Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
azért ronáldó mellett nem egyszerű az élet....tőle nem sok forintos labda jön, de amikor elgurul a gyógyszer és elrugdos minden labdát, akkor világklasszis csatár legyen a talpán aki nyel egyet és odateszi magát...benzema azzal nőtt a szememben, hogy simán kimegy a szélre és helyzetet teremt, nem önző, mint ádámcsutka haverja
Klaci79
így van, ma is két helyzet ment el azon hogy cr ellőtte ész nélkül. Bár most a gólnál észnél volt.
Morata sem különb, csak kvalitásokban sokkal gyengébb mint a portugál. CR rengeteg góljában a társak közül leginkább Benzema van benne. A sok fifán felnőtt madridista pedig nézi a meccset, de nem érti, és csak gólokban tud gondolkodni.
eaglesmcnabb
Jaj hagyjuk már . Oké ezen a két meccsen végre a régi Benzi volt a pályán ezért Mea Culpa Zizunak ettől függetlenül idén többször volt fos mint nem.
Persze ha idény végére tol egy Ramost és eldönti a döntőt is akkor a többit leszarom, de igenis rotalni kene a csatarainkat többet.

Ez a ha így játszik a Reál a döntőben kezdetű mondatokon mindig kacagok, úgy jöttek ki hogy 1-et kell vágni és onnantól a továbbjutás a zsebben, mert 5-t nem kapnak. Juve ellen nyilván más lesz.

Mondjuk a Juvet esélyesebbnek érzem.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
paradox módon ha Zidane lekapja mondjuk Cét (ehhez persze nincs még töke) és felhozza mondjuk Hámeszt, akkor itten W van.annyi szerencséje mondjuk lesz neki, hogy a BL-döntőn ennél legalább eggyel több valami be fog jönni Cének.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
ha ilyen szarul játszunk a kövi meccseken akkor se bajnokság se BL.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
na , a végére felhőszakadás, hogy elmossa ezt a rakás szart. a három legjobb játékos a két kapus meg Benzin, köszönjük, kéremkapcsoljaki
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
ez a bíró amúgynagy fasz, elhatározta, hogy piros nélkül vezeti le a meccset, és ehhez akkor is tartja magát, ha valakit nyomorékra rúgnak.
most is nyilván a leglámább fault után adta a lapot, pedig csak az előtte levő öt percben volt súlyosabb és volt sportszerűtlenebb szabálytalanság is.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
egyébként (persze ez per pillanat exogén körülmény) iszonyat nagy szarban lehetne a Real, ha az első meccs csak 1:0, mert kb olyan szinten szórakozzák el a kontráikat, mint a Las Palmas ellenük - és tudjuk, hogy annak a meccsnek mi lett az eredménye
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Azért Zidane helyében a meccs után a Margit védelmét is lekapnám a tíz körméről, mert kicsit könnyelműek a téthez képest
slowmotion
Pont ezt akartam én is írni, hogy a Juve ellen sem lesz jó, hogy támadnak ezerrel és egyrészt hátul fellazulnak és még hülyeségeket is csinálnak. A Juve védekezni azt rohadtul tud!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Azért Zidane helyében a meccs után a Margit védelmét is lekapnám a tíz körméről, mert kicsit könnyelműek a téthez képest
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Ha Gabi a pályán lehet, Isco is szerintem. Így fair 😀

Szerkesztette: kristóf17
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na ez szerintem eldőlt, úgyhogy inkább készülök az éjszakai hokira. A jó hír, hogy tényleg a két legjobb csapat játssza a döntőt....
Klaci79
Nincs otthon asszony? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Na ez szerintem eldőlt, úgyhogy inkább készülök az éjszakai hokira. A jó hír, hogy tényleg a két legjobb csapat játssza a döntőt....
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
isco azon kívül hogy rég le kellett volna zavarni, legalább olyan önző mint kobe bryant fénykorában

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Csak halkan kérdezném meg, hogy Isco-nak vajon ma mit kell tennie, hogy Chakir leküldje? Rituálisan feláldozni valakit a kezdőkörben?
StormST
hangosan kiabálni hogy erdogan fasiszta 😀
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Csak halkan kérdezném meg, hogy Isco-nak vajon ma mit kell tennie, hogy Chakir leküldje? Rituálisan feláldozni valakit a kezdőkörben?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Oblak most is bizonyítja miért tartom őt a legjobbnak, és szarban is volt a haza.

Benzema meg .. Ezt nem lehet tanítani.
eaglesmcnabb
Benzema szar, mindenki megmondta. aztán mégis el tud dönteni meccseket ilyen villanásokkal. most akkor ez hogy van?

mindegy, ha esetleg le akarjátok cserélni embappéra, akkor én szívesen látnám a Mersey partján. (csak hát neki ez derogálna)
slowmotion
Jogos, de hozzánk lusta lenne úgy gondolom, ahogy írtad is 😊
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
azért ronáldó mellett nem egyszerű az élet....tőle nem sok forintos labda jön, de amikor elgurul a gyógyszer és elrugdos minden labdát, akkor világklasszis csatár legyen a talpán aki nyel egyet és odateszi magát...benzema azzal nőtt a szememben, hogy simán kimegy a szélre és helyzetet teremt, nem önző, mint ádámcsutka haverja
Klaci79
így van, ma is két helyzet ment el azon hogy cr ellőtte ész nélkül. Bár most a gólnál észnél volt.
Morata sem különb, csak kvalitásokban sokkal gyengébb mint a portugál. CR rengeteg góljában a társak közül leginkább Benzema van benne. A sok fifán felnőtt madridista pedig nézi a meccset, de nem érti, és csak gólokban tud gondolkodni.
eaglesmcnabb
örülök, hogy egyetértünk...reál témában úgyse lesz sok ilyen 😀

Amúgy az érdekes volt, hogy az atleti 2-0 után már nem tudta/bírta/folytatta a nyomást és a keménykedést se....rögtön támadott a reál és csak idő kérdése volt a gól szerintem
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
azért ronáldó mellett nem egyszerű az élet....tőle nem sok forintos labda jön, de amikor elgurul a gyógyszer és elrugdos minden labdát, akkor világklasszis csatár legyen a talpán aki nyel egyet és odateszi magát...benzema azzal nőtt a szememben, hogy simán kimegy a szélre és helyzetet teremt, nem önző, mint ádámcsutka haverja
Klaci79
így van, ma is két helyzet ment el azon hogy cr ellőtte ész nélkül. Bár most a gólnál észnél volt.
Morata sem különb, csak kvalitásokban sokkal gyengébb mint a portugál. CR rengeteg góljában a társak közül leginkább Benzema van benne. A sok fifán felnőtt madridista pedig nézi a meccset, de nem érti, és csak gólokban tud gondolkodni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Oblak most is bizonyítja miért tartom őt a legjobbnak, és szarban is volt a haza.

Benzema meg .. Ezt nem lehet tanítani.
eaglesmcnabb
Benzema szar, mindenki megmondta. aztán mégis el tud dönteni meccseket ilyen villanásokkal. most akkor ez hogy van?

mindegy, ha esetleg le akarjátok cserélni embappéra, akkor én szívesen látnám a Mersey partján. (csak hát neki ez derogálna)
slowmotion
Lukaku pótlására? 😀
Borbinho
nincs épeszű éljátékos, aki kényszer nélkül a Nevertont választaná 😊
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
azt nem tudom, hogy a Realt (0:1)-re tegyem meg vagy sima winre.
szerintem sima win lesz.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Baggio visszakereshetné a hozzászólásoknál, mikor arról értekeztem hónapokkal ezelőtt, hogy miért van esélye a JUVÉNAK, és lehetett volna bárhogy, de

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Benzema szar, mindenki megmondta. aztán mégis el tud dönteni meccseket ilyen villanásokkal. most akkor ez hogy van?

mindegy, ha esetleg le akarjátok cserélni embappéra, akkor én szívesen látnám a Mersey partján. (csak hát neki ez derogálna)
slowmotion
én eddig mindig csak védtem a BBCből a pezsgőt. Sajnos be van oltva gól ellen, és sokszor beleszarik látványosan a meccsbe, de esze az van a játékhoz, és baromi jól mozog.
eaglesmcnabb
azért ronáldó mellett nem egyszerű az élet....tőle nem sok forintos labda jön, de amikor elgurul a gyógyszer és elrugdos minden labdát, akkor világklasszis csatár legyen a talpán aki nyel egyet és odateszi magát...benzema azzal nőtt a szememben, hogy simán kimegy a szélre és helyzetet teremt, nem önző, mint ádámcsutka haverja
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Oblak most is bizonyítja miért tartom őt a legjobbnak, és szarban is volt a haza.

Benzema meg .. Ezt nem lehet tanítani.
eaglesmcnabb
Benzema szar, mindenki megmondta. aztán mégis el tud dönteni meccseket ilyen villanásokkal. most akkor ez hogy van?

mindegy, ha esetleg le akarjátok cserélni embappéra, akkor én szívesen látnám a Mersey partján. (csak hát neki ez derogálna)
slowmotion
Lukaku pótlására? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Oblak most is bizonyítja miért tartom őt a legjobbnak, és szarban is volt a haza.

Benzema meg .. Ezt nem lehet tanítani.
eaglesmcnabb
fantasztikus megoldás volt...mondjuk mint védő ilyenkor mindig felmerül bennem, hogy az a 3 csóka miért állt úgy, mint a f......😀
Klaci79
Senki nem gondolta volna, hogy ott befele fog megindulni. Kb inkább már arra figyeltek, ne legyen szöglet. Világklasszis megoldás volt a 3 pici tili-toli. Na meg utána Oblak védése... Asszem most a Moratazok csendben maradnak (még ha bírom is, de Benzema sokkal hasznosabb, ezáltal számomra jobb is). 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Benzema szar, mindenki megmondta. aztán mégis el tud dönteni meccseket ilyen villanásokkal. most akkor ez hogy van?

mindegy, ha esetleg le akarjátok cserélni embappéra, akkor én szívesen látnám a Mersey partján. (csak hát neki ez derogálna)
slowmotion
én eddig mindig csak védtem a BBCből a pezsgőt. Sajnos be van oltva gól ellen, és sokszor beleszarik látványosan a meccsbe, de esze az van a játékhoz, és baromi jól mozog, és Moratával ellentétben mindig keresi az összjátékot, sohasem öncélú. (kivéve most hétvégén, mikor bejött 4-0-nál a 60.-ban)

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Oblak most is bizonyítja miért tartom őt a legjobbnak, és szarban is volt a haza.

Benzema meg .. Ezt nem lehet tanítani.
eaglesmcnabb
fantasztikus megoldás volt...mondjuk mint védő ilyenkor mindig felmerül bennem, hogy az a 3 csóka miért állt úgy, mint a f......😀
Klaci79
meg hogy miért tudta elvinni a vonal felé eleve. ha ketten védekeznek egy támadón az oldalvonal mellett, akkor kb két irányba tilos továbbengedni a támadót: a, az alapvonal felé és b, befelé