NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Azért ezek az eredmények a horvát futball gyengeségeit is mutatják. Remélem érzik, hogy ebben ők is benne vannak kicsit!
Vrij6
szerintem inkább a magyarok keze van abban, hogy az Eszék sem nyert 😊
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Azért ezek az eredmények a horvát futball gyengeségeit is mutatják. Remélem érzik, hogy ebben ők is benne vannak kicsit!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Látom idén sem sok esély van, hogy magyar csapat az EL csoportkörébe jusson 😀
NB2
Már sokszor felmerült bennem, hogy nincs egy tökös riporter ebben a hazai sportsajtóban, aki egyszer -ha az edző lenyilatkozza hogy szeretnék kiharcolni a nemzetközi kupaszereplés jogát- visszakérdezne, hogy minek?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Atayeg mekkora hangulat volt😆teljesen kész vagyok...

Szerintem Doll elobb elcserélte majd eltaktikazta az utolsó 20 percet...

Egyedül a Fradinál latok esélyt a továbbjutásra, csak kar a golert mert igy nekik kell majd menni.

Gorriaran mit játszott OMG, nem láttam meg igy a Fradiban, komolyan...
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Látom idén sem sok esély van, hogy magyar csapat az EL csoportkörébe jusson 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
LoL az újpest is jól hajrázott, kaptak egy harmadikat a 92. percben bakuban



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
kb ugyanilyen balsorsos gólt rúgott a fradi is azt ne felejtsétek már el..
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Sajnálom a fradit, de hihetetlen, hogy minden évben képesek ugyanúgy kiszopni. Találnak egy gólt, felpörögnek, elszarakodnak egy szekérderéknyi helyzezet, vissza állnak kontrázni de 3 kontrából egyet nem bírnak lövésig végigvinni. A végén elfáradnak majd kapnak egy balfasz gólt. Ha ez az első volna azt mondanám mint matyi, balsors. Így zsinórban sokadjára már nem...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Hát bazdmeg ilyen a világon nincs. Közük nem volt a meccshez, megúsztak egy pirosat(nyilván is a spori is az ami) erre bazdmeg találnak egy gólt a semmiből.
Átok ül rajtunk.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
azért komoly, hogy nincs győzelmünk az első forduló után 4 meccsből..
gordon
Az esélytelenek nyugalmával nem tudom miben reménykedtetek. Bárki ellen szerzett döntetlen, esetleg győzelem már jó eredmény

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Látom mind a két csapat remekül megoldotta a meccs végét.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
azért komoly, hogy nincs győzelmünk az első forduló után 4 meccsből..
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Túl sok magyar balfék került a pályára, egyből jött a kapott gól....
Idegenben majd jön a beszari taktika és a sima 3:0

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
En kerek elnezest h elhittem 😀 ilyen golt gec

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 373
Böde góljával nyerünk.Mert ugye hozhatnak bárkit, úgyis ő lő gólt.
Kenny
Ennyi
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Böde góljával nyerünk.Mert ugye hozhatnak bárkit, úgyis ő lő gólt.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Fradi elso 20 perc alapjan siman jo lehet, az mindenesetre plusz h egesz sokan kint vannak.
Ujpestnek meg tokre orultem h vezetnek, aztan megneztem h a kovi ellenfel a Sevilla lenne....😀 nembaj, legalabb lesz Magyarorszagon egy spanyol top csapat tetmeccsen 😀
Borbinho
Igaz, hogy csak a 22. percben kapcsolódtam be, de az eddigiek alapján ezt nehéz elhinnem. Labdát kihozni vagy megtartani nem tudnak. Helyzet kialakításról nem is beszélve. Ami eddig jól megy az a favágás. Igaz a zsidók sem erőlködnek idegenben.
peach
elso 5-10 percben "bekezdett" a fradi. tobb jo megindulas, egyerinto is, csak lovesig nem jutottak. de tenyleg jol indult

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem nagyon látom, hogy jutott be ez a makkabi az utóbbi 3 évben 1x a BL csoportkörbe és kétszer az EL csoportkörbe.
Kenny
rendre makkjuk volt a sorsolassal

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Nem nagyon látom, hogy jutott be ez a makkabi az utóbbi 3 évben 1x a BL csoportkörbe és kétszer az EL csoportkörbe.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Fradi elso 20 perc alapjan siman jo lehet, az mindenesetre plusz h egesz sokan kint vannak.
Ujpestnek meg tokre orultem h vezetnek, aztan megneztem h a kovi ellenfel a Sevilla lenne....😀 nembaj, legalabb lesz Magyarorszagon egy spanyol top csapat tetmeccsen 😀
Borbinho
Igaz, hogy csak a 22. percben kapcsolódtam be, de az eddigiek alapján ezt nehéz elhinnem. Labdát kihozni vagy megtartani nem tudnak. Helyzet kialakításról nem is beszélve. Ami eddig jól megy az a favágás. Igaz a zsidók sem erőlködnek idegenben.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Anglia megpróbálta tegnap gyorsan elvégezni a közepet mert a gólörömnél leszaladtak a horvátok a pályáról és így nem voltak az ő térfelükön.

Hát ez mekkora kibaszott bunkóság.. ez nálam angol drukkerként is bőven túlment a határon 😀
dugo93
😀 szerintem meg inkabb szanalmas, vagy ha ugy tetszik, "csicskasag". egy normalis csapatbol mar csak a fair play miatt se nezem ki az ilyet...egyszeruen kurva gaz. hosszabbitas meg keves ido ide vagy oda. akkor inkabb menjenek sirni a bironak h adjon lapot a horvatoknak, de maga a felteves h komolyan 11v1ben rugunk egy golt verciki es nem melto egyszeruen.
en am pont gondolkoztam rajta amikor mar 15.perce unnepeltek a horvatok mandzukics goljat, h na vajon megprobaljak-e. amera nem mutatta mi van a palyan 😀 ezek szerint megprobaltak.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Anglia megpróbálta tegnap gyorsan elvégezni a közepet mert a gólörömnél leszaladtak a horvátok a pályáról és így nem voltak az ő térfelükön.

Hát ez mekkora kibaszott bunkóság.. ez nálam angol drukkerként is bőven túlment a határon 😀

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Fradi elso 20 perc alapjan siman jo lehet, az mindenesetre plusz h egesz sokan kint vannak.
Ujpestnek meg tokre orultem h vezetnek, aztan megneztem h a kovi ellenfel a Sevilla lenne....😀 nembaj, legalabb lesz Magyarorszagon egy spanyol top csapat tetmeccsen 😀
Borbinho
Tavaly a dánok ellen pont így festett. Aztán jön egy szokásos magyar hülyeség és vége is lesz.
tüsi91
jo de akkor nem volt VB dontos Horvatorszag...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fradi elso 20 perc alapjan siman jo lehet, az mindenesetre plusz h egesz sokan kint vannak.
Ujpestnek meg tokre orultem h vezetnek, aztan megneztem h a kovi ellenfel a Sevilla lenne....😀 nembaj, legalabb lesz Magyarorszagon egy spanyol top csapat tetmeccsen 😀
Borbinho
Tavaly a dánok ellen pont így festett. Aztán jön egy szokásos magyar hülyeség és vége is lesz.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Fradi elso 20 perc alapjan siman jo lehet, az mindenesetre plusz h egesz sokan kint vannak.
Ujpestnek meg tokre orultem h vezetnek, aztan megneztem h a kovi ellenfel a Sevilla lenne....😀 nembaj, legalabb lesz Magyarorszagon egy spanyol top csapat tetmeccsen 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."