Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Ilyen gyorsan le is zavartátok a közbeszerzést a pályázatra? Vagy zsebbe gyorsan megoldottátok? 😊Természetesen minden a hatályos jogszabályokkal ellentétesen, Sobrival történő előzetes egyeztetés nélkül pusztán a régebbi jó kapcsolatunkra hivatkozva történt, melynek utólagos javadalmazása a szokásjog, az ajándékozás és a számlázási szabályok teljes kijátszásával fog kiegyenlítődni mindenféle felügyelő hatóság megkerülésével.
Mikey

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Ilyen gyorsan le is zavartátok a közbeszerzést a pályázatra? Vagy zsebbe gyorsan megoldottátok? 😊A lógó lehet egy WC és akkor Löfli is instant jön pl. szóvivőnek! 😀 😀 😀SZAR Párt?! Az 5 százalék instant meglenne 😊Sobrit Zuglóba Akarjuk Rakni Párt!!!Te nem indulsz? Megszavazunk.„Ha lesz közvetlen köztársasági elnökválasztás, és a nép, aki lehet, hogy ti vagytok, lehet, hogy más, felkér, akkor én nagyon szívesen foglak titeket képviselni” – jelentette ki szegedi egyetemistáknak Márki-Zay Péter.Ha bárki elindulhat, akkor bészelek Portisch Lajos bácsival, hogy ő is induljon, igaz, hogy ő már 89 éves, de olimpiai bajnok, nemzet sportolója, jó stratégiában, taktikában, mindenki szereti, és szép hangja van.
Haha, nem.
szaba
Őszentsége Sobri Jóska
Megoldjuk, hogy Zuglóban maradhass!
Toca
nekem tetszik
Negritis, a vajda
bcsarli, Udvari Főkóstoló
iktriad
Matthew99
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
444.hu/2026/04/23/vajdasagi-fantomszervezetnek-utalt-240-millio-forintot-a-magyar-kormany-a-valasztasok-elottBilincs, bilincs, rács.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
A lógó lehet egy WC és akkor Löfli is instant jön pl. szóvivőnek! 😀 😀 😀SZAR Párt?! Az 5 százalék instant meglenne 😊Sobrit Zuglóba Akarjuk Rakni Párt!!!Te nem indulsz? Megszavazunk.„Ha lesz közvetlen köztársasági elnökválasztás, és a nép, aki lehet, hogy ti vagytok, lehet, hogy más, felkér, akkor én nagyon szívesen foglak titeket képviselni” – jelentette ki szegedi egyetemistáknak Márki-Zay Péter.Ha bárki elindulhat, akkor bészelek Portisch Lajos bácsival, hogy ő is induljon, igaz, hogy ő már 89 éves, de olimpiai bajnok, nemzet sportolója, jó stratégiában, taktikában, mindenki szereti, és szép hangja van.
Haha, nem.
szaba
Őszentsége Sobri Jóska
Megoldjuk, hogy Zuglóban maradhass!
Toca
nekem tetszik
Negritis, a vajda
bcsarli, Udvari Főkóstoló
iktriad

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
{"detail":"File stream access denied."}
Matthew99
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Jó, itt a fórumon sokan képesek mozambiki másodosztályú focit is nézni, szóval nehéz meglepni. 😀Figyelj, itt 24 órás Alekoszon edződtünk.Három óra Szijjártó?A mazochizmus egy egészen új formája...
nagylaza, főpohárnok
Mikey
warr_b
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
A lógó lehet egy WC és akkor Löfli is instant jön pl. szóvivőnek! 😀 😀 😀SZAR Párt?! Az 5 százalék instant meglenne 😊Sobrit Zuglóba Akarjuk Rakni Párt!!!Te nem indulsz? Megszavazunk.„Ha lesz közvetlen köztársasági elnökválasztás, és a nép, aki lehet, hogy ti vagytok, lehet, hogy más, felkér, akkor én nagyon szívesen foglak titeket képviselni” – jelentette ki szegedi egyetemistáknak Márki-Zay Péter.Ha bárki elindulhat, akkor bészelek Portisch Lajos bácsival, hogy ő is induljon, igaz, hogy ő már 89 éves, de olimpiai bajnok, nemzet sportolója, jó stratégiában, taktikában, mindenki szereti, és szép hangja van.
Haha, nem.
szaba
Őszentsége Sobri Jóska
Megoldjuk, hogy Zuglóban maradhass!
Toca
nekem tetszik
Negritis, a vajda
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Szerkesztette: iktriad
2 hónapja
SZAR Párt?! Az 5 százalék instant meglenne 😊Sobrit Zuglóba Akarjuk Rakni Párt!!!Te nem indulsz? Megszavazunk.„Ha lesz közvetlen köztársasági elnökválasztás, és a nép, aki lehet, hogy ti vagytok, lehet, hogy más, felkér, akkor én nagyon szívesen foglak titeket képviselni” – jelentette ki szegedi egyetemistáknak Márki-Zay Péter.Ha bárki elindulhat, akkor bészelek Portisch Lajos bácsival, hogy ő is induljon, igaz, hogy ő már 89 éves, de olimpiai bajnok, nemzet sportolója, jó stratégiában, taktikában, mindenki szereti, és szép hangja van.
Haha, nem.
szaba
Őszentsége Sobri Jóska
Megoldjuk, hogy Zuglóban maradhass!
Toca
nekem tetszik
Negritis, a vajda
2 hónapja
Én nem is nézem meg ezeket az "interjúkat". Tényleg 16 évig csak ezeket a pojácákat néztem, hallgattam, most hirtelen úgy érzik menni kell a másik oldalhoz is. Hát a jó édes anyukátokat, eddig kellett volna és remélem bűnhődni fognak!
2 hónapja
Én eddig a részig láttam értelmét nézni az interjút:Erősen nárcisztikus jeleket mutat, jellemzően a csalást elkövető tettesek szoktak ilyen módon védekezni. Szíjas kb a tankönyvi eset.
Fábián: néhány európai ország abban állapodott meg hogy a háború után békefenntartó katonákat küldenének Ukrajnaba amire önök azzal riogattak hogy Európa embereket küldene a háborúba.
Kakadu: az lehet, de....
atapapa
Azért ez megmagyarázza a ruszki kitüntetés célját utólag.
2 hónapja
Én itt érzem erősen, azt amit a Stumpf Andrásék is mondanak."akik eddig ki akartak minket tiltani a hazánkból, akik eddig kiirtandó poloskaként beszéltek rólunk, akik idegen ügynöknek hazudtak minket, a mi kis kitinpáncélunkon másszanak vissza a komolyan vehető emberek sorába"
Ezek a szarháziak évekig fake news-oztak, dollármédiáztak. Nem kell messze menni Kocsi Máté nemrég még azt lengette be, hogyha nyernek, akkor kíméletlenül folytatják az ilyen típusú sajtó kiszorítását. Most meg mennek gazsulálni. Elvtelen szarháziak.
Ezeknek az interjúknak maximum az az értelme, hogy bemutassuk, hogy micsoda gerinctelen hazudozók ezek, de mint interjúk értelmezhetetlenek.
2 hónapja
Figyelj, itt 24 órás Alekoszon edződtünk.Három óra Szijjártó?A mazochizmus egy egészen új formája...
nagylaza, főpohárnok
Mikey

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Három óra Szijjártó?A mazochizmus egy egészen új formája...
nagylaza, főpohárnok
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Én eddig a részig láttam értelmét nézni az interjút:Fábián: néhány európai ország abban állapodott meg hogy a háború után békefenntartó katonákat küldenének Ukrajnaba amire önök azzal riogattak hogy Európa embereket küldene a háborúba.
Kakadu: az lehet, de....
2 hónapja
Hát az már pont kétharmad, kompenzáció mentesen 😊Három óra Szijjártó? Hát a faszomat. 5 perc bőven elég volt.Nem vagy vele egyedül, kb. tizenöt percig tartott eljutni úgy a huszadik "én azt gondolom, hogy"-ig, ott feladtam. 😊 Teljesen igaza van Sobrinak. A panel beszélgetés bajnoka. Van kb. öt mondat, és azt echozza vissza különböző megfogalmazásban.
nagylaza, főpohárnok
Viszont a median legújabb femérése durva. 66% vs 28% vagy mennyi? Oké, hogy választások után mindig többen emlékeznek úgy, hogy a nyertesre voksoltak, mint ahányan tényleg, de ez a 66% így is nagyon vad.
peterk2005 udvari bolond
2 hónapja
Három óra Szijjártó? Hát a faszomat. 5 perc bőven elég volt.Nem vagy vele egyedül, kb. tizenöt percig tartott eljutni úgy a huszadik "én azt gondolom, hogy"-ig, ott feladtam. 😊 Teljesen igaza van Sobrinak. A panel beszélgetés bajnoka. Van kb. öt mondat, és azt echozza vissza különböző megfogalmazásban.
nagylaza, főpohárnok
Viszont a median legújabb femérése durva. 66% vs 28% vagy mennyi? Oké, hogy választások után mindig többen emlékeznek úgy, hogy a nyertesre voksoltak, mint ahányan tényleg, de ez a 66% így is nagyon vad.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
juhi tuti csinál rólaHárom óra Szijjártó? Hát a faszomat. 5 perc bőven elég volt.Holnapra valószínűleg lesz kivonatvideó.
nagylaza, főpohárnok
Vagy más csatornán reakciv ideó a bestofokból.
Őszentsége Sobri Jóska
meg sztem a jóvanezígyben is előkerül, ott a vágott pénteken várható de élőben holnap is
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
VanillaSky
1 696
Fegyor jol mondja ezeket csak a kihallgatoszoban lehet ennel tobbre birni. Jo volt ez, ugyanazt csinalta 3 oraban amit 30 masodpercben csinalt evekig amikor mikrofont toltak ala, epp ettol lett az egesz rohejes.Szijjártónak annyira kell tartani a kihallgatószobától, mint Fegyőrnek attól, hogy nem látogatóként jut be újra az Országházba, azaz semennyire!
JéBé
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
2 hónapja
Három óra Szijjártó? Hát a faszomat. 5 perc bőven elég volt.Holnapra valószínűleg lesz kivonatvideó.
nagylaza, főpohárnok
Vagy más csatornán reakciv ideó a bestofokból.
2 hónapja
Három óra Szijjártó? Hát a faszomat. 5 perc bőven elég volt.
2 hónapja
Én is. Ez akkora truváj lenne?Én 2002 óta szavazok ellenük minden választáson. Übereld ezt! 😀Emberek, ebből a kétharmadból nagyon nagy baj lesz.2010. április 12-én írtam. Durva.
szaba
szaba
iktriad
2 hónapja
Fábian önmagához képest jól csinálta, de ettől még nem volt egy tartalmas, maradandó, hasznos interjú.Jó, most már megnézem. Ha valaki Szijjártón nem képes fogás találni, az elég nagy baj.
Szijjártó profi kommunikátor, pont azt hozta, amit gondolhattunk, hogy hozni fog, így aki meghallgatta pont ugyanazt tudja, gondolja, mint előtte. Semmi újdonság, semmi emberi plusz vagy mínusz semelyik oldal számára se. Őrá még azt se lehet mondani, hogy ténylegesen nem ért semmit, kizökkenthetetlenül felmondta amit ilyenkor kell, nem köcsögösködött, nem bújt ki a szög a zsákból, amikor a felesége milliárdosodása volt a kérdés se hagyta ott a kérdezőt, de nem is válaszolt semmi értelmeset.
Eddig az összes pentito interjú teljesen haszontalan, értelmetlen volt, Pócs, Deák, Ferencz, Szijjártó, a kérdések, mint szembesítesek okésak, a válaszok a kérdések nélkül akár a Patriótán is mehettek volna egy az egyben.
Őszentsége Sobri Jóska