Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
... Rafael Van der Vaart ...

lehet h jovanovicsnál nagyobb igazolás lett volna... insua galatasarayban folytatja bye the waya.kacsa
Jova ingyen volt, van der Vaart komoly pénzbe került volna... egyébként is, nem akart Liverpoolba igazolni, innentől kezdve kár sajnálkozni.
Ezt az egész Insúa-ügyet, úgy ahogy van, nem értem. Miért kellett megszabadulni tőle?!

Fernando Morientes bejelentette visszavonulását.miilann
Kedvenc csatárom. Egy álmom vált valóra, amikor Liverpoolba szerződött. (Az már más kérdés, hogy nem jött be neki az élet Liverpoolban.)

Kristóf, Ngog szerintem van "Liverpool-szintű" játékos. Még fiatal, és bár tavaly el-eltűnt a meccseken, idén teljesen rendben volt eddig.
Mondjuk az ilyen "nem ide való" kijelentésektől falra tudok mászni, de amúgy is át kell értékelni azt a szintet, ami alatt egy játékos nem való a Liverpoolba...
több mint 14 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Azóta persze olyan pletykák is elkezdtek terjengeni, hogy Raiola Manchesterből egyből Barcelonába repül, hogy tárgyaljon a Barcával Maxwell Milánóba költözéséről, mert Maxwell ügynöke is Raiola. 😀 A védő neve egyébként már szóba került az Ibra-transzferben is, úgyhogy lehet benne valami. Stez
Ennek kb. 0% az esélye ennyi idő alatt, de amúgy sem lenne sokkal több, mert Pep eléggé szereti Maxwellt, sokat játszatja...barney
Ott van még Abidal plusz ugye igazolta a Barca Adrianot szal nélkülözhető lenne és nem utolsó sorban befejezhetném egy időre a "Szélsővédőt a Milanba!" kampányomat 😊empty taxi
Jó, de Maxwell használható a középpályán is ,legalábbis Guardiola szerint, így elég sok helyen bevethető a csapatban, nem hinném hogy megválnánk tőle (persze ha irreálisan sokat adnának érte, akkor igen 😀 ).

több mint 14 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Hát srácok nem tudom miért vagytok ilyen ellenszenvesek. Gomez meg már legalább 2 hónapja terítéken van ahogyan mondjuk Carlton Cole is akit én szívesen látnék a csapatnál Gomezzel ellentétben. A csapatból jelenleg talán N'gog-ot nem szeretem(foci tudás alapján nem ide való szerintem) és Lucast. Többiekkel egyszerűen semmi bajom. Túl radikálisan nézitek a dolgot vagy nem tudom.
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
attól még ugyanúgy kiadó volt a realnal hosszú ideje
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 14 616 — a new hope (again)
"A tesóm taxis, most mondta, hogy az előbb Rafael Van der Vaartot és az ügynökét tette ki az Arsenal-stadionnál. Száz százalék, hogy igaz" - idézte a Guardian a twitelő Aidan Gibsont.
😀 hatalmas
lehet h jovanovicsnál nagyobb igazolás lett volna... insua galatasarayban folytatja bye the waya.kacsa
nemtom , sztem ezek nem taxival járnak... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
"A tesóm taxis, most mondta, hogy az előbb Rafael Van der Vaartot és az ügynökét tette ki az Arsenal-stadionnál. Száz százalék, hogy igaz" - idézte a Guardian a twitelő Aidan Gibsont.
😀 hatalmas
lehet h jovanovicsnál nagyobb igazolás lett volna... insua galatasarayban folytatja bye the way
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na úgy tűnik hál Istennek Robinho nem a Barcába jön hanem a Milánba megy. A hátam közepére sem kívántam ide. Ő is azok közé tartozik akinek a tudását ugyan elismerem, de amúgy emberileg amennyire a sajtóból! nyilván megismerhettem nem vagyok kibékülve vele. Remélem azért a Milan nem jár rosszul vele (nem vagyok senki rosszakarója még a Realnak se 😊 )dande
A Realnak ne is. Van nekik bajuk (Mourinhojuk) elég... 😀
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Én örülök Robinho érkezésének. Lehet, hogy szar lesz, de csak kölcsönbe jön valamint legalább látszik, hogy próbálkozik a vezetőség. A játékossal meg nincsen semmi bajom. Még. 😀
Annak ellenére, hogy Hunti már elment, még bízok Boriello eladásában is.
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
1. Ez még egyáltalán nem biztos, a milannewst.it, ami nem szokott kamuinfókat írni azt írta, hogy a Robinho-tanszfer akkor lesz meg, ha Borriello megy. Márpedig Borriellot tegnap elutasította a Juve, mivel ő évi 4 milliót akar, a Juve pedig ennyit nem ad neki. Utána rögtön bejelentkezett a Roma, kölcsönbe vitték volna Borriellot és Baptistát adták volna, ezt elutasítottuk rögtön. A Juve ment Pazziniért, de gondolom hoppon maradt, így ismét leültek ma Borrielloval, habár azt írják, közel a megállapodás, a Juve 3,4 milliót ajánl évente, szóval már csak fél milla a difi. Közben egyébként Robinho megérkezett Milánóba orvosi vizsgálatra. Reméljük jók a fogai. 😛
2. Rosszul nem járhatunk vele, mivel csak kölcsönbe jön. 😉Stez
Így h Huntelaar távozása hivatalos szvsz Borriellot meg kellene tartani 2 CF-fel hülyeség lenne nekimenni a szezonnak.empty taxi
Én is azt hittem, amíg meg nem tudtam, hogy nyáron Allegri nagyon sokat próbálta Patot CF-ként és azt mondta, hogy nagyon jól játszott. Ha meg azt nézed, hogy Pato előremenne CF-nek, a helyére máris mehetne Robinho..
Már úgy látom, jó lenne Borriello eladása, ettől függetlenül remélem, hogy Ibra után Pippo lesz a második számú csatárunk, Pato csak akkor játszik majd ott, ha sérülés miatt kényszerül oda.
De nálam némi aggodalomra ad okot Robinho, némileg előrevetíti Dinho, vagy Pato távozását, de remélem ez csak az én paranoiám.Stez
Háát lehet benne vmi, bár amekkora spanok az is lehet hogyha az egyik megy akk a másik is...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Na úgy tűnik hál Istennek Robinho nem a Barcába jön hanem a Milánba megy. A hátam közepére sem kívántam ide. Ő is azok közé tartozik akinek a tudását ugyan elismerem, de amúgy emberileg amennyire a sajtóból! nyilván megismerhettem nem vagyok kibékülve vele. Remélem azért a Milan nem jár rosszul vele (nem vagyok senki rosszakarója még a Realnak se 😊 )dande
1. Ez még egyáltalán nem biztos, a milannewst.it, ami nem szokott kamuinfókat írni azt írta, hogy a Robinho-tanszfer akkor lesz meg, ha Borriello megy. Márpedig Borriellot tegnap elutasította a Juve, mivel ő évi 4 milliót akar, a Juve pedig ennyit nem ad neki. Utána rögtön bejelentkezett a Roma, kölcsönbe vitték volna Borriellot és Baptistát adták volna, ezt elutasítottuk rögtön. A Juve ment Pazziniért, de gondolom hoppon maradt, így ismét leültek ma Borrielloval, habár azt írják, közel a megállapodás, a Juve 3,4 milliót ajánl évente, szóval már csak fél milla a difi. Közben egyébként Robinho megérkezett Milánóba orvosi vizsgálatra. Reméljük jók a fogai. 😛
2. Rosszul nem járhatunk vele, mivel csak kölcsönbe jön. 😉Stez
Így h Huntelaar távozása hivatalos szvsz Borriellot meg kellene tartani 2 CF-fel hülyeség lenne nekimenni a szezonnak.empty taxi
Én is azt hittem, amíg meg nem tudtam, hogy nyáron Allegri nagyon sokat próbálta Patot CF-ként és azt mondta, hogy nagyon jól játszott. Ha meg azt nézed, hogy Pato előremenne CF-nek, a helyére máris mehetne Robinho..
Már úgy látom, jó lenne Borriello eladása, ettől függetlenül remélem, hogy Ibra után Pippo lesz a második számú csatárunk, Pato csak akkor játszik majd ott, ha sérülés miatt kényszerül oda.
De nálam némi aggodalomra ad okot Robinho, némileg előrevetíti Dinho, vagy Pato távozását, de remélem ez csak az én paranoiám.

több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Na úgy tűnik hál Istennek Robinho nem a Barcába jön hanem a Milánba megy. A hátam közepére sem kívántam ide. Ő is azok közé tartozik akinek a tudását ugyan elismerem, de amúgy emberileg amennyire a sajtóból! nyilván megismerhettem nem vagyok kibékülve vele. Remélem azért a Milan nem jár rosszul vele (nem vagyok senki rosszakarója még a Realnak se 😊 )dande
1. Ez még egyáltalán nem biztos, a milannewst.it, ami nem szokott kamuinfókat írni azt írta, hogy a Robinho-tanszfer akkor lesz meg, ha Borriello megy. Márpedig Borriellot tegnap elutasította a Juve, mivel ő évi 4 milliót akar, a Juve pedig ennyit nem ad neki. Utána rögtön bejelentkezett a Roma, kölcsönbe vitték volna Borriellot és Baptistát adták volna, ezt elutasítottuk rögtön. A Juve ment Pazziniért, de gondolom hoppon maradt, így ismét leültek ma Borrielloval, habár azt írják, közel a megállapodás, a Juve 3,4 milliót ajánl évente, szóval már csak fél milla a difi. Közben egyébként Robinho megérkezett Milánóba orvosi vizsgálatra. Reméljük jók a fogai. 😛
2. Rosszul nem járhatunk vele, mivel csak kölcsönbe jön. 😉Stez
Így h Huntelaar távozása hivatalos szvsz Borriellot meg kellene tartani 2 CF-fel hülyeség lenne nekimenni a szezonnak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Fernando Morientes bejelentette visszavonulását.

child please!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Na úgy tűnik hál Istennek Robinho nem a Barcába jön hanem a Milánba megy. A hátam közepére sem kívántam ide. Ő is azok közé tartozik akinek a tudását ugyan elismerem, de amúgy emberileg amennyire a sajtóból! nyilván megismerhettem nem vagyok kibékülve vele. Remélem azért a Milan nem jár rosszul vele (nem vagyok senki rosszakarója még a Realnak se 😊 )dande
1. Ez még egyáltalán nem biztos, a milannewst.it, ami nem szokott kamuinfókat írni azt írta, hogy a Robinho-tanszfer akkor lesz meg, ha Borriello megy. Márpedig Borriellot tegnap elutasította a Juve, mivel ő évi 4 milliót akar, a Juve pedig ennyit nem ad neki. Utána rögtön bejelentkezett a Roma, kölcsönbe vitték volna Borriellot és Baptistát adták volna, ezt elutasítottuk rögtön. A Juve ment Pazziniért, de gondolom hoppon maradt, így ismét leültek ma Borrielloval, habár azt írják, közel a megállapodás, a Juve 3,4 milliót ajánl évente, szóval már csak fél milla a difi. Közben egyébként Robinho megérkezett Milánóba orvosi vizsgálatra. Reméljük jók a fogai. 😛
2. Rosszul nem járhatunk vele, mivel csak kölcsönbe jön. 😉

több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 825 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na úgy tűnik hál Istennek Robinho nem a Barcába jön hanem a Milánba megy. A hátam közepére sem kívántam ide. Ő is azok közé tartozik akinek a tudását ugyan elismerem, de amúgy emberileg amennyire a sajtóból! nyilván megismerhettem nem vagyok kibékülve vele. Remélem azért a Milan nem jár rosszul vele (nem vagyok senki rosszakarója még a Realnak se 😊 )
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Ezek mindent megtesznek annak érdekében, hogy kitérjek a hitemből... :mad:Mikey
össeszedjük az összes utált játékost 😊 skrtel, lucas meireles, gomez is. ohh yeah
fernando agger és gerard van még hála a jó égneka.kacsa
A jelenlegi csapatból én Reinát, Carraghert, Aggert és Kuytöt kedvelem, valamint most már Meirelest.
Johnsont, Kyrgiakost, Poulsent, Lucast és Cole-t konkrétan rühellem. (A klubvezetésre most ne térjünk ki, és RH is jó úton halad afelé, hogy antipatikus legyen.)
Gerrard 2005 nyarán eljátszotta a bizalmamat, az elmúlt három év nagy részében meg még bele is szart mindenbe, Torres pedig túl nagy színész ahhoz, hogy kedveljem. Bár ő legalább szállítja a gólokat.
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 573 — Invisible man
Persze, hogy kész csapatot kapott, de ettől függetlenül mást játszat, mint az elődje, és a játékosoknak meg kell szoknia az új rendszert.

A Liverpoollal kapcsolatban meg a SkySports is megírta, hogy Mario Gómez a kiszemelt csatár, és állítólag ő is szeretne a Liverpoolban játszani.
Ezek mindent megtesznek annak érdekében, hogy kitérjek a hitemből... :mad:Mikey
össeszedjük az összes utált játékost 😊 skrtel, lucas meireles, gomez is. ohh yeah
fernando agger és gerard van még hála a jó égneka.kacsa
Ettől a Gomez gyerektől miért vannak úgy elájulva? Én még sose láttam, hogy olyan istentelen jól játszott volna. A Bayernben meg talán gólt se szerzett. Vigyék csak, Münchenben legalább lesz hely másoknak.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nincs kizárás

Az Európai Labdarúgó-szövetség a mai napon meghozta döntését a „Máté-üggyel” kapcsolatban: a Liteksz Lovecs óvását elutasították, míg klubunknak adminisztrációs hiányosságok miatt 15 ezer eurót kell befizetni az UEFA kasszájába.

Mint ismert, a pályán nyújtott teljesítmény alapján a Liteksz Lovecs elleni kettős győzelemmel együttesünk az Európa-liga főtáblájára jutott, ám a bolgárok elleni visszavágón Máté Péter jogosulatlanul lépett pályára a 90. percben, mivel neve a 25-ös BL-listán még szerepelt ugyan, de az El-én már nem.
Az UEFA vizsgálatot indított az ügyben, és a bolgár csapat is benyújtotta óvását, amelyet később elutasított a szövetség, klubunk pedig pénzbüntetést kapott.

A DVSC-TEVA tehát készülhet az Európa-liga csoportkörre! Az első mérkőzésre szeptember 16-án, 21.05-kor hazai pályán kerül sor, az ellenfél az ukrán Metaliszt Harkiv lesz.

DVSC.hu
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Ruud van Nistelrooy ismét meghívót kapott a holland válogatottba 😮 :cool: Nem is tudom hányszor kellene még bizonyítania vagy hány gólt kéne még neki rúgni,idén is 3meccs 6gól...Előző szezonban sem volt rosszabb a formája amikor felépült,de csak azokat a szerencsétleneket vitte ki a vb-re helyette...

több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Persze, hogy kész csapatot kapott, de ettől függetlenül mást játszat, mint az elődje, és a játékosoknak meg kell szoknia az új rendszert.

A Liverpoollal kapcsolatban meg a SkySports is megírta, hogy Mario Gómez a kiszemelt csatár, és állítólag ő is szeretne a Liverpoolban játszani.
Ezek mindent megtesznek annak érdekében, hogy kitérjek a hitemből... :mad:Mikey
össeszedjük az összes utált játékost 😊 skrtel, lucas meireles, gomez is. ohh yeah
fernando agger és gerard van még hála a jó égnek
több mint 14 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Pénzbüntetést kapott a DVSC, indulhat a csoportkörben

child please!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
http://www.pepsifoci.hu/node/72335
a nyár legnagyszerűbb híre :cool:

szerk. a Loki marad az EL-ben 15ezer € büntit kaptak
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Persze, hogy kész csapatot kapott, de ettől függetlenül mást játszat, mint az elődje, és a játékosoknak meg kell szoknia az új rendszert.

A Liverpoollal kapcsolatban meg a SkySports is megírta, hogy Mario Gómez a kiszemelt csatár, és állítólag ő is szeretne a Liverpoolban játszani.
Ezek mindent megtesznek annak érdekében, hogy kitérjek a hitemből... :mad:
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
óóó bazze nem gondoltam volna Special One ennyire fog hiányozni...pedig még örültem is Rafának, de 2* egymás után ilyen ötlettelen játékkal előállni...Poolba is ilyen volt elején? 😊Divat
Mondjuk három nap alatt nehéz csodát művelni. :rolleyes:
Amúgy igen, kellett némi idő neki és a csapatnak is. De ez rendben is van, ha egy új edző érkezik a csapathoz.Mikey
az oké, h kell egy kis idő, de ő egy kész csapatot kapott, keret nagyon nem változott, kezdő is megmaradt...reméljük hamar megtalálják a közös nevezőt :rolleyes:

|
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 825 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azóta persze olyan pletykák is elkezdtek terjengeni, hogy Raiola Manchesterből egyből Barcelonába repül, hogy tárgyaljon a Barcával Maxwell Milánóba költözéséről, mert Maxwell ügynöke is Raiola. 😀 A védő neve egyébként már szóba került az Ibra-transzferben is, úgyhogy lehet benne valami. Stez
Ennek kb. 0% az esélye ennyi idő alatt, de amúgy sem lenne sokkal több, mert Pep eléggé szereti Maxwellt, sokat játszatja...barney
Ott van még Abidal plusz ugye igazolta a Barca Adrianot szal nélkülözhető lenne és nem utolsó sorban befejezhetném egy időre a "Szélsővédőt a Milanba!" kampányomat 😊empty taxi
Adrianora máshol lehet szükség Abial pedig nem életbiztosítás ráadásul Pep belül próbálgatja (de minek?). Úgyhogy légy szíves ne reménykedj és folytasd a kampányt máshol (azaz Alves is tabu) 😊
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Azóta persze olyan pletykák is elkezdtek terjengeni, hogy Raiola Manchesterből egyből Barcelonába repül, hogy tárgyaljon a Barcával Maxwell Milánóba költözéséről, mert Maxwell ügynöke is Raiola. 😀 A védő neve egyébként már szóba került az Ibra-transzferben is, úgyhogy lehet benne valami. Stez
Ennek kb. 0% az esélye ennyi idő alatt, de amúgy sem lenne sokkal több, mert Pep eléggé szereti Maxwellt, sokat játszatja...barney
Ott van még Abidal plusz ugye igazolta a Barca Adrianot szal nélkülözhető lenne és nem utolsó sorban befejezhetném egy időre a "Szélsővédőt a Milanba!" kampányomat 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...