Politika

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!


Aki látta a Narcost, te jó ég! 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
Ha már visszalépések. Az vmi szenzációs, h egyes véleményvezérek már az MKKP-t is kezdik felelőssé tenni az esetleges választási buktáért.
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 974
Ártatlanság vélelme és hasonló közhelyek még mondanak valamit egy - mint megtudtuk nem létező - liberálfasisztának?
r.baggio
De akkor megkérdezem, téged nem zavar, hogy kapnak csak úgy 150 millát, mert itt bohóckodnak?
Ha én csináltam volna egy bevallottan kamupártot 150 milláért, engem is megvédenél, hogy milyen ügyes vagyok, meg akár még lehet belőlem valaki a nagypolitikában?
Lecsó
Elmennék egy osztrák hüttébe és jól elpanaszolnám bánatomat sorstársaimnak...
r.baggio
Miért? Tőlem sajnálnád?
Látom beakadt neked ez a hütte... Amúgy tudtad, hogy a turizmus az hobbimigráció?

Szerkesztette: Lecsó
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Ártatlanság vélelme és hasonló közhelyek még mondanak valamit egy - mint megtudtuk nem létező - liberálfasisztának?
r.baggio
De akkor megkérdezem, téged nem zavar, hogy kapnak csak úgy 150 millát, mert itt bohóckodnak?
Ha én csináltam volna egy bevallottan kamupártot 150 milláért, engem is megvédenél, hogy milyen ügyes vagyok, meg akár még lehet belőlem valaki a nagypolitikában?
Lecsó
Elmennék egy osztrák hüttébe és jól elpanaszolnám bánatomat sorstársaimnak...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 771 — Keep pounding
Come on, man....

Ismerőssel arról beszélgettünk, hogy szerinte így a legjobb utolsó pillanatban visszalépni, nem hagynak támadási felületet a Fidesznek, hogy Vona az LMP-vel meg Soros Györgyel meg Belzebubbal szövetkezik... (sztem tökmindegy, ígyis azt mondták eddig is amit akarnak) - szerintem viszont nagyon későre hagyták, és jobb lett volna heteken/hónapokon át ezt sulykolni, és lehet akkor a hardcore LMP/Jobbik-szavazó is benyeli az egyéni körzetes büszkeséget (amúgy meg ott a lista)
Szerintem.

Egy tippversenyt rendezünk majd hétvégére? (százalékok, érdekesebb egyéni körzetek, stb)
Igor
Nyilván én is félreteszek mindenféle előítéletet és arra a jelöltre szavazok, aki a legerősebb a fidesz ellen (nálunk Hiller), de arról még fingom sincs, hogy listán kire adjam a voksomat....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 974
de pl. az amerikaifocis srác teljesen normálisan, együttműködve elmondta a meglátásait (amatőrök, most kezdik, stb.)
Sobri Jóska
😀😀😀
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 974
Ártatlanság vélelme és hasonló közhelyek még mondanak valamit egy - mint megtudtuk nem létező - liberálfasisztának?
r.baggio
De akkor megkérdezem, téged nem zavar, hogy kapnak csak úgy 150 millát, mert itt bohóckodnak?
Ha én csináltam volna egy bevallottan kamupártot 150 milláért, engem is megvédenél, hogy milyen ügyes vagyok, meg akár még lehet belőlem valaki a nagypolitikában?
Lecsó
Ha visszafizetik (amit elvileg vissza kell) engem kurvára nem zavar. Ha meg elérnek 1 %-ot akkor végképp nem, mert akkor már van létjogosultságuk.
eaglesmcnabb
Szerintem is visszafizetik majd. Ha nem, akkor meg a rendőrség utána jár, és jól megbünteti mindet. De az is lehet hogy nem. Bármi lehet... Meg annak az ellenkezője is.
Szerintem is azért van most ilyen kevés kamupárt, mert a 4 évvel ezelőttiek mind meg lettek büntetve. És most már csak az ilyen gyúrós erős emberek mernek kamupártot alapítani. 😀
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
 444.hu/2018/04/04/az-egyutt-megallapodott-az-mszp-p-vel-es-a-dk-val-tobb-helyen-visszalepnek-egymas-javara?utm_source=mobile%2Bapp&utm_medium=android

Raktak némi nyomást az lmp-re...
peach
Sajnos ez is kevés, de arra talán elég lesz, hogy ha eredménye van, 4 év múlva már alapból így állnak neki.
Addig meg a fidesz gondolkozhat az új választójogi törvényen, meg azon, hogy miként paszírozzák bele a nekik kedvező változtatásokat mondjuk a településképrők szóló törvénybe. 😀
Lecsó
Optimális esetben 4 év múlva már lesznek valódi alternatívát nyújtó ellenzéki pártok.
gabokocka
Come on, man....

Ismerőssel arról beszélgettünk, hogy szerinte így a legjobb utolsó pillanatban visszalépni, nem hagynak támadási felületet a Fidesznek, hogy Vona az LMP-vel meg Soros Györgyel meg Belzebubbal szövetkezik... (sztem tökmindegy, ígyis azt mondták eddig is amit akarnak) - szerintem viszont nagyon későre hagyták, és jobb lett volna heteken/hónapokon át ezt sulykolni, és lehet akkor a hardcore LMP/Jobbik-szavazó is benyeli az egyéni körzetes büszkeséget (amúgy meg ott a lista)
Szerintem.

Egy tippversenyt rendezünk majd hétvégére? (százalékok, érdekesebb egyéni körzetek, stb)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ártatlanság vélelme és hasonló közhelyek még mondanak valamit egy - mint megtudtuk nem létező - liberálfasisztának?
r.baggio
De akkor megkérdezem, téged nem zavar, hogy kapnak csak úgy 150 millát, mert itt bohóckodnak?
Ha én csináltam volna egy bevallottan kamupártot 150 milláért, engem is megvédenél, hogy milyen ügyes vagyok, meg akár még lehet belőlem valaki a nagypolitikában?
Lecsó
Ha visszafizetik (amit elvileg vissza kell) engem kurvára nem zavar. Ha meg elérnek 1 %-ot akkor végképp nem, mert akkor már van létjogosultságuk.
Ismerőssel arról beszélgettünk, hogy szerinte így a legjobb utolsó pillanatban visszalépni, nem hagynak támadási felületet a Fidesznek, hogy Vona az LMP-vel meg Soros Györgyel meg Belzebubbal szövetkezik... Igor
Szerintem is ez a legjobb taktika. Ugyanezt vallom én is.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 771 — Keep pounding
 444.hu/2018/04/04/az-egyutt-megallapodott-az-mszp-p-vel-es-a-dk-val-tobb-helyen-visszalepnek-egymas-javara?utm_source=mobile%2Bapp&utm_medium=android

Raktak némi nyomást az lmp-re...
peach
Sajnos ez is kevés, de arra talán elég lesz, hogy ha eredménye van, 4 év múlva már alapból így állnak neki.
Addig meg a fidesz gondolkozhat az új választójogi törvényen, meg azon, hogy miként paszírozzák bele a nekik kedvező változtatásokat mondjuk a településképrők szóló törvénybe. 😀
Lecsó
Optimális esetben 4 év múlva már lesznek valódi alternatívát nyújtó ellenzéki pártok. Mert mostaniak közül kevés olyan akad (ha van egyáltalán). A legjobb választási forgatókönyv pl. az volna, ha megbukna a fidesz és mondjuk az mszp-pm és/vagy a dk nem jutna a parlamentbe.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ahogy néztem az LMP önállóan, visszalépések nélkül Hadházy és Szél körzetében esélyes egyedül.
Viszont a listájukon 3. helyen szerepel az Új Kezdetes Gémesi György, aki szerintem, toronymagasan a legjobb magyar politikus.
Miért nem őt indították itt a körzetben, a sok nevenincs jelölt körzetében, mikor legutóbb is 80%-kal választották meg Gödöllőn polgármesternek? (90 óta ő tölti be a tisztséget amúgy, folyamatos Fidesz és MSZP ellenszéllel szemben).

Mivel 3. a listán így is simán bejut a parlamentbe, így viszont, hogy nem őt indítják buknak egy mandátumot.
Valaki nálam okosabb elmagyarázhatná, miért szúrják tökön magukat.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 974
Ártatlanság vélelme és hasonló közhelyek még mondanak valamit egy - mint megtudtuk nem létező - liberálfasisztának?
r.baggio
De akkor megkérdezem, téged nem zavar, hogy kapnak csak úgy 150 millát, mert itt bohóckodnak?
Ha én csináltam volna egy bevallottan kamupártot 150 milláért, engem is megvédenél, hogy milyen ügyes vagyok, meg akár még lehet belőlem valaki a nagypolitikában?
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 974
 444.hu/2018/04/04/az-egyutt-megallapodott-az-mszp-p-vel-es-a-dk-val-tobb-helyen-visszalepnek-egymas-javara?utm_source=mobile%2Bapp&utm_medium=android

Raktak némi nyomást az lmp-re...
peach
Sajnos ez is kevés, de arra talán elég lesz, hogy ha eredménye van, 4 év múlva már alapból így állnak neki.
Addig meg a fidesz gondolkozhat az új választójogi törvényen, meg azon, hogy miként paszírozzák bele a nekik kedvező változtatásokat mondjuk a településképrők szóló törvénybe. 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
 444.hu/2018/04/04/az-egyutt-megallapodott-az-mszp-p-vel-es-a-dk-val-tobb-helyen-visszalepnek-egymas-javara?utm_source=mobile%2Bapp&utm_medium=android

Raktak némi nyomást az lmp-re...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2018/valasztas/2018/04/04/tomegesen_jelentettek_be_a_kettos_allampolgarsagu_szavazopolgarokat_az_ukran-magyar_hatarnal/

Nyilván véletlen az egész.
gabokocka
természetesen.
még azt is megnézném, hogy több magyar szót ismernek-e egy másfél éves gyereknél.

mármint hogy ők összesen vs. egy átlagos másfél éves gyerek.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 771 — Keep pounding
 index.hu/belfold/2018/valasztas/2018/04/04/tomegesen_jelentettek_be_a_kettos_allampolgarsagu_szavazopolgarokat_az_ukran-magyar_hatarnal/

Nyilván véletlen az egész.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Milyen ártatlanság vélelméről van szó? Annyit mondott, hogy figyeljenek oda nagyon minden költésükre, mert a választások után jogi úton pontosan el fogják őket számoltatni. Ha én meglátom, hogy egy kollegám maszatol a cég pénzével, és pontosan ugyanezt mondom neki. Nem vádolom meg, de figyelmeztetem, hogy úgy maszatoljon, hogy el lesz számoltatva, hogy jogosan maszatolt-e.

Ezzel együtt egy oknyomozó riportban egy ilyen búcsú szöveg stilisztikailag nagyon béna, teljesen idegen a műfajtól. És kisstílű is. Ha leteszi a telefont, és narrátorként elmondja, hogy kedves nézők, ez a helyzet, de nyugi, a ti (nézők) érdekében is a választások után minden pártnak utána megyünk, hogy mi lett a közpénzzel amit kaptak, és ha kell jogi úton is eljárást kezdeményezünk, az lett volna megfelelő lezárás.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
 444.hu/2018/04/03/gulyas-marton-massziv-csalassorozattal-allithattak-tucatnal-is-tobben-orszagos-listakat

Ezt érdemes megnézni. Ez a Kössz párt pl., ezt most kezdték el kiragasztani, most a Vácin egész sok van belőle, vicc.
Vrij6
Én nagyon kedvelem Marci háttérhatalmas videóit, meg a korábbiak közül sokat, ahol magyarázza, értelmezi a dolgokat, de az utóbbi időben mintha elgurult volna a gyógyszere.
Ennek a videónak a végén a fenyegetőzés... kurva gáz.
Ha valami nem tetszik neki, tegyen feljelentést, de másnak az egzisztenciájában, zsebében, üzletében kotorászni több, mint tiszteletlenség. Persze ezek a "kamupártok", és vezetőik nagyrészt agyhalottak, de pl. az amerikaifocis srác teljesen normálisan, együttműködve elmondta a meglátásait (amatőrök, most kezdik, stb.), mégis úgy viselkedett vele, mint egy bűnözővel, ráadásul kezd a tényfeltáró, ismertető, bemutató attitűdből átcsúszni a tenyérbemászó, haszontalan és értelmetlen proaktivitásba.
Az oknyomozó riporter (amiben kurva jó) sose szerencsés ha átfogalmazza magát egyfajta dreddbírós attitűdbe, hogy majd ő megneveli, megfegyelmezi, kioktatja azokat, akik szerinte bűnösök. Ezáltal elveszíti a függetlenségét, neutralitását, tényszerűségét és hitelességét.
Amennyire kurva jó volt a békemenetes háttérhatalmas videója, ez most akkora csalódás.
Sobri Jóska
Hát pedig szerintem meg ezt csak így lehet és kell csinálni. Bűnözők és szélhámosok, miért kellene tekintettel lenni rájuk? Meg kell mutatni kik is ők valójában. Ez nem tényfeltárás, ez trollkodás, neked ismerős lehetne, Jóska!
Lecsó
Abba ne menjünk bele, hogy bűnözőkkel beszélt-e vagy sem, de a kiemelt részek úgy általánosságban jellemzőek az emberünkre mostanában. (A békemenetes videó szerintem is zseniális, de attól még túlkapja mostanában, nem is kicsit)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 771 — Keep pounding
Ártatlanság vélelme és hasonló közhelyek még mondanak valamit egy - mint megtudtuk nem létező - liberálfasisztának?
r.baggio
Ártatlanság vélelme ott, ahol a kormány bőrszín, vallás, stb... alapján bélyegez meg embereket? Sztem nem szükséges. Teljesen felesleges bármiféle demokratikus vívmánnyal élni, feszítsük keresztre azokat akiknek kék a hátizsákjuk, mert múltkor láttam egy kék hátizsákos bolti tolvajt. Így tuti nem lesz lopás.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 974
Ártatlanság vélelme és hasonló közhelyek még mondanak valamit egy - mint megtudtuk nem létező - liberálfasisztának?
r.baggio
Persze. Meg azok a fogalmak is, hogy pl "ráutaló magatartás".
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Ártatlanság vélelme és hasonló közhelyek még mondanak valamit egy - mint megtudtuk nem létező - liberálfasisztának?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 974
 444.hu/2018/04/03/gulyas-marton-massziv-csalassorozattal-allithattak-tucatnal-is-tobben-orszagos-listakat

Ezt érdemes megnézni. Ez a Kössz párt pl., ezt most kezdték el kiragasztani, most a Vácin egész sok van belőle, vicc.
Vrij6
Én nagyon kedvelem Marci háttérhatalmas videóit, meg a korábbiak közül sokat, ahol magyarázza, értelmezi a dolgokat, de az utóbbi időben mintha elgurult volna a gyógyszere.
Ennek a videónak a végén a fenyegetőzés... kurva gáz.
Ha valami nem tetszik neki, tegyen feljelentést, de másnak az egzisztenciájában, zsebében, üzletében kotorászni több, mint tiszteletlenség. Persze ezek a "kamupártok", és vezetőik nagyrészt agyhalottak, de pl. az amerikaifocis srác teljesen normálisan, együttműködve elmondta a meglátásait (amatőrök, most kezdik, stb.), mégis úgy viselkedett vele, mint egy bűnözővel, ráadásul kezd a tényfeltáró, ismertető, bemutató attitűdből átcsúszni a tenyérbemászó, haszontalan és értelmetlen proaktivitásba.
Az oknyomozó riporter (amiben kurva jó) sose szerencsés ha átfogalmazza magát egyfajta dreddbírós attitűdbe, hogy majd ő megneveli, megfegyelmezi, kioktatja azokat, akik szerinte bűnösök. Ezáltal elveszíti a függetlenségét, neutralitását, tényszerűségét és hitelességét.
Amennyire kurva jó volt a békemenetes háttérhatalmas videója, ez most akkora csalódás.
Sobri Jóska
Hát pedig szerintem meg ezt csak így lehet és kell csinálni. Bűnözők és szélhámosok, miért kellene tekintettel lenni rájuk? Meg kell mutatni kik is ők valójában. Ez nem tényfeltárás, ez trollkodás, neked ismerős lehetne, Jóska!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
 444.hu/2018/04/03/gulyas-marton-massziv-csalassorozattal-allithattak-tucatnal-is-tobben-orszagos-listakat

Ezt érdemes megnézni. Ez a Kössz párt pl., ezt most kezdték el kiragasztani, most a Vácin egész sok van belőle, vicc.
Vrij6
Én nagyon kedvelem Marci háttérhatalmas videóit, meg a korábbiak közül sokat, ahol magyarázza, értelmezi a dolgokat, de az utóbbi időben mintha elgurult volna a gyógyszere.
Ennek a videónak a végén a fenyegetőzés... kurva gáz.
Ha valami nem tetszik neki, tegyen feljelentést, de másnak az egzisztenciájában, zsebében, üzletében kotorászni több, mint tiszteletlenség. Persze ezek a "kamupártok", és vezetőik nagyrészt agyhalottak, de pl. az amerikaifocis srác teljesen normálisan, együttműködve elmondta a meglátásait (amatőrök, most kezdik, stb.), mégis úgy viselkedett vele, mint egy bűnözővel, ráadásul kezd a tényfeltáró, ismertető, bemutató attitűdből átcsúszni a tenyérbemászó, haszontalan és értelmetlen proaktivitásba.
Az oknyomozó riporter (amiben kurva jó) sose szerencsés ha átfogalmazza magát egyfajta dreddbírós attitűdbe, hogy majd ő megneveli, megfegyelmezi, kioktatja azokat, akik szerinte bűnösök. Ezáltal elveszíti a függetlenségét, neutralitását, tényszerűségét és hitelességét.
Amennyire kurva jó volt a békemenetes háttérhatalmas videója, ez most akkora csalódás.

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2018/04/03/gulyas-marton-massziv-csalassorozattal-allithattak-tucatnal-is-tobben-orszagos-listakat

Ezt érdemes megnézni. Ez a Kössz párt pl., ezt most kezdték el kiragasztani, most a Vácin egész sok van belőle, vicc.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
na éppen emiatt a mentalitás miatt fog nyerni a fidesz.
Kedvenceim:
"A Jobbik és az LMP csak ígérget" érv, hát persze mivel még nem volt hatalmon mást nem tud csinálni, ez kétségtelen.
"Inkább a Fidesz lopjon mint a kommunisták"

ez is gyönyörű gondolat, de a legnagyobb:
"Maradjon az aki most van, mert annak már van pénze, de ha most egy új megint színre lép, akkor az még többet sikkaszt" T
ehát maradjon a Fidesz, mert ők már loptak eleget, zseniális 😀
eaglesmcnabb
 www.youtube.com/watch?v=nobem-ioyiY

itt van videóban, epik

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!