Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Mondjuk az érdekes, hogy Vida bement a nagykövetségre, de ők nem mondtak neki semmi érdemlegeset.cartman023
Ez színjáték. Pontosan tudta ő is, hogy semmit nem fognak neki mondani, mert az amcsi törvények szerint nem is kell. Semmivel nem vádolják őt, ezt csak a magyar politikai kommunikáció szajkózza, egyszerűen nem mehet be az USA-ba, pont.

több mint 11 éve
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Vida Ildikó nem tud angolul. Bazmeg, mintha a Veep-et nézném.

 www.atv.hu/belfold/20141110-ugy-tunik-vida-ildiko-nem-tud-angolulshawnka
Ilyenkor fog el a hányinger...egy két magas rangú tisztségviselőt, és politikust letesztelnék, beszélik e az "Európai nyelvet" ...
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 1 017
Mondjuk az érdekes, hogy Vida bement a nagykövetségre, de ők nem mondtak neki semmi érdemlegeset.
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Vida Ildikó nem tud angolul. Bazmeg, mintha a Veep-et nézném.

 www.atv.hu/belfold/20141110-ugy-tunik-vida-ildiko-nem-tud-angolul
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Megnyerték a fiúk a választásokat, innentől nem számítanak az ígéretek.
255 forinton forintosítás.
Ugye ez volt amit Kósa kacsának Rogán meg kizártnak nevezett.
Magyarán szinte semmit nem segítettek, bármit is ígértek. Ezzel egyetlen nehéz helyzetben lévő devizahitelesnek sem lesz könnyebb.

több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 699 — Steelers fan
A nagy sikerre való tekintettel nálunk az önkormányzati választásokat megismétlik. A Hír tv stábja ott volt a bejáratnál. Wow! 😊csi77
Hadházy azt mondta, (nem a Tolnatáj TV-n, mert ott meg sem merték szólaltatni 😊) hanem valami országoson: sok hatalom volt már, akik azt gondolták hogy örökké fog tartani. A mostani is kezdi azt hinni hogy sosem lesz vége, pedig egyszer vége lesz.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 11 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Azt jól értem h pártunk és kormányunk arra készül h 255 forinton realizálja helyettem azt a veszteséget amit kuszaszem és gazdaságpolitikája okozott a deviza hitelemen?!?

Hogy mi a fasz??gabtsi
kb...
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Azt jól értem h pártunk és kormányunk arra készül h 255 forinton realizálja helyettem azt a veszteséget amit kuszaszem és gazdaságpolitikája okozott a deviza hitelemen?!?

Hogy mi a fasz??

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Újabb nonszensz:
 index.hu/gazdasag/2014/11/10/szamlazas/

Már nem is csodálkozom, hogy egy évre vállalja a szolgáltató a gáz bekötését...
több mint 11 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
 comment.blog.hu/2014/11/09/az_mtv_hiradoja_kiakadt_hogy_valaki_elhallgatta_a_kormany_sikereit?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2014_11_10&utm_campaign=index

Ez MTV már tényleg kezd keményen északoreásodni. 😀
Ha ezt egybevetjük L. Simon "magyar adatot magyar szerveren" agymenésével, akkor tényleg nem lesz min csodálkozni, ha egyszer a lelki üdvünk megóvásának érdekében korlátozni fogják, hogy mit olvashatunk a neten, meg mit nem...
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 hvg.hu/tudomany/20141108_l_simon_laszlo_nem_erti_az_internetet

Fényt! Fényt ennek a zseninek!cartman023
pont most akartam.... döbbenet.
több mint 11 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
 hvg.hu/tudomany/20141108_l_simon_laszlo_nem_erti_az_internetet

Fényt! Fényt ennek a zseninek!cartman023
Már a héten kikacagtam rajta magam... 😊

Ez a mai gyöngyszem:
Havasi szerint ráadásul "a miniszterelnök álláspontja általánosságban az, hogy ha valaki valamit akar, az jöjjön Budapestre tárgyalni". 😀😀😀
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 1 017
Az Együtt-PM időközben külön Együtt és PM lett.

Osztódnak ezek kérem szépen.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Ózdon majdnem meglett a kétharmadeaglesmcnabb
Nyugi, addig lesznek megismételt választások, amíg ők nem nyernek.cartman023
ne csodálkozz, ha a jobbik utaztatja a szavazókat.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 1 017
Ózdon majdnem meglett a kétharmadeaglesmcnabb
Nyugi, addig lesznek megismételt választások, amíg ők nem nyernek.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Ózdon majdnem meglett a kétharmad

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 1 017
 hvg.hu/tudomany/20141108_l_simon_laszlo_nem_erti_az_internetet

Fényt! Fényt ennek a zseninek!
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
A nagy sikerre való tekintettel nálunk az önkormányzati választásokat megismétlik. A Hír tv stábja ott volt a bejáratnál. Wow! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
persze, ilyen kimutatás eddig még senkinek nem jutott eszébe xD

 tudatosvasarlo.hu/sites/tudatosvasarlo.hu/files/a_hipermarketek_hatasai.pdfbaggio
Azt írtam, hogy érdekes lenne egy ilyet látni, nem azt, hogy nem létezik. Nem tudom mire vélni így ezt a nagy vidulást...peach
én sem értem. Kérdezz tőle okosat, akkor szublimál. Tapasztalat.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
persze, ilyen kimutatás eddig még senkinek nem jutott eszébe xD

 tudatosvasarlo.hu/sites/tudatosvasarlo.hu/files/a_hipermarketek_hatasai.pdfbaggio
Azt írtam, hogy érdekes lenne egy ilyet látni, nem azt, hogy nem létezik. Nem tudom mire vélni így ezt a nagy vidulást...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Nem értelek titeket, Semjén és csapata szintet lépett a maslow piramison...😀



Erről Hofi örökbecsű "lehet-e a kecskével" sztorija ugrik be:

"Kockaházát már felépítette, most már élni akar..."😥
több mint 11 éve
YoungZeeZee 9 847
slowmotion.
nem csak ott dolgozott bar kurva lenyegtelen!😀
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.youtube.com/watch?v=05DLxWLjPj8

Ádám rögtön az elején közli, hogy mi a megjelentek elvárása a polgival szemben.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Lenke néninek és a hozzá hasonló kiskereskedelmi szegmensnek nem biztos, hogy aggódnia kell, mert rájuk pont nem vonatkozik a javaslat.James007
Lenke néni egy kibasz nagy ábécében dolgozott, csak szólok
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Érdekes lenne látni erről egy kimutatást, hogy a szupermarketek térnyerésével hány kis kereskedés csődölt be konkrétan ez miatt, ez hány munkanélkülit generált, majd ezekután a multik hány munkahelyet teremtettek és ez a lépés ismét hány munkanélkülit fog a piacra küldeni... mindenesetre kötve hiszem, hogy azt a kb 20000 embert akinek emiatt megszűnik az állása lázár paciék mind feltudják venni vagy taki bácsiék újra kis boltok ezreit fogják megnyitni a telepen...peach
meg amúgy is, fogja a faszom 400ért megvenni a táblás milkát a tömb aljában lévő éjjel-nappaliban, ha a mocskosnyugatiliberáliszsidó multinál 260 csak. Sorry. Maximum nem vasárnap megyek a plázába, hanem szombat este 10-ig. CBA-ba akkor sem vagyok hajlandó bemenni. (amúgy is szar)
Magát az elvet nem értem, hogy mi a fasznak kéne már megint az államnak ennyire belerongyolnia a magánéletembe. Ott vásárolok ahol akarok és akkor, amikor akarok. Ha vasárnap a WestEndben, akkor vasárnap a WestEndben és nem Józsi néni kisboltjában. Mise meg van mindennap, nem ellenérv.Amadeus91
Ambivalens érzéseim vannak ezzel az egésszel szemben. Egyrészt a KDNP ötlete, hogy beleszól az életünkbe, dühítő. Más részről pont te voltál az Amadeus, aki pár hete bőszen fikáztad azokat az embereket, akik családjukat féltve, anyagi megfontolásból a jelenlegi kormány elleni tüntetésektől távol tartják magukat, mondván (próbállak idézni): "de hát a kölöknek enni kell"....

Mindezek után beírni, hogy a Milkát inkább a multinál veszed, mert 100 Ft-tal olcsóbb, minimum véleményes, illetve rámutat arra, hogy mennyire komplexen látod a világot........csi77
a racionalitás és a megalkuvás közt van egy leheletnyi különbség.