Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
az eurosporton torres helyett fabregas a kezdoben. az eleg faja volna.Fake
Akkor lehet én inkább majd ott nézem :rolleyes:fetomy
😀 😀 ez beteg 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
SPANYOLORSZÁG: Casillas - Arbeloa, Piqué, Sergio Ramos, Jordi Alba - Xabi Alonso, Xavi, Busquets - Iniesta, Fabregas, D. Silva.

OLASZORSZÁG: Buffon - De Rossi, Bonucci, Chiellini - Maggio, Thiago Motta, Pirlo, Marchisio, Giaccherini - Balotelli, Cassano.

klasszikus csatár nélkül, érdekes.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az eurosporton torres helyett fabregas a kezdoben. az eleg faja volna.Fake
Akkor lehet én inkább majd ott nézem :rolleyes:
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért 15 perce pofáznak már, de a mostani meccsről még kb. szó sem esett. Még szerencse, hogy kurvára nem izgat, hogy a Rudolf a görögöknek szurkolt-e, mert pár volt csapattársa is ott tolja. Eleget pofázik mindenki a magyar válogatottról is, most tudtommal a Spanyol-Olasznak kellene témának lennie.
Bár gondolom én vagyok a hülye.

Friss keretek:

Spagna (4-2-3-1): Casillas; Arbeloa, Ramos, Piqué, Alba; Xabi Alonso, Busquets, Xavi; Silva, Fabregas, Iniesta. All.: Del Bosque.

Italia (3-5-2): Buffon; Bonucci, De Rossi, Chiellini; Maggio, Marchisio, Pirlo, Thiago Motta, Balzaretti; Cassano, Balotelli. All.: Prandelli.

VIcces lesz, hogy a spanyolok csatár nélkül kezdenek, az egyébként nem támadófocit játszó olaszok ellen. 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az eurosporton torres helyett fabregas a kezdoben. az eleg faja volna.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"Rudolf Gergely, te hogyan ültél le pénteken meccset nézni?""
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
huhúú Kasay a spori, ma is lesz vidámság 😀
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Így van. Hátha lesz egy 2-2, de Svájc majd csak holnap lép pályára. 😛 😊Vrijbloed
már megint holnap? mindig holnap faszom :mad: :mad:

egyébként ez a műsorvezető gyerek beszívott, vagy mi a tökömet vigyorog végig amikor beszél? 😀fetomy
Meglepetéscsapatra várni kell, tudhatnád. 😛 A jó dolgokra várni kell. 😀
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
A spanyolok állítólag csatár nélkül kezdenek (Iniesta, Fabregas és Silva lesz elől), az olaszoknál két klasszikus védő lesz a pályán, felborult a világ! 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Így van. Hátha lesz egy 2-2, de Svájc majd csak holnap lép pályára. 😛 😊Vrijbloed
már megint holnap? mindig holnap faszom :mad: :mad:

egyébként ez a műsorvezető gyerek beszívott, vagy mi a tökömet vigyorog végig amikor beszél? 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Casillas - Jordi Alba, Piqué, Ramos, Arbeola - Iniesta, Xabi Alonso, Xavi, Busquets - David Silva, Torres

ez mondjuk sztem igy fog kinezni (a vedokon kivul) inkabb a'la EC 2008

busquets- david silva, xabi, xavi, ini - torres

az pedig h mata vagy fabregas bekeruljon ahhoz xabit kene kipaterolniuk a kezdobol v init. full eselytelen. valakinek egyszeruen elkell vegeznie a piszkos melot, busquets abban pedig vilagklasszis akit del bosque nem fog florentino perez modjara mellozni csak h "beckhameket" betehesse a kezdobe.
de ami kurvara felhaborito h juanfran helyett ez a szardarab arbeloa kezdo lehet. semmi bajom del bosqueval de ez a folyamatos real buzulasa kicsit szani.Fake
Bajnok csapatból nem nehéz válogatni 😊Shawn84
ja ezelott 3 evig folyamatosan bajnokok voltatok ? az mas 😀

del bosque mindig is ezt muvelte. amint realos vagy johetsz a valogatottba. ami nem baj amugy
mert kurva jo edzo csak ez kicsit idegesito pl a valenciasokra nezve mert nekem barca szurkolokent nyilvan nem faj h csak 10 kerettagunk van kb.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Bajnok csapatból nem nehéz válogatni 😊Shawn84
attól, hogy bajnokcsapat, még nem lesz az összes játékosa király 😛

mondjuk nekem aztán tök mindegy, csak jó meccs legyen és lehetőleg svájc nyerjen!fetomy
Alap. Erről jut eszembe, hogy ma megpróbáltak azért hozzáértő embereket hívni. csányi mondjuk épp nem ért a focihoz, de legalább tudja kik vannak kinn. Rudolf talán korrekt lesz. Már csak nem értem, hogy mifaszért megint a magyar válogatottról kell negyed órát pofázni.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Llorrente >>>>> Torres.szaba
Samaras>>>>>>>NK9>>>>>>>Llorente>>>>>>>Torres.fetomy
Tököli>>>>>>>>>AirSanyi>>>>>>>>>Samaras>>>>>>>NK9>>>>>>>Llorente>>>>>>>Torres.Hanni

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Bajnok csapatból nem nehéz válogatni 😊Shawn84
attól, hogy bajnokcsapat, még nem lesz az összes játékosa király 😛

mondjuk nekem aztán tök mindegy, csak jó meccs legyen és lehetőleg svájc nyerjen!fetomy
Így van. Hátha lesz egy 2-2, de Svájc majd csak holnap lép pályára. 😛 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bajnok csapatból nem nehéz válogatni 😊Shawn84
attól, hogy bajnokcsapat, még nem lesz az összes játékosa király 😛

mondjuk nekem aztán tök mindegy, csak jó meccs legyen és lehetőleg svájc nyerjen!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Casillas - Jordi Alba, Piqué, Ramos, Arbeola - Iniesta, Xabi Alonso, Xavi, Busquets - David Silva, Torres

ez mondjuk sztem igy fog kinezni (a vedokon kivul) inkabb a'la EC 2008

busquets- david silva, xabi, xavi, ini - torres

az pedig h mata vagy fabregas bekeruljon ahhoz xabit kene kipaterolniuk a kezdobol v init. full eselytelen. valakinek egyszeruen elkell vegeznie a piszkos melot, busquets abban pedig vilagklasszis akit del bosque nem fog florentino perez modjara mellozni csak h "beckhameket" betehesse a kezdobe.
de ami kurvara felhaborito h juanfran helyett ez a szardarab arbeloa kezdo lehet. semmi bajom del bosqueval de ez a folyamatos real buzulasa kicsit szani.Fake
Bajnok csapatból nem nehéz válogatni 😊Shawn84
Mondjuk ha valaki, akkor Arbeloa az egyik nagy gyengepontja a bajnokcsapatnak.Stez
Jó persze ez igaz, de képességekben Juanfran se jobb. A szezonja talán jobb volt, de hát ez van. Amíg nyer a csapat szerintem leszarja mindenki, hogy mi az összeállítás.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Casillas - Jordi Alba, Piqué, Ramos, Arbeola - Iniesta, Xabi Alonso, Xavi, Busquets - David Silva, Torres

ez mondjuk sztem igy fog kinezni (a vedokon kivul) inkabb a'la EC 2008

busquets- david silva, xabi, xavi, ini - torres

az pedig h mata vagy fabregas bekeruljon ahhoz xabit kene kipaterolniuk a kezdobol v init. full eselytelen. valakinek egyszeruen elkell vegeznie a piszkos melot, busquets abban pedig vilagklasszis akit del bosque nem fog florentino perez modjara mellozni csak h "beckhameket" betehesse a kezdobe.
de ami kurvara felhaborito h juanfran helyett ez a szardarab arbeloa kezdo lehet. semmi bajom del bosqueval de ez a folyamatos real buzulasa kicsit szani.Fake
Bajnok csapatból nem nehéz válogatni 😊Shawn84
Mondjuk ha valaki, akkor Arbeloa az egyik nagy gyengepontja a bajnokcsapatnak.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Casillas - Jordi Alba, Piqué, Ramos, Arbeola - Iniesta, Xabi Alonso, Xavi, Busquets - David Silva, Torres

ez mondjuk sztem igy fog kinezni (a vedokon kivul) inkabb a'la EC 2008

busquets- david silva, xabi, xavi, ini - torres

az pedig h mata vagy fabregas bekeruljon ahhoz xabit kene kipaterolniuk a kezdobol v init. full eselytelen. valakinek egyszeruen elkell vegeznie a piszkos melot, busquets abban pedig vilagklasszis akit del bosque nem fog florentino perez modjara mellozni csak h "beckhameket" betehesse a kezdobe.
de ami kurvara felhaborito h juanfran helyett ez a szardarab arbeloa kezdo lehet. semmi bajom del bosqueval de ez a folyamatos real buzulasa kicsit szani.Fake
Bajnok csapatból nem nehéz válogatni 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Casillas - Jordi Alba, Piqué, Ramos, Arbeola - Iniesta, Xabi Alonso, Xavi, Busquets - David Silva, Torres

ez mondjuk sztem igy fog kinezni (a vedokon kivul) inkabb a'la EC 2008

busquets- david silva, xabi, xavi, ini - torres

az pedig h mata vagy fabregas bekeruljon ahhoz xabit kene kipaterolniuk a kezdobol v init. full eselytelen. valakinek egyszeruen elkell vegeznie a piszkos melot, busquets abban pedig vilagklasszis akit del bosque nem fog florentino perez modjara mellozni csak h "beckhameket" betehesse a kezdobe.
de ami kurvara felhaborito h juanfran helyett ez a szardarab arbeloa kezdo lehet. semmi bajom del bosqueval de ez a folyamatos real buzulasa kicsit szani.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szuper, köszi, gyorsan össze is raktam egy jó kis Sounders-Crew all-start 😛
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nem tudom a sok focikutyát (Eb, érted, lol) mennyire érdekli ilyenkor az igazi labdarúgás, ami vitathatatlanul Észak-Amerikában zajlik, de elkezdődött az idei All-Star szavazás, lehet nyomni a denveri aranylábú gyerekekre:
http://denversports.blog.hu/2012/06/10/elindult_az_mls_all_star_szavazas

És még a US Open Cup-ból való kiesésünk is szóba került:
http://denversports.blog.hu/2012/06/09/rapids_bucsu_a_kupatol


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Nálam simán Ogbonna kezd Chiellini mellett, De Rossi meg fellép Motta helyére középpályára. Mert gondolom nem elírás, de nem merik kezdetni a fiatalokat, aztán kényszerből Rossit berakták középhátvédnek. 😀
De igazából nem tudok rosszat gondolni a kezdő láttán, hisz bennem továbbra is él a Iaquinta-Toni-Gilardino trió sokéves favágása, hozzájuk képest komolyan mondom, a nagy arc Balotelli nevét olvasni felüdülés volt. 😀Stez
Szerintem meg mind1 a kezdő. 😀
Kb. a meccs képe az lesz, mint a Barca-Chelsea.
Csapatbusz beáll a kapu elé, a kis aranyos spanyolok(katalánok) pedig adogatnak a fal előtt.Sinisa
+ Torres betalál, de sajnos a saját kapujába 😛Stez
Mese Habbal 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak félig. De tény, hogy jobban is össze lehet állítani ezt a csapatot.
Buffon - Bonucci, Balzaretti, Chiellini - Maggio, Marchisio, Pirlo, De Rossi, Giaccherini - Giovinco, Balotelli
Így szerintem jobban néz ki. Stabil meg támadni is tudó banda.Shawn84
Nálam simán Ogbonna kezd Chiellini mellett, De Rossi meg fellép Motta helyére középpályára. Mert gondolom nem elírás, de nem merik kezdetni a fiatalokat, aztán kényszerből Rossit berakták középhátvédnek. 😀
De igazából nem tudok rosszat gondolni a kezdő láttán, hisz bennem továbbra is él a Iaquinta-Toni-Gilardino trió sokéves favágása, hozzájuk képest komolyan mondom, a nagy arc Balotelli nevét olvasni felüdülés volt. 😀Stez
Szerintem meg mind1 a kezdő. 😀
Kb. a meccs képe az lesz, mint a Barca-Chelsea.
Csapatbusz beáll a kapu elé, a kis aranyos spanyolok(katalánok) pedig adogatnak a fal előtt.Sinisa
+ Torres betalál, de sajnos a saját kapujába 😛

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hát ezen a meccsen az Olaszoknak fogok "szurkolni". utána meg várom, hogy hátha az Ír-Horvát kettősből továbbmegy az egyik, de lehetőleg mind a kettő. 😊 😀 😂

Persze ez szép álom, de talán a Spanyol-Olasz duóból az egyik lebőg már a csoportban.

A spanyolok behúzzák kínkeservvel 1-0-val ezt a mait, de remélem kiesnek viszonylag hamar.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
tekintve, hogy nem olasz. 😀Amadeus91
Csak félig. De tény, hogy jobban is össze lehet állítani ezt a csapatot.
Buffon - Bonucci, Balzaretti, Chiellini - Maggio, Marchisio, Pirlo, De Rossi, Giaccherini - Giovinco, Balotelli
Így szerintem jobban néz ki. Stabil meg támadni is tudó banda.Shawn84
Nálam simán Ogbonna kezd Chiellini mellett, De Rossi meg fellép Motta helyére középpályára. Mert gondolom nem elírás, de nem merik kezdetni a fiatalokat, aztán kényszerből Rossit berakták középhátvédnek. 😀
De igazából nem tudok rosszat gondolni a kezdő láttán, hisz bennem továbbra is él a Iaquinta-Toni-Gilardino trió sokéves favágása, hozzájuk képest komolyan mondom, a nagy arc Balotelli nevét olvasni felüdülés volt. 😀Stez
Szerintem meg mind1 a kezdő. 😀
Kb. a meccs képe az lesz, mint a Barca-Chelsea.
Csapatbusz beáll a kapu elé, a kis aranyos spanyolok(katalánok) pedig adogatnak a fal előtt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.