Politika
63 feliratkozó
1 hónapja
Szerintem felesleges ebben belemenni részletesebben, de a lényege az, hogy eljárási hibák miatt lett a korább adó beszedés jogellenessége megállapítva, ami sajnos vajmi kevés, mert csak átmeneti mentességet ad. A MÁK a bírósági iránymutatásoknak megfelelően ősszel változtatott a hibás eljárásán, így elvileg (aztán lehet a bíróságok nem lennének elégedettek vele, nem szeretnék prejudikálni) mostmár megfelelően történik ennek kiszabása és beszedése is.Szerintem a lényeg az "elvileg" szónál van, mivel a hozzájárulás 2026-os mértékét továbbra is úgy állapították meg, hogy az AB döntéssel szembemenve még mindig nincs egyeztetés az önkormányzatokkal és nem veszik figyelembe az önkormányzatok terhelhetőségét, valamint azt se, hogy nem lehetne egy önkormányzat nettó befizető, mondjuk ez azt hiszem csak Budapestre vonatkozik.
Jughead
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Szerintem felesleges ebben belemenni részletesebben, de a lényege az, hogy eljárási hibák miatt lett a korább adó beszedés jogellenessége megállapítva, ami sajnos vajmi kevés, mert csak átmeneti mentességet ad. A MÁK a bírósági iránymutatásoknak megfelelően ősszel változtatott a hibás eljárásán, így elvileg (aztán lehet a bíróságok nem lennének elégedettek vele, nem szeretnék prejudikálni) mostmár megfelelően történik ennek kiszabása és beszedése is.Ja, tehát az, hogy meghagyja az AB szerint is szabálytalanul kiszabott díjat, az nem megy szembe semmivel, akkor jól van, végülis maradhatunk a fideszes jogállamban nyugodtan, megérte akkor rájuk szavazni...Oké, akkor nem maradtam le semmiről, szóval akkor ezen tovább léphetünk, nem megy szembe semmilyen döntéssel.Az elmúlt pár évben volt egy pár, ami kimondta, hogy a szolidaritási hozzájárulása kiszabása és beszedése is törvényellenes.Ezek melyik döntések? Én a munkám miatt kénytelen voltam ezzel a cirkusszal foglalkozni és nem született olyan döntés, ami szerint ezt ne lehetne beszedni ( a Kúria a beszedéssel kapcsolatos eljárás hibáját állapította meg, semmi egyebet).Tehát akkor az alkotmánybíróság és a kúria döntésével ő is szembe szándékozik menni?Nézd meg az interjút, azt mondta ez az adó nem maradhat így, szóval változtatni fognak rajta.Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Gyurma Pappa
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Jughead
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Jughead
StormST
A jelenleg esedékes adót ennek ellenére kérte, hogy fizessék be az önkormányzatok, ugyanis jelenleg ez a szabály, a jövőben ezen változtatnak.
Jughead
StormST
Jughead
nepszava.hu/3309037_egressy-matyas-vorosmarty-mihaly-gimanzium-gyasz
Itt kb. le van írva, a járulék maga nem alkotmányellenes, de azt még az AB is kimondta, hogy nem úgy kéne kiróni és olyan összegben, ahogy most teszik, a Fővárosi Törvényszék pedig már több beszedésről döntött, hogy törvénytelen...
StormST
Jughead
StormST
1 hónapja
VanillaSky
1 696
Azért nehogymár annyira komolyan kelljen venni, hogy MP értelmezése szerint most éppen melyik jogszabály betartandó és melyik félreteendő! Elég tág keretet szab az értelmezésnek.Nézd meg az interjút, azt mondta ez az adó nem maradhat így, szóval változtatni fognak rajta.Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Gyurma Pappa
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Jughead
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Jughead
StormST
A jelenleg esedékes adót ennek ellenére kérte, hogy fizessék be az önkormányzatok, ugyanis jelenleg ez a szabály, a jövőben ezen változtatnak.
Jughead
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
1 hónapja
Akkor jövök rá, hogy a közéleti detox jótékony, mikor az utcán szembejön Gundalf, még felismerem, de már elraktam a múltbeli 15 perc hírneves arcok közé.Különös ez az oral history, mikor a környezeted mesél a történésekről, de persze szelektíven, keveset és annyira nem is érdekel 😊
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
Ja, tehát az, hogy meghagyja az AB szerint is szabálytalanul kiszabott díjat, az nem megy szembe semmivel, akkor jól van, végülis maradhatunk a fideszes jogállamban nyugodtan, megérte akkor rájuk szavazni...Oké, akkor nem maradtam le semmiről, szóval akkor ezen tovább léphetünk, nem megy szembe semmilyen döntéssel.Az elmúlt pár évben volt egy pár, ami kimondta, hogy a szolidaritási hozzájárulása kiszabása és beszedése is törvényellenes.Ezek melyik döntések? Én a munkám miatt kénytelen voltam ezzel a cirkusszal foglalkozni és nem született olyan döntés, ami szerint ezt ne lehetne beszedni ( a Kúria a beszedéssel kapcsolatos eljárás hibáját állapította meg, semmi egyebet).Tehát akkor az alkotmánybíróság és a kúria döntésével ő is szembe szándékozik menni?Nézd meg az interjút, azt mondta ez az adó nem maradhat így, szóval változtatni fognak rajta.Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Gyurma Pappa
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Jughead
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Jughead
StormST
A jelenleg esedékes adót ennek ellenére kérte, hogy fizessék be az önkormányzatok, ugyanis jelenleg ez a szabály, a jövőben ezen változtatnak.
Jughead
StormST
Jughead
nepszava.hu/3309037_egressy-matyas-vorosmarty-mihaly-gimanzium-gyasz
Itt kb. le van írva, a járulék maga nem alkotmányellenes, de azt még az AB is kimondta, hogy nem úgy kéne kiróni és olyan összegben, ahogy most teszik, a Fővárosi Törvényszék pedig már több beszedésről döntött, hogy törvénytelen...
StormST
Jughead
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
FUUUUUUCK!!!Az elmúlt pár évben volt egy pár, ami kimondta, hogy a szolidaritási hozzájárulása kiszabása és beszedése is törvényellenes.szerintem nem ezt akartad linkelni. vagy igen?
nepszava.hu/3309037_egressy-matyas-vorosmarty-mihaly-gimanzium-gyasz
Itt kb. le van írva, a járulék maga nem alkotmányellenes, de azt még az AB is kimondta, hogy nem úgy kéne kiróni és olyan összegben, ahogy most teszik, a Fővárosi Törvényszék pedig már több beszedésről döntött, hogy törvénytelen...
StormST
slowmotion
nepszava.hu/3309042_szolidaritasi-hozzajarulas-alkotmanybirosag-budapest-penz
Mekkora egy szar oldal, istenem, legörgetek és megváltoztatja az URL-t, édes istenem...
Szerkesztette: StormST
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Oké, akkor nem maradtam le semmiről, szóval akkor ezen tovább léphetünk, nem megy szembe semmilyen döntéssel.Az elmúlt pár évben volt egy pár, ami kimondta, hogy a szolidaritási hozzájárulása kiszabása és beszedése is törvényellenes.Ezek melyik döntések? Én a munkám miatt kénytelen voltam ezzel a cirkusszal foglalkozni és nem született olyan döntés, ami szerint ezt ne lehetne beszedni ( a Kúria a beszedéssel kapcsolatos eljárás hibáját állapította meg, semmi egyebet).Tehát akkor az alkotmánybíróság és a kúria döntésével ő is szembe szándékozik menni?Nézd meg az interjút, azt mondta ez az adó nem maradhat így, szóval változtatni fognak rajta.Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Gyurma Pappa
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Jughead
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Jughead
StormST
A jelenleg esedékes adót ennek ellenére kérte, hogy fizessék be az önkormányzatok, ugyanis jelenleg ez a szabály, a jövőben ezen változtatnak.
Jughead
StormST
Jughead
nepszava.hu/3309037_egressy-matyas-vorosmarty-mihaly-gimanzium-gyasz
Itt kb. le van írva, a járulék maga nem alkotmányellenes, de azt még az AB is kimondta, hogy nem úgy kéne kiróni és olyan összegben, ahogy most teszik, a Fővárosi Törvényszék pedig már több beszedésről döntött, hogy törvénytelen...
StormST
1 hónapja
Az elmúlt pár évben volt egy pár, ami kimondta, hogy a szolidaritási hozzájárulása kiszabása és beszedése is törvényellenes.szerintem nem ezt akartad linkelni. vagy igen?
nepszava.hu/3309037_egressy-matyas-vorosmarty-mihaly-gimanzium-gyasz
Itt kb. le van írva, a járulék maga nem alkotmányellenes, de azt még az AB is kimondta, hogy nem úgy kéne kiróni és olyan összegben, ahogy most teszik, a Fővárosi Törvényszék pedig már több beszedésről döntött, hogy törvénytelen...
StormST
1 hónapja
Az elmúlt pár évben volt egy pár, ami kimondta, hogy a szolidaritási hozzájárulása kiszabása és beszedése is törvényellenes.Ezek melyik döntések? Én a munkám miatt kénytelen voltam ezzel a cirkusszal foglalkozni és nem született olyan döntés, ami szerint ezt ne lehetne beszedni ( a Kúria a beszedéssel kapcsolatos eljárás hibáját állapította meg, semmi egyebet).Tehát akkor az alkotmánybíróság és a kúria döntésével ő is szembe szándékozik menni?Nézd meg az interjút, azt mondta ez az adó nem maradhat így, szóval változtatni fognak rajta.Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Gyurma Pappa
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Jughead
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Jughead
StormST
A jelenleg esedékes adót ennek ellenére kérte, hogy fizessék be az önkormányzatok, ugyanis jelenleg ez a szabály, a jövőben ezen változtatnak.
Jughead
StormST
Jughead
nepszava.hu/3309037_egressy-matyas-vorosmarty-mihaly-gimanzium-gyasz
Itt kb. le van írva, a járulék maga nem alkotmányellenes, de azt még az AB is kimondta, hogy nem úgy kéne kiróni és olyan összegben, ahogy most teszik, a Fővárosi Törvényszék pedig már több beszedésről döntött, hogy törvénytelen...
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Ezek melyik döntések? Én a munkám miatt kénytelen voltam ezzel a cirkusszal foglalkozni és nem született olyan döntés, ami szerint ezt ne lehetne beszedni ( a Kúria a beszedéssel kapcsolatos eljárás hibáját állapította meg, semmi egyebet).Tehát akkor az alkotmánybíróság és a kúria döntésével ő is szembe szándékozik menni?Nézd meg az interjút, azt mondta ez az adó nem maradhat így, szóval változtatni fognak rajta.Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Gyurma Pappa
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Jughead
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Jughead
StormST
A jelenleg esedékes adót ennek ellenére kérte, hogy fizessék be az önkormányzatok, ugyanis jelenleg ez a szabály, a jövőben ezen változtatnak.
Jughead
StormST
1 hónapja
Tehát akkor az alkotmánybíróság és a kúria döntésével ő is szembe szándékozik menni?Nézd meg az interjút, azt mondta ez az adó nem maradhat így, szóval változtatni fognak rajta.Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Gyurma Pappa
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Jughead
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Jughead
StormST
A jelenleg esedékes adót ennek ellenére kérte, hogy fizessék be az önkormányzatok, ugyanis jelenleg ez a szabály, a jövőben ezen változtatnak.
Jughead
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Kampány ígéret volt a nyilvánosságra hozatal, szóval ezzel sokat nem tudtak tenni. 1 pipa a listáról.Lehet, hogy én vagyok naiv vagy tájékozatlan, de ettől az ügylet bemutatástól valahogy többet vártam.......nekem az az érzésem, hogy itt Varga Judit mosdatása volt a cél.
csi77
deyell
De valóban annyi az új infó, hogy az IM nem javasolta és az IM szerint is indokolatlanul gyors volt a folyamat, szóval egyértelműen Novákéknál kell keresni az okokat.
1 hónapja
Meg hát egy kis Mihazánk koszolásSztem arra elég jó volt ez így hogy akkor nyomás Sulyokra hogy hozza nyilvánosságra.Lehet, hogy én vagyok naiv vagy tájékozatlan, de ettől az ügylet bemutatástól valahogy többet vártam.......nekem az az érzésem, hogy itt Varga Judit mosdatása volt a cél.
csi77
deyell
Nem nyerhet ebben.
Ha megteszi akkor egyértelműen kiderül h kinél változott meg.
Ha nem teszi akkor újabb ok h miért mondjon le.
csebi
1 hónapja
bár tényleg nem sokon múlt két éve, de azért én nem feltétlenül látom logikusnak azt a gondolatmenetet, hogy bármilyen tiszás jelölt vinné most a fővárost.1. Vitézy nem tud indulni, és ott szerintem a személye - bézbólos terminológiával - pozitív WAR-os volt. más nem feltétlenül lenne ilyen.
2. minden bagoly madár, de nem minden madár bagoly. akarom mondani minden '24-es önkoris Karigeri szavazat '26-os Tiszás ogy szavazattá vált, de attól, mert ogy-n Tiszára szavazott valaki, még nem lesz önkoris Tisza-szavazó.
3. a bizonytalansági faktor, a dobbantott FIdesz-szavazók jelentik, nem lehet tudni, hogy mennyien vannak, és kit támogatnának? mondjuk szerintem az utóbbi inkább a tiszás jelöltet jelentené, mert a '26-os Tisza-szavazók és a '24-es Fidesz-szavazók között van átfedés.
de szerintem nem jelenthető ki teljes bizonyossággal, hogy bármilyen tiszás jelölt vinné most azonnal a főpolgármesteri posztot, ha előre hozott választások lennének.
aztán persze nyilván én is tévedhetek.
1 hónapja
Ez tisztán erről szól, meg egy kis VJ mosdatás.Sztem arra elég jó volt ez így hogy akkor nyomás Sulyokra hogy hozza nyilvánosságra.Lehet, hogy én vagyok naiv vagy tájékozatlan, de ettől az ügylet bemutatástól valahogy többet vártam.......nekem az az érzésem, hogy itt Varga Judit mosdatása volt a cél.
csi77
deyell
Nem nyerhet ebben.
Ha megteszi akkor egyértelműen kiderül h kinél változott meg.
Ha nem teszi akkor újabb ok h miért mondjon le.
csebi
1 hónapja
Sztem arra elég jó volt ez így hogy akkor nyomás Sulyokra hogy hozza nyilvánosságra.Lehet, hogy én vagyok naiv vagy tájékozatlan, de ettől az ügylet bemutatástól valahogy többet vártam.......nekem az az érzésem, hogy itt Varga Judit mosdatása volt a cél.
csi77
deyell
Nem nyerhet ebben.
Ha megteszi akkor egyértelműen kiderül h kinél változott meg.
Ha nem teszi akkor újabb ok h miért mondjon le.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Lehet, hogy én vagyok naiv vagy tájékozatlan, de ettől az ügylet bemutatástól valahogy többet vártam.......nekem az az érzésem, hogy itt Varga Judit mosdatása volt a cél.
csi77
built for this shit
1 hónapja
Lehet, hogy én vagyok naiv vagy tájékozatlan, de ettől az ügylet bemutatástól valahogy többet vártam.......
Szerkesztette: csi77
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
Mint ahogy korábbi fideszes politikai vezető sem lehet majd a Tisza kormányban?Nézd meg az interjút, azt mondta ez az adó nem maradhat így, szóval változtatni fognak rajta.Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Gyurma Pappa
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Jughead
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Jughead
StormST
A jelenleg esedékes adót ennek ellenére kérte, hogy fizessék be az önkormányzatok, ugyanis jelenleg ez a szabály, a jövőben ezen változtatnak.
Jughead
Abban elég biztos vagyok h Karácsony nem nyer 29en ha most csak asszisztál ehhez. Épp ezért vmit tennie kell. Fejleszteni nem fog tudni hiszen jelenleg a Tisza és Magyar Péter ugyanugy kiverezteti mi t Orbán.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Nézd meg az interjút, azt mondta ez az adó nem maradhat így, szóval változtatni fognak rajta.Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Gyurma Pappa
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Jughead
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Jughead
StormST
A jelenleg esedékes adót ennek ellenére kérte, hogy fizessék be az önkormányzatok, ugyanis jelenleg ez a szabály, a jövőben ezen változtatnak.
Szerkesztette: Jughead
1 hónapja
Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Gyurma Pappa
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Jughead
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Jughead
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Attól függ h értelmezzük. Egyeztetések lesznek majd VMIKOR dönt a kormány addig be kell fizetniük.Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Gyurma Pappa
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Jughead
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Jughead
Szóval jelenleg marad az adó.
Aztán majd vmikor talán megváltozik.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Gyurma Pappa
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Jughead
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi