Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

1 hónapja
topin New England Patriots 2 386
koziges tapasztalat alapjan sztem az lehetett az ugyrend, hogy az esetek 100%ban ha az igazsagugyminiszter nem javasolta a kegyelmet akkor csak azt keszitettek elo, hogy elutasitja.
itt az tortent, hogy elkeszitettek mindkettot, vszge azert mert fentrol leszoltak, hogy mindkettore szukseg lehet, mert Novak meg nem tudja melyiket kell alairnia. viszont ez azt mutatja nekem is, hogy nem Balog amokfutasa volt ez hanem a Fonoke.
csebi
Az nekem nagyon furcsa lenne, ha OV szólt oda és ennek párton belül továbbra sincs semmilyen kibeszélése miután ez vezetett a választási vereséghez. És még továbbra is vezetőként tekint rá mindenki és nem pofázik kifele senki ebben az ügyben.

Ettől persze simán lehet, csak akkor még nagyobb szar az összes fideszes, mint eddig gondoltam.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
És legkorábban 8 év múlva tud csatlakozni hozzá valaki, ha egyáltalán.
MC12
ez amugy elviekben nem igaz.
csebi
akkor igaz, ha (1) nem lesz az elkövetkező négy évben előrehozott választás; és (2) 2030-ban nem Gyurcsányt választják meg.
slowmotion
elso feltetel igaz, masodik mar nem minden lehetosegre.
csak ugye MC nagyon kizart mkit, hogy csak OV meg Magyar lehet majd 8 ev mulva mikozben ez igy ebben a formaban nem igaz.
csebi
nincs meg a pontos szövegezés, de a '90 óta eltelt időszak miniszterelnökei közül aki még él, az Viktor, Medgyessy, Gyurcsány és Bajnai, 2+, 4+ és 1+ és "szolgálati idővel". Medgyessy már öreg, Bajnai meg nem akar politizálni. Ferinek meg sosem hiszünk.
slowmotion
ennyi erovel Orbanrol sem tudjuk, hogy akar-e meg miniszterelnok lenni ...
csebi
ja, de ha a javaslat törvényerőre emelkedik, akkor már abszolút indifferens lesz, hogy akar-e még ME lenni
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 758
sztem nem az volt itt, hogy a KEHI tudta, hogy ez igy gaz.
csebi
Nem lényeges kérdés, de nem először olvasom ezt itt, szóval muszáj okoskodnom. 😀 A KEHI a Kormányzati Ellenőrzés Hivatal, a Köztársasági Elnöki Hivatal a KEH.
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 649
Már 3 halott van Tiszaújban.
KeyG
Ez az info honnan mert még sehol sem láttam publikálva
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Nincs publikálva, de nem állt meg 3-nál

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 hang.hu/belfold/krausz-ferenc-az-mcc-foigazgatojat-es-a-mandiner-foszerkesztojet-kerte-fel-az-elvonal-alapitvany-felugyelobizottsagaba-188852
Nem hiába büszke a nép a Nobel díjasokra 😉
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
 444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszul

Az van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.

Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.

A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.

Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.
Gyurma Pappa
sztem nem az volt itt, hogy a KEHI tudta, hogy ez igy gaz.

koziges tapasztalat alapjan sztem az lehetett az ugyrend, hogy az esetek 100%ban ha az igazsagugyminiszter nem javasolta a kegyelmet akkor csak azt keszitettek elo, hogy elutasitja.
itt az tortent, hogy elkeszitettek mindkettot, vszge azert mert fentrol leszoltak, hogy mindkettore szukseg lehet, mert Novak meg nem tudja melyiket kell alairnia. viszont ez azt mutatja nekem is, hogy nem Balog amokfutasa volt ez hanem a Fonoke.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
 telex.hu/belfold/2026/05/22/vedvonal-neven-halozatot-hoz-letre-a-fidesz-hogy-megvedje-az-embereket-az-uj-kormany-tulkapasaitol

"Árad a gyűlölet", istenem...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
És legkorábban 8 év múlva tud csatlakozni hozzá valaki, ha egyáltalán.
MC12
ez amugy elviekben nem igaz.
csebi
akkor igaz, ha (1) nem lesz az elkövetkező négy évben előrehozott választás; és (2) 2030-ban nem Gyurcsányt választják meg.
slowmotion
elso feltetel igaz, masodik mar nem minden lehetosegre.
csak ugye MC nagyon kizart mkit, hogy csak OV meg Magyar lehet majd 8 ev mulva mikozben ez igy ebben a formaban nem igaz.
csebi
nincs meg a pontos szövegezés, de a '90 óta eltelt időszak miniszterelnökei közül aki még él, az Viktor, Medgyessy, Gyurcsány és Bajnai, 2+, 4+ és 1+ és "szolgálati idővel". Medgyessy már öreg, Bajnai meg nem akar politizálni. Ferinek meg sosem hiszünk.
slowmotion
ennyi erovel Orbanrol sem tudjuk, hogy akar-e meg miniszterelnok lenni ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Már 3 halott van Tiszaújban.
KeyG
Ez az info honnan mert még sehol sem láttam publikálva

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 828
 444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszul

Az van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.

Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.

A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.

Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.
Gyurma Pappa
nagyon kíváncsi leszek én arra, hogy hol köt ki a Zsolti bácsi ügy a koronatanú vallomását követően.
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 040 — zászló zászló szív
Számomra az igazán érdekes kérdés az, hogy miért olyan fontos ember ez a K. Endre, hogy ilyen módon kellett kegyelmet kapnia?
Mikey
Valakinek az a becsípődése, hogy az erdélyi ember nem lehet bűnöző, mert az erdélyi magyarok felsőbbrendűek. És K. Endre gondolom addig sírt, míg meghallgatta, az, akinek ez az egyik becsípődése (a kertrendezés meg a régi kastélyok felújítása mellett).

1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 821
 444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszul

Az van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.

Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.

A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.

Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.
Gyurma Pappa
Számomra az igazán érdekes kérdés az, hogy miért olyan fontos ember ez a K. Endre, hogy ilyen módon kellett kegyelmet kapnia?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 895
 444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszul

Az van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.

Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.

A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.

Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.
Gyurma Pappa
Aztán mèg a vègèn Balog grál lovagkènt kerül ki ès ő tènyleg csak Lèvait (meg Novákot) vèdte hogy beleállt ès tartotta a hàtát 🤔🤨😏
dande2
A végén kiderül, hogy Kónya Endréné volt élet-halál ura az elmúlt 16 évben.
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 649
Már 3 halott van Tiszaújban.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 hónapja
Beki New York Jets 2 881
Persze h ez is választások előtt, vééééééletlenül...
 hvg.hu/kkv/20260522_szeleromu-fejlesztes-nav-gyanus-adasvetel-nagy-marton-euroenergy-arrabona
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
 444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszul

Az van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.

Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.

A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.

Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.
Gyurma Pappa
Aztán mèg a vègèn Balog grál lovagkènt kerül ki ès ő tènyleg csak Lèvait (meg Novákot) vèdte hogy beleállt ès tartotta a hàtát 🤔🤨😏
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 040 — zászló zászló szív
 444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszul

Az van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.

Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.

A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.

Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.

1 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 391 — Bears & Illinois fan
berobbant a tiszaujvarosi mol, egy ember elhunyt tobben serultek.
Kenny
Öt hete még az ukránok lettek volna
slowmotion
honnan tudod h nem ok voltak?!!4444
YoungZeeZee
Szerintem ezzel most ne poénkodjunk......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
És legkorábban 8 év múlva tud csatlakozni hozzá valaki, ha egyáltalán.
MC12
ez amugy elviekben nem igaz.
csebi
akkor igaz, ha (1) nem lesz az elkövetkező négy évben előrehozott választás; és (2) 2030-ban nem Gyurcsányt választják meg.
slowmotion
elso feltetel igaz, masodik mar nem minden lehetosegre.
csak ugye MC nagyon kizart mkit, hogy csak OV meg Magyar lehet majd 8 ev mulva mikozben ez igy ebben a formaban nem igaz.
csebi
nincs meg a pontos szövegezés, de a '90 óta eltelt időszak miniszterelnökei közül aki még él, az Viktor, Medgyessy, Gyurcsány és Bajnai, 2+, 4+ és 1+ és "szolgálati idővel". Medgyessy már öreg, Bajnai meg nem akar politizálni. Ferinek meg sosem hiszünk.
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/belfold/2026/05/22/mohacs-lazar-janos-lazarinfo-forum-roma-onkormanyzat-elnok/
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
És legkorábban 8 év múlva tud csatlakozni hozzá valaki, ha egyáltalán.
MC12
ez amugy elviekben nem igaz.
csebi
akkor igaz, ha (1) nem lesz az elkövetkező négy évben előrehozott választás; és (2) 2030-ban nem Gyurcsányt választják meg.
slowmotion
elso feltetel igaz, masodik mar nem minden lehetosegre.
csak ugye MC nagyon kizart mkit, hogy csak OV meg Magyar lehet majd 8 ev mulva mikozben ez igy ebben a formaban nem igaz.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
És legkorábban 8 év múlva tud csatlakozni hozzá valaki, ha egyáltalán.
MC12
ez amugy elviekben nem igaz.
csebi
akkor igaz, ha (1) nem lesz az elkövetkező négy évben előrehozott választás; és (2) 2030-ban nem Gyurcsányt választják meg.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
És legkorábban 8 év múlva tud csatlakozni hozzá valaki, ha egyáltalán.
MC12
ez amugy elviekben nem igaz.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 935 — The Mathematician
berobbant a tiszaujvarosi mol, egy ember elhunyt tobben serultek.
Kenny
 telex.hu/belfold/2026/05/22/suru-fust-gomolyog-tiszaujvarosnal-a-mol-vegyi-uzeme-gyulladhatott-ki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 895
berobbant a tiszaujvarosi mol, egy ember elhunyt tobben serultek.
Kenny
Öt hete még az ukránok lettek volna
slowmotion
honnan tudod h nem ok voltak?!!4444
YoungZeeZee
Mert már nem érnek rá, épp kormányoznak.