Politika

44 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
Annak nagyon szar...
Amúgy nem őt kértem ki magamnak, hanem azt, hogy eben bármi kádárizmus lenne 😀
Lecsó
márpedig a rántott hús, az asszony a konyhába, '89 hibáztatása az mind a kádári kisember felé vezet sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
kádárizmus bukott celeb módra

Negritis
Ezt Kádár nevében kikérem magamnak... 😀
Lecsó
Egy sima troll az ember 😊

 www.facebook.com/nagyalekosz1978/posts/3748562841904901
FLZOLI
Annak nagyon szar...
Amúgy nem őt kértem ki magamnak, hanem azt, hogy eben bármi kádárizmus lenne 😀

Szerkesztette: Lecsó
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
kádárizmus bukott celeb módra

Negritis
Ezt Kádár nevében kikérem magamnak... 😀
Lecsó
Egy sima troll az ember 😊

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/139587999_3748562061904979_6422900233208893794_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=UWLcxZvSozkQ7kNvgE8wxBy&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCi2RJP2GGr_xzvvopRw5FwLL1E5Z2g0H9wMfqvZdvfIg&oe=66592D83
Nagy Alekosz
Döntöttem! Beoltatom magam. ⚠️⚠️⚠️ Aztmondták, 100.000 forintot adnak érte. Akkor én élnék a lehetőséggel, fűtéskorszerűsítés előtt állok. A fölújítás 1.200.000 forint; tehát 12 szer kell oltani. 💉 A...

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
kádárizmus bukott celeb módra
Negritis
"Nemzetközi nőtlen sztár."
Nőtlen? Pedig tudja magáról, hogy egy sztár, és azt is nagyon vágja, hogy hogyan kell a nőknek nőnapon udvarolni.

Amúgy ki ez? Valami újabb "influenszer" vagy éden hotel menő?
peterk2005

Negritis
Aljas húzás volt ez 😊

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Amikor sajnos a fagyi visszanyal
 www.napi.hu/magyar_vallalatok/aptiv-magyarorszag-amerikai-multi-penzugyminiszterium-agressziv-adotervezes.724634.html?fbclid=IwAR3j6jOMH7KocrcThPKEmev8GGxGThXD9fUWKifZJOGnAlz7qVz5XwWGCDs
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben rákerestem és beugrott. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 891 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
kádárizmus bukott celeb módra
Negritis
"Nemzetközi nőtlen sztár."
Nőtlen? Pedig tudja magáról, hogy egy sztár, és azt is nagyon vágja, hogy hogyan kell a nőknek nőnapon udvarolni.

Amúgy ki ez? Valami újabb "influenszer" vagy éden hotel menő?
peterk2005
Te sose playoff eredménykövetőztél? 😀

Látom Negri már linkelte is... 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
kádárizmus bukott celeb módra
Negritis
"Nemzetközi nőtlen sztár."
Nőtlen? Pedig tudja magáról, hogy egy sztár, és azt is nagyon vágja, hogy hogyan kell a nőknek nőnapon udvarolni.

Amúgy ki ez? Valami újabb "influenszer" vagy éden hotel menő?
peterk2005

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
kádárizmus bukott celeb módra
Negritis
"Nemzetközi nőtlen sztár."
Nőtlen? Pedig tudja magáról, hogy egy sztár, és azt is nagyon vágja, hogy hogyan kell a nőknek nőnapon udvarolni.

Amúgy ki ez? Valami újabb "influenszer" vagy éden hotel menő?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Az is "szép" lesz, ha a szivárványcsaládokon megfeneklik az ellenzéki együttműködés. Orbán kér egy popcornt.......
dande
Ugyan, ahhoz elvek kellenének de az a politikában hiánycikk minden oldalon. Persze, az egy másik kérdés lesz, hogy ha nyernek de csak mondjuk 1-2-3 mandátummal, és beterjeszt egy ilyet a másik 5 párt akkor mit csinál egy jobbik? Még mielőtt: a kérdés költői volt. (nyilván megszavazza, hogy a patás Orbán vissza ne térjen)

Ezeknek a mondásoknak már régen nincs következménye. Sör-alátét adóbevallás, 2 héten belül rend lesz, Elszámoltatás hogy csak párat említsünk innen vagy Tiborcz-adó, Stadion-stop, Tarlós-elszámoltatás, hogy egy párat onnan is. Lett bármelyik nem beváltott marhaságnak negatív következménye? Nem lett. Ennek se lesz, mert majd az akkori kommunikátorok kitalálják, hogy az nem is úgy volt.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
kádárizmus bukott celeb módra

Negritis
Ezt Kádár nevében kikérem magamnak... 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
kádárizmus bukott celeb módra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az is "szép" lesz, ha a szivárványcsaládokon megfeneklik az ellenzéki együttműködés. Orbán kér egy popcornt.......
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A nőnap úgy látszik jót tett neki, most tényleg formában volt a csaj. 😊

Van egy olyan érzésem, hogy ez megint nem fog tetszeni Jóskának. Pedig tűpontos.

iktriad


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én mondjuk nem is szavaznék olyanra, akit nem neveztek az elmúlt években nácinak/antiszemitának/rasszistának/xenofóbnak/homofóbnak/szexistának vagy hasonlónak, mert az valamit biztos rosszul csinál.
Peszinter Ferenc
Igaz ez a libernyákra, sorosistára és hasonlókra is? Vagy csak a jobbos dehonesztáló jelzőkben bízol? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 710 — 中国加油
Én mondjuk nem is szavaznék olyanra, akit nem neveztek az elmúlt években nácinak/antiszemitának/rasszistának/xenofóbnak/homofóbnak/szexistának vagy hasonlónak, mert az valamit biztos rosszul csinál.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van egy olyan érzésem, hogy ez megint nem fog tetszeni Jóskának. Pedig tűpontos.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Thürmer Gyuszi bácsi játszik még?
warr_b
Nem.
Annyi év nélkülözés és illegalitás után most vénségére befideszesedett és belülről bomlasztja a kapitalizmust.
Sobri Jóska
Kár, simán szavaztam volna rá 😁🤣
warr_b
Mondjuk az tipikusan olyan szavazat lenne, amiért nem értem miért szánsz rá akár 5 percet is.

Tetszik ami van, vagy nem hiszed, hogy más jobban csinálná, vagy nem szavaznál soha a Jobbikra? Fidesz.
Nem tetszik, és elhiszed, hogy más jobban csinálja? Összellenzéki Hatpárti Összefogás.
Nem is tetszik és nem is hiszed, hogy az Ellenzéki Népfrontos Összefogás jobban csinálná, menjen mind a picsába, vicc az egész amit művel az összes szarházi? Magyar Kétfarkú Kutya Párt.
Sobri Jóska
Neked nagyon beakadt a Jobbik, akarsz róla beszélni? 😄
Valami személyes sérelem áll mögötte?
warr_b
Csak annyiban, hogy sosem kedveltem a rasszista, antiszemita, homofób faszokat.
Akkor mindig cigány, zsidó, meleg leszek.
Amennyiben ez személyes...
Sobri Jóska
Dehogy leszel. A kormány egyetlen intézkedése sincs rád hatással.
samu09
De, mert így döntök.
És úgy döntök, ahogy csak akarok.
Kormányfüggetlenül.
Sobri Jóska
Ennek így nincs semmi értelme. Eddig nem csak rád, egyikünkre sem volt hatással a kormány tevékenysége, most meg rád csak akkor van ha úgy döntesz? Vagy ránk is akkor lehet csak hatása ha megengeded? Gondolom ha holnap kihozza a rendelet hogy 20% lesz az SZJA, azt is azért fogod fizetni mert a te dontesed volt nem a kormányé. Vagy saját dontesed lesz hogy vallalod hogy kevesebb pénzed marad és példamutató állampolgár maradsz mert befizeted az adót?
samu09
Eddig is arra volt, aki hagyta, hogy legyen. Sosem mondtam, hogy "senkire" nincs hatással, pont az a lényeg, hogy a te döntéseiden múlik a személyes szabadságot, kötelmeid, felelősségeid, függőségeid köre.

Ha már vitázni szeretnél velem, akkor azzal tedd, amit leírtam, abban is sok minden vitára serkenthet, ne vitázzunk olyanon, amit nem írtam.
Vagy ha nagyon akarod megtehetjük, én a konzekvensséget ostobaságnak és rugalmatlan hozzállásnak tartom egyébiránt, tehát pusztán a vita kedvéét mondhatok bármit, vagy reagálhatsz bármire, amit szerinted gondolok, vagy szerinted leírnék. Szeretek vitázni, ha te is, akkor jól el leszünk.

Nem dolgozok, így SZJA-t se fizetek, de ha majd igen, akkor pont annyit fogok, amennyit kell, se többet, se kevesebbet.
És valóban az én döntésem, mert nem vagyok köteles azt és úgy csinálni, ahogy előírják, ha vállalom a következményeit.
Ha nem szankcionálnák, nem fizetném.
Ha 100 nemfizetőből csak 1 bukna le, vállalnám a kockázatot.
De volt jópár adóellenőrzésem az elmúlt 3 évtizedben, ismerőseimnek is, és arra jutottam, hogy megéri úgy dönteni, hogy a NAV-al (korábban az APEH-el) nem szarozik az ember. Szerintem minden okos vállalkozó nagyon hamar eljut erre a következtetésre, nekem szerencsém volt, édesapám már 82-től GMK-zott, és már gyerekfejjel megtanultam, hogy nem baszakszunk az állammal, nem ott próbálunk profitot realizálni, ahol ha kiderül, hogy átbasztuk, akkor csúnyán pórul járunk.

Hidd el, sokszor az együttműködés a kifizetődő (állammal, hatalommal, hatósággal), sokszor meg nem. Nincs általános szabály ezügyben, minden eset egyedi.

Fogadd el, hogy mások vagyunk, téged mondjuk a lopás meg a hazugság zavar egy politikus esetén, és a homofóbia meg a cigányozás hidegen hagy, én meg ténylegesen leszarom ha lop, csal, hazudik, de nem akceptálom, ha buzizik vagy zsidózik.
Ez van.

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Thürmer Gyuszi bácsi játszik még?
warr_b
Nem.
Annyi év nélkülözés és illegalitás után most vénségére befideszesedett és belülről bomlasztja a kapitalizmust.
Sobri Jóska
Kár, simán szavaztam volna rá 😁🤣
warr_b
Mondjuk az tipikusan olyan szavazat lenne, amiért nem értem miért szánsz rá akár 5 percet is.

Tetszik ami van, vagy nem hiszed, hogy más jobban csinálná, vagy nem szavaznál soha a Jobbikra? Fidesz.
Nem tetszik, és elhiszed, hogy más jobban csinálja? Összellenzéki Hatpárti Összefogás.
Nem is tetszik és nem is hiszed, hogy az Ellenzéki Népfrontos Összefogás jobban csinálná, menjen mind a picsába, vicc az egész amit művel az összes szarházi? Magyar Kétfarkú Kutya Párt.
Sobri Jóska
Neked nagyon beakadt a Jobbik, akarsz róla beszélni? 😄
Valami személyes sérelem áll mögötte?
warr_b
Csak annyiban, hogy sosem kedveltem a rasszista, antiszemita, homofób faszokat.
Akkor mindig cigány, zsidó, meleg leszek.
Amennyiben ez személyes...
Sobri Jóska
Dehogy leszel. A kormány egyetlen intézkedése sincs rád hatással.
samu09
De, mert így döntök.
És úgy döntök, ahogy csak akarok.
Kormányfüggetlenül.
Sobri Jóska
Ennek így nincs semmi értelme. Eddig nem csak rád, egyikünkre sem volt hatással a kormány tevékenysége, most meg rád csak akkor van ha úgy döntesz? Vagy ránk is akkor lehet csak hatása ha megengeded? Gondolom ha holnap kihozza a rendelet hogy 20% lesz az SZJA, azt is azért fogod fizetni mert a te dontesed volt nem a kormányé. Vagy saját dontesed lesz hogy vallalod hogy kevesebb pénzed marad és példamutató állampolgár maradsz mert befizeted az adót?
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Thürmer Gyuszi bácsi játszik még?
warr_b
Nem.
Annyi év nélkülözés és illegalitás után most vénségére befideszesedett és belülről bomlasztja a kapitalizmust.
Sobri Jóska
Kár, simán szavaztam volna rá 😁🤣
warr_b
Mondjuk az tipikusan olyan szavazat lenne, amiért nem értem miért szánsz rá akár 5 percet is.

Tetszik ami van, vagy nem hiszed, hogy más jobban csinálná, vagy nem szavaznál soha a Jobbikra? Fidesz.
Nem tetszik, és elhiszed, hogy más jobban csinálja? Összellenzéki Hatpárti Összefogás.
Nem is tetszik és nem is hiszed, hogy az Ellenzéki Népfrontos Összefogás jobban csinálná, menjen mind a picsába, vicc az egész amit művel az összes szarházi? Magyar Kétfarkú Kutya Párt.
Sobri Jóska
Neked nagyon beakadt a Jobbik, akarsz róla beszélni? 😄
Valami személyes sérelem áll mögötte?
warr_b
Csak annyiban, hogy sosem kedveltem a rasszista, antiszemita, homofób faszokat.
Akkor mindig cigány, zsidó, meleg leszek.
Amennyiben ez személyes...
Sobri Jóska
Dehogy leszel. A kormány egyetlen intézkedése sincs rád hatással.
samu09
De, mert így döntök.
És úgy döntök, ahogy csak akarok.
Kormányfüggetlenül.

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Thürmer Gyuszi bácsi játszik még?
warr_b
Nem.
Annyi év nélkülözés és illegalitás után most vénségére befideszesedett és belülről bomlasztja a kapitalizmust.
Sobri Jóska
Kár, simán szavaztam volna rá 😁🤣
warr_b
Mondjuk az tipikusan olyan szavazat lenne, amiért nem értem miért szánsz rá akár 5 percet is.

Tetszik ami van, vagy nem hiszed, hogy más jobban csinálná, vagy nem szavaznál soha a Jobbikra? Fidesz.
Nem tetszik, és elhiszed, hogy más jobban csinálja? Összellenzéki Hatpárti Összefogás.
Nem is tetszik és nem is hiszed, hogy az Ellenzéki Népfrontos Összefogás jobban csinálná, menjen mind a picsába, vicc az egész amit művel az összes szarházi? Magyar Kétfarkú Kutya Párt.
Sobri Jóska
Neked nagyon beakadt a Jobbik, akarsz róla beszélni? 😄
Valami személyes sérelem áll mögötte?
warr_b
Csak annyiban, hogy sosem kedveltem a rasszista, antiszemita, homofób faszokat.
Akkor mindig cigány, zsidó, meleg leszek.
Amennyiben ez személyes...
Sobri Jóska
Dehogy leszel. A kormány egyetlen intézkedése sincs rád hatással.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress

empty taxi
Azért az utolsó aljas volt. TGM-re nézve... 😀
Lecsó
De Orbánt nem hozták ki semmivel se.
Pedig az lett volna a legevidensebb:
TGM+€€€=Orbán.

több mint 3 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975

empty taxi
Azért az utolsó aljas volt. TGM-re nézve... 😀
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
- Komoly szakmai hiba - dehogy hiba, csak szándékosan nem teszik közzé - hogy nem látjuk, hogy hol nő az ellenzék? Az ugyanis szart se ér nekik, ha Budapesten meg Pest megyében nőnek 10%-ot meg mondjuk Szegeden. Ezeket az egyéni körzeteket ugyanis biztosan nyerik - kis túlzással édes mindegy hogy 1 -100- vagy 100 ezer szavazattal.

- Jelen állás szerint simán benne van, hogy akár több 100 ezer szavazattal megnyeri az ellenzék a választást - de az egyéni körzetek többségét viszi a fidesz és akkor nyert is. Az én privát kis listámon 70 helyet tud megnyerni a Fidesz, 40-et biztosan megnyer, és 18 kell még neki a többséghez - de ez egy saját számítás minden szakmaiságot nélkülöz természetesen 😊
MC12
1: erről asszem beszéltük h ezek a mérések megvannak az ellenzéki pártoknak is nagyjából tudjak ezt.

2: érdekelne a te listad, én pár hete leírtam a körzeteket és 49et adtam a Fidesznek meg 18 billegot. Akar pmben egy fogadást is megbeszelhetnenk h pl ha megvannak az ellenzéki jelöltek ősszel akkor össze merjük a listainkat.
csebi
Nekik nyilván megvan persze, de így az, hogy 5% az előny egy cikkben nem mond semmit az átlag érdeklődőnek, sőt némileg ferditi a narratívát.

Este kidobom ide - napközben az ikrek nem hagynak nyugodtan, rendesen fórumozni, most is a deles alvás miatt tudtam csak kiírni 😊
MC12
Hajnalban repulok és vszeg egész holnap délutánom a máltai lakás helyrerakasaval megy el de holnap este mkepp ránézek!
csebi
Nálam ez a 41 a Fideszé: SOMOGY 02 HAJDÚ-BIHAR 05 PEST 09 TOLNA 01 BÁCS-KISKUN 02 BÉKÉS 02 FEJÉR 03 PEST 10 BÁCS-KISKUN 03 FEJÉR 02 ZALA 01 BÁCS-KISKUN 01 NÓGRÁD 02 BORSOD 07 GYŐR-MOSONSOPRON 04 HAJDÚ-BIHAR 04 ZALA 02 BÁCS-KISKUN 05 GYŐR-MOSON-SOPRON 05 JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK 03 FEJÉR 05 GYŐR-MOSON-SOPRON 02 TOLNA 03 BARANYA 03 HAJDÚ-BIHAR 03 VESZPRÉM 04 SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG 05 TOLNA 02 BÁCS-KISKUN 04 SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG 04 VAS 02 SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG 03 VAS 03 GYŐR-MOSON-SOPRON 03 SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG 06 BÁCS-KISKUN 06 SOMOGY 03 CSONGRÁD 04 KOMÁROM-ESZTERGOM 03 JÁSZ-NAGYKUNSZOLNOK 02 PEST 12

Ez a 36 az ellenzéké: BUDAPEST 07 BUDAPEST 08 BUDAPEST 10 CSONGRÁD 01
BUDAPEST 16 BUDAPEST 11 BARANYA 01 BUDAPEST 05 BUDAPEST 12 BUDAPEST 17
BUDAPEST 09 FEJÉR 04 BUDAPEST 15 BUDAPEST 18 BUDAPEST 01 BORSOD 02
PEST 08 BUDAPEST 14 SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG 01 BARANYA 02 BUDAPEST 06
BORSOD 01 BUDAPEST 13 BUDAPEST 04 JÁSZ-NAGYKUNSZOLNOK 01
BUDAPEST 02 PEST 05 BUDAPEST 03 BÉKÉS 04 PEST 01 JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK 04
CSONGRÁD 02 PEST 07 PEST 02 PEST 03 PEST 04

És ez a 29 billeg (melyik jobban, melyik kevésbé): KOMÁROM-ESZTERGOM 01
SOMOGY 01 HEVES 02 BORSOD 04 BÉKÉS 01 PEST 06 KOMÁROM-ESZTERGOM 02 VESZPRÉM 03 HAJDÚ-BIHAR 01 FEJÉR 01 HEVES 01 PEST 03 SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG 02 ZALA 03 VESZPRÉM 01 BORSOD 03 NÓGRÁD 01 HAJDÚ-BIHAR 06 BORSOD 06 VAS 01 BARANYA 04 CSONGRÁD 03 HEVES 03 SOMOGY 04 GYŐR-MOSON-SOPRON 01BORSOD 05 HAJDÚ-BIHAR 02 VESZPRÉM 02 PEST 11

A billegőkben nagyobb tartaléka van az ellenzéknek, de több erőforrása a Fidesznek, szóval a jelölt nagyon sokat fog itt számítani.

Ha ma tippelnem kéne, akkor: 57-49-et mondanék az egyénire a Fidesznek - de ez továbbra is megérézés alapú. (a délelőtti posztomban 58-at mondtam, de mindig elfelejtem a német nemzetiségi képviselőt (ex-fidesz párttag) aki jövőre is indul, be is jut és az plusz 1 szavazat tehát az én számításaim szerint elég nekik 57-is a többséghez)
(Szorri a külalakért, nem tudtam excelt beszúrni-így is toszogatnom kellett jobbra balra)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Ugyan már 😊 amíg nincs új kormány és egy év van a választásokig nincs szórakoztatóbb, mint a kabinet-bingó 😊 ki kit hallott pletykaként, mi terjeng a levegőben stb. én személy szerint borzasztóan élvezem a krleminológiát ilyenkor, hogy aztán a 80%-a nyilván ne jöjjön be 😊
MC12
És mit suttognak a Kremlben? 😊
peterk2005
Egyelőre Mesterházy külügyérsége volt az egyetlen amit hallottam de mindenképp beírom ha hallok még valamit 😊
MC12
Élő Norbert lesz Gyénémet helyett BP erős embere, még idén, mert neki tartogatnak egy tuti tárcát, és a választásra fog koncentrálni azért is ment bele a korábbi váltásba. különben nem adná át csak úgy a tuti fővárost.