Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Kihullik a selejtje, oszt hadd szóljon! 😊
ozibozi
Valszeg ez lesz. 😀
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 431
Kihullik a selejtje, oszt hadd szóljon! 😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
Olasz foci: Fiorentinánál első vizsgálatok után 6 koronavírusos esetet találtak: 3 stábból és 3 játékos.
Sok sikert a bajnokság elkezdéséhez.
Beki
Torinonál is 1 player tegnap.
Beki
németeknél a teljes első osztály (játékosok + stáb) után 6 esetet találtak
2 játékos + masszőr asszem kölnben
valaki drezdában
a többit nem hozták ki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Olasz foci: Fiorentinánál első vizsgálatok után 6 koronavírusos esetet találtak: 3 stábból és 3 játékos.
Sok sikert a bajnokság elkezdéséhez.
Beki
Torinonál is 1 player tegnap.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Olasz foci: Fiorentinánál első vizsgálatok után 6 koronavírusos esetet találtak: 3 stábból és 3 játékos.
Sok sikert a bajnokság elkezdéséhez.
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Sírok 😀😀😀DD

Hogyan teltek odakint a hétköznapjai?
– A lakásban ültem, edzettem, vártam a híreket. A legrosszabb a bizonytalanság volt. Folytatódik a bajnokság, csúcsformába kell kerülnünk két héten belül , vagy hónapokig nem tréningezhetünk közösen?

De minden szava arany az NSO-n..
LoveSobri
– A kéthetes karanténra felkészült könyvekkel, sorozatokkal?
Amadeus
Jaja, most pótol párat biztos, Thomas Mann, Sartre, Steinbeck, folytatható a sor.
Vrij6
Mosó Masa mosodája, Gőgös Gúnár Gedeon.....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
akkor majd jön a pinnelt bundesliga táblázat meg kinek drukkolsz névsor is?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Foresz Denver Broncos 471 — Broncos
Sírok 😀😀😀DD

Hogyan teltek odakint a hétköznapjai?
– A lakásban ültem, edzettem, vártam a híreket. A legrosszabb a bizonytalanság volt. Folytatódik a bajnokság, csúcsformába kell kerülnünk két héten belül , vagy hónapokig nem tréningezhetünk közösen?

De minden szava arany az NSO-n..
LoveSobri
– A kéthetes karanténra felkészült könyvekkel, sorozatokkal?
Amadeus
Jaja, most pótol párat biztos, Thomas Mann, Sartre, Steinbeck, folytatható a sor.
Vrij6
Lehet túl durva a felsorolás,ezeken elsírja ugyanis magát..... 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=HJpVDwFU5dI

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Sírok 😀😀😀DD

Hogyan teltek odakint a hétköznapjai?
– A lakásban ültem, edzettem, vártam a híreket. A legrosszabb a bizonytalanság volt. Folytatódik a bajnokság, csúcsformába kell kerülnünk két héten belül , vagy hónapokig nem tréningezhetünk közösen?

De minden szava arany az NSO-n..
LoveSobri
– A kéthetes karanténra felkészült könyvekkel, sorozatokkal?
Amadeus
Jaja, most pótol párat biztos, Thomas Mann, Sartre, Steinbeck, folytatható a sor.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 900 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/futball/2020/05/07/nb_i._koronavirus-jarvany_ujraindulas_fordulok_2020/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Sírok 😀😀😀DD

Hogyan teltek odakint a hétköznapjai?
– A lakásban ültem, edzettem, vártam a híreket. A legrosszabb a bizonytalanság volt. Folytatódik a bajnokság, csúcsformába kell kerülnünk két héten belül , vagy hónapokig nem tréningezhetünk közösen?

De minden szava arany az NSO-n..
LoveSobri
– A kéthetes karanténra felkészült könyvekkel, sorozatokkal?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Sírok 😀😀😀DD

Hogyan teltek odakint a hétköznapjai?
– A lakásban ültem, edzettem, vártam a híreket. A legrosszabb a bizonytalanság volt. Folytatódik a bajnokság, csúcsformába kell kerülnünk két héten belül , vagy hónapokig nem tréningezhetünk közösen?

De minden szava arany az NSO-n..
LoveSobri
Gondolom létfontosságú volt a tevehuszárt hazahozni NYARALNI....
Vicc ez az ország komolyan
FLZOLI
persze, hogy fontos volt. tudod Te, mennyit eszik egy Lambo? a jövedéki adóból megvan a fél májusi ÁHT bevétel...
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sírok 😀😀😀DD

Hogyan teltek odakint a hétköznapjai?
– A lakásban ültem, edzettem, vártam a híreket. A legrosszabb a bizonytalanság volt. Folytatódik a bajnokság, csúcsformába kell kerülnünk két héten belül , vagy hónapokig nem tréningezhetünk közösen?

De minden szava arany az NSO-n..
LoveSobri
Gondolom létfontosságú volt a tevehuszárt hazahozni NYARALNI....
Vicc ez az ország komolyan

több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 329
Sírok 😀😀😀DD

Hogyan teltek odakint a hétköznapjai?
– A lakásban ültem, edzettem, vártam a híreket. A legrosszabb a bizonytalanság volt. Folytatódik a bajnokság, csúcsformába kell kerülnünk két héten belül , vagy hónapokig nem tréningezhetünk közösen?

De minden szava arany az NSO-n..
több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
 444.hu/2020/05/05/a-kulugyminiszterium-hozza-haza-dzsudzsak-balazst-az-emiratusokbol

Hányhatnékom van.
Mikey
Máltára nem küldenek továbbra is pedig itt többen mennénk haza mint 8 fő.
csebi
Miért nem?
Mármint gondolom megvannak az informális válaszaid.
Nem esik sehonnan sehova útba? Vagy túl költséges lenne 8 ember miatt egy gép? Vagy van olyan opció, amit a "kimenekítés" helyett szorgalmaznak?
Nem az a hivatalos verzió, hogy ha szólsz, akkor segítenek, megoldják?
Sobri Jóska
1: informális csatornáimmal nem beszéltem erről. Kaptam felajánlást, hogy segítenek házon belülről, de rövidre zártam, hogy így nem akarok hazajutni. Ráadásul ez a személy a PÁT közelében dolgozik akár sikeresen tudott volna segíteni, de én ezzel kapcsolatban betartottam a hivatali utat az itt jelenlévő konzullal kommunikáltam, de ő is már nem válaszolt egy majdnem egy hónapja feltett kérdésemre
2: nem tudom miért nem. semmikképpen sem lenne drágább ideküldeni járatot több ember számára közelebb található helyre, mint Abu Dhabiba. Reménykedem benne, hogy hátha vmi máltai csodagyerek a kutasokhoz igazol és akkor lesz itt is járat.
3: igen, Londonon keresztüli hazautat javasolják, ami horror (összesen 12-14 óra út, Londonban 8-10 óra várakozás és reptérváltás), ami rendelkezésre áll az Abu Dhabiban rekedteknek is szóval megint ott vagyunk, hogy vannak az egyenlőek meg a még egyenlőbbek.
4: szóltam, többször is. engem/minket magunkra hagytak.
csebi
Gáz.
És fura is. Állami szinten egy oda-vissza járat kifizetése pimf összeg. Az ilyen látványos “nemzetpolitikai” gesztus dolgokra, hogy “senkit nem hagyunk egyedül” ráadásul ez egy eléggé nyitott kormányzat. Ezért érdekelt volna, hogy mi a valós ok, hogy nem küldenek oda egy gépet. Nyilvánvaló nem az anyagiak.
Sobri Jóska
elvileg Zsuzsi járat előtt összesen 3 helyre küldtek ilyen járatot: USA, Ciprus és Marokkó. USA esetén nehezen de elfogadtam, hogy küldtek, mert a keleti partról ugyanúgy Londonon keresztül haza tudtak volna menni ugyananannyi utazási idővel, mint én Máltáról, de nagy számok miatt talán érthető volt, a nyugati part meg teljesen szóval nagyjából azt elfogadtam. Ciprus és Marokkó esetén nem volt kérdés, hogy kell küldeni járatot, viszont ez a Zsuzsi járat most kicsit kiverte nálam a biztosítékot ...
egyszerűen sztem a három fenti járat után úgy voltak, hogy mki oldja meg ahogy akarja, de közben jött az, hogy szegény Balázskával nem hosszabbítottak akkor már inkább hazatérne az állam pénzén még ha ő simán tudna bérelni egy magángépet is ...
csebi
Holnapra is várható gép Észak-Amerikàból. 100fő feletti utassal...

több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Május 16-al a Bundásliga is újraindul. ÉS utána elvileg a többi nagy bajnokság is szépen sorban. Nem hinném, hogy az NFL ne indulna ősszel
kapitnono
Fogadunk?
Akkor írj PM-ben, és megbeszéljük a részleteket.
Sobri Jóska
Józska ez tutti buko lenne neked 😃
Szoval inkabb ne fogadj 😜
Rózsa Sándor (betyár)
Akkor nem 1:1-be kell fogadni, ha szerinted a te kimeneteled sokkal valószínűbb.
Nem attól bukó egy fogadás, ha nem a te kimeneteled történik, hanem ha rossz oddsokkal fogadtál.
Sobri Jóska
Csak kiváncsiság,te milyen fogadást tartanál számodra elfogadhatónak ?
Rózsa Sándor (betyár)
Én fogadok 1:1-be, arra hogy nem lesz úgy és akkor szezon, ahogy az eredeti kiírásban van.
Világjárvány van, capische? 😊
Sobri Jóska
(ha nem tudsz olaszul, akkor ne beszélj olaszul)
slowmotion
Ez német-olasz! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Május 16-al a Bundásliga is újraindul. ÉS utána elvileg a többi nagy bajnokság is szépen sorban. Nem hinném, hogy az NFL ne indulna ősszel
kapitnono
Fogadunk?
Akkor írj PM-ben, és megbeszéljük a részleteket.
Sobri Jóska
Józska ez tutti buko lenne neked 😃
Szoval inkabb ne fogadj 😜
Rózsa Sándor (betyár)
Akkor nem 1:1-be kell fogadni, ha szerinted a te kimeneteled sokkal valószínűbb.
Nem attól bukó egy fogadás, ha nem a te kimeneteled történik, hanem ha rossz oddsokkal fogadtál.
Sobri Jóska
Csak kiváncsiság,te milyen fogadást tartanál számodra elfogadhatónak ?
Rózsa Sándor (betyár)
Én fogadok 1:1-be, arra hogy nem lesz úgy és akkor szezon, ahogy az eredeti kiírásban van.
Világjárvány van, capische? 😊
Sobri Jóska
(ha nem tudsz olaszul, akkor ne beszélj olaszul)
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Arra is fogadok, hogy egyáltalán nem lesz idén NFL meccs, saját stadionokban, nézők előtt.
Ezért kell pontosan lefektetni egy ilyen fogadás kereteit, hogy mindenkinek egyértelmű legyen mikor nyer, mikor veszít.
Mert ha pl. egy 32 csapatos, egyeneskieséses March Madness szerűséget egy dome-ban, 3 naponta meccsekkel letolnak, akkor most az szezon, nem szezon? Vagy egy 8 meccses alapszakasz január-februárban, egy 2x4 csapatos PO-val márciusban? Ésatöbbi, ésatöbbi.
De kapitnono nem hinné, hogy az NFL ne indulna ősszel. Én meg hiszem.
Erre lehet egzaktul fogadni, hogy definiáljuk mi számít indulásnak, és meddig tart az ősz, és máris lehet fogadni.
Sobri Jóska
Abban nem vagyok biztos, hogy menetrend szerint lesz minden, főleg ugyanannyi néző előtt, de szerintem valamilyen formában biztos lesz szezon, telibe biztos nem marad el.


több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Május 16-al a Bundásliga is újraindul. ÉS utána elvileg a többi nagy bajnokság is szépen sorban. Nem hinném, hogy az NFL ne indulna ősszel
kapitnono
Fogadunk?
Akkor írj PM-ben, és megbeszéljük a részleteket.
Sobri Jóska
Józska ez tutti buko lenne neked 😃
Szoval inkabb ne fogadj 😜
Rózsa Sándor (betyár)
Akkor nem 1:1-be kell fogadni, ha szerinted a te kimeneteled sokkal valószínűbb.
Nem attól bukó egy fogadás, ha nem a te kimeneteled történik, hanem ha rossz oddsokkal fogadtál.
Sobri Jóska
Csak kiváncsiság,te milyen fogadást tartanál számodra elfogadhatónak ?
Rózsa Sándor (betyár)
Én fogadok 1:1-be, arra hogy nem lesz úgy és akkor szezon, ahogy az eredeti kiírásban van.
Világjárvány van, capische? 😊
Sobri Jóska
Hát ez szinte biztos🙂
Szóval túl nagy rizikót nem vállalsz ezzel a fogadással
Rózsa Sándor (betyár)
Arra is fogadok, hogy egyáltalán nem lesz idén NFL meccs, saját stadionokban, nézők előtt.
Ezért kell pontosan lefektetni egy ilyen fogadás kereteit, hogy mindenkinek egyértelmű legyen mikor nyer, mikor veszít.
Mert ha pl. egy 32 csapatos, egyeneskieséses March Madness szerűséget egy dome-ban, 3 naponta meccsekkel letolnak, akkor most az szezon, nem szezon? Vagy egy 8 meccses alapszakasz január-februárban, egy 2x4 csapatos PO-val márciusban? Ésatöbbi, ésatöbbi.
De kapitnono nem hinné, hogy az NFL ne indulna ősszel. Én meg hiszem.
Erre lehet egzaktul fogadni, hogy definiáljuk mi számít indulásnak, és meddig tart az ősz, és máris lehet fogadni.

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Május 16-al a Bundásliga is újraindul. ÉS utána elvileg a többi nagy bajnokság is szépen sorban. Nem hinném, hogy az NFL ne indulna ősszel
kapitnono
Fogadunk?
Akkor írj PM-ben, és megbeszéljük a részleteket.
Sobri Jóska
Józska ez tutti buko lenne neked 😃
Szoval inkabb ne fogadj 😜
Rózsa Sándor (betyár)
Akkor nem 1:1-be kell fogadni, ha szerinted a te kimeneteled sokkal valószínűbb.
Nem attól bukó egy fogadás, ha nem a te kimeneteled történik, hanem ha rossz oddsokkal fogadtál.
Sobri Jóska
Csak kiváncsiság,te milyen fogadást tartanál számodra elfogadhatónak ?
Rózsa Sándor (betyár)
Én fogadok 1:1-be, arra hogy nem lesz úgy és akkor szezon, ahogy az eredeti kiírásban van.
Világjárvány van, capische? 😊
Sobri Jóska
Hát ez szinte biztos🙂
Szóval túl nagy rizikót nem vállalsz ezzel a fogadással
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Május 16-al a Bundásliga is újraindul. ÉS utána elvileg a többi nagy bajnokság is szépen sorban. Nem hinném, hogy az NFL ne indulna ősszel
kapitnono
Fogadunk?
Akkor írj PM-ben, és megbeszéljük a részleteket.
Sobri Jóska
Józska ez tutti buko lenne neked 😃
Szoval inkabb ne fogadj 😜
Rózsa Sándor (betyár)
Akkor nem 1:1-be kell fogadni, ha szerinted a te kimeneteled sokkal valószínűbb.
Nem attól bukó egy fogadás, ha nem a te kimeneteled történik, hanem ha rossz oddsokkal fogadtál.
Sobri Jóska
Csak kiváncsiság,te milyen fogadást tartanál számodra elfogadhatónak ?
Rózsa Sándor (betyár)
Én fogadok 1:1-be, arra hogy nem lesz úgy és akkor szezon, ahogy az eredeti kiírásban van.
Világjárvány van, capische? 😊

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Május 16-al a Bundásliga is újraindul. ÉS utána elvileg a többi nagy bajnokság is szépen sorban. Nem hinném, hogy az NFL ne indulna ősszel
kapitnono
Fogadunk?
Akkor írj PM-ben, és megbeszéljük a részleteket.
Sobri Jóska
Józska ez tutti buko lenne neked 😃
Szoval inkabb ne fogadj 😜
Rózsa Sándor (betyár)
Akkor nem 1:1-be kell fogadni, ha szerinted a te kimeneteled sokkal valószínűbb.
Nem attól bukó egy fogadás, ha nem a te kimeneteled történik, hanem ha rossz oddsokkal fogadtál.
Sobri Jóska
Csak kiváncsiság,te milyen fogadást tartanál számodra elfogadhatónak ?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
amíg az mlb és az nba nem indul újra addig én nem tippelnék mi lesz az nfl-lel

főleg hogy még azt se tudjuk hogy a bundás tud-e haladni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Május 16-al a Bundásliga is újraindul. ÉS utána elvileg a többi nagy bajnokság is szépen sorban. Nem hinném, hogy az NFL ne indulna ősszel
kapitnono
Fogadunk?
Akkor írj PM-ben, és megbeszéljük a részleteket.
Sobri Jóska
Józska ez tutti buko lenne neked 😃
Szoval inkabb ne fogadj 😜
Rózsa Sándor (betyár)
Akkor nem 1:1-be kell fogadni, ha szerinted a te kimeneteled sokkal valószínűbb.
Nem attól bukó egy fogadás, ha nem a te kimeneteled történik, hanem ha rossz oddsokkal fogadtál.