Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

1 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 391 — Bears & Illinois fan
Nyilván lehetne létjogosultsága, ha mondjuk egy kalapba menne be és oda pályázhatnának a kisebb, vagy rosszabbul menő önkormányzatok, meg persze ha úgy lenne kiszámolva, hogy nem fogja vissza a nagyobb városokat a fejlődésben (az alap feladatok ellátásáról már nem is beszélve)...
StormST
a nagyvárosokat fejlődésben való visszafogás sem ördögtől való ám. mert így néptelenedik el a vidék.
rva
Vissza kell terelni a népeket kapálni, ha kell, erőszakkal, nehogymár ők döntsék el, hol akarnak élni 😀
Komolyan, fejlődésben visszafogás, csak azért, mert falun kevesebben élnek? Az miért baj egyáltalán?
ender1112
Remek, kezdődjön a vidéki-urbánus vita - level 1225.....😊

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 391 — Bears & Illinois fan
Nyilván lehetne létjogosultsága, ha mondjuk egy kalapba menne be és oda pályázhatnának a kisebb, vagy rosszabbul menő önkormányzatok, meg persze ha úgy lenne kiszámolva, hogy nem fogja vissza a nagyobb városokat a fejlődésben (az alap feladatok ellátásáról már nem is beszélve)...
StormST
a nagyvárosokat fejlődésben való visszafogás sem ördögtől való ám. mert így néptelenedik el a vidék.
rva
Szerintem a középutat kéne ebben is megtalálni, mert ha csak a vidéket tolod, akkor szembe fogod állítani a két réteget egymással, ami sok jóra nem vezet, társadalmi és politikai szempontból se. Szerintem pl. a vidék elnéptelenedésében sokkal fontosabb szerepe van a tömegközlekedésnek, mint annak, hogy szebb lesz-e a művház, de sok ágon el lehet ezt a témát vinni...
StormST
Ne vicceljünk már, a munkahelyek hiányának van a legnagyobb köze. Ha van munkahely, van közlekedés is hozzá. Elképesztő, hogy mennyire nincs munkahely vidéken és itt nemcsak a 50 fős zsákfaluról van szó, hanem városokról is.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Nyilván lehetne létjogosultsága, ha mondjuk egy kalapba menne be és oda pályázhatnának a kisebb, vagy rosszabbul menő önkormányzatok, meg persze ha úgy lenne kiszámolva, hogy nem fogja vissza a nagyobb városokat a fejlődésben (az alap feladatok ellátásáról már nem is beszélve)...
StormST
a nagyvárosokat fejlődésben való visszafogás sem ördögtől való ám. mert így néptelenedik el a vidék.
rva
Vissza kell terelni a népeket kapálni, ha kell, erőszakkal, nehogymár ők döntsék el, hol akarnak élni 😀
Komolyan, fejlődésben visszafogás, csak azért, mert falun kevesebben élnek? Az miért baj egyáltalán?
1 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 547
Na hát akkor 8 éves maximalizálás benyújtva. A vizsgálóbizottságok előtt megjelenni kötelező és valamennyi devizahiteles peres és nemperes eljárás leállítva (per felfüggesztve, Vh szünetel) a DH törvények felülvizsgálatáig.
Jughead
Az unikális jogalkotás nem állt meg a Fidesz a távozásával 😊 a hozzánk hasonló politikai kultúrájú országokban ilyen nem létezik, mert önmagában - hülyeség. Ezt nem így szokás kezelni, hanem kompletten, ha 8 év, akkor szélesebb jogkör kell neki, mint mondjuk a franciáknàl vagy az USA-ban és akkor nem kell közt elnök, de ha szélesebb a jogkör, akkor más típusú parlament kell. Ez így önmagában parasztvakítás, meg a prolihergelés kielégítése, hogy OV nem lehet többet miniszterelnök, nyehehhee. No mindegy.
MC12
a sok erősen 2/3 parlamenti erőviszonyok után centralizált miniszterelnöki model müködik már nálunk, miért is baj ha egy szimbolikus politikai zászlólengetés történik? gondolom tesznek majd mögé részleteket is, amúgy érdekes hogy téged rögtön felhergeltek vele 😊
proli vagy vakított paraszt vagy netán?
Josszi
Engem ugyan nem hergeltek fel, ritkán vált ki belőlem érzelmeket a politika, szakmai ártalom.
Annyit írtam, hogy önmagában ennek semmi értelme, nincs történeti előzménye se itthon, se máshol, nem passzol semmilyen politikai rendszerbe, elméletbe, filozófiába, állammodellbe. Gombhoz varrunk egy zsiráfot.
MC12
Ugyanilyen jellegu jogalkotasra fel eve az lett volna a melyelemzes, hogy “well well, igen, lehet, hogy problemas egyeseknek, visithat az Eu is, de a politikai hasznossaga megkerdojelezhetetlen; lehet sipakolni ellene, de erre kapott Orban Viktor felhatalmazast es maradektalanul teljesiti a valasztoi akaratot”.
dankodavid
Épp ezt írtam, köszönöm a megerősítést 😊 ennek csak politikai hasznossága van, minden más szempontból zsiráf. Nem mondtam, hogy nem hasznos, nem ügyes, nem szükséges akár, a Tisza szempontjából, sőt, az.
Ahogy a kekva-államosítással nincs bajom - mondjuk ez már nyilvánvaló volt az osztalékok halasztásánál - mert ez a modell egyrészt testidegen volt a magyar felsőoktatástól, másrészt teljesen nyilvánvaló politikai képződmény volt, harmadrészt jogilag se volt teljesen rendben, tehát nehéz érvelni a kekvák beszántása ellen, ha valaki akarna is, úgy elég nehéz érvelni az Orbán-fóbián kívül bármi értelmes magyarázattal a két ciklus mellett - úgy, hogy minden mást ugyanígy hagytak. .

Én híve vagyok a cikluskorlátozásnak, nem hiszem, hogy a népszuverenitás indokolatlan korlátozása lenne, hogy valakit nem lehet háromszor megválasztani - habár, ez péntek este a kocsmában tökélétes téma lesz - de ha ez a modell, akkor a modellhez tartozó többi elem is kell, különben csak filmszínház. Ennyit állítottam. De lesz több éves alkotmányozási procedúra, majd írok a Működő és Emberséges Magyarország Intézetnek az ötleteimmel 😊

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 938 — The Mathematician
Jambi X Pogi

 youtu.be/ieOL3Ab6I70?is=zD_mm0p3qsGi8mV4

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Nyilván lehetne létjogosultsága, ha mondjuk egy kalapba menne be és oda pályázhatnának a kisebb, vagy rosszabbul menő önkormányzatok, meg persze ha úgy lenne kiszámolva, hogy nem fogja vissza a nagyobb városokat a fejlődésben (az alap feladatok ellátásáról már nem is beszélve)...
StormST
a nagyvárosokat fejlődésben való visszafogás sem ördögtől való ám. mert így néptelenedik el a vidék.
rva
Szerintem a középutat kéne ebben is megtalálni, mert ha csak a vidéket tolod, akkor szembe fogod állítani a két réteget egymással, ami sok jóra nem vezet, társadalmi és politikai szempontból se. Szerintem pl. a vidék elnéptelenedésében sokkal fontosabb szerepe van a tömegközlekedésnek, mint annak, hogy szebb lesz-e a művház, de sok ágon el lehet ezt a témát vinni...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 041 — zászló zászló szív
Ez az ukrán import tilalommal kapcsolatos bénázás megint nagy blama. Ha tegnap Gulyás Gergőék nem nyújtanak be egy törvényjavaslatot ennek meghosszabbítására, akkor mikor tűnik ez fel nekik?

Bóna Szabolcs meg már a Fideszre mutogat, hogy nekik senki nem szólt, hogy ez megszűnik a veszélyhelyzettel. Oké, lehet azt mondani, hogy illett volna szólni, de attól még több, mint egy hónapja nyertek, hogy nem sikerült ezt észrevenni?
Jughead
Azt a kérdést fel lehet tenni, hogy a "magyar gazdák" az csak a földmíveseket takarja? Mongyuk az állattenyésztőket nem? Évek óta súlyos aszályhelyzeben nyilván ésszerű fenntartani a kurva magas gabonaárakat? Igen vagy nem? Melyik kezedet a harapod meg?
sutianap
Magát a szakmai részét nem tudom, nem is akarok belemenni, de ha a Tisza ezt fennakarja tartani vagy akár csak mérlegelni akarja a fenntartást/változtatást, akkor se mutat jól, hogy hoppá erről elfelejtettünk rendelkezni, de nem mi vagyunk a hibásak, hanem a Fidesz, mert nem szóltak.
Jughead
Igazából nem ezt mondja. De ennek a politikai súlya gyakorlatilag 0.

Az import tilalomnak is 0 értéke van, amikor a magyar ipari lisztek igen nagy %-a ukrán gabonából van, csak már őrölve, románokon vagy még olcsóbban a szerbeken keresztül kerül be a magyar piacra. Hogy tudja nevetségesen olcsón adni a hard diszkont a lisztet? Miért van, hogy az ipari szinten készülő (ugyan nem bio) minőségi kenyérliszt is kétszer annyiba kerül, mint a Nagyi vagy a GyermelyI? Ezért, többek között.

Szóval akkor az egyik üzletág, amivel egészen képben vagyok, azok a kézműves pékségek: azt gondolom, hogy jelenleg a kövön őrült liszt meg a biolisztek annyira mocskos mód drágák, hogy ha ezen az áron kerülne bele a liszt a aldis kenyérbe, akkor égne a határ, mert nem lenne 2000 Ft-nál olcsóbb a kenyér kilója.

És ezzel nincs igazából semmi baj, a fogyasztó jól jár a végén. Amit sutianap ír, az pedig egészen felháborító helyzet.

1 hónapja
rva 4 706 — Me for President!
Nyilván lehetne létjogosultsága, ha mondjuk egy kalapba menne be és oda pályázhatnának a kisebb, vagy rosszabbul menő önkormányzatok, meg persze ha úgy lenne kiszámolva, hogy nem fogja vissza a nagyobb városokat a fejlődésben (az alap feladatok ellátásáról már nem is beszélve)...
StormST
a nagyvárosokat fejlődésben való visszafogás sem ördögtől való ám. mert így néptelenedik el a vidék.
1 hónapja
rva 4 706 — Me for President!
Ez az ukrán import tilalommal kapcsolatos bénázás megint nagy blama. Ha tegnap Gulyás Gergőék nem nyújtanak be egy törvényjavaslatot ennek meghosszabbítására, akkor mikor tűnik ez fel nekik?

Bóna Szabolcs meg már a Fideszre mutogat, hogy nekik senki nem szólt, hogy ez megszűnik a veszélyhelyzettel. Oké, lehet azt mondani, hogy illett volna szólni, de attól még több, mint egy hónapja nyertek, hogy nem sikerült ezt észrevenni?
Jughead
Azt a kérdést fel lehet tenni, hogy a "magyar gazdák" az csak a földmíveseket takarja? Mongyuk az állattenyésztőket nem? Évek óta súlyos aszályhelyzeben nyilván ésszerű fenntartani a kurva magas gabonaárakat? Igen vagy nem? Melyik kezedet a harapod meg?
sutianap
Magát a szakmai részét nem tudom, nem is akarok belemenni, de ha a Tisza ezt fennakarja tartani vagy akár csak mérlegelni akarja a fenntartást/változtatást, akkor se mutat jól, hogy hoppá erről elfelejtettünk rendelkezni, de nem mi vagyunk a hibásak, hanem a Fidesz, mert nem szóltak.
Jughead
én gondolkoztam ezen, hogy egy pártnak, aki készül arra, hogy kormányozzon, mennyire kell felkészültnek lennie arra, hogy tényleg hatalomra jut.
az a kesze-kusza, toldozott foldozott rendeleti kormányzás, ami eddig volt (kiszámíthatóság FTW) nyilván nem könnyítette meg a rendes felkészülést, de vannak dolgok (és ez most szerintem olyan) amikor csendben el kell vállalni, hogy nagy volt a kabát.
nekem nem tetszik, hogy visszafelé mutogatunk, amikor a Fidesz jó ütemérzékkel kihasznál egy lehetőséget. tetszettek volna rendesen átnézni mindent, április 14 óta volt idő rá.
más kérdés persze, hogy itt napokról van szó, annyi gabona el se tudott indulni, ami érdemben döntené meg a magyar mezőgazdaságot, nemhogy ide ért volna. arról nem is beszélve ugye, amit sutianap ír, azért az állattenyésztésben és/vagy a pékeknek úgy nemzetgazdaságilag nem annyira rossz az olcsó gabona.
1 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 2 634
Na hát akkor 8 éves maximalizálás benyújtva. A vizsgálóbizottságok előtt megjelenni kötelező és valamennyi devizahiteles peres és nemperes eljárás leállítva (per felfüggesztve, Vh szünetel) a DH törvények felülvizsgálatáig.
Jughead
Az unikális jogalkotás nem állt meg a Fidesz a távozásával 😊 a hozzánk hasonló politikai kultúrájú országokban ilyen nem létezik, mert önmagában - hülyeség. Ezt nem így szokás kezelni, hanem kompletten, ha 8 év, akkor szélesebb jogkör kell neki, mint mondjuk a franciáknàl vagy az USA-ban és akkor nem kell közt elnök, de ha szélesebb a jogkör, akkor más típusú parlament kell. Ez így önmagában parasztvakítás, meg a prolihergelés kielégítése, hogy OV nem lehet többet miniszterelnök, nyehehhee. No mindegy.
MC12
a sok erősen 2/3 parlamenti erőviszonyok után centralizált miniszterelnöki model müködik már nálunk, miért is baj ha egy szimbolikus politikai zászlólengetés történik? gondolom tesznek majd mögé részleteket is, amúgy érdekes hogy téged rögtön felhergeltek vele 😊
proli vagy vakított paraszt vagy netán?
Josszi
Engem ugyan nem hergeltek fel, ritkán vált ki belőlem érzelmeket a politika, szakmai ártalom.
Annyit írtam, hogy önmagában ennek semmi értelme, nincs történeti előzménye se itthon, se máshol, nem passzol semmilyen politikai rendszerbe, elméletbe, filozófiába, állammodellbe. Gombhoz varrunk egy zsiráfot.
MC12
Ugyanilyen jellegu jogalkotasra fel eve az lett volna a melyelemzes, hogy “well well, igen, lehet, hogy problemas egyeseknek, visithat az Eu is, de a politikai hasznossaga megkerdojelezhetetlen; lehet sipakolni ellene, de erre kapott Orban Viktor felhatalmazast es maradektalanul teljesiti a valasztoi akaratot”.



Nem felejtunk.

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
1 hónapja
Beki New York Jets 2 882
 24.hu/belfold/2026/05/21/kutya-part-birosag-tamogatas-tamadas/
Vastag bor van a pofajukon, de ilyen az amikor egy semmire sem valo kamu part agyhalottaival szembe jott a valosag.
Remelem minden centet bevasalnak rajtuk.
Beki
“Megtámadjuk, még nem tudjuk, milyen indokkal (narrátor: hisz nincs semmilyen valós és jogos indok, játékszabályok ismertek voltak), de megtámadjuk!”
Óriási bm3g 😀
Elhasználták az adófizetők pénzét, hogy aztán ezt vissza próbálják fizetni az adófizető szimpatizánsok pénzével.
Nincs olyan “befektetés”, ami zeró kockázattal jár…
Lehet ők azt hitték..

bogjosi
Főleg amire használták az adófizetők pénzét ezek a beképzelt senkiháziak. Nagyon remélem h a sors elkalapálja őket érte rendesen.

Egy kérdés ehhez: ha nem tudják ugye visszafizetni, ergo párton nem tudják bevasalni, akkor utána honnan próbálhatja hatóség?
1 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 945
ez tényleg ennyire gecihülye?

 444.hu/2026/05/21/bencsik-andras-szerint-k-endre-a-latszatok-aldozata-egy-jo-szandeku-es-jo-ember-volt-aki-special-vedte-a-gyerekeket
deyell
Örök klasszikus idézzek: "Itt mindenki hülye? - Itt! Mindenki!"

De b@zd meg ezek a végén Andy bácsit is és vásárhelyit is felszentelik! Bencsik Bandi bácsi is biztos sűrű látogatja volt a Szőlő utcának. Még végén a sértetteknek kell bocsánatot kérnie tőlük. Komolyan beszarok
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 860 — Sworn to the Dark
ez tényleg ennyire gecihülye?

 444.hu/2026/05/21/bencsik-andras-szerint-k-endre-a-latszatok-aldozata-egy-jo-szandeku-es-jo-ember-volt-aki-special-vedte-a-gyerekeket

built for this shit

1 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 895 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez az ukrán import tilalommal kapcsolatos bénázás megint nagy blama. Ha tegnap Gulyás Gergőék nem nyújtanak be egy törvényjavaslatot ennek meghosszabbítására, akkor mikor tűnik ez fel nekik?

Bóna Szabolcs meg már a Fideszre mutogat, hogy nekik senki nem szólt, hogy ez megszűnik a veszélyhelyzettel. Oké, lehet azt mondani, hogy illett volna szólni, de attól még több, mint egy hónapja nyertek, hogy nem sikerült ezt észrevenni?
Jughead
Azt a kérdést fel lehet tenni, hogy a "magyar gazdák" az csak a földmíveseket takarja? Mongyuk az állattenyésztőket nem? Évek óta súlyos aszályhelyzeben nyilván ésszerű fenntartani a kurva magas gabonaárakat? Igen vagy nem? Melyik kezedet a harapod meg?
sutianap
Magát a szakmai részét nem tudom, nem is akarok belemenni, de ha a Tisza ezt fennakarja tartani vagy akár csak mérlegelni akarja a fenntartást/változtatást, akkor se mutat jól, hogy hoppá erről elfelejtettünk rendelkezni, de nem mi vagyunk a hibásak, hanem a Fidesz, mert nem szóltak.
Jughead
Az a hibás aki éveken keresztül rendeleti kormányzást vitt, mindenféle társadalmi egyeztetés nélkül - Sanyi. Persze, hogy rázúdul, de a faszkodást be kellett fejezni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Ez az ukrán import tilalommal kapcsolatos bénázás megint nagy blama. Ha tegnap Gulyás Gergőék nem nyújtanak be egy törvényjavaslatot ennek meghosszabbítására, akkor mikor tűnik ez fel nekik?

Bóna Szabolcs meg már a Fideszre mutogat, hogy nekik senki nem szólt, hogy ez megszűnik a veszélyhelyzettel. Oké, lehet azt mondani, hogy illett volna szólni, de attól még több, mint egy hónapja nyertek, hogy nem sikerült ezt észrevenni?
Jughead
Azt a kérdést fel lehet tenni, hogy a "magyar gazdák" az csak a földmíveseket takarja? Mongyuk az állattenyésztőket nem? Évek óta súlyos aszályhelyzeben nyilván ésszerű fenntartani a kurva magas gabonaárakat? Igen vagy nem? Melyik kezedet a harapod meg?
sutianap
Magát a szakmai részét nem tudom, nem is akarok belemenni, de ha a Tisza ezt fennakarja tartani vagy akár csak mérlegelni akarja a fenntartást/változtatást, akkor se mutat jól, hogy hoppá erről elfelejtettünk rendelkezni, de nem mi vagyunk a hibásak, hanem a Fidesz, mert nem szóltak.
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 714 — Vikings fan
Teszem hozzá, ez a 8 éves dolog addig nem sokat ér, amíg nem írják át a választási törvényt, mert jelen állás szerint a következőn ugyanolyan könnyen visszajöhet a fidesz 2/3-al, aztán még a miniszterelnök megválasztása előtt eltörlik a törvényt azon melegében. Nyilván itt most választási elméletről beszélek, nem a fidesz jelenlegi erejéről...
StormST
(majdnem) minden pártnak van a választásokon miniszterelnök-jelöltje, fura lenne olyannal kampányolni, aki a hatályos törvények szerint illegitim 😊
Go Vikings!
Háborúval is lehetett, meg másik ország miniszterelnökével, szóval szerintem pont beleillene a sorba...
StormST
Tudom, hogy még él a Fidesz PTSD.
1. De ne ez legyen a kiindulópont.
2. Egyik sem volt “szép”, de egyik sem volt illegitim.
Toca
1. Miért ne ez lenne a kiindulópont amikor egy jövőbeli fidesz kampányról beszélünk?
2. Jó, akkor mit gondolsz a kamu Tisza programos plakátozásról? Az pl. simán illegitim volt.
StormST
Szerintem törvényt nem sértettek vele. De ha igen akkor is látod mi lett az eredménye.
Próbáljanak illegitim módszerrel kampányolni én ezért imátkozom mert így lesznek 10 majd 5% párt.

Kiindulópontként arról beszélek, csináltak valamit ami eddig jól muzsikált(12-14 évig), viszont utána megbukott.
Lehet aggódni miatta, hogy jaj majd megint ezt csinálják és visszajönnek, de ez az elmúlt két év rossz következtetése és ha csinálják akkor inkább a Tisza 2/3 a reális.
1 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 895 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez az ukrán import tilalommal kapcsolatos bénázás megint nagy blama. Ha tegnap Gulyás Gergőék nem nyújtanak be egy törvényjavaslatot ennek meghosszabbítására, akkor mikor tűnik ez fel nekik?

Bóna Szabolcs meg már a Fideszre mutogat, hogy nekik senki nem szólt, hogy ez megszűnik a veszélyhelyzettel. Oké, lehet azt mondani, hogy illett volna szólni, de attól még több, mint egy hónapja nyertek, hogy nem sikerült ezt észrevenni?
Jughead
Azt a kérdést fel lehet tenni, hogy a "magyar gazdák" az csak a földmíveseket takarja? Mongyuk az állattenyésztőket nem? Évek óta súlyos aszályhelyzeben nyilván ésszerű fenntartani a kurva magas gabonaárakat? Igen vagy nem? Melyik kezedet a harapod meg?

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Ez az ukrán import tilalommal kapcsolatos bénázás megint nagy blama. Ha tegnap Gulyás Gergőék nem nyújtanak be egy törvényjavaslatot ennek meghosszabbítására, akkor mikor tűnik ez fel nekik?

Bóna Szabolcs meg már a Fideszre mutogat, hogy nekik senki nem szólt, hogy ez megszűnik a veszélyhelyzettel. Oké, lehet azt mondani, hogy illett volna szólni, de attól még több, mint egy hónapja nyertek, hogy nem sikerült ezt észrevenni?
1 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 895 — capitaine du château de Vienne 1487
Orbán Balázs aggódik a magyarországi demokrácia miatt. Jaj nekem, hirtelen miatt önérzetes lett ő is.
Mikey
A kis önérzetes latol 😀
KB23
You down with MCC?

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
1 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 945
Orbán Balázs aggódik a magyarországi demokrácia miatt. Jaj nekem, hirtelen miatt önérzetes lett ő is.
Mikey
A kis önérzetes latol 😀
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 821
Orbán Balázs aggódik a magyarországi demokrácia miatt. Jaj nekem, hirtelen milyen önérzetes lett ő is.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
 24.hu/belfold/2026/05/21/kutya-part-birosag-tamogatas-tamadas/
Vastag bor van a pofajukon, de ilyen az amikor egy semmire sem valo kamu part agyhalottaival szembe jott a valosag.
Remelem minden centet bevasalnak rajtuk.
Beki
“Megtámadjuk, még nem tudjuk, milyen indokkal (narrátor: hisz nincs semmilyen valós és jogos indok, játékszabályok ismertek voltak), de megtámadjuk!”
Óriási bm3g 😀
Elhasználták az adófizetők pénzét, hogy aztán ezt vissza próbálják fizetni az adófizető szimpatizánsok pénzével.
Nincs olyan “befektetés”, ami zeró kockázattal jár…
Lehet ők azt hitték..

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Teszem hozzá, ez a 8 éves dolog addig nem sokat ér, amíg nem írják át a választási törvényt, mert jelen állás szerint a következőn ugyanolyan könnyen visszajöhet a fidesz 2/3-al, aztán még a miniszterelnök megválasztása előtt eltörlik a törvényt azon melegében. Nyilván itt most választási elméletről beszélek, nem a fidesz jelenlegi erejéről...
StormST
(majdnem) minden pártnak van a választásokon miniszterelnök-jelöltje, fura lenne olyannal kampányolni, aki a hatályos törvények szerint illegitim 😊
Go Vikings!
Háborúval is lehetett, meg másik ország miniszterelnökével, szóval szerintem pont beleillene a sorba...
StormST
Tudom, hogy még él a Fidesz PTSD.
1. De ne ez legyen a kiindulópont.
2. Egyik sem volt “szép”, de egyik sem volt illegitim.
Toca
1. Miért ne ez lenne a kiindulópont amikor egy jövőbeli fidesz kampányról beszélünk?
2. Jó, akkor mit gondolsz a kamu Tisza programos plakátozásról? Az pl. simán illegitim volt.

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Beki New York Jets 2 882
 24.hu/belfold/2026/05/21/kutya-part-birosag-tamogatas-tamadas/
Vastag bor van a pofajukon, de ilyen az amikor egy semmire sem valo kamu part agyhalottaival szembe jott a valosag.
Remelem minden centet bevasalnak rajtuk.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
 444.hu/2026/05/20/a-kormany-belenyul-a-ner-parhuzamos-valosagaba-visszaveszik-a-kiszervezett-kekva-kat

Igen! Igen! Igen!

Én nagyon elégedett vagyok a kormány első egy hetével.
Gyurma Pappa
Ja erről nem esik szó miközben az OV kizárásáról megy a vita.
Ez egy nagyon fontos első lepes.
Én is örülök h ezt előre vettek.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.