Politika
68 feliratkozó
13 napja
A kis zsebnáci esetleg nem akarja visszamenőleg megnézni, hogy kinek zsidó a felmenője, vagy már berendelni a vagonokat? Komolyan az eszem megáll ettől a geci puttonytól.www.youtube.com/watch?v=Gjeg6e5l13k
13 napja
lehetnek zsánerek, és esetleg abba beleillik. nekem pl a barna, egyenes hajú nők (is) a zsánerem. csak legyenek ápoltak.Durván túlértékelt a nő. Egy nagyobbacska vidéki városban délután/este a sétálóutcán egy óra alatt 10 jobbat látsz.Az a baj, hogy a Szentkiralyi Alexandra-sorba alltam be, de hat hiaba visz el egy jelentkezot Benyo, meg igy is marad elottem gy kisebb tomeg.Örülj ha elviszik eloled, neked több jutMi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
warr_b
szaba
Negritis, a vajda
Stez
Szvsz csak azért vannak ráfeszülve sokan, mert "valaki"
Ha ugyanezzel külsővel az Aldiban lenne pénztáros, észre sem vennétek.😀
Jan
na mondjuk Szandikának oda kell figyelni arra a szemöldökre, de alapból onnan kezdve egy kellemes kinézetű, kellemes alakú nő tud lenni. szép nagy szájjal 😮
13 napja
Köszi, magam részéről én megvagyok. 🙂Örülj ha elviszik eloled, neked több jutMi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
warr_b
szaba
Negritis, a vajda
13 napja
Nem valaki, hanem „politikus”. Marpedig azokban retegekben, amikben kevesbe jellemzoek a szep nok, nyilvan sokkal inkabb kitunik egy Szentkiralyi-fele kozepes is. Nagy szegyellve bevallom, elobb vinnem el ot, mint Szijjartot. 😀Durván túlértékelt a nő. Egy nagyobbacska vidéki városban délután/este a sétálóutcán egy óra alatt 10 jobbat látsz.Az a baj, hogy a Szentkiralyi Alexandra-sorba alltam be, de hat hiaba visz el egy jelentkezot Benyo, meg igy is marad elottem gy kisebb tomeg.Örülj ha elviszik eloled, neked több jutMi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
warr_b
szaba
Negritis, a vajda
Stez
Szvsz csak azért vannak ráfeszülve sokan, mert "valaki"
Ha ugyanezzel külsővel az Aldiban lenne pénztáros, észre sem vennétek.😀
Jan
13 napja
Durván túlértékelt a nő. Egy nagyobbacska vidéki városban délután/este a sétálóutcán egy óra alatt 10 jobbat látsz.Az a baj, hogy a Szentkiralyi Alexandra-sorba alltam be, de hat hiaba visz el egy jelentkezot Benyo, meg igy is marad elottem gy kisebb tomeg.Örülj ha elviszik eloled, neked több jutMi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
warr_b
szaba
Negritis, a vajda
Stez
Szvsz csak azért vannak ráfeszülve sokan, mert "valaki"
Ha ugyanezzel külsővel az Aldiban lenne pénztáros, észre sem vennétek.😀
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
13 napja
Csak kérdezem a Tiszától, hogy csodás populista húzással lecsökkenti a közszférában a bértáblát, de így hogyan akarja a piacról a szagértőket visszahozni?Ezt honnan? Konkrét hír van?
Csak az én szűkebb területemen az utolsó négy évben 90% távozott velem együtt. Mikor mennek a beszélgetések az esetleges visszatérésről, olyan bruttók hangzanak el, aminél a nettó több.
Így nehéz lesz vagy hajrá, pályakezdők.
Dzsokijuing
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
13 napja
Az a baj, hogy a Szentkiralyi Alexandra-sorba alltam be, de hat hiaba visz el egy jelentkezot Benyo, meg igy is marad elottem gy kisebb tomeg.Örülj ha elviszik eloled, neked több jutMi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
warr_b
szaba
Negritis, a vajda
13 napja
Örülj ha elviszik eloled, neked több jutMi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
warr_b
szaba
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
13 napja
Mi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
warr_b
13 napja
Mi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛Amúgy nem szoktam nőügyekkel foglalkozni, de ne menjünk már egy szint alá. Köszi.www.facebook.com/share/r/1BP9YU92FJ/?mibextid=wwXIfrOFF
ozibozi
Benyó Rita nekem most is - MILFként - nagyon bejövős amellett hogy amúgy bírom is, de ahogy nézem ezt a 11 évvel ezelőtti felvételt, egy személyes interjút nagyon bevállaltam volna vele már akkor is.
Cowboykarcsi90
szaba

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
13 napja
Amúgy nem szoktam nőügyekkel foglalkozni, de ne menjünk már egy szint alá. Köszi.www.facebook.com/share/r/1BP9YU92FJ/?mibextid=wwXIfrOFF
ozibozi
Benyó Rita nekem most is - MILFként - nagyon bejövős amellett hogy amúgy bírom is, de ahogy nézem ezt a 11 évvel ezelőtti felvételt, egy személyes interjút nagyon bevállaltam volna vele már akkor is.
Cowboykarcsi90
13 napja
De miért is nem járnak be? A kurva anyjukat, simán elvenném a fizetésüket a gecibe.
Tegnap arról ment a vita mennyire kell válaszolni a Fideszeseknek...Ruffról volt szó, amíg az összes ilyen dolog ki nem derül, semennyire. Rács, rács, bilincs a megfelelő válasz.
Milyen fura hogy a régi nagy hármas, Szijjártó, Rogán, Lázár nem jár be a parlamentbe. Pedig olyan szívesen nézném ahogy MP szopatja őket. Takács már kezd unalmas lenni.
Nomac
13 napja
www.facebook.com/share/r/1BP9YU92FJ/?mibextid=wwXIfrOFF
ozibozi
Benyó Rita nekem most is - MILFként - nagyon bejövős amellett hogy amúgy bírom is, de ahogy nézem ezt a 11 évvel ezelőtti felvételt, egy személyes interjút nagyon bevállaltam volna vele már akkor is.
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
13 napja
Erre mondta Ligeti Miklós, hogy nem kell kapkodni. És igaza van. Ebben az esetben nincs időkényszer. A rapid törvényalkotás nem szokott jól elsülni."Az új kormány a tervek szerint kedden nyújtja be az Országgyűlésnek az uniós pénzek hazahozatalához szükséges átláthatósági és korrupcióellenes törvénycsomagot, amely jelentősen szigorítaná a vagyonnyilatkozati szabályokat is. A jövőben részletesebb és alaposabb vagyonnyilatkozatot kell tennie minden közéleti szereplőnek, és ezeket a megerősített Integritás Hatóság (IH) fogja ellenőrizni. Az IH hozzá fog férni minden olyan adatbázishoz – például gépjármű-, hajó-, bűnügyi nyilvántartás stb. –, ahol meg lehet győződni az adatok valóságtartalmáról. Ha a vagyonnyilatkozat-tevő kifelejtett valamit, lesz lehetőség hiánypótlásra, de utána a hatóság a megfelelő szervek segítségével elindíthatja azt a folyamatot, aminek a végén megfoszthatják az érintetteket tisztségüktől. A törvénycsomagnak a része lesz a Btk. szigorítása is: ha egy közéleti szereplő kihagy lényeges információt a vagyonnyilatkozatából, akár két év börtönbüntetést is kaphat."Jogi értelemben senki nem ellenőrzi. Ezen akar változtatni a Tisza. Az ígéret szerint büntetőjogi következménye lesz annak, ha valaki valótlanságot ír be a vagyonnyilatkozatába, de törvény erről még nincs. Ligeti Miklós (Transparency) pont tegnap nyilatkozta, hogy nem kell kapkodni, a következő bevallásig van idő, alaposan át kell rágni, mi legyen a jogszabályban.Tehát akkor a könyvek színház topicban is lehetne ez a beszélgetés, kb annyira releváns, hogy ki mit ír bele.
nagylaza, főpohárnok
Az jutott eszembe, amikor megpróbáltak megbecsülni Dagobert McCsip vagyonát (talán a Forbes-nál) a Duck Tales alapján 😀 😀 😀
bobi0092
Nomac
13 napja
Tegnap arról ment a vita mennyire kell válaszolni a Fideszeseknek...Ruffról volt szó, amíg az összes ilyen dolog ki nem derül, semennyire. Rács, rács, bilincs a megfelelő válasz.
Milyen fura hogy a régi nagy hármas, Szijjártó, Rogán, Lázár nem jár be a parlamentbe. Pedig olyan szívesen nézném ahogy MP szopatja őket. Takács már kezd unalmas lenni.
13 napja
Valóban viccesek ezek a számlán tárolt összegek, meg készpénz otthon bevallások. 😀 Mi a feleségemmel együtt max 50k-t tartunk számlán és kp-ban, a maradék összeg meg be van fektetve. A költésekre meg ott van mindkettőnk hitelkártyája.
13 napja
Annyira szánalmas, figyszes vergődés ezen a SZ(u)H körül.....bakker két harmaddal kikaptatok ez nem elég szuverén.............😀
13 napja
13 napja
Jelenleg semmi. Asszonynak is kell nyilatkozni, és ezáltal közeli hozzátartozóként nekem is (hogy mi a búbánatos macskabajusznak, azt mondjuk nem értem, a 10 és 13 éves gyerekre is ki kell tölteni egy-egy példányt, nyilván rengeteg vagyontárgy van a nevükön), az elmúlt öt évről (2021-25), a kp-t, hasonlókat tavaly dec. 31-i állapot szerint. Nyilván emlékszik rá az ember fél év távlatából 😀 De lényeg a lényeg, náluk senki nem nézi, beteszik egy borítékba, és csak akkor veszik elő, ha felmerül valami fennforgás...Egyébként melyik az a hatóság aki validálja a vagyonnyilatkozatokat? (Azt is, hogy igaz-e az ami bele van írva, akárcsak az értéke, vagy hogy nem hiányzik belőle semmi)Valahogy sosem ugrál rá senki a másik vagyonnyilatkozatára.Mondjuk Radnaié elég szórakoztató, április végén ajándékba kapott egy pesti lakást meg két BMW-t 😀 hogy nekem sose volt senki, aki ilyesmit akart ajándékozni.Ha ez valid, akkor elég fura, hogy erre még nem ugrott rá egyik ellenzéki sem. (vagy de?)
MC12
dugo93
Gyurma Pappa
bobi0092

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
13 napja
"Az új kormány a tervek szerint kedden nyújtja be az Országgyűlésnek az uniós pénzek hazahozatalához szükséges átláthatósági és korrupcióellenes törvénycsomagot, amely jelentősen szigorítaná a vagyonnyilatkozati szabályokat is. A jövőben részletesebb és alaposabb vagyonnyilatkozatot kell tennie minden közéleti szereplőnek, és ezeket a megerősített Integritás Hatóság (IH) fogja ellenőrizni. Az IH hozzá fog férni minden olyan adatbázishoz – például gépjármű-, hajó-, bűnügyi nyilvántartás stb. –, ahol meg lehet győződni az adatok valóságtartalmáról. Ha a vagyonnyilatkozat-tevő kifelejtett valamit, lesz lehetőség hiánypótlásra, de utána a hatóság a megfelelő szervek segítségével elindíthatja azt a folyamatot, aminek a végén megfoszthatják az érintetteket tisztségüktől. A törvénycsomagnak a része lesz a Btk. szigorítása is: ha egy közéleti szereplő kihagy lényeges információt a vagyonnyilatkozatából, akár két év börtönbüntetést is kaphat."Jogi értelemben senki nem ellenőrzi. Ezen akar változtatni a Tisza. Az ígéret szerint büntetőjogi következménye lesz annak, ha valaki valótlanságot ír be a vagyonnyilatkozatába, de törvény erről még nincs. Ligeti Miklós (Transparency) pont tegnap nyilatkozta, hogy nem kell kapkodni, a következő bevallásig van idő, alaposan át kell rágni, mi legyen a jogszabályban.Tehát akkor a könyvek színház topicban is lehetne ez a beszélgetés, kb annyira releváns, hogy ki mit ír bele.
nagylaza, főpohárnok
Az jutott eszembe, amikor megpróbáltak megbecsülni Dagobert McCsip vagyonát (talán a Forbes-nál) a Duck Tales alapján 😀 😀 😀
bobi0092
13 napja
Jogi értelemben senki nem ellenőrzi. Ezen akar változtatni a Tisza. Az ígéret szerint büntetőjogi következménye lesz annak, ha valaki valótlanságot ír be a vagyonnyilatkozatába, de törvény erről még nincs. Ligeti Miklós (Transparency) pont tegnap nyilatkozta, hogy nem kell kapkodni, a következő bevallásig van idő, alaposan át kell rágni, mi legyen a jogszabályban.Tehát akkor a könyvek színház topicban is lehetne ez a beszélgetés, kb annyira releváns, hogy ki mit ír bele.
nagylaza, főpohárnok
Az jutott eszembe, amikor megpróbáltak megbecsülni Dagobert McCsip vagyonát (talán a Forbes-nál) a Duck Tales alapján 😀 😀 😀
13 napja
Jogi értelemben senki nem ellenőrzi. Ezen akar változtatni a Tisza. Az ígéret szerint büntetőjogi következménye lesz annak, ha valaki valótlanságot ír be a vagyonnyilatkozatába, de törvény erről még nincs. Ligeti Miklós (Transparency) pont tegnap nyilatkozta, hogy nem kell kapkodni, a következő bevallásig van idő, alaposan át kell rágni, mi legyen a jogszabályban.Egyébként melyik az a hatóság aki validálja a vagyonnyilatkozatokat? (Azt is, hogy igaz-e az ami bele van írva, akárcsak az értéke, vagy hogy nem hiányzik belőle semmi)Valahogy sosem ugrál rá senki a másik vagyonnyilatkozatára.Mondjuk Radnaié elég szórakoztató, április végén ajándékba kapott egy pesti lakást meg két BMW-t 😀 hogy nekem sose volt senki, aki ilyesmit akart ajándékozni.Ha ez valid, akkor elég fura, hogy erre még nem ugrott rá egyik ellenzéki sem. (vagy de?)
MC12
dugo93
Gyurma Pappa
bobi0092
13 napja
Egyébként melyik az a hatóság aki validálja a vagyonnyilatkozatokat? (Azt is, hogy igaz-e az ami bele van írva, akárcsak az értéke, vagy hogy nem hiányzik belőle semmi)Valahogy sosem ugrál rá senki a másik vagyonnyilatkozatára.Mondjuk Radnaié elég szórakoztató, április végén ajándékba kapott egy pesti lakást meg két BMW-t 😀 hogy nekem sose volt senki, aki ilyesmit akart ajándékozni.Ha ez valid, akkor elég fura, hogy erre még nem ugrott rá egyik ellenzéki sem. (vagy de?)
MC12
dugo93
Gyurma Pappa
13 napja
444.hu/2026/06/09/vadat-emeltek-biro-ferenccel-az-integritas-hatosag-elnokevel-szemben-140-millio-miatt-letoltendo-szabadsagvesztest-kertek-raÚgy fest mégsem koncepciós az az eljárás.
13 napja
Valahogy sosem ugrál rá senki a másik vagyonnyilatkozatára.Mondjuk Radnaié elég szórakoztató, április végén ajándékba kapott egy pesti lakást meg két BMW-t 😀 hogy nekem sose volt senki, aki ilyesmit akart ajándékozni.Ha ez valid, akkor elég fura, hogy erre még nem ugrott rá egyik ellenzéki sem. (vagy de?)
MC12
dugo93

