Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

28 napja
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
 telex.hu/zacc/2026/05/25/fidesz-vasut-kozlekedes-visszamutogatas
2 hét alatt tönkrevágták a MÁVot!
Toca
Beszarás, hogy ezt így ki merték tenni 😀
...akik 10 évig elmúlt8éveztek 😀
bogjosi
Nem ismerik a szégyenérzet fogalmát. Lásd még az Orbán Anitát támadó levélt egnap.
iktriad
En mindig azt hiszem, hogy lejjebb mar nincs. Es aztan minden heten latom, hogy valaki ugy gondolja, „na, fogd meg a sorom”. 😀

28 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 telex.hu/zacc/2026/05/25/fidesz-vasut-kozlekedes-visszamutogatas
2 hét alatt tönkrevágták a MÁVot!
Toca
Beszarás, hogy ezt így ki merték tenni 😀
...akik 10 évig elmúlt8éveztek 😀
bogjosi
Nem ismerik a szégyenérzet fogalmát. Lásd még az Orbán Anitát támadó levélt egnap.
28 napja
bogjosi New England Patriots 2 296
 telex.hu/zacc/2026/05/25/fidesz-vasut-kozlekedes-visszamutogatas
2 hét alatt tönkrevágták a MÁVot!
Toca
Beszarás, hogy ezt így ki merték tenni 😀
...akik 10 évig elmúlt8éveztek 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
28 napja
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
 telex.hu/zacc/2026/05/25/fidesz-vasut-kozlekedes-visszamutogatas
2 hét alatt tönkrevágták a MÁVot!
28 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kemény egy hétnek nézünk megint elébe.
Ma MP interjú,
Lúdas Solymi
Az itt van.
 telex.hu/belfold/2026/05/25/magyar-peter-elo-interju-telex-kormany-oligarchak-vagyonosodasi-vizsgalat

 www.youtube.com/live/W1lwsxFuBgg?si=ZRa7PJh-3YyksBkR

Szerkesztette: iktriad
28 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 493
Kemény egy hétnek nézünk megint elébe.
Ma MP interjú, holnap parlamenti ülés, bizottsági meghallgatások.
Ráadásul a propagandamédia maradéka is kiabál össze-vissza, MH-s rásegítéssel, plusz egyre aktívabbak FB-n, ahogy látom, az oroszok is segítenek ebben valószínűleg.

Egyre több megmondóember kerül be az FB folyamomba valami érthetetlen módon, mert nem szoktam ezeket olvasni.

Vmelyik nap találkoztam a Konok Péterrel a boltban (bár lehet nem ide jár), őt mondjuk követem, van egy-két jó írása, de lehet rákérdezek majd, hogy a Hont Bandi adott-e neki az 500 millából vagy speciel ezzel (is) átbaszta? 😊

Szerkesztette: Lúdas Solymi
28 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 895
A legnagyobb kritika az államtitkárokkal kapcsolatban: kevés a cigány. xD
Sixo
Örülök neki, hogy budapestiként miniszterelnök úr nem fél beleállni a budapesti vízfejbe sem. 😃
28 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
A legkisebb falu polgármestere is millió fölött keres? Akkor indulok Szanticska polgármesterének legközelebb.

28 napja
kittli Pittsburgh Steelers 2 945 — Steelers fan
Jó hát nem sokakat lepett meg, hogy milyen állapotban hagyta a MÁVot Lázár. Mégis amikor hallja részletesebben az ember, gyomorforgató tud lenni.
Sixo
A kedvencem VD posztja alatt a kommentek, amik szerint ezek már az ő felelőssége, meg ne mutogasson már a fideszre. Agyrém...
StormST
Gondolom ezek a kommentelők anno az "elmúltnyolcévezésre" egy árva karaktert sem pazaroltak.
Milyen is lenne már...

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
28 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Jó hát nem sokakat lepett meg, hogy milyen állapotban hagyta a MÁVot Lázár. Mégis amikor hallja részletesebben az ember, gyomorforgató tud lenni.
Sixo
A kedvencem VD posztja alatt a kommentek, amik szerint ezek már az ő felelőssége, meg ne mutogasson már a fideszre. Agyrém...
StormST
#Orbanalattmindenjobbvolt

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
28 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
A legnagyobb kritika az államtitkárokkal kapcsolatban: kevés a cigány. xD

28 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Jó hát nem sokakat lepett meg, hogy milyen állapotban hagyta a MÁVot Lázár. Mégis amikor hallja részletesebben az ember, gyomorforgató tud lenni.
Sixo
A kedvencem VD posztja alatt a kommentek, amik szerint ezek már az ő felelőssége, meg ne mutogasson már a fideszre. Agyrém...
StormST
Azt gondoltam volna, hogy ha van Tiszás akit még a Fideszesek sem szidnak az pont a Vitézy Dávid.

28 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 895
Jó hát nem sokakat lepett meg, hogy milyen állapotban hagyta a MÁVot Lázár. Mégis amikor hallja részletesebben az ember, gyomorforgató tud lenni.
Sixo
A kedvencem VD posztja alatt a kommentek, amik szerint ezek már az ő felelőssége, meg ne mutogasson már a fideszre. Agyrém...
StormST
Gondolom ilyen Szűcs Gábor és követői súlyú emberek kommentálják ezt.
28 napja
StormST Denver Broncos 13 005 — SB 50 Champion @ Grund
Jó hát nem sokakat lepett meg, hogy milyen állapotban hagyta a MÁVot Lázár. Mégis amikor hallja részletesebben az ember, gyomorforgató tud lenni.
Sixo
A kedvencem VD posztja alatt a kommentek, amik szerint ezek már az ő felelőssége, meg ne mutogasson már a fideszre. Agyrém...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
28 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Jó hát nem sokakat lepett meg, hogy milyen állapotban hagyta a MÁVot Lázár. Mégis amikor hallja részletesebben az ember, gyomorforgató tud lenni.

28 napja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 563 — Chiefs GM
HilarionOFF.

28 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
29 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Jó ez a Shiffer - Gaudi-Nagy páros, remélem, egyszer majd együtt lesznek alkotmánybírók is. Mondjuk Dél-Szudánban.
somoskovig
Schiffer mikor lett ekkora patkány?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Én nem nevezném patkánynak, mert a patkány más. Tudatosan geci, betart a másiknak, visszaél a helyzetével, stb. Schiffer csak simán megborult. Sose volt egyébként "százas" - mást ne mondjak, az 1990-es rendszerváltás idején MSZP aktivista volt, ami azért egy politikai előélet nélküli fiatalember esetén mondjuk úgy, hogy "nem semmi" 😀 -, szóval mindig is volt egy kis stich-je. Már azon felül is, hogy kő-balos. Ő nem átlagosan az. Az LMP után viszont megborult. Az az ember aki elemzőnek tartja magát, és nincs olyan műsora, amiben ne mondana legalább két dolgot 10-15 évvel ezelőttről, hogy "én már akkor megmondtam", miközben nem tud az EU-ról úgy beszélni, hogy ne "Pfizer Von Den Leyen"-ezzen egy jót, az az ember már el van csúszva.

Sokáig úgy voltam egyébként vele, hogy kár érte, mert voltak idők amikor szívesen meghallgattam. De aztán rájöttem, hogy annyi értelmes ember van akit érdemes hallgatni, hogy abszolút nem oszt, nem szoroz, hogy Schifferrel mi van. Az ő élete, az ő dolga.
peterk2005 udvari bolond
Új Nemzedékes és Ifjú Szocialista volt, nem MSZP aktivista, és 90-ben érettségizett.
Sok rosszat tudok rá mondani (azon felül is amiket te írtál) de az, hogy egy kamasz ifjonti lelkesültsége aktuálisan mibe csatornázódik be, azt nem.
Az, hogy sértett, megborult alusisakos megmondtamember lett belőle az nem vitás.
Őszentsége Sobri Jóska
Saját elmondása szerint volt MSZP aktivista, még plakátot is ragasztott nekik. Persze lehet, hogy ez csak egy alkalmi dolog volt, kampány idején . (Nekem amúgy azzal nincs gondom, mindenki azt támogat, akit akar. A mai, megborult Schiffer az akiről lemondtam, már nem érdekel.)
peterk2005 udvari bolond
Dédapja Szakasits Árpád köztársasági elnök, a Magyar Népköztársaság Elnöki Tanácsának első elnöke…
Nagyapja Schiffer Pál szociáldemokrata politikus, újságíró, nagykövet, országgyűlési képviselő.
Apja Schiffer Péter bankár, a PSZÁF volt főigazgató-helyettese. Egyik nagybátyja Schiffer János Demszky főpolgármester-helyettese.

Meglepő lett volna egy KDNP-s plakátolás vagy Magyar Fórum árusítás az aluljáróban a 90-es években, na.
vpi
Így már értem a megborulást.
Van itt köztársasági elnök, nagykövet, bankár, ő meg csak egy másodharmadvonalas párt társelnökségéig vitte.
Ilyen elődök után bennem is lenne egy kis frusztráció.
kittli
nagy eséllyel tudásban is az elődök mögött van

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
29 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Meglepő lett volna egy KDNP-s plakátolás vagy Magyar Fórum árusítás az aluljáróban a 90-es években, na.
vpi
Amennyire követem Sifi mozgását, a 2020-as években már kevésbé lenne meglepő valami hasonló.
29 napja
kittli Pittsburgh Steelers 2 945 — Steelers fan
Jó ez a Shiffer - Gaudi-Nagy páros, remélem, egyszer majd együtt lesznek alkotmánybírók is. Mondjuk Dél-Szudánban.
somoskovig
Schiffer mikor lett ekkora patkány?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Én nem nevezném patkánynak, mert a patkány más. Tudatosan geci, betart a másiknak, visszaél a helyzetével, stb. Schiffer csak simán megborult. Sose volt egyébként "százas" - mást ne mondjak, az 1990-es rendszerváltás idején MSZP aktivista volt, ami azért egy politikai előélet nélküli fiatalember esetén mondjuk úgy, hogy "nem semmi" 😀 -, szóval mindig is volt egy kis stich-je. Már azon felül is, hogy kő-balos. Ő nem átlagosan az. Az LMP után viszont megborult. Az az ember aki elemzőnek tartja magát, és nincs olyan műsora, amiben ne mondana legalább két dolgot 10-15 évvel ezelőttről, hogy "én már akkor megmondtam", miközben nem tud az EU-ról úgy beszélni, hogy ne "Pfizer Von Den Leyen"-ezzen egy jót, az az ember már el van csúszva.

Sokáig úgy voltam egyébként vele, hogy kár érte, mert voltak idők amikor szívesen meghallgattam. De aztán rájöttem, hogy annyi értelmes ember van akit érdemes hallgatni, hogy abszolút nem oszt, nem szoroz, hogy Schifferrel mi van. Az ő élete, az ő dolga.
peterk2005 udvari bolond
Új Nemzedékes és Ifjú Szocialista volt, nem MSZP aktivista, és 90-ben érettségizett.
Sok rosszat tudok rá mondani (azon felül is amiket te írtál) de az, hogy egy kamasz ifjonti lelkesültsége aktuálisan mibe csatornázódik be, azt nem.
Az, hogy sértett, megborult alusisakos megmondtamember lett belőle az nem vitás.
Őszentsége Sobri Jóska
Saját elmondása szerint volt MSZP aktivista, még plakátot is ragasztott nekik. Persze lehet, hogy ez csak egy alkalmi dolog volt, kampány idején . (Nekem amúgy azzal nincs gondom, mindenki azt támogat, akit akar. A mai, megborult Schiffer az akiről lemondtam, már nem érdekel.)
peterk2005 udvari bolond
Dédapja Szakasits Árpád köztársasági elnök, a Magyar Népköztársaság Elnöki Tanácsának első elnöke…
Nagyapja Schiffer Pál szociáldemokrata politikus, újságíró, nagykövet, országgyűlési képviselő.
Apja Schiffer Péter bankár, a PSZÁF volt főigazgató-helyettese. Egyik nagybátyja Schiffer János Demszky főpolgármester-helyettese.

Meglepő lett volna egy KDNP-s plakátolás vagy Magyar Fórum árusítás az aluljáróban a 90-es években, na.
vpi
Így már értem a megborulást.
Van itt köztársasági elnök, nagykövet, bankár, ő meg csak egy másodharmadvonalas párt társelnökségéig vitte.
Ilyen elődök után bennem is lenne egy kis frusztráció.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
29 napja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 681 — Patriot
Jó ez a Shiffer - Gaudi-Nagy páros, remélem, egyszer majd együtt lesznek alkotmánybírók is. Mondjuk Dél-Szudánban.
somoskovig
Schiffer mikor lett ekkora patkány?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Én nem nevezném patkánynak, mert a patkány más. Tudatosan geci, betart a másiknak, visszaél a helyzetével, stb. Schiffer csak simán megborult. Sose volt egyébként "százas" - mást ne mondjak, az 1990-es rendszerváltás idején MSZP aktivista volt, ami azért egy politikai előélet nélküli fiatalember esetén mondjuk úgy, hogy "nem semmi" 😀 -, szóval mindig is volt egy kis stich-je. Már azon felül is, hogy kő-balos. Ő nem átlagosan az. Az LMP után viszont megborult. Az az ember aki elemzőnek tartja magát, és nincs olyan műsora, amiben ne mondana legalább két dolgot 10-15 évvel ezelőttről, hogy "én már akkor megmondtam", miközben nem tud az EU-ról úgy beszélni, hogy ne "Pfizer Von Den Leyen"-ezzen egy jót, az az ember már el van csúszva.

Sokáig úgy voltam egyébként vele, hogy kár érte, mert voltak idők amikor szívesen meghallgattam. De aztán rájöttem, hogy annyi értelmes ember van akit érdemes hallgatni, hogy abszolút nem oszt, nem szoroz, hogy Schifferrel mi van. Az ő élete, az ő dolga.
peterk2005 udvari bolond
Új Nemzedékes és Ifjú Szocialista volt, nem MSZP aktivista, és 90-ben érettségizett.
Sok rosszat tudok rá mondani (azon felül is amiket te írtál) de az, hogy egy kamasz ifjonti lelkesültsége aktuálisan mibe csatornázódik be, azt nem.
Az, hogy sértett, megborult alusisakos megmondtamember lett belőle az nem vitás.
Őszentsége Sobri Jóska
Saját elmondása szerint volt MSZP aktivista, még plakátot is ragasztott nekik. Persze lehet, hogy ez csak egy alkalmi dolog volt, kampány idején . (Nekem amúgy azzal nincs gondom, mindenki azt támogat, akit akar. A mai, megborult Schiffer az akiről lemondtam, már nem érdekel.)
peterk2005 udvari bolond
Dédapja Szakasits Árpád köztársasági elnök, a Magyar Népköztársaság Elnöki Tanácsának első elnöke…
Nagyapja Schiffer Pál szociáldemokrata politikus, újságíró, nagykövet, országgyűlési képviselő.
Apja Schiffer Péter bankár, a PSZÁF volt főigazgató-helyettese. Egyik nagybátyja Schiffer János Demszky főpolgármester-helyettese.

Meglepő lett volna egy KDNP-s plakátolás vagy Magyar Fórum árusítás az aluljáróban a 90-es években, na.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
29 napja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 520 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azért esserossz 😀
 www.youtube.com/watch?v=whV965cVaCM

29 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 493
 telex.hu/belfold/2026/05/23/balog-zoltan-kegyelmi-ugy-nem-volt-kormanyzati-keres

Akkor itt a vège....mondjuk ezt kèt èvvel ezelőtt is így elmondhatta volna ès csendben lelèp a színről... akkor lehet a figyesz is megússza bár ki tudja, ami mocskot megcsináltak csak akkor lehet nincs MP....
dande2
Hihetetlen, hogy ennyire félnek a hatalmát vesztett, semmire befolyással nem bíró Orbántól.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nincs szó erről, Balog esetében főleg nem, sőt. Tudom hogy ezt nehéz elhinni de simán így van......ha valaki, akkor pont fordítva és ő bír akkora befolyással Orbánra, hogy ne kelljen félnie tőle. Pont ő volt az-az ember, aki a fideszt a kdnpvel felhasználva a "keresztyén" irányba fordította annak idején. S pont azért hitte azt, hogy ezt megteheti mert ez a helyzet...ezért olyan szörnyű és tragikus, hogy aztán ezt a befolyását nem arra használta fel amire kellett volna, engedte szabadjára azt ami elszabadult....

Még egy adalék, hogy lássátok milyen befolyással bírt és bír még mindig Balog: egy település óvodabővítésre kapott volna pénzt...de mivel nem fideszes lett a polgi, ezért talonba lett téve az egész projekt. Az önkori megkereste a helyi református egyházat, hogy segítsenek, esetleg vegyék át az ovi működtetését, hát ha egyháziként megkapnák a moneyt. Az ügy el is jutott Baloghoz, és a kolléga találkozott a püspökkel, hogy beszélgessenek róla. A lelkész bizonytalan volt benne, kell-e ez nekik, de szeretett is volna segíteni a településén, ezét nem zárkózott el rögtön. De mikor Baloggal találkoztak és beszélgettek, ott azonnal előtte felhívta Balog felhívta Maruzsát a köznevelési államtitkárt hogy akkor most az kellene, hogy az óvodát adják át a gyülekezetnek fenntartásba. Maruzsa már intézkedett is volna, de ott a kolléga mikor ezt látta, akkor azt mondta, nem köszöni, akkor ezt így nem kéri. Így nem szeretne óvodát, semmi értelme ennek....aztán végül az önköri enélkül is megkapta az építkezésre a pénzt ha jól tudom, de ez a kis sztori jól mutatja Balog befolyását.

Nálunk is a mi településünkön is hasonló helyzet állt elő, csak nálunk az önkori nem keresett meg minket (mi sem vettük volna így át), illetve átvehettük volna a helyi általános iskola egyik felét, egy település részen, önálló alsó felsővel (kb 200 gyerek) de a Tanker azt mondta, hogy ők ugyan szakmai javaslatot tehetnek csak, de ők azt mondják vagy az egészet (7-800 gyerek) átvesszük vagy semmit. Megtehettük volna szintén, hogy átnyúlunk a fejük felett, és a kisebb részt kötelesek odaadni de ezt nem akartuk. Az egész meg sok lett volna...Így nem kell...pláne ,hogy a Tankerrel is aztán együtt kellene működnöm. Szép "együttműködés" lett volna....

Így működött a fidesz világ...nem csak nálunk---mindenhol....de erre mondták ők, hogy a másik oldal is ezt
csinálta, csinálná csinálja. akkor mi miért ne....befolyással való üzérkedés...ez a világ
dande2
Én úgy gondolom (abban reménykedem) hogy most még összetartja őket a fegyelem, de egyszer valakit annyira megszorongatnak, hogy elkezd rákiabálni mindent a többire, azok viszont (ha már én bukok buktok ti is alapon) és szépen eljutunk a nagykutyákig is. Szerintem erre van reális esély, de hosszú lesz. Hajrá Ruff Bálint!!!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Más terüleketen lehet, ezen ügyben szvsz nem. Ennek itt a vége, vagy nagyon meglepődnék ha lenne tovább.
dande2
Ennek nincs vége. Ez Fidesz rendbszerben lehet elegendő lezáras lenne, de itt végig lesznek még citálva szépen mind a meghallgatáson.
Mondják el szépen hamis tanúzva a véleményüket. Aztán csak 1-2 pontban bukjon ki, hogy nem volt igaz.

Amúgy aranyos, hogy mert Balog bevallotta elhiszed, hogy minden így történt, hiszen biztos igaz…
Toca
Csire doktor felgöngyölítette az esetet:

29 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Sobri, te ismered, amúgy Schiffer buzi?
(A “Miért, számít az?” kérdésre előre válaszolok: nem).
szaba
Márhogy meleg e?
Nem tudom. De szerintem nincs nála esélyed. De persze attól még megpróbálhatod.

29 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 895
Sobri, te ismered, amúgy Schiffer buzi?
(A “Miért, számít az?” kérdésre előre válaszolok: nem).