Politika

44 feliratkozó

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 150 — nabege2@yahoo.com
Volt egy kis időm felnéztem a fidesz fb oldalara olvasgatni a kommenteket.

Tényleg senkit nem érdekel,mi okozza a szír válságot(tudom soros),avagy miért alakult ki migráns kérdés,az plane nem,hogy mi is lehet ennek a megoldása vilag szinten avagy az unio mit tehet a megoldasért.
Vannak aki szerint azért van,hogy legyen olcsó munkaerő(??),latni olyat is hogy gyáva az eu csak OV a fasza gyerek.
Aki nem itthon dolgozik az áruló-ezek belegondolnak,hogy akkor pl C Ronaldo is az mert ugye..vagy ha ismernék magyar focistát aki legios 😀
Janek
Az olcsó munkaerős rész azért nem akkora hülyeség...


Itt amugy miert nincs elvakult fidesz parti ember?
(Költői kérdés volt)
Janek
Amúgy van, az egy saintses, talán atapapa (ha nem ő az elnézést!) De mondjuk szerintem ő sem elvakult! Az ellenzékieket meg Soros pénzeli😊 Jah és ugye van Sobri, aki...Sobri 😀
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 383
Újabb gyöngyszem:
 youtu.be/dgrsE8Iklkk
mustaine
Hát ide bekerülni nem lehet, ide születni kell 😱
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Volt egy kis időm felnéztem a fidesz fb oldalara olvasgatni a kommenteket.

Tényleg senkit nem érdekel,mi okozza a szír válságot(tudom soros),avagy miért alakult ki migráns kérdés,az plane nem,hogy mi is lehet ennek a megoldása vilag szinten avagy az unio mit tehet a megoldasért.
Vannak aki szerint azért van,hogy legyen olcsó munkaerő(??),latni olyat is hogy gyáva az eu csak OV a fasza gyerek.
Aki nem itthon dolgozik az áruló-ezek belegondolnak,hogy akkor pl C Ronaldo is az mert ugye..vagy ha ismernék magyar focistát aki legios 😀

Sok erdekeset latni persze ezeket a kerdeseket ott nem tettem fel annyi időm azert nem volt hogy flamet elindítva vitatkozzak...

Itt amugy miert nincs elvakult fidesz parti ember?
(Költői kérdés volt)

több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 186 — Lucas Scott
kutyasétáltatás 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Újabb gyöngyszem:
 youtu.be/dgrsE8Iklkk

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Alapvetőleg a filmeknél lenne a helye...de most Magyarországon vagyunk, és kényes téma, így ahogy számítani lehetett rá politikai kérdés lett végül belőle 😕
Tudom diktatúra, meg elnyomás, meg a sajtószabadság tiprása...de ma este a indexen 3. napja főcím a film, miközben kb. 5 egyéb cikkben emelik piedesztálra a menekült cselekményt, de megkérdőjelezik, hogy a tv2 azt elhalgatja 😮clbass
Csodálkozol? Milyen nemzetközi sikerünk nem volt kényes téma, akármikor is? Kertész Imre irodalmi nobel díja vagy a Saul Fia nem lett poilitika ügy? Dehogynem. Még Hosszú Katinka is politikai ügy. Ha jól fog szerepelni, a kormánysajtó úgy fogja hozni, hogy Orbán úszta személyesen, ha meg rosszul szerepel, akkor a balos sajtó a komplett vizes VB rendezés bukását is belevízionálja majd.

Le kell szarni. A "bulvárpolitika" olyan, mint az újpest-fradin a két ultratábor. A meccs és az eredmény se igazán fontos, a lényeg a verekedés, meg az, hogy lehessen kit gyűlölni. De nem kötelező közéjük menni. Ha nem mész közéjük, akkor nem attól fog függeni a meccs, hogy a két ultratábór meccs utáni verekedéséből ki jön ki győztesen.

u,i.: Írjuk le azért a film címét is, ha már szóba jött. 😊 A Jupiter holdja. A magyar film eddig főként filmdráma, szatíra, rövidfilm, animáció, stb. műfajokban aratott sikereket. Az akciófilm / misztikum nem a mi műfajunk volt eddig. Nagyon kíváncsi vagyok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 611
Össze lett szedve ez itt rendesen...

 tldr.444.hu/2017/05/18/fideszmedia
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 097 — Saints fan
Alapvetőleg a filmeknél lenne a helye...de most Magyarországon vagyunk, és kényes téma, így ahogy számítani lehetett rá politikai kérdés lett végül belőle 😕
Tudom diktatúra, meg elnyomás, meg a sajtószabadság tiprása...de ma este a indexen 3. napja főcím a film, miközben kb. 5 egyéb cikkben emelik piedesztálra a menekült cselekményt, de megkérdőjelezik, hogy a tv2 azt elhalgatja 😮
A büdös életben nem fogunk előbbre jutni 😕
Egyébként maga a film kimondottan érdekel, de félek, hogy a baloldali média jelenleg csak túltolja :/ A Hurok után jó lenne egy újabb kiváló magyar sci-fi, mert bár szar a magyar fimgyártás, és mocskos endivajnamegminden, de két oscar és több élvezhető film született az elmúlt pár évben, mint 20 év alatt bármikor!
(A Magyar Nezeti Filmalap csupán félértésből támogatta jelen filmet 697m forinttal 😉 )
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 515
Eleg durva es mocskos lesz a kampany szerintem.
Janek
Ez eddig minden választásra igaz volt szerintem. Annyi kitétellel, hogy választásonként egyre rosszabb.
Ettemlevest
A 2002-eshez képest 2010 és 2014 meglehetősen unalmas volt. A következő is az lesz.
Kampman
Az volt a nemzethalálos -hazanemlehetellenzékbenes?
Amadeus91
Amikor majdnem ránk tört 23 millió román munkavállaló.
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 058
Eleg durva es mocskos lesz a kampany szerintem.
Janek
Ez eddig minden választásra igaz volt szerintem. Annyi kitétellel, hogy választásonként egyre rosszabb.
Ettemlevest
A 2002-eshez képest 2010 és 2014 meglehetősen unalmas volt. A következő is az lesz.
Kampman
Az volt a nemzethalálos -hazanemlehetellenzékbenes?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 515
Eleg durva es mocskos lesz a kampany szerintem.
Janek
Ez eddig minden választásra igaz volt szerintem. Annyi kitétellel, hogy választásonként egyre rosszabb.
Ettemlevest
A 2002-eshez képest 2010 és 2014 meglehetősen unalmas volt. A következő is az lesz.

Szerkesztette: Kampman
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 175
Szörnyű hogy itt mindenki azt hiszi (és sajnos jól) hogy csak valami egetverő hulyeseggel lehet szavazókat szerezni.
Klaci79
Nem egetverő hülyeséggel, hanem olyan hülyeséggel, amivel a sok nyuggert ráveszed arra, hogy húsz deka párizsiért áruba bocsássa az unokái jövőjét.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 383
Szörnyű hogy itt mindenki azt hiszi (és sajnos jól) hogy csak valami egetverő hulyeseggel lehet szavazókat szerezni.
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 058
Na de, Botka bedobta a 13. Havi nyugdíjat, törvényjavaslat is lett hozzá. Remek, ez kellett még.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Eleg durva es mocskos lesz a kampany szerintem.
Janek
Ez eddig minden választásra igaz volt szerintem. Annyi kitétellel, hogy választásonként egyre rosszabb.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Eleg durva es mocskos lesz a kampany szerintem.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, de az már senkit nem fog érdekelni, addigra már a fröcsögés megvolt. Nem kell muníciót adni feleslegesen, ennyi...
StormST
Mondjuk abban igazuk van a többieknek, hog a fröcsögés nem feltétlenül a Momentumnak rossz. A harc már nem a biztos szavazóbázisokért megy, hanem a bizonytalanokért és a szavazóbázisok széleiért. A leszakadni hajlandókért, akik keresik az okot a leszakadásra. Számukra egy kiprovokált, eltúlzottan véresszájú origo-s reakció éppenséggel lehet utolsó csepp is. A momentum jelenlegi bázisára ezzel szemben szvsz vajmi kevés hatása lehet, mert akik már mögöttük vannak, azok nem ilyesmik miatt vannak ott.

Mindezzel együtt, egyetértek. Azért mert valaki a tömegekhez szól, nem feltétlenül kell úgy szólnia, hogy az értelmiségnek visszatetsző legyen. Lehet azt úgy is csinálni, hogy eléri ugyanazt a hatást, és nem emlékeztet a "fideszjugendre". Remélem tanulnak belőle.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 050 — Ajmo Vatreni
......
.brk
.....
StormST
Ez nem nektek szól vagy nekem. Ti azt mondjátok, hogy ezt nem szabad én röhögök egyet. De valószínűleg a mi értékítéletünket ez nem befolyásolja.

Orbán is bontott kordont. Jogtalan volt? Az. És. Akkor a Fideszes értelmiség elfordult tőlük. Fenét.
A tömegeknek is kell cirkuszt adni.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 611
Az Origo gyorsan intézkedett.

"Kedves Kollégák!

A ma reggeli események függvényében Pisti az alábbi intézkedéseket rendelte el:

- A 3. emelet, déli oldalán, mindkét ajtón való bejutás blokkolásra kerül, így a kártyák nem fognak működni ezen a két bejáraton (a szerkesztőség és a sales felé nyíló ajtók), a kijutás természetesen akadálymentes lesz

- szintén a 3. emeleten, az északi oldalon egyetlen bejárat lesz a bejutásra használható, mégpedig a vezérigazgatósághoz legközelebb eső (a konyhával szemben lévő) ajtó, a másik bejárat (IT felé eső) szintén blokkolásra kerül, a kijutás itt is biztosítva van

Azon kollégák, akik a most lezárásra kerülő ajtókon közlekedtek eddig, a bejáratként kijelölt ajtót tudják használni!

Ideiglenes megoldásként a bejutásra alkalmas ajtóhoz egy recepciós kerül leültetésre, aki nem ismeri a Montevideo-ban ülő kollégákat, ezért kérem, hogy, aki vendéget vár legyen szíves a bejárathoz kifáradni és bekísérni, illetve minden kolléga vegye magához a kártyáját más különben nem mehet be a helyére, ha nem tudja felmutatni a belépőjét.

Azokon az ajtókon, ahol csak a kijutás biztosított, kérem ne engedjetek be senkit!

Fenti átmeneti szabályok visszavonásáról, módosulásáról időben tájékoztatunk Titeket.

Üdv,
Orsi


Az Origónál természetesen megint sikerült felfogni a lényeget a világ történéseiből.
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 865 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként én azt is hibának tartom, hogy megvágva és nem az esemény elejétől tették fel a videót, egyrészt így az Origo simán mondhatja, hogy jogtalanul jutottak be, mert nem látható a videón, hogy beengedték őket vagy mondjuk belógtak valaki után, aki nem csukta be időben az ajtót, másrészt mivel kivágtak részeket, így az Origo és egyéb ellenzéki médiumok simán mondhatják, hogy kivágtak belőle a Momentum számára kellemetlen tetteket/mondatokat...
StormST
Persze, hogy mondhatják. Szokták is mondani.
Aztán nyilvánosságra kerül a vágatlan felvétel, ami meghazudtolja őket.
Atari
Ja, de az már senkit nem fog érdekelni, addigra már a fröcsögés megvolt. Nem kell muníciót adni feleslegesen, ennyi...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Egyébként én azt is hibának tartom, hogy megvágva és nem az esemény elejétől tették fel a videót, egyrészt így az Origo simán mondhatja, hogy jogtalanul jutottak be, mert nem látható a videón, hogy beengedték őket vagy mondjuk belógtak valaki után, aki nem csukta be időben az ajtót, másrészt mivel kivágtak részeket, így az Origo és egyéb ellenzéki médiumok simán mondhatják, hogy kivágtak belőle a Momentum számára kellemetlen tetteket/mondatokat...
StormST
Persze, hogy mondhatják. Szokták is mondani.
Aztán nyilvánosságra kerül a vágatlan felvétel, ami meghazudtolja őket.
Viszont aki a legnagyobb elánnal hazudott, kap egy kitüntetést és/vagy magasabb pozíciót a fidesz-kormánytól. Ezért csinálják.

Szerkesztette: Atari

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 865 — SB 50 Champion @ Grund
Én azért gondolom, hogy a Momentum ezen húzása rossz az ellenzéki szavazók egy részének a szemében, mert eddig ők olyannak tűntek, akik komolyan vehető erőként akarnak racinonálisan politizálni, ehhez képest ez elég óvodás lépés volt, tudhatták ők is, hogy az az újságíró úgyse fog mondani semmit, hogy a végén úgyis kidobják őket és hogy elérni se fognak vele semmit. Azzal, hogy esetleg adtak egy arcot egy cikkhez nem érnek el semmit, a mostani ellenzéki oldal nem az a réteg, akik most majd nekiállnak az utcán megköpködni a firkászt, vagy máshogy meghurcolni, meg azt eddig is megtehették volna. A lelkiismereti oldalt elővenni meg kb. vicc, ha lenne neki, akkor már alapból nem írta volna meg a cikkeit, illetve lehet, hogy van neki, de biztosan racionalizálja magában a dolgot simán és ezen nem fognak egy ilyen dologgal változtatni...

Egyébként én azt is hibának tartom, hogy megvágva és nem az esemény elejétől tették fel a videót, egyrészt így az Origo simán mondhatja, hogy jogtalanul jutottak be, mert nem látható a videón, hogy beengedték őket vagy mondjuk belógtak valaki után, aki nem csukta be időben az ajtót, másrészt mivel kivágtak részeket, így az Origo és egyéb ellenzéki médiumok simán mondhatják, hogy kivágtak belőle a Momentum számára kellemetlen tetteket/mondatokat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
 index.hu/belfold/2017/05/18/momentum_origo_video/

Ezzel szerintem sikerült átesni a ló túloldalára, még ha nem is lesznek mondjuk szarrá perelve azért, mert bementek és forgattak engedély nélkül, akkor is csak muníciót adtak, gyerekes hebegés-habogás az egész, kvázi mártírt csináltak az "újságíróból" a saját olvasóközönsége előtt, a másik oldal előtt meg magukból hülyét...
StormST
Több helyen is olvastam, de én nem látom ezt annyira gáznak (mondjuk sok értelmét sem). A Fideszes szavazónak tök mindegy, a valamilyen ellenzékit pedig miért befolyásolná? Tudják, hogy összevissza hazudozik az Origo. Megy a propaganda az adófizetők pénzén, közben megrendelésre készült cikkek, kommentelés lehetősége nélkül. Most bement valaki, akiről írtak, hogy akkor itt vagyok. (Olyan mint amikor a Fideszes sajtótájékoztatóra bement a Juhász, hogy akkor lehet kérdezni.) Fideszesek utálni fogják, de nem ezért, hanem eleve, a többiek max értelmetlennek tartják, vagy röhögnek egyet, vagy helyeselnek, hogy most megkapta a kis hülye.
zinedine5
ugye a momentum azzal magyarázza az egészet, hogy olyan bemenni az origóhoz, mintha egy kormányszóvívőhöz mennél el. ez valahol védhető nézőpont a gépezet működését és felsővezérlését figyelembe véve, bár ahogy megvalósították ezt FGyA-ék az borzalmasan kellemetlenre sikerült, kb mintha ricky gervais rendezte volna a jelenetet. szóval azt, hogy sikeres volt e az akció, abszolút az fogja meghatározni, mennyire sikerül tematizálni ezt a kormányzati propaganda vonalat. most eléggé pörög rajtuk a közbeszéd, és megint a fidesznek kell reagálnia, arra meg, hogy reaktívak legyenek ritkán volt példa az elmúlt 7 évben, az is általában fideszes baklövések okán.

teljesen jogos ugyanakkor a sajtó és egyéb véleményvezérek kiakadása is a tekintetben, hogy para, de minimum megkérdőjelezhetően etikus volt kamerával rárontani a szerkesztőségre (mármint egy párttól), DE számomra totál nevetségessé teszik magukat ezzel "betörtek" és "megsértették a magántulajdont" vonallal. aki volt már irodaházban, vagy kb bárhol, az tökéletesen tisztában kell, hogy legyen azzal, hogy egy iroda belsejébe bejutni nem lehet csak úgy, oda beengedik az embert, az meg már megfelelő felhatalmazás az ott tartózkodásra (hacsak nem az ablakon másztak be, de akkor respekt). szóval megint ott tartunk, hogy mindegyik oldal nagyon okos és szellemes akar lenni, de csak nyögés lett a vége.

Szerkesztette: .brk
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 050 — Ajmo Vatreni
 index.hu/belfold/2017/05/18/momentum_origo_video/

Ezzel szerintem sikerült átesni a ló túloldalára, még ha nem is lesznek mondjuk szarrá perelve azért, mert bementek és forgattak engedély nélkül, akkor is csak muníciót adtak, gyerekes hebegés-habogás az egész, kvázi mártírt csináltak az "újságíróból" a saját olvasóközönsége előtt, a másik oldal előtt meg magukból hülyét...
StormST
Több helyen is olvastam, de én nem látom ezt annyira gáznak (mondjuk sok értelmét sem). A Fideszes szavazónak tök mindegy, a valamilyen ellenzékit pedig miért befolyásolná? Tudják, hogy összevissza hazudozik az Origo. Megy a propaganda az adófizetők pénzén, közben megrendelésre készült cikkek, kommentelés lehetősége nélkül. Most bement valaki, akiről írtak, hogy akkor itt vagyok. (Olyan mint amikor a Fideszes sajtótájékoztatóra bement a Juhász, hogy akkor lehet kérdezni.) Fideszesek utálni fogják, de nem ezért, hanem eleve, a többiek max értelmetlennek tartják, vagy röhögnek egyet, vagy helyeselnek, hogy most megkapta a kis hülye.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A nép kap egy narratívát, ami számára kedves.
Itt is, ott is.
És ami skandallum az egyik oldal számára, az nem is létezik a másiknak.
Pl. Clintonné pizzériás vuduszertartásairól az egyik oldal úgy véli borzalom, a másik szerint meg kitaláció.
És bármit behelyettesíthetsz.
Akár igaz, akár nem.
Akár megtörtént, akár nem.
Ez a 2010-es évek, hello.
Sobri Jóska
Az amerikai igazságügy különleges ügyészt nevezett ki, a "moszkvai kapcsolatok" feltárására.
 index.hu/kulfold/2017/05/18/trump_moszkva_ugyesz_robert_mueller/

Biztosan nem lesz baj? 😊
Jan
Mi számít bajnak?
Sobri Jóska
A bukás?

Tehát hogy önként távozik, vagy valamilyen törvényes eljárással eltávolítják a posztról a ciklus vége előtt.
Jan
Vagy lelövik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)