Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
 telex.hu/belfold/2026/05/19/cser-palkovics-andras-fidesz-szekesfehervar-szolidaritasi-ado-hozzajarulas
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem felesleges ebben belemenni részletesebben, de a lényege az, hogy eljárási hibák miatt lett a korább adó beszedés jogellenessége megállapítva, ami sajnos vajmi kevés, mert csak átmeneti mentességet ad. A MÁK a bírósági iránymutatásoknak megfelelően ősszel változtatott a hibás eljárásán, így elvileg (aztán lehet a bíróságok nem lennének elégedettek vele, nem szeretnék prejudikálni) mostmár megfelelően történik ennek kiszabása és beszedése is.
Jughead
Szerintem a lényeg az "elvileg" szónál van, mivel a hozzájárulás 2026-os mértékét továbbra is úgy állapították meg, hogy az AB döntéssel szembemenve még mindig nincs egyeztetés az önkormányzatokkal és nem veszik figyelembe az önkormányzatok terhelhetőségét, valamint azt se, hogy nem lehetne egy önkormányzat nettó befizető, mondjuk ez azt hiszem csak Budapestre vonatkozik.

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
 telex.hu/belfold/2026/05/19/kegyelmi-ugy-sandor-palota-k-endre-kegyelem
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.
Gyurma Pappa
Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.
Jughead
2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.
Jughead
Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...
StormST
Nézd meg az interjút, azt mondta ez az adó nem maradhat így, szóval változtatni fognak rajta.

A jelenleg esedékes adót ennek ellenére kérte, hogy fizessék be az önkormányzatok, ugyanis jelenleg ez a szabály, a jövőben ezen változtatnak.
Jughead
Tehát akkor az alkotmánybíróság és a kúria döntésével ő is szembe szándékozik menni?
StormST
Ezek melyik döntések? Én a munkám miatt kénytelen voltam ezzel a cirkusszal foglalkozni és nem született olyan döntés, ami szerint ezt ne lehetne beszedni ( a Kúria a beszedéssel kapcsolatos eljárás hibáját állapította meg, semmi egyebet).
Jughead
Az elmúlt pár évben volt egy pár, ami kimondta, hogy a szolidaritási hozzájárulása kiszabása és beszedése is törvényellenes.

 nepszava.hu/3309037_egressy-matyas-vorosmarty-mihaly-gimanzium-gyasz

Itt kb. le van írva, a járulék maga nem alkotmányellenes, de azt még az AB is kimondta, hogy nem úgy kéne kiróni és olyan összegben, ahogy most teszik, a Fővárosi Törvényszék pedig már több beszedésről döntött, hogy törvénytelen...
StormST
Oké, akkor nem maradtam le semmiről, szóval akkor ezen tovább léphetünk, nem megy szembe semmilyen döntéssel.
Jughead
Ja, tehát az, hogy meghagyja az AB szerint is szabálytalanul kiszabott díjat, az nem megy szembe semmivel, akkor jól van, végülis maradhatunk a fideszes jogállamban nyugodtan, megérte akkor rájuk szavazni...
StormST
Szerintem felesleges ebben belemenni részletesebben, de a lényege az, hogy eljárási hibák miatt lett a korább adó beszedés jogellenessége megállapítva, ami sajnos vajmi kevés, mert csak átmeneti mentességet ad. A MÁK a bírósági iránymutatásoknak megfelelően ősszel változtatott a hibás eljárásán, így elvileg (aztán lehet a bíróságok nem lennének elégedettek vele, nem szeretnék prejudikálni) mostmár megfelelően történik ennek kiszabása és beszedése is.
1 hónapja
VanillaSky 1 696
Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.
Gyurma Pappa
Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.
Jughead
2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.
Jughead
Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...
StormST
Nézd meg az interjút, azt mondta ez az adó nem maradhat így, szóval változtatni fognak rajta.

A jelenleg esedékes adót ennek ellenére kérte, hogy fizessék be az önkormányzatok, ugyanis jelenleg ez a szabály, a jövőben ezen változtatnak.
Jughead
Azért nehogymár annyira komolyan kelljen venni, hogy MP értelmezése szerint most éppen melyik jogszabály betartandó és melyik félreteendő! Elég tág keretet szab az értelmezésnek.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 077 — Saturday Night Lights
Akkor jövök rá, hogy a közéleti detox jótékony, mikor az utcán szembejön Gundalf, még felismerem, de már elraktam a múltbeli 15 perc hírneves arcok közé.
Különös ez az oral history, mikor a környezeted mesél a történésekről, de persze szelektíven, keveset és annyira nem is érdekel 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.
Gyurma Pappa
Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.
Jughead
2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.
Jughead
Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...
StormST
Nézd meg az interjút, azt mondta ez az adó nem maradhat így, szóval változtatni fognak rajta.

A jelenleg esedékes adót ennek ellenére kérte, hogy fizessék be az önkormányzatok, ugyanis jelenleg ez a szabály, a jövőben ezen változtatnak.
Jughead
Tehát akkor az alkotmánybíróság és a kúria döntésével ő is szembe szándékozik menni?
StormST
Ezek melyik döntések? Én a munkám miatt kénytelen voltam ezzel a cirkusszal foglalkozni és nem született olyan döntés, ami szerint ezt ne lehetne beszedni ( a Kúria a beszedéssel kapcsolatos eljárás hibáját állapította meg, semmi egyebet).
Jughead
Az elmúlt pár évben volt egy pár, ami kimondta, hogy a szolidaritási hozzájárulása kiszabása és beszedése is törvényellenes.

 nepszava.hu/3309037_egressy-matyas-vorosmarty-mihaly-gimanzium-gyasz

Itt kb. le van írva, a járulék maga nem alkotmányellenes, de azt még az AB is kimondta, hogy nem úgy kéne kiróni és olyan összegben, ahogy most teszik, a Fővárosi Törvényszék pedig már több beszedésről döntött, hogy törvénytelen...
StormST
Oké, akkor nem maradtam le semmiről, szóval akkor ezen tovább léphetünk, nem megy szembe semmilyen döntéssel.
Jughead
Ja, tehát az, hogy meghagyja az AB szerint is szabálytalanul kiszabott díjat, az nem megy szembe semmivel, akkor jól van, végülis maradhatunk a fideszes jogállamban nyugodtan, megérte akkor rájuk szavazni...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Az elmúlt pár évben volt egy pár, ami kimondta, hogy a szolidaritási hozzájárulása kiszabása és beszedése is törvényellenes.

 nepszava.hu/3309037_egressy-matyas-vorosmarty-mihaly-gimanzium-gyasz

Itt kb. le van írva, a járulék maga nem alkotmányellenes, de azt még az AB is kimondta, hogy nem úgy kéne kiróni és olyan összegben, ahogy most teszik, a Fővárosi Törvényszék pedig már több beszedésről döntött, hogy törvénytelen...
StormST
szerintem nem ezt akartad linkelni. vagy igen?
slowmotion
FUUUUUUCK!!!

 nepszava.hu/3309042_szolidaritasi-hozzajarulas-alkotmanybirosag-budapest-penz

Mekkora egy szar oldal, istenem, legörgetek és megváltoztatja az URL-t, édes istenem...

Szerkesztette: StormST

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.
Gyurma Pappa
Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.
Jughead
2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.
Jughead
Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...
StormST
Nézd meg az interjút, azt mondta ez az adó nem maradhat így, szóval változtatni fognak rajta.

A jelenleg esedékes adót ennek ellenére kérte, hogy fizessék be az önkormányzatok, ugyanis jelenleg ez a szabály, a jövőben ezen változtatnak.
Jughead
Tehát akkor az alkotmánybíróság és a kúria döntésével ő is szembe szándékozik menni?
StormST
Ezek melyik döntések? Én a munkám miatt kénytelen voltam ezzel a cirkusszal foglalkozni és nem született olyan döntés, ami szerint ezt ne lehetne beszedni ( a Kúria a beszedéssel kapcsolatos eljárás hibáját állapította meg, semmi egyebet).
Jughead
Az elmúlt pár évben volt egy pár, ami kimondta, hogy a szolidaritási hozzájárulása kiszabása és beszedése is törvényellenes.

 nepszava.hu/3309037_egressy-matyas-vorosmarty-mihaly-gimanzium-gyasz

Itt kb. le van írva, a járulék maga nem alkotmányellenes, de azt még az AB is kimondta, hogy nem úgy kéne kiróni és olyan összegben, ahogy most teszik, a Fővárosi Törvényszék pedig már több beszedésről döntött, hogy törvénytelen...
StormST
Oké, akkor nem maradtam le semmiről, szóval akkor ezen tovább léphetünk, nem megy szembe semmilyen döntéssel.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 148 — Cowboys fan
Az elmúlt pár évben volt egy pár, ami kimondta, hogy a szolidaritási hozzájárulása kiszabása és beszedése is törvényellenes.

 nepszava.hu/3309037_egressy-matyas-vorosmarty-mihaly-gimanzium-gyasz

Itt kb. le van írva, a járulék maga nem alkotmányellenes, de azt még az AB is kimondta, hogy nem úgy kéne kiróni és olyan összegben, ahogy most teszik, a Fővárosi Törvényszék pedig már több beszedésről döntött, hogy törvénytelen...
StormST
szerintem nem ezt akartad linkelni. vagy igen?
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.
Gyurma Pappa
Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.
Jughead
2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.
Jughead
Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...
StormST
Nézd meg az interjút, azt mondta ez az adó nem maradhat így, szóval változtatni fognak rajta.

A jelenleg esedékes adót ennek ellenére kérte, hogy fizessék be az önkormányzatok, ugyanis jelenleg ez a szabály, a jövőben ezen változtatnak.
Jughead
Tehát akkor az alkotmánybíróság és a kúria döntésével ő is szembe szándékozik menni?
StormST
Ezek melyik döntések? Én a munkám miatt kénytelen voltam ezzel a cirkusszal foglalkozni és nem született olyan döntés, ami szerint ezt ne lehetne beszedni ( a Kúria a beszedéssel kapcsolatos eljárás hibáját állapította meg, semmi egyebet).
Jughead
Az elmúlt pár évben volt egy pár, ami kimondta, hogy a szolidaritási hozzájárulása kiszabása és beszedése is törvényellenes.

 nepszava.hu/3309037_egressy-matyas-vorosmarty-mihaly-gimanzium-gyasz

Itt kb. le van írva, a járulék maga nem alkotmányellenes, de azt még az AB is kimondta, hogy nem úgy kéne kiróni és olyan összegben, ahogy most teszik, a Fővárosi Törvényszék pedig már több beszedésről döntött, hogy törvénytelen...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.
Gyurma Pappa
Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.
Jughead
2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.
Jughead
Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...
StormST
Nézd meg az interjút, azt mondta ez az adó nem maradhat így, szóval változtatni fognak rajta.

A jelenleg esedékes adót ennek ellenére kérte, hogy fizessék be az önkormányzatok, ugyanis jelenleg ez a szabály, a jövőben ezen változtatnak.
Jughead
Tehát akkor az alkotmánybíróság és a kúria döntésével ő is szembe szándékozik menni?
StormST
Ezek melyik döntések? Én a munkám miatt kénytelen voltam ezzel a cirkusszal foglalkozni és nem született olyan döntés, ami szerint ezt ne lehetne beszedni ( a Kúria a beszedéssel kapcsolatos eljárás hibáját állapította meg, semmi egyebet).
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.
Gyurma Pappa
Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.
Jughead
2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.
Jughead
Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...
StormST
Nézd meg az interjút, azt mondta ez az adó nem maradhat így, szóval változtatni fognak rajta.

A jelenleg esedékes adót ennek ellenére kérte, hogy fizessék be az önkormányzatok, ugyanis jelenleg ez a szabály, a jövőben ezen változtatnak.
Jughead
Tehát akkor az alkotmánybíróság és a kúria döntésével ő is szembe szándékozik menni?

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Lehet, hogy én vagyok naiv vagy tájékozatlan, de ettől az ügylet bemutatástól valahogy többet vártam.......
csi77
nekem az az érzésem, hogy itt Varga Judit mosdatása volt a cél.
deyell
Kampány ígéret volt a nyilvánosságra hozatal, szóval ezzel sokat nem tudtak tenni. 1 pipa a listáról.

De valóban annyi az új infó, hogy az IM nem javasolta és az IM szerint is indokolatlanul gyors volt a folyamat, szóval egyértelműen Novákéknál kell keresni az okokat.
1 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Lehet, hogy én vagyok naiv vagy tájékozatlan, de ettől az ügylet bemutatástól valahogy többet vártam.......
csi77
nekem az az érzésem, hogy itt Varga Judit mosdatása volt a cél.
deyell
Sztem arra elég jó volt ez így hogy akkor nyomás Sulyokra hogy hozza nyilvánosságra.
Nem nyerhet ebben.
Ha megteszi akkor egyértelműen kiderül h kinél változott meg.
Ha nem teszi akkor újabb ok h miért mondjon le.
csebi
Meg hát egy kis Mihazánk koszolás
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 148 — Cowboys fan
bár tényleg nem sokon múlt két éve, de azért én nem feltétlenül látom logikusnak azt a gondolatmenetet, hogy bármilyen tiszás jelölt vinné most a fővárost.

1. Vitézy nem tud indulni, és ott szerintem a személye - bézbólos terminológiával - pozitív WAR-os volt. más nem feltétlenül lenne ilyen.
2. minden bagoly madár, de nem minden madár bagoly. akarom mondani minden '24-es önkoris Karigeri szavazat '26-os Tiszás ogy szavazattá vált, de attól, mert ogy-n Tiszára szavazott valaki, még nem lesz önkoris Tisza-szavazó.
3. a bizonytalansági faktor, a dobbantott FIdesz-szavazók jelentik, nem lehet tudni, hogy mennyien vannak, és kit támogatnának? mondjuk szerintem az utóbbi inkább a tiszás jelöltet jelentené, mert a '26-os Tisza-szavazók és a '24-es Fidesz-szavazók között van átfedés.

de szerintem nem jelenthető ki teljes bizonyossággal, hogy bármilyen tiszás jelölt vinné most azonnal a főpolgármesteri posztot, ha előre hozott választások lennének.

aztán persze nyilván én is tévedhetek.
1 hónapja
Nomac New England Patriots 4 547 — balazs.t85@gmail.com
Lehet, hogy én vagyok naiv vagy tájékozatlan, de ettől az ügylet bemutatástól valahogy többet vártam.......
csi77
nekem az az érzésem, hogy itt Varga Judit mosdatása volt a cél.
deyell
Sztem arra elég jó volt ez így hogy akkor nyomás Sulyokra hogy hozza nyilvánosságra.
Nem nyerhet ebben.
Ha megteszi akkor egyértelműen kiderül h kinél változott meg.
Ha nem teszi akkor újabb ok h miért mondjon le.
csebi
Ez tisztán erről szól, meg egy kis VJ mosdatás.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Lehet, hogy én vagyok naiv vagy tájékozatlan, de ettől az ügylet bemutatástól valahogy többet vártam.......
csi77
nekem az az érzésem, hogy itt Varga Judit mosdatása volt a cél.
deyell
Sztem arra elég jó volt ez így hogy akkor nyomás Sulyokra hogy hozza nyilvánosságra.
Nem nyerhet ebben.
Ha megteszi akkor egyértelműen kiderül h kinél változott meg.
Ha nem teszi akkor újabb ok h miért mondjon le.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 863 — Sworn to the Dark
Lehet, hogy én vagyok naiv vagy tájékozatlan, de ettől az ügylet bemutatástól valahogy többet vártam.......
csi77
nekem az az érzésem, hogy itt Varga Judit mosdatása volt a cél.

built for this shit

1 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 391 — Bears & Illinois fan
Lehet, hogy én vagyok naiv vagy tájékozatlan, de ettől az ügylet bemutatástól valahogy többet vártam.......

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.
Gyurma Pappa
Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.
Jughead
2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.
Jughead
Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...
StormST
Nézd meg az interjút, azt mondta ez az adó nem maradhat így, szóval változtatni fognak rajta.

A jelenleg esedékes adót ennek ellenére kérte, hogy fizessék be az önkormányzatok, ugyanis jelenleg ez a szabály, a jövőben ezen változtatnak.
Jughead
Mint ahogy korábbi fideszes politikai vezető sem lehet majd a Tisza kormányban?

Abban elég biztos vagyok h Karácsony nem nyer 29en ha most csak asszisztál ehhez. Épp ezért vmit tennie kell. Fejleszteni nem fog tudni hiszen jelenleg a Tisza és Magyar Péter ugyanugy kiverezteti mi t Orbán.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.
Gyurma Pappa
Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.
Jughead
2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.
Jughead
Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...
StormST
Nézd meg az interjút, azt mondta ez az adó nem maradhat így, szóval változtatni fognak rajta.

A jelenleg esedékes adót ennek ellenére kérte, hogy fizessék be az önkormányzatok, ugyanis jelenleg ez a szabály, a jövőben ezen változtatnak.

Szerkesztette: Jughead
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.
Gyurma Pappa
Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.
Jughead
2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.
Jughead
Igen? Én pont azt hallottam, hogy az önkormányzatok szépen fizessék be, ami ki van rájuk szabva...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.
Gyurma Pappa
Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.
Jughead
2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.
Jughead
Attól függ h értelmezzük. Egyeztetések lesznek majd VMIKOR dönt a kormány addig be kell fizetniük.
Szóval jelenleg marad az adó.
Aztán majd vmikor talán megváltozik.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Karácsony Gergely pedig nem politikai tényező. Abban a pillanatban, hogy Vitézyből miniszter lett, és majd onnan térhet vissza 2029-ben, KG egyetlen dolgot tehet: alkalmazkodik. Vagy lemond. Ez így már kettő. De igen szűk a valódi mozgástere.
Gyurma Pappa
Amúgy lemondás és újra megmérettetni magát választáson lenne a legjobb döntés sztem.
Főleg most mikor nem is tudnának érdemi fopolgi jelöltet állítani a Tiszából a káder hiány miatt.
csebi
Bárki indulna Tisza színekben simán nyerne.
Jughead
2029re készülve nem is biztos h rossz lenne ez Karacsonynak.
Látjuk a szolidaritási adó marad, ergo sokkal jobb helyzetben nem lesz a főváros.
csebi
Magyar Péter éppen tegnap mondta, hogy nem marad így ez az adó.