NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
ez amúgy épp a Vidi meccs előtt nagyon jól jön ... btw sztem ezzel Dani csak bukhat, ha nyerünk Rebrov bebizonyítja, hogy nélküle is megvagyunk. ha kikapunk rá lehet fogni Dani, hogy bomlasztó tevékenysége negatívan hatott a csapatra.

meglepődnék, ha legkésőbb a nyáron nem igazolna el.
csebi
Télen menni fog. De amúgy nem tesz jót kvázi egy "bajnoki döntő" előtt kirakni a cskdat és az egyetlen(!) közönségkedvencedet a keretből.
Milyen érdekes, hogy ez pont egy nappal azután jön, hogy kiderült a BATE csatárát hozzuk ide valószínű.

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
ez amúgy épp a Vidi meccs előtt nagyon jól jön ... btw sztem ezzel Dani csak bukhat, ha nyerünk Rebrov bebizonyítja, hogy nélküle is megvagyunk. ha kikapunk rá lehet fogni Dani, hogy bomlasztó tevékenysége negatívan hatott a csapatra.

meglepődnék, ha legkésőbb a nyáron nem igazolna el.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Gyalázat az NSO... először szerződésbontás, aztán javítják, de későn, a fél ország félre van informálva. Szánalom a köbön, de még az is, hogy nincs konkurenciája a lapnak. Bár annak tudjuk az okát..
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Dani bazdmeg..
Rebrov tökös.
Kenny
Egy jó szájról olvasó írja már le mit mondott.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
Dani bazdmeg..
Rebrov tökös.

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Azert igy, hogy Madridban van a River - Boca, emberi időben van kb 10 magyar sportcsatorna...egy sem adja 😀
ZoliMP
Elég kimenni egy mennyei kettes meccsre, ott van ilyen játékvezetési színvonal. Nem is tudom, hogy gondolták ezt előadni egy ilyen döntőn 😀. Bár persze európai foci-szemmel más iram és harciasság volt a pályán is, de ilyen mennyiségű bírói hibát én elég kevés meccsen láttam mostanában (persze a Seria A-ban lévő VAR-os rendszer miatt el vagyok kényeztetve).
MarioAna
Nézd meg bármelyik meccset, amit a majom Kassai vezet.
warr_b
Pont akartam írni, hogy ez egy random Kasai meccs volt.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Kirúgták Benczést... Úgy, hogy x-eltek és nincsenek is kieső helyen 😀
Magyarország én így szeretlek 😊
NB2
Megkérdőjelezed a felcsúti front office stratégiai vízióját?
Kampman
De nem elsők!!! Hová tűnt a versenyszellemetek?

Edit: Benczés lifelong szabadkártyát kapott a kisvasútra, ami mától körbemegy. Majd felszáll újra, ha a következő masiniszta elhasal ebben az embert próbáló feladatban.
A zselétengerben nehéz ám kormányozni: szemellenző, füldugó és markáns ízlelőbimbók ajánlottak.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azert igy, hogy Madridban van a River - Boca, emberi időben van kb 10 magyar sportcsatorna...egy sem adja 😀
ZoliMP
Elég kimenni egy mennyei kettes meccsre, ott van ilyen játékvezetési színvonal. Nem is tudom, hogy gondolták ezt előadni egy ilyen döntőn 😀. Bár persze európai foci-szemmel más iram és harciasság volt a pályán is, de ilyen mennyiségű bírói hibát én elég kevés meccsen láttam mostanában (persze a Seria A-ban lévő VAR-os rendszer miatt el vagyok kényeztetve).
MarioAna
Nézd meg bármelyik meccset, amit a majom Kassai vezet.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 932
Azert igy, hogy Madridban van a River - Boca, emberi időben van kb 10 magyar sportcsatorna...egy sem adja 😀
ZoliMP
mert nem vették meg a jogokat a sorozatra
slowmotion
mondjuk lehet,ezert sem, de lehet lett volna mas opcio is.
Regen a sport tv adta a meccseket. Nem volt olyan rossz 😊
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 348
Kirúgták Benczést... Úgy, hogy x-eltek és nincsenek is kieső helyen 😀
Magyarország én így szeretlek 😊
NB2
Megkérdőjelezed a felcsúti front office stratégiai vízióját?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Azert igy, hogy Madridban van a River - Boca, emberi időben van kb 10 magyar sportcsatorna...egy sem adja 😀
ZoliMP
mert nem vették meg a jogokat a sorozatra
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
azért ilyen egész pályás üreskapus gólt szerintem még életemben nem láttam, pedig hányszor felmegy a kapus szögletnél
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 932
Azert igy, hogy Madridban van a River - Boca, emberi időben van kb 10 magyar sportcsatorna...egy sem adja 😀
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Kirúgták Benczést... Úgy, hogy x-eltek és nincsenek is kieső helyen 😀
Magyarország én így szeretlek 😊
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Jó ez a City de ma Champo szint van. Plusz egy ok amiért vérvörösre fogják elverni a PLt.

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Valaki nem tudja véletlenül, hogy a Camp Nou-ban melyik a vendég szektor?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Pont témába vág. Kiábrándító.
 m.soundcloud.com/teljesterjedelem/tt-196-b
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
mekkora viccszervezet ez az uefa
egyre kiábrándítóbb a gurulós...
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/psg-75-millio-euroert-erkezik-az-ajax-tehetsege-sajtohir-2673097
gordon
Verratti pár éve még a Kroos, Modric duó után kb a legjobb mélységi irányító volt, szépen lezüllött azóta
Van egy Rabiot, aki például a Barca vagy a Real ellen a legjobb volt abban a csapatban, gondolom ő is leépült.

Erre hoznak még egy hasonló szerepkörű, de jelenleg gyengébb hollandot a padra, mert az majd tuti megoldás lesz.
flzoli
Állítólag Rabiot lesz Ramsey pótlása az Arsenalnal, miután neki is lejár a nyáron a szerződése.
Sebii
Nagy erősítés lesz az angoloknál, ha ez tényleg létrejön.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
mekkora viccszervezet ez az uefa
egyre kiábrándítóbb a gurulós...
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/psg-75-millio-euroert-erkezik-az-ajax-tehetsege-sajtohir-2673097
gordon
Verratti pár éve még a Kroos, Modric duó után kb a legjobb mélységi irányító volt, szépen lezüllött azóta
Van egy Rabiot, aki például a Barca vagy a Real ellen a legjobb volt abban a csapatban, gondolom ő is leépült.

Erre hoznak még egy hasonló szerepkörű, de jelenleg gyengébb hollandot a padra, mert az majd tuti megoldás lesz.
flzoli
Francia ligában mégis mivé válhatott volna Verratti? Nem véletlenül akart menni onnan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
mekkora viccszervezet ez az uefa
egyre kiábrándítóbb a gurulós...
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/psg-75-millio-euroert-erkezik-az-ajax-tehetsege-sajtohir-2673097
gordon
Verratti pár éve még a Kroos, Modric duó után kb a legjobb mélységi irányító volt, szépen lezüllött azóta
Van egy Rabiot, aki például a Barca vagy a Real ellen a legjobb volt abban a csapatban, gondolom ő is leépült.

Erre hoznak még egy hasonló szerepkörű, de jelenleg gyengébb hollandot a padra, mert az majd tuti megoldás lesz.
flzoli
Állítólag Rabiot lesz Ramsey pótlása az Arsenalnal, miután neki is lejár a nyáron a szerződése.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
mekkora viccszervezet ez az uefa
egyre kiábrándítóbb a gurulós...
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/psg-75-millio-euroert-erkezik-az-ajax-tehetsege-sajtohir-2673097
gordon
Verratti pár éve még a Kroos, Modric duó után kb a legjobb mélységi irányító volt, szépen lezüllött azóta
Van egy Rabiot, aki például a Barca vagy a Real ellen a legjobb volt abban a csapatban, gondolom ő is leépült.

Erre hoznak még egy hasonló szerepkörű, de jelenleg gyengébb hollandot a padra, mert az majd tuti megoldás lesz.

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
mekkora viccszervezet ez az uefa
egyre kiábrándítóbb a gurulós...
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/psg-75-millio-euroert-erkezik-az-ajax-tehetsege-sajtohir-2673097
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 932
Man utd - Arsenal senki?😊
Raboczki hangja feldolgozhatatlan 😀
ZoliMP
Amikor Pool meccs is van?
C'mon man!

De ha már Pool, Milner gólja ezen a szenvedős napon nagyon kellett!
Bejárta ez az ember fél Angliát, de 30 túl, itt jött ki belőle a legjobbja.
4 éve van csak itt, de mintha csak 10 lenne...
Legenda!
alatriste
😊

Mar tudom , hogy mit akarnak a Man utd jatekosok Mourinhonak...nem kirugatni hanem ahogy mondjak" give him a heartattack"
Fuu, de sotet gondolat.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Man utd - Arsenal senki?😊
Raboczki hangja feldolgozhatatlan 😀
ZoliMP
Amikor Pool meccs is van?
C'mon man!

De ha már Pool, Milner gólja ezen a szenvedős napon nagyon kellett!
Bejárta ez az ember fél Angliát, de 30 túl, itt jött ki belőle a legjobbja.
4 éve van csak itt, de mintha csak 10 lenne...
Legenda!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 060 — The Mathematician
Man utd - Arsenal senki?😊
Raboczki hangja feldolgozhatatlan 😀
ZoliMP
kézi meccs és burnley-pool 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!