Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
1974-es könyv:
de a "teljes megújulás kell" teória még mindig tartja magát 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Az, hogy ilyen állapotok uralkodnak a magyar fociban, az kicsit elszomorító...Teljes megtisztulás nélkül pedig nehéz lesz, azt viszont mindig meg fogja akadályozni pár illető... körbe-körbe megy a szar... és nem történik semmi.
És csodálkoznak, hogy nincs előrelépés.
Jelenleg a magyar foci a béka segge alatt, hogy úgy mondjam nullán áll. Ergó mindenkit ki kéne picsázni, legyen a "régi rendszerből" az új magyar fociban szerepet vállalók száma szintén NULLA. Ennyi kellene csak.
több mint 12 éve
"Magyar KupaKádár Tamás (Diósgyőr), mint visszaeső, 4 soron következő Magyar Kupa országos főtábla mérkőzésre szóló eltiltást kapott.
Kádár Tamást két sárga lap után kiállították az Újpest elleni kupadöntőn, majd a labdarúgó a játékvezető személyére súlyosan sértő kifejezést használt. Kádár Tamást a bajnoki évben már harmadik alkalommal állították ki, ezért visszaesőnek minősül. A labdarúgó szabályszegésére a Fegyelmi Szabályzat 82. § (2) bekezdés a) pontja szerint minimálisan 3 mérkőzéstől való eltiltás a büntetés, de a FEB visszaesőként minősítette a játékost, ezért lett 4 meccsre szóló az eltiltás."
Vazze egy amúgy is jogtalan kiállításért???? Ezek nem látták a meccset??? Nekem tök mindegy, de ez már milyen oltári hülyeség????
több mint 12 éve
Torghelle 2 évvel hosszabbított, heló európa, jövőre jövünk! 😀eaglesmcnabb"Pályafutása vége után a klub vezetőként számít rá."
Jéééézusom. 😀
Mindig jövőre
több mint 12 éve
Mit veri magát a Mezőkövesd, amikor 29 meccsből tudott nyerni kőkemény 6-ot. Az Újpesttel akkor játszottak, amikor annak még kérdéses volt a sorsa, tehát a jog átruházása előtt, szóval pofát tegyék alapállásba és inkább szégyenkezzenek, hogy van 6 győzelmük és 6 döntetlenjük az egész szezonban.Igazad van, de attól még az MLSZ ezt (a Kövesd értelmezése szerint, mindenképpen, de a 18 csapatos terv alapján maga szerint is) elbaszta. Ha bármelyik másik csapat lenne ebben a helyzetben megpróbálná ezt.
Amúgy baromi jó lesz, hogyha az ilyenekből lesz még +2 és indulhat a verseny, hogy kinek sikerül 10 meccsnél kevesebben pontot szerezni. Biztos ez lesz a fejlődés kulcsa... 😒Tony
Nem érdemlik meg? Ebben a fociban ez a kérdés értelmetlen.
több mint 12 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Mit veri magát a Mezőkövesd, amikor 29 meccsből tudott nyerni kőkemény 6-ot. Az Újpesttel akkor játszottak, amikor annak még kérdéses volt a sorsa, tehát a jog átruházása előtt, szóval pofát tegyék alapállásba és inkább szégyenkezzenek, hogy van 6 győzelmük és 6 döntetlenjük az egész szezonban.
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Amúgy baromi jó lesz, hogyha az ilyenekből lesz még +2 és indulhat a verseny, hogy kinek sikerül 10 meccsnél kevesebben pontot szerezni. Biztos ez lesz a fejlődés kulcsa... 😒
több mint 12 éve
külső nyomásra hoztak egy rossz döntést (engedték szerepelni az új-újpestet) és most ezt akarják így eltusolni, hát szép... de Mo.-n nem egyedülálló, és ezt a retardált gondolkodásmódot örökítik tovább, ez az igazi baj.erre vki a kupamámor után?:Érdekesebb a dolog ha az egész (ellentmondásokkal teli) cikket belinkeled:
csebi
www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/tallai-andras-12-pontot-kellene-levonni-az-ujpesttol-2338611
Jogilag igaza van, az MLSZ pedig megadta az érintetteknek a játékengedélyt.
Szóval az MLSZ büntesse meg magát😛
Vagy emelje fel a létszámot 18ra..ja, hogy azon gondokodnak..😒gordon
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
erre vki a kupamámor után?:Érdekesebb a dolog ha az egész (ellentmondásokkal teli) cikket belinkeled:
csebi
www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/tallai-andras-12-pontot-kellene-levonni-az-ujpesttol-2338611
Jogilag igaza van, az MLSZ pedig megadta az érintetteknek a játékengedélyt.
Szóval az MLSZ büntesse meg magát😛
Vagy emelje fel a létszámot 18ra..ja, hogy azon gondokodnak..😒
több mint 12 éve
Torghelle 2 évvel hosszabbított, heló európa, jövőre jövünk! 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
a klauzula az, amit mi tettünk bele, okulva a Hummels esetből. tehát jövő nyáron, ha akarjuk, akkor 4-5 misiért vissza tudjuk vásárolni, és ezt vinné magával bmeik másik csapatba, különben a Kusen sokat bukna.Hát Völler szavaiból nekem az jön le, hogy bizony élnétek vele: "It is clear that Emre has a clause in his contract."
mondjuk nem hiszem, hogy élnénk ezzel, mert hiába nagy tehetség a srác, nálunk picit lustának és motiválatlannak tűnt, voltak vele mentális problémákcsebi
És így aligha fog kelleni Rodgerséknek.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
a klauzula az, amit mi tettünk bele, okulva a Hummels esetből. tehát jövő nyáron, ha akarjuk, akkor 4-5 misiért vissza tudjuk vásárolni, és ezt vinné magával bmeik másik csapatba, különben a Kusen sokat bukna.mit hallasz kinn Canról? megveszitek végül?csebiAnnyit tudok róla, hogy sokadik opció csak és bár megvan az érdeklődés, de Völler említett valami klauzát Can szerződésében, ami bonyolítja a helyzetet. Ez gondolom valami relatíve magas kivásárlási ár lehet. Meglátjuk, vannak fontosabb célpontjai is Rodgersnek, először szerintem inkább azokat próbálják megszerezni.Mikey
mondjuk nem hiszem, hogy élnénk ezzel, mert hiába nagy tehetség a srác, nálunk picit lustának és motiválatlannak tűnt, voltak vele mentális problémák
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
mit hallasz kinn Canról? megveszitek végül?csebiAnnyit tudok róla, hogy sokadik opció csak és bár megvan az érdeklődés, de Völler említett valami klauzát Can szerződésében, ami bonyolítja a helyzetet. Ez gondolom valami relatíve magas kivásárlási ár lehet. Meglátjuk, vannak fontosabb célpontjai is Rodgersnek, először szerintem inkább azokat próbálják megszerezni.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
erre vki a kupamámor után?:"A szabályok világosak. Egy bajnokságban egy labdarúgó háromszor igazolhat át, de csak két sportszervezetben játszhat. A szabályok kimondják, hogy a működési forma váltása mit jelent. Ez egyirányú jogügylet, amelynek során vagy egy gazdasági társaság adja át az indulási jogot egy egyesületnek, vagy fordítva. Itt azonban nem ez történt, mert az Újpest FC Kft. a jogokat visszaadta az UTE-nak, amely azután azokkal beszállt egy már meglévő cégbe, ez lett az Újpest FC 1885 Kft. – ez tehát az előírt működési forma változásának nem felel meg. Egy ügylettel több történt, ez a fontos. A jogászaink szerint a mostani kft. így semmiképpen nem jogutódja az előzőnek, de ezt az újpestiek is pontosan tudják, példa erre Szélesi Zoltán esete. Ha jogutódról van szó, neki is újpesti játékosnak kellett volna maradnia. A klub azonban felbontotta a játékosaival a szerződéseket, majd másnap egy új cégben újra aláírta azokat. Az óvásunk alapja az, hogy a nevezett hat játékos ebben az évben három sportszervezetben játszott, sőt ha az UTE megkapta a jogokat, voltaképpen négyben, és ezt nem engedik a szabályok. A szakemberek röhögve mondják, hogy ilyen a világon nincs, ha ezt meg lehet csinálni, mostantól kezdve aki bajba kerül, van példa előtte, mi a teendője. "
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
Brendan Rodgers hosszabbított a Liverpoollal, azt gondolom, abszolút megérdemli.mit hallasz kinn Canról? megveszitek végül?
De az, hogy csak annyit mondanak "long-term deal," nos attól a hajam az égnek áll. A halálom ez...Mikey
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
Lehet, de szerintem egy jó kapitánnyal, jó taktikával jobb esélyeink lennének.Csoport 3-4. helyhez elég Pinyő is. Többet meg minek vártok el, úgyse lenne meg.szabaStieber-->Hamburgmár csak egy épeszű kapitány kénezinedine5
remélem pár nap múlva Lovrencsics Gladbach.
Ha bejön mindkettőnek akkor évekre meg van oldva a két szélső a válogatottban.Zsuzsit meg ki lehetne próbálni középen.Kenny
több mint 12 éve
www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/video-kupagyozelem-utan-bajnoki-dobogora-hajt-az-ujpest-2338513| hooogyne, meg rögtön maláj kurva. |
Mindig jövőre
több mint 12 éve
Brendan Rodgers hosszabbított a Liverpoollal, azt gondolom, abszolút megérdemli.De az, hogy csak annyit mondanak "long-term deal," nos attól a hajam az égnek áll. A halálom ez...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
Stieber-->HamburgLegalább valaki jól járt a Fürthből az osztályozó meccsekkel. 😀 Remélem megállja a helyét a HSVnál.
Kenny
több mint 12 éve
Csoport 3-4. helyhez elég Pinyő is. Többet meg minek vártok el, úgyse lenne meg.Stieber-->Hamburgmár csak egy épeszű kapitány kénezinedine5
remélem pár nap múlva Lovrencsics Gladbach.
Ha bejön mindkettőnek akkor évekre meg van oldva a két szélső a válogatottban.Zsuzsit meg ki lehetne próbálni középen.Kenny
több mint 12 éve
Stieber-->Hamburgmár csak egy épeszű kapitány kéne
remélem pár nap múlva Lovrencsics Gladbach.
Ha bejön mindkettőnek akkor évekre meg van oldva a két szélső a válogatottban.Zsuzsit meg ki lehetne próbálni középen.Kenny
több mint 12 éve
Stieber-->Hamburgremélem pár nap múlva Lovrencsics Gladbach.
Ha bejön mindkettőnek akkor évekre meg van oldva a két szélső a válogatottban.Zsuzsit meg ki lehetne próbálni középen.
több mint 12 éve
sajnos ezüstöt vártam már régóta, be is jött (bár a 93. percben elhittem, hogy nálunk van a momentum) 😕kicsit jobb videó;
a hangulat szerencsére így is kárpótolt, mindkét tábor kitett magáért, néha a hátamon is felállt a szőr, kedvencem a közös ml$z szidás volt, nem tudom ez a tv-ben mennyire jött át: www.youtube.com/watch?v=wNALn42mtkA
a következő ilyen alkalomra nem akarok megint ennyi évet várni 😊kristof
De még így is hideg 😍 kirázós!😊
több mint 12 éve
Ezek lehetnek a Debrecen ellenfelei:Steau kérlek! 😊
Celtic, Bate, Stromsgodset, Maccabi TA, Legia Varso, Steaua Bukarest, Maribor, Dinamo Zagreb, Malmo
lesz min röhögni.berger90