Politika
68 feliratkozó
1 hónapja
koziges tapasztalat alapjan sztem az lehetett az ugyrend, hogy az esetek 100%ban ha az igazsagugyminiszter nem javasolta a kegyelmet akkor csak azt keszitettek elo, hogy elutasitja.Az nekem nagyon furcsa lenne, ha OV szólt oda és ennek párton belül továbbra sincs semmilyen kibeszélése miután ez vezetett a választási vereséghez. És még továbbra is vezetőként tekint rá mindenki és nem pofázik kifele senki ebben az ügyben.
itt az tortent, hogy elkeszitettek mindkettot, vszge azert mert fentrol leszoltak, hogy mindkettore szukseg lehet, mert Novak meg nem tudja melyiket kell alairnia. viszont ez azt mutatja nekem is, hogy nem Balog amokfutasa volt ez hanem a Fonoke.
csebi
Ettől persze simán lehet, csak akkor még nagyobb szar az összes fideszes, mint eddig gondoltam.
1 hónapja
ja, de ha a javaslat törvényerőre emelkedik, akkor már abszolút indifferens lesz, hogy akar-e még ME lenniennyi erovel Orbanrol sem tudjuk, hogy akar-e meg miniszterelnok lenni ...nincs meg a pontos szövegezés, de a '90 óta eltelt időszak miniszterelnökei közül aki még él, az Viktor, Medgyessy, Gyurcsány és Bajnai, 2+, 4+ és 1+ és "szolgálati idővel". Medgyessy már öreg, Bajnai meg nem akar politizálni. Ferinek meg sosem hiszünk.elso feltetel igaz, masodik mar nem minden lehetosegre.akkor igaz, ha (1) nem lesz az elkövetkező négy évben előrehozott választás; és (2) 2030-ban nem Gyurcsányt választják meg.És legkorábban 8 év múlva tud csatlakozni hozzá valaki, ha egyáltalán.ez amugy elviekben nem igaz.
MC12
csebi
slowmotion
csak ugye MC nagyon kizart mkit, hogy csak OV meg Magyar lehet majd 8 ev mulva mikozben ez igy ebben a formaban nem igaz.
csebi
slowmotion
csebi
1 hónapja
sztem nem az volt itt, hogy a KEHI tudta, hogy ez igy gaz.Nem lényeges kérdés, de nem először olvasom ezt itt, szóval muszáj okoskodnom. 😀 A KEHI a Kormányzati Ellenőrzés Hivatal, a Köztársasági Elnöki Hivatal a KEH.
csebi
1 hónapja
Nincs publikálva, de nem állt meg 3-nálMár 3 halott van Tiszaújban.Ez az info honnan mert még sehol sem láttam publikálva
KeyG
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 hónapja
hang.hu/belfold/krausz-ferenc-az-mcc-foigazgatojat-es-a-mandiner-foszerkesztojet-kerte-fel-az-elvonal-alapitvany-felugyelobizottsagaba-188852Nem hiába büszke a nép a Nobel díjasokra 😉
1 hónapja
444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszulsztem nem az volt itt, hogy a KEHI tudta, hogy ez igy gaz.
Az van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.
Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.
A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.
Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.
Gyurma Pappa
koziges tapasztalat alapjan sztem az lehetett az ugyrend, hogy az esetek 100%ban ha az igazsagugyminiszter nem javasolta a kegyelmet akkor csak azt keszitettek elo, hogy elutasitja.
itt az tortent, hogy elkeszitettek mindkettot, vszge azert mert fentrol leszoltak, hogy mindkettore szukseg lehet, mert Novak meg nem tudja melyiket kell alairnia. viszont ez azt mutatja nekem is, hogy nem Balog amokfutasa volt ez hanem a Fonoke.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
telex.hu/belfold/2026/05/22/vedvonal-neven-halozatot-hoz-letre-a-fidesz-hogy-megvedje-az-embereket-az-uj-kormany-tulkapasaitol"Árad a gyűlölet", istenem...
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
ennyi erovel Orbanrol sem tudjuk, hogy akar-e meg miniszterelnok lenni ...nincs meg a pontos szövegezés, de a '90 óta eltelt időszak miniszterelnökei közül aki még él, az Viktor, Medgyessy, Gyurcsány és Bajnai, 2+, 4+ és 1+ és "szolgálati idővel". Medgyessy már öreg, Bajnai meg nem akar politizálni. Ferinek meg sosem hiszünk.elso feltetel igaz, masodik mar nem minden lehetosegre.akkor igaz, ha (1) nem lesz az elkövetkező négy évben előrehozott választás; és (2) 2030-ban nem Gyurcsányt választják meg.És legkorábban 8 év múlva tud csatlakozni hozzá valaki, ha egyáltalán.ez amugy elviekben nem igaz.
MC12
csebi
slowmotion
csak ugye MC nagyon kizart mkit, hogy csak OV meg Magyar lehet majd 8 ev mulva mikozben ez igy ebben a formaban nem igaz.
csebi
slowmotion
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Már 3 halott van Tiszaújban.Ez az info honnan mert még sehol sem láttam publikálva
KeyG
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszulnagyon kíváncsi leszek én arra, hogy hol köt ki a Zsolti bácsi ügy a koronatanú vallomását követően.
Az van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.
Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.
A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.
Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.
Gyurma Pappa
1 hónapja
Számomra az igazán érdekes kérdés az, hogy miért olyan fontos ember ez a K. Endre, hogy ilyen módon kellett kegyelmet kapnia?Valakinek az a becsípődése, hogy az erdélyi ember nem lehet bűnöző, mert az erdélyi magyarok felsőbbrendűek. És K. Endre gondolom addig sírt, míg meghallgatta, az, akinek ez az egyik becsípődése (a kertrendezés meg a régi kastélyok felújítása mellett).
Mikey

1 hónapja
444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszulSzámomra az igazán érdekes kérdés az, hogy miért olyan fontos ember ez a K. Endre, hogy ilyen módon kellett kegyelmet kapnia?
Az van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.
Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.
A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.
Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.
Gyurma Pappa
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
A végén kiderül, hogy Kónya Endréné volt élet-halál ura az elmúlt 16 évben.444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszulAztán mèg a vègèn Balog grál lovagkènt kerül ki ès ő tènyleg csak Lèvait (meg Novákot) vèdte hogy beleállt ès tartotta a hàtát 🤔🤨😏
Az van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.
Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.
A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.
Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.
Gyurma Pappa
dande2
1 hónapja
Már 3 halott van Tiszaújban.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 hónapja
Persze h ez is választások előtt, vééééééletlenül...hvg.hu/kkv/20260522_szeleromu-fejlesztes-nav-gyanus-adasvetel-nagy-marton-euroenergy-arrabona
1 hónapja
444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszulAztán mèg a vègèn Balog grál lovagkènt kerül ki ès ő tènyleg csak Lèvait (meg Novákot) vèdte hogy beleállt ès tartotta a hàtát 🤔🤨😏
Az van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.
Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.
A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.
Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.
Gyurma Pappa
1 hónapja
444.hu/2026/05/22/a-sandor-palotaban-lattak-hogy-novak-amokfutasra-keszulAz van, hogy TÉNYLEG mindenki tudta, hogy ez gáz.
Igazából MP már csak egy kávét kér. A Fidesznek nincs jó válasz, a parlamenti vizsgálóbizottsággal évekig fenn lehet tartani még ezt az ügyet.
A Fidesz, mint párt, minden kétséget kizáróan, megszűnt létezni. Jelenleg ezen az ügyön, és annak valós indokainak titokba tartásán Orbán Viktor politikai jövője múlik, így ne legyen kétség, az életben nem fog kiderül semmi, hacsak Novák nem lesz elég bátor (kétlem). Ha Balog lenne a főhunyó, már réges-régen bedobták volna a busz alá.
Egészen hihetetlen, nagyon remélem, hogy valamiért legalább megérte valakinek. Mert ha még az sem, akkor annál is nagyobb amatőrök ezek a papírdiktátorok, mint gondoltam.

1 hónapja
Szerintem ezzel most ne poénkodjunk......honnan tudod h nem ok voltak?!!4444berobbant a tiszaujvarosi mol, egy ember elhunyt tobben serultek.Öt hete még az ukránok lettek volna
Kenny
slowmotion
YoungZeeZee
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
nincs meg a pontos szövegezés, de a '90 óta eltelt időszak miniszterelnökei közül aki még él, az Viktor, Medgyessy, Gyurcsány és Bajnai, 2+, 4+ és 1+ és "szolgálati idővel". Medgyessy már öreg, Bajnai meg nem akar politizálni. Ferinek meg sosem hiszünk.elso feltetel igaz, masodik mar nem minden lehetosegre.akkor igaz, ha (1) nem lesz az elkövetkező négy évben előrehozott választás; és (2) 2030-ban nem Gyurcsányt választják meg.És legkorábban 8 év múlva tud csatlakozni hozzá valaki, ha egyáltalán.ez amugy elviekben nem igaz.
MC12
csebi
slowmotion
csak ugye MC nagyon kizart mkit, hogy csak OV meg Magyar lehet majd 8 ev mulva mikozben ez igy ebben a formaban nem igaz.
csebi
1 hónapja
elso feltetel igaz, masodik mar nem minden lehetosegre.akkor igaz, ha (1) nem lesz az elkövetkező négy évben előrehozott választás; és (2) 2030-ban nem Gyurcsányt választják meg.És legkorábban 8 év múlva tud csatlakozni hozzá valaki, ha egyáltalán.ez amugy elviekben nem igaz.
MC12
csebi
slowmotion
csak ugye MC nagyon kizart mkit, hogy csak OV meg Magyar lehet majd 8 ev mulva mikozben ez igy ebben a formaban nem igaz.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
akkor igaz, ha (1) nem lesz az elkövetkező négy évben előrehozott választás; és (2) 2030-ban nem Gyurcsányt választják meg.És legkorábban 8 év múlva tud csatlakozni hozzá valaki, ha egyáltalán.ez amugy elviekben nem igaz.
MC12
csebi
1 hónapja
És legkorábban 8 év múlva tud csatlakozni hozzá valaki, ha egyáltalán.ez amugy elviekben nem igaz.
MC12
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
berobbant a tiszaujvarosi mol, egy ember elhunyt tobben serultek.telex.hu/belfold/2026/05/22/suru-fust-gomolyog-tiszaujvarosnal-a-mol-vegyi-uzeme-gyulladhatott-ki
Kenny
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Mert már nem érnek rá, épp kormányoznak.honnan tudod h nem ok voltak?!!4444berobbant a tiszaujvarosi mol, egy ember elhunyt tobben serultek.Öt hete még az ukránok lettek volna
Kenny
slowmotion
YoungZeeZee