Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Ezt a cirkuszt amit lerendeznek mert leette a fene ide ezt a tetű bandát. 20 autós konvoj, motoros rendőrök, rendőr autók, 30 millás audik + viktor két transporterje, fél város lezárva stb stb...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Szeretném hinni, hogy tényleg az...
Lecsó
Az osztrák nyugdíjas vagy a rendőrautó hátsó ülésén öngyilkosságot elkövető után még tényleg, őszintén tudsz hinni ebben?
dankodavid
Előbbi tényleg lehetett egy baleset.
Kampman
Olyan életszerű, hogy egy azonosítatlan osztrák kisnyugdíjas elüti a pont létráért induló gázszerelő ellenfelét, akinek előtte a földjét is szétbarmolták.
dankodavid
Persze lehet, hogy szándékos volt. Viszont ha az összeesküvés-elméletek vonalán indulunk el, ha én lennék a gonosz elnyomó rendszer, nem egy falusi ellenzéki polgármesterjelöltet iktatnék ki, hanem kicsit veszélyesebb ellenfeleket.
több mint 10 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
Szeretném hinni, hogy tényleg az...
Lecsó
Az osztrák nyugdíjas vagy a rendőrautó hátsó ülésén öngyilkosságot elkövető után még tényleg, őszintén tudsz hinni ebben?
dankodavid
Előbbi tényleg lehetett egy baleset.
Kampman
Olyan életszerű, hogy egy azonosítatlan osztrák kisnyugdíjas elüti a pont létráért induló gázszerelő ellenfelét, akinek előtte a földjét is szétbarmolták.

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Szeretném hinni, hogy tényleg az...
Lecsó
Az osztrák nyugdíjas vagy a rendőrautó hátsó ülésén öngyilkosságot elkövető után még tényleg, őszintén tudsz hinni ebben?
dankodavid
Előbbi tényleg lehetett egy baleset.
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Igyekszem...
több mint 10 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
Szeretném hinni, hogy tényleg az...
Lecsó
Az osztrák nyugdíjas vagy a rendőrautó hátsó ülésén öngyilkosságot elkövető után még tényleg, őszintén tudsz hinni ebben?

Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Szeretném hinni, hogy tényleg az...
több mint 10 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
 444.hu/2016/05/12/varatlanul-es-tragikusan-fiatalon-meghalt-az-ugyesz-aki-a-quaestor-ugyben-nyomozott

Ezek a fránya véletlenek.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Kíváncsi vagyok Merkelre a mai müncheni támadás után.
Amadeus91
Szerintem neki, meg úgy általában a legtöbb politikusnak már meg van írva a sablonszöveg az ilyen esetekre: Elítéljük a támadást, de még inkább az általánosítást és a kirekesztést. Ilyenkor igazán fontos, hogy összetartsunk és megmutassuk, hogy nem félünk. Európai értékek, liberális demokrácia, tolerancia, stb.
több mint 10 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Kíváncsi vagyok Merkelre a mai müncheni támadás után.
több mint 10 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Geci ez mind, mi az, hogy egy konyhai mosogató 1200 eurót kereshet?!
peach
Akár még többet is, mint 1200. Ld. minimum bérek Ausztriában. Elég durva, hogy phd-val, és dr-re 150rugo (=500 euro) az apanázs. Épeszű ember nem marad ennyiért a karon.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Geci ez mind, mi az, hogy egy konyhai mosogató 1200 eurót kereshet?!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 958 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most hallom Orbánt beszélni, épp arról értekezik, hogy az agyelszívásról is a háttérhatalmak tehetnek.

Hát, az biztos, hogy a jelenlegi uralkodó elitnél valami van, mert el se kell hagyniuk az országot ahhoz, hogy agyilag le legyenek csapolva teljesen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
 index.hu/gazdasag/penzbeszel/2016/05/02/korhaz_orvos_egeszsegugy_betegseg_lantos_gabriella_masodik_resz/
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
 444.hu/2016/04/26/a-budai-var-epitesen-derult-ki-hogy-tobb-dolog-is-ugy-van-angolul-hogy-same-in-english

😊
Engem az bosszant leginkább, hogy akik ellopják a 100 millirárdokat, mind gyökér dilettáns faszok 80-as iq-val..
Legalább valami profi banda lenne, mint az Ocean's Eleven, vagy valami hasonló. De nem...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 046 — zászló zászló szív
Két érdekesség volt a múlthéten: kiderült hogy az MNB még nagyobb, mint amit gondoltunk, és ez az újságírókat kivéve senkit nem érdekel, illetve hogy Vona újrajátssza az Orbán kottát (avagy utánozza mesterét). Vajon neki is bejön?

(Btw. ajánlom elolvasni a teljes Koch interjút, az egész sajtó kiemelte, hogy szerinte jobb lenne, ha Mrs. Clinton lenne az elnök, de az egész érdekes, és jól mutatja, hogy mennyire nagy a baj a GOP-ban.)

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 034 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/kulfold/2016/04/25/harminchet_eve_uralkodik_most_is_gyozott._ki_az/

Orbán vajon kibírja eddig?😊
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Gyanús nekem, hogy ők nem azért izgulnak, amiért pl te...
több mint 10 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
 index.hu/belfold/2016/04/23/mento_vitte_korhazba_simicska_lajost/

Hogy izgulhatnak most a Lendvai utcában....
Lecsó
Mindannyiunknak kéne, kár lenne azért a sok titokért, ami a sírba szállna.
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
 index.hu/belfold/2016/04/23/mento_vitte_korhazba_simicska_lajost/

Hogy izgulhatnak most a Lendvai utcában....
több mint 10 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Ezzel a péntek esti jegybankos balhéval szerintem végképp világossá vált, hogy a nemzeti bankunk vezetőjének annyíi esze sincs, mint egy fél marék lepkének.
.
.
.
Tényleg nem értem a logikát.
bergerdani
Dehogynem... Érted te..
Lecsó
tényleg nem fogom fel, miért kell az Gyurikának, hogy betörjenek a székházbba, és addig verjék, amíg mozog. Persze, tudja ő is, hogy ezzel a néppel mindent az égadta világon meg lehet csinálni, miközben Romániában tavaly korrupció miatt bukott meg a kormány.
bergerdani
Itt nem fognak a székházba betörni meg meglincselni. Ha eddig nem volt hozzá elég, amit műveltek, akkor ezután sem lesz semmi ilyesmi. Szépen kiteleljük ezt is.
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Számomra leginkább az a muris, hogy valaki, akinek a saját országában sokkal szarabb az életszínvonal, sokkal rosszabb a közbiztonság, sokkal rosszabb a vagyonbiztonság, sokkal magasabb a korrupció, az az ember nekiáll és európai züllésről meg végről vízionálni azért, mert Norvégiában mi van. 😀
peterk2005
Attól, hogy csóróbbak, hülyébbek és kulturálatlanabbak vagyunk, még nekünk is lehet néha igazunk 😊
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Ezzel a péntek esti jegybankos balhéval szerintem végképp világossá vált, hogy a nemzeti bankunk vezetőjének annyíi esze sincs, mint egy fél marék lepkének.
.
.
.
Tényleg nem értem a logikát.
bergerdani
Dehogynem... Érted te..
Lecsó
tényleg nem fogom fel, miért kell az Gyurikának, hogy betörjenek a székházbba, és addig verjék, amíg mozog. Persze, tudja ő is, hogy ezzel a néppel mindent az égadta világon meg lehet csinálni, miközben Romániában tavaly korrupció miatt bukott meg a kormány.
bergerdani
A román politikusok balfaszok voltak, azelőtt kezdtek el lopni, mielőtt megengedték volna maguknak.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Ezzel a péntek esti jegybankos balhéval szerintem végképp világossá vált, hogy a nemzeti bankunk vezetőjének annyíi esze sincs, mint egy fél marék lepkének.
.
.
.
Tényleg nem értem a logikát.
bergerdani
Dehogynem... Érted te..
Lecsó
tényleg nem fogom fel, miért kell az Gyurikának, hogy betörjenek a székházbba, és addig verjék, amíg mozog. Persze, tudja ő is, hogy ezzel a néppel mindent az égadta világon meg lehet csinálni, miközben Romániában tavaly korrupció miatt bukott meg a kormány.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Számomra leginkább az a muris, hogy valaki, akinek a saját országában sokkal szarabb az életszínvonal, sokkal rosszabb a közbiztonság, sokkal rosszabb a vagyonbiztonság, sokkal magasabb a korrupció, az az ember nekiáll és európai züllésről meg végről vízionálni azért, mert Norvégiában mi van. 😀
peterk2005
+1. nyilván az, hogy mi erkölcsi züllést feltélezzünk, nonszensz. meg hát az a nép, amelyik képtelen értelmesen használni egy 3 sávos autópályát, egyszerűen nincs abban a helyzetben, hogy bárkit kritizáljon. inkább naív, és számomra logikátlan. egyszerűen nem üt be a szikra, hogy most mit nyert a világ (mert ami pekingtől LA-ig hír, az nem norvég belügy) és mit vesztett breivik. persze, lehet, hogy ez nem is egy játszma. mittudomén.