Politika
68 feliratkozó
1 hónapja
Persze h ez is választások előtt, vééééééletlenül...hvg.hu/kkv/20260522_szeleromu-fejlesztes-nav-gyanus-adasvetel-nagy-marton-euroenergy-arrabona
1 hónapja
444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszulAztán mèg a vègèn Balog grál lovagkènt kerül ki ès ő tènyleg csak Lèvait (meg Novákot) vèdte hogy beleállt ès tartotta a hàtát 🤔🤨😏
Az van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.
Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.
A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.
Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.
Gyurma Pappa
1 hónapja
444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszulAz van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.
Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.
A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.
Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.

1 hónapja
Szerintem ezzel most ne poénkodjunk......honnan tudod h nem ok voltak?!!4444berobbant a tiszaujvarosi mol, egy ember elhunyt tobben serultek.Öt hete még az ukránok lettek volna
Kenny
slowmotion
YoungZeeZee
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
nincs meg a pontos szövegezés, de a '90 óta eltelt időszak miniszterelnökei közül aki még él, az Viktor, Medgyessy, Gyurcsány és Bajnai, 2+, 4+ és 1+ és "szolgálati idővel". Medgyessy már öreg, Bajnai meg nem akar politizálni. Ferinek meg sosem hiszünk.elso feltetel igaz, masodik mar nem minden lehetosegre.akkor igaz, ha (1) nem lesz az elkövetkező négy évben előrehozott választás; és (2) 2030-ban nem Gyurcsányt választják meg.És legkorábban 8 év múlva tud csatlakozni hozzá valaki, ha egyáltalán.ez amugy elviekben nem igaz.
MC12
csebi
slowmotion
csak ugye MC nagyon kizart mkit, hogy csak OV meg Magyar lehet majd 8 ev mulva mikozben ez igy ebben a formaban nem igaz.
csebi
1 hónapja
elso feltetel igaz, masodik mar nem minden lehetosegre.akkor igaz, ha (1) nem lesz az elkövetkező négy évben előrehozott választás; és (2) 2030-ban nem Gyurcsányt választják meg.És legkorábban 8 év múlva tud csatlakozni hozzá valaki, ha egyáltalán.ez amugy elviekben nem igaz.
MC12
csebi
slowmotion
csak ugye MC nagyon kizart mkit, hogy csak OV meg Magyar lehet majd 8 ev mulva mikozben ez igy ebben a formaban nem igaz.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
akkor igaz, ha (1) nem lesz az elkövetkező négy évben előrehozott választás; és (2) 2030-ban nem Gyurcsányt választják meg.És legkorábban 8 év múlva tud csatlakozni hozzá valaki, ha egyáltalán.ez amugy elviekben nem igaz.
MC12
csebi
1 hónapja
És legkorábban 8 év múlva tud csatlakozni hozzá valaki, ha egyáltalán.ez amugy elviekben nem igaz.
MC12
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
berobbant a tiszaujvarosi mol, egy ember elhunyt tobben serultek.telex.hu/belfold/2026/05/22/suru-fust-gomolyog-tiszaujvarosnal-a-mol-vegyi-uzeme-gyulladhatott-ki
Kenny
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Mert már nem érnek rá, épp kormányoznak.honnan tudod h nem ok voltak?!!4444berobbant a tiszaujvarosi mol, egy ember elhunyt tobben serultek.Öt hete még az ukránok lettek volna
Kenny
slowmotion
YoungZeeZee
1 hónapja
YoungZeeZee
9 839
honnan tudod h nem ok voltak?!!4444berobbant a tiszaujvarosi mol, egy ember elhunyt tobben serultek.Öt hete még az ukránok lettek volna
Kenny
slowmotion
1 hónapja
berobbant a tiszaujvarosi mol, egy ember elhunyt tobben serultek.Öt hete még az ukránok lettek volna
Kenny
1 hónapja
berobbant a tiszaujvarosi mol, egy ember elhunyt tobben serultek.
1 hónapja
Úgy tűnik elfáradtunk 😏Ami ebben a kontextusban már egyenlő a nyílt beismeréssel egyébként.
Bezzeg MP:
telex.hu/belfold/2026/05/22/magyar-peter-reakcio-novak-katalin-kegyelmi-ugy-sandor-palota
Tipp: szerintem marad a kuss mindenki rèszèről....
dande2
1 hónapja
Úgy tűnik elfáradtunk 😏Bezzeg MP:
telex.hu/belfold/2026/05/22/magyar-peter-reakcio-novak-katalin-kegyelmi-ugy-sandor-palota
Tipp: szerintem marad a kuss mindenki rèszèről....
Szerkesztette: dande2
1 hónapja
Akkor ez egy sok hűhó semmièrt volt? 🤨😔
1 hónapja
Szerintem a választás óta ma éjszaka volt az első 10 órás szünet a politika topicban 😊De lehet hogy ide lehet venni a választást megelőző pár hetet is.
1 hónapja
ezek szerint egész jó infókat hallottam hugyozás közbenAz a make love topic......
resistance is futile
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
sandorpalota.huezek szerint egész jó infókat hallottam hugyozás közben??
resistance is futile
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Segítek, a SP kegyelmi osztálya sem támogatta.
1 hónapja
ezek szerint egész jó infókat hallottam hugyozás közben??
resistance is futile
1 hónapja
ezek szerint egész jó infókat hallottam hugyozás közben
1 hónapja
Az a diplomak száma 😛(harmadiknál mèg hiányzik a szakdoli....) a kereset az havi 270 ezer bruttó 😏 (na jó csak azèrt mèg 2x (tehát kb + 560) ennyi mert van egy intèzmènyünk ahol fèl tanári fizetèst kapok plusz hittanórák). Így azèrt abszolút nem panaszkodhatom, nem is azèrt írtam, de ha az nem lenne akkor necces lenne.....Tudtam hogy rossz diplomákat szereztem (nekem csak kèt ès fèl van) 🤦😏Azért havi két és fél millió se kevés.
telex.hu/belfold/2026/05/21/tobb-mint-3-millio-forintot-keresett-gulyas-gergely-kabinetfonoke
dande2
nagylaza, főpohárnok
1 hónapja
Tudtam hogy rossz diplomákat szereztem (nekem csak kèt ès fèl van) 🤦😏Már az öreg Corleone is elmondta Tom Hagennek, hogy egy ügyvéd az aktatáskájával többet tud rabolni, mint egy capo száz fegyveressel
telex.hu/belfold/2026/05/21/tobb-mint-3-millio-forintot-keresett-gulyas-gergely-kabinetfonoke
dande2
1 hónapja
Tudtam hogy rossz diplomákat szereztem (nekem csak kèt ès fèl van) 🤦😏Azért havi két és fél millió se kevés.
telex.hu/belfold/2026/05/21/tobb-mint-3-millio-forintot-keresett-gulyas-gergely-kabinetfonoke
dande2