Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

13 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
A kis zsebnáci esetleg nem akarja visszamenőleg megnézni, hogy kinek zsidó a felmenője, vagy már berendelni a vagonokat? Komolyan az eszem megáll ettől a geci puttonytól.

 www.youtube.com/watch?v=Gjeg6e5l13k
13 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Mi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛
warr_b
Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
szaba
Örülj ha elviszik eloled, neked több jut
Negritis, a vajda
Az a baj, hogy a Szentkiralyi Alexandra-sorba alltam be, de hat hiaba visz el egy jelentkezot Benyo, meg igy is marad elottem gy kisebb tomeg.
Stez
Durván túlértékelt a nő. Egy nagyobbacska vidéki városban délután/este a sétálóutcán egy óra alatt 10 jobbat látsz.

Szvsz csak azért vannak ráfeszülve sokan, mert "valaki"
Ha ugyanezzel külsővel az Aldiban lenne pénztáros, észre sem vennétek.😀
Jan
lehetnek zsánerek, és esetleg abba beleillik. nekem pl a barna, egyenes hajú nők (is) a zsánerem. csak legyenek ápoltak.
na mondjuk Szandikának oda kell figyelni arra a szemöldökre, de alapból onnan kezdve egy kellemes kinézetű, kellemes alakú nő tud lenni. szép nagy szájjal 😮
13 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 888
Mi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛
warr_b
Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
szaba
Örülj ha elviszik eloled, neked több jut
Negritis, a vajda
Köszi, magam részéről én megvagyok. 🙂
13 napja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛
warr_b
Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
szaba
Örülj ha elviszik eloled, neked több jut
Negritis, a vajda
Az a baj, hogy a Szentkiralyi Alexandra-sorba alltam be, de hat hiaba visz el egy jelentkezot Benyo, meg igy is marad elottem gy kisebb tomeg.
Stez
Durván túlértékelt a nő. Egy nagyobbacska vidéki városban délután/este a sétálóutcán egy óra alatt 10 jobbat látsz.

Szvsz csak azért vannak ráfeszülve sokan, mert "valaki"
Ha ugyanezzel külsővel az Aldiban lenne pénztáros, észre sem vennétek.😀
Jan
Nem valaki, hanem „politikus”. Marpedig azokban retegekben, amikben kevesbe jellemzoek a szep nok, nyilvan sokkal inkabb kitunik egy Szentkiralyi-fele kozepes is. Nagy szegyellve bevallom, elobb vinnem el ot, mint Szijjartot. 😀

13 napja
Jan Pittsburgh Steelers 5 691 — Steelers fan
Mi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛
warr_b
Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
szaba
Örülj ha elviszik eloled, neked több jut
Negritis, a vajda
Az a baj, hogy a Szentkiralyi Alexandra-sorba alltam be, de hat hiaba visz el egy jelentkezot Benyo, meg igy is marad elottem gy kisebb tomeg.
Stez
Durván túlértékelt a nő. Egy nagyobbacska vidéki városban délután/este a sétálóutcán egy óra alatt 10 jobbat látsz.

Szvsz csak azért vannak ráfeszülve sokan, mert "valaki"
Ha ugyanezzel külsővel az Aldiban lenne pénztáros, észre sem vennétek.😀

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
13 napja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 388 — Bears & Illinois fan
Csak kérdezem a Tiszától, hogy csodás populista húzással lecsökkenti a közszférában a bértáblát, de így hogyan akarja a piacról a szagértőket visszahozni?
Csak az én szűkebb területemen az utolsó négy évben 90% távozott velem együtt. Mikor mennek a beszélgetések az esetleges visszatérésről, olyan bruttók hangzanak el, aminél a nettó több.
Így nehéz lesz vagy hajrá, pályakezdők.
Dzsokijuing
Ezt honnan? Konkrét hír van?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
13 napja
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛
warr_b
Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
szaba
Örülj ha elviszik eloled, neked több jut
Negritis, a vajda
Az a baj, hogy a Szentkiralyi Alexandra-sorba alltam be, de hat hiaba visz el egy jelentkezot Benyo, meg igy is marad elottem gy kisebb tomeg.

13 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 913 — The Mathematician
Mi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛
warr_b
Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
szaba
Örülj ha elviszik eloled, neked több jut

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
13 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 888
Mi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛
warr_b
Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
13 napja
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.facebook.com/share/r/1BP9YU92FJ/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
OFF

Benyó Rita nekem most is - MILFként - nagyon bejövős amellett hogy amúgy bírom is, de ahogy nézem ezt a 11 évvel ezelőtti felvételt, egy személyes interjút nagyon bevállaltam volna vele már akkor is.
Cowboykarcsi90
Amúgy nem szoktam nőügyekkel foglalkozni, de ne menjünk már egy szint alá. Köszi.
szaba
Mi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
13 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 888
 www.facebook.com/share/r/1BP9YU92FJ/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
OFF

Benyó Rita nekem most is - MILFként - nagyon bejövős amellett hogy amúgy bírom is, de ahogy nézem ezt a 11 évvel ezelőtti felvételt, egy személyes interjút nagyon bevállaltam volna vele már akkor is.
Cowboykarcsi90
Amúgy nem szoktam nőügyekkel foglalkozni, de ne menjünk már egy szint alá. Köszi.
13 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941


Tegnap arról ment a vita mennyire kell válaszolni a Fideszeseknek...Ruffról volt szó, amíg az összes ilyen dolog ki nem derül, semennyire. Rács, rács, bilincs a megfelelő válasz.
Milyen fura hogy a régi nagy hármas, Szijjártó, Rogán, Lázár nem jár be a parlamentbe. Pedig olyan szívesen nézném ahogy MP szopatja őket. Takács már kezd unalmas lenni.
Nomac
De miért is nem járnak be? A kurva anyjukat, simán elvenném a fizetésüket a gecibe.
13 napja
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
 www.facebook.com/share/r/1BP9YU92FJ/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
OFF

Benyó Rita nekem most is - MILFként - nagyon bejövős amellett hogy amúgy bírom is, de ahogy nézem ezt a 11 évvel ezelőtti felvételt, egy személyes interjút nagyon bevállaltam volna vele már akkor is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
13 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
Jogi értelemben senki nem ellenőrzi. Ezen akar változtatni a Tisza. Az ígéret szerint büntetőjogi következménye lesz annak, ha valaki valótlanságot ír be a vagyonnyilatkozatába, de törvény erről még nincs. Ligeti Miklós (Transparency) pont tegnap nyilatkozta, hogy nem kell kapkodni, a következő bevallásig van idő, alaposan át kell rágni, mi legyen a jogszabályban.
nagylaza, főpohárnok
Tehát akkor a könyvek színház topicban is lehetne ez a beszélgetés, kb annyira releváns, hogy ki mit ír bele.

Az jutott eszembe, amikor megpróbáltak megbecsülni Dagobert McCsip vagyonát (talán a Forbes-nál) a Duck Tales alapján 😀 😀 😀
bobi0092
"Az új kormány a tervek szerint kedden nyújtja be az Országgyűlésnek az uniós pénzek hazahozatalához szükséges átláthatósági és korrupcióellenes törvénycsomagot, amely jelentősen szigorítaná a vagyonnyilatkozati szabályokat is. A jövőben részletesebb és alaposabb vagyonnyilatkozatot kell tennie minden közéleti szereplőnek, és ezeket a megerősített Integritás Hatóság (IH) fogja ellenőrizni. Az IH hozzá fog férni minden olyan adatbázishoz – például gépjármű-, hajó-, bűnügyi nyilvántartás stb. –, ahol meg lehet győződni az adatok valóságtartalmáról. Ha a vagyonnyilatkozat-tevő kifelejtett valamit, lesz lehetőség hiánypótlásra, de utána a hatóság a megfelelő szervek segítségével elindíthatja azt a folyamatot, aminek a végén megfoszthatják az érintetteket tisztségüktől. A törvénycsomagnak a része lesz a Btk. szigorítása is: ha egy közéleti szereplő kihagy lényeges információt a vagyonnyilatkozatából, akár két év börtönbüntetést is kaphat."
Nomac
Erre mondta Ligeti Miklós, hogy nem kell kapkodni. És igaza van. Ebben az esetben nincs időkényszer. A rapid törvényalkotás nem szokott jól elsülni.
13 napja
Nomac New England Patriots 4 542 — balazs.t85@gmail.com


Tegnap arról ment a vita mennyire kell válaszolni a Fideszeseknek...Ruffról volt szó, amíg az összes ilyen dolog ki nem derül, semennyire. Rács, rács, bilincs a megfelelő válasz.
Milyen fura hogy a régi nagy hármas, Szijjártó, Rogán, Lázár nem jár be a parlamentbe. Pedig olyan szívesen nézném ahogy MP szopatja őket. Takács már kezd unalmas lenni.
13 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 751
Valóban viccesek ezek a számlán tárolt összegek, meg készpénz otthon bevallások. 😀 Mi a feleségemmel együtt max 50k-t tartunk számlán és kp-ban, a maradék összeg meg be van fektetve.

A költésekre meg ott van mindkettőnk hitelkártyája.
13 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 298 — Így remélem megfelelek nektek.....
Annyira szánalmas, figyszes vergődés ezen a SZ(u)H körül.....bakker két harmaddal kikaptatok ez nem elég szuverén.............😀
13 napja
ozibozi New York Giants 21 719
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/719426789_27173734738949493_7183846889990353692_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=GZdrO43rYp8Q7kNvwHV5ziA&_nc_oc=Adqy_8TCo4ZyNVHNEuNQ4YdDHeaYMVNfC642fsvp-6ISC-ERsnE-qr24sX14TmuzfgI&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=G4cAf3MnsbXXbpIj1TcWYw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-NadwZ2JA-gCopQyB1813qtwc2PGdvzQe3RyksWvlS8Q&oe=6A36F3DC
250.659 Aufrufe · 4.374 Reaktionen | Benyó Rita újságíró on Reels
13 napja
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk Radnaié elég szórakoztató, április végén ajándékba kapott egy pesti lakást meg két BMW-t 😀 hogy nekem sose volt senki, aki ilyesmit akart ajándékozni.
MC12
Ha ez valid, akkor elég fura, hogy erre még nem ugrott rá egyik ellenzéki sem. (vagy de?)
dugo93
Valahogy sosem ugrál rá senki a másik vagyonnyilatkozatára.
Gyurma Pappa
Egyébként melyik az a hatóság aki validálja a vagyonnyilatkozatokat? (Azt is, hogy igaz-e az ami bele van írva, akárcsak az értéke, vagy hogy nem hiányzik belőle semmi)
bobi0092
Jelenleg semmi. Asszonynak is kell nyilatkozni, és ezáltal közeli hozzátartozóként nekem is (hogy mi a búbánatos macskabajusznak, azt mondjuk nem értem, a 10 és 13 éves gyerekre is ki kell tölteni egy-egy példányt, nyilván rengeteg vagyontárgy van a nevükön), az elmúlt öt évről (2021-25), a kp-t, hasonlókat tavaly dec. 31-i állapot szerint. Nyilván emlékszik rá az ember fél év távlatából 😀 De lényeg a lényeg, náluk senki nem nézi, beteszik egy borítékba, és csak akkor veszik elő, ha felmerül valami fennforgás...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
13 napja
Nomac New England Patriots 4 542 — balazs.t85@gmail.com
Jogi értelemben senki nem ellenőrzi. Ezen akar változtatni a Tisza. Az ígéret szerint büntetőjogi következménye lesz annak, ha valaki valótlanságot ír be a vagyonnyilatkozatába, de törvény erről még nincs. Ligeti Miklós (Transparency) pont tegnap nyilatkozta, hogy nem kell kapkodni, a következő bevallásig van idő, alaposan át kell rágni, mi legyen a jogszabályban.
nagylaza, főpohárnok
Tehát akkor a könyvek színház topicban is lehetne ez a beszélgetés, kb annyira releváns, hogy ki mit ír bele.

Az jutott eszembe, amikor megpróbáltak megbecsülni Dagobert McCsip vagyonát (talán a Forbes-nál) a Duck Tales alapján 😀 😀 😀
bobi0092
"Az új kormány a tervek szerint kedden nyújtja be az Országgyűlésnek az uniós pénzek hazahozatalához szükséges átláthatósági és korrupcióellenes törvénycsomagot, amely jelentősen szigorítaná a vagyonnyilatkozati szabályokat is. A jövőben részletesebb és alaposabb vagyonnyilatkozatot kell tennie minden közéleti szereplőnek, és ezeket a megerősített Integritás Hatóság (IH) fogja ellenőrizni. Az IH hozzá fog férni minden olyan adatbázishoz – például gépjármű-, hajó-, bűnügyi nyilvántartás stb. –, ahol meg lehet győződni az adatok valóságtartalmáról. Ha a vagyonnyilatkozat-tevő kifelejtett valamit, lesz lehetőség hiánypótlásra, de utána a hatóság a megfelelő szervek segítségével elindíthatja azt a folyamatot, aminek a végén megfoszthatják az érintetteket tisztségüktől. A törvénycsomagnak a része lesz a Btk. szigorítása is: ha egy közéleti szereplő kihagy lényeges információt a vagyonnyilatkozatából, akár két év börtönbüntetést is kaphat."
13 napja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 857
Jogi értelemben senki nem ellenőrzi. Ezen akar változtatni a Tisza. Az ígéret szerint büntetőjogi következménye lesz annak, ha valaki valótlanságot ír be a vagyonnyilatkozatába, de törvény erről még nincs. Ligeti Miklós (Transparency) pont tegnap nyilatkozta, hogy nem kell kapkodni, a következő bevallásig van idő, alaposan át kell rágni, mi legyen a jogszabályban.
nagylaza, főpohárnok
Tehát akkor a könyvek színház topicban is lehetne ez a beszélgetés, kb annyira releváns, hogy ki mit ír bele.

Az jutott eszembe, amikor megpróbáltak megbecsülni Dagobert McCsip vagyonát (talán a Forbes-nál) a Duck Tales alapján 😀 😀 😀
13 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
Mondjuk Radnaié elég szórakoztató, április végén ajándékba kapott egy pesti lakást meg két BMW-t 😀 hogy nekem sose volt senki, aki ilyesmit akart ajándékozni.
MC12
Ha ez valid, akkor elég fura, hogy erre még nem ugrott rá egyik ellenzéki sem. (vagy de?)
dugo93
Valahogy sosem ugrál rá senki a másik vagyonnyilatkozatára.
Gyurma Pappa
Egyébként melyik az a hatóság aki validálja a vagyonnyilatkozatokat? (Azt is, hogy igaz-e az ami bele van írva, akárcsak az értéke, vagy hogy nem hiányzik belőle semmi)
bobi0092
Jogi értelemben senki nem ellenőrzi. Ezen akar változtatni a Tisza. Az ígéret szerint büntetőjogi következménye lesz annak, ha valaki valótlanságot ír be a vagyonnyilatkozatába, de törvény erről még nincs. Ligeti Miklós (Transparency) pont tegnap nyilatkozta, hogy nem kell kapkodni, a következő bevallásig van idő, alaposan át kell rágni, mi legyen a jogszabályban.
13 napja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 857
Mondjuk Radnaié elég szórakoztató, április végén ajándékba kapott egy pesti lakást meg két BMW-t 😀 hogy nekem sose volt senki, aki ilyesmit akart ajándékozni.
MC12
Ha ez valid, akkor elég fura, hogy erre még nem ugrott rá egyik ellenzéki sem. (vagy de?)
dugo93
Valahogy sosem ugrál rá senki a másik vagyonnyilatkozatára.
Gyurma Pappa
Egyébként melyik az a hatóság aki validálja a vagyonnyilatkozatokat? (Azt is, hogy igaz-e az ami bele van írva, akárcsak az értéke, vagy hogy nem hiányzik belőle semmi)
13 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
 444.hu/2026/06/09/vadat-emeltek-biro-ferenccel-az-integritas-hatosag-elnokevel-szemben-140-millio-miatt-letoltendo-szabadsagvesztest-kertek-ra

Úgy fest mégsem koncepciós az az eljárás.
13 napja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 029 — zászló zászló szív
Mondjuk Radnaié elég szórakoztató, április végén ajándékba kapott egy pesti lakást meg két BMW-t 😀 hogy nekem sose volt senki, aki ilyesmit akart ajándékozni.
MC12
Ha ez valid, akkor elég fura, hogy erre még nem ugrott rá egyik ellenzéki sem. (vagy de?)
dugo93
Valahogy sosem ugrál rá senki a másik vagyonnyilatkozatára.