Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
 444.hu/2026/04/19/semmilyen-fogamzasgatlot-nem-adnak-ki-a-budai-irgalmasrendi-korhaz-patikajaban-a-rend-szellemisegere-hivatkozva
Na és akkor neki lehet futni újra, miért nem jó egy hívő katolikus bizonyos fajta állásokra 😀
ender1112
Mivel láthatóan tényleg nem érted, megmagyarázom, hogy miről van szó: nem minden vallásos ember gonosztevő attól, hogy vannak köztük azok is. Pont úgy, mint ahogyan nem minden a bowl.hu-ra írogató ember fasiszta attól, hogy egy ender1112 nicknevű tag erősen az.
Assurbanapli
Elfogytak az érvek és egyből megy a namecalling, nice.

Btw a vallással pont az a baj, hogy az úgynevezett jó emberek is képesek a legaljasabb dolgokra a nevében.
Jakehomer
Elfogytak az érvek? Érted te, hogy miről beszélsz? Ott írtam le az egyetlen releváns érvet, amit ebben a témában nézni kell: nem ítélhetsz meg valakit pusztán azért, mert egy olyan csoporthoz tartozik, amelyben vannak nem odaillő elemek is. Jelen esetben nem mondhatod en bloc a katolikusokra azt, hogy alkalmatlanok valamire, még akkor sem, ha vannak olyan vallásos emberek, akik "a legaljasabb dolgokra is képesek". (Pont, mint ahogy a fórum közösségének teszőleges tagját sem ítélheted meg az alapján, hogy egy másik tetszőleges tag milyen.)
És ha neadjisten adminisztratív eszközökkel akarnál kirekeszteni bizonyos tevékenységekből hívő embereket, mondván, hogy ők eleve kizárt, hogy alkalmasak legyenek, és náluk nem is vizsgálunk semmit, pusztán azt, hogy hívők-e, akkor az bizony nettó fasizmus. Most már érthető?
Assurbanapli
Kettőnk közül nem én vagyok az, aki nem tudja, miről beszél, ami világosan látszik az inadekvát analógiádból. Akkor lenne igazad, ha a fórum tagjaként mindenkinek dogmatikusan azt kellene vállalnia, hogy baggio tévedhetetlen. Hmm, lehet, hogy tényleg szekta vagyunk 😊

A vallásos csoportokban nem random módon vannak "nem odaillő" elemek, az nem bug, hanem feature. Ezt elég könnyű belátni, ha az ember ismeri a vallásos tanokat, nyilván ez manapság már elsősorban a muszlimok problémája, mert ott nem volt felvilágosodás, de dogmatikusan a kereszténység is teljesen vállalhatatlan. Bizony, sokszor még akkor is ártanak, amikor jót akarnak tenni, erre is millió példát lehet hozni, lásd pl Teréz anya tevékenységét.

Azt szerintem nem mondta senki, hogy vallásos ember egyáltalán ne viselhessen közhivatalt, azt már inkább hogy olyan vallásos ember ne, akinek a hite meghatározza a szakmai munkáját is.

Most már érthető?

Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 774
Én nem is nézem meg ezeket az "interjúkat". Tényleg 16 évig csak ezeket a pojácákat néztem, hallgattam, most hirtelen úgy érzik menni kell a másik oldalhoz is. Hát a jó édes anyukátokat, eddig kellett volna és remélem bűnhődni fognak!
NB2
pedig ezt érdemes... kiváló kordokumentum lett, mehet az audiovizualis töri könyvekbe az orban rendszer 16 éve fejezethez
Josszi
teljesen egyetértek. A Deák Daniel és a Szídzsártó interjú is kordokumentum. Tökéletesen mutatja be a teljes delulut, ha úgy tetszik ezeknek az elméjét, gondolkodását.

Kb ugyanaz, mint amikor Julius Streicher még Nürnbergben is zsidózott. Alja volt? Igen. Segített az. utókornak bemutatni, hogy mi is volt a 33-45 közötti NS rendszer Németországban? Igen.

Össze van ám keverve a szezon és a fazon, Marcinak nem az a dolga a partizánban, hogy ezeket megrugdossa, hanem, hogy bemutassa az igazi természetét a 10-26 közötti rendszernek azért, hogy többet lehetőleg ne essen bele a magyar társadalom.
resistance is futile
pontosan.
raadasul az a valaszonline nyomja most a kritikat, amely gond nelkul teret adott Mraznak meg Navranak is a kampanyban. oke, ertem, hogy utobbi arany fokozatu tamogato, de ennyi erovel akkor MC-t is kovetelem a podcastbe!
csebi
NEm is értettem ezt a VA interjút.
A Telexet meg azért választják ki, mert ők nem kérdeznek be, kb. mint a Rogános interjúnál vagy melyiknél volt.
A lehetőségük adott volt, csak akkor gondolom nem mentek volna oda, ha a Telex nekiállna keménykedni.
Lúdas Solymi
A telex nem kérdez be? 😀 Nézd meg a tegnapi interjút, a végére teljesen szét is esett Szíjjártó.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Én nem is nézem meg ezeket az "interjúkat". Tényleg 16 évig csak ezeket a pojácákat néztem, hallgattam, most hirtelen úgy érzik menni kell a másik oldalhoz is. Hát a jó édes anyukátokat, eddig kellett volna és remélem bűnhődni fognak!
NB2
pedig ezt érdemes... kiváló kordokumentum lett, mehet az audiovizualis töri könyvekbe az orban rendszer 16 éve fejezethez
Josszi
teljesen egyetértek. A Deák Daniel és a Szídzsártó interjú is kordokumentum. Tökéletesen mutatja be a teljes delulut, ha úgy tetszik ezeknek az elméjét, gondolkodását.

Kb ugyanaz, mint amikor Julius Streicher még Nürnbergben is zsidózott. Alja volt? Igen. Segített az. utókornak bemutatni, hogy mi is volt a 33-45 közötti NS rendszer Németországban? Igen.

Össze van ám keverve a szezon és a fazon, Marcinak nem az a dolga a partizánban, hogy ezeket megrugdossa, hanem, hogy bemutassa az igazi természetét a 10-26 közötti rendszernek azért, hogy többet lehetőleg ne essen bele a magyar társadalom.
resistance is futile
pontosan.
raadasul az a valaszonline nyomja most a kritikat, amely gond nelkul teret adott Mraznak meg Navranak is a kampanyban. oke, ertem, hogy utobbi arany fokozatu tamogato, de ennyi erovel akkor MC-t is kovetelem a podcastbe!
csebi
A Válasz Online-nak kulcsszerepe volt a nyugatos Fidesz light értelmiség leválasztásában az állampártról, nem ekézném őket az ilyen húzások miatt.
Dzsokijuing
en csak nem erzem konzisztensnek az eljarasukat. miert szabad teret adni a NER-nek a kampanyban es miert nem szabad a kampany utan?
csebi
Lehet, hogy már a kormányváltás utáni eljárásokra készülnek és nem adnak teret a potenciális elítélteknek.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Én nem is nézem meg ezeket az "interjúkat". Tényleg 16 évig csak ezeket a pojácákat néztem, hallgattam, most hirtelen úgy érzik menni kell a másik oldalhoz is. Hát a jó édes anyukátokat, eddig kellett volna és remélem bűnhődni fognak!
NB2
pedig ezt érdemes... kiváló kordokumentum lett, mehet az audiovizualis töri könyvekbe az orban rendszer 16 éve fejezethez
Josszi
teljesen egyetértek. A Deák Daniel és a Szídzsártó interjú is kordokumentum. Tökéletesen mutatja be a teljes delulut, ha úgy tetszik ezeknek az elméjét, gondolkodását.

Kb ugyanaz, mint amikor Julius Streicher még Nürnbergben is zsidózott. Alja volt? Igen. Segített az. utókornak bemutatni, hogy mi is volt a 33-45 közötti NS rendszer Németországban? Igen.

Össze van ám keverve a szezon és a fazon, Marcinak nem az a dolga a partizánban, hogy ezeket megrugdossa, hanem, hogy bemutassa az igazi természetét a 10-26 közötti rendszernek azért, hogy többet lehetőleg ne essen bele a magyar társadalom.
resistance is futile
pontosan.
raadasul az a valaszonline nyomja most a kritikat, amely gond nelkul teret adott Mraznak meg Navranak is a kampanyban. oke, ertem, hogy utobbi arany fokozatu tamogato, de ennyi erovel akkor MC-t is kovetelem a podcastbe!
csebi
A Válasz Online-nak kulcsszerepe volt a nyugatos Fidesz light értelmiség leválasztásában az állampártról, nem ekézném őket az ilyen húzások miatt.
Dzsokijuing
en csak nem erzem konzisztensnek az eljarasukat. miert szabad teret adni a NER-nek a kampanyban es miert nem szabad a kampany utan?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Én nem is nézem meg ezeket az "interjúkat". Tényleg 16 évig csak ezeket a pojácákat néztem, hallgattam, most hirtelen úgy érzik menni kell a másik oldalhoz is. Hát a jó édes anyukátokat, eddig kellett volna és remélem bűnhődni fognak!
NB2
pedig ezt érdemes... kiváló kordokumentum lett, mehet az audiovizualis töri könyvekbe az orban rendszer 16 éve fejezethez
Josszi
teljesen egyetértek. A Deák Daniel és a Szídzsártó interjú is kordokumentum. Tökéletesen mutatja be a teljes delulut, ha úgy tetszik ezeknek az elméjét, gondolkodását.

Kb ugyanaz, mint amikor Julius Streicher még Nürnbergben is zsidózott. Alja volt? Igen. Segített az. utókornak bemutatni, hogy mi is volt a 33-45 közötti NS rendszer Németországban? Igen.

Össze van ám keverve a szezon és a fazon, Marcinak nem az a dolga a partizánban, hogy ezeket megrugdossa, hanem, hogy bemutassa az igazi természetét a 10-26 közötti rendszernek azért, hogy többet lehetőleg ne essen bele a magyar társadalom.
resistance is futile
pontosan.
raadasul az a valaszonline nyomja most a kritikat, amely gond nelkul teret adott Mraznak meg Navranak is a kampanyban. oke, ertem, hogy utobbi arany fokozatu tamogato, de ennyi erovel akkor MC-t is kovetelem a podcastbe!
csebi
A Válasz Online-nak kulcsszerepe volt a nyugatos Fidesz light értelmiség leválasztásában az állampártról, nem ekézném őket az ilyen húzások miatt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Én nem is nézem meg ezeket az "interjúkat". Tényleg 16 évig csak ezeket a pojácákat néztem, hallgattam, most hirtelen úgy érzik menni kell a másik oldalhoz is. Hát a jó édes anyukátokat, eddig kellett volna és remélem bűnhődni fognak!
NB2
pedig ezt érdemes... kiváló kordokumentum lett, mehet az audiovizualis töri könyvekbe az orban rendszer 16 éve fejezethez
Josszi
teljesen egyetértek. A Deák Daniel és a Szídzsártó interjú is kordokumentum. Tökéletesen mutatja be a teljes delulut, ha úgy tetszik ezeknek az elméjét, gondolkodását.

Kb ugyanaz, mint amikor Julius Streicher még Nürnbergben is zsidózott. Alja volt? Igen. Segített az. utókornak bemutatni, hogy mi is volt a 33-45 közötti NS rendszer Németországban? Igen.

Össze van ám keverve a szezon és a fazon, Marcinak nem az a dolga a partizánban, hogy ezeket megrugdossa, hanem, hogy bemutassa az igazi természetét a 10-26 közötti rendszernek azért, hogy többet lehetőleg ne essen bele a magyar társadalom.
resistance is futile
pontosan.
raadasul az a valaszonline nyomja most a kritikat, amely gond nelkul teret adott Mraznak meg Navranak is a kampanyban. oke, ertem, hogy utobbi arany fokozatu tamogato, de ennyi erovel akkor MC-t is kovetelem a podcastbe!
csebi
NEm is értettem ezt a VA interjút.
A Telexet meg azért választják ki, mert ők nem kérdeznek be, kb. mint a Rogános interjúnál vagy melyiknél volt.
A lehetőségük adott volt, csak akkor gondolom nem mentek volna oda, ha a Telex nekiállna keménykedni.
Lúdas Solymi
A Rogan az 444 volt talan eppen Kauffman Balazs, es o amugy ugyesen elkapta hazugsagon, csak aztan az nem lett nagy dobra verve, de beismerte, hogy a fidesz plakatokat is o igazgatta, hogy mi legyen rajta.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Én nem is nézem meg ezeket az "interjúkat". Tényleg 16 évig csak ezeket a pojácákat néztem, hallgattam, most hirtelen úgy érzik menni kell a másik oldalhoz is. Hát a jó édes anyukátokat, eddig kellett volna és remélem bűnhődni fognak!
NB2
pedig ezt érdemes... kiváló kordokumentum lett, mehet az audiovizualis töri könyvekbe az orban rendszer 16 éve fejezethez
Josszi
teljesen egyetértek. A Deák Daniel és a Szídzsártó interjú is kordokumentum. Tökéletesen mutatja be a teljes delulut, ha úgy tetszik ezeknek az elméjét, gondolkodását.

Kb ugyanaz, mint amikor Julius Streicher még Nürnbergben is zsidózott. Alja volt? Igen. Segített az. utókornak bemutatni, hogy mi is volt a 33-45 közötti NS rendszer Németországban? Igen.

Össze van ám keverve a szezon és a fazon, Marcinak nem az a dolga a partizánban, hogy ezeket megrugdossa, hanem, hogy bemutassa az igazi természetét a 10-26 közötti rendszernek azért, hogy többet lehetőleg ne essen bele a magyar társadalom.
resistance is futile
pontosan.
raadasul az a valaszonline nyomja most a kritikat, amely gond nelkul teret adott Mraznak meg Navranak is a kampanyban. oke, ertem, hogy utobbi arany fokozatu tamogato, de ennyi erovel akkor MC-t is kovetelem a podcastbe!
csebi
NEm is értettem ezt a VA interjút.
A Telexet meg azért választják ki, mert ők nem kérdeznek be, kb. mint a Rogános interjúnál vagy melyiknél volt.
A lehetőségük adott volt, csak akkor gondolom nem mentek volna oda, ha a Telex nekiállna keménykedni.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Én nem is nézem meg ezeket az "interjúkat". Tényleg 16 évig csak ezeket a pojácákat néztem, hallgattam, most hirtelen úgy érzik menni kell a másik oldalhoz is. Hát a jó édes anyukátokat, eddig kellett volna és remélem bűnhődni fognak!
NB2
pedig ezt érdemes... kiváló kordokumentum lett, mehet az audiovizualis töri könyvekbe az orban rendszer 16 éve fejezethez
Josszi
teljesen egyetértek. A Deák Daniel és a Szídzsártó interjú is kordokumentum. Tökéletesen mutatja be a teljes delulut, ha úgy tetszik ezeknek az elméjét, gondolkodását.

Kb ugyanaz, mint amikor Julius Streicher még Nürnbergben is zsidózott. Alja volt? Igen. Segített az. utókornak bemutatni, hogy mi is volt a 33-45 közötti NS rendszer Németországban? Igen.

Össze van ám keverve a szezon és a fazon, Marcinak nem az a dolga a partizánban, hogy ezeket megrugdossa, hanem, hogy bemutassa az igazi természetét a 10-26 közötti rendszernek azért, hogy többet lehetőleg ne essen bele a magyar társadalom.
resistance is futile
pontosan.
raadasul az a valaszonline nyomja most a kritikat, amely gond nelkul teret adott Mraznak meg Navranak is a kampanyban. oke, ertem, hogy utobbi arany fokozatu tamogato, de ennyi erovel akkor MC-t is kovetelem a podcastbe!

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
rva 4 708 — Me for President!
Emberek, ebből a kétharmadból nagyon nagy baj lesz.
szaba
2010. április 12-én írtam. Durva.
szaba
Én 2002 óta szavazok ellenük minden választáson. Übereld ezt! 😀
iktriad
én 1998 óta 😉
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
még jó hogy időben beszereztem

 telex.hu/belfold/2026/04/22/en-a-ketarcu-libri-bookline-kiado-visszahivas
Negritis, a vajda
Tényleg, a könyv fóliázás tart még?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Első lépésként a Lírában az MCC-remekműveket áthelyezték a Történelem részlegbe (nem vicc).
Sztem a fóliát már régen abbahagyták.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
még jó hogy időben beszereztem

 telex.hu/belfold/2026/04/22/en-a-ketarcu-libri-bookline-kiado-visszahivas
Negritis, a vajda
Tényleg, a könyv fóliázás tart még?

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 008 — The Mathematician
még jó hogy időben beszereztem

 telex.hu/belfold/2026/04/22/en-a-ketarcu-libri-bookline-kiado-visszahivas

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
1968f346-ef53-467c-9164-324e62b0081f.png
Matthew99
Mi van akkor, ha a logó alapján a választók azt hiszik majd, hogy azt a WC-t akarja a párt Zuglóba rakni, hiszen arra van ráírva a szlogen?

Vagy lehet olyan rosszindulatú értelmezés, hogy Zugló maga a WC, és a pártot kell lehúzni, ha ezt az értelmezést kihasználva kampányolnak a politikai ellenfelek, az egy csomó valasztót elidegeníthetet. Muszáj lesz komolyabb kampányszakembereket megbízni, nehogy ilyenekbe belefusson a párt. Orbán Balázs pl ráér.
Assurbanapli
Mivel a logó és a párt alapítása nélkülöz mindenféle előzetes kerületi, megyei vagy országos felmérést ezért nem tudom. Viszont kihangsúlyozandó, hogy a pártnak Sobri támogatásán kívül semmi kézzelfogható programja nincs, ezért a kapott támogatás sem képzelhető el úgy mint a párt működésére, további támogatók szerzésére fordítandó keret, inkább a logóban is hangsúlyos szerepet kapó wc-n lehúzott összegként, mely az alapítók és a logón szereplő személy közötti közös elhatározású elosztásán alapul. A fent sorolt okok miatt a párt nem tervez sem személyi, sem területi terjeszkedést. Köszönöm az érdeklődést és minden további kérdéstől, illetve elszámoltatástól elhatárolódok.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Ilyen gyorsan le is zavartátok a közbeszerzést a pályázatra? Vagy zsebbe gyorsan megoldottátok? 😊
Mikey
Természetesen minden a hatályos jogszabályokkal ellentétesen, Sobrival történő előzetes egyeztetés nélkül pusztán a régebbi jó kapcsolatunkra hivatkozva történt, melynek utólagos javadalmazása a szokásjog, az ajándékozás és a számlázási szabályok teljes kijátszásával fog kiegyenlítődni mindenféle felügyelő hatóság megkerülésével.
Matthew99
Tehát semmi extra, csak a standard NER ügymenet.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
1968f346-ef53-467c-9164-324e62b0081f.png
Matthew99
Mi van akkor, ha a logó alapján a választók azt hiszik majd, hogy azt a WC-t akarja a párt Zuglóba rakni, hiszen arra van ráírva a szlogen?

Vagy lehet olyan rosszindulatú értelmezés, hogy Zugló maga a WC, és a pártot kell lehúzni, ha ezt az értelmezést kihasználva kampányolnak a politikai ellenfelek, az egy csomó valasztót elidegeníthetet. Muszáj lesz komolyabb kampányszakembereket megbízni, nehogy ilyenekbe belefusson a párt. Orbán Balázs pl ráér.
Assurbanapli
Brüsszel háborúba vinnè Zuglót, de mi szarunk rá!
Toca
A jelmondat a következő:
NAGYJÁBÓL ÁRTALMATLAN - MI A SZART ÁRT EGY SZAR PÁRT?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Ilyen gyorsan le is zavartátok a közbeszerzést a pályázatra? Vagy zsebbe gyorsan megoldottátok? 😊
Mikey
Természetesen minden a hatályos jogszabályokkal ellentétesen, Sobrival történő előzetes egyeztetés nélkül pusztán a régebbi jó kapcsolatunkra hivatkozva történt, melynek utólagos javadalmazása a szokásjog, az ajándékozás és a számlázási szabályok teljes kijátszásával fog kiegyenlítődni mindenféle felügyelő hatóság megkerülésével.
Matthew99
Te vagy az, Matolcsy?
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Én nem is nézem meg ezeket az "interjúkat". Tényleg 16 évig csak ezeket a pojácákat néztem, hallgattam, most hirtelen úgy érzik menni kell a másik oldalhoz is. Hát a jó édes anyukátokat, eddig kellett volna és remélem bűnhődni fognak!
NB2
pedig ezt érdemes... kiváló kordokumentum lett, mehet az audiovizualis töri könyvekbe az orban rendszer 16 éve fejezethez
Josszi
teljesen egyetértek. A Deák Daniel és a Szídzsártó interjú is kordokumentum. Tökéletesen mutatja be a teljes delulut, ha úgy tetszik ezeknek az elméjét, gondolkodását.

Kb ugyanaz, mint amikor Julius Streicher még Nürnbergben is zsidózott. Alja volt? Igen. Segített az. utókornak bemutatni, hogy mi is volt a 33-45 közötti NS rendszer Németországban? Igen.

Össze van ám keverve a szezon és a fazon, Marcinak nem az a dolga a partizánban, hogy ezeket megrugdossa, hanem, hogy bemutassa az igazi természetét a 10-26 közötti rendszernek azért, hogy többet lehetőleg ne essen bele a magyar társadalom.
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Én nem is nézem meg ezeket az "interjúkat". Tényleg 16 évig csak ezeket a pojácákat néztem, hallgattam, most hirtelen úgy érzik menni kell a másik oldalhoz is. Hát a jó édes anyukátokat, eddig kellett volna és remélem bűnhődni fognak!
NB2
pedig ezt érdemes... kiváló kordokumentum lett, mehet az audiovizualis töri könyvekbe az orban rendszer 16 éve fejezethez

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026


neveket akarok hallani
petey
FB posztjai alapjan ezt edzes kozben lohette. Erdekesseg: Rogan ugyanabba az edzoterembe jar 😀 Elkepzelem ahogyan osszetalalkoznak a lepcsogepre varva.
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
1968f346-ef53-467c-9164-324e62b0081f.png
Matthew99
Mi van akkor, ha a logó alapján a választók azt hiszik majd, hogy azt a WC-t akarja a párt Zuglóba rakni, hiszen arra van ráírva a szlogen?

Vagy lehet olyan rosszindulatú értelmezés, hogy Zugló maga a WC, és a pártot kell lehúzni, ha ezt az értelmezést kihasználva kampányolnak a politikai ellenfelek, az egy csomó valasztót elidegeníthetet. Muszáj lesz komolyabb kampányszakembereket megbízni, nehogy ilyenekbe belefusson a párt. Orbán Balázs pl ráér.
Assurbanapli
Brüsszel háborúba vinnè Zuglót, de mi szarunk rá!
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Ilyen gyorsan le is zavartátok a közbeszerzést a pályázatra? Vagy zsebbe gyorsan megoldottátok? 😊
Mikey
Természetesen minden a hatályos jogszabályokkal ellentétesen, Sobrival történő előzetes egyeztetés nélkül pusztán a régebbi jó kapcsolatunkra hivatkozva történt, melynek utólagos javadalmazása a szokásjog, az ajándékozás és a számlázási szabályok teljes kijátszásával fog kiegyenlítődni mindenféle felügyelő hatóság megkerülésével.
Matthew99
Hibátlan. Erre még O. Viktor is elismerően bólogatna.
Mikey
Nem hiszem, mert o nem turi a korrupciot.
Stez
Kikérem Sobri nevében is, hogy minket ilyen színben tüntessenek fel. Megteszem a szükséges helyreigazítási kérelmem. Az általunk mozgatott pénzek, ingóságok és ingatlanok már jópár perce elvesztették minden köz- és államhoz köthető jellegüket.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 906


neveket akarok hallani
petey
Kovács János.
szaba
már ő is?
petey
A nemzet kétharmadából azért nehéz volt kimaradni…
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Ilyen gyorsan le is zavartátok a közbeszerzést a pályázatra? Vagy zsebbe gyorsan megoldottátok? 😊
Mikey
Természetesen minden a hatályos jogszabályokkal ellentétesen, Sobrival történő előzetes egyeztetés nélkül pusztán a régebbi jó kapcsolatunkra hivatkozva történt, melynek utólagos javadalmazása a szokásjog, az ajándékozás és a számlázási szabályok teljes kijátszásával fog kiegyenlítődni mindenféle felügyelő hatóság megkerülésével.
Matthew99
Hibátlan. Erre még O. Viktor is elismerően bólogatna.
Mikey
Nem hiszem, mert o nem turi a korrupciot.

2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Ilyen gyorsan le is zavartátok a közbeszerzést a pályázatra? Vagy zsebbe gyorsan megoldottátok? 😊
Mikey
Természetesen minden a hatályos jogszabályokkal ellentétesen, Sobrival történő előzetes egyeztetés nélkül pusztán a régebbi jó kapcsolatunkra hivatkozva történt, melynek utólagos javadalmazása a szokásjog, az ajándékozás és a számlázási szabályok teljes kijátszásával fog kiegyenlítődni mindenféle felügyelő hatóság megkerülésével.
Matthew99
Hibátlan. Erre még O. Viktor is elismerően bólogatna.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 008 — The Mathematician


neveket akarok hallani
petey
zsolti bácsi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!