Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Ebből következik, hogy el kell menni, szavazni - tök mindegy kire - mert különben asszisztálunk ennek az idiótának a diadalmenetéhez. Amúgy én kajak nem értem, hogy ekkora állatságok után az emberek még miben hisznek, amikor rájuk szavaznának (toronymagasan vezetik a közvélemény-kutatásokat). Vagy van valahol egy kétmilliós réteg akiknek titokban sokkal jobb lett az élete az elmúlt három évben, csak pechemre az én ismerőseim között nincs egy ilyen sem? Esküszöm tényleg nem értem, a gazdaság a szakadék szélén, kb. Albánia-alsó szintjén, egész Európa rajtunk röhög és mindezekből sikerül azt a következtetést levonni, hogy mindenki hülye, mi nagyon okosak vagyunk, ezért irigyek ránk és ki akarnak baszni velünk. Mintha mindenki be lenne szívva ebben az országban. Komolyan az az érzésem, hogy itt nem választók vannak, hanem szurkolók, akik akármilyen szar is a csapatuk, csak azért is támogatják, mert talán majd jövőre jó lesz Gabbert. Vagy azután. Vagy annak utána. De mi valahogy mégis mindig a top5ben draftolunk.gabokocka
amúgy pár lehetőséget el tudok képzelni a kvk-k eredményére:
1. félelem a retorziótól, ha kiderül, hogy nem a kisnapóleonra szavaznának;
2. altatás: ha egy évvel a választások előtt kiderülne, hogy mondjuk csak 20 százalék körül van a kormánypárt támogatottsága, akkor bőven lenne idő újra átírni a választási rendszert;
3. a rendszerből kiábrándultak arra várnak, hogy látszódjon, kire érdemes szavazni (a várható győztes mögé mindig könnyebb felsorakozni);
4. az emberek csak azt vették észre, hogy ötezerrel kevesebb lett a havi rezsi, de azt nem, hogy a nettó bér csökkenése meg a fantasztikusan ötletes új adók ezt többszörösen ellentételezik;
...
5. a legfélelmetesebb: itt tényleg ennyire hülye emberek élnek :/
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights


a legutolsó termés...
agyfasz... (Balog Zoltán tüntette ki)Amadeus91
"Köszöntöm a nézőket Alcsúttól...", már itt jött a kitüntetés.
Egészen elképesztő a csávó, elkezdtem ezt nézni, hihetetlen:
 media.mandiner.hu/cikk/20130314_szaniszlo_az_urlenyek_velunk_lephetnek_majd_kapcsolatba

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Majd amikor eljutunk arra a szintre ami Orwell utópizált (jelzem nem igazán vagyunk távol tőle) akkor lesz nagy gebasz. Szépen fel van építve a dolog mostanra. A látszat változások (kormányváltások) megvannak, de a cél ugyanaz marad...
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Nem érteni politika, de ezen kicsit elgondolkodtam.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Ez így nem igaz.apeszos
De.
Aki nem ment el szavazni azt nem érdekli sorsának alakulása, és rábízza a döntést azokra, akiket érdekel.
Akiket érdekelt, azok az akkor létező választási rendszer szerint (melyre minden induló az áldását adta, semelyik párt nem tiltakozott a távolmaradásával) megválasztották a jelenlegi parlamentet, ahol a kormányzó pártnak kétharmadnyi szavazati joga van.
Ergó ennél korrektebb felhatalmazást nem lehetet szerezni 2010-ben Magyarországon.
Az meg abszud lenne, ha havonta lennének választások, vagy minden törvényjavaslatról népszavazás döntene.
Summázva a jelenlegi kormányzat legitim, és kétharmados többsége van az országgyűlésben.
Tetszik, nem tetszik ez van.
(Privát megjegyzés: ezért nem lett volna szabad SENKINEK se kétharmadot engedni.)Sobri Jóska
mondd már el azt, hogy hogyan lehet kinyilvánítani azt, ha egyik oldalra sem akarsz voksolni, mert mindegyiket utálod? faszt rajzolsz a szavazólapra, "Ezt nektek!" címmel, aztán generáltál egy érvénytelen szavazatot. nem ér többet, mintha el sem mentél volna, viszont megspóroltál egy órát az életedből.
a jelenlegi kormány legitim, és az országgyűlésben kétharmados többsége van, de ez nem egyenlő az ország kétharmadának a szavazatával, sőt még csak a választásra jogosultak kétharmadával sem.
sőt tovább fokozom: ez még aválasztásra jogosult, ott megjelent, és érvényes szavazatot leadott emberek kétharmadával sem egyenlő. ez a választójoggal rendelkező lakosság 64,2%-ának az 52,73%-a, csak Neked lefordítva ez annyit jelent, hogy a választójoggal rendelkező lakosság 33,87%-a. annak annyira van köze a kétharmadhoz, mint Selmeczi Gabikának az észhez. semmi.

sarkított példa, de ha tavaly novemberben Amerikában, 100%-es részvétel mellett Obama minden államban 51%-ot szerez, Romney pedig 49%-ot, akkor Obama megszerzi az elektorok 100%-át, és akkor ő most az amerikai lakosság 100%-ának támogatásával kormányozna? aha, persze...slowmotion
Ebből következik, hogy el kell menni, szavazni - tök mindegy kire - mert különben asszisztálunk ennek az idiótának a diadalmenetéhez. Amúgy én kajak nem értem, hogy ekkora állatságok után az emberek még miben hisznek, amikor rájuk szavaznának (toronymagasan vezetik a közvélemény-kutatásokat). Vagy van valahol egy kétmilliós réteg akiknek titokban sokkal jobb lett az élete az elmúlt három évben, csak pechemre az én ismerőseim között nincs egy ilyen sem? Esküszöm tényleg nem értem, a gazdaság a szakadék szélén, kb. Albánia-alsó szintjén, egész Európa rajtunk röhög és mindezekből sikerül azt a következtetést levonni, hogy mindenki hülye, mi nagyon okosak vagyunk, ezért irigyek ránk és ki akarnak baszni velünk. Mintha mindenki be lenne szívva ebben az országban. Komolyan az az érzésem, hogy itt nem választók vannak, hanem szurkolók, akik akármilyen szar is a csapatuk, csak azért is támogatják, mert talán majd jövőre jó lesz Gabbert. Vagy azután. Vagy annak utána. De mi valahogy mégis mindig a top5ben draftolunk.gabokocka
én azt nem értem, hogy az 1998-2002-es izé után hogyan gondolta bárki is, hogy kisebb szarban leszünk, ha ezekre szavazunk.
no nem mintha a szegfűsökkel maradni nem ért volna fel egy süncsalád rektális outplacement-jével, de amit anno a narancsbőrűek elkövettek a demokratikusnak mondott államberendezkedéssel szemben, azért simán megkaphatták volna a Lukasenko-érdemérmet.

én azért aggódom, mert nem látok sok választást, az két nagy a fejétől bűzlik, a kettőskeresztesek a szájuktól, az MDF Antall halála óta konstans módon épül lefelé, az LMP meg túlzottan sugárzásveszélyes, mert a jelek szerint három év a felezési ideje. kit lehetne választani?
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
De ha nem mentek el akkor azt állítjátok, hogy ennél úgysem lesz jobb, ezért maradhat ez. (A jelenlegi rendszer és pártfelállás ennek kedvez. )zinedine5
Ha azt mondjuk, hogy nem ezt akarjuk és elmegyünk szavazni, aztán úgyis azt fogja csinálni az új kormány is mint a régi, akkor meg mi értelme volt?toxique
pláne, hogy esély sincs a mostani bagázs leszavazására.Amadeus91
Abban látom a bajt, hogy ugyanaz a főnöke mindnek. Így baromira mindegy, hogy kit "választasz", a főnök ugyanaz marad, csak a programvégrehajtók változnak.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
De ha nem mentek el akkor azt állítjátok, hogy ennél úgysem lesz jobb, ezért maradhat ez. (A jelenlegi rendszer és pártfelállás ennek kedvez. )zinedine5
Ha azt mondjuk, hogy nem ezt akarjuk és elmegyünk szavazni, aztán úgyis azt fogja csinálni az új kormány is mint a régi, akkor meg mi értelme volt?toxique
pláne, hogy esély sincs a mostani bagázs leszavazására.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
De ha nem mentek el akkor azt állítjátok, hogy ennél úgysem lesz jobb, ezért maradhat ez. (A jelenlegi rendszer és pártfelállás ennek kedvez. )zinedine5
Ha azt mondjuk, hogy nem ezt akarjuk és elmegyünk szavazni, aztán úgyis azt fogja csinálni az új kormány is mint a régi, akkor meg mi értelme volt?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
De ha nem mentek el akkor azt állítjátok, hogy ennél úgysem lesz jobb, ezért maradhat ez. (A jelenlegi rendszer és pártfelállás ennek kedvez. )zinedine5
Igen, így van. Ennél nem lehet jobb, legalábbis attól nem lesz jobb hogy kormányt váltunk. Akkor lesz jobb, ha a nép nem engedi magát tovább kizsákmányolni és odabasz. Mint ahogy tették azt már több helyen is.

Ismétlem, attól hogy FIDESZ vagy MSZP vagy JOBBIK van kormányon nem változik semmi sem.
Fejre is állhattok akkor sem.Bruce
Valakit csak találsz a palettán akire szavazhatsz. Független vagy valam kis párt.zinedine5
De mind politikus és a politikusokkal baj van.
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Ez így nem igaz.apeszos
De.
Aki nem ment el szavazni azt nem érdekli sorsának alakulása, és rábízza a döntést azokra, akiket érdekel.
Akiket érdekelt, azok az akkor létező választási rendszer szerint (melyre minden induló az áldását adta, semelyik párt nem tiltakozott a távolmaradásával) megválasztották a jelenlegi parlamentet, ahol a kormányzó pártnak kétharmadnyi szavazati joga van.
Ergó ennél korrektebb felhatalmazást nem lehetet szerezni 2010-ben Magyarországon.
Az meg abszud lenne, ha havonta lennének választások, vagy minden törvényjavaslatról népszavazás döntene.
Summázva a jelenlegi kormányzat legitim, és kétharmados többsége van az országgyűlésben.
Tetszik, nem tetszik ez van.
(Privát megjegyzés: ezért nem lett volna szabad SENKINEK se kétharmadot engedni.)Sobri Jóska
mondd már el azt, hogy hogyan lehet kinyilvánítani azt, ha egyik oldalra sem akarsz voksolni, mert mindegyiket utálod? faszt rajzolsz a szavazólapra, "Ezt nektek!" címmel, aztán generáltál egy érvénytelen szavazatot. nem ér többet, mintha el sem mentél volna, viszont megspóroltál egy órát az életedből.
a jelenlegi kormány legitim, és az országgyűlésben kétharmados többsége van, de ez nem egyenlő az ország kétharmadának a szavazatával, sőt még csak a választásra jogosultak kétharmadával sem.
sőt tovább fokozom: ez még aválasztásra jogosult, ott megjelent, és érvényes szavazatot leadott emberek kétharmadával sem egyenlő. ez a választójoggal rendelkező lakosság 64,2%-ának az 52,73%-a, csak Neked lefordítva ez annyit jelent, hogy a választójoggal rendelkező lakosság 33,87%-a. annak annyira van köze a kétharmadhoz, mint Selmeczi Gabikának az észhez. semmi.

sarkított példa, de ha tavaly novemberben Amerikában, 100%-es részvétel mellett Obama minden államban 51%-ot szerez, Romney pedig 49%-ot, akkor Obama megszerzi az elektorok 100%-át, és akkor ő most az amerikai lakosság 100%-ának támogatásával kormányozna? aha, persze...slowmotion
Ebből következik, hogy el kell menni, szavazni - tök mindegy kire - mert különben asszisztálunk ennek az idiótának a diadalmenetéhez. Amúgy én kajak nem értem, hogy ekkora állatságok után az emberek még miben hisznek, amikor rájuk szavaznának (toronymagasan vezetik a közvélemény-kutatásokat). Vagy van valahol egy kétmilliós réteg akiknek titokban sokkal jobb lett az élete az elmúlt három évben, csak pechemre az én ismerőseim között nincs egy ilyen sem? Esküszöm tényleg nem értem, a gazdaság a szakadék szélén, kb. Albánia-alsó szintjén, egész Európa rajtunk röhög és mindezekből sikerül azt a következtetést levonni, hogy mindenki hülye, mi nagyon okosak vagyunk, ezért irigyek ránk és ki akarnak baszni velünk. Mintha mindenki be lenne szívva ebben az országban. Komolyan az az érzésem, hogy itt nem választók vannak, hanem szurkolók, akik akármilyen szar is a csapatuk, csak azért is támogatják, mert talán majd jövőre jó lesz Gabbert. Vagy azután. Vagy annak utána. De mi valahogy mégis mindig a top5ben draftolunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Azért még lehet találni néhány közéleti figurát, aki nem a gyűlöletkeltésből akar magának egzisztenciát ácsolni, hanem próbál értelmeseket mondani és még Nyugaton is komolyan veszik. Nem Mesterházyra és nem Rá gondoltam:
Dzsokijuing
miért, mi a bajod a bemondóval? szerintem egész jó bőr 😊
több mint 13 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 134 — Bears fan
De ha nem mentek el akkor azt állítjátok, hogy ennél úgysem lesz jobb, ezért maradhat ez. (A jelenlegi rendszer és pártfelállás ennek kedvez. )zinedine5
Igen, így van. Ennél nem lehet jobb, legalábbis attól nem lesz jobb hogy kormányt váltunk. Akkor lesz jobb, ha a nép nem engedi magát tovább kizsákmányolni és odabasz. Mint ahogy tették azt már több helyen is.

Ismétlem, attól hogy FIDESZ vagy MSZP vagy JOBBIK van kormányon nem változik semmi sem.
Fejre is állhattok akkor sem.Bruce
Valakit csak találsz a palettán akire szavazhatsz. Független vagy valam kis párt.zinedine5
 www.youtube.com/watch?v=EUjVmnxF1sg

Nekem megfelel 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
De ha nem mentek el akkor azt állítjátok, hogy ennél úgysem lesz jobb, ezért maradhat ez. (A jelenlegi rendszer és pártfelállás ennek kedvez. )zinedine5
Igen, így van. Ennél nem lehet jobb, legalábbis attól nem lesz jobb hogy kormányt váltunk. Akkor lesz jobb, ha a nép nem engedi magát tovább kizsákmányolni és odabasz. Mint ahogy tették azt már több helyen is.

Ismétlem, attól hogy FIDESZ vagy MSZP vagy JOBBIK van kormányon nem változik semmi sem.
Fejre is állhattok akkor sem.Bruce
Valakit csak találsz a palettán akire szavazhatsz. Független vagy valam kis párt.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838


a legutolsó termés...
agyfasz... (Balog Zoltán tüntette ki)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
Azt hiszem Ormos Mária mondta azt (nem szó szerint idézem, de a gondolat lényege ez volt), hogy ha Hitlert 1940 végén megölik vagy csak úgy meghal, akkor ma úgy tekintenénk rá, mint arra a hősre, aki képes volt diplomáciai úton közel az etnikai viszonyoknak megfelelően rendezni a határokat Közép-Európában 😊atapapa
Mínusz zsidó honfitársaink.Dzsokijuing
Gondolom ebben a hipotézisben az is benne volt, hogy 1940 után Hitler hiányában nem az történik velük, ami történt.atapapa
miért Hitler nélkül felbomlott volna a nemzetiszocialista III. Birodalom? Nem. Ott volt Himmler, ott volt Heydrich, Bormann, Hess, Göring. 36'-ban pedig nem látta a német nép nagyja, hogy hova vezet ez az egész, mert épp ki volt mosva az agyuk. (=békemenet)Amadeus91
Valahol olvastam, hogy a Hitler-ellenes főmerénylő Stauffenberg családja a 60-as évekig páriának számított Németországban. Ha egy nép többsége az értelmét felülbírálva hisz valamiben, ettől a hittől makacs dolog elválasztani. Itthon is elképesztő, amilyen érvekkel Mesterházy baromságait, Kósa legutóbbi ATV-s baromkodását vagy Orbán rezsicsökkentés-szónoklatait meg tudja magyarázni egy fanatikus. A Gyurcsány fan clubról nem is beszélve. A németeknél legalább eljutottak A-ból B-be. Mi még el sem indultunk.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
Azért még lehet találni néhány közéleti figurát, aki nem a gyűlöletkeltésből akar magának egzisztenciát ácsolni, hanem próbál értelmeseket mondani és még Nyugaton is komolyan veszik. Nem Mesterházyra és nem Rá gondoltam:
Dzsokijuing
Guten Abend Österreich.

más:


Táncsics kitüntetést kapott ez az elmebeteg.Amadeus91
Én bírom Szaniszlót, mert nem röhögi el magát poén közben. Én erre mindig képtelen voltam.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Azért még lehet találni néhány közéleti figurát, aki nem a gyűlöletkeltésből akar magának egzisztenciát ácsolni, hanem próbál értelmeseket mondani és még Nyugaton is komolyan veszik. Nem Mesterházyra és nem Rá gondoltam:
Dzsokijuing
Guten Abend Österreich.

más:


Táncsics kitüntetést kapott ez az elmebeteg.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Azt hiszem Ormos Mária mondta azt (nem szó szerint idézem, de a gondolat lényege ez volt), hogy ha Hitlert 1940 végén megölik vagy csak úgy meghal, akkor ma úgy tekintenénk rá, mint arra a hősre, aki képes volt diplomáciai úton közel az etnikai viszonyoknak megfelelően rendezni a határokat Közép-Európában 😊atapapa
Mínusz zsidó honfitársaink.Dzsokijuing
Gondolom ebben a hipotézisben az is benne volt, hogy 1940 után Hitler hiányában nem az történik velük, ami történt.atapapa
miért Hitler nélkül felbomlott volna a nemzetiszocialista III. Birodalom? Nem. Ott volt Himmler, ott volt Heydrich, Bormann, Hess, Göring. 36'-ban pedig nem látta a német nép nagyja, hogy hova vezet ez az egész, mert épp ki volt mosva az agyuk. (=békemenet)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
Azért még lehet találni néhány közéleti figurát, aki nem a gyűlöletkeltésből akar magának egzisztenciát ácsolni, hanem próbál értelmeseket mondani és még Nyugaton is komolyan veszik. Nem Mesterházyra és nem Rá gondoltam:

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
De ha nem mentek el akkor azt állítjátok, hogy ennél úgysem lesz jobb, ezért maradhat ez. (A jelenlegi rendszer és pártfelállás ennek kedvez. )zinedine5
Igen, így van. Ennél nem lehet jobb, legalábbis attól nem lesz jobb hogy kormányt váltunk. Akkor lesz jobb, ha a nép nem engedi magát tovább kizsákmányolni és odabasz. Mint ahogy tették azt már több helyen is.

Ismétlem, attól hogy FIDESZ vagy MSZP vagy JOBBIK van kormányon nem változik semmi sem.
Fejre is állhattok akkor sem.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
De ha nem mentek el akkor azt állítjátok, hogy ennél úgysem lesz jobb, ezért maradhat ez. (A jelenlegi rendszer és pártfelállás ennek kedvez. )
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Én nem megyek el szavazni, mert nem tudok szavazni senkire.
Mindegyik politikus egy és ugyanazon célért küzd. Kizsigerelni a lakosságot és saját magát gazdagabbá tenni. És ez nem általánosítás.

Amelyik nép engedi ezt, az meg is érdemli, hogy kizsigereljék.

A nettó fizetések alig növekedtek, viszont az árak másfélszeresüker vagy majd' a duplájura nőttek az utóbbi ciklus alatt (benzinár: 2009 december: 299 Ft; 2013 április: 442 Ft; NAV honlapról).

Hát ezekre szavazzon a faszom...Bruce
Így vagyok ezzel én is.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Én nem megyek el szavazni, mert nem tudok szavazni senkire.
Mindegyik politikus egy és ugyanazon célért küzd. Kizsigerelni a lakosságot és saját magát gazdagabbá tenni. És ez nem általánosítás.

Amelyik nép engedi ezt, az meg is érdemli, hogy kizsigereljék.

A nettó fizetések alig növekedtek, viszont az árak másfélszeresüker vagy majd' a duplájura nőttek az utóbbi ciklus alatt (benzinár: 2009 december: 299 Ft; 2013 április: 442 Ft; NAV honlapról).

Hát ezekre szavazzon a faszom...
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azért én nem venném kp.-nak azt a legendát. Azóta már nagyon sok minden változott körültte (hivatalosan is), ami még több kétkedésnek enged teret mint amennyit magyaráz. Persze; a tankönyveket - valahogyan - évek óta nem sikerült update-elni, mint ahogyan olyan dolgok miatt csinálnak itthon botrányt, amit pl. már a "világszervezet" is elismer. Utána lehet olvasgatni.
A konkretizálással az a baj, hogy vonzza a kontroll igényét. A konkretizálás mindig vonzza a kontrollt.

Érintett edzőtársam szerint ezzel a történettel többet ártottak nekik az elmúlt 60 évben, mint amennyit előtte bárkik. Mert nem csak azokat szidják/gyűlölik az emberek, akik ebből hasznot húztak és előnyt kovácsolnak mind a mai napig, hanem kollektíve mindenkit, aki ezzel a vallással él. Ameddig bevett dolog a napi politikában a "nácizás / zsidózás" és mindez olyan mögöttes jelentéstartammal bír, mint manapság, addig nem lesz más belőle csak gyűlölet. A legnagyobb baj az, hogy előbb-utóbb ez erőszakba fog torkollni. Ott sem zsidók fognak magyarok ellen acsarkodni, hanem egy mondvacsinált él mentén megtévesztett és egymásnak ugrasztott emberek. Mert ne essen csorba az élen: a fanatisták mindkét oldalon elvakultan gyűlölnek. 😕 Mindig azt mondja, hogy az Ő zsebében is nyitogatja a bicskát ez a szemérmetlen hazudozás, mert nem a west side-i luxuskecóban élő milliárdoson fog csattani az ostor, akihez befolyik a kártérítés, hanem a kis csórón, aki ugyanúgy küzd a napi gondokkal, mint bárki más...

szerintetek: lesz olyan, hogy kinyitom az újságot és nem zsidózik / nácizik benne senki? Mikor hagyják végre ezt a sok "izmust" meghalni és előkapni az igazi gondokat? 😕
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Ez így nem igaz.apeszos
De.
Aki nem ment el szavazni azt nem érdekli sorsának alakulása, és rábízza a döntést azokra, akiket érdekel.
Akiket érdekelt, azok az akkor létező választási rendszer szerint (melyre minden induló az áldását adta, semelyik párt nem tiltakozott a távolmaradásával) megválasztották a jelenlegi parlamentet, ahol a kormányzó pártnak kétharmadnyi szavazati joga van.
Ergó ennél korrektebb felhatalmazást nem lehetet szerezni 2010-ben Magyarországon.
Az meg abszud lenne, ha havonta lennének választások, vagy minden törvényjavaslatról népszavazás döntene.
Summázva a jelenlegi kormányzat legitim, és kétharmados többsége van az országgyűlésben.
Tetszik, nem tetszik ez van.
(Privát megjegyzés: ezért nem lett volna szabad SENKINEK se kétharmadot engedni.)Sobri Jóska
mondd már el azt, hogy hogyan lehet kinyilvánítani azt, ha egyik oldalra sem akarsz voksolni, mert mindegyiket utálod? faszt rajzolsz a szavazólapra, "Ezt nektek!" címmel, aztán generáltál egy érvénytelen szavazatot. nem ér többet, mintha el sem mentél volna, viszont megspóroltál egy órát az életedből.
a jelenlegi kormány legitim, és az országgyűlésben kétharmados többsége van, de ez nem egyenlő az ország kétharmadának a szavazatával, sőt még csak a választásra jogosultak kétharmadával sem.
sőt tovább fokozom: ez még aválasztásra jogosult, ott megjelent, és érvényes szavazatot leadott emberek kétharmadával sem egyenlő. ez a választójoggal rendelkező lakosság 64,2%-ának az 52,73%-a, csak Neked lefordítva ez annyit jelent, hogy a választójoggal rendelkező lakosság 33,87%-a. annak annyira van köze a kétharmadhoz, mint Selmeczi Gabikának az észhez. semmi.

sarkított példa, de ha tavaly novemberben Amerikában, 100%-es részvétel mellett Obama minden államban 51%-ot szerez, Romney pedig 49%-ot, akkor Obama megszerzi az elektorok 100%-át, és akkor ő most az amerikai lakosság 100%-ának támogatásával kormányozna? aha, persze...