Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 10 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
 index.hu/gazdasag/2016/04/19/a_policy_agenda_kiszamolta_a_letminimumot_a_ksh_helyett/
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Hát kederült amig a fityesz 4 millioert tankolt egy kocsiba addig fleto 9 ert...

IFAval jarják az orszagot tuti.

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
 444.hu/2016/04/18/matolcsy-a-magyar-allam-vezetoit-jol-meg-kell-fizetni?fbfanpage444+20160418+1529
Egyet kell értsek a szoci képviselővel: Matolcsi szavaira tényleg nem lehet egyszerű választ találni. Ahogy olvasom egyszerűen úgy érzem magam, mint egy komédiában és már tényleg nem értem, hogy miért kellett az opni-t bezárni anno.
Klaci79
azért megkérdezném a t. elnök urat, hogy ezeket a sikereket csak a vezetők érték el? a közigben dolgozók nem tettek hozzá semmit?
csak azért mondom, mert 2007 óta nem volt béremelés közigben. akkor ez azt jelenti, hogy 2007 óta mi nem tettünk semmit? csak úgy felmerült kérdésként.
csebi
Ha tudsz olvasni a sorok között, akkor láthatod a választ. Aki fizetésemelést kap, az azért kapja, mert jól dolgozik. Aki viszont nem kap....
Klaci79
...az büdös komcsi, aki akadályozza a reformok sikerességét.

Szerkesztette: zinedine5
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
 444.hu/2016/04/18/matolcsy-a-magyar-allam-vezetoit-jol-meg-kell-fizetni?fbfanpage444+20160418+1529
Egyet kell értsek a szoci képviselővel: Matolcsi szavaira tényleg nem lehet egyszerű választ találni. Ahogy olvasom egyszerűen úgy érzem magam, mint egy komédiában és már tényleg nem értem, hogy miért kellett az opni-t bezárni anno.
Klaci79
azért megkérdezném a t. elnök urat, hogy ezeket a sikereket csak a vezetők érték el? a közigben dolgozók nem tettek hozzá semmit?
csak azért mondom, mert 2007 óta nem volt béremelés közigben. akkor ez azt jelenti, hogy 2007 óta mi nem tettünk semmit? csak úgy felmerült kérdésként.
csebi
Ha tudsz olvasni a sorok között, akkor láthatod a választ. Aki fizetésemelést kap, az azért kapja, mert jól dolgozik. Aki viszont nem kap....
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
 444.hu/2016/04/18/matolcsy-a-magyar-allam-vezetoit-jol-meg-kell-fizetni?fbfanpage444+20160418+1529
Egyet kell értsek a szoci képviselővel: Matolcsi szavaira tényleg nem lehet egyszerű választ találni. Ahogy olvasom egyszerűen úgy érzem magam, mint egy komédiában és már tényleg nem értem, hogy miért kellett az opni-t bezárni anno.
Klaci79
azért megkérdezném a t. elnök urat, hogy ezeket a sikereket csak a vezetők érték el? a közigben dolgozók nem tettek hozzá semmit?
csak azért mondom, mert 2007 óta nem volt béremelés közigben. akkor ez azt jelenti, hogy 2007 óta mi nem tettünk semmit? csak úgy felmerült kérdésként.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 10 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
 index.hu/gazdasag/penzbeszel/2016/04/18/korhaz_orvos_egeszsegugy_betegseg_lantos_gabriella_elso_resz/

Doc, mit gondolsz?
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
már tényleg nem értem, hogy miért kellett az opni-t bezárni anno.
Klaci79
Kezdik belátni a hibát:  www.napi.hu/magyar_gazdasag/nem_lesz_szuperkorhaz_ujranyitjak_az_opni-t.613137.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
 444.hu/2016/04/18/matolcsy-a-magyar-allam-vezetoit-jol-meg-kell-fizetni?fbfanpage444+20160418+1529
Egyet kell értsek a szoci képviselővel: Matolcsi szavaira tényleg nem lehet egyszerű választ találni. Ahogy olvasom egyszerűen úgy érzem magam, mint egy komédiában és már tényleg nem értem, hogy miért kellett az opni-t bezárni anno.
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A reformok működnek!
több mint 10 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
 444.hu/2016/04/15/az-ugyeszseg-hibai-miatt-megszuntethetik-a-tarsoly-csaba-elleni-eljarast

Muhahahahahaha
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 361 — #NoStress
Húúú az sokkal jobb lesz. 😊
Lecsó
Az egyik buzizik, a masik meg latens buzi, elorelepes😀
dankodavid
nanana, már a felesége is megmondta, hogy nem az
slowmotion
Vajnáné is azt szokta mondani, hogy szereti a férjét. A valóság meg attól még lehet egy másik dolog.
Ettemlevest
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem. illetve az én esetemben ugye a feleségem.
csak a feleségem nem csinált castingcéget nekem, és nincs az ő kezében a magyar filmipar, és nem visz el az Oscar-gálára. többek között.
baszki, jobban belegondolva inkább nem is szeretem 😉
slowmotion
szerintem a férjed is 😉
Negritis
???
slowmotion
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem ha ezt a luxust megkapnád, mindegy lenne, hogy nő vagy pasi az illető😊
NB2
ja... azért van, amit pénzért sem tennék meg
slowmotion
Mind ezt mondja. 😉

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Húúú az sokkal jobb lesz. 😊
Lecsó
Az egyik buzizik, a masik meg latens buzi, elorelepes😀
dankodavid
nanana, már a felesége is megmondta, hogy nem az
slowmotion
Vajnáné is azt szokta mondani, hogy szereti a férjét. A valóság meg attól még lehet egy másik dolog.
Ettemlevest
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem. illetve az én esetemben ugye a feleségem.
csak a feleségem nem csinált castingcéget nekem, és nincs az ő kezében a magyar filmipar, és nem visz el az Oscar-gálára. többek között.
baszki, jobban belegondolva inkább nem is szeretem 😉
slowmotion
szerintem a férjed is 😉
Negritis
???
slowmotion
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem ha ezt a luxust megkapnád, mindegy lenne, hogy nő vagy pasi az illető😊
NB2
ja... azért van, amit pénzért sem tennék meg
slowmotion
de minden másra ott a mastercard 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Húúú az sokkal jobb lesz. 😊
Lecsó
Az egyik buzizik, a masik meg latens buzi, elorelepes😀
dankodavid
nanana, már a felesége is megmondta, hogy nem az
slowmotion
Vajnáné is azt szokta mondani, hogy szereti a férjét. A valóság meg attól még lehet egy másik dolog.
Ettemlevest
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem. illetve az én esetemben ugye a feleségem.
csak a feleségem nem csinált castingcéget nekem, és nincs az ő kezében a magyar filmipar, és nem visz el az Oscar-gálára. többek között.
baszki, jobban belegondolva inkább nem is szeretem 😉
slowmotion
szerintem a férjed is 😉
Negritis
???
slowmotion
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem ha ezt a luxust megkapnád, mindegy lenne, hogy nő vagy pasi az illető😊
NB2
ja... azért van, amit pénzért sem tennék meg
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 134 — Bears fan
Húúú az sokkal jobb lesz. 😊
Lecsó
Az egyik buzizik, a masik meg latens buzi, elorelepes😀
dankodavid
nanana, már a felesége is megmondta, hogy nem az
slowmotion
Vajnáné is azt szokta mondani, hogy szereti a férjét. A valóság meg attól még lehet egy másik dolog.
Ettemlevest
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem. illetve az én esetemben ugye a feleségem.
csak a feleségem nem csinált castingcéget nekem, és nincs az ő kezében a magyar filmipar, és nem visz el az Oscar-gálára. többek között.
baszki, jobban belegondolva inkább nem is szeretem 😉
slowmotion
Te (meg én, meg majd mindenki) még ilyen esetben sem a feleséged szeretnéd, hanem csak azt, amit ad neked. És csak addig, amíg biztosítja ezt. De ez már nem politika 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Húúú az sokkal jobb lesz. 😊
Lecsó
Az egyik buzizik, a masik meg latens buzi, elorelepes😀
dankodavid
nanana, már a felesége is megmondta, hogy nem az
slowmotion
Vajnáné is azt szokta mondani, hogy szereti a férjét. A valóság meg attól még lehet egy másik dolog.
Ettemlevest
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem. illetve az én esetemben ugye a feleségem.
csak a feleségem nem csinált castingcéget nekem, és nincs az ő kezében a magyar filmipar, és nem visz el az Oscar-gálára. többek között.
baszki, jobban belegondolva inkább nem is szeretem 😉
slowmotion
szerintem a férjed is 😉
Negritis
???
slowmotion
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem ha ezt a luxust megkapnád, mindegy lenne, hogy nő vagy pasi az illető😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Húúú az sokkal jobb lesz. 😊
Lecsó
Az egyik buzizik, a masik meg latens buzi, elorelepes😀
dankodavid
nanana, már a felesége is megmondta, hogy nem az
slowmotion
Vajnáné is azt szokta mondani, hogy szereti a férjét. A valóság meg attól még lehet egy másik dolog.
Ettemlevest
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem. illetve az én esetemben ugye a feleségem.
csak a feleségem nem csinált castingcéget nekem, és nincs az ő kezében a magyar filmipar, és nem visz el az Oscar-gálára. többek között.
baszki, jobban belegondolva inkább nem is szeretem 😉
slowmotion
szerintem a férjed is 😉
Negritis
???
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Húúú az sokkal jobb lesz. 😊
Lecsó
Az egyik buzizik, a masik meg latens buzi, elorelepes😀
dankodavid
nanana, már a felesége is megmondta, hogy nem az
slowmotion
Vajnáné is azt szokta mondani, hogy szereti a férjét. A valóság meg attól még lehet egy másik dolog.
Ettemlevest
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem. illetve az én esetemben ugye a feleségem.
csak a feleségem nem csinált castingcéget nekem, és nincs az ő kezében a magyar filmipar, és nem visz el az Oscar-gálára. többek között.
baszki, jobban belegondolva inkább nem is szeretem 😉
slowmotion
szerintem a férjed is 😉

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Húúú az sokkal jobb lesz. 😊
Lecsó
Az egyik buzizik, a masik meg latens buzi, elorelepes😀
dankodavid
nanana, már a felesége is megmondta, hogy nem az
slowmotion
Vajnáné is azt szokta mondani, hogy szereti a férjét. A valóság meg attól még lehet egy másik dolog.
Ettemlevest
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem. illetve az én esetemben ugye a feleségem.
csak a feleségem nem csinált castingcéget nekem, és nincs az ő kezében a magyar filmipar, és nem visz el az Oscar-gálára. többek között.
baszki, jobban belegondolva inkább nem is szeretem 😉

Szerkesztette: slowmotion
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 134 — Bears fan
Húúú az sokkal jobb lesz. 😊
Lecsó
Az egyik buzizik, a masik meg latens buzi, elorelepes😀
dankodavid
nanana, már a felesége is megmondta, hogy nem az
slowmotion
Vajnáné is azt szokta mondani, hogy szereti a férjét. A valóság meg attól még lehet egy másik dolog.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Húúú az sokkal jobb lesz. 😊
Lecsó
Az egyik buzizik, a masik meg latens buzi, elorelepes😀
dankodavid
nanana, már a felesége is megmondta, hogy nem az
több mint 10 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
Húúú az sokkal jobb lesz. 😊
Lecsó
Az egyik buzizik, a masik meg latens buzi, elorelepes😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 361 — #NoStress
Húúú az sokkal jobb lesz. 😊
Lecsó
Ha neked semmi se jó...

több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Húúú az sokkal jobb lesz. 😊
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 361 — #NoStress
 index.hu/belfold/budapest/2016/04/15/tarlos_budapest_kerekpar/

Azért ez a semennyire sem burkolt buzizás kemény.
Bár tarlós mindig is paraszt módon viselkedett és személyeskedett, ha arról volt szó.
Talán épp ezért nem való főpolgármesternek.
Lecsó
2019-től nem is lesz, jön Máté. 😉