NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Portugálok eddig nagyon jól kikapcsolják CR7-et a játékból.
F. Coentrao-nak pedig több jó csele volt eddig a meccsen, mint a Real-ban fél idény alatt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Hát sajnálom, hogy így elsz.rták a meccset...mindegy most hajrá németek 😛 aztán majd holnap ÍREK 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát a mozdulat sárgás volt, de Neuer is elvégezte a Busquets iskolátDuff
Hát nem tudom. Biztos elfogult vagyok a portugálok ellen, de ha öt centivel arrébb csúszik ez az agyatlan, akkor kb. annyi Neuer bokájának. Teljesen felesleges és kretén megmozdulás volt, ezért nálam inkább piros, de persze megértem azt is, ha valaki csak sárgának látta, mert szerencsére annyira nem érte el Neuer lábát.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Sajnos lemaradtam a holland meccsről, megtenné valaki, hogy ír pár sort a gyászos szereplés okairól? Előre is köszönöm!Mex
a 30 lövésből nem ment be egy sem, a dánok egy próbálkozásból meg betaláltak. ezután a komplett oranje Robben és Sneijder kivételével beleszart a meccsbe, csak előbbi önző ugye.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnos lemaradtam a holland meccsről, megtenné valaki, hogy ír pár sort a gyászos szereplés okairól? Előre is köszönöm!Mex
- Robben átok
- RVP mesterhármas, ja nem

több mint 12 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Sajnos lemaradtam a holland meccsről, megtenné valaki, hogy ír pár sort a gyászos szereplés okairól? Előre is köszönöm!

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Ronaldót akárhányszor mutatják közelről, mindig Varga Viktor jut róla eszembe 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
most látom, Ronaldo ezzel az új séróval úgy néz ki, mint valami hímringyó

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Hát a mozdulat sárgás volt, de Neuer is elvégezte a Busquets iskolát
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Hozzá sem ért szinte Neuerhez. 😀
Jó, a szándék maga lap, de azért egy kicsit rá is játszott.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez piros.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Kapusfalt/fetrengés rulez 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet, de majd nézd meg hogy mit fog játszani a válogatottban.. 😛 én már akkor imádtam Ashley Youngot, amikor te még nem is hallottál róla 😛Igor
Ja képzelem, te ősapa. 😀Stez
Én láttam még a Watfordban is, és már akkor is ügyesnek tűnt.. aztán a Villa színeiben kb három meccs kellett, hogy végleg a szívembe zárjam.
Tud ő támadó kp-t/második csatárt is nagyon jól játszani, Carrollal remekül kiegészítik egymást szvsz.. elég sokat játszott Carew-val anno. Messze ez a legjobb, amit kihozhatnak csatárszinten jelenleg a csapatból.Igor
Én is azóta figyelem, hidd el. 😛
Young kibaszott jó, akárkivel játszik, de Carroll szar, én szerintem pont, hogy akkor már egy Defoeval jobban kiegészítenék egymást. De hát az angoloknak ez a csatárposzt az utóbbi sok évben el van átkozva, mivel Rooney sem csatár, hanem árnyékék, de igazi, Ibra féle folyton életveszélyes, és klasszis csatárjuk nincs. Nevetséges, hogy egyáltalán egy Crouch-Carroll-Defoe trió szóba kerülhet még, mint válogatott..

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha Ashley Youngra gondolsz, akkor Ő nem csatár, hanem szélső.Stez
Lehet, de majd nézd meg hogy mit fog játszani a válogatottban.. 😛 én már akkor imádtam Ashley Youngot, amikor te még nem is hallottál róla 😛Igor
Ja képzelem, te ősapa. 😀Stez
Én láttam még a Watfordban is, és már akkor is ügyesnek tűnt.. aztán a Villa színeiben kb három meccs kellett, hogy végleg a szívembe zárjam.
Tud ő támadó kp-t/második csatárt is nagyon jól játszani, Carrollal remekül kiegészítik egymást szvsz.. elég sokat játszott Carew-val anno. Messze ez a legjobb, amit kihozhatnak csatárszinten jelenleg a csapatból.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kb úgy néz ki mintha teleszart pelenkákat dobálnának be 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
http://itunes.apple.com/us/app/foci-eb-tv/id532062769?mt=8
https://play.google.com/store/apps/details?id=hu.mtva.android.eb

ezzel csak az a baj, hogy "kicsit" késik a tv-s képhez képest


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Sztem elég egyértelmű, hogy a Young-Carroll csatárduó fog kezdeni.. de lesz Downing és Milner a középpályán szvsz, csak Henderson nem 😛Igor
Ha Ashley Youngra gondolsz, akkor Ő nem csatár, hanem szélső.Stez
Lehet, de majd nézd meg hogy mit fog játszani a válogatottban.. 😛 én már akkor imádtam Ashley Youngot, amikor te még nem is hallottál róla 😛Igor
Ja képzelem, te ősapa. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szegény kommentátor valszeg dumál folyamatosan és semmit nem hallunk belőle 😀.brk
Hát elég nagy vihar tombol már, gondolom az amúgyis rendkívül fantasztikus közvetítőcsatornát jól megviseli :/ Mondjuk fene tudja, lehet jobban járunk 😀
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Picit nemannyira jó a hang. 😀Bazzani
És nincs a studióban sem senki, aki már közvetített valaha meccset! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
szegény kommentátor valszeg dumál folyamatosan és semmit nem hallunk belőle 😀.brk
Ezért ilyen élvezhető egyelőre a meccs. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem elég egyértelmű, hogy a Young-Carroll csatárduó fog kezdeni.. de lesz Downing és Milner a középpályán szvsz, csak Henderson nem 😛Igor
Ha Ashley Youngra gondolsz, akkor Ő nem csatár, hanem szélső.Stez
Lehet, de majd nézd meg hogy mit fog játszani a válogatottban.. 😛 én már akkor imádtam Ashley Youngot, amikor te még nem is hallottál róla 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Picit nemannyira jó a hang. 😀Bazzani
ipadre van m1-es alkalmazás, amin lehet nézni a meccseket, ott jó 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
szegény kommentátor valszeg dumál folyamatosan és semmit nem hallunk belőle 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Picit nemannyira jó a hang. 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem lett volna egyszerűbb felsorolni a németeket először, hamár őket írták ki elsőnek... :rolleyes:

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)