NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pozzi beverte!!!!!
Sampdoria újra az első osztálybaaaaaaaaaan!!!!Bazzani
Laczkó örülhet ha megtartják. Gondolom nem volt ma se pályán...iktriad
Csere volt, 10percet játszott.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiszenvedett, gyötrelmes győzelem, kb. ilyet vártam. Hummels király volt végig, a védők lapjai viszont aggasztóak. Gomez csak villant egyet. Müllernek sokat kell javulnia.gamerkr
És sajnos Schweni sem az igazi. A hollandok ellen vért kell majd izzadniuk a Wért, főleg hogy a favágók ma kikapta, tehát győzniük kell.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 831 — Amerikai sportok rajongója
Inkább döntetlen lett volna a reális, sajnáltam a portugálokat. Persze hajtottak volna az elejétől így. Német meg csak jobb lesz biztosan.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
mondjuk Szűcs Lalit sem értem, hogy keveri össze Hummelst Boatenggel, kb. az egyetlen néger játékossal a németeknél. 😀
még a hajuk sem hasonlít

több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 916
Hát pedig egy döntetlent megérdemelt volna a portugál csapat, de mindegy továbbra is úgy gondolom, hogy a portugálonak a hollandokkal kell küzdeni a 2. helyezésért.
Ja am Varela nem kicsit idegesített fel, mert nem elég, hogy 2 méterről tökön rúgja a kapust, de még a kipattanóért se ment el, inkább fogta a fejét, pedig a kipattanóra ő ért volna oda leghamarabb mert a közelben két fekvő játékos volt (az egyik Neuer, aki végül felszedte a labdát). :mad:
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kiszenvedett, gyötrelmes győzelem, kb. ilyet vártam. Hummels király volt végig, a védők lapjai viszont aggasztóak. Gomez csak villant egyet. Müllernek sokat kell javulnia.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pozzi beverte!!!!!
Sampdoria újra az első osztálybaaaaaaaaaan!!!!Bazzani
Laczkó örülhet ha megtartják. Gondolom nem volt ma se pályán...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Pont emiatt nálam inkább ér aranyat egy Ibra szerű szörnyeteg, vagy egy Drogba. Mert Ők is tudják ezt, amit Gomezék.Stez
Alapvetően nyilván többet ér, de attól még egy jó befejező csatár nem lesz rosszabb, vagy kevésbé klasszis, mert neki nem feladata és nincs is szüksége a csapatának arra, hogy helyzeteket teremtsen. Az említett Pippo pl. egész karrierje során megkapta a helyzeteket rendszeresen, minek is kellett volna neki teremteni? Hozzáteszem ilyen Ibra-szerű igazi klasszisból nincsen ám olyan nagyon sok, hogy annyira elvárható legyen.fetomy
Ez így van, pontosan emiatt érnek szerintem az ilyen játékosok a legtöbbet.
És amikor ilyen Gomezekért röpködnek a 30 millák, akkor valahogy elképzelni sem tudom, hogy most Ibra (aki 30 évesen is 30+ gólokat lő szezononként és a hátán viszi az összes csapatát) mennyit érhet.
De én nekem hosszú-hosszú évek óta Kun Agüero a kedvencem, 1-2 éven belül Ő lesz a következő ilyen szörnyeteg, azzal a különbséggel, hogy ugye Ő nem két méter közeli, terminátor felépítésű támadó, mint Ibra például.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A W megvan ez a legfontosabb, a többit felejtsük el.
És én is csatlakozom - Hummels ma zseniális volt.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A FASZÉRT NEM LEHET VÉGIG ÚGY JÁTSZANI MINT AZ UTOLSÓ 15 PERCBEN?
faszom hogy megint kiesnek a portugálok

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pozzi beverte!!!!!
Sampdoria újra az első osztálybaaaaaaaaaan!!!!

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Hummels a MOTM nálam egyértelműen. Hibátlan és óriási volt ma az egész meccsen.Schleck
dortmundi formába játszott

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hummels a MOTM nálam egyértelműen. Hibátlan és óriási volt ma az egész meccsen.Schleck
+1
Nem szeretem a németeket, de ez a Hummels tényleg jó.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hummels a MOTM nálam egyértelműen. Hibátlan és óriási volt ma az egész meccsen.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt a portugál balfaszkodást...

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Pont emiatt nálam inkább ér aranyat egy Ibra szerű szörnyeteg, vagy egy Drogba. Mert Ők is tudják ezt, amit Gomezék.Stez
Alapvetően nyilván többet ér, de attól még egy jó befejező csatár nem lesz rosszabb, vagy kevésbé klasszis, mert neki nem feladata és nincs is szüksége a csapatának arra, hogy helyzeteket teremtsen. Az említett Pippo pl. egész karrierje során megkapta a helyzeteket rendszeresen, minek is kellett volna neki teremteni? Hozzáteszem ilyen Ibra-szerű igazi klasszisból nincsen ám olyan nagyon sok, hogy annyira elvárható legyen.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Inzaghi vagy van Nistelrooy nem számít klasszis csatárnak nálad? Ha nem, akkor megértem a véleményed, de sokan vannak akik más ugyanolyan stílusú játékosért odavannak, de Gomezt szidják állandóan. Pl. Klose is pont ez a "csak berúgja" körbe tartozik nálam, csak kevésbé hatékony, mint Márió.Schleck
Én különbséget teszek a befejező csatár, és a "sima" csatár között. Ugye a befejező csatárok leginkább 10 méterről és közelebbről élnek, de maguknak nem nagyon tudnak helyzetet teremteni, inkább csak a társak hozzák őket ilyen helyzetekben. Mint például Pippot, aki olyan filléres lasztikat kapott annak idején, hogy ezt be is kellett lőni. Klasszisnak klasszis Ő is, a maga értelmében, de nálam azért sokkal többet ér egy olyan Ibra szerű csatár, aki hiába befejező, emellett ha egyedül van 3 védő között, akkor is benne van, hogy két mozdulattal elküldi a védőket, vagy esetleg ha 20-nál hozzá kerül a laszti, simán végigviszi, esetleg bevágja 16-20-ról.
Nagyon más stílus a kettő, azért Pippotol sem sok gólt láthattunk mondjuk a 11-esnél távolabbról.Stez
Ebben egyetértünk, én is Ibra fan vagyok pont emiatt is.
Csak azt nem látom én, hogy a németeknél ki lenne ilyen szintű csatár, mint Drogba vagy Ibra. Mert hogy én Klosera nem mondanám ezt, az hót ziher.Schleck
A németeknél?
Jelenleg ilyen nincs. 😊
Klose és Gomez is klasszikus befejezőcsatár.
De mondjuk a mai meccs kivételével ez elég is volt, hiszen mögöttük Özilék elég jó lasztikat tudnak akármikor adni, a kiszolgálás megvan, csak ma valahogy nagyon rossz formában volt még úgy majdnem a komplett csapat.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
ide kötődik,kicsit talán izgalmasabb "Elkészült a 2012– 2013-as élvonalbeli labdarúgószezon versenykiírása, amely szerint a bajnokság július 27-én, pénteken kezdődik."

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért nálam továbbra is az a klasszis csatár, aki maga is helyzetet tud teremteni, és be is tudja azt lőni, nem csak a 16-oson belül él. Mint például Ibra, vagy esetleg David Villa, Drogba. Gomez abból él 99%-ban, amit a középpályások megteremtenek neki. Jó, ez gyönyörű volt, ezt adom, bár máker volt, hogy megpattant ez a beadás, és csak el kellett döntenie, hogy fejeli meg.Stez
Inzaghi vagy van Nistelrooy nem számít klasszis csatárnak nálad? Ha nem, akkor megértem a véleményed, de sokan vannak akik más ugyanolyan stílusú játékosért odavannak, de Gomezt szidják állandóan. Pl. Klose is pont ez a "csak berúgja" körbe tartozik nálam, csak kevésbé hatékony, mint Márió.Schleck
Én különbséget teszek a befejező csatár, és a "sima" csatár között. Ugye a befejező csatárok leginkább 10 méterről és közelebbről élnek, de maguknak nem nagyon tudnak helyzetet teremteni, inkább csak a társak hozzák őket ilyen helyzetekben. Mint például Pippot, aki olyan filléres lasztikat kapott annak idején, hogy ezt be is kellett lőni. Klasszisnak klasszis Ő is, a maga értelmében, de nálam azért sokkal többet ér egy olyan Ibra szerű csatár, aki hiába befejező, emellett ha egyedül van 3 védő között, akkor is benne van, hogy két mozdulattal elküldi a védőket, vagy esetleg ha 20-nál hozzá kerül a laszti, simán végigviszi, esetleg bevágja 16-20-ról.
Nagyon más stílus a kettő, azért Pippotol sem sok gólt láthattunk mondjuk a 11-esnél távolabbról.Stez
Ebben egyetértünk, én is Ibra fan vagyok pont emiatt is.
Csak azt nem látom én, hogy a németeknél ki lenne ilyen szintű csatár, mint Drogba vagy Ibra. Mert hogy én Klosera nem mondanám ezt, az hót ziher.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért nálam továbbra is az a klasszis csatár, aki maga is helyzetet tud teremteni, és be is tudja azt lőni, nem csak a 16-oson belül él.Stez
Tehát ha egy csapatba leigazolnak befejező csatárnak, és megmondják, hogy te ne törődj semmmivel, csak rúgd be amikor helyzetbe kerülsz, akkor alapból elástad magad akkor is, ha 50 meccsen 240 gólt lősz mondjuk? 😊fetomy
Nem ásta el magát, csak amíg Ibra a Barcán kívül mindegyik klubcsapatát egyedül vitte a hátán úgy, hogy 16-20-25-ről lövögette a gólokat, meg simán szólózott és lövögette a gólokat, használható lasztikat alig kapott, addig ugye egy klasszikus befejezőcsatár nagyban függ a társaitól, milyen lasztikat kap, kitől, stb.
Pont emiatt nálam inkább ér aranyat egy Ibra szerű szörnyeteg, vagy egy Drogba. Mert Ők is tudják ezt, amit Gomezék.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Nah ennyit arról, hogy milyen szar csatár Gomez. Hihetetlen alulértékelt még az 1000 gólja ellenére is.Schleck
Azért nálam továbbra is az a klasszis csatár, aki maga is helyzetet tud teremteni, és be is tudja azt lőni, nem csak a 16-oson belül él. Mint például Ibra, vagy esetleg David Villa, Drogba. Gomez abból él 99%-ban, amit a középpályások megteremtenek neki. Jó, ez gyönyörű volt, ezt adom, bár máker volt, hogy megpattant ez a beadás, és csak el kellett döntenie, hogy fejeli meg.Stez
Inzaghi vagy van Nistelrooy nem számít klasszis csatárnak nálad? Ha nem, akkor megértem a véleményed, de sokan vannak akik más ugyanolyan stílusú játékosért odavannak, de Gomezt szidják állandóan. Pl. Klose is pont ez a "csak berúgja" körbe tartozik nálam, csak kevésbé hatékony, mint Márió.Schleck
Én különbséget teszek a befejező csatár, és a "sima" csatár között. Ugye a befejező csatárok leginkább 10 méterről és közelebbről élnek, de maguknak nem nagyon tudnak helyzetet teremteni, inkább csak a társak hozzák őket ilyen helyzetekben. Mint például Pippot, aki olyan filléres lasztikat kapott annak idején, hogy ezt be is kellett lőni. Klasszisnak klasszis Ő is, a maga értelmében, de nálam azért sokkal többet ér egy olyan Ibra szerű csatár, aki hiába befejező, emellett ha egyedül van 3 védő között, akkor is benne van, hogy két mozdulattal elküldi a védőket, vagy esetleg ha 20-nál hozzá kerül a laszti, simán végigviszi, esetleg bevágja 16-20-ról.
Nagyon más stílus a kettő, azért Pippotol sem sok gólt láthattunk mondjuk a 11-esnél távolabbról.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Az is durva azért, hogy a portugálok csak hátrányban tudnak játszani... ha ikszre áll a meccs, akkor kb. 40%-ot nyújtanak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ekkora fejjel, és ekkora üres térben azért illik.
Oh fuck... mostmár tuti ki nem robbantják ki a csapatból.Igor
Csatár. Annyi a dolga, hogy rúgjon be a helyzeteket. Láttuk itt az eb-n is, hogy ez hány embernek nem megy egyáltalán.Schleck
Volt neki is korábban három-négy sansza.. ha nem fejeli be, teljesen nulla meccset hoz le, sokat nem tett hozzá a csapatjátékhoz.
Viszont igen, azzal hogy berúgott most egyet, kb. a VB negyedik legjobb csatárteljesítményét lehozta, az eddigi négy meccsen.Igor
A kihagyott helyzetek persze az ő hibái, és tényleg gáz, ha sokat kihagy, de mások szerint nem is volt helyzetük a németeknek. Most akkor hogy hagyhatott ki annyit? 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért nálam továbbra is az a klasszis csatár, aki maga is helyzetet tud teremteni, és be is tudja azt lőni, nem csak a 16-oson belül él.Stez
Tehát ha egy csapatba leigazolnak befejező csatárnak, és megmondják, hogy te ne törődj semmmivel, csak rúgd be amikor helyzetbe kerülsz, akkor alapból elástad magad akkor is, ha 50 meccsen 240 gólt lősz mondjuk? 😊
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nah ennyit arról, hogy milyen szar csatár Gomez. Hihetetlen alulértékelt még az 1000 gólja ellenére is.Schleck
Ekkora fejjel, és ekkora üres térben azért illik.
Oh fuck... mostmár tuti ki nem robbantják ki a csapatból.Igor
Csatár. Annyi a dolga, hogy rúgjon be a helyzeteket. Láttuk itt az eb-n is, hogy ez hány embernek nem megy egyáltalán.Schleck
Volt neki is korábban három-négy sansza.. ha nem fejeli be, teljesen nulla meccset hoz le, sokat nem tett hozzá a csapatjátékhoz.
Viszont igen, azzal hogy berúgott most egyet, kb. a VB negyedik legjobb csatárteljesítményét lehozta, az eddigi négy meccsen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)