Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

1 hónapja
VanillaSky 1 696
Na a Parlament honlapján úgy látom elkezdődik a jogalkotási dömping. 😀
Jughead
Itt fog először megmutatkozni, hogy a facebookon túlnőni is képesek vagy a közösségi médiás szereplésekkel kimerül a tudomány.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Na a Parlament honlapján úgy látom elkezdődik a jogalkotási dömping. 😀
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 948 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a lengyel látogatás jó taktikai húzás volt. Kapóra jön mindkét félnek, jók a gesztusok, a visegrádi együttműködés felélesztésének is jót tehet. És közben kiváló paraván, ami elfedi a kormányalakítás kezdeti napjainak döcögőit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Csak mert tegnap téma volt itt:

 telex.hu/belfold/2026/05/20/szolidaritasi-hozzajarulas-haladek-budapest-fovaros-magyar-kormany-kiss-ambrus-karacsony-gergely?
Jughead
milyen kegyes ...
csebi
Karácsony Gergőék egyébként 2027-től szeretnének változtatni a szolidaritási hozzájárulás mértékén, idén ehhez már nem nyúlnának.
Jughead
mondjuk picit tavolabb kerultunk attol a program igerettol, hogy csokkenteni kell a merteket azzal, hogy atalakitjuk a rendszert. utobbi nem egyenlo az elobbivel.
csebi
Hát most az, hogy Karácsonyék mit szeretnének nem feltétlenül jelenti azt, hogy MP-ék és a többi önkormányzat is ezt szeretné. 😀

Szimplán csak vicces KariGeri helyezkedése, aki eddig azzal kampányolt folyamatosan, hogy csőd van, majd a kormányváltás után már oké ezen már nem kell idén változtatni, de jövőre azért jó lenne csökkenteni.
Jughead
azert ez nem teljesen igy van, erdemesen telex-en tul is olvasni. volt mar arrol is korabban szo, talan epp KG mondta, hogy ok mar ki is talaltak vmi megoldast erre. raadasul KG a valasztas utan is azt mondta, hogy ha most levonjak akkor nem tudnak bereket fizetni, es ezert is mondta, hogy kell vmi megallapodas. most ez a 60 nap eppen arra jo, hogy ezt a megoldast megtalaljak.

 infostart.hu/belfold/2026/05/20/szolidaritasi-ado-targyalasok-kezdodnek-feny-az-alagut-vegen-a-kormany-es-az-onkormanyzatok-kozott#
csebi
lehet ördögtől való vagyok, de a szolidaritási adónak - helyesen, jól kitalálva és beszedve - lenne (van) értelme.
az, hogy büntiként használta a Fikusz a nembaráti önkormányzatok ellen, az más tészta.
rva
Nyilván lehetne létjogosultsága, ha mondjuk egy kalapba menne be és oda pályázhatnának a kisebb, vagy rosszabbul menő önkormányzatok, meg persze ha úgy lenne kiszámolva, hogy nem fogja vissza a nagyobb városokat a fejlődésben (az alap feladatok ellátásáról már nem is beszélve)...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
rva 4 706 — Me for President!
Csak mert tegnap téma volt itt:

 telex.hu/belfold/2026/05/20/szolidaritasi-hozzajarulas-haladek-budapest-fovaros-magyar-kormany-kiss-ambrus-karacsony-gergely?
Jughead
milyen kegyes ...
csebi
Karácsony Gergőék egyébként 2027-től szeretnének változtatni a szolidaritási hozzájárulás mértékén, idén ehhez már nem nyúlnának.
Jughead
mondjuk picit tavolabb kerultunk attol a program igerettol, hogy csokkenteni kell a merteket azzal, hogy atalakitjuk a rendszert. utobbi nem egyenlo az elobbivel.
csebi
Hát most az, hogy Karácsonyék mit szeretnének nem feltétlenül jelenti azt, hogy MP-ék és a többi önkormányzat is ezt szeretné. 😀

Szimplán csak vicces KariGeri helyezkedése, aki eddig azzal kampányolt folyamatosan, hogy csőd van, majd a kormányváltás után már oké ezen már nem kell idén változtatni, de jövőre azért jó lenne csökkenteni.
Jughead
azert ez nem teljesen igy van, erdemesen telex-en tul is olvasni. volt mar arrol is korabban szo, talan epp KG mondta, hogy ok mar ki is talaltak vmi megoldast erre. raadasul KG a valasztas utan is azt mondta, hogy ha most levonjak akkor nem tudnak bereket fizetni, es ezert is mondta, hogy kell vmi megallapodas. most ez a 60 nap eppen arra jo, hogy ezt a megoldast megtalaljak.

 infostart.hu/belfold/2026/05/20/szolidaritasi-ado-targyalasok-kezdodnek-feny-az-alagut-vegen-a-kormany-es-az-onkormanyzatok-kozott#
csebi
lehet ördögtől való vagyok, de a szolidaritási adónak - helyesen, jól kitalálva és beszedve - lenne (van) értelme.
az, hogy büntiként használta a Fikusz a nembaráti önkormányzatok ellen, az más tészta.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 945 — The Mathematician
főni legfőbb intellektuál iránytűje megint kitett magáért..

 444.hu/2026/05/20/vessunk-egy-pillantast-orban-viktor-kedvenc-lapjara-hogyan-szamolt-be-a-kegyelmi-ugy-fejlemenyeirol
bogjosi
Mondjuk a vad hajtásokat meg annyi értelme sincs szelmezni mint vitya bofogeseit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Csak mert tegnap téma volt itt:

 telex.hu/belfold/2026/05/20/szolidaritasi-hozzajarulas-haladek-budapest-fovaros-magyar-kormany-kiss-ambrus-karacsony-gergely?
Jughead
milyen kegyes ...
csebi
Karácsony Gergőék egyébként 2027-től szeretnének változtatni a szolidaritási hozzájárulás mértékén, idén ehhez már nem nyúlnának.
Jughead
mondjuk picit tavolabb kerultunk attol a program igerettol, hogy csokkenteni kell a merteket azzal, hogy atalakitjuk a rendszert. utobbi nem egyenlo az elobbivel.
csebi
Hát most az, hogy Karácsonyék mit szeretnének nem feltétlenül jelenti azt, hogy MP-ék és a többi önkormányzat is ezt szeretné. 😀

Szimplán csak vicces KariGeri helyezkedése, aki eddig azzal kampányolt folyamatosan, hogy csőd van, majd a kormányváltás után már oké ezen már nem kell idén változtatni, de jövőre azért jó lenne csökkenteni.
Jughead
azert ez nem teljesen igy van, erdemesen telex-en tul is olvasni. volt mar arrol is korabban szo, talan epp KG mondta, hogy ok mar ki is talaltak vmi megoldast erre. raadasul KG a valasztas utan is azt mondta, hogy ha most levonjak akkor nem tudnak bereket fizetni, es ezert is mondta, hogy kell vmi megallapodas. most ez a 60 nap eppen arra jo, hogy ezt a megoldast megtalaljak.

 infostart.hu/belfold/2026/05/20/szolidaritasi-ado-targyalasok-kezdodnek-feny-az-alagut-vegen-a-kormany-es-az-onkormanyzatok-kozott#
csebi
Én is Kiss Ambrus nyilatkozatai alapján írtam, amit írtam, hiszen ő maga mondta reggel a népszavának, hogy olyan javaslatcsomagot terjesztenek a Magyar-kormány elé, amely
nem érinti a 2026-os központi költségvetést, lezárja a szola pereket és biztosítja a főváros működőképességét. 2027 januárjától azonban mindenképpen szükségesnek tart egy kezelhető mértékű szola-befizetést tartalmazó, a működőképességet hosszútávon biztosító finanszírozási modellt.
Jughead
Azért itt nem ártana tisztázni, hogy ki milyen pénzekről beszél, mert Budapest a 2026-os költségvetésébe úgy tervezte be a 97,7 milliárdos sarcot, hogy szemberaktak vele egy "nettó befizetővé válás elkerülését célzó állami támogatás" sort, ami az állami alap dotációval együtt kiüti a 97,7-et, de hogy erre valóban lesz-e fedezet az állam részéről, arra nincs igazán biztos infó, az alapján tervezték be, hogy egyrészt az állam még lóg korábbi kúriai döntések alapján szabálytalan ítélt pénzek visszafizetésével és arra, hogy az AB szerint nem lehet nettó befizető egy önkormányzat, mert az sérti a Charta-t...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
főni legfőbb intellektuál iránytűje megint kitett magáért..

 444.hu/2026/05/20/vessunk-egy-pillantast-orban-viktor-kedvenc-lapjara-hogyan-szamolt-be-a-kegyelmi-ugy-fejlemenyeirol

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Csak mert tegnap téma volt itt:

 telex.hu/belfold/2026/05/20/szolidaritasi-hozzajarulas-haladek-budapest-fovaros-magyar-kormany-kiss-ambrus-karacsony-gergely?
Jughead
milyen kegyes ...
csebi
Karácsony Gergőék egyébként 2027-től szeretnének változtatni a szolidaritási hozzájárulás mértékén, idén ehhez már nem nyúlnának.
Jughead
mondjuk picit tavolabb kerultunk attol a program igerettol, hogy csokkenteni kell a merteket azzal, hogy atalakitjuk a rendszert. utobbi nem egyenlo az elobbivel.
csebi
Hát most az, hogy Karácsonyék mit szeretnének nem feltétlenül jelenti azt, hogy MP-ék és a többi önkormányzat is ezt szeretné. 😀

Szimplán csak vicces KariGeri helyezkedése, aki eddig azzal kampányolt folyamatosan, hogy csőd van, majd a kormányváltás után már oké ezen már nem kell idén változtatni, de jövőre azért jó lenne csökkenteni.
Jughead
azert ez nem teljesen igy van, erdemesen telex-en tul is olvasni. volt mar arrol is korabban szo, talan epp KG mondta, hogy ok mar ki is talaltak vmi megoldast erre. raadasul KG a valasztas utan is azt mondta, hogy ha most levonjak akkor nem tudnak bereket fizetni, es ezert is mondta, hogy kell vmi megallapodas. most ez a 60 nap eppen arra jo, hogy ezt a megoldast megtalaljak.

 infostart.hu/belfold/2026/05/20/szolidaritasi-ado-targyalasok-kezdodnek-feny-az-alagut-vegen-a-kormany-es-az-onkormanyzatok-kozott#
csebi
Én is Kiss Ambrus nyilatkozatai alapján írtam, amit írtam, hiszen ő maga mondta reggel a népszavának, hogy olyan javaslatcsomagot terjesztenek a Magyar-kormány elé, amely
nem érinti a 2026-os központi költségvetést, lezárja a szola pereket és biztosítja a főváros működőképességét. 2027 januárjától azonban mindenképpen szükségesnek tart egy kezelhető mértékű szola-befizetést tartalmazó, a működőképességet hosszútávon biztosító finanszírozási modellt.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Csak mert tegnap téma volt itt:

 telex.hu/belfold/2026/05/20/szolidaritasi-hozzajarulas-haladek-budapest-fovaros-magyar-kormany-kiss-ambrus-karacsony-gergely?
Jughead
milyen kegyes ...
csebi
Karácsony Gergőék egyébként 2027-től szeretnének változtatni a szolidaritási hozzájárulás mértékén, idén ehhez már nem nyúlnának.
Jughead
mondjuk picit tavolabb kerultunk attol a program igerettol, hogy csokkenteni kell a merteket azzal, hogy atalakitjuk a rendszert. utobbi nem egyenlo az elobbivel.
csebi
Hát most az, hogy Karácsonyék mit szeretnének nem feltétlenül jelenti azt, hogy MP-ék és a többi önkormányzat is ezt szeretné. 😀

Szimplán csak vicces KariGeri helyezkedése, aki eddig azzal kampányolt folyamatosan, hogy csőd van, majd a kormányváltás után már oké ezen már nem kell idén változtatni, de jövőre azért jó lenne csökkenteni.
Jughead
azert ez nem teljesen igy van, erdemesen telex-en tul is olvasni. volt mar arrol is korabban szo, talan epp KG mondta, hogy ok mar ki is talaltak vmi megoldast erre. raadasul KG a valasztas utan is azt mondta, hogy ha most levonjak akkor nem tudnak bereket fizetni, es ezert is mondta, hogy kell vmi megallapodas. most ez a 60 nap eppen arra jo, hogy ezt a megoldast megtalaljak.

 infostart.hu/belfold/2026/05/20/szolidaritasi-ado-targyalasok-kezdodnek-feny-az-alagut-vegen-a-kormany-es-az-onkormanyzatok-kozott#

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Csak mert tegnap téma volt itt:

 telex.hu/belfold/2026/05/20/szolidaritasi-hozzajarulas-haladek-budapest-fovaros-magyar-kormany-kiss-ambrus-karacsony-gergely?
Jughead
milyen kegyes ...
csebi
Karácsony Gergőék egyébként 2027-től szeretnének változtatni a szolidaritási hozzájárulás mértékén, idén ehhez már nem nyúlnának.
Jughead
mondjuk picit tavolabb kerultunk attol a program igerettol, hogy csokkenteni kell a merteket azzal, hogy atalakitjuk a rendszert. utobbi nem egyenlo az elobbivel.
csebi
Hát most az, hogy Karácsonyék mit szeretnének nem feltétlenül jelenti azt, hogy MP-ék és a többi önkormányzat is ezt szeretné. 😀

Szimplán csak vicces KariGeri helyezkedése, aki eddig azzal kampányolt folyamatosan, hogy csőd van, majd a kormányváltás után már oké ezen már nem kell idén változtatni, de jövőre azért jó lenne csökkenteni.

Szerkesztette: Jughead
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Csak mert tegnap téma volt itt:

 telex.hu/belfold/2026/05/20/szolidaritasi-hozzajarulas-haladek-budapest-fovaros-magyar-kormany-kiss-ambrus-karacsony-gergely?
Jughead
milyen kegyes ...
csebi
Karácsony Gergőék egyébként 2027-től szeretnének változtatni a szolidaritási hozzájárulás mértékén, idén ehhez már nem nyúlnának.
Jughead
mondjuk picit tavolabb kerultunk attol a program igerettol, hogy csokkenteni kell a merteket azzal, hogy atalakitjuk a rendszert. utobbi nem egyenlo az elobbivel.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Csak mert tegnap téma volt itt:

 telex.hu/belfold/2026/05/20/szolidaritasi-hozzajarulas-haladek-budapest-fovaros-magyar-kormany-kiss-ambrus-karacsony-gergely?
Jughead
milyen kegyes ...
csebi
Karácsony Gergőék egyébként 2027-től szeretnének változtatni a szolidaritási hozzájárulás mértékén, idén ehhez már nem nyúlnának.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Csak mert tegnap téma volt itt:

 telex.hu/belfold/2026/05/20/szolidaritasi-hozzajarulas-haladek-budapest-fovaros-magyar-kormany-kiss-ambrus-karacsony-gergely?
Jughead
milyen kegyes ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Csak mert tegnap téma volt itt:

 telex.hu/belfold/2026/05/20/szolidaritasi-hozzajarulas-haladek-budapest-fovaros-magyar-kormany-kiss-ambrus-karacsony-gergely?
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 945 — The Mathematician
Heti Ede
 youtu.be/YUCUmiaC9yQ?is=pNxz8mjYK33MBKOu

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Egyébként meg miert ne készíthetne egy praktizáló ügyvéd bárkinek bármilyen kérelmet, ha kifizetik?
Jó, hogy nem az a közhangulat, hogy pedofilnak, gyilkosnak, hazaárulónak még jogi képviselet se járjon.
Őszentsége Sobri Jóska
Egyrészt ez a közhangulat, hogy ne járjon. Én ismerek olyan - befejezett emberölésben - védő kollegát, akit a privát elérhetőségén a közvélemény tagja fenyegette halálosan, mert kirendelt védőként védi a tettest.

Másrészt az ügyvállalás az lelkiismeret és pénztárca kérdése az ügyvéd oldaláról is. Az, hogy ki milyen ügyet vállal pénzért, az a saját lelkiismeretén, értékrendjén alapul. Én például nem vállalok pedofilokat, állatkínzókat, gyerek sérelmére bűncselekményt elkövetőket és szexuális erőszakot elkövetőket.

Ehhez tudni kell, hogy vannak kollegák, akiknek a lelkiismeretébe minden belefér, amíg az ki van fizetve, így az is, hogy nyíltan szélsőjobbosként pedofilt védjenek pénzért. Ez is egy lelki attitűd, értem mögötte a gazdasági realitást - meg a kényszeredetten mögé magyarázott ethost - is.

A másik amit tudni kell, hogy a magyar ügyvédség zöme szakmailag és pénzügyileg gatya. Az ügyvédek jelentős hányada nem engedhet el egy fizető ügyfelet lelkiismereti alapon.

És tudom, hogy itt mindenki Harvey Specterből és Bánáti Jánosból indul ki, mikor az ügyvéd szót látja, de a helyzet az, hogy az ügyvédek jelentős hányada a mai napig AAM adózik. Ez pedig elmond mindent a bruttó árbevétel realitásáról a magyar piacon.

Gondolom Tamásunknak elmondták, hogy meg kéne ezt írni. Kap érte 500k és 1 méter között valahol, esetleg 1 m felett, hogy tartsa a száját. Ő még nem finnyáskodott, mert jó pénz ez, aztán rádelegálta a jelöltre a munkát.
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Na akkor a zsebnáci mégis csak mosdani akarta magát és Endre bácsit is, és nyakig benne vol ebbe a mocsokba. Mire volt jó akkor ez a nagy felháboródás? Ezek a fidess időkből arad becsipődések, hogy azért mert én mondom, akkor az nem úgy volt, visszaütött. Szopacs! 😀 😀

 444.hu/2026/05/20/gaudi-nagy-tamas-vegul-elismerte-hogy-ugyvedkent-o-is-kepviselte-konya-endret-a-kegyelmi-ugy-soran
KB23
Egyébként nem ismerte be, szóval ez a cikk konkrétan hazugság.
1 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 946
Na akkor a zsebnáci mégis csak mosdani akarta magát és Endre bácsit is, és nyakig benne vol ebbe a mocsokba. Mire volt jó akkor ez a nagy felháboródás? Ezek a fidess időkből arad becsipődések, hogy azért mert én mondom, akkor az nem úgy volt, visszaütött. Szopacs! 😀 😀

 444.hu/2026/05/20/gaudi-nagy-tamas-vegul-elismerte-hogy-ugyvedkent-o-is-kepviselte-konya-endret-a-kegyelmi-ugy-soran
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Az elképesztő mennyiségű - 1000 milliárdos nagyságrendű - a választások előtti utolsó pillanatban , haveroknak kifizetett pénzek alapján nem nagyon hihető , hogy Orbán és rendszere ne készült volna a bukásra . …
Ezek szerint, csak a csatlósokat, a lelkes és közpénzből átvert ‘hívő tagozatot’, Orbán rajongóit felejtették el értesíteni a bizonyosan tudható helyzetről. Ezek alapján azért az most már kimondható , hogy Orbán közvetlen körei inkább a független közvélemény - kutatók adatai alapján tájékozódtak, mint saját , megrendelt hazugságaik szerint.
Maguknak szólt a mértéktelen lopás, még az utolsó napokban is, a többieknek a biztos győzelem hazugsága.
Így ment ez , de ma már nem megy így és persze, hogy miként megy azt majd meglátjuk….
HG
1 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
Lökkmá a vakert mieza gaudi?
Gémerci van, nemnincs gé audi
Ha betűt tévesztel, lehetel szaúdi

Ha ősmagyar szabolcsi
Mondazt hogy gödi
Rádtör a belgaláz
Ezittadöfi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 861 — Sworn to the Dark
Valaki el tudná magyarázni, hogy most akkor keverte a szart MP vagy mi fasz vakeral ez az ügyvéd? Én úgy tudom MP nem mondta ki a nevét, csak egy katalán utalást mondott erre a 444 kapott rá. De akkor most van köze az egészhez vagy nincs?

 24.hu/belfold/2026/05/19/gaudi-nagy-tamas-k-endre-kegyelmi-ugy-reakcio/
KB23
tehát arról van szó, hogy Gaudi-Nagy mint védő eljárt K. Endre ügyében, elkészítette a kegyelmi kérvényét, de nem ő adta be, mert ilyen figurához nem akarta a nevét adni. ezért K. Endre felesége nevében lett a kérvény aláírva és beadva.

built for this shit

1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Egyébként meg miert ne készíthetne egy praktizáló ügyvéd bárkinek bármilyen kérelmet, ha kifizetik?
Jó, hogy nem az a közhangulat, hogy pedofilnak, gyilkosnak, hazaárulónak még jogi képviselet se járjon.
Őszentsége Sobri Jóska
vagy gondolhat arra is a költő, hogy a fideszes elittel vagy azzal legalább egy részével jóban lévő kónya nem teljesen véletlenül nagy gaudit tudta megbízni a jogi képviseletével. szerintem ha kettőnk közül bárki végigbökdösné a nagykörútat és megbaszna közben pár óvodást, elég kevés az esélye hogy pont obergruppenführer gaudi vinné az ügyünket attól még, hogy ítéletig mindkettőnket megilletne az ártatlanság vélelme és a védekezés joga
fake.id
Én biztos nem őt választanám, de ezzel arra akartam utalni, hogy önmagában az, hogy egy ügyvéd kit képvisel nem kéne bárminemű keresztként rárakódjon.
Ezzel nem függ össze amit Jughead is ír, hogy a fasznáci felemlegetése és "összepedózása" a Mi Hazánknak szóló politikai kommunikáció MP részéről, és kenje is csak őket szarral, ha így, hát így, jó helyre megy.
Őszentsége Sobri Jóska
Valószínűleg ez volt a kérés, hogy a Hunnia ügy mellett ezt is vállalja be. Valószínűleg fingja nem volt róla, hogy ki ez. És még valószínűbb, hogy ezzel összedideszezi még jobban a MH-t. Ez jó a Fidesz miatt (gyengíti őket is), és a MH-t pedig felülről korlátozza, hogy néppárt legyen.

MP szempontjából mindenképpen nyerő pozíció.

1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 321 — #NoStress
Egyébként meg miert ne készíthetne egy praktizáló ügyvéd bárkinek bármilyen kérelmet, ha kifizetik?
Jó, hogy nem az a közhangulat, hogy pedofilnak, gyilkosnak, hazaárulónak még jogi képviselet se járjon.
Őszentsége Sobri Jóska
vagy gondolhat arra is a költő, hogy a fideszes elittel vagy azzal legalább egy részével jóban lévő kónya nem teljesen véletlenül nagy gaudit tudta megbízni a jogi képviseletével. szerintem ha kettőnk közül bárki végigbökdösné a nagykörútat és megbaszna közben pár óvodást, elég kevés az esélye hogy pont obergruppenführer gaudi vinné az ügyünket attól még, hogy ítéletig mindkettőnket megilletne az ártatlanság vélelme és a védekezés joga
fake.id
Én biztos nem őt választanám, de ezzel arra akartam utalni, hogy önmagában az, hogy egy ügyvéd kit képvisel nem kéne bárminemű keresztként rárakódjon.
Ezzel nem függ össze amit Jughead is ír, hogy a fasznáci felemlegetése és "összepedózása" a Mi Hazánknak szóló politikai kommunikáció MP részéről, és kenje is csak őket szarral, ha így, hát így, jó helyre megy.

1 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 946
Valaki el tudná magyarázni, hogy most akkor keverte a szart MP vagy mi fasz vakeral ez az ügyvéd? Én úgy tudom MP nem mondta ki a nevét, csak egy katalán utalást mondott erre a 444 kapott rá. De akkor most van köze az egészhez vagy nincs?

 24.hu/belfold/2026/05/19/gaudi-nagy-tamas-k-endre-kegyelmi-ugy-reakcio/
KB23
Egyértelműen rá utalt a neve kimondása nélkül is.
Fasznáci, szóval a pofon nála is jó helyre megy, de azt még nem tudni volt e szerepe Kónya kegyelmi kérvényében.
De valószínűleg MP még miniszterférjként látta a kérvényt, ezért nem kockáztat nagyot, ha egyértelműen utalgat rá.
Őszentsége Sobri Jóska
Ez addig rendben van, hogy utálat rá, de konkrétan nem mondta ki, ezt O konkrétan magára vette, ami kicsit se árulta el. Ha kussban maradt volna, most nem kéne magyarázkodni és mélyebbre ásni magát.
KB23
Ha valaki egyértelműen utal rád, és ezt sérelmezed, akkor minek lapítanál? Pláne ha nem a tényt vitatod, hanem a stílust kifogásolod. Újságírói megkeresésre nem cáfolt semmit, csak politikai bullshitet nyomott. De mit vársz egy fasznácitól?
Őszentsége Sobri Jóska
Jó persze valószínű MP-nek az volt a célja, hogy kiugrassza a nyulat az üregből és a faszi szépen belesetalt az erdőbe, így most neki kell magyaráznia a bizonyítványát.