NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
le kell hozni Stiebert és Jujákot, túl sok a légiós a csapatban.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez valami szörnyű.
Biztos megéli Pinyő a selejtezőket mint kapitány?
Költői kérdés volt...

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Dehát ez egy tévéműsor baszki.
Egy véleményütköztető performansz, ahol direkt két markánsan ellentétes álláspontot jelenít meg a két résztvevő, szántszándékkal opponálnak.
Ha máshogy lett volna kedvük, akkor fordítva képviselik a két végletes véleményt.Sobri Jóska
Pont erre gondoltam én is, hogy ez szánt szándékkal van így előadva. Ugyanez megfigyelhető a rádiózásban, pl a Sláger Rádiónál a Boros-Bockor párosnál is ez ment, illetve most a Vadon-Sebestyén duónál is. Így maga a műsor "pártatlan", a műsorvezetők meg "eljátsszák" a szerepüket és kész.
Egyébként, ha valaki ellátogatott az NSO hír alatti kommentjeihez, akkor ugyanezt a hozzáállást tapasztalhatta dögivel, ergo csak a közvélemény egy részének álláspontjára reflektál a srác.Tony
ettől még nem lesz normális hozzáállás. Szerencsétlen nő még egy percet nem bizonyíthatott, máris nekimentek, ráadásul ugye ez olyan ország "riporterei", akiknek bajnokát egy francia másodosztályú csapat is röhögve szarrá verné.

Sobri, te pedig szokás szerint ellentmondásos vagy. Nagyobb összegben merek fogadni, hogy ha az új edző történetesen meleg lenne, már a szokott magas lóról lenéző stílusoddal oktatnál ki és homofóboznál mindenkit. Kettős mérce vagy te önmagadban.berger90
Te pl. egy filmben a gonoszt játszó Jeremy Ironst utálod? Vagy gyilkosnak tartod Anthony Hopkinst?Elhiszed, hogy pl a Trónok harcában Cerseit játszó színésznő csak játsza a szerepét, vagy rühelled, ahogy ezt a srácot, aki lekommunikált egy "mellette-ellene" beszélgetést?

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Köztévé ide vagy oda, simán le tudom lőni a kommentátort, de a "meccs hangjai" ettől ugyanúgy hallhatóak. A digitális tévézés baromi nagy haszna, eddig F1-nél használtam csak, de úgy hallom a VB-re is be kell vezetnem a módszert.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki magyarázza már meg nekem, hogy támadásépítés közben Józsika miért a két középhátvéd között szórakozik, ahelyett, hogy bemenne a középkör körül lévő 500 m^2-es üres területre?

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 250 — a new hope (again)
TOLÓDUNK....!!!!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
ez a kommentátor ott lesz a VBn. tragédiabraxa88
nagyfater 15 év után szánta rá magát, hogy lecserélje a tévét, gondolta, legalább hd-ben néz végre meccseket, öregkorára kipróbálja azt is. azzal próbáltam lebeszélni, hogy a köztévé "színvonala" miatt felesleges, de persze miért hallgatna rám... 😊

Mindig jövőre
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ez a kommentátor ott lesz a VBn. tragédiabraxa88
igen, az igazi kommentátorokat meg itthon kell hagyni Szaniszló, Méhes, Hajdú B...

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ez a kommentátor ott lesz a VBn. tragédia
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/sport/focivilag/20140604-irisz-es-tenyerellenorzes-lesz-a-stadionok-beleptetorendszereiben.html

Illetve ma M3
22:35
Törökország-Magyarország 0-6 barátságos mérkőzés(12)
1. félidő
23:30
Törökország-Magyarország 0-6 barátságos mérkőzés(12)
2. félidő
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Dehát ez egy tévéműsor baszki.
Egy véleményütköztető performansz, ahol direkt két markánsan ellentétes álláspontot jelenít meg a két résztvevő, szántszándékkal opponálnak.
Ha máshogy lett volna kedvük, akkor fordítva képviselik a két végletes véleményt.Sobri Jóska
Pont erre gondoltam én is, hogy ez szánt szándékkal van így előadva. Ugyanez megfigyelhető a rádiózásban, pl a Sláger Rádiónál a Boros-Bockor párosnál is ez ment, illetve most a Vadon-Sebestyén duónál is. Így maga a műsor "pártatlan", a műsorvezetők meg "eljátsszák" a szerepüket és kész.
Egyébként, ha valaki ellátogatott az NSO hír alatti kommentjeihez, akkor ugyanezt a hozzáállást tapasztalhatta dögivel, ergo csak a közvélemény egy részének álláspontjára reflektál a srác.Tony
ettől még nem lesz normális hozzáállás. Szerencsétlen nő még egy percet nem bizonyíthatott, máris nekimentek, ráadásul ugye ez olyan ország "riporterei", akiknek bajnokát egy francia másodosztályú csapat is röhögve szarrá verné.

Sobri, te pedig szokás szerint ellentmondásos vagy. Nagyobb összegben merek fogadni, hogy ha az új edző történetesen meleg lenne, már a szokott magas lóról lenéző stílusoddal oktatnál ki és homofóboznál mindenkit. Kettős mérce vagy te önmagadban.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Dehát ez egy tévéműsor baszki.
Egy véleményütköztető performansz, ahol direkt két markánsan ellentétes álláspontot jelenít meg a két résztvevő, szántszándékkal opponálnak.
Ha máshogy lett volna kedvük, akkor fordítva képviselik a két végletes véleményt.Sobri Jóska
Pont erre gondoltam én is, hogy ez szánt szándékkal van így előadva. Ugyanez megfigyelhető a rádiózásban, pl a Sláger Rádiónál a Boros-Bockor párosnál is ez ment, illetve most a Vadon-Sebestyén duónál is. Így maga a műsor "pártatlan", a műsorvezetők meg "eljátsszák" a szerepüket és kész.
Egyébként, ha valaki ellátogatott az NSO hír alatti kommentjeihez, akkor ugyanezt a hozzáállást tapasztalhatta dögivel, ergo csak a közvélemény egy részének álláspontjára reflektál a srác.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Irány a Puskás! 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
MLSZ ‏@MLSZhivatalos 2m
Így kezdünk Albánia ellen:
Rózsa-
Heffler
,Lipták,Lang,Korhut-
Varga J,Rudolf,Pátkai-
Stieber,Futács,Dzsudzsák

félkövérrel a rúkikHöri
Rózsa : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
MLSZ ‏@MLSZhivatalos 2m
Így kezdünk Albánia ellen:
Rózsa-
Heffler
,Lipták,Lang,Korhut-
Varga J,Rudolf,Pátkai-
Stieber,Futács,Dzsudzsák

félkövérrel a rúkik

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
 youtu.be/nOp1ceNHvFM?t=8m45s
Azért a SportKlubon meg van a színvonal... Mekkora büdös paraszt, azt az eget.Schleck
nemcsak faszkalap, hanem még tudatlan is, ráadásul azt hiszi, hogy vicces. Tajgetosz-pozitív.slowmotion
és az ilyen taknyok vannak bent, mikor tehetséges fiatalok várnak a kommunikáció-szakokon, hogy akár gyakornoknak tévébe kerüljenek. én sem szeretem a női labdarúgást, de a kurva anyját azért az ilyennek.berger90
Dehát ez egy tévéműsor baszki.
Egy véleményütköztető performansz, ahol direkt két markánsan ellentétes álláspontot jelenít meg a két résztvevő, szántszándékkal opponálnak.
Ha máshogy lett volna kedvük, akkor fordítva képviselik a két végletes véleményt.

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
Ma kikapunk.

több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
 youtu.be/nOp1ceNHvFM?t=8m45s
Azért a SportKlubon meg van a színvonal... Mekkora büdös paraszt, azt az eget.Schleck
Czollner arcán látszik, hogy legszívesebben elküldené a jó anyjába, de még se teheti meg. Mondjuk egy sportklubtól mit vár az ember.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 youtu.be/nOp1ceNHvFM?t=8m45s
Azért a SportKlubon meg van a színvonal... Mekkora büdös paraszt, azt az eget.Schleck
nemcsak faszkalap, hanem még tudatlan is, ráadásul azt hiszi, hogy vicces. Tajgetosz-pozitív.slowmotion
és az ilyen taknyok vannak bent, mikor tehetséges fiatalok várnak a kommunikáció-szakokon, hogy akár gyakornoknak tévébe kerüljenek. én sem szeretem a női labdarúgást, de a kurva anyját azért az ilyennek.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
 youtu.be/nOp1ceNHvFM?t=8m45s
Azért a SportKlubon meg van a színvonal... Mekkora büdös paraszt, azt az eget.Schleck
nemcsak faszkalap, hanem még tudatlan is, ráadásul azt hiszi, hogy vicces. Tajgetosz-pozitív.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 youtu.be/nOp1ceNHvFM?t=8m45s
Azért a SportKlubon meg van a színvonal... Mekkora büdös paraszt, azt az eget.

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
Magyar Kupa döntőjénél ki volt a rendező? eddig úgy tudtam, hogy az MLSZ, de tegnap mindkét csapatot megbüntette... a szurkolói rigmusok még akár, de a piro eszközök bevitele miatt azért vicces...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
egyre jobban pletykálják, hogy érkezik a Chelseabe Filipe Luís, Diego Costa meg Fabregas. előre a bajnoki címért!Dexxter Tailor
Hazard pedig megkapta a 10es mezt, remélem ezzel vége is a PSG-s pletykáknak (75millió euró). Lamps akkor is hiányozni fog, sztem Filipe Luisnál Luke Shaw jobb, Fabregast még Arsenalban bírtam, de szerintem ő már nem az igazi (picit mint Kaka a madridban). Diego Costa meg nagyon remélem, hogy nem egy szezonos csatár. De nekem nem kéne, Lukakut a kezdőbe!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
egyre jobban pletykálják, hogy érkezik a Chelseabe Filipe Luís, Diego Costa meg Fabregas. előre a bajnoki címért!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
legjobb VB-s kártya