Politika
68 feliratkozó
1 hónapja
Én 2 fő életveszélyesről tudok őket Debrecenbe vitték10:33-kor kiírta Kapitány, hogy: végleges sérült szám: 1 fő helyszínen elhunyt, 1 fő életveszélyes sérülés, 7 fő könnybeb égési sérülést szenvedett.Reddit kommentben többen egymástól függetlenül is írták már, hogy négynél tart a counter, csak még nincs lehozva.Nincs publikálva, de nem állt meg 3-nálMár 3 halott van Tiszaújban.Ez az info honnan mert még sehol sem láttam publikálva
KeyG
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
KeyG
Hanni
Vagy most akkor nem értem.
Brouwerij van de Vrij
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 hónapja
10:33-kor kiírta Kapitány, hogy: végleges sérült szám: 1 fő helyszínen elhunyt, 1 fő életveszélyes sérülés, 7 fő könnybeb égési sérülést szenvedett.Reddit kommentben többen egymástól függetlenül is írták már, hogy négynél tart a counter, csak még nincs lehozva.Nincs publikálva, de nem állt meg 3-nálMár 3 halott van Tiszaújban.Ez az info honnan mert még sehol sem láttam publikálva
KeyG
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
KeyG
Hanni
Vagy most akkor nem értem.
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
1 hónapja
és majdnem sikerült is. csak az a fránya leközlés a kúriai határozatok között...telex.hu/belfold/2026/05/22/kegyelmi-ugy-novak-katalin-varga-judit-szerepe-miert-adtak-kegyelmet-sandor-palota-jogi-csapataepp ezt akartam en is behozni meg pluszban, hogy ez egyertelmuen azt mutatja, hogy probaltak minel jobban eltitkolni az egeszet.
A harmadik szokatlan pont, hogy pozitív kegyelmi döntésekről szóló határozatokat a Sándor-palota jogi csapatát megkerülve azonnal elküldték az igazságügyi miniszternek, aki azokat még aznap aláírta[/i]."
Brouwerij van de Vrij
csebi
1 hónapja
telex.hu/belfold/2026/05/22/kegyelmi-ugy-novak-katalin-varga-judit-szerepe-miert-adtak-kegyelmet-sandor-palota-jogi-csapataepp ezt akartam en is behozni meg pluszban, hogy ez egyertelmuen azt mutatja, hogy probaltak minel jobban eltitkolni az egeszet.
A harmadik szokatlan pont, hogy pozitív kegyelmi döntésekről szóló határozatokat a Sándor-palota jogi csapatát megkerülve azonnal elküldték az igazságügyi miniszternek, aki azokat még aznap aláírta[/i]."
Brouwerij van de Vrij
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Reddit kommentben többen egymástól függetlenül is írták már, hogy négynél tart a counter, csak még nincs lehozva.Nincs publikálva, de nem állt meg 3-nálMár 3 halott van Tiszaújban.Ez az info honnan mert még sehol sem láttam publikálva
KeyG
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
KeyG
1 hónapja
telex.hu/belfold/2026/05/22/kegyelmi-ugy-novak-katalin-varga-judit-szerepe-miert-adtak-kegyelmet-sandor-palota-jogi-csapata"A történetben tehát három szokatlan pont is van: az egyik, hogy a Sándor-palota jogi csapata K. Endre esetében a szokásostól eltérő módon kétféle határozatot is felterjesztett Novák Katalinnak. A másik, hogy Novák Katalin a saját stábja egyértelmű ajánlása ellenére nem az elutasító, hanem a pozitív előjelű határozatot írta alá, vagyis kegyelmet adott K. Endrének.
A harmadik szokatlan pont, hogy pozitív kegyelmi döntésekről szóló határozatokat a Sándor-palota jogi csapatát megkerülve azonnal elküldték az igazságügyi miniszternek, aki azokat még aznap aláírta."
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
1 hónapja
lusta voltam, mert ahogy leirtam, atfutott az agyamon, hogy a KEHI az vmi mas, csak korabban sokan igy irtak, senki mast nem javitottak ki, ezert velelmeztem, hogy jo ...sztem nem az volt itt, hogy a KEHI tudta, hogy ez igy gaz.Nem lényeges kérdés, de nem először olvasom ezt itt, szóval muszáj okoskodnom. 😀 A KEHI a Kormányzati Ellenőrzés Hivatal, a Köztársasági Elnöki Hivatal a KEH.
csebi
Jughead
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
koziges tapasztalat alapjan sztem az lehetett az ugyrend, hogy az esetek 100%ban ha az igazsagugyminiszter nem javasolta a kegyelmet akkor csak azt keszitettek elo, hogy elutasitja.Az nekem nagyon furcsa lenne, ha OV szólt oda és ennek párton belül továbbra sincs semmilyen kibeszélése miután ez vezetett a választási vereséghez. És még továbbra is vezetőként tekint rá mindenki és nem pofázik kifele senki ebben az ügyben.
itt az tortent, hogy elkeszitettek mindkettot, vszge azert mert fentrol leszoltak, hogy mindkettore szukseg lehet, mert Novak meg nem tudja melyiket kell alairnia. viszont ez azt mutatja nekem is, hogy nem Balog amokfutasa volt ez hanem a Fonoke.
csebi
Ettől persze simán lehet, csak akkor még nagyobb szar az összes fideszes, mint eddig gondoltam.
1 hónapja
ja, de ha a javaslat törvényerőre emelkedik, akkor már abszolút indifferens lesz, hogy akar-e még ME lenniennyi erovel Orbanrol sem tudjuk, hogy akar-e meg miniszterelnok lenni ...nincs meg a pontos szövegezés, de a '90 óta eltelt időszak miniszterelnökei közül aki még él, az Viktor, Medgyessy, Gyurcsány és Bajnai, 2+, 4+ és 1+ és "szolgálati idővel". Medgyessy már öreg, Bajnai meg nem akar politizálni. Ferinek meg sosem hiszünk.elso feltetel igaz, masodik mar nem minden lehetosegre.akkor igaz, ha (1) nem lesz az elkövetkező négy évben előrehozott választás; és (2) 2030-ban nem Gyurcsányt választják meg.És legkorábban 8 év múlva tud csatlakozni hozzá valaki, ha egyáltalán.ez amugy elviekben nem igaz.
MC12
csebi
slowmotion
csak ugye MC nagyon kizart mkit, hogy csak OV meg Magyar lehet majd 8 ev mulva mikozben ez igy ebben a formaban nem igaz.
csebi
slowmotion
csebi
1 hónapja
sztem nem az volt itt, hogy a KEHI tudta, hogy ez igy gaz.Nem lényeges kérdés, de nem először olvasom ezt itt, szóval muszáj okoskodnom. 😀 A KEHI a Kormányzati Ellenőrzés Hivatal, a Köztársasági Elnöki Hivatal a KEH.
csebi
1 hónapja
Nincs publikálva, de nem állt meg 3-nálMár 3 halott van Tiszaújban.Ez az info honnan mert még sehol sem láttam publikálva
KeyG
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 hónapja
hang.hu/belfold/krausz-ferenc-az-mcc-foigazgatojat-es-a-mandiner-foszerkesztojet-kerte-fel-az-elvonal-alapitvany-felugyelobizottsagaba-188852Nem hiába büszke a nép a Nobel díjasokra 😉
1 hónapja
444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszulsztem nem az volt itt, hogy a KEHI tudta, hogy ez igy gaz.
Az van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.
Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.
A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.
Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.
Gyurma Pappa
koziges tapasztalat alapjan sztem az lehetett az ugyrend, hogy az esetek 100%ban ha az igazsagugyminiszter nem javasolta a kegyelmet akkor csak azt keszitettek elo, hogy elutasitja.
itt az tortent, hogy elkeszitettek mindkettot, vszge azert mert fentrol leszoltak, hogy mindkettore szukseg lehet, mert Novak meg nem tudja melyiket kell alairnia. viszont ez azt mutatja nekem is, hogy nem Balog amokfutasa volt ez hanem a Fonoke.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
telex.hu/belfold/2026/05/22/vedvonal-neven-halozatot-hoz-letre-a-fidesz-hogy-megvedje-az-embereket-az-uj-kormany-tulkapasaitol"Árad a gyűlölet", istenem...
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
ennyi erovel Orbanrol sem tudjuk, hogy akar-e meg miniszterelnok lenni ...nincs meg a pontos szövegezés, de a '90 óta eltelt időszak miniszterelnökei közül aki még él, az Viktor, Medgyessy, Gyurcsány és Bajnai, 2+, 4+ és 1+ és "szolgálati idővel". Medgyessy már öreg, Bajnai meg nem akar politizálni. Ferinek meg sosem hiszünk.elso feltetel igaz, masodik mar nem minden lehetosegre.akkor igaz, ha (1) nem lesz az elkövetkező négy évben előrehozott választás; és (2) 2030-ban nem Gyurcsányt választják meg.És legkorábban 8 év múlva tud csatlakozni hozzá valaki, ha egyáltalán.ez amugy elviekben nem igaz.
MC12
csebi
slowmotion
csak ugye MC nagyon kizart mkit, hogy csak OV meg Magyar lehet majd 8 ev mulva mikozben ez igy ebben a formaban nem igaz.
csebi
slowmotion
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Már 3 halott van Tiszaújban.Ez az info honnan mert még sehol sem láttam publikálva
KeyG
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszulnagyon kíváncsi leszek én arra, hogy hol köt ki a Zsolti bácsi ügy a koronatanú vallomását követően.
Az van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.
Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.
A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.
Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.
Gyurma Pappa
1 hónapja
Számomra az igazán érdekes kérdés az, hogy miért olyan fontos ember ez a K. Endre, hogy ilyen módon kellett kegyelmet kapnia?Valakinek az a becsípődése, hogy az erdélyi ember nem lehet bűnöző, mert az erdélyi magyarok felsőbbrendűek. És K. Endre gondolom addig sírt, míg meghallgatta, az, akinek ez az egyik becsípődése (a kertrendezés meg a régi kastélyok felújítása mellett).
Mikey

1 hónapja
444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszulSzámomra az igazán érdekes kérdés az, hogy miért olyan fontos ember ez a K. Endre, hogy ilyen módon kellett kegyelmet kapnia?
Az van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.
Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.
A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.
Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.
Gyurma Pappa
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
A végén kiderül, hogy Kónya Endréné volt élet-halál ura az elmúlt 16 évben.444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszulAztán mèg a vègèn Balog grál lovagkènt kerül ki ès ő tènyleg csak Lèvait (meg Novákot) vèdte hogy beleállt ès tartotta a hàtát 🤔🤨😏
Az van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.
Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.
A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.
Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.
Gyurma Pappa
dande2
1 hónapja
Már 3 halott van Tiszaújban.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 hónapja
Persze h ez is választások előtt, vééééééletlenül...hvg.hu/kkv/20260522_szeleromu-fejlesztes-nav-gyanus-adasvetel-nagy-marton-euroenergy-arrabona
1 hónapja
444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszulAztán mèg a vègèn Balog grál lovagkènt kerül ki ès ő tènyleg csak Lèvait (meg Novákot) vèdte hogy beleállt ès tartotta a hàtát 🤔🤨😏
Az van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.
Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.
A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.
Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.
Gyurma Pappa
1 hónapja
444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszulAz van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.
Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.
A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.
Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.

1 hónapja
Szerintem ezzel most ne poénkodjunk......honnan tudod h nem ok voltak?!!4444berobbant a tiszaujvarosi mol, egy ember elhunyt tobben serultek.Öt hete még az ukránok lettek volna
Kenny
slowmotion
YoungZeeZee
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png