Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
A masszív dán csapat ellen is volt 30 lövése a hollandoknak... nehéz megmondani ki védekezett eddig a legjobban az EB-n, olyan kiugró teljesítmény nem volt defense téren szvsz.
Az biztos, hogy a csehek lefelé lógtak ki, az oroszok meg fölfelé... a többi csapat meg "ehhh.. hát igen, tudunk ennél jobban is játszani" kategória, amit lehozott.Igor
Ezt akartam épp mondani, senkinek nem volt itt bombavédelme. Ha lennének góllövők is itt az EB-n, akkor ez nyilvánvalóbb lenne.fetomy
Torres itt van 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
igazad van, de valamit muszáj pozitívat írni az eredményen kívül, mert nem volt a támadó részleg valami hűdejó. Lendület terén javulni kell.

1-0 az a biztos.Amadeus91
Ámen.
A tegnapi ruszkik simán verték volna bármelyik mai csapatot, az a lényeg 😛
Ők nyerik az Eb-t tudom én, nem hiába fogadtam rájuk. 😛Stez
Hacsak nem lesz olyan gyenge meccsük mint 4 éve az elődöntőben. Addig ugyanígy domináltak, aztán a spanyolok elkenték a szájukat. Egyébként ha a DFB-Elffel történik valami, akkor ők a 2. számú csapatom.iktriad
nekem is. Tegnap már írtam is a moszkvai ismerősöknek, hogy "go russia" 😀Amadeus91
A 'Davaj Szbornaja!'-nak biztos jobban örülne.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A masszív dán csapat ellen is volt 30 lövése a hollandoknak... nehéz megmondani ki védekezett eddig a legjobban az EB-n, olyan kiugró teljesítmény nem volt defense téren szvsz.
Az biztos, hogy a csehek lefelé lógtak ki, az oroszok meg fölfelé... a többi csapat meg "ehhh.. hát igen, tudunk ennél jobban is játszani" kategória, amit lehozott.Igor
Ezt akartam épp mondani, senkinek nem volt itt bombavédelme. Ha lennének góllövők is itt az EB-n, akkor ez nyilvánvalóbb lenne.


LoooooL Bundesliga 2-t, argentin bajnokságot és a margit-szigeteki bajnokságot is közvetítjük. 😂 😂
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
A tegnapi ruszkik simán verték volna bármelyik mai csapatot, az a lényeg 😛
Ők nyerik az Eb-t tudom én, nem hiába fogadtam rájuk. 😛Stez
minden csapat úgy játszik ,ahogy engedik őt én nem vagyok benne biztos ,hogy a ruszkik ezt a masszív dán csapatot meg verték volnaKiss
A masszív dán csapat ellen is volt 30 lövése a hollandoknak... nehéz megmondani ki védekezett eddig a legjobban az EB-n, olyan kiugró teljesítmény nem volt defense téren szvsz.
Az biztos, hogy a csehek lefelé lógtak ki, az oroszok meg fölfelé... a többi csapat meg "ehhh.. hát igen, tudunk ennél jobban is játszani" kategória, amit lehozott.Igor
egyébként az első meccsek nem nagyon szoktak jók lenni nagy egyéni kiemelkedések nem szoktak lenni azért fontos ,hogy ki nyer az első körben még akkor is ha szarul játszik

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
A tegnapi ruszkik simán verték volna bármelyik mai csapatot, az a lényeg 😛
Ők nyerik az Eb-t tudom én, nem hiába fogadtam rájuk. 😛Stez
minden csapat úgy játszik ,ahogy engedik őt én nem vagyok benne biztos ,hogy a ruszkik ezt a masszív dán csapatot meg verték volnaKiss
A masszív dán csapat ellen is volt 30 lövése a hollandoknak... nehéz megmondani ki védekezett eddig a legjobban az EB-n, olyan kiugró teljesítmény nem volt defense téren szvsz.
Az biztos, hogy a csehek lefelé lógtak ki, az oroszok meg fölfelé... a többi csapat meg "ehhh.. hát igen, tudunk ennél jobban is játszani" kategória, amit lehozott.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
LOL, ez a Horti-műsor nagyon komoly.gamerkr
mekkora beszólásai vannak te jóó isten 😀😀 György válaszolni se tudott XD

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ARGENTÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍNA
- Brazil 4-3

Messi: http://www.youtube.com/watch?v=SJMPK5DLEXk
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jó. Meleg volt, a lényeg a 3 pont. Meg jó az, hogy nem egyből jól játszva nyerünk. Picit görcsösek voltunk, a döntetlen igazságosabb lett volna. A hollandok ellen több kell, de már akkor meglehet a továbbjutás... :rolleyes:
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
LOL, ez a Horti-műsor nagyon komoly.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
A tegnapi ruszkik simán verték volna bármelyik mai csapatot, az a lényeg 😛
Ők nyerik az Eb-t tudom én, nem hiába fogadtam rájuk. 😛Stez
minden csapat úgy játszik ,ahogy engedik őt én nem vagyok benne biztos ,hogy a ruszkik ezt a masszív dán csapatot meg verték volna

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Na ez a mai baromi messze volt ettől. Gomez talált egy gólt, aztán kivédekezték az 1-0t(mintha valami olasz csapat lenne a német. Brrrrr.) A támadószekció harmatgyenge volt ma. A végén meg voltak nagyon meleg pillanatok (Boateng és Neuer mentése Cé és Veloso lövésénél), ha a portugálok nem hozzák a szokásos lúzerkedésüket, simán X (vagy rosszabb) is lehetett volna az eredmény.iktriad
igazad van, de valamit muszáj pozitívat írni az eredményen kívül, mert nem volt a támadó részleg valami hűdejó. Lendület terén javulni kell.

1-0 az a biztos.Amadeus91
Ámen.
A tegnapi ruszkik simán verték volna bármelyik mai csapatot, az a lényeg 😛
Ők nyerik az Eb-t tudom én, nem hiába fogadtam rájuk. 😛Stez
Hacsak nem lesz olyan gyenge meccsük mint 4 éve az elődöntőben. Addig ugyanígy domináltak, aztán a spanyolok elkenték a szájukat. Egyébként ha a DFB-Elffel történik valami, akkor ők a 2. számú csapatom.iktriad
nekem is. Tegnap már írtam is a moszkvai ismerősöknek, hogy "go russia" 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ennyi. Nyugodt játék, stabil védekezés, csak annyi amennyi kell.Amadeus91
Na ez a mai baromi messze volt ettől. Gomez talált egy gólt, aztán kivédekezték az 1-0t(mintha valami olasz csapat lenne a német. Brrrrr.) A támadószekció harmatgyenge volt ma. A végén meg voltak nagyon meleg pillanatok (Boateng és Neuer mentése Cé és Veloso lövésénél), ha a portugálok nem hozzák a szokásos lúzerkedésüket, simán X (vagy rosszabb) is lehetett volna az eredmény.iktriad
igazad van, de valamit muszáj pozitívat írni az eredményen kívül, mert nem volt a támadó részleg valami hűdejó. Lendület terén javulni kell.

1-0 az a biztos.Amadeus91
Ámen.
A tegnapi ruszkik simán verték volna bármelyik mai csapatot, az a lényeg 😛
Ők nyerik az Eb-t tudom én, nem hiába fogadtam rájuk. 😛Stez
Hacsak nem lesz olyan gyenge meccsük mint 4 éve az elődöntőben. Addig ugyanígy domináltak, aztán a spanyolok elkenték a szájukat. Egyébként ha a DFB-Elffel történik valami, akkor ők a 2. számú csapatom.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
A tegnapi ruszkik simán verték volna bármelyik mai csapatot, az a lényeg 😛
Ők nyerik az Eb-t tudom én, nem hiába fogadtam rájuk. 😛

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
ennyi. Nyugodt játék, stabil védekezés, csak annyi amennyi kell.Amadeus91
Na ez a mai baromi messze volt ettől. Gomez talált egy gólt, aztán kivédekezték az 1-0t(mintha valami olasz csapat lenne a német. Brrrrr.) A támadószekció harmatgyenge volt ma. A végén meg voltak nagyon meleg pillanatok (Boateng és Neuer mentése Cé és Veloso lövésénél), ha a portugálok nem hozzák a szokásos lúzerkedésüket, simán X (vagy rosszabb) is lehetett volna az eredmény.iktriad
igazad van, de valamit muszáj pozitívat írni az eredményen kívül, mert nem volt a támadó részleg valami hűdejó. Lendület terén javulni kell.

1-0 az a biztos.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ennyi. Nyugodt játék, stabil védekezés, csak annyi amennyi kell.Amadeus91
Na ez a mai baromi messze volt ettől. Gomez talált egy gólt, aztán kivédekezték az 1-0t(mintha valami olasz csapat lenne a német. Brrrrr.) A támadószekció harmatgyenge volt ma. A végén meg voltak nagyon meleg pillanatok (Boateng és Neuer mentése Cé és Veloso lövésénél), ha a portugálok nem hozzák a szokásos lúzerkedésüket, simán X (vagy rosszabb) is lehetett volna az eredmény.

de esköszüm, így Kálmit hallgatva én komolyan azt gondolom, hogy emberünknek le se esett, hogy mekkora gyökérségeket mondott, és tényleg azt hiszi, milyen kurvára igaza van 😀Stez
A soccerplayereket általában nem az eszükért szeretik/szeretjük....
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
de esköszüm, így Kálmit hallgatva én komolyan azt gondolom, hogy emberünknek le se esett, hogy mekkora gyökérségeket mondott, és tényleg azt hiszi, milyen kurvára igaza van 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pozzi beverte!!!!!
Sampdoria újra az első osztálybaaaaaaaaaan!!!!Bazzani
Laczkó örülhet ha megtartják. Gondolom nem volt ma se pályán...iktriad
Csere volt, 10percet játszott.Bazzani
Championship.

Kiszenvedett, gyötrelmes győzelem, kb. ilyet vártam. Hummels király volt végig, a védők lapjai viszont aggasztóak. Gomez csak villant egyet. Müllernek sokat kell javulnia.gamerkr
És sajnos Schweni sem az igazi. A hollandok ellen vért kell majd izzadniuk a Wért, főleg hogy a favágók ma kikapta, tehát győzniük kell.iktriad
Schweini sem?
Én már egy éve ezt hallom a Bayern fanoktól, hogy hatalmas alibis lett. 😛Stez
Az idei nem az ő szezonja volt, a sérülések inkább az okai a gyengébb szezonjának, mint az alibizés.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
ennyi. Nyugodt játék, stabil védekezés, csak annyi amennyi kell.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Kovács Kálmi hogy magyarázkodik, te jó ég 😀

"Én nem a mostani EB/BL-re gondoltam, hanem általánosságban arra, hogy a svájci foci nagyon rendben van. Valószínűleg pontatlanul fogalmaztam."shawnka
Az komoly, végülis a csaj direkt azt kérdezte, hogy a mostani EB-n ki lehet esélyes. 😀
De az se semmi, hogy nem tudták a csoportokat. De mondjuk azt a csaj olvasta fel, szóval ott az Ő papírjára volt totál szarul leírva akkor a csoportbeosztás. 😀
De a lényeg, hogy gogo Svájc! 😀

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Nah ennyit arról, hogy milyen szar csatár Gomez. Hihetetlen alulértékelt még az 1000 gólja ellenére is.Schleck
Azért nálam továbbra is az a klasszis csatár, aki maga is helyzetet tud teremteni, és be is tudja azt lőni, nem csak a 16-oson belül él. Mint például Ibra, vagy esetleg David Villa, Drogba. Gomez abból él 99%-ban, amit a középpályások megteremtenek neki. Jó, ez gyönyörű volt, ezt adom, bár máker volt, hogy megpattant ez a beadás, és csak el kellett döntenie, hogy fejeli meg.Stez
akkor ennyit Pippo Inzaghi-ról, RvN-ról és Gerd Müllerről.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
jól hallottam ,hogy az Ír-Horvát csúcs derby felvételről fog csak menni?Kiss
Jól, szerencsére azt a Sport1 közvetíti majd élőben remélhetőleg jobb komentárral... 😊Jughead
ja okés azt hittem ,hogy az stream-es meccs nézés lesz 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Kovács Kálmi hogy magyarázkodik, te jó ég 😀

"Én nem a mostani EB/BL-re gondoltam, hanem általánosságban arra, hogy a svájci foci nagyon rendben van. Valószínűleg pontatlanul fogalmaztam."
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 916
jól hallottam ,hogy az Ír-Horvát csúcs derby felvételről fog csak menni?Kiss
Jól, szerencsére azt a Sport1 közvetíti majd élőben remélhetőleg jobb komentárral... 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Kiszenvedett, gyötrelmes győzelem, kb. ilyet vártam. Hummels király volt végig, a védők lapjai viszont aggasztóak. Gomez csak villant egyet. Müllernek sokat kell javulnia.gamerkr
És sajnos Schweni sem az igazi. A hollandok ellen vért kell majd izzadniuk a Wért, főleg hogy a favágók ma kikapta, tehát győzniük kell.iktriad
Schweini sem?
Én már egy éve ezt hallom a Bayern fanoktól, hogy hatalmas alibis lett. 😛

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
jól hallottam ,hogy az Ír-Horvát csúcs derby felvételről fog csak menni?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/