Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár


neveket akarok hallani
petey
Kovács János.
szaba
már ő is?

2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Ilyen gyorsan le is zavartátok a közbeszerzést a pályázatra? Vagy zsebbe gyorsan megoldottátok? 😊
Mikey
Természetesen minden a hatályos jogszabályokkal ellentétesen, Sobrival történő előzetes egyeztetés nélkül pusztán a régebbi jó kapcsolatunkra hivatkozva történt, melynek utólagos javadalmazása a szokásjog, az ajándékozás és a számlázási szabályok teljes kijátszásával fog kiegyenlítődni mindenféle felügyelő hatóság megkerülésével.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 906


neveket akarok hallani
petey
Kovács János.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
„Ha lesz közvetlen köztársasági elnökválasztás, és a nép, aki lehet, hogy ti vagytok, lehet, hogy más, felkér, akkor én nagyon szívesen foglak titeket képviselni” – jelentette ki szegedi egyetemistáknak Márki-Zay Péter.

Haha, nem.
szaba
Ha bárki elindulhat, akkor bészelek Portisch Lajos bácsival, hogy ő is induljon, igaz, hogy ő már 89 éves, de olimpiai bajnok, nemzet sportolója, jó stratégiában, taktikában, mindenki szereti, és szép hangja van.
Őszentsége Sobri Jóska
Te nem indulsz? Megszavazunk.
Megoldjuk, hogy Zuglóban maradhass!
Toca
Sobrit Zuglóba Akarjuk Rakni Párt!!!
nekem tetszik
Negritis, a vajda
SZAR Párt?! Az 5 százalék instant meglenne 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
A lógó lehet egy WC és akkor Löfli is instant jön pl. szóvivőnek! 😀 😀 😀
iktriad
1968f346-ef53-467c-9164-324e62b0081f.png
Matthew99
Ilyen gyorsan le is zavartátok a közbeszerzést a pályázatra? Vagy zsebbe gyorsan megoldottátok? 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár


neveket akarok hallani

2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
 444.hu/2026/04/23/vajdasagi-fantomszervezetnek-utalt-240-millio-forintot-a-magyar-kormany-a-valasztasok-elott
Bilincs, bilincs, rács.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
„Ha lesz közvetlen köztársasági elnökválasztás, és a nép, aki lehet, hogy ti vagytok, lehet, hogy más, felkér, akkor én nagyon szívesen foglak titeket képviselni” – jelentette ki szegedi egyetemistáknak Márki-Zay Péter.

Haha, nem.
szaba
Ha bárki elindulhat, akkor bészelek Portisch Lajos bácsival, hogy ő is induljon, igaz, hogy ő már 89 éves, de olimpiai bajnok, nemzet sportolója, jó stratégiában, taktikában, mindenki szereti, és szép hangja van.
Őszentsége Sobri Jóska
Te nem indulsz? Megszavazunk.
Megoldjuk, hogy Zuglóban maradhass!
Toca
Sobrit Zuglóba Akarjuk Rakni Párt!!!
nekem tetszik
Negritis, a vajda
SZAR Párt?! Az 5 százalék instant meglenne 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
A lógó lehet egy WC és akkor Löfli is instant jön pl. szóvivőnek! 😀 😀 😀
iktriad
1968f346-ef53-467c-9164-324e62b0081f.png


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 008 — The Mathematician

Matthew99
{"detail":"File stream access denied."}

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Három óra Szijjártó?
nagylaza, főpohárnok
A mazochizmus egy egészen új formája...
Mikey
Figyelj, itt 24 órás Alekoszon edződtünk.
warr_b
Jó, itt a fórumon sokan képesek mozambiki másodosztályú focit is nézni, szóval nehéz meglepni. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
„Ha lesz közvetlen köztársasági elnökválasztás, és a nép, aki lehet, hogy ti vagytok, lehet, hogy más, felkér, akkor én nagyon szívesen foglak titeket képviselni” – jelentette ki szegedi egyetemistáknak Márki-Zay Péter.

Haha, nem.
szaba
Ha bárki elindulhat, akkor bészelek Portisch Lajos bácsival, hogy ő is induljon, igaz, hogy ő már 89 éves, de olimpiai bajnok, nemzet sportolója, jó stratégiában, taktikában, mindenki szereti, és szép hangja van.
Őszentsége Sobri Jóska
Te nem indulsz? Megszavazunk.
Megoldjuk, hogy Zuglóban maradhass!
Toca
Sobrit Zuglóba Akarjuk Rakni Párt!!!
nekem tetszik
Negritis, a vajda
SZAR Párt?! Az 5 százalék instant meglenne 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
A lógó lehet egy WC és akkor Löfli is instant jön pl. szóvivőnek! 😀 😀 😀

Szerkesztette: iktriad
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
„Ha lesz közvetlen köztársasági elnökválasztás, és a nép, aki lehet, hogy ti vagytok, lehet, hogy más, felkér, akkor én nagyon szívesen foglak titeket képviselni” – jelentette ki szegedi egyetemistáknak Márki-Zay Péter.

Haha, nem.
szaba
Ha bárki elindulhat, akkor bészelek Portisch Lajos bácsival, hogy ő is induljon, igaz, hogy ő már 89 éves, de olimpiai bajnok, nemzet sportolója, jó stratégiában, taktikában, mindenki szereti, és szép hangja van.
Őszentsége Sobri Jóska
Te nem indulsz? Megszavazunk.
Megoldjuk, hogy Zuglóban maradhass!
Toca
Sobrit Zuglóba Akarjuk Rakni Párt!!!
nekem tetszik
Negritis, a vajda
SZAR Párt?! Az 5 százalék instant meglenne 😊

2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Én nem is nézem meg ezeket az "interjúkat". Tényleg 16 évig csak ezeket a pojácákat néztem, hallgattam, most hirtelen úgy érzik menni kell a másik oldalhoz is. Hát a jó édes anyukátokat, eddig kellett volna és remélem bűnhődni fognak!
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Én eddig a részig láttam értelmét nézni az interjút:
Fábián: néhány európai ország abban állapodott meg hogy a háború után békefenntartó katonákat küldenének Ukrajnaba amire önök azzal riogattak hogy Európa embereket küldene a háborúba.
Kakadu: az lehet, de....
atapapa
Erősen nárcisztikus jeleket mutat, jellemzően a csalást elkövető tettesek szoktak ilyen módon védekezni. Szíjas kb a tankönyvi eset.

Azért ez megmagyarázza a ruszki kitüntetés célját utólag.
2 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Én itt érzem erősen, azt amit a Stumpf Andrásék is mondanak.
"akik eddig ki akartak minket tiltani a hazánkból, akik eddig kiirtandó poloskaként beszéltek rólunk, akik idegen ügynöknek hazudtak minket, a mi kis kitinpáncélunkon másszanak vissza a komolyan vehető emberek sorába"

Ezek a szarháziak évekig fake news-oztak, dollármédiáztak. Nem kell messze menni Kocsi Máté nemrég még azt lengette be, hogyha nyernek, akkor kíméletlenül folytatják az ilyen típusú sajtó kiszorítását. Most meg mennek gazsulálni. Elvtelen szarháziak.
Ezeknek az interjúknak maximum az az értelme, hogy bemutassuk, hogy micsoda gerinctelen hazudozók ezek, de mint interjúk értelmezhetetlenek.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 399 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Három óra Szijjártó?
nagylaza, főpohárnok
A mazochizmus egy egészen új formája...
Mikey
Figyelj, itt 24 órás Alekoszon edződtünk.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Három óra Szijjártó?
nagylaza, főpohárnok
A mazochizmus egy egészen új formája...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Én eddig a részig láttam értelmét nézni az interjút:
Fábián: néhány európai ország abban állapodott meg hogy a háború után békefenntartó katonákat küldenének Ukrajnaba amire önök azzal riogattak hogy Európa embereket küldene a háborúba.
Kakadu: az lehet, de....

2 hónapja
Jerico New York Giants 301
Három óra Szijjártó? Hát a faszomat. 5 perc bőven elég volt.
nagylaza, főpohárnok
Nem vagy vele egyedül, kb. tizenöt percig tartott eljutni úgy a huszadik "én azt gondolom, hogy"-ig, ott feladtam. 😊 Teljesen igaza van Sobrinak. A panel beszélgetés bajnoka. Van kb. öt mondat, és azt echozza vissza különböző megfogalmazásban.

Viszont a median legújabb femérése durva. 66% vs 28% vagy mennyi? Oké, hogy választások után mindig többen emlékeznek úgy, hogy a nyertesre voksoltak, mint ahányan tényleg, de ez a 66% így is nagyon vad.
peterk2005 udvari bolond
Hát az már pont kétharmad, kompenzáció mentesen 😊
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Három óra Szijjártó? Hát a faszomat. 5 perc bőven elég volt.
nagylaza, főpohárnok
Nem vagy vele egyedül, kb. tizenöt percig tartott eljutni úgy a huszadik "én azt gondolom, hogy"-ig, ott feladtam. 😊 Teljesen igaza van Sobrinak. A panel beszélgetés bajnoka. Van kb. öt mondat, és azt echozza vissza különböző megfogalmazásban.

Viszont a median legújabb femérése durva. 66% vs 28% vagy mennyi? Oké, hogy választások után mindig többen emlékeznek úgy, hogy a nyertesre voksoltak, mint ahányan tényleg, de ez a 66% így is nagyon vad.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 008 — The Mathematician
Három óra Szijjártó? Hát a faszomat. 5 perc bőven elég volt.
nagylaza, főpohárnok
Holnapra valószínűleg lesz kivonatvideó.
Vagy más csatornán reakciv ideó a bestofokból.
Őszentsége Sobri Jóska
juhi tuti csinál róla
meg sztem a jóvanezígyben is előkerül, ott a vágott pénteken várható de élőben holnap is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
VanillaSky 1 696
Fegyor jol mondja ezeket csak a kihallgatoszoban lehet ennel tobbre birni. Jo volt ez, ugyanazt csinalta 3 oraban amit 30 masodpercben csinalt evekig amikor mikrofont toltak ala, epp ettol lett az egesz rohejes.
JéBé
Szijjártónak annyira kell tartani a kihallgatószobától, mint Fegyőrnek attól, hogy nem látogatóként jut be újra az Országházba, azaz semennyire!

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 396 — #NoStress
Három óra Szijjártó? Hát a faszomat. 5 perc bőven elég volt.
nagylaza, főpohárnok
Holnapra valószínűleg lesz kivonatvideó.
Vagy más csatornán reakciv ideó a bestofokból.

2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 825 — beers & Packers
Három óra Szijjártó? Hát a faszomat. 5 perc bőven elég volt.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 163 — Cowboys fan
Emberek, ebből a kétharmadból nagyon nagy baj lesz.
szaba
2010. április 12-én írtam. Durva.
szaba
Én 2002 óta szavazok ellenük minden választáson. Übereld ezt! 😀
iktriad
Én is. Ez akkora truváj lenne?
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 825 — beers & Packers
Fábian önmagához képest jól csinálta, de ettől még nem volt egy tartalmas, maradandó, hasznos interjú.
Szijjártó profi kommunikátor, pont azt hozta, amit gondolhattunk, hogy hozni fog, így aki meghallgatta pont ugyanazt tudja, gondolja, mint előtte. Semmi újdonság, semmi emberi plusz vagy mínusz semelyik oldal számára se. Őrá még azt se lehet mondani, hogy ténylegesen nem ért semmit, kizökkenthetetlenül felmondta amit ilyenkor kell, nem köcsögösködött, nem bújt ki a szög a zsákból, amikor a felesége milliárdosodása volt a kérdés se hagyta ott a kérdezőt, de nem is válaszolt semmi értelmeset.
Eddig az összes pentito interjú teljesen haszontalan, értelmetlen volt, Pócs, Deák, Ferencz, Szijjártó, a kérdések, mint szembesítesek okésak, a válaszok a kérdések nélkül akár a Patriótán is mehettek volna egy az egyben.
Őszentsége Sobri Jóska
Jó, most már megnézem. Ha valaki Szijjártón nem képes fogás találni, az elég nagy baj.