Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Egy ellenzéki győzelem most kb. akkora csoda lenne, mint Trump megválasztása
Kampman
azért arra jóval komolyabb esély volt
csakúgy mint a brexit-re

+ sztem a magas részvételhez hozzájárul a trump/brexit/gábor&emőke

mondjuk én nem voltam és nem is megyek 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
melyik adó lesz hiteles a szavazóműsorral? 😀 gondolom nem az M1
petey
én a hírtv-t fogom nézni vszínű.. valahol ez is röhej 😀

mondjuk Kálmán Olga egyből belebakizott egyet mindjárt az elején, de biztos ő is izgul.
Szesze
csak online tudom, de baz komoly 1 órás csúsztatással élőznek? :/ mi ez már
petey
közben váltottam az atv-re, az jobbnak tűnik egyelőre
Szesze
azért ez elég komoly kritika 😀
Negritis
olyan, mint az egész választás 😊
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Egy ellenzéki győzelem most kb. akkora csoda lenne, mint Trump megválasztása
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
melyik adó lesz hiteles a szavazóműsorral? 😀 gondolom nem az M1
petey
én a hírtv-t fogom nézni vszínű.. valahol ez is röhej 😀

mondjuk Kálmán Olga egyből belebakizott egyet mindjárt az elején, de biztos ő is izgul.
Szesze
csak online tudom, de baz komoly 1 órás csúsztatással élőznek? :/ mi ez már
petey
közben váltottam az atv-re, az jobbnak tűnik egyelőre
Szesze
azért ez elég komoly kritika 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Online hol érdemes követni?
Persze ezen topicon kívül
Sebii
 www.valasztas.hu/

Én itt fogok szörfölni a lényegi VK-k között szerintem..
Igor
kérdés nem fog-e összeomlani 😊
Szesze
reméljük ma csak Vitya fog
eaglesmcnabb
én még mindig nem hiszek benne, de hátha..
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 442 — je suis poloska
Online hol érdemes követni?
Persze ezen topicon kívül
Sebii
 www.valasztas.hu/

Én itt fogok szörfölni a lényegi VK-k között szerintem..
Igor
kérdés nem fog-e összeomlani 😊
Szesze
reméljük ma csak Vitya fog

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Online hol érdemes követni?
Persze ezen topicon kívül
Sebii
 www.valasztas.hu/

Én itt fogok szörfölni a lényegi VK-k között szerintem..
Igor
kérdés nem fog-e összeomlani 😊
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Online hol érdemes követni?
Persze ezen topicon kívül
Sebii
 www.valasztas.hu/

Én itt fogok szörfölni a lényegi VK-k között szerintem..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Online hol érdemes követni?
Persze ezen topicon kívül
Sebii
Ez egy sértő kérdés volt 😉 Szerencséd, hogy ezt hozzá tetted 😛
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Online hol érdemes követni?
Persze ezen topicon kívül
Sebii
szerintem index

ha fidesz párti vagy akkor origo 😛

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 442 — je suis poloska
Az hát, és ezt lehet is élvezni, kivéve persze ha az ember belegörcsöli magát a politikába
Kampman
akkor nekem már mindegy 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Online hol érdemes követni?
Persze ezen topicon kívül
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Most kaptam infót, hogy egy győri szavazókörben 4% növekedés volt 5:00 és 5:50 között kb, (nemcsak peterk-nak vannak ott kapcsolatai 😛) és hasonló a forgalom továbbra is.

Szóval ha hozzáveszem a sorbanállókat, akkor lesz mondjuk 10.5%, ami hozzájön az 5 órás adathoz..

Éljen az egy bizonytalan adatból való extrapolálás 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Egyébként élvezet olvasni titeket 😊
dande
Tiszta playoffhangulat
Kampman
Azért tegyük hozzá önkritikusan, hogy ez azt is jelzi, hogy ez azért alapvetően egy reality show. 😀
peterk2005
Az hát, és ezt lehet is élvezni, kivéve persze ha az ember belegörcsöli magát a politikába
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
bibibí mi már nyertünk 😛 😀 😉

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
melyik adó lesz hiteles a szavazóműsorral? 😀 gondolom nem az M1
petey
én a hírtv-t fogom nézni vszínű.. valahol ez is röhej 😀

mondjuk Kálmán Olga egyből belebakizott egyet mindjárt az elején, de biztos ő is izgul.
Szesze
csak online tudom, de baz komoly 1 órás csúsztatással élőznek? :/ mi ez már
petey
közben váltottam az atv-re, az jobbnak tűnik egyelőre
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 940 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként élvezet olvasni titeket 😊
dande
Tiszta playoffhangulat
Kampman
Azért tegyük hozzá önkritikusan, hogy ez azt is jelzi, hogy ez azért alapvetően egy reality show. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
melyik adó lesz hiteles a szavazóműsorral? 😀 gondolom nem az M1
petey
én a hírtv-t fogom nézni vszínű.. valahol ez is röhej 😀

mondjuk Kálmán Olga egyből belebakizott egyet mindjárt az elején, de biztos ő is izgul.
Szesze
csak online tudom, de baz komoly 1 órás csúsztatással élőznek? :/ mi ez már

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Egyébként élvezet olvasni titeket 😊
dande
Tiszta playoffhangulat
Kampman
csak ne megint a Patriots nyerjen
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Egyébként élvezet olvasni titeket 😊
dande
Tiszta playoffhangulat
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 940 — The only discipline that lasts, is self discipline
A sorban állók még dobhatnak a részvételi arányon, vannak nem kevesen.

Egyébként élvezet olvasni titeket 😊
dande
Én már azt is belekalukáltam.. csak ugye a 2002-eshez hasonlítva a majd 2%-os előny most 0.4%-re csökkent az elmúlt 2 órában..

Bár a szüleim még csak most mennek majd, úgyhogy majd az uccsó 2 óra megdobja 😀
Igor
eddig 17:30-as adatokat mértek, idén 17:00-t. szerintem az is lehet legalább 1,5-2% eltérés
eaglesmcnabb
Hú, ezt nem tudtam. Ha ez igaz (az indexen 17:00 órásnak jelzik a korábbi arányokat is), akkor még magasabb is lehet.

Mindenesetre a 17 órás arány már meghaladta a 2014-es teljes részvételt, és a 2010-estől is csak pár tizedre marad el.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
fodi91 196
Hú, ez jogos, akkor elnéztem, akkor megint re
kollégám szerint 2x olyan hosszú most a sor mint du 2kor
Negritis
Igor
ezzel csak az a baj, hogy eredményeket is későn fogunk tudni és így nagyjából egyből kapunk egy végeredményt

Szerkesztette: fodi91
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Bernben chill volt minden, de hát egy átlagos napsütötte svájci délutánról van szó 😊

Minimális várakozás volt csak, 2500 körüli volt az ittszavazók száma, kicsit még a kishölgyekkel is tudtam csevegni, azt mondták dél körül volt kisebb torlódás, de amúgy csordogál a nap...

szerk: az 58k külképviseleti szavazóból remélem legalább ugyanennyi lesz a részvételi arány, ha nem magasabb

Szerkesztette: JSanyo

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
kollégám szerint 2x olyan hosszú most a sor mint du 2kor

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
melyik adó lesz hiteles a szavazóműsorral? 😀 gondolom nem az M1
petey
Lázárék veresége (Márky Zay győzelme) után a Vásárhelyi TV tájképeket mutatott az eredmények helyett.
Az első közeli részeredmény még be lett mondva aztán annyi.
Sajnos nem így lesz este az M1en.