Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
1 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Kérdés Sevkiyan és Kodro minek kellett a Fradiba? Minden héten azért vesznek fel milliókat, hogy a padról nézzék végig a meccseket.
Toto21
Az edzésmunkáért. Tudod, a BMS-ből valami hasonlót hallhattunk: a legjobb a világon csere qb-nak lenni 😀

Szerkesztette: shagi0206
1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 247
Kérdés Sevkiyan és Kodro minek kellett a Fradiba? Minden héten azért vesznek fel milliókat, hogy a padról nézzék végig a meccseket.
1 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Nem létezik, hogy a utd tesz nekünk egy ekkora szívességet 🙂 mindezt úgy, hogy a jövő héten a city érkezik az Anfieldre
shagi0206
Ha a 80. Percben is vezet a mu max akkor kezdhetsz reménykedni hogy nem kapunk ki
davemayer
azért az érdeklődésem a foci iránt már közel sincs akkora, hogy én ezt a meccset végignézzem 😊 A 2. félidőt már nem fogom.
1 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 333 — "Grammar maci"
Nem létezik, hogy a utd tesz nekünk egy ekkora szívességet 🙂 mindezt úgy, hogy a jövő héten a city érkezik az Anfieldre
shagi0206
Ha a 80. Percben is vezet a mu max akkor kezdhetsz reménykedni hogy nem kapunk ki

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Rashford ver egy ilyen gólt aztán egy labdát nem tud átvenni, amivel félpályától vihette volna kapura...
kapitnono
mert azt le kell kezelni. a góljánál csak seggbe kellett rúgni a labdát, lekezelni nem.
1 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
de Bruyne miért gondolta, hogy ez a Grealish koppincs haj jobban áll neki, mint az eddigi?
1 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
ez a Hamburg világi balfasz egy csapat.
a tökutolsó ellen emberelőnyben képesek olyan tizenegyest összehozni, hogy a beívelt szabadrúgást a védő nem rúgja ki, hanem le akarja venni, csak elpattan tőle a labda, a támadó köszöni szépen, odalép a labda elé, a védő meg telibe rúgja.

és ezzel kaptak ki hazai pályán. (emberelőnyben, a tökutolsó után, de ezt már mondtam.)
slowmotion
szerintem már az 5. év, hogy a Hamburg a bajnokság végén chokerkedik
vagy el is bukja a feljutó helyet, vagy azért osztályozóra beesik, ahol meg kikap
NB2
Hamburg talán még akkor ért valamit, mikor van der Vaart ott játszott
1 hónapja
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
ez a Hamburg világi balfasz egy csapat.
a tökutolsó ellen emberelőnyben képesek olyan tizenegyest összehozni, hogy a beívelt szabadrúgást a védő nem rúgja ki, hanem le akarja venni, csak elpattan tőle a labda, a támadó köszöni szépen, odalép a labda elé, a védő meg telibe rúgja.

és ezzel kaptak ki hazai pályán. (emberelőnyben, a tökutolsó után, de ezt már mondtam.)
slowmotion
szerintem már az 5. év, hogy a Hamburg a bajnokság végén chokerkedik
vagy el is bukja a feljutó helyet, vagy azért osztályozóra beesik, ahol meg kikap
1 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Mondjuk ki nem fogja úgy húzni az MU a meccset, hogy veri a seggüket a háló
alatriste
Kihúzhatja, de ahhoz a city is kell. Ha elbasszák az összes helyzetüket.
shagi0206
Igen régen én is hittem ilyesmiben, aztán rájöttem hogy a mikulás sem létezik 😕
alatriste
Ja, hát bennem fel se merült, hogy itt csoda történik, és a city pontokat hullajt. Csak felvázoltam egy valószínütlen forgatókönyvet reagálva a kijelentésedre 😀

Nekem pont elég lesz, ha a jövő héten kikap a city 😊

Szerkesztette: shagi0206
1 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mondjuk ki nem fogja úgy húzni az MU a meccset, hogy veri a seggüket a háló
alatriste
Kihúzhatja, de ahhoz a city is kell. Ha elbasszák az összes helyzetüket.
shagi0206
Igen régen én is hittem ilyesmiben, aztán rájöttem hogy a mikulás sem létezik 😕


Liverpool Fc fan
1 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Mondjuk ki nem fogja úgy húzni az MU a meccset, hogy veri a seggüket a háló
alatriste
Kihúzhatja, de ahhoz a city is kell. Ha elbasszák az összes helyzetüket.
1 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mondjuk ki nem fogja úgy húzni az MU a meccset, hogy veri a seggüket a háló


Liverpool Fc fan
1 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Rashford a bomba gólja után ki is szállt a meccsből. Ez 2 mi megmozdulás volt? 😀
alatriste
mindenkinek összejöhet 2 évente egy szép gól. Még lehet nekem is becsusszanna 1 hasonló 😀
shagi0206
Nem való ez már neked, belesérülsz, kell ez nekünk? 😀
Coolearie
ismerjük egymást? Csak mert igen, hajlamos vagyok rá, még alvás közben is képes vagyok lesérülni 😀
1 hónapja
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Rashford a bomba gólja után ki is szállt a meccsből. Ez 2 mi megmozdulás volt? 😀
alatriste
mindenkinek összejöhet 2 évente egy szép gól. Még lehet nekem is becsusszanna 1 hasonló 😀
shagi0206
Nem való ez már neked, belesérülsz, kell ez nekünk? 😀

1 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Rashford a bomba gólja után ki is szállt a meccsből. Ez 2 mi megmozdulás volt? 😀
alatriste
mindenkinek összejöhet 2 évente egy szép gól. Még lehet nekem is becsusszanna 1 hasonló 😀
1 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rashford a bomba gólja után ki is szállt a meccsből. Ez 2 mi megmozdulás volt? 😀


Liverpool Fc fan
1 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 178
Rashford ver egy ilyen gólt aztán egy labdát nem tud átvenni, amivel félpályától vihette volna kapura...
kapitnono
most meg "luftot" lő 😀 ellőtte a mai összes puskaport 😕

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Rashford kis gól
Löfli
Kapus hiba
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Ondo Szabo ma is csodalatosan fuj.
Kenny
Szerinted nem vicces az, hogy mindig ellenetek fújnak? Elhiszi itt ezt még valaki vagy csak saját magad megnyugvására írod állandóan? 😊
Stoki
Melyik szavammal utaltam arra, hogy ellenunk fujnak?

1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Rashford ver egy ilyen gólt aztán egy labdát nem tud átvenni, amivel félpályától vihette volna kapura...


1 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 891 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Legyőzve a félelmetes Siófok!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Nem létezik, hogy a utd tesz nekünk egy ekkora szívességet 🙂 mindezt úgy, hogy a jövő héten a city érkezik az Anfieldre
1 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 413 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ondo Szabo ma is csodalatosan fuj.
Kenny
Szerinted nem vicces az, hogy mindig ellenetek fújnak? Elhiszi itt ezt még valaki vagy csak saját magad megnyugvására írod állandóan? 😊

Szerkesztette: Stoki
1 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 413 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Folytassa mu...
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Ondo Szabo ma is csodalatosan fuj.