NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
ne zavarjon senkit sem, hogy az angolok 66 óta átöltözni mennek csak a világversenyekre. 😀Amadeus91
Leülsz, meccset nézel, szurkolsz. 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Sztem elég egyértelmű, hogy a Young-Carroll csatárduó fog kezdeni.. de lesz Downing és Milner a középpályán szvsz, csak Henderson nem 😛Igor
Ha Ashley Youngra gondolsz, akkor Ő nem csatár, hanem szélső.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
krisztinának séró belőve indulhat a primadonnáskodás... 😀

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Én Ashley Youngtól várok nagy tornát, remélem, hogy kezdeni is fog, és nem fog pöcsölni, meg szarozni, csinálja a cseleit, akkor életveszély lesz.
Pedig szerintem Carroll fog kezdeni elől, sírni fogok sajnos. A középpálya is egy vicc, nálam alapból a két éve alibiző Gerrard, mint csk gondolata is kiveri a biztosítékot, látszik a liverpooli benyalás, a PL egyik leggyengébb középpályájának a fele az EB keretbe, és kezdeni is fognak. Nevetséges. Rochards kimaradása is, mert Riot még meg tudnám érteni. De hogy Lampard sérülése után sem jöhetett Carrick például, na az is egy vicc.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
ne zavarjon senkit sem, hogy az angolok 66 óta átöltözni mennek csak a világversenyekre. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem elég egyértelmű, hogy a Young-Carroll csatárduó fog kezdeni.. de lesz Downing és Milner a középpályán szvsz, csak Henderson nem 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
én csak a németeket rühellem, de hát ez nekem ez alap is, elvégre megszállott angol fan volnék 😛Stez
Dettó 😀 Apropó Anglia: Lehet, h gyökér az ember, de most igaza van 😀
Joey Barton twitteren:
"Ha a játéktudást vesszük figyelembe, simán besétálnék a keretbe, ha a viselkedést, nem. Az, hogy Henderson bekerült, minden olyan angolra nézve sértés, aki nincs a keretben. Az pedig, hogy Holt, Richards, Carrick, Ferdinand, Osman, Sturridge, stb. nem kap lehetőséget, egész egyszerűen röhej."Duff
Uhh, ez mekkora igazság.
De mondjuk Barton is fasza játékos egyébként, csak akkora paraszt, mint a picsa. És túl gyakran gurul el a gyógyszere. 😀
Előre látom, hogy a falba fogom verni a fejem, amikor Carroll elől szerencsétlenkedik Van Persie módra.Stez
Sztem Welbeck Carroll előtt van a sorban. (Bár ennél a retardált edzőnél nem lehet tudni) Hátha kiküldi a Downing, Henderson, Milner középpályát, Carrollal elől 😂
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
én csak a németeket rühellem, de hát ez nekem ez alap is, elvégre megszállott angol fan volnék 😛Stez
Dettó 😀 Apropó Anglia: Lehet, h gyökér az ember, de most igaza van 😀
Joey Barton twitteren:
"Ha a játéktudást vesszük figyelembe, simán besétálnék a keretbe, ha a viselkedést, nem. Az, hogy Henderson bekerült, minden olyan angolra nézve sértés, aki nincs a keretben. Az pedig, hogy Holt, Richards, Carrick, Ferdinand, Osman, Sturridge, stb. nem kap lehetőséget, egész egyszerűen röhej."Duff
Uhh, ez mekkora igazság.
De mondjuk Barton is fasza játékos egyébként, csak akkora paraszt, mint a picsa. És túl gyakran gurul el a gyógyszere. 😀
Előre látom, hogy a falba fogom verni a fejem, amikor Carroll elől szerencsétlenkedik Van Persie módra.Stez
de legalább úgy néz ki, mint a szamaras.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
én csak a németeket rühellem, de hát ez nekem ez alap is, elvégre megszállott angol fan volnék 😛Stez
Dettó 😀 Apropó Anglia: Lehet, h gyökér az ember, de most igaza van 😀
Joey Barton twitteren:
"Ha a játéktudást vesszük figyelembe, simán besétálnék a keretbe, ha a viselkedést, nem. Az, hogy Henderson bekerült, minden olyan angolra nézve sértés, aki nincs a keretben. Az pedig, hogy Holt, Richards, Carrick, Ferdinand, Osman, Sturridge, stb. nem kap lehetőséget, egész egyszerűen röhej."Duff
Hajrá Barton! 😀
Amúgy pont a Chelsea-s Sturridge az, akinek tagságával nem értek egyet. Nem véletlen, hogy a szezon végére a szintén nem egy világklasszis Kalou is simán kiszorította a keretből. Legalább annyira önző, mint Robben, cserébe sokkal gyengébb focista is.Schleck
Nemtudom, ahány Chelsea meccset láttam idén, azokon nekem tetszett Strurridge. Welbecknél komplettebbnek tartom, ők 2en lehetnek a jövő nagy angol csatárjai.

Akit még hiányolok az Lennon. (Helyette Downing van bent, majdnem tökön szúrtam magam)
több mint 12 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 503 — Colts Fan
Mindamellett,hogy Barton 1 fogyatékos,mondandójával 1et kell értenem....
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
én csak a németeket rühellem, de hát ez nekem ez alap is, elvégre megszállott angol fan volnék 😛Stez
Dettó 😀 Apropó Anglia: Lehet, h gyökér az ember, de most igaza van 😀
Joey Barton twitteren:
"Ha a játéktudást vesszük figyelembe, simán besétálnék a keretbe, ha a viselkedést, nem. Az, hogy Henderson bekerült, minden olyan angolra nézve sértés, aki nincs a keretben. Az pedig, hogy Holt, Richards, Carrick, Ferdinand, Osman, Sturridge, stb. nem kap lehetőséget, egész egyszerűen röhej."Duff
Uhh, ez mekkora igazság.
De mondjuk Barton is fasza játékos egyébként, csak akkora paraszt, mint a picsa. És túl gyakran gurul el a gyógyszere. 😀
Előre látom, hogy a falba fogom verni a fejem, amikor Carroll elől szerencsétlenkedik Van Persie módra.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
én csak a németeket rühellem, de hát ez nekem ez alap is, elvégre megszállott angol fan volnék 😛Stez
Dettó 😀 Apropó Anglia: Lehet, h gyökér az ember, de most igaza van 😀
Joey Barton twitteren:
"Ha a játéktudást vesszük figyelembe, simán besétálnék a keretbe, ha a viselkedést, nem. Az, hogy Henderson bekerült, minden olyan angolra nézve sértés, aki nincs a keretben. Az pedig, hogy Holt, Richards, Carrick, Ferdinand, Osman, Sturridge, stb. nem kap lehetőséget, egész egyszerűen röhej."Duff
Hajrá Barton! 😀
Amúgy pont a Chelsea-s Sturridge az, akinek tagságával nem értek egyet. Nem véletlen, hogy a szezon végére a szintén nem egy világklasszis Kalou is simán kiszorította a keretből. Legalább annyira önző, mint Robben, cserébe sokkal gyengébb focista is.

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
én csak a németeket rühellem, de hát ez nekem ez alap is, elvégre megszállott angol fan volnék 😛Stez
Dettó 😀 Apropó Anglia: Lehet, h gyökér az ember, de most igaza van 😀
Joey Barton twitteren:
"Ha a játéktudást vesszük figyelembe, simán besétálnék a keretbe, ha a viselkedést, nem. Az, hogy Henderson bekerült, minden olyan angolra nézve sértés, aki nincs a keretben. Az pedig, hogy Holt, Richards, Carrick, Ferdinand, Osman, Sturridge, stb. nem kap lehetőséget, egész egyszerűen röhej."
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
én csak a németeket rühellem, de hát ez nekem ez alap is, elvégre megszállott angol fan volnék 😛

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
na ilyet még soha életemben nem mondtam és szégyellem is magam, de most hajrá Portugália!
mindegy, csak ne a dojcsok 😀Stez
Jo lenne egy x. Holland Dán továbbjutást szeretnékDuff
De jó is lenne. Egy beleszarós banda, ahol Samaras lenne a legjobb játékos meg egy másik akik annyira támadó szelleműek és kreatívak mint a görögök kettős emberhátrányban vezetésnél. mmmmmm finiii :cool:fetomy
Nem azért mondom. német portugál duót rühellem.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Remélem Gomez lehoz egy Samaras/RvP-féle estét.. ha valakin szívesen röhögnék tiszta szívemből akkor ő az (és ha ez történik, talán Klose-t beteszik a második meccsre)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
na ilyet még soha életemben nem mondtam és szégyellem is magam, de most hajrá Portugália!
mindegy, csak ne a dojcsok 😀Stez
Jo lenne egy x. Holland Dán továbbjutást szeretnékDuff
De jó is lenne. Egy beleszarós banda, ahol Samaras lenne a legjobb játékos meg egy másik akik annyira támadó szelleműek és kreatívak mint a görögök kettős emberhátrányban vezetésnél. mmmmmm finiii :cool:
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A németekkel nem lesz baj. Simán nyernek ma este és a végén is.
A portugálok meg majd állandóan csak CR-et keresik majd a labdával. Mi szépen kikapcsoljuk a játékból a többiek meg labdába sem rúgnak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
na ilyet még soha életemben nem mondtam és szégyellem is magam, de most hajrá Portugália!
mindegy, csak ne a dojcsok 😀Stez
Jo lenne egy x. Holland Dán továbbjutást szeretnék
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó hogy csak 3 bíró van, aki éppen nem látta a tizit. 😀Sinisa
és persze nem az ellentétes oldalon kell álljon, mint a partjelző..ezt nem vágom de biztos jópetey
Így tudnak beszélgetni a sarokban 😉

btw moslék ez a holland banda. Robben meg nem elátkozva van, hanem szimplán egy önző fasz, aki emellé még szar is 😀

Jujj de jó ez a Fritz kezdő, reméljük ez a 3 csatár kicsit normálisabb lesz előrefele mint amiket eddig láttunk
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
gyengusz volt a gorenje, mondjuk ez a Kjaer-Agger belső védőpáros azért nem gyenge.empty taxi
pont erre gondoltam, hogy egész korrekt ez a Kjaer-Agger duó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
na ilyet még soha életemben nem mondtam és szégyellem is magam, de most hajrá Portugália!
mindegy, csak ne a dojcsok 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
gyengusz volt a gorenje, mondjuk ez a Kjaer-Agger belső védőpáros azért nem gyenge.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
http://www.youtube.com/watch?v=dv3FV2N77c4

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Esküszöm az Oroszokra büszke vagyok a tegnapi meccs után. Oké, hogy kurva gyengék voltak a csehek, de nagyon látszott a rásön 11en, hogy össze vannak szokva. Na meg eleve a csapategység, hogy 2db légiós van az egész keretben (plusz Arshavin kölcsönben), a hóóólandoknál meg mindenki sz*rik a nemzeti szereplésre, lásd ~70perctől a 10ből 6 játékos csak gyalogolt a meccse, illetve 0-1es hátrányban csak Afellay meg Robben próbál valamit alkotni (bár Arjen tényleg el lett átkozva 😀 ). A 83. percben a cserét nem érettem főleg, hogy előtte 20mp-el cseréltek a dánok. Balfaszoskodás volt az egész.
De amúgy már megszoktam, hogy ha pénzt rakok csapatra akkor az szopik, még ha sokkal esélyesebb is 😊 .

Burrow > Luck valaha is