Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Ki az az elvetemült aki itt bírózik??? Komolyan! Az átlagosnál 1-2 perccel hosszabb hosszabítás miatt? Semmi bajom nem lett volna ha az első meccs után a PSG jut tovább, de uram bocsá' már az első perctől csalták a meccset! Rengeteg időt elkamuztak, és az a sok játéktördelő odabaszás...kb egy sárga 😮 Aki a mai meccs után fanyalogni képes azt várja a politika rovat is 😉 Ez egy kurv@jó meccs volt 95 percen át, minden idők egyik legnagyobb fordításával! Akinek még mindig csak a szitkok jutnak eszébe...annak üzenem, hogy ezt nem a Barca nyerte meg 😉
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
A Barszások pont az ilyen meccsek miatt tartják a világ legjobb klubjának és legjobb csapatának.
Ez nekünk épp elég is.
Charlie Firpo
hát persze.
azért a Liverpool-Dortmund 4-3-at ez sem tudja überelni, mert ott a Pool önerőből oldotta meg a feladatot. és nem kellett ehhez orbitális költségvetés sem.
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
A Barszások pont az ilyen meccsek miatt tartják a világ legjobb klubjának és legjobb csapatának.
Ez nekünk épp elég is.
Charlie Firpo
Mások meg pont az ilyen meccsek miatt nem... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
Mi a f....sz? Én meg jól otthagytam........
Ja, Slow, megtetted a továbbjutást????????????
Charlie Firpo
nem. 3-0 után még gondolkoztam, aztán a PSG rúgott egyet, ott felment 10-re az odds, de úgy toszogatták a labdát, hogy abban sem voltam biztos, hogy az ötödiket nem a franciák rúgják. de hát nem így lett, és ebből a szempontból a Barca rengeteget köszönhet Mariskának.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
A jobb csapat jutott tovább. Így utólag simán....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A Barszások pont az ilyen meccsek miatt tartják a világ legjobb klubjának és legjobb csapatának.
Ez nekünk épp elég is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 422
Annyira egyértelmű volt már a legelején, amilyen beszari stílusban állt neki a PSG.
Kampman
Igen, nem így kellett volna hozzáállni, de mekkora kamu tizit kapott a Barca itt a végén? Ne szórakozzunk már, hülye brazilra rárakja a védő a kezét az meg esik, bíró meg befújja. Vicc ez az egész, főleg ha ezek után még meg is nyeri a Barka!
NB2
Na jó, de ennyi esze nem volt senkinek a PSG-nél, hogy ha szoros lesz a meccs az utolsó 5-10-15 percben, ezek úgyis kapnak majd egy kamubüntetőt? Idáig már el se lett volna szabad jutniuk.
Kampman
De ez kb olyan mint amikor a politika topikban Sobri arról diskurál, hogy a politikusok lopnak. Ott is kérdeztem, hogy ez miért alap tétel, miért nem lehet, hogy ne lopjanak. Ugyanez áll itt is: miért kell egy Barcának kamutizit kapnia??? Főleg a 90. percben!!!
NB2
Abszolút jogos és igaz amit mondasz, csak hát ilyenkor egy csapat két dolgot tehet. Vagy tudomásul veszi a tényeket és ez alapján készül (tehát adott esetben nem húzza magára az ellenfelét, tudva, hogy hajlamosak kritikus helyzetben ajándék büntetőket kapni), vagy a végén panaszkodik az idealizmusról, meg hogy "ezt nem lenne szabad." Én a 2002-es vb-n vesztettem el az idealizmusomat örökre. 😊
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennyi Barca hatert ríni látni... Minden másra ott a MasterCard!
gdavid
Nem izgat a Barca. Ezt a ratyi csapatot a Milan lazan kialazta volna 10-2-vel a BL-bol.

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Ennyi Barca hatert ríni látni... Minden másra ott a MasterCard!
gdavid
Én nem utálom a Barca-t, a faszfej bírókat utálom, akik nem képesek lehozni következetesen 30 percet egy meccsen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 991 — nabege2@yahoo.com
Amúgy Di Maria a vége előtt 5 perccel mi a jó édes anyjáért nem passzolta le a zsugát a túloldalra?
(egyébként ott földbe rúgott vagy felrúgták, mert csesztek megismételni)
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 422
Ennyi Barca hatert ríni látni... Minden másra ott a MasterCard!
gdavid
Én nem utálom őket, csak kívülállóként unalmas már a Madrid-Barca-Atletico-Bayern dominancia
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 991 — nabege2@yahoo.com
Annyira egyértelmű volt már a legelején, amilyen beszari stílusban állt neki a PSG.
Kampman
Igen, nem így kellett volna hozzáállni, de mekkora kamu tizit kapott a Barca itt a végén? Ne szórakozzunk már, hülye brazilra rárakja a védő a kezét az meg esik, bíró meg befújja. Vicc ez az egész, főleg ha ezek után még meg is nyeri a Barka!
NB2
Na jó, de ennyi esze nem volt senkinek a PSG-nél, hogy ha szoros lesz a meccs az utolsó 5-10-15 percben, ezek úgyis kapnak majd egy kamubüntetőt? Idáig már el se lett volna szabad jutniuk.
Kampman
De ez kb olyan mint amikor a politika topikban Sobri arról diskurál, hogy a politikusok lopnak. Ott is kérdeztem, hogy ez miért alap tétel, miért nem lehet, hogy ne lopjanak. Ugyanez áll itt is: miért kell egy Barcának kamutizit kapnia??? Főleg a 90. percben!!!
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 422
mi kell ahhoz hogy rúgjanak még 3 gólt ?
- Bíró!!!
Heisman Trophy
Amikor a 2012-es negyeddöntő visszavágóján (0-0, 3-1) a Milan ellen egy félidőn belül adtak nekik két tizenegyest, az szerintem még pofátlanabb volt, de persze ez már szubjektív dolog. Mindegy, ezt olyan szinten a PSG cseszte el, hogy nem nagyon bírózhatnak.

Szerkesztette: Kampman
több mint 7 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ennyi Barca hatert ríni látni... Minden másra ott a MasterCard!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 325 — Omar's Coming Yo!
Továbbjutunk.Nyugi.
Kenny
én mondtam.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó legyen mégegyszer megnézve a második tizi necces elismerem, de ettől még ezt nem lett volna szabad így elbukni.....
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Az a vicc, hogy 20 perccel korábban ugyanarra Suarez kapott egy sárgát, amiért a végén a 11-est, ennyit számít, hogy mi az eredmény éppen ezek szerint...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Emeryt a lefújás pillanatában kibasztam volna, mint macskát szarni.
Stez
Úgy-úgy.
5 kapott góllal boldogok lettek volna?
Mégis mi volt a terv?
Balfaszok.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 720 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
mi kell ahhoz hogy rúgjanak még 3 gólt ?
- Bíró!!!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Emeryt a lefújás pillanatában kibasztam volna, mint macskát szarni.

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Bazmeg PSG, menjetek aludni, vagy oszoljatok fel, Istenem...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 422
Annyira egyértelmű volt már a legelején, amilyen beszari stílusban állt neki a PSG.
Kampman
Igen, nem így kellett volna hozzáállni, de mekkora kamu tizit kapott a Barca itt a végén? Ne szórakozzunk már, hülye brazilra rárakja a védő a kezét az meg esik, bíró meg befújja. Vicc ez az egész, főleg ha ezek után még meg is nyeri a Barka!
NB2
Na jó, de ennyi esze nem volt senkinek a PSG-nél, hogy ha szoros lesz a meccs az utolsó 5-10-15 percben, ezek úgyis kapnak majd egy kamubüntetőt? Idáig már el se lett volna szabad jutniuk.
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Lajos nyomott egy Ray Lewist és bejött, most már az sem érdekel, ha nem nyerjük meg. Óriási, és ehhez semmi köze nme volt a bírónak ez a szokásos, Emery Barca fóbia volt..................................
dande
C'mon man....
flzoli
Ugyan melyik 11-s nem volt megadható vagy ugyan milyen meccsdöntő bírói hiba volt........... az 5 perc hosszabbítás meg teljesen reális volt, elhiszem hogy a Barca utálat még a Patsénél is nagyobb, de ehhez a PSG balgaszkodásnak több köze volt mint a bírónak
dande
A nyomorék taktika egy dolog, de hogy a színészválogattnak jóval könnyebben fújják az ilyen tiziket az tuti.
Szerintem egyik sem volt az, Neymar és Suarez is direkt kereste a kontaktot hogy eldobja magát, de mindegy.
Ez még így is durva fordítás

több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mi a f....sz? Én meg jól otthagytam........
Ja, Slow, megtetted a továbbjutást????????????

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 422
Igazából az a különbség, hogy a Falcons azért kapott ki, mert nem tudta eléggé húzni az időt a második félidőben, a PSG meg azért, mert mást se csinált egész meccsen.