NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 795 — Bla, bla, bla
"Milyen érzés, amikor 15 évesen életed első mérkőzésén pályára lépsz a Serie A-ban és több mint 70 ezer szurkoló kiabálja a neved a San Siróban? Francesco Camarda tudja…"



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
9 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Hát ezen besírok.

“Vécsei szeptemberben igazol a japán Kobéhoz, ahol azóta kétszer állt be csereként, összesen 22 percet játszott. Hétvégén a keretben sem volt és így lett japán bajnok.”

Sírok 😃😃😃😃😃
JC6 - a zsidó
hany magyar labdarugo mondhatja el magarol, hogy japan bajnok lett? amugyis Messi volt mar japan bajnok? na ugye.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
9 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 728
Hát ezen besírok.

“Vécsei szeptemberben igazol a japán Kobéhoz, ahol azóta kétszer állt be csereként, összesen 22 percet játszott. Hétvégén a keretben sem volt és így lett japán bajnok.”

Sírok 😃😃😃😃😃
9 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 031 — #officialBoliever
Így, h kepa sérült ugye hetek óta Lunin véd a Realban, szvsz jobban, mint Kepa, vagy legalábbis minimum nem rosszabb. De elvileg Ancelottinak mit is számít, h a pályán ki hogy teljesit, mert ahogy visszatér Kepa alanyi jogon megint kezdő lesz es ki is akarja járni, h maradjon jövőre is Kurtos cseréjének.

Komolyan, én bírom az öreg olaszt, sokat adott a Realnak, de nagyon remelem, h nem marad jövőre. Ez a pofa alapján állítom össze a kezdőt nekem már sok. Egyszerűen ha vmi miatt nem vagy szimpi az öregnek akkor ha megszakadsz se számol veled, csak ha nagyon muszáj. Jó példa erre Brahim is. Elvileg vele meg az a baja, h nem ot kérte a vezetosegtol, mert szerinte nem passzol a csapatba, ugyh nem is nagyon játszott idén.

Utoljára ilyet kb Capello alatt láttam, aki csak úgy kirakta Ronaldot (mondjuk az meg félig meddig talán védhető is volt) és Beckham-et, mert nem voltak neki szimpik.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #OregonDucks #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
9 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Puskás-Fradit le se kéne játszani, általában X 😊
NB2
ja, utoljara vmi masfel eve kb 5 bajnoki meccsel korabban volt iksz ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
9 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
A vidi és a kecsó mindig szórakoztató meccseket tol
JC6 - a zsidó
adtunk nekik 2 pontot. nem érdemeltek ezek ma semmit. tavalyról a szimpi csapatból egy hentes favágó brigád lettek.
Katonát remélem látta Rossi.

Szerkesztette: petey

9 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 728
A vidi és a kecsó mindig szórakoztató meccseket tol
9 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
Katona, atttyaúristen. ehhez képest Bellingham gólja a Barca ellen lófasz volt

Szerkesztette: petey

9 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Kalmár sérültlista


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
9 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
kurva jók ezek a november/decemberi este fél 8-as időpontok, bmlsz.

9 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Young felrúgja Martialt, erre Martial kap lapot színészkedésért 😀
remélem jól megVARozzák és tizi lesz..
szerk: ...helyes! TIZI 😀
szerk2: persze, Martial is kereste a kontaktot, szépen leszúrt a lábával, de dupla érintettség miatt nézze el mindenki a némi részlehajlást most 😀
bogjosi
Tiszta 11es volt

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
9 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Puskás-Fradit le se kéne játszani, általában X 😊
9 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 798 — beers & Packers
Egyszer drukkolok a Fradikának, akkor is képtelen győzni.
9 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 417
Young felrúgja Martialt, erre Martial kap lapot színészkedésért 😀
remélem jól megVARozzák és tizi lesz..
szerk: ...helyes! TIZI 😀
szerk2: persze, Martial is kereste a kontaktot, szépen leszúrt a lábával, de dupla érintettség miatt nézze el mindenki a némi részlehajlást most 😀

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
egész nap meccset nézhetek és még fizetnek is érte, what a time to be alive! (remélem a munkaadóim nem olvassák a fórumot)
Löfli
ma is ugyanez a terv, nflig a tervezett program:
13:00 BVSC - Tiszakécske
15:00 Tottenham - Villa
17:00 Felcsút - Fradi
Löfli
Hétfő reggel légy szíves gyere be az irodámba!
warr_b
... hogy együtt megnézzük a Kelet-Timor vs Nyugat-Szahara csúcsderbit!
r.baggio
😁
A Cook-szigetek-Pápua Új-Guinea derbyre gondoltam, esetleg ha korábban bejön, még a Tahiti-Szamoa is belefér, amíg elkávézgatunk.
warr_b
Válogatott meccsek? Műmájerek.
Majd ha megnéztek gozoi másodosztály meccset akkor legyetek ilyen nagyok. Na jó, jó kedvemben vagyok: szudáni másodosztály is megfelelő lenne. Ahol szünetben a kecskéket feltereltek legelni a pályára
csebi
Blablabla. Jó kis angol nyolcadik liga, meg skót ötödik. De ha adsz linket szudáni másodosztályú meccshez, eskü megnézem. Persze arrafelé még internet sincs 😉
warr_b
Ahhoz Khartoumba kell utazni! Nem uszod meg a fotelbol 😉
csebi
Sejtettem, akkor viszont passzolom, Afrikába nem akarom betenni a lábam 😁
warr_b
Hát pedig egy Bowl.hu meccsnézés bármelyik afrikai országba egy Prisoners vs Police meccsre érdekes lenne 😊
Heisman nádor
Gépállat, Gépállat! 😂

Amúgy ez nem Afrikában, hanem Trinidad és Tobago-n lesz három hét múlva, megyünk? 😁

 www.sofascore.com/prisons-fc-police-fc/nNRbsZdQd


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
egész nap meccset nézhetek és még fizetnek is érte, what a time to be alive! (remélem a munkaadóim nem olvassák a fórumot)
Löfli
ma is ugyanez a terv, nflig a tervezett program:
13:00 BVSC - Tiszakécske
15:00 Tottenham - Villa
17:00 Felcsút - Fradi
Löfli
Hétfő reggel légy szíves gyere be az irodámba!
warr_b
... hogy együtt megnézzük a Kelet-Timor vs Nyugat-Szahara csúcsderbit!
r.baggio
😁
A Cook-szigetek-Pápua Új-Guinea derbyre gondoltam, esetleg ha korábban bejön, még a Tahiti-Szamoa is belefér, amíg elkávézgatunk.
warr_b
Válogatott meccsek? Műmájerek.
Majd ha megnéztek gozoi másodosztály meccset akkor legyetek ilyen nagyok. Na jó, jó kedvemben vagyok: szudáni másodosztály is megfelelő lenne. Ahol szünetben a kecskéket feltereltek legelni a pályára
csebi
Blablabla. Jó kis angol nyolcadik liga, meg skót ötödik. De ha adsz linket szudáni másodosztályú meccshez, eskü megnézem. Persze arrafelé még internet sincs 😉
warr_b
Ahhoz Khartoumba kell utazni! Nem uszod meg a fotelbol 😉
csebi
Sejtettem, akkor viszont passzolom, Afrikába nem akarom betenni a lábam 😁
warr_b
Hát pedig egy Bowl.hu meccsnézés bármelyik afrikai országba egy Prisoners vs Police meccsre érdekes lenne 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
egész nap meccset nézhetek és még fizetnek is érte, what a time to be alive! (remélem a munkaadóim nem olvassák a fórumot)
Löfli
ma is ugyanez a terv, nflig a tervezett program:
13:00 BVSC - Tiszakécske
15:00 Tottenham - Villa
17:00 Felcsút - Fradi
Löfli
Hétfő reggel légy szíves gyere be az irodámba!
warr_b
... hogy együtt megnézzük a Kelet-Timor vs Nyugat-Szahara csúcsderbit!
r.baggio
😁
A Cook-szigetek-Pápua Új-Guinea derbyre gondoltam, esetleg ha korábban bejön, még a Tahiti-Szamoa is belefér, amíg elkávézgatunk.
warr_b
Válogatott meccsek? Műmájerek.
Majd ha megnéztek gozoi másodosztály meccset akkor legyetek ilyen nagyok. Na jó, jó kedvemben vagyok: szudáni másodosztály is megfelelő lenne. Ahol szünetben a kecskéket feltereltek legelni a pályára
csebi
Blablabla. Jó kis angol nyolcadik liga, meg skót ötödik. De ha adsz linket szudáni másodosztályú meccshez, eskü megnézem. Persze arrafelé még internet sincs 😉
warr_b
Ahhoz Khartoumba kell utazni! Nem uszod meg a fotelbol 😉
csebi
Sejtettem, akkor viszont passzolom, Afrikába nem akarom betenni a lábam 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
9 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 417
Ez azért eléggé betehet az Evertonnak, azt hittem most otthon a 10 pontos büntivel bedarálják a MU-t
Heisman nádor
Megfordíthatják így is, de a bedaráláshoz eleve nem voltak meg az eszközeik sztem.
davemayer
plíz ne, max iksz-re, elég volt tegnap a csíra lazio bénázása a tökutolsó ellen, hadd jöjjön a mixem 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
9 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Ez azért eléggé betehet az Evertonnak, azt hittem most otthon a 10 pontos büntivel bedarálják a MU-t
Heisman nádor
Megfordíthatják így is, de a bedaráláshoz eleve nem voltak meg az eszközeik sztem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
9 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
egész nap meccset nézhetek és még fizetnek is érte, what a time to be alive! (remélem a munkaadóim nem olvassák a fórumot)
Löfli
ma is ugyanez a terv, nflig a tervezett program:
13:00 BVSC - Tiszakécske
15:00 Tottenham - Villa
17:00 Felcsút - Fradi
Löfli
Hétfő reggel légy szíves gyere be az irodámba!
warr_b
... hogy együtt megnézzük a Kelet-Timor vs Nyugat-Szahara csúcsderbit!
r.baggio
😁
A Cook-szigetek-Pápua Új-Guinea derbyre gondoltam, esetleg ha korábban bejön, még a Tahiti-Szamoa is belefér, amíg elkávézgatunk.
warr_b
Válogatott meccsek? Műmájerek.
Majd ha megnéztek gozoi másodosztály meccset akkor legyetek ilyen nagyok. Na jó, jó kedvemben vagyok: szudáni másodosztály is megfelelő lenne. Ahol szünetben a kecskéket feltereltek legelni a pályára
csebi
Blablabla. Jó kis angol nyolcadik liga, meg skót ötödik. De ha adsz linket szudáni másodosztályú meccshez, eskü megnézem. Persze arrafelé még internet sincs 😉
warr_b
Ahhoz Khartoumba kell utazni! Nem uszod meg a fotelbol 😉

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ez azért eléggé betehet az Evertonnak, azt hittem most otthon a 10 pontos büntivel bedarálják a MU-t

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
9 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 417
ha valaki esetleg nem tudta nézni élőben, az ominózus gól 😊


...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
9 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Azta kurva Garnacho
Heisman nádor
Nem mondom hogy szebb mint Rooney, de ez hasonlóan nagy gól volt

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Azta kurva Garnacho

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
9 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Pirossal tizenegyes
Hát ez wtf, Brendon simán lepacsizta, de erre semmi

Szerkesztette: Gergőbácsi

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.