NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Mindenki Pinyője akkorát ment a seggét természetesen ismét mély nyelvcsapásokkal kezelgető m4-ben, hogy én 30 percet röhögtem egyfolytában.

 444.hu/2017/11/16/pinter-attila-aki-az-nb-i-ben-mindenki-masnal-kevesebb-fiatal-focistat-enged-palyara-azt-mondja-tobb-lehetoseget-kellene-adni-a-fiataloknak

Mindig jövőre
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!

ez azért rendben volt,ugyes a srác,kár hogy nálunk egy kalap szar volt 😕

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 www.sbnation.com/soccer/2017/11/14/16652530/usa-soccer-world-cup-nit-netherlands-italy-chile

remélem minket is meghívnak


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
2 tizi és egy megpattanó szabadrúgással az ausztrálok is kint vannak. A 32. helyért felkészül Peru és Új-Zéland holnap hajnalban.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 932
lattatok h vinicius motyogta a himnuszt szivre tett kezzel?nikolics csak bambult kozben.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Most hogy legyőztük a kostalikai válogatottat aki a 22. helyen volt a világranglistán akkor bekéne tenni a 21. helyre a Magyarokat mert mért ne.
Coolearie
nem, ilyenkor nekünk kellene elfoglalni az ő helyüket.
bár minket viszont megvert Andorra és Luxemburg is, így józan belátással csak a huszonnegyedikek lehetünk.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Most hogy legyőztük a kostalikai válogatottat aki a 22. helyen volt a világranglistán akkor bekéne tenni a 21. helyre a Magyarokat mert mért ne.

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Bemelegítés baszod, bemelegítés.
gamerkr
Jó lenne már egy kis téli szünet mert az NB1 irgalmatlan tempója és a nemzetközi terhelés együttesen kifacsarja a labdarúgókat így az év vége felé. Csoda, hogy csak ketten sérültek meg az első 10 percben ezen a hajtós meccsen.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Igazi foci kedvcsináló meccseket láttam: Olasz-Svéd 0:0; Magyar-Costa R. 1:0; és most az Angol-Brazil 0:0.
Micsoda gólparádé!
Tudom, minek nézem! 😕
zemanla
a kapcsolón csak egyet kellett volna leváltani és láthattál volna egy 1-5-öt 😊
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Igazi foci kedvcsináló meccseket láttam: Olasz-Svéd 0:0; Magyar-Costa R. 1:0; és most az Angol-Brazil 0:0.
Micsoda gólparádé!
Tudom, minek nézem! 😕




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Régóta mondom hogy ilyen VargaJózsik meg Szabók kellenek a válogatottban akik ugyan nem labdazsonglőrök de ha pályára lépnek a válogatottban akkor felszántják a pályát. Vargát én még nem láttam lazázni a válogatottban.Lehet ez lenne a helyes út,csak kár hogy nincs 11 Varga mentalitású játékosunk.
Kenny
Lazázni én sem viszont szarul játszani sokszor is. Talán mostanra dolgozta fel, hogy nem jött össze neki a nyugati karrier. Szabó meg támadásban szegény katasztrófa, sztem direkt nem lehetne annyira szarul beadni mint ő 😀 nekem ami tetszett ma az a bese-ugrai kapcsolat.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
Régóta mondom hogy ilyen VargaJózsik meg Szabók kellenek a válogatottban akik ugyan nem labdazsonglőrök de ha pályára lépnek a válogatottban akkor felszántják a pályát. Vargát én még nem láttam lazázni a válogatottban.Lehet ez lenne a helyes út,csak kár hogy nincs 11 Varga mentalitású játékosunk.

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 349
Most jönnek a magyar futball legszebb hónapjai: A válogatottnak 10, a kluboknak 8 hónapig semmilyen nemzetközi tétmeccs, csak a hazai posvány, ilyenkor lehet igazán szépeket álmodni, dumálni, magyarázkodni, hülyíteni a nézőket. Pogácsazabáló Gyuri, az NSO és az M4 Sport most lesz csak igazán elemében. Mindenki biztos lehet benne, hogy nyár végére egy ismét teljesen felhergelt szurkolótábor fogja várni az irreális eredményeket.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ez a Márkvárt is... 5 éve volt tehetség, azóta meg csak simán senki.
Geeri
apropó tehetségek
 www.youtube.com/watch?v=YcpJ3BuWjaU​

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 939 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha most azt nyilatkozzák, hogy "bebizonyítottuk, hogy van tartásunk mert felálltunk a luxemburgi vereség után" akkor beszarok...
gordon
Pedig ez lesz, szóval keress gyorsan egy vécécsészét! 😊
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ha most azt nyilatkozzák, hogy "bebizonyítottuk, hogy van tartásunk mert felálltunk a luxemburgi vereség után" akkor beszarok...
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
"Óh, lecsúszott a lábáról"
Ez is! Bmeg!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ez a Márkvárt is... 5 éve volt tehetség, azóta meg csak simán senki.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Két borzasztóan gyenge csapat iszapbirkózása...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 060 — The Mathematician
oszinten?ha a magyarok ilyen antifocit mutatva erne el eredmenyeket, kopkodnetek?Vagy inkabb szopjunk mindig de haljunk meg szepen?
en inkabb az elobbire szavazok.tobb elmenyt adna.
a baj az h a leparkolas sem megy nekunk ,pihapocsuek a magyar jatekosok.
ZoliMP
a parkoláshoz kéne:
1. taktikai érettség
2. fizikum
3. fegyelem

nah ebből -1 van meg
Negritis
Ez azért túlzás , persze ez a csapat gyengébb mint ami Dárdai alatt volt, de azért ott valahogy mégis összeállt hasonló emberekből a védelem ...
Toca
az edző a +1, ezért van -1 meg abból ami kell
de igen, a védekezéshez valami alap megvolt, de ..

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 885 — Csodabogár
volt már késelés?

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
aztabüdös milyen támadást toltak a dánok és milyen szép gólt
gólzápor van ott
1-2, úgy, hogy az írek vezettek
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 349
Bemelegítés baszod, bemelegítés.
gamerkr
Kb. az egész csapat doubtful 😀
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bemelegítés baszod, bemelegítés.

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
oszinten?ha a magyarok ilyen antifocit mutatva erne el eredmenyeket, kopkodnetek?Vagy inkabb szopjunk mindig de haljunk meg szepen?
en inkabb az elobbire szavazok.tobb elmenyt adna.
a baj az h a leparkolas sem megy nekunk ,pihapocsuek a magyar jatekosok.
ZoliMP
a parkoláshoz kéne:
1. taktikai érettség
2. fizikum
3. fegyelem

nah ebből -1 van meg
Negritis
Ez azért túlzás , persze ez a csapat gyengébb mint ami Dárdai alatt volt, de azért ott valahogy mégis összeállt hasonló emberekből a védelem ...