegul nem igy alakult.
undisputedly
Miért, pedig tok logikusnak tűnik, hogy az a Gyurcsány, akitől most rettegni kell, mert a felesegebol akart miniszterelnököt csinálni, igazából már akkor is a felesége kesztyubabja volt. Tehát felni kell Gyurcsánytól, aki igazából a Dobrev, aki igazából a Gyurcsány, aki igazából a Dobrev és így tovább 😊

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szivesen megneztuk volna a filmet, de igy mar nem hiszem, hogy fogjuk. Mondom ezt jobboldalikent 😊 Pedig ebbol a temabol lehetett volna nagyon jo dokumentumfilm szeru fuggetlen feldolgozast meg popcorn mozit is csinalni. Nagy kar, hogy vegul nem igy alakult.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
 444.hu/2021/10/22/nepszava-bezar-az-antall-jozsef-tudaskozpont
Valaki meg tudná fogalmazni, hogy az Antall József tudásközpont mivel foglalkozott, vagy mi volt a termék, amit árult?

Semmi cinizmus nincs a kérdésemben, sokat olvasok arról, hogy mi történt ott, de a termékről szinte semmit. Köszönöm előre is
Helmut Zimmer
Már a kutya sem emlékszik rá, de létezett anno egy Magyar-Japán Termelékenységi Központ nevű képződmény. Egyik barátom ott dolgozott. Többször próbáltam megtudni tőle, mi a munkája. Hiába. Egyetlen konkrétum derült ki: "szakmai útra" kivitték Japánba, ami nagy élmény volt számára.
(A termelékenységi központot a Horn-kormány idején hozták létre, ez volt a feltétele annak, hogy Magyarország japán hitelt vehessen fel.)
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Lehet a viccben jobban menne, de mégiscsak politika:
Klaci79
Amúgy meg baszódjon meg mindkét oldal! Ez egy filmes adatbázis. Aki látta pontozza le, hogy neki milyen volt, aki meg nem, az meg csak azért, hogy lehúzza, ne pontozza. Persze ugyanez igaz a felpontozókra is!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
 444.hu/2021/10/22/nepszava-bezar-az-antall-jozsef-tudaskozpont
Valaki meg tudná fogalmazni, hogy az Antall József tudásközpont mivel foglalkozott, vagy mi volt a termék, amit árult?

Semmi cinizmus nincs a kérdésemben, sokat olvasok arról, hogy mi történt ott, de a termékről szinte semmit. Köszönöm előre is
Helmut Zimmer
Röviden: semmi.
Hosszabban: A Fideszben úgy érezték anno 2014-15 körül, hogy a németeknek tetszik, hogy a rendszerváltás körüli fontosabb szereplőket kvázi elismerik. Ennek szólt 2014-ben az egész páneurópai piknik-megemlékezés, meg határnyitás 25 sorozat, plusz nyakra főre osztogatták a kitüntetéseket pl. Németh Miklósnak is. Na akkortájt házalt már egy ideje Antall Péter, hogy Antall József méltó emléke, kéne egy Alapítvány stb. Tudni érdemes, hpgy AP egy dilettáns, semmihez nem értő, az apja nevéből élősködő senki. De komolyan, a csávó a szó szoros értelmében életképtelen és kizárólag a nagylábon élés és az elismerés iránt kurva nagy vágy ami életeti.

Szóval a Fidesznek az Antall József - brandre volt szüksége, amit lehetett mutogatni, AP-nek meg pénzre és hát ez kettő egy tökéletes együttállás volt 😊 Az, hogy könyveket adtak ki néha, meg szerveztek beszélgetéseket egy lényegtelen de szükséges melléktermék.
De mennyire kell butának lenni - direkt ezt a szót használom- , hogy a NER-ben, egy tuti aranytojást tojó tyúkot, mint egy ilyen senkit nem érdeklő Központ, ami kap évenete X százmilliót - megbukj vele? Nagyon.
MC12
Ha mát témánál vagyunk, idézzük fel:
 index.hu/belfold/2017/01/31/kirugtak_az_antall_jozsef_tudaskozpontbol_miutan_felszolalt_a_diszkriminacio_ellen/
Aztán:
 azonnali.hu/cikk/20190227_milliokat-fizet-szert-boglarkanak-az-antall-jozsef-tudaskozpont-amiert-kirugta
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
Lehet a viccben jobban menne, de mégiscsak politika:
Klaci79
Pedig egy csomó helyen nagyon jó és változatos kritikákat kapott...

 telex.hu/zacc/2021/10/22/elk-rtuk-kritika-kormanyparti-sajto

😀
somoskovig

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Lehet a viccben jobban menne, de mégiscsak politika:

Klaci79
Ahogy egy ismerősöm jellemezte:
"az emoji plakátkampány célközönsége..."
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Lehet a viccben jobban menne, de mégiscsak politika:

Klaci79
Pedig egy csomó helyen nagyon jó és változatos kritikákat kapott...

 telex.hu/zacc/2021/10/22/elk-rtuk-kritika-kormanyparti-sajto

😀

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
hát igen:

 telex.hu/direkt36/2021/10/22/izraelben-terroristak-ellen-fejlesztettek-ki-a-pegasust-magyarorszagon-terrorelharitasi-vezetot-celoztak-meg-vele
csebi
Azt a kurva.
Amadeus
vkinek meg kell figyelnie a figyelőket 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Lehet a viccben jobban menne, de mégiscsak politika: