Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Szerintem ez egy elég jó és meglepően nem elfogult múltidéző:  444.hu/tldr/2021/10/23/amikor-orbant-magara-hagyta-a-fidesz
Szokol
Ki van zárva, a 444 elfogult 😛
slowmotion
Rényi cikkei mindig jók, ahogy ez is

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Amikor a Nemzeti Sport Online is élőben adja a békemenetet....
Bazzani
Elmentek már rég otthonról mindenkinél, abszolút nem érzékelik hogy mennyire is kontraproduktív ez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ellenvélemény a Jakab-interjúra Alkotmányozás-kérdésében:

 444.hu/2021/10/23/toth-gabor-attila-az-alaptorveny-eltorlese?appview

Most nem tudok a magam részéről hosszabban reagálni rá csak este, de a többi nagyrabecsült kolléga hozzákezdhetne 😊)
MC12
Szerintem a proletár jogtudatra kellene az ellenzéknek alapozni a jogalkotást és az ítélkezést is. Ezzel már 1945-48 után is felül lehetett írni mindent.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amikor a Nemzeti Sport Online is élőben adja a békemenetet....

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 680 — Cowboys fan
Szerintem ez egy elég jó és meglepően nem elfogult múltidéző:  444.hu/tldr/2021/10/23/amikor-orbant-magara-hagyta-a-fidesz
Szokol
Ki van zárva, a 444 elfogult 😛
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
kedvenc:


"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
 hircsarda.hu/2021/10/19/a-bemutato-elott-ujravagtak-az-elkxrtukat-hogy-benne-legyen-marki-zay/

Ezek hülyék 😊
bcsarli
Ne dőlj be nekik, ezen az oldalon elég sok ellenőrizetlen információt közölnek. Eleve gyanús, hogy a portált 1351-ben alapították. Szerintem akkor még nem is volt internet.
nagylaza
na yaaa, Carlo és az ősiség törvénye
sutianap
Mármint: Lajos.
nagylaza
édes anyanyelvin, napoletano


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Szerintem ez egy elég jó és meglepően nem elfogult múltidéző:  444.hu/tldr/2021/10/23/amikor-orbant-magara-hagyta-a-fidesz
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 983 — beers & Packers
 hircsarda.hu/2021/10/19/a-bemutato-elott-ujravagtak-az-elkxrtukat-hogy-benne-legyen-marki-zay/

Ezek hülyék 😊
bcsarli
Ne dőlj be nekik, ezen az oldalon elég sok ellenőrizetlen információt közölnek. Eleve gyanús, hogy a portált 1351-ben alapították. Szerintem akkor még nem is volt internet.
nagylaza
na yaaa, Carlo és az ősiség törvénye
sutianap
Mármint: Lajos.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 804
Ellenvélemény a Jakab-interjúra Alkotmányozás-kérdésében:

 444.hu/2021/10/23/toth-gabor-attila-az-alaptorveny-eltorlese?appview

Most nem tudok a magam részéről hosszabban reagálni rá csak este, de a többi nagyrabecsült kolléga hozzákezdhetne 😊)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
 hircsarda.hu/2021/10/19/a-bemutato-elott-ujravagtak-az-elkxrtukat-hogy-benne-legyen-marki-zay/

Ezek hülyék 😊
bcsarli
Ne dőlj be nekik, ezen az oldalon elég sok ellenőrizetlen információt közölnek. Eleve gyanús, hogy a portált 1351-ben alapították. Szerintem akkor még nem is volt internet.
nagylaza
na yaaa, Carlo és az ősiség törvénye


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 hircsarda.hu/2021/10/19/a-bemutato-elott-ujravagtak-az-elkxrtukat-hogy-benne-legyen-marki-zay/

Ezek hülyék 😊
bcsarli
Ne dőlj be nekik, ezen az oldalon elég sok ellenőrizetlen információt közölnek. Eleve gyanús, hogy a portált 1351-ben alapították. Szerintem akkor még nem is volt internet.
nagylaza
Már rendelem a mozijegyet, hogy ellenőrizzem igaz-e 😊
Amúgy ottragadtam picit olvasgatni, naggggyon hülyék. Személyesn Sobri Jóska is írt több cikket 😀

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 983 — beers & Packers
 hircsarda.hu/2021/10/19/a-bemutato-elott-ujravagtak-az-elkxrtukat-hogy-benne-legyen-marki-zay/

Ezek hülyék 😊
bcsarli
Ne dőlj be nekik, ezen az oldalon elég sok ellenőrizetlen információt közölnek. Eleve gyanús, hogy a portált 1351-ben alapították. Szerintem akkor még nem is volt internet.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 hircsarda.hu/2021/10/19/a-bemutato-elott-ujravagtak-az-elkxrtukat-hogy-benne-legyen-marki-zay/

Ezek hülyék 😊

több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szivesen megneztuk volna a filmet, de igy mar nem hiszem, hogy fogjuk. Mondom ezt jobboldalikent 😊 Pedig ebbol a temabol lehetett volna nagyon jo dokumentumfilm szeru fuggetlen feldolgozast meg popcorn mozit is csinalni. Nagy kar, hogy vegul nem igy alakult.
undisputedly
Miért, pedig tok logikusnak tűnik, hogy az a Gyurcsány, akitől most rettegni kell, mert a felesegebol akart miniszterelnököt csinálni, igazából már akkor is a felesége kesztyubabja volt. Tehát felni kell Gyurcsánytól, aki igazából a Dobrev, aki igazából a Gyurcsány, aki igazából a Dobrev és így tovább 😊
somoskovig
Nem tartom alkalmasnak a mozis kozeget partpolitikai kampanyra. Se alkalmasnak, se kivanatosnak.
undisputedly
Ezért láthatjuk hamarosan a TV-ben is. Orrvérzésig 😊

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 657 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Basszus megint nem tudok fiút csináltatni a lányomból!!! ☹️
Nem lehet népszavazás a “Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekek számára is elérhetőek legyenek nemátalakító kezelések?” kérdésben!
Rohadt bíróság!

🤣
Klaci79
Nem olyan nehéz fiút csinálni 😉 😀
warr_b
Lányból?!
Sobri Jóska
Nem 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Végig röhögtem. Tóta W 😀 😀 😀
 www.youtube.com/watch?v=wn5t5vjy90k
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 983 — beers & Packers
Azt hittem, hogy Kálomista egy politikailag elfogulatlan, kiegyensúlyozott, többféle nézőpontot bemutató, árnyalt és kellően távolságtartó, a tényekhez ragaszkodó filmhez adta a nevét. Most csalódott vagyok.
nagylaza
Miért hitted?

Eleve csak a hülyék hisznek.
Aki okos az tud, vagy tudja, hogy mit nem tud, és azt el tudja fogadni, igyekszik tudásra szert tenni és nem akarja hitbéli dologgal kitölteni a nemtudása miatti űrt.
A hívők mind agyhalottak.
Sobri Jóska
Köszönöm, minden szavad kincs. Utólagos engedelmeddel kiírtam a szobám falára. (Természetesen forrásmegjelöléssel.)
nagylaza
Kálomista kurzusrendező, ezt mindenki tudja.
Te miért hitted, hogy elfogulatlan filmet fog csinálni Gyurcsányról?
Sobri Jóska
Értem. Ezek szerint te komolyan vetted a nyilvánvaló iróniát. Az más.
(Kálomista egyébiránt producer.)
nagylaza
Lehet az zavart meg, hogy nem volt se szövegkörnyezet se humor se cél se semmi alapzat, ami megfelelő kontextust adott volna annak amit írtál.
Sobri Jóska
Vagy inkább figyelmetlen (értetlen) voltál. Olvasd el újra, alapzattal együtt.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 326 — #NoStress
Basszus megint nem tudok fiút csináltatni a lányomból!!! ☹️
Nem lehet népszavazás a “Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekek számára is elérhetőek legyenek nemátalakító kezelések?” kérdésben!
Rohadt bíróság!

🤣
Klaci79
Nem olyan nehéz fiút csinálni 😉 😀
warr_b
Lányból?!

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 326 — #NoStress
Azt hittem, hogy Kálomista egy politikailag elfogulatlan, kiegyensúlyozott, többféle nézőpontot bemutató, árnyalt és kellően távolságtartó, a tényekhez ragaszkodó filmhez adta a nevét. Most csalódott vagyok.
nagylaza
Miért hitted?

Eleve csak a hülyék hisznek.
Aki okos az tud, vagy tudja, hogy mit nem tud, és azt el tudja fogadni, igyekszik tudásra szert tenni és nem akarja hitbéli dologgal kitölteni a nemtudása miatti űrt.
A hívők mind agyhalottak.
Sobri Jóska
Köszönöm, minden szavad kincs. Utólagos engedelmeddel kiírtam a szobám falára. (Természetesen forrásmegjelöléssel.)
nagylaza
Kálomista kurzusrendező, ezt mindenki tudja.
Te miért hitted, hogy elfogulatlan filmet fog csinálni Gyurcsányról?
Sobri Jóska
Értem. Ezek szerint te komolyan vetted a nyilvánvaló iróniát. Az más.
(Kálomista egyébiránt producer.)
nagylaza
Lehet az zavart meg, hogy nem volt se szövegkörnyezet se humor se cél se semmi alapzat, ami megfelelő kontextust adott volna annak amit írtál.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 657 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Basszus megint nem tudok fiút csináltatni a lányomból!!! ☹️
Nem lehet népszavazás a “Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekek számára is elérhetőek legyenek nemátalakító kezelések?” kérdésben!
Rohadt bíróság!

🤣
Klaci79
Nem olyan nehéz fiút csinálni 😉 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Basszus megint nem tudok fiút csináltatni a lányomból!!! ☹️
Nem lehet népszavazás a “Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekek számára is elérhetőek legyenek nemátalakító kezelések?” kérdésben!
Rohadt bíróság!

🤣
Klaci79
Előbb kellett volna meggondolni!
😀😀😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Basszus megint nem tudok fiút csináltatni a lányomból!!! ☹️
Nem lehet népszavazás a “Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekek számára is elérhetőek legyenek nemátalakító kezelések?” kérdésben!
Rohadt bíróság!

🤣