Politika

44 feliratkozó

több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
 444.hu/2016/02/03/ha-nyilvanosan-kritizalni-mered-a-kormanyt-akkor-egy-kommunista-gyilkos-volt-az-apad
Negritis
a lényeg hogy már terjed a "hír" (hála a 20.000 követőnek ) !
de mondjuk ez a cím se kisebb módon hatásvadász...😊
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 198 — The Mathematician
 444.hu/2016/02/03/ha-nyilvanosan-kritizalni-mered-a-kormanyt-akkor-egy-kommunista-gyilkos-volt-az-apad

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
Az ilyen helyzetekből mindig a tök hülye, de nem markánsan elmebeteg Bushok jöttek eddig is jól ki.
Én tuti rá fogadnék most is.

több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
éppen tegnap beszélgettem 2 amerikaival erről a helyzetről (egyik diplomata feleség, másik pedig kisegítő személyzet a kövin, tehát nem "vérbeli" diplomatákról beszélünk). na most mind2 utálta Trumpot, és szégyenkezett, hogy egy ilyen ember komolyan indulhat ezért. Sanderst sem csípték, és ha választaniuk kellene, akkor demokrata oldalon Clintonnét szeretnék, másik oldalról meg Rubiot. ahogy kivettem inkább republikánus pártiák (egyikről biztosan tudom, hogy D.C.-ből származik, másik is elég valószínű, Georgetownra járt), de ha Trump lesz a jelölt, akkor protes szavazóként demokratára fognak voksolni azt mondták. ja és egy biztos mind2 azt várja, hogy Bush mikor fog kiesni, és kit fog támogatni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
És pont ezek miatt lesz ismét egy Bush az elnök...

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom Te el tudtad dönteni a repiknél ki a nagyobb gyökér, én speciel még nem 😀. Trump csak szimplán kimaxolja a populizmust, és utána beleülne a dolgokba, mintsem újraalkossa őket szerintem. De a Tea-party figura ebből a szempontból rémisztő.
sapka
A The Washington Post egyik kommentelője írta azt, hogy a demokrata vitákon értelmes emberek beszéltek az ország helyzetéről, a republikánus jelöltek viszont azon versenyeztek, hogy ki tudja többször szóba hozni istent és a kereszténységet. Valamint ugyanezen a felületen nagy egyetértésre talált az a véleménycikkben megfogalmazott gondolat, mely szerint Cruz rosszabb elnök lenne mint Trump, mivel utóbbi csak egy egoista, nagypofájú bohóc, előbbi viszont szó szerint pszichopata.
Amador
Bill Maher fogalmazta meg remekül az amerikai helyzetet pár éve. A Demokraták eltolódtak balról középre, a Republikánusok meg a középről beköltöztek egy elmegyógyintézetbe.

Egyébként amióta az előválasztásokat is követem (2000) ez a legérdekesebb év elnökválasztási szempontból. Annyira örült a szitu, hogy Trump, Cruz vagy Sanders is hivatalos elnökjelölt lehet, pedig még tavaly nyáron/ősszel is élt a tézis, hogy mindhárom megválaszthatatlan jelölt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Látom Te el tudtad dönteni a repiknél ki a nagyobb gyökér, én speciel még nem 😀. Trump csak szimplán kimaxolja a populizmust, és utána beleülne a dolgokba, mintsem újraalkossa őket szerintem. De a Tea-party figura ebből a szempontból rémisztő.
sapka
A The Washington Post egyik kommentelője írta azt, hogy a demokrata vitákon értelmes emberek beszéltek az ország helyzetéről, a republikánus jelöltek viszont azon versenyeztek, hogy ki tudja többször szóba hozni istent és a kereszténységet. Valamint ugyanezen a felületen nagy egyetértésre talált az a véleménycikkben megfogalmazott gondolat, mely szerint Cruz rosszabb elnök lenne mint Trump, mivel utóbbi csak egy egoista, nagypofájú bohóc, előbbi viszont szó szerint pszichopata.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
 politicalcompass.org/uselection2016
Gyurma Pappa
Arra lennék kíváncsi, ha Clintonné nyerne az előválasztáson, akkor átmenne e kevésbé elitista jobboldaliba, nyitva a szociálisabb réteg felé,vagy azon vitatkoznának a repikkel, hogy ki a nagyobb elitista 😊. Mindenesetre remélem nem így lesz, nekem attól a nőtől berezonálnak a rejtett Morvai Krisztina receptoraim, ami ijesztő! Ugyanakkor Bernie is ijesztőeket mondd!
Látom Te el tudtad dönteni a repiknél ki a nagyobb gyökér, én speciel még nem 😀. Trump csak szimplán kimaxolja a populizmust, és utána beleülne a dolgokba, mintsem újraalkossa őket szerintem. De a Tea-party figura ebből a szempontból rémisztő.

Bár amióta szegény Sarah Palint nem jelölték egyre kevésbé találom érdekesnek a US választásokat.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Én már azt hittem, hogy egy ilyen fontos dologban nincs véleménye ennek a remek szervezetnek:
 444.hu/2016/02/02/a-cof-is-beleszolt-a-birosagok-fuggetlensege-koruli-vitaba
Klaci79
A kormány inkább adja oda a azt a pár száz milliót (milliárdot?), amit az emberek összedobtak a károsultaknak.
Aztán meg az összes KDNP-s húzzon haza kefélni, persze szigorúan gumi nélkül! 😊

 propeller.hu/itthon/3188994-alig-nevelnek-gyereket-kdnp-sek
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
És mit szóltok ezekhez a remek önbevallásokhoz? Létezik, hogy csak nekem vannak olyan családtagjaim, akik nem tudnak 10 millákat kölcsönadni? Le is b@sztam őket, hogy többet kellett volna dolgozni, mert az az életszerű, ha a családtagok kölcsönadnak. Így meg sosem lesz 170 millás házam, meg bérletem a Heinz Fielden!!!
Klaci79
mi a kollégákkal azon röhögtünk, hogy mekkora show lenne besétálni a bankba, és kérni 50 millió hitelt, ahogy sok politikus a nyilatkozata szerint megtette. Mi Óbudán dolgozunk, ha egy kispesti bankban játszanánk be, akkor is idáig hallanánk a röhögést...
bergerdani
Amúgy ja....
Egy mezei képviselő visz haza mondjuk 500e-t.
Erre nem tudom melyik bank ad 50 millát. Ráadásul egy politikusnak, akinek nincs is rendes szakmája?
Pl , hogy egy klasszikust idézzek: ki a fasz az a Tuzson Bence? 4-5 éve még nem is hallottam a nevét, most meg az egyik legvagyonosabb....
Lecsó
Tuzson egy jó praxissal bíró ügyvéd. Vele kapcsolatban az érthetetlen, hogy miêrt lett a Fidesz pincsije.
Amadeus91
Ja már látom... Állami és önkormányzati megbízások tömkelege. Mindent értek.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Én már azt hittem, hogy egy ilyen fontos dologban nincs véleménye ennek a remek szervezetnek:
 444.hu/2016/02/02/a-cof-is-beleszolt-a-birosagok-fuggetlensege-koruli-vitaba
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
És mit szóltok ezekhez a remek önbevallásokhoz? Létezik, hogy csak nekem vannak olyan családtagjaim, akik nem tudnak 10 millákat kölcsönadni? Le is b@sztam őket, hogy többet kellett volna dolgozni, mert az az életszerű, ha a családtagok kölcsönadnak. Így meg sosem lesz 170 millás házam, meg bérletem a Heinz Fielden!!!
Klaci79
mi a kollégákkal azon röhögtünk, hogy mekkora show lenne besétálni a bankba, és kérni 50 millió hitelt, ahogy sok politikus a nyilatkozata szerint megtette. Mi Óbudán dolgozunk, ha egy kispesti bankban játszanánk be, akkor is idáig hallanánk a röhögést...
bergerdani
Amúgy ja....
Egy mezei képviselő visz haza mondjuk 500e-t.
Erre nem tudom melyik bank ad 50 millát. Ráadásul egy politikusnak, akinek nincs is rendes szakmája?
Pl , hogy egy klasszikust idézzek: ki a fasz az a Tuzson Bence? 4-5 éve még nem is hallottam a nevét, most meg az egyik legvagyonosabb....
Lecsó
Tuzson egy jó praxissal bíró ügyvéd. Vele kapcsolatban az érthetetlen, hogy miêrt lett a Fidesz pincsije.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Bár valahol elég szomorú, hogy a GOP-nál a választás egy idióta, egy tea party-s és egy elitista ökör között dől el, akik igazán sokban nem térnek el egymástól, ahogy a fenti link is jól mutatja.Gyurma Pappa
ez a legjobb hasonlat, amit olvastam róla:

 twitter.com/MattRHinton/status/694366471036731393


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
 politicalcompass.org/uselection2016

Kimondottan érdekes innen EU-ból nézve, hogy Clintonné kimondottan jobboldali (megmerem kockáztatni, hogy több EU-s jobboldali politikustól is jobbra van ), pedig a demokratákról nem a jobboldaliság ugrik be nálunk.

Egyébként érdemes figyelni, ennyire érdekes és kiszámíthatatlan előválasztás régen volt. Bár valahol elég szomorú, hogy a GOP-nál a választás egy idióta, egy tea party-s és egy elitista ökör között dől el, akik igazán sokban nem térnek el egymástól, ahogy a fenti link is jól mutatja. A másik oldalon meg egy Obamább Obama (Sanders) küzd egy klasszikus amerikai elitista politikus ellen, ami egyébként sokkal érdekesebb, mint volt valaha (amióta én követem).

több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
És mit szóltok ezekhez a remek önbevallásokhoz? Létezik, hogy csak nekem vannak olyan családtagjaim, akik nem tudnak 10 millákat kölcsönadni? Le is b@sztam őket, hogy többet kellett volna dolgozni, mert az az életszerű, ha a családtagok kölcsönadnak. Így meg sosem lesz 170 millás házam, meg bérletem a Heinz Fielden!!!
Klaci79
mi a kollégákkal azon röhögtünk, hogy mekkora show lenne besétálni a bankba, és kérni 50 millió hitelt, ahogy sok politikus a nyilatkozata szerint megtette. Mi Óbudán dolgozunk, ha egy kispesti bankban játszanánk be, akkor is idáig hallanánk a röhögést...
bergerdani
Amúgy ja....
Egy mezei képviselő visz haza mondjuk 500e-t.
Erre nem tudom melyik bank ad 50 millát. Ráadásul egy politikusnak, akinek nincs is rendes szakmája?
Pl , hogy egy klasszikust idézzek: ki a fasz az a Tuzson Bence? 4-5 éve még nem is hallottam a nevét, most meg az egyik legvagyonosabb....
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
És mit szóltok ezekhez a remek önbevallásokhoz? Létezik, hogy csak nekem vannak olyan családtagjaim, akik nem tudnak 10 millákat kölcsönadni? Le is b@sztam őket, hogy többet kellett volna dolgozni, mert az az életszerű, ha a családtagok kölcsönadnak. Így meg sosem lesz 170 millás házam, meg bérletem a Heinz Fielden!!!
Klaci79
Ha olyan pozicióban vagy/leszel ahol el tudod intézni a családtagjaidnak, hogy 750 millióért szerezzenek földet, akkor azt a családtagjaid meg fogják hálálni egy kis pulykapénzzel.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Politikai mondatok amit meg kell tanulni:
Ez kérem csúsztatás!
Nem nyilatkozom!
Nagy családi összefogás!
Erről a cégről sosem hallottam.
Nem én voltam,hanem egy hasonmásom.
Miért kéne tudjam,hogy a feleségemnek van x milliója valahol?

több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
És mit szóltok ezekhez a remek önbevallásokhoz? Létezik, hogy csak nekem vannak olyan családtagjaim, akik nem tudnak 10 millákat kölcsönadni? Le is b@sztam őket, hogy többet kellett volna dolgozni, mert az az életszerű, ha a családtagok kölcsönadnak. Így meg sosem lesz 170 millás házam, meg bérletem a Heinz Fielden!!!
Klaci79
mi a kollégákkal azon röhögtünk, hogy mekkora show lenne besétálni a bankba, és kérni 50 millió hitelt, ahogy sok politikus a nyilatkozata szerint megtette. Mi Óbudán dolgozunk, ha egy kispesti bankban játszanánk be, akkor is idáig hallanánk a röhögést...

Szerkesztette: bergerdani

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
És mit szóltok ezekhez a remek önbevallásokhoz? Létezik, hogy csak nekem vannak olyan családtagjaim, akik nem tudnak 10 millákat kölcsönadni? Le is b@sztam őket, hogy többet kellett volna dolgozni, mert az az életszerű, ha a családtagok kölcsönadnak. Így meg sosem lesz 170 millás házam, meg bérletem a Heinz Fielden!!!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
No meg a kedvenc magyarázatom: "dehát a kommunisták többet loptak" 😊
Ettemlevest
Hát ja. Végülis ez a yuppie Fidesz gárda csak a számoknak a végére rakott még egy vagy két nullát 😀
peterk2005
de az az elmúttnyócév miatt volt. pontosabban az elmútthatév előtti elmúttnyócév miatt.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
No meg a kedvenc magyarázatom: "dehát a kommunisták többet loptak" 😊
Ettemlevest
Hát ja. Végülis ez a yuppie Fidesz gárda csak a számoknak a végére rakott még egy vagy két nullát 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Engem meggyőzött 😀
 vs.hu/kozelet/osszes/ingyen-internetet-es-vizet-iger-gyurcsany-0129#!s0
NB2
sírni tudnék....na de ki nyerne ebben az országban az igazsággal, amikor az emberek azzal sincsenek tisztában, hogy az állam az adóforintok ellopásával a közösség vagyonát lopják el
Klaci79
Már hogyne lennének. A probléma csak az, hogy a magyar emberek túlnyomó része pártszimpátiától és világnézettől függetlenül maga is korrupt/tolvaj/adócsaló/államon élősködni akaró. Számukra csak az a korrupció/lopás/élősködés, ami nem az ő javukra történik vagy a számukra unszimpatikus párt csinálja. (Korrupció az, amiből kihagynak - Hofi) Azért szavaznak olyan pártokra, amilyeneket az utóbbi 26 évben láthattunk, mert ezek szimpatikusak nekik, ezek "ők". Nem kéne úgy gondolni a társadalomra, mint szegény megvezetett áldozatok tömegére, mert ez ma már nem igaz. Egy független országban élünk, az internet és a szabad információáramlás korában. Ma már mindenki előtt adott a lehetőség, hogy tájékozódjon a hazája és a világ helyzetéről.
Kampman
Az emberek 80 %-a totál hülye. a fennmaradó 20 % nagy része is beleszarik a politikába, max a felszínt kapargatja. Na már most, mivel mindegy hogy ép- vagy nem épelméjű emberek szavazatát szerzed meg, ezért sokkal, de sokkal egyszerűbb a 80 % nagyobb részét meggyőzni, mint a fennmaradókat.
Aki 5 percnél többet tölt egy szavazóhelyiségben az tapasztalhatja is ezt.
több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Engem meggyőzött 😀
 vs.hu/kozelet/osszes/ingyen-internetet-es-vizet-iger-gyurcsany-0129#!s0
NB2
sírni tudnék....na de ki nyerne ebben az országban az igazsággal, amikor az emberek azzal sincsenek tisztában, hogy az állam az adóforintok ellopásával a közösség vagyonát lopják el
Klaci79
Már hogyne lennének. A probléma csak az, hogy a magyar emberek túlnyomó része pártszimpátiától és világnézettől függetlenül maga is korrupt/tolvaj/adócsaló/államon élősködni akaró. Számukra csak az a korrupció/lopás/élősködés, ami nem az ő javukra történik vagy a számukra unszimpatikus párt csinálja. (Korrupció az, amiből kihagynak - Hofi) Azért szavaznak olyan pártokra, amilyeneket az utóbbi 26 évben láthattunk, mert ezek szimpatikusak nekik, ezek "ők". Nem kéne úgy gondolni a társadalomra, mint szegény megvezetett áldozatok tömegére, mert ez ma már nem igaz. Egy független országban élünk, az internet és a szabad információáramlás korában. Ma már mindenki előtt adott a lehetőség, hogy tájékozódjon a hazája és a világ helyzetéről.
Kampman
No meg a kedvenc magyarázatom: "dehát a kommunisták többet loptak" 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 422
Engem meggyőzött 😀
 vs.hu/kozelet/osszes/ingyen-internetet-es-vizet-iger-gyurcsany-0129#!s0
NB2
sírni tudnék....na de ki nyerne ebben az országban az igazsággal, amikor az emberek azzal sincsenek tisztában, hogy az állam az adóforintok ellopásával a közösség vagyonát lopják el
Klaci79
Már hogyne lennének. A probléma csak az, hogy a magyar emberek túlnyomó része pártszimpátiától és világnézettől függetlenül maga is korrupt/tolvaj/adócsaló/államon élősködni akaró. Számukra csak az a korrupció/lopás/élősködés, ami nem az ő javukra történik vagy a számukra unszimpatikus párt csinálja. (Korrupció az, amiből kihagynak - Hofi) Azért szavaznak olyan pártokra, amilyeneket az utóbbi 26 évben láthattunk, mert ezek szimpatikusak nekik, ezek "ők". Nem kéne úgy gondolni a társadalomra, mint szegény megvezetett áldozatok tömegére, mert ez ma már nem igaz. Egy független országban élünk, az internet és a szabad információáramlás korában. Ma már mindenki előtt adott a lehetőség, hogy tájékozódjon a hazája és a világ helyzetéről.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ácsi, én is tudok ellenpéldát mondani😊 Csak ha körbe nézek egyre több új autót látok meg ide megyünk, oda megyünk. Szóval azért van akinek nem olyan rossz.
NB2
Egyértelmű. tényleg van akinek nem rossz. Minden rendszerben van olyan, akinek nem rossz. Kérdés, hogy kik azok és hányan vannak. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)