Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
A BILD közzétett egy teljes elemzést arról, hogy miért rúgták ki Erik ten Hagot! 😳

• SENKIVEL sem jött ki jól a klubnál, még a saját stábjával sem, akiket maga hozott Németországba.
• Beleavatkozott az átigazolásokba, és csak a saját ügynökségétől származó játékosokat javasolt.
• A játékosok NEM értették, miért ugyanolyan fontos a fekvőtámasz, mint a labdával való edzés.
• Rendkívül hideg volt a hangulat a klubban.
• A játékosoknak fogalmuk sem volt, mit kell tenniük a mérkőzések alatt.
• A klub sokkal korábban akarta kirúgni, és úgy vélik, túl sokáig vártak.
• Most a klub történetének legrosszabb edzőjének tartják.
ozibozi
Egy valamit nem értek, egy ilyen ember, hogy volt képes négy évig az Ajaxnál maradni? Manchester évek alatt vált ilyenné? Kétlem..
Nomac
Nekem szimplan baromsagnak tunik ez az "elemzes".
Duff
A Bild már csak ilyen, az eredményekkel mondjuk nehéz cáfol ni őket.
ozibozi
A Bild pont nem, ha nemet focirol van szo, a Bundes klubok felenel kb. pacsiznak a vezetoseggel es minden infot ok kapnak eloszor. A Leverkusennel is asszem, ugyhogy altalaban az ilyen infoik tenyleg validak. Ezeken kivul troger szennyek, de ebben kivetelesen megbizhatoak.

9 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Mi a jó ég ez a madagaszkári összeállítás... de legalább félidőben vezetnek a KAK ellen.
warr_b
örök rangadó

9 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
A BILD közzétett egy teljes elemzést arról, hogy miért rúgták ki Erik ten Hagot! 😳

• SENKIVEL sem jött ki jól a klubnál, még a saját stábjával sem, akiket maga hozott Németországba.
• Beleavatkozott az átigazolásokba, és csak a saját ügynökségétől származó játékosokat javasolt.
• A játékosok NEM értették, miért ugyanolyan fontos a fekvőtámasz, mint a labdával való edzés.
• Rendkívül hideg volt a hangulat a klubban.
• A játékosoknak fogalmuk sem volt, mit kell tenniük a mérkőzések alatt.
• A klub sokkal korábban akarta kirúgni, és úgy vélik, túl sokáig vártak.
• Most a klub történetének legrosszabb edzőjének tartják.
ozibozi
Egy valamit nem értek, egy ilyen ember, hogy volt képes négy évig az Ajaxnál maradni? Manchester évek alatt vált ilyenné? Kétlem..
Nomac
Nekem szimplan baromsagnak tunik ez az "elemzes".
Duff
A Bild már csak ilyen, az eredményekkel mondjuk nehéz cáfol ni őket.
9 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 316 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tottenham Hotspur announces departure of Executive Chairman Daniel Levy.
Beki
Giga wow
zacknorb
Igen, erre mondják hogy soha rosszabbat 🤷
9 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
A BILD közzétett egy teljes elemzést arról, hogy miért rúgták ki Erik ten Hagot! 😳

• SENKIVEL sem jött ki jól a klubnál, még a saját stábjával sem, akiket maga hozott Németországba.
• Beleavatkozott az átigazolásokba, és csak a saját ügynökségétől származó játékosokat javasolt.
• A játékosok NEM értették, miért ugyanolyan fontos a fekvőtámasz, mint a labdával való edzés.
• Rendkívül hideg volt a hangulat a klubban.
• A játékosoknak fogalmuk sem volt, mit kell tenniük a mérkőzések alatt.
• A klub sokkal korábban akarta kirúgni, és úgy vélik, túl sokáig vártak.
• Most a klub történetének legrosszabb edzőjének tartják.
ozibozi
Egy valamit nem értek, egy ilyen ember, hogy volt képes négy évig az Ajaxnál maradni? Manchester évek alatt vált ilyenné? Kétlem..
Nomac
Nekem szimplan baromsagnak tunik ez az "elemzes".
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 640 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Tottenham Hotspur announces departure of Executive Chairman Daniel Levy.
Beki
Giga wow
9 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
Tottenham Hotspur announces departure of Executive Chairman Daniel Levy.
Beki
Hat ez elegge a semmibol jott. Penzugyileg nagyon jol menedzselte a klubot, viszont a sikerek elmaradtak.

Nem volt kiemelkedoen jo vagy rossz CEO. Nem tudom mit gondoljak, jol es rosszul is elsulhet ez.
9 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
A BILD közzétett egy teljes elemzést arról, hogy miért rúgták ki Erik ten Hagot! 😳

• SENKIVEL sem jött ki jól a klubnál, még a saját stábjával sem, akiket maga hozott Németországba.
• Beleavatkozott az átigazolásokba, és csak a saját ügynökségétől származó játékosokat javasolt.
• A játékosok NEM értették, miért ugyanolyan fontos a fekvőtámasz, mint a labdával való edzés.
• Rendkívül hideg volt a hangulat a klubban.
• A játékosoknak fogalmuk sem volt, mit kell tenniük a mérkőzések alatt.
• A klub sokkal korábban akarta kirúgni, és úgy vélik, túl sokáig vártak.
• Most a klub történetének legrosszabb edzőjének tartják.
ozibozi
Egy valamit nem értek, egy ilyen ember, hogy volt képes négy évig az Ajaxnál maradni? Manchester évek alatt vált ilyenné? Kétlem..
9 hónapja
Beki New York Jets 2 884
Tottenham Hotspur announces departure of Executive Chairman Daniel Levy.
9 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
A BILD közzétett egy teljes elemzést arról, hogy miért rúgták ki Erik ten Hagot! 😳

• SENKIVEL sem jött ki jól a klubnál, még a saját stábjával sem, akiket maga hozott Németországba.
• Beleavatkozott az átigazolásokba, és csak a saját ügynökségétől származó játékosokat javasolt.
• A játékosok NEM értették, miért ugyanolyan fontos a fekvőtámasz, mint a labdával való edzés.
• Rendkívül hideg volt a hangulat a klubban.
• A játékosoknak fogalmuk sem volt, mit kell tenniük a mérkőzések alatt.
• A klub sokkal korábban akarta kirúgni, és úgy vélik, túl sokáig vártak.
• Most a klub történetének legrosszabb edzőjének tartják.
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 360 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi a jó ég ez a madagaszkári összeállítás... de legalább félidőben vezetnek a KAK ellen.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 640 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Minden magyar második válogatottja megszerezte első pontjait a vb selejtezős csoportjában
9 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Nah a Fradi szurkolók erre mit lépnek 😊))))

 www.youtube.com/watch?v=V4zBguPLoMk
NB2
Most már biztos, hogy zárt kapus lesz.
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 640 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 potm.easports.com/en-gb/leagues/JoYm7m4m3Z7hLRJSUEtiGC/current-campaign
9 hónapja
NB2 New England Patriots 29 034 — nabege2@yahoo.com
Nah a Fradi szurkolók erre mit lépnek 😊))))

 www.youtube.com/watch?v=V4zBguPLoMk
9 hónapja
sajtospingvin 119
ZTE uj igazolasa a brazil masodosztalyban jatszott 5(!) meccset es ez eleg volt egy Europai szerzodesre.

legjobb ketezres evek elejet idezi ez az egerszegi helyzet most.
Kenny
Még jöhetne mellé Túlio is
r.baggio
Én Welton Silvat hoznám
9 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
ZTE uj igazolasa a brazil masodosztalyban jatszott 5(!) meccset es ez eleg volt egy Europai szerzodesre.

legjobb ketezres evek elejet idezi ez az egerszegi helyzet most.
Kenny
Még jöhetne mellé Túlio is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
9 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
ZTE uj igazolasa a brazil masodosztalyban jatszott 5(!) meccset es ez eleg volt egy Europai szerzodesre.

legjobb ketezres evek elejet idezi ez az egerszegi helyzet most.

9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 965 — The Mathematician
Köcsög Slot kihagyta a legjobb játékosát a BL keretből, Rio Ngumoha meg bent van. Ihatott előtte.
Sixo
chiesa-t?
én azt se értem hogy miért tartottuk meg
de gondolom azért mert ha ég a ház +1 cserének nem rossz
Negritis, a vajda
Januárban csokikupa, és nem azzal kell számolni, hogy jobbszélen Mo mellett 0 percet lehet szétosztani, hanem rendesen heti 95, 190 perceket.
slowmotion
nyilván, csak mondjuk én simán bezavarnám az u23asokat oda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Köcsög Slot kihagyta a legjobb játékosát a BL keretből, Rio Ngumoha meg bent van. Ihatott előtte.
Sixo
chiesa-t?
én azt se értem hogy miért tartottuk meg
de gondolom azért mert ha ég a ház +1 cserének nem rossz
Negritis, a vajda
Januárban csokikupa, és nem azzal kell számolni, hogy jobbszélen Mo mellett 0 percet lehet szétosztani, hanem rendesen heti 95, 190 perceket.
9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 965 — The Mathematician
Köcsög Slot kihagyta a legjobb játékosát a BL keretből, Rio Ngumoha meg bent van. Ihatott előtte.
Sixo
chiesa-t?
én azt se értem hogy miért tartottuk meg
de gondolom azért mert ha ég a ház +1 cserének nem rossz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Köcsög Slot kihagyta a legjobb játékosát a BL keretből, Rio Ngumoha meg bent van. Ihatott előtte.

9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 640 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Na, Okeke rendes magyar lesz és jön Felcsútra.
9 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 359 — #NoStress
Jo par tucat magyar vagy kulfoldi muksot lehet mondani, akik hasonloan szetbuliztak meg rosszalkodtak az agyukat, megis tudtak focizni, nem serultek meg ujra minden masodik heten.
Stez
Ja. És van, aki még mindig ugyanolyan formában van, mint huszonévesen.


9 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol, és pont a Szabó Szilárdot adta kölcsön a Fradi, aki a fiatalpercekben tudott volna kicsit segíteni.
zacknorb
Simán meglesz a fiatalperc, Tóth Alex kirobbanthatatlan, Lisztes is játszani fog, ráadásul a nemzetközi meccsek is számítanak, duplán.
Bálesz
Lisztest egy eve nem tudjak oaszedrotozni meg a nemetek sem, tobbet van szorakozohelyeken, mint a palyan, akkor azert a Fradinal sem lesz egyszeru. Tothot meg azert nem art ovatosan terhelni, jo volna, ha nem serulne meg, mert allandoan a palyara nyomjak a percek miatt is pluszban.

Azert ez nem tul vastag. Btw Lisztes, soha eletemben nem hallottam meg izomserulesrol, amit egy ev alatt nem tudtak volna kikuralni, nagyon elgondolkodtato, hogy a hozzaallasa mellett ott milyen bibi lehet meg, mert a bulizas meg a khmmm ellenere egy fiatal teste meg nem szabadna, hogy ne gyogyuljon vagy allandoan visszaseruljon. Jo par tucat magyar vagy kulfoldi muksot lehet mondani, akik hasonloan szetbuliztak meg rosszalkodtak az agyukat, megis tudtak focizni, nem serultek meg ujra minden masodik heten.