Politika

44 feliratkozó

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Trump simán felmosta a padlót Bidennel. Azok nézőpontjából, akik Trump szimpatizánsok. Azok így tán elmennek és leszavaznak rá.
És az USA választási rendszere annyira idejétmúlt és torz az Elektori Kollégiummal (ami a polgárháború óta ittragadt elbaszott rendszer), hogy nem kell se népszerűbbnek lenni, se több szavazatot kapni, elég, ha a hagyományos republikánus államok jönnek, és elegendő csatatér államban sikerül nyerni.
Az amerikai elnökválasztáson bár részt vesz uszkve 140millió ember, mégis, a csatatér államok néhány bizonytalan vagy biztos pártválasztó, de nem biztosan leszavazó szavazója dönti el. Kb. 1 millió ember. Na Trump őket célozta, célozza.
Sobri Jóska
Nem feltétlenül, 2016 mutatta meg, hogy évtizedek óta ugyanabba az irányba (kék) húzó államokat lehet teljesen váratlanul átfordítani: ilyen volt Michigan és Wisconsin is. Lehet, hogy idén is csatatér lesz néhány teljesen leírt állam, mint pl. Texas vagy Minnesota (csak hogy mindkét oldalnak adjak egy kis reményt 😊)
Kampman
De ez az átfordítás csak párezer szavazaton múlik, és viszik az összes elektort. Vagyis nem az állam többmillió embere szavazott máshogy.
Erre kell célzottan lőni, és Trump célzottan nekik nyomja a showt. Nem a fix repi vagy fix demokrata szavazónak.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hadd szemléltessem azt a Trump győzelmet...

 twitter.com/9GAG/status/1311184249022681088?s=09

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 436
Trump simán felmosta a padlót Bidennel. Azok nézőpontjából, akik Trump szimpatizánsok. Azok így tán elmennek és leszavaznak rá.
És az USA választási rendszere annyira idejétmúlt és torz az Elektori Kollégiummal (ami a polgárháború óta ittragadt elbaszott rendszer), hogy nem kell se népszerűbbnek lenni, se több szavazatot kapni, elég, ha a hagyományos republikánus államok jönnek, és elegendő csatatér államban sikerül nyerni.
Az amerikai elnökválasztáson bár részt vesz uszkve 140millió ember, mégis, a csatatér államok néhány bizonytalan vagy biztos pártválasztó, de nem biztosan leszavazó szavazója dönti el. Kb. 1 millió ember. Na Trump őket célozta, célozza.
Sobri Jóska
Nem feltétlenül, 2016 mutatta meg, hogy évtizedek óta ugyanabba az irányba (kék) húzó államokat lehet teljesen váratlanul átfordítani: ilyen volt Michigan és Wisconsin is. Lehet, hogy idén is csatatér lesz néhány teljesen leírt állam, mint pl. Texas vagy Minnesota (csak hogy mindkét oldalnak adjak egy kis reményt 😊)
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Trump simán felmosta a padlót Bidennel. Azok nézőpontjából, akik Trump szimpatizánsok. Azok így tán elmennek és leszavaznak rá.
És az USA választási rendszere annyira idejétmúlt és torz az Elektori Kollégiummal (ami a polgárháború óta ittragadt elbaszott rendszer), hogy nem kell se népszerűbbnek lenni, se több szavazatot kapni, elég, ha a hagyományos republikánus államok jönnek, és elegendő csatatér államban sikerül nyerni.
Az amerikai elnökválasztáson bár részt vesz uszkve 140millió ember, mégis, a csatatér államok néhány bizonytalan vagy biztos pártválasztó, de nem biztosan leszavazó szavazója dönti el. Kb. 1 millió ember. Na Trump őket célozta, célozza.

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Minden fillért megér a "közmédia"

Klaci79
Ezt nem is értem ...
csebi
Ez mekkora marhaság. Boomer őskövület kivetítése a társadalomra.
A twitter, facebook, insta, youtube hová számít? Vagy az RTL, TV2 szennyese?

XYZ mínősített retardált ínyfluenszer hülyeségeinek a követése az instán és a youtube vlogokon hová számít?
FLZOLI
A magyar nemzet ezt címlapon hozta...gondolom amúgy RTL-ballib, TV2-konzerv és tippem szerint csak a tv-re kérdeztek rá, ha egyáltalán valós kutatás van mögötte.
Klaci79
Vajon a kurucinfot itt is ballibnek vettek? 😊
csebi
Talált=Süllyedt

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Ez tényleg médiatörténeti esemény volt. Amerika élőben, egyenesben járatta le magát a világ előtt úgy, ahogy még soha.

Próbálom értelmezni, hogy ki miért csinálta azt, amit, de nehezen megy. Nagyjából az tűnt előre eltervezettnek, amikor Biden időnként kiszólt a nézőknek, meg amikor benyögte, hogy én vagyok a demokrata párt. És ennyi. Minden más vagy az eddiginek a megismétlése / felmondása, mindenféle új nélkül, de leginkább ahogy esett úgy puffant.

A választás úgyis a mail-in környékén fog eldőlni, felteszem az is volt a szándék, hogy mindenki a saját táborát buzdítsa / erősítse, de nem hiszem, hogy a debate tanácsadók elégedetten dőltek volna hátra a vita után. Trump egyszerűen kezelhetetlen, Biden meg azt ugyan elkerülte, hogy demens aggastyán benyomását keltse, de kb. ennyi volt amit fel lehet írni neki.

Ehhez a vitához képest még Rezsiszilárd is egy akadémiai előadónak tűnik. Ez akkor is borzalom, ha már réges-régen túl vagyunk azon a ponton, hogy aki szavazni fog az most választaná ki, hogy kire. Nyilván nem, de még a cirkuszban is kéne azért legalább egy duplaszaltó meg egy bohóc, különben semmi értelme.
peterk2005
Hű, azért megnéznék néhány hasonlót itt is. Ezt a színvonalat tudnák hozni.
Mondjuk ez a Donáth-Varga vita előremutató lehetne.
Klaci79
ma már esélytelen, de szerencsére vissza lehet nyúlni eddig a klasszikusig:  www.youtube.com/watch?v=auf55j8PhhI

a személyes kedvencem mondjuk a Kónya-Pető vita, de az más tészta.
winston
Sok értelme és haszna volt, nem?
Mint a hajnali Trump-Biden, csak kulturáltabban.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Munka mellett, félig-meddig figyeltem, de nem nagyon volt mire, mindkét fél hozta a saját politikusi avatárját, illetve egész pontosan annak SNL paródiáját: Trump mindenbe belekiabált, trollkodott, és gyakorlatilag felmondta Biden szemébe az eddigi kampányát. Biden meg a férfi, aki ott sem volt: végig arról beszélt, hogy Trump nem mondd igazat, és a fő érve az, hogy ő nem Trump. Ami viszont erőteljes volt, és gyakorlatilag erről szólt a "vita" (ja igen, ez nem vita volt, még annyira sem, mint hogy a te-anyád), hogy Biden 5 percenként elhatárolódott a szélsőbaltól, Trump meg nem határolódott el a szélsőjobbtól. Minden bizonnyal Trump csapata azt méri, hogy a rozsdaövezetben elég lesz fordítani a billegő államokban, illetve ugye Texast kéne bebiztosítani.

De egyébként tökéletesen illett 2020-hoz ez az esemény.
Gyurma Pappa
Mondjuk nem tudom ki mit várt... mert ez volt a papírforma.
Bár én azt hittem Trump csak 30-40-szer szakitja félbe, de úgy látszik az volt a terv, hogy fullba nyomja a kretént (végülis eddig is bejött) és Bident megpróbálják kizökkenteni és valami nagy hibára kényszeríteni (ami nem igazán sikerült)

Az meg, h Biden próbált centrálisan helyezkedni (és reménykedik, h a left wing ígyis rá szavaz), szintén papírforma. Mondjuk a tax return-ökkel egy kicsit lehetett volna ügyesebb, abból többet ki lehetett volna hozni... de a COVID-os részen szerintem jól beszélt, és azért nem az a hatalmas kommunikátor, nem volt várható hogy brillírozni fog.

Trumpnál a Proud Boys volt szerintem apró ballépés, bár tény hogy a sajáttáborát nem fogja zavarni... viszont undecided votereket nem nagyon szerzett ezzel a mondattal...

Mindketten a saját szekértáborukat próbálták megszilárdítani?
Trump valóban ennyire bízik hogy megint visszajön X % hátrányból a pollokban? Azért ez incumbent prezidentként nem ugyanaz a szitu szerintem...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Minden fillért megér a "közmédia"

Klaci79
Ezt nem is értem ...
csebi
Ez mekkora marhaság. Boomer őskövület kivetítése a társadalomra.
A twitter, facebook, insta, youtube hová számít? Vagy az RTL, TV2 szennyese?

XYZ mínősített retardált ínyfluenszer hülyeségeinek a követése az instán és a youtube vlogokon hová számít?
FLZOLI
A magyar nemzet ezt címlapon hozta...gondolom amúgy RTL-ballib, TV2-konzerv és tippem szerint csak a tv-re kérdeztek rá, ha egyáltalán valós kutatás van mögötte.
Klaci79
Vajon a kurucinfot itt is ballibnek vettek? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
 444.hu/2020/09/30/letiltotta-a-twitter-a-magyar-kormany-fiokjat?fbclid=IwAR1Wd3RM0v6K8NUGOPUtW5_fM57w01tuRJT9CQ3NcwPp-uybZZXq6O4m5JA

Remélem Kakadu bekéreti a Twittert

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


😀 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ez tényleg médiatörténeti esemény volt. Amerika élőben, egyenesben járatta le magát a világ előtt úgy, ahogy még soha.

Próbálom értelmezni, hogy ki miért csinálta azt, amit, de nehezen megy. Nagyjából az tűnt előre eltervezettnek, amikor Biden időnként kiszólt a nézőknek, meg amikor benyögte, hogy én vagyok a demokrata párt. És ennyi. Minden más vagy az eddiginek a megismétlése / felmondása, mindenféle új nélkül, de leginkább ahogy esett úgy puffant.

A választás úgyis a mail-in környékén fog eldőlni, felteszem az is volt a szándék, hogy mindenki a saját táborát buzdítsa / erősítse, de nem hiszem, hogy a debate tanácsadók elégedetten dőltek volna hátra a vita után. Trump egyszerűen kezelhetetlen, Biden meg azt ugyan elkerülte, hogy demens aggastyán benyomását keltse, de kb. ennyi volt amit fel lehet írni neki.

Ehhez a vitához képest még Rezsiszilárd is egy akadémiai előadónak tűnik. Ez akkor is borzalom, ha már réges-régen túl vagyunk azon a ponton, hogy aki szavazni fog az most választaná ki, hogy kire. Nyilván nem, de még a cirkuszban is kéne azért legalább egy duplaszaltó meg egy bohóc, különben semmi értelme.
peterk2005
Hű, azért megnéznék néhány hasonlót itt is. Ezt a színvonalat tudnák hozni.
Mondjuk ez a Donáth-Varga vita előremutató lehetne.
Klaci79
ma már esélytelen, de szerencsére vissza lehet nyúlni eddig a klasszikusig:

a személyes kedvencem mondjuk a Kónya-Pető vita, de az más tészta.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Ez tényleg médiatörténeti esemény volt. Amerika élőben, egyenesben járatta le magát a világ előtt úgy, ahogy még soha.

Próbálom értelmezni, hogy ki miért csinálta azt, amit, de nehezen megy. Nagyjából az tűnt előre eltervezettnek, amikor Biden időnként kiszólt a nézőknek, meg amikor benyögte, hogy én vagyok a demokrata párt. És ennyi. Minden más vagy az eddiginek a megismétlése / felmondása, mindenféle új nélkül, de leginkább ahogy esett úgy puffant.

A választás úgyis a mail-in környékén fog eldőlni, felteszem az is volt a szándék, hogy mindenki a saját táborát buzdítsa / erősítse, de nem hiszem, hogy a debate tanácsadók elégedetten dőltek volna hátra a vita után. Trump egyszerűen kezelhetetlen, Biden meg azt ugyan elkerülte, hogy demens aggastyán benyomását keltse, de kb. ennyi volt amit fel lehet írni neki.

Ehhez a vitához képest még Rezsiszilárd is egy akadémiai előadónak tűnik. Ez akkor is borzalom, ha már réges-régen túl vagyunk azon a ponton, hogy aki szavazni fog az most választaná ki, hogy kire. Nyilván nem, de még a cirkuszban is kéne azért legalább egy duplaszaltó meg egy bohóc, különben semmi értelme.
peterk2005
Hű, azért megnéznék néhány hasonlót itt is. Ezt a színvonalat tudnák hozni.
Mondjuk ez a Donáth-Varga vita előremutató lehetne.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Minden fillért megér a "közmédia"

Klaci79
Ezt nem is értem ...
csebi
Ez mekkora marhaság. Boomer őskövület kivetítése a társadalomra.
A twitter, facebook, insta, youtube hová számít? Vagy az RTL, TV2 szennyese?

XYZ mínősített retardált ínyfluenszer hülyeségeinek a követése az instán és a youtube vlogokon hová számít?
FLZOLI
Igazából annyi értelme van, hogy látszik, hogy a "közszolgálati média" lassan már nem csak a közszolgálati jelzőt veszti el, de a média megjelölést is. Egy kezdő youtuber több nézőt vonz, mint ők évi tudomisén 100 milliárdból.

Vagy fogjuk fel jó hírként, hogy ezt nézettséget a "sehol se fogható" új "4-es" amerikaifoci csatorna is produkálja. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Minden fillért megér a "közmédia"

Klaci79
Ezt nem is értem ...
csebi
Ez mekkora marhaság. Boomer őskövület kivetítése a társadalomra.
A twitter, facebook, insta, youtube hová számít? Vagy az RTL, TV2 szennyese?

XYZ mínősített retardált ínyfluenszer hülyeségeinek a követése az instán és a youtube vlogokon hová számít?
FLZOLI
A magyar nemzet ezt címlapon hozta...gondolom amúgy RTL-ballib, TV2-konzerv és tippem szerint csak a tv-re kérdeztek rá, ha egyáltalán valós kutatás van mögötte.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez tényleg médiatörténeti esemény volt. Amerika élőben, egyenesben járatta le magát a világ előtt úgy, ahogy még soha.

Próbálom értelmezni, hogy ki miért csinálta azt, amit, de nehezen megy. Nagyjából az tűnt előre eltervezettnek, amikor Biden időnként kiszólt a nézőknek, meg amikor benyögte, hogy én vagyok a demokrata párt. És ennyi. Minden más vagy az eddiginek a megismétlése / felmondása, mindenféle új nélkül, de leginkább ahogy esett úgy puffant.

A választás úgyis a mail-in környékén fog eldőlni, felteszem az is volt a szándék, hogy mindenki a saját táborát buzdítsa / erősítse, de nem hiszem, hogy a debate tanácsadók elégedetten dőltek volna hátra a vita után. Trump egyszerűen kezelhetetlen, Biden meg azt ugyan elkerülte, hogy demens aggastyán benyomását keltse, de kb. ennyi volt amit fel lehet írni neki.

Ehhez a vitához képest még Rezsiszilárd is egy akadémiai előadónak tűnik. Ez akkor is borzalom, ha már réges-régen túl vagyunk azon a ponton, hogy aki szavazni fog az most választaná ki, hogy kire. Nyilván nem, de még a cirkuszban is kéne azért legalább egy duplaszaltó meg egy bohóc, különben semmi értelme.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Minden fillért megér a "közmédia"

Klaci79
Ezt nem is értem ...
csebi
Ez mekkora marhaság. Boomer őskövület kivetítése a társadalomra.
A twitter, facebook, insta, youtube hová számít? Vagy az RTL, TV2 szennyese?

XYZ mínősített retardált ínyfluenszer hülyeségeinek a követése az instán és a youtube vlogokon hová számít?

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hát ez meg mi a franc...

 444.hu/2020/09/30/a-teljes-magyar-allam-berosalt-egy-teleszart-lakas-elott
FLZOLI
van egy olyan érzésem, hogy ha rágyújtaná valaki a lakást, akkor a rendőrök gyorsan ki tudnák zárni az idegenkezűséget

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Minden fillért megér a "közmédia"

Klaci79
Ezt nem is értem ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Minden fillért megér a "közmédia"
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
undisputedly
Ettől függetlenül még mindig fasszal szavaznék, ha muszáj lenne.
Gyurma Pappa
Azzal vigyázni kell, mert látod, hogy itthon is sokan azzal szavaznak és mindig megválasztják 😉
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
KEdvenc sztorim tegnaprol, hogy Orban Viktor megtette tippmixen a Fradi gyozelmet 2000 forinttal.

El tudjatok kepzelni azt a brainstormingot ami ott mehetett, hogy akkor mennyi penz legyen a szelvenyen, mivel nyeri el a kispolgarsag szimpatiajat?

- Fonok, meghoztuk a szelvenyt, ahogy kerte csak apro penzt tettunk ra.
- De hiszen ezen 100 ezer forint van, biztos, hogy nem lesz ez tul sok, hiszen 50 ezerbol egy honapig meg is lehet elni?!
- Bocs fonok, hozunk egy masikat!
undisputedly
Esküszöm ahogy olvastam, magam előtt láttam az esetet 😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician

Negritis
O irta, de vajon latta-e? 😀 Amugy egy ilyet a Green Lantern iro/rendezojetol is varnek 😀
undisputedly

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
KEdvenc sztorim tegnaprol, hogy Orban Viktor megtette tippmixen a Fradi gyozelmet 2000 forinttal.

El tudjatok kepzelni azt a brainstormingot ami ott mehetett, hogy akkor mennyi penz legyen a szelvenyen, mivel nyeri el a kispolgarsag szimpatiajat?

- Fonok, meghoztuk a szelvenyt, ahogy kerte csak apro penzt tettunk ra.
- De hiszen ezen 100 ezer forint van, biztos, hogy nem lesz ez tul sok, hiszen 50 ezerbol egy honapig meg is lehet elni?!
- Bocs fonok, hozunk egy masikat!

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Amugy Gyurma lehet nem
figyeltel munka mellett, de most is elitelte a feher felsobbrendusegwt hirdetoket, es amint megtette, CW felbeszakitotta. Biden viszont azt mondta az Antifarol, hogy az csak egy ideologia. lol.
undisputedly
Aha, erre külön figyeltem.

Úgy ítélte el, ahogy én a sört szoktam 24 felébredt, vegán, clean, anyatigris között.

Minimum aggályos egy félkatonai, vallási fanatikus csoportot felszólítani, hogy legyen kész.

BTW most ebbe nem akarok belemenni, de az antifa fellángolása egy tőről fakad a nácikkal. De az utóbbiak viszonylag jól azonosíthatóak, előbbiek fő elve alapján inkább kaotikusak. Ez alapján Biden memes mondott hülyeséget.

Ettől függetlenül még mindig fasszal szavaznék, ha muszáj lenne.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ez meg mi a franc...

 444.hu/2020/09/30/a-teljes-magyar-allam-berosalt-egy-teleszart-lakas-elott