NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szerencsétlen Portugálok, pont a legnagyobb favágó, null technikás Pepe veheti le és lőhet 😀
akárki eltalálta volna azt a kurva kaput rajta kívül 😀Stez
ja mer ő nem találta el... 😀

|
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Stabil védekezés, megfontolt labdatartás.Amadeus91
Németország részeg már?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
szerencsétlen Portugálok, pont a legnagyobb favágó, null technikás Pepe veheti le és lőhet 😀
akárki eltalálta volna azt a kurva kaput rajta kívül 😀Stez
Nem akarok ünneprontó lenni a szidásban, de a kaput eltalálta. 😉

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
szerencsétlen Portugálok, pont a legnagyobb favágó, null technikás Pepe veheti le és lőhet 😀
akárki eltalálta volna azt a kurva kaput rajta kívül 😀Stez
Eltalálta a kaput. Pl. Van Persie-nél már most ezerszer veszélyesebb.fetomy
Ja fasza.
A mai csatárteljesítményt nézzük meg, Samaras egyedül már 7 gólnál járna.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 291 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kedves Jogi!

Most hogy láttuk mennyire "veszélyes" a német válogatott játéka Gomezzel, ideje lenne behozni Kloset. Ennél rosszabb már csak nem lesz.

Előre is köszönet!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
jajjj Istenem Szűcs Lajcsiiiii 😀😀 de tudjaaa

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Stabil védekezés, megfontolt labdatartás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szerencsétlen Portugálok, pont a legnagyobb favágó, null technikás Pepe veheti le és lőhet 😀
akárki eltalálta volna azt a kurva kaput rajta kívül 😀Stez
Eltalálta a kaput. Pl. Van Persie-nél már most ezerszer veszélyesebb.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
bazmeg Pepe ezt be kell lőni.
nembaj, második félidőt is ki kell bírni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
nekem van egy fogadásom, hogy 0:0 lesz a meccs, jó lenne már végre valami megerősítés, hogy tényleg értek ehhez a csodálatos sportághoz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Véber Gyuri lila ingben.
Alap.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
szerencsétlen Portugálok, pont a legnagyobb favágó, null technikás Pepe veheti le és lőhet 😀
akárki eltalálta volna azt a kurva kaput rajta kívül 😀

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Ez a portugál válogatott pedig sokkal gyengébb, mint gondoltam.Sinisa
Érdekes én meg pont a németekkel vagyok így. Nagyon ötlettelenk egyelőre, csak járatják a labdát ennyi. Az eddigi játék alapján ez a német válogatott olyan mint a 2010-es VB előtti általam nem szeretett német válogatott. Mondjuk én Portugáliának szurkolok szal hajrá ők (meg még a németek és az oroszok).

Na miközben leírom pont megvillantak egyszer. 😊Jughead
Ők is...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Stez: alapból is hasonlít rá sztem 😀

Pepe bazmeg persze, nyugodtan vegye ám le 10 méterre a kaputól és lőjön csak mindenféle kapkodás nélkül... Hihetetlen, hogy eddig az EB 8 csapatából kb. egyedül az oroszok játszottak jól.fetomy
holnap Ír-Horvát...ott lesz aztán ne mulass

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Stez: alapból is hasonlít rá sztem 😀

Pepe bazmeg persze, nyugodtan vegye ám le 10 méterre a kaputól és lőjön csak mindenféle kapkodás nélkül... Hihetetlen, hogy eddig az EB 8 csapatából kb. egyedül az oroszok játszottak jól.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
lemaradtam én is a dánokról vagyis kocsmába néztem és így nem hallottam a közvetítésből semmit változott valamit a színvonal? 😀Kiss
Gundi egy fokkal normálisabb volt, bár azért Ő is sikeresen bepasiztatta a dán kapust. 😀Stez
bele fér 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Badstuber így izzadtan úgy néz ki, mint ÉH Máté 😀
pont úgy is poroszkál lehajtott fejjel, mint Máté részegen

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
lemaradtam én is a dánokról vagyis kocsmába néztem és így nem hallottam a közvetítésből semmit változott valamit a színvonal? 😀Kiss
Gundi egy fokkal normálisabb volt, bár azért Ő is sikeresen bepasiztatta a dán kapust. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
lemaradtam én is a dánokról vagyis kocsmába néztem és így nem hallottam a közvetítésből semmit változott valamit a színvonal? 😀Kiss
Gundi volt, sztem nem volt rossz. Főleg, hogy végül Svájc nyert.
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 916
Ez a portugál válogatott pedig sokkal gyengébb, mint gondoltam.Sinisa
Érdekes én meg pont a németekkel vagyok így. Nagyon ötlettelenk egyelőre, csak járatják a labdát ennyi. Az eddigi játék alapján ez a német válogatott olyan mint a 2010-es VB előtti általam nem szeretett német válogatott. Mondjuk én Portugáliának szurkolok szal hajrá ők (meg még a németek és az oroszok).

Na miközben leírom pont megvillantak egyszer. 😊
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
lemaradtam én is a dánokról vagyis kocsmába néztem és így nem hallottam a közvetítésből semmit változott valamit a színvonal? 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Portugálok eddig nagyon jól kikapcsolják CR7-et a játékból.
F. Coentrao-nak pedig több jó csele volt eddig a meccsen, mint a Real-ban fél idény alatt.Sinisa
Hát nem is mozog semmit labdáért.
Csak majd lassan rá fog jönni, hogy itt nem Özilek osztogatják neki a lasztikat, és kurvára nem fognak eljutni hozzá azok a lasztik, amiket a Realnál kap sokszor.
Itt odabasszák neki kb. a félpályánál, aztán ha ügyes, kicselez 10 németet és gólt lő majd.Stez
Nem kéne ennyire a vonal mellett játszania.
Ez a portugál válogatott pedig sokkal gyengébb, mint gondoltam.Sinisa
Nem is gondoltam, hogy jobbak lesznek. Ronaldo van, aztán csá. De Ő meg jó szokásához híven nemzetközi tornákon semmit sem csinál, hát most se.

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Portugálok eddig nagyon jól kikapcsolják CR7-et a játékból.
F. Coentrao-nak pedig több jó csele volt eddig a meccsen, mint a Real-ban fél idény alatt.Sinisa
Hát nem is mozog semmit labdáért.
Csak majd lassan rá fog jönni, hogy itt nem Özilek osztogatják neki a lasztikat, és kurvára nem fognak eljutni hozzá azok a lasztik, amiket a Realnál kap sokszor.
Itt odabasszák neki kb. a félpályánál, aztán ha ügyes, kicselez 10 németet és gólt lő majd.Stez
Nem kéne ennyire a vonal mellett játszania.
Ez a portugál válogatott pedig sokkal gyengébb, mint gondoltam.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
bogjosi New England Patriots 1 417
Közben Brazília-Argentína a Digin, akit esetleg az EB-meccs nem hozna valamiért lázba.. 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Portugálok eddig nagyon jól kikapcsolják CR7-et a játékból.
F. Coentrao-nak pedig több jó csele volt eddig a meccsen, mint a Real-ban fél idény alatt.Sinisa
Hát nem is mozog semmit labdáért.
Csak majd lassan rá fog jönni, hogy itt nem Özilek osztogatják neki a lasztikat, és kurvára nem fognak eljutni hozzá azok a lasztik, amiket a Realnál kap sokszor.
Itt odabasszák neki kb. a félpályánál, aztán ha ügyes, kicselez 10 németet és gólt lő majd.