Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
gólok 4d-ben, ha már volt, bocs
http://www.marca.com/deporte/futbol/eurocopa/2012/goles4d.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A mai valami kegyetlen rossz volt tőle...Hihetetlen lassú játékos és számtalanszor volt, hogy odalépni sem mert. Helyette csak hátrált és hátrált. Támadásokkal az a probléma, hogy nincs szélső. Müller és Podolski nem az, akármit is játszanak.Asbee
Ja, ahogy olvastam az összes német lap kritizálta Schweinsteigert. Az a rohadt 11ezes ennyire megviselte volna?...
Ja, Podolski inkább csatár, Müllernek meg nem tudom mi az igazi posztja. 😊

Mindegy lényeg a W, a hollandok ellen viszont sokkal több kell az xhez is.iktriad
Szerintem semmi baj sincs Podolskival, Ő is inkább árnyékék, ahogy néztem, kb. azt is játszatott vele Fikamatyi kapitány. Müllert meg alapból nem kezdetném, valahogy nagyon formán kívül vélem Őt, de idén a Bayernben sem tudott igazán meghatározó lenni. De érdekes, hogy itt például Özil sem tud olyan jól játszani ugyanott, ahol a Madridban viszont megy neki. Úgy látom, hogy nem kifejezetten érzik egymást a játékosok, valahogy nincs meg az az összhang, ami például két éve megvolt.
De lehet simán csak a teher most a vállukon van, amit nem viselnek könnyen, és hát ugye szinte mindenkiben ott van szezon/40-50 meccs.Stez
Özil nekem tetszett, voltak nagyon szép kiugratásai, passzai, csak a többiek valahogy mindig elcseszték, mielőtt helyzet lett volna belőlük. Azok pedig soha nem értettem meg, akik Podolskit klasszikus csatárnak tartották, mert egyszerűen nem az. Ezért is faszság az, hogy RVP helyére menne az Arsenalba.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az idei nem az ő szezonja volt, a sérülések inkább az okai a gyengébb szezonjának, mint az alibizés.iktriad
A mai valami kegyetlen rossz volt tőle...Hihetetlen lassú játékos és számtalanszor volt, hogy odalépni sem mert. Helyette csak hátrált és hátrált. Támadásokkal az a probléma, hogy nincs szélső. Müller és Podolski nem az, akármit is játszanak.Asbee
Ja, ahogy olvastam az összes német lap kritizálta Schweinsteigert. Az a rohadt 11ezes ennyire megviselte volna?...
Ja, Podolski inkább csatár, Müllernek meg nem tudom mi az igazi posztja. 😊

Mindegy lényeg a W, a hollandok ellen viszont sokkal több kell az xhez is.iktriad
Nem hiszem, hogy a tizenegyes. Számos hasonló meccsét láttam már sajnos... :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Az idei nem az ő szezonja volt, a sérülések inkább az okai a gyengébb szezonjának, mint az alibizés.iktriad
A mai valami kegyetlen rossz volt tőle...Hihetetlen lassú játékos és számtalanszor volt, hogy odalépni sem mert. Helyette csak hátrált és hátrált. Támadásokkal az a probléma, hogy nincs szélső. Müller és Podolski nem az, akármit is játszanak.Asbee
Ja, ahogy olvastam az összes német lap kritizálta Schweinsteigert. Az a rohadt 11ezes ennyire megviselte volna?...
Ja, Podolski inkább csatár, Müllernek meg nem tudom mi az igazi posztja. 😊

Mindegy lényeg a W, a hollandok ellen viszont sokkal több kell az xhez is.iktriad
Szerintem semmi baj sincs Podolskival, Ő is inkább árnyékék, ahogy néztem, kb. azt is játszatott vele Fikamatyi kapitány. Müllert meg alapból nem kezdetném, valahogy nagyon formán kívül vélem Őt, de idén a Bayernben sem tudott igazán meghatározó lenni. De érdekes, hogy itt például Özil sem tud olyan jól játszani ugyanott, ahol a Madridban viszont megy neki. Úgy látom, hogy nem kifejezetten érzik egymást a játékosok, valahogy nincs meg az az összhang, ami például két éve megvolt.
De lehet simán csak a teher most a vállukon van, amit nem viselnek könnyen, és hát ugye szinte mindenkiben ott van szezon/40-50 meccs.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei nem az ő szezonja volt, a sérülések inkább az okai a gyengébb szezonjának, mint az alibizés.iktriad
A mai valami kegyetlen rossz volt tőle...Hihetetlen lassú játékos és számtalanszor volt, hogy odalépni sem mert. Helyette csak hátrált és hátrált. Támadásokkal az a probléma, hogy nincs szélső. Müller és Podolski nem az, akármit is játszanak.Asbee
Ja, ahogy olvastam az összes német lap kritizálta Schweinsteigert. Az a rohadt 11ezes ennyire megviselte volna?...
Ja, Podolski inkább csatár, Müllernek meg nem tudom mi az igazi posztja. 😊

Mindegy lényeg a W, a hollandok ellen viszont sokkal több kell az xhez is.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az idei nem az ő szezonja volt, a sérülések inkább az okai a gyengébb szezonjának, mint az alibizés.iktriad
A mai valami kegyetlen rossz volt tőle...Hihetetlen lassú játékos és számtalanszor volt, hogy odalépni sem mert. Helyette csak hátrált és hátrált. Támadásokkal az a probléma, hogy nincs szélső. Müller és Podolski nem az, akármit is játszanak.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja.
Én meg pont a frissen érkezett pizzámat szándékoztam, de ott egy kicsit elment az étvágyam.
Mondtam is a nővéremnek, hogy Löwöt már megint éhezteti otthon a férje.Stez
Méltó Hsz 15000.re. Amúgy gratula ehhez a szép kerek számhoz.iktriad
ha már az azt megelőző 14999 mind tudományos értekezés volt. 😀Amadeus91
Te már csak "csókolom uram"-mal köszönhetsz.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Azt jól láttam a 65. perc körül, hogy Löw megint fikát evett?JC6
Ja.
Én meg pont a frissen érkezett pizzámat szándékoztam, de ott egy kicsit elment az étvágyam.
Mondtam is a nővéremnek, hogy Löwöt már megint éhezteti otthon a férje.Stez
Méltó Hsz 15000.re. Amúgy gratula ehhez a szép kerek számhoz.iktriad
ha már az azt megelőző 14999 mind tudományos értekezés volt. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt jól láttam a 65. perc körül, hogy Löw megint fikát evett?JC6
Ja.
Én meg pont a frissen érkezett pizzámat szándékoztam, de ott egy kicsit elment az étvágyam.
Mondtam is a nővéremnek, hogy Löwöt már megint éhezteti otthon a férje.Stez
Méltó Hsz 15000.re. Amúgy gratula ehhez a szép kerek számhoz.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Stez 😂 😂 😂
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt jól láttam a 65. perc körül, hogy Löw megint fikát evett?JC6
Ja.
Én meg pont a frissen érkezett pizzámat szándékoztam, de ott egy kicsit elment az étvágyam.
Mondtam is a nővéremnek, hogy Löwöt már megint éhezteti otthon a férje.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azt jól láttam a 65. perc körül, hogy Löw megint fikát evett?
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gyenge volt de szarok rá. Nyerni kell, nem szépen játszani. Három hete a sors elvett egy BL-győzelmet a szebben, jobban játszó csapattól, innentől kezdve marhára nem érdekel, hogy hogyan jár sikerrel a német válogatott. Nem szép játékot akarok, hanem győzelmet.

Jó is, hogy nem ment ma, hátha nem azt hallom majd vissza, hogy az Elf az első számú esélyes. Kicsit surranópálya éppúgy megteszi. 😊Vrijbloed
Persze, ha minden meccset így szenvedik ki az Wt és így az EB győzelmet nem fogok én sem szólni egy szót sem(a cél szentesíti az eszközt elv itt maximálisan belefér), csak jelenleg úgy látom, ez a játék nem sokra lesz/lehet elég. De cáfoljanak rám Schweniék.iktriad
Én is többet vártam. De sokat érhet még ez a kiszenvedett 1-0. 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jó is, hogy nem ment ma, hátha nem azt hallom majd vissza, hogy az Elf az első számú esélyes. Kicsit surranópálya éppúgy megteszi. 😊Vrijbloed
Lehet, hogy a hollandok is így gondolkodtak, mert ők tényleg surranópályára tették magukat. A VB-n a spanyolok is hasonló vereséggel kezdtek Svájc ellen, a hollandokat se kell félteni. Bár kétségtelen, ha a hátralévő ellenfeleket nézem, Honduras és Chile nem ugyanaz a kategória, mint Németország és Portugália...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gyenge volt de szarok rá. Nyerni kell, nem szépen játszani. Három hete a sors elvett egy BL-győzelmet a szebben, jobban játszó csapattól, innentől kezdve marhára nem érdekel, hogy hogyan jár sikerrel a német válogatott. Nem szép játékot akarok, hanem győzelmet.

Jó is, hogy nem ment ma, hátha nem azt hallom majd vissza, hogy az Elf az első számú esélyes. Kicsit surranópálya éppúgy megteszi. 😊Vrijbloed
Persze, ha minden meccset így szenvedik ki az Wt és így az EB győzelmet nem fogok én sem szólni egy szót sem(a cél szentesíti az eszközt elv itt maximálisan belefér), csak jelenleg úgy látom, ez a játék nem sokra lesz/lehet elég. De cáfoljanak rám Schweniék.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gyenge volt de szarok rá. Nyerni kell, nem szépen játszani. Három hete a sors elvett egy BL-győzelmet a szebben, jobban játszó csapattól, innentől kezdve marhára nem érdekel, hogy hogyan jár sikerrel a német válogatott. Nem szép játékot akarok, hanem győzelmet.

Jó is, hogy nem ment ma, hátha nem azt hallom majd vissza, hogy az Elf az első számú esélyes. Kicsit surranópálya éppúgy megteszi. 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Igen, ő lehet majd a jolly joker, ha Dzagolevnek vagy Arsavinnak nem megy.iktriad
Inkább egy Kerzsakov - Pavlyuchenko csere kell ennek a csapatnak.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A B csoport mai meccsei alapján senki ellen nem lennének esélytelenek Pogrebnjakék.iktriad
Direkt olyan játékossal említetted meg az orosz válogatottat, aki tegnap nem játszott egy percet sem? 😀Schleck
Igen, ő lehet majd a jolly joker, ha Dzagolevnek vagy Arsavinnak nem megy.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A B csoport mai meccsei alapján senki ellen nem lennének esélytelenek Pogrebnjakék.iktriad
Direkt olyan játékossal említetted meg az orosz válogatottat, aki tegnap nem játszott egy percet sem? 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A B csoport mai meccsei alapján senki ellen nem lennének esélytelenek Pogrebnjakék.iktriad
Nem mondom, hogy nem lenne esélyük, de szerintem egyesek túl sokat látnak ebbe az orosz csapatba csak azért, mert volt egy bravúrgyőzelmük négy évvel ezelőtt.vassadi
Meglátjuk. Szerintem erős csapatuk van idén is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Orosz - Horvát döntő lesz, és aki mást mond az hazudik és nem magyar!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A B csoport mai meccsei alapján senki ellen nem lennének esélytelenek Pogrebnjakék.iktriad
Nem mondom, hogy nem lenne esélyük, de szerintem egyesek túl sokat látnak ebbe az orosz csapatba csak azért, mert volt egy bravúrgyőzelmük négy évvel ezelőtt.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A tegnapi ruszkik simán verték volna bármelyik mai csapatot, az a lényeg 😛
Ők nyerik az Eb-t tudom én, nem hiába fogadtam rájuk. 😛Stez
Hacsak nem lesz olyan gyenge meccsük mint 4 éve az elődöntőben. Addig ugyanígy domináltak, aztán a spanyolok elkenték a szájukat.iktriad
Az első meccsen a spanyolok ugyanúgy lemosták őket, a görögök és a svédek ellen nem volt nehéz dominálni, a mostaniak közül a csehek az előbbi kettőnél is gyengébbek, a görögök sem javultak, és a lengyel se egy világverő válogatott. Egyedül a hollandok elleni győzelem az, ami igazán kiemelkedő, én emiatt nem tartom őket annyira sokra. De ha továbbjutnak, jó eséllyel a B csoport egyik nagyágyújával találkoznak a negyeddöntőben; akkor majd megmutathatják.vassadi
A B csoport mai meccsei alapján senki ellen nem lennének esélytelenek Pogrebnjakék.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ezt akartam épp mondani, senkinek nem volt itt bombavédelme. Ha lennének góllövők is itt az EB-n, akkor ez nyilvánvalóbb lenne.fetomy
Torres itt van 😀Kiss
Na ja, meg Samaras is 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A tegnapi ruszkik simán verték volna bármelyik mai csapatot, az a lényeg 😛
Ők nyerik az Eb-t tudom én, nem hiába fogadtam rájuk. 😛Stez
Hacsak nem lesz olyan gyenge meccsük mint 4 éve az elődöntőben. Addig ugyanígy domináltak, aztán a spanyolok elkenték a szájukat.iktriad
Az első meccsen a spanyolok ugyanúgy lemosták őket, a görögök és a svédek ellen nem volt nehéz dominálni, a mostaniak közül a csehek az előbbi kettőnél is gyengébbek, a görögök sem javultak, és a lengyel se egy világverő válogatott. Egyedül a hollandok elleni győzelem az, ami igazán kiemelkedő, én emiatt nem tartom őket annyira sokra. De ha továbbjutnak, jó eséllyel a B csoport egyik nagyágyújával találkoznak a negyeddöntőben; akkor majd megmutathatják.