Politika

44 feliratkozó

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 044 — Lucas Scott
...apa kezdődik....
értem én hogy most volt parti, de ez az első ilyen parti volt? Miért most?!
...apa kezdődik....
Helmut Zimmer
a pár posttal lentebb linkelt FB postban pont ezt pedzegetik (h ezt vehetjük jelzésnek az EU-tól, hogy ideje befogni a pofáját a Fidesznek | és a magyaroknak | , megelégelték Brüsszelben h a farok csóválja a kutyát).
Borbinho
Szerintem "Brüsszelnek" akkora ütőereje lehet, mint az 5 éves lányomnak. De valaki megúnta, akinek tényleg van ütőereje (értem. titkosszolgálata)...csak ki?
Helmut Zimmer
szereztünk annyi kedves barátot, hogy azért van honnan választani ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
...apa kezdődik....
értem én hogy most volt parti, de ez az első ilyen parti volt? Miért most?!
...apa kezdődik....
Helmut Zimmer
a pár posttal lentebb linkelt FB postban pont ezt pedzegetik (h ezt vehetjük jelzésnek az EU-tól, hogy ideje befogni a pofáját a Fidesznek | és a magyaroknak | , megelégelték Brüsszelben h a farok csóválja a kutyát).
Borbinho
Szerintem "Brüsszelnek" akkora ütőereje lehet, mint az 5 éves lányomnak. De valaki megúnta, akinek tényleg van ütőereje (értem. titkosszolgálata)...csak ki?
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 440
Aki azt szeretné, hogy a tizenéves fia első szexuális tapasztalatait egy szakállas bácsitól szerezze, szavazzon nyugodtan az SZDSZ-re”. Tegyen így az is, aki… azt szeretné látni, hogy gyermeke „extrém szekták szeánszán veri magát a földhöz”, vagy aki az eutanázia és az abortusz halálkultúráját képviseli.

Semjén doktort kérdezném most először. 😉
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 044 — Lucas Scott
 www.facebook.com/dmagyarmuzsa/posts/1018772721954783

érdekes fejtegetés...
ismerősöm küldte (én eddig az oldalt se ismertem, de elv 4en csinálják, ügyvédek, jogászok meg közgazdászok).
Borbinho
nekem is ez volt az első gondolatom. ez nem egy olyan buli volt, amit most rendeztek meg először. ez egy szép üzenet, hogy azért elő tudnak venni itt dolgokat, ha annyira virtuskodunk a vétóval. Lényegében innentől a fideszes képviselők megszűnnek létezni Brüsszelben, Szájert annyira nagyra tartották kinn is. (megjegyzem, hogy lehet utálni, de még mindig bőven az értelmesebb honatyák között volt, kinn is tekintélye volt az EP-ben nem is pici, és idehaza is. Voltak nagykövetek, akik majdnem belebuktak abba, hogy nem névrokont nem kellő komolysággal fogadtak mikor kinn volt kövin.)
kíváncsi vagyok mik jönnek még, mert ennek az igazi hatása nem az, hogy Szájer lemondott, hanem mi történik december 10ig. Lehet nemsokára hirtelen megfelel nekünk a jogállamisági szöveg is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
...apa kezdődik....
értem én hogy most volt parti, de ez az első ilyen parti volt? Miért most?!
...apa kezdődik....
Helmut Zimmer
a pár posttal lentebb linkelt FB postban pont ezt pedzegetik (h ezt vehetjük jelzésnek az EU-tól, hogy ideje befogni a pofáját a Fidesznek | és a magyaroknak | , megelégelték Brüsszelben h a farok csóválja a kutyát).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 917 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/kulfold/2020/12/01/a-ryanair-zseniaisan-reagalt-a-brusszeli-orgia-hirere

🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
...apa kezdődik....
értem én hogy most volt parti, de ez az első ilyen parti volt? Miért most?!
...apa kezdődik....
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
"A lapok szerint péntek este egy bár első emeletén tartottak gang bang bulit. "

Sírok
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 996 — nabege2@yahoo.com
 www.facebook.com/photo.php?fbid=10159028068039443&set=p.10159028068039443&type=3
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 440
Soros ügynökei csalták csapdába a gyanútlan képviselőt.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
“Most szeretnék bent lenni az állami tévé híradójának előkészítő ülésén 😀 Ez szép szakmai feladat: úgy tálalni ezt a cirkuszt, hogy a Gazda és a sleppje jól jöjjön ki belőle.”
ozibozi
Megoldotta a hircsárda 😊

Gyurcsány Ferenc meleg.
hirado.hu
"Meg vagyunk döbbenve, hogy Fodor Gábort elkapták Brüsszelben. Ráadásul titokban EP-képviselő is volt, aki már fel is mondott. Mit hallgat még el előlünk a baloldal??? Meddig tűrjük?!"Origo.hu
Egy nőt bárki meg tud kúrni, de ahhoz, hogy férfit (ráadásul nem is egyet), igazi magyar férfinak kell lenniPesti TV

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
“Most szeretnék bent lenni az állami tévé híradójának előkészítő ülésén 😀 Ez szép szakmai feladat: úgy tálalni ezt a cirkuszt, hogy a Gazda és a sleppje jól jöjjön ki belőle.”
ozibozi
Gyurcsány Istenre támad...kész
több mint 3 éve
csipkelli 3 293
“Most szeretnék bent lenni az állami tévé híradójának előkészítő ülésén 😀 Ez szép szakmai feladat: úgy tálalni ezt a cirkuszt, hogy a Gazda és a sleppje jól jöjjön ki belőle.”
ozibozi
Nincs hír, nincs cirkusz.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ha térfigyelő/rendőr testkamerát is közölnek miközben Szájer harisnyakötőben és magassarkúban kirúzsozva próbál futni a zsaruk elől én előfizetője leszek az ujságnak, hiába nem tudok hollandul 😀

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 440
“Most szeretnék bent lenni az állami tévé híradójának előkészítő ülésén 😀 Ez szép szakmai feladat: úgy tálalni ezt a cirkuszt, hogy a Gazda és a sleppje jól jöjjön ki belőle.”
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
 www.demorgen.be/nieuws/politie-legt-seksfeestje-in-brussel-stil-ook-europarlementslid-aanwezig~bb43ad0f/

Volgens bronnen van VTM NIEUWS waren op het feestje enkele diplomaten gelinkt aan de EVP-partij en een Europarlementslid aanwezig. Het zou gaan om József Szájer, een vooraanstaand lid van Fidesz, de Hongaarse beleidspartij van Viktor Orbán. Szájer nam afgelopen zondag verrassend ontslag uit het parlement.

Hij probeerde naar verluidt te vluchten, maar de politie kon de Europarlementariër alsnog vatten.


A VTM nieuws források szerint a partin számos diplomata volt ott, akik az Európai Néppárthoz köthetőek. Az egyikük Szájer József lenne/lehet, a Fidesz korábbi tagja, Orbán Viktor pártjának tagja. Szájer meglepő módon a múlt vasárnap lemondott EP-s parlamenti munkájáról.

Állítólag menekülni próbált, de a rendőrség mégis el tudta fogni az EP-képviselőt.


Bocs, ez egy gyors nyersfordítás időhiány miatt. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Látom ahogy az ereszcsatornán próbál menekülni. 😊
ozibozi
screenshot fénykép vagy meg sem történt

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 440
A belga lapok nem említik, ki volt a képviselő, csupán annyit közöltek, hogy egy Szájer József névre kiállított diplomata útlevéllel igazolta magát.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 hircsarda.hu/2020/12/01/borkai-zsolt-gratulalt-szajer-jozsefnek/

😀😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.facebook.com/dmagyarmuzsa/posts/1018772721954783

érdekes fejtegetés...
ismerősöm küldte (én eddig az oldalt se ismertem, de elv 4en csinálják, ügyvédek, jogászok meg közgazdászok).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Pont illik a Fidesz keresztény értékrendjébe egy homár orgia a Kaleta sztori után.
De az anya az nő, az apa az férfi 😊

Nem tudom honnan vannak az infóik a belga + holland lapoknak, de azt írják Fidesz alapítótag meg '94 és 2002 között frakcióvezető volt az illető.
Borbinho
Attól, hogy ezt állítják meg hangoztatják magukról mindannyian tudjuk, hogy ez nem igaz. 😉 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 440
Sopronban ez nem újdonság. 😊
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Pont illik a Fidesz keresztény értékrendjébe egy homár orgia a Kaleta sztori után.
De az anya az nő, az apa az férfi 😊

Nem tudom honnan vannak az infóik a belga + holland lapoknak, de azt írják Fidesz alapítótag meg '94 és 2002 között frakcióvezető volt az illető.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Látom ahogy az ereszcsatornán próbál menekülni. 😊
ozibozi
Szerintem a Handó Tünde is. De ő tényleg.
Gyurma Pappa
Nem tudom volt-e update, de egy lemondott magyar képviselő a delikvens a belgák szerint.

Jó kis keresztény konzervatív drogos buzi party.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Látom ahogy az ereszcsatornán próbál menekülni. 😊
ozibozi
Szerintem a Handó Tünde is. De ő tényleg.