Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Rég láttam Ramostól ilyen gyenge meccset....Newman
hát akkor te kurva kevés meccset láttál az elmúlt 5-6 évben.
eaglesmcnabb
Kétségtelenül igazad van, nem szoktam szaros soccert nézni általában. 😛
De rég láttam ilyen szar meccsét, pedig azért jó pár meccset elszoktam kapni idény közben.

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A kedvencem ilynekor mikor beírhatom a kedvenc idézetem. "VV top5 kapus". Bohóóóóóóóóóóc ez az ember.
több mint 12 éve
deee 290
Én sose csíptem VV-t, de ki vagyok én, hogy beleszóljak? Kirobbanthatatlan, mint Mackóalsó Gabi a Magyar válogatottból. Sokszor csak a szerencsének köszönhettük, hogy nyertünk, mert olyanokat potyázott, amilyeneket megye 3-ban nem láttam soha...JC6
Te vagy Hegyi Iván? 😮Wyatt
Ő kerületet említett 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én sose csíptem VV-t, de ki vagyok én, hogy beleszóljak? Kirobbanthatatlan, mint Mackóalsó Gabi a Magyar válogatottból. Sokszor csak a szerencsének köszönhettük, hogy nyertünk, mert olyanokat potyázott, amilyeneket megye 3-ban nem láttam soha...JC6
Te vagy Hegyi Iván? 😮

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én sose csíptem VV-t, de ki vagyok én, hogy beleszóljak? Kirobbanthatatlan, mint Mackóalsó Gabi a Magyar válogatottból. Sokszor csak a szerencsének köszönhettük, hogy nyertünk, mert olyanokat potyázott, amilyeneket megye 3-ban nem láttam soha...
több mint 12 éve
deee 290
Valdes te b*lfasz. 😂Newman
Mondjuk abba belegondolni is szar, mi lenne ebből a Barcából, ha még kapusa is lenne (most, hogy C ott mit tudna, az más kérdés)Wyatt
Az az érdekes, hogy a legtöbb Barca fan meg van elégedve Valdes játékával, amit én már évek óta nem tudok felfogni.Newman
Na most már én is leveszem róla a kezem pedig eddig védtem de amit az utóbbi egy évben időnként alkít az már nagyon bosszant. Jó kapus csak ezek a balfaszkodások. Zuizarreta azért ennél jóval nagyobb hülyeségeket és gyakrabban csinált, hogy csak azt a bizonyos Nigéria Spanyol meccset ne említsem amikor szó szerint bevédte az oldalról bejövő beadást.

 www.youtube.com/watch?v=-ZVbM3d0_ag 😛
Ki is estek miatta spanyolok hiába verték utána kb. 6-1-re a Bulgárokat


Mondjuk most Tito helyébe nevelési célzattal lehívtam volna Valdest gondolkodjon egy kicsit.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Rég láttam Ramostól ilyen gyenge meccset....Newman
hát akkor te kurva kevés meccset láttál az elmúlt 5-6 évben.
Hihetetlen a hype ami körülötte van. A spanyol válogatottban nem kell védekezni oda még elfér, de nem Real szint. Pepe klasszisokkal jobb nála, Varane tavaly 1 meccsen sem hibázott, most már őt kéne erőltetni szerintem.
Ebbe a meccsbe benne volt még 2 barca gól simán, gyenge még a csapat sajnos.
Remélem a kövi meccsen játszik a Lass-Pepe duó, nélkülük a Mourinho taktika sem ér egy nagy határ szart sem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, hallgassuk a nagy elfogulatlan szakértő Hegyi Iván véleményét. 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
After Barça's win tonight, the head-to-head is deadlocked at 87-46-87. Next week, Barça can lead the H2H for the first time in 80 years.
Visszavágón ez is meglesz

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valdes te b*lfasz. 😂Newman
Mondjuk abba belegondolni is szar, mi lenne ebből a Barcából, ha még kapusa is lenne (most, hogy C ott mit tudna, az más kérdés)Wyatt
Az az érdekes, hogy a legtöbb Barca fan meg van elégedve Valdes játékával, amit én már évek óta nem tudok felfogni.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valdes te b*lfasz. 😂Newman
Mondjuk abba belegondolni is szar, mi lenne ebből a Barcából, ha még kapusa is lenne (most, hogy C ott mit tudna, az más kérdés)

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valdes te b*lfasz. 😂

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Víctor Valdés legalább öt gólra fogadott

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért félelmetes, hogy annyira nem tud már lekötni egy el Clásico, hogy mondjuk 10 mp-nél többet a tv-re nézzek... Pedig régen, hogyan vártam ezeket a meccseket :/

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
offolok még1 kicsit itt az élklásszikó közepette...sorry!

 www.pixter.hu/video?id=29495

|
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Rég láttam Ramostól ilyen gyenge meccset....

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nofene, Messi gólt lőtt a Realnak!
Igaz, hogy csak egy tizenegyes kellett hozzá 😀 😀 😀

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kemenes megmondja a frankót. De tényleg!
 pepsifoci.hu/node/120275
Nagyon bátor interjú!

Ja a fegyelmi bizottság természetesen meghagyta a 4 meccses eltiltást. Túl jó a Honvéd? 😊(A Paks ellen Czuczin ment el a meccs - bár az is igaz, ha Hemi nem engedi el Sántá a múlt szezon végén, nem lennének most ilyen problémáink... )iktriad
valóban nagyon korrekt interjú, jó kapus van esze is! Megyó után Őt is sajnálom, h anno ződ-fehérbe nem védett ilyen szinten... 😕
4 meccs pedig továbbra is vicckategória!

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687


buzi

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
LOOOL, beindultunk... 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedro
Kapd
Be 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Messi
Jaj
Szegény

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nesztek, Cé a semmiből.... 😀

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Előbb - utóbb kijött volna ez a különbség a két csapat között. Ha nem itt, akkor Belgiumban. Egyszerűen fos ez a loki, nem értem, miért nem tudják a szikráját sem mutatni annak a játéknak, amivel lealázták itthon az albánokat...ahol egy ilyen lassú, körülményes játékos, mint Mészáros alapember egy fontos poszton, addig az európai kupaporondon semmi keresnivalója egy ilyen csapatnak, bármekkora magyar is vagyok és szorítok a fiainknak...JC6
Te is tipikus magyar soccer drukker vagy, le se tagadhatod!!!

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Előbb - utóbb kijött volna ez a különbség a két csapat között. Ha nem itt, akkor Belgiumban. Egyszerűen fos ez a loki, nem értem, miért nem tudják a szikráját sem mutatni annak a játéknak, amivel lealázták itthon az albánokat...ahol egy ilyen lassú, körülményes játékos, mint Mészáros alapember egy fontos poszton, addig az európai kupaporondon semmi keresnivalója egy ilyen csapatnak, bármekkora magyar is vagyok és szorítok a fiainknak...