NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Nyilvánvalóan nem terrorista minden palesztin, viszont azt se állítsuk, hogy van a Hamas, ami - nem tudom - kb. 1 % és az összes többi a "belső ellenzék".

Mert ebben a helyzetben engem az is rettentően zavar, felháborít, frusztrál, hogy nyugati nagyvárosok sokaságában, meg kimennek a menekültek őrjöngve tüntetni, hogy milyen fasza, hogy halnak a zsidók. Azok akik eljöttek onnan egy jobb világ reményében, képtelenek normálisan viselkedni. Természetesen itt sem mindenkiről van szó.
zinedine5
a "normális" viselkedésnek nincs értelme mert minden relatív, nekik lehet ez normális

de az aki civilek halála miatt örömködik az akkor és ott egy fasz, és mind1 hogy palesztin, izraeli, ukrán, orosz, argentín, koszovói, szerb ...
az viszont sajnálatos hogy itt sokan úgy vannak vele hogy a palesztin civilek megérdemlik amit kapnak
hogy ez düh, rasszizmus vagy faszság miatt azt nemtom
Negritis, a vajda
Az a durva, hogy az elmúlt napokban egyszer sem olvastam senkitől itt olyat, hogy azt írták volna: a palesztin civilek megérdemlik, sőt… nem is értem miért írsz ilyet
JC6 - a zsidó
Szerintem ezt aki így leírja, gondolja az nagyon elenyésző szám lehet.
zinedine5
mikor azért basztatnak mert leírom hogy terrortámadásra morálisan elfogadhatatlan a háborús bűn
meg azt hogy hát kellett volna leváltani a hamast (minek ment oda)
akkor márpedig az van normalizálva hogy a civil lakosság megérdemli

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 798 — beers & Packers
nem relativiziltam, csak tagitottam, hogy Izrael sem szent a tortenetben.
csebi
Ez pont a relativizálás az adott helyzetben.
Mint az orosz-ukrán háborúban az, amiket ozibozi írt, hogy milyen attrocitások történtek oroszokkal. Történtek. Irreleváns.
Izrael nem szent, ez is irreleváns.
Ahogy az is, hogyha agyonvernek valakit, az áldozat egyébként drogos, tolvaj, neadjisten gyilkos.
Ezeket az adott szituban -ami az agyonverés- előhozni pedig áldozathibáztatás.
Vagyis relativizálás.
Őszentsége Sobri Jóska
Azt tagitottam h Izrael is követett el civilek ellen cselekményeket ergo ok sem angyalok.
Nem azt relativizaltam amit a Hamász csinált.
Ha a kettő közötti különbséget felnőtt emberek nem értik akkor azzal nem tudok mit kezdeni.
csebi
Ebben a helyzetben - amikor a Hamász előre kitervelt módon, elképesztő brutalitással mészárol le ártatlanokat, közöttük fiatal lányokat, anyákat és csecsemőket - kegyeletsértő relativizálás az, amit művelsz. (Nem szeretnék durvább kifejezéseket használni.) Ha nem érted meg, hogy miért, azzal nem tudok mit kezdeni.
11 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 728
Nyilvánvalóan nem terrorista minden palesztin, viszont azt se állítsuk, hogy van a Hamas, ami - nem tudom - kb. 1 % és az összes többi a "belső ellenzék".

Mert ebben a helyzetben engem az is rettentően zavar, felháborít, frusztrál, hogy nyugati nagyvárosok sokaságában, meg kimennek a menekültek őrjöngve tüntetni, hogy milyen fasza, hogy halnak a zsidók. Azok akik eljöttek onnan egy jobb világ reményében, képtelenek normálisan viselkedni. Természetesen itt sem mindenkiről van szó.
zinedine5
a "normális" viselkedésnek nincs értelme mert minden relatív, nekik lehet ez normális

de az aki civilek halála miatt örömködik az akkor és ott egy fasz, és mind1 hogy palesztin, izraeli, ukrán, orosz, argentín, koszovói, szerb ...
az viszont sajnálatos hogy itt sokan úgy vannak vele hogy a palesztin civilek megérdemlik amit kapnak
hogy ez düh, rasszizmus vagy faszság miatt azt nemtom
Negritis, a vajda
Az a durva, hogy az elmúlt napokban egyszer sem olvastam senkitől itt olyat, hogy azt írták volna: a palesztin civilek megérdemlik, sőt… nem is értem miért írsz ilyet
11 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
nem relativiziltam, csak tagitottam, hogy Izrael sem szent a tortenetben.
csebi
Ez pont a relativizálás az adott helyzetben.
Mint az orosz-ukrán háborúban az, amiket ozibozi írt, hogy milyen attrocitások történtek oroszokkal. Történtek. Irreleváns.
Izrael nem szent, ez is irreleváns.
Ahogy az is, hogyha agyonvernek valakit, az áldozat egyébként drogos, tolvaj, neadjisten gyilkos.
Ezeket az adott szituban -ami az agyonverés- előhozni pedig áldozathibáztatás.
Vagyis relativizálás.
Őszentsége Sobri Jóska
Azt tagitottam h Izrael is követett el civilek ellen cselekményeket ergo ok sem angyalok.
Nem azt relativizaltam amit a Hamász csinált.
Ha a kettő közötti különbséget felnőtt emberek nem értik akkor azzal nem tudok mit kezdeni.
csebi
Egyébként érdekes kérdés, hogy az okok felderítése mennyiben nevezhető relativizálásnak, mert részben nevezhető annak, de közben mégis szükséges egy-egy eset megítélésekor.
Jughead
Az, de a végtelenbe nyúló valid okok felderítése az adott helyzetben mennyire releváns?
Mennyire segít bármiféle megoldást?

Minden szerb-bosnyák, magyar-román, zsidó-palesztin, orosz-ukrán, egykori gyarmattartó-gyarmatosított, elnyomó-elnyomott konfliktus tele van túlkapással, igazsággal, félreértelmezéssel, szubjektivitással, stb.
Nincsenek vegytiszta helyzetek többévszázados történelmi közös múltokban.

És ha egy 75 éves öregasszonyhoz bezúdul három suhanc, agyonveri, megerőszakolja és kirabolja, akkor mi a relevanciája a felderített oknak, miszerint a srácokat verte az apjuk, traumatizálta az iskolarendszer, az öregasszony fiatalon lopta a cérnát a szövetkezetből, vagy három hete megdobálta almával a kesőbbi elkövetőket.
És ha egy párhónapos csecsemőhöz zúdul be?

11 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 728
Nyilvánvalóan nem terrorista minden palesztin, viszont azt se állítsuk, hogy van a Hamas, ami - nem tudom - kb. 1 % és az összes többi a "belső ellenzék".

Mert ebben a helyzetben engem az is rettentően zavar, felháborít, frusztrál, hogy nyugati nagyvárosok sokaságában, meg kimennek a menekültek őrjöngve tüntetni, hogy milyen fasza, hogy halnak a zsidók. Azok akik eljöttek onnan egy jobb világ reményében, képtelenek normálisan viselkedni. Természetesen itt sem mindenkiről van szó.
zinedine5
Holnap is lesz valami itt Pesten..
11 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 166
Nyilvánvalóan nem terrorista minden palesztin, viszont azt se állítsuk, hogy van a Hamas, ami - nem tudom - kb. 1 % és az összes többi a "belső ellenzék".

Mert ebben a helyzetben engem az is rettentően zavar, felháborít, frusztrál, hogy nyugati nagyvárosok sokaságában, meg kimennek a menekültek őrjöngve tüntetni, hogy milyen fasza, hogy halnak a zsidók. Azok akik eljöttek onnan egy jobb világ reményében, képtelenek normálisan viselkedni. Természetesen itt sem mindenkiről van szó.
zinedine5
Ezek jogosak amiket írsz, de hogy várhatjuk el tőlük akik érintettek, hogy normálisan viselkedjenek ebben a kérdésben, mikor itt a fórumon elvileg tanult értelmes emberektől hangzik el, hogy azt látják megoldásnak ha kiírtják onnan teljesen az arabokat, ha eltakarodnak onnan egyiptomba és ehhez hasonlók.
Megnéztem volna ha fordított helyzetben a zsidókra írt volna ilyet valaki, hogy el kell onnan tüntetni az összeset akkor mit kapott volna, mikor már így is mindneki antiszemita aki nem akar egy teljes népet eltüntetni a föld színéről.
11 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 296 — Ajmo Vatreni
Nyilvánvalóan nem terrorista minden palesztin, viszont azt se állítsuk, hogy van a Hamas, ami - nem tudom - kb. 1 % és az összes többi a "belső ellenzék".

Mert ebben a helyzetben engem az is rettentően zavar, felháborít, frusztrál, hogy nyugati nagyvárosok sokaságában, meg kimennek a menekültek őrjöngve tüntetni, hogy milyen fasza, hogy halnak a zsidók. Azok akik eljöttek onnan egy jobb világ reményében, képtelenek normálisan viselkedni. Természetesen itt sem mindenkiről van szó.
zinedine5
a "normális" viselkedésnek nincs értelme mert minden relatív, nekik lehet ez normális

de az aki civilek halála miatt örömködik az akkor és ott egy fasz, és mind1 hogy palesztin, izraeli, ukrán, orosz, argentín, koszovói, szerb ...
az viszont sajnálatos hogy itt sokan úgy vannak vele hogy a palesztin civilek megérdemlik amit kapnak
hogy ez düh, rasszizmus vagy faszság miatt azt nemtom
Negritis, a vajda
Szerintem ezt aki így leírja, gondolja az nagyon elenyésző szám lehet.

Az már más kérdés, hogy amikor ezt a hamas elkezdte, akkor mire számított? És azok a palesztinok akik ennek ujjongtak, azok mit gondoltak, mi fog történni?

És szerintem itt többen azt írják le, és én is így gondolom, hogy ez az esemény, az ami most történik - tehát nem az ezeréves előtörténete - az sajnálatosan egyenes következménye annak a szombat reggeli eseményeknek.
Az, hogy meghal most többszáz ártatlan gyerek és lehet többezer civil, az nem történne meg, ha nincs a hamas szombati akciója. Tehát az ő akciójuk miatt halnak most meg a civilek.

És ezzel nem mentegetem Izrael, főleg Bibi politikáját, ami nekem sem teszik.
11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 910
nem relativiziltam, csak tagitottam, hogy Izrael sem szent a tortenetben.
csebi
Ez pont a relativizálás az adott helyzetben.
Mint az orosz-ukrán háborúban az, amiket ozibozi írt, hogy milyen attrocitások történtek oroszokkal. Történtek. Irreleváns.
Izrael nem szent, ez is irreleváns.
Ahogy az is, hogyha agyonvernek valakit, az áldozat egyébként drogos, tolvaj, neadjisten gyilkos.
Ezeket az adott szituban -ami az agyonverés- előhozni pedig áldozathibáztatás.
Vagyis relativizálás.
Őszentsége Sobri Jóska
Azt tagitottam h Izrael is követett el civilek ellen cselekményeket ergo ok sem angyalok.
Nem azt relativizaltam amit a Hamász csinált.
Ha a kettő közötti különbséget felnőtt emberek nem értik akkor azzal nem tudok mit kezdeni.
csebi
Egyébként érdekes kérdés, hogy az okok felderítése mennyiben nevezhető relativizálásnak, mert részben nevezhető annak, de közben mégis szükséges egy-egy eset megítélésekor.
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Nyilvánvalóan nem terrorista minden palesztin, viszont azt se állítsuk, hogy van a Hamas, ami - nem tudom - kb. 1 % és az összes többi a "belső ellenzék".

Mert ebben a helyzetben engem az is rettentően zavar, felháborít, frusztrál, hogy nyugati nagyvárosok sokaságában, meg kimennek a menekültek őrjöngve tüntetni, hogy milyen fasza, hogy halnak a zsidók. Azok akik eljöttek onnan egy jobb világ reményében, képtelenek normálisan viselkedni. Természetesen itt sem mindenkiről van szó.
zinedine5
a "normális" viselkedésnek nincs értelme mert minden relatív, nekik lehet ez normális

de az aki civilek halála miatt örömködik az akkor és ott egy fasz, és mind1 hogy palesztin, izraeli, ukrán, orosz, argentín, koszovói, szerb ...
az viszont sajnálatos hogy itt sokan úgy vannak vele hogy a palesztin civilek megérdemlik amit kapnak
hogy ez düh, rasszizmus vagy faszság miatt azt nemtom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 296 — Ajmo Vatreni
Nyilvánvalóan nem terrorista minden palesztin, viszont azt se állítsuk, hogy van a Hamas, ami - nem tudom - kb. 1 % és az összes többi a "belső ellenzék".

Mert ebben a helyzetben engem az is rettentően zavar, felháborít, frusztrál, hogy nyugati nagyvárosok sokaságában, meg kimennek a menekültek őrjöngve tüntetni, hogy milyen fasza, hogy halnak a zsidók. Azok akik eljöttek onnan egy jobb világ reményében, képtelenek normálisan viselkedni. Természetesen itt sem mindenkiről van szó.
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
nem relativiziltam, csak tagitottam, hogy Izrael sem szent a tortenetben.
csebi
Ez pont a relativizálás az adott helyzetben.
Mint az orosz-ukrán háborúban az, amiket ozibozi írt, hogy milyen attrocitások történtek oroszokkal. Történtek. Irreleváns.
Izrael nem szent, ez is irreleváns.
Ahogy az is, hogyha agyonvernek valakit, az áldozat egyébként drogos, tolvaj, neadjisten gyilkos.
Ezeket az adott szituban -ami az agyonverés- előhozni pedig áldozathibáztatás.
Vagyis relativizálás.
Őszentsége Sobri Jóska
Azt tagitottam h Izrael is követett el civilek ellen cselekményeket ergo ok sem angyalok.
Nem azt relativizaltam amit a Hamász csinált.
Ha a kettő közötti különbséget felnőtt emberek nem értik akkor azzal nem tudok mit kezdeni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Front jön (mmint időjárási), hogy mindenki ilyen feszült?
Nyugi srácok, minnyá hétvége, süssetek egy steaket meg pattinstatok egy sört.
NFL és/vagy NCAA foci is van mindennap, remek Concacaf gurulós meccseket is tudok ajánlani, szóval relax 😊
warr_b
én nem vagyok feszült, Cole Turner mezre gyúrok, lassan jöhetne az első TD..


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Front jön (mmint időjárási), hogy mindenki ilyen feszült?
Nyugi srácok, minnyá hétvége, süssetek egy steaket meg pattinstatok egy sört.
NFL és/vagy NCAA foci is van mindennap, remek Concacaf gurulós meccseket is tudok ajánlani, szóval relax 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Masreszt lesullyedtel mar reg amikor mentegetted a csecsemoket lefejezo hamas terroristakat 😊
undisputedly
Idézzél már olyat, amikor bárki is irt ilyet ide, vagy más topikba!
gabokocka
Olvass vissza 2-3 napot. Tobbek kommentjei (pl csebi) semmi masrol nem szoltak, mint a terrortamadas relativizalasarol, a palesztinok motivaciojanak legitimalasarol es a felelosseg attolasarol izraelre.
undisputedly
Senki nem irt ilyet. Eleg eros ferdites
11 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
nem relativiziltam, csak tagitottam, hogy Izrael sem szent a tortenetben.
csebi
Ez pont a relativizálás az adott helyzetben.
Mint az orosz-ukrán háborúban az, amiket ozibozi írt, hogy milyen attrocitások történtek oroszokkal. Történtek. Irreleváns.
Izrael nem szent, ez is irreleváns.
Ahogy az is, hogyha agyonvernek valakit, az áldozat egyébként drogos, tolvaj, neadjisten gyilkos.
Ezeket az adott szituban -ami az agyonverés- előhozni pedig áldozathibáztatás.
Vagyis relativizálás.

11 hónapja
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Masreszt lesullyedtel mar reg amikor mentegetted a csecsemoket lefejezo hamas terroristakat 😊
undisputedly
Idézzél már olyat, amikor bárki is irt ilyet ide, vagy más topikba!
gabokocka
Olvass vissza 2-3 napot. Tobbek kommentjei (pl csebi) semmi masrol nem szoltak, mint a terrortamadas relativizalasarol, a palesztinok motivaciojanak legitimalasarol es a felelosseg attolasarol izraelre.
undisputedly
konkretumokat baszki.

nem relativiziltam, csak tagitottam, hogy Izrael sem szent a tortenetben.
de hatha megerted:
ad1: annyit irtam, hogy nem tudjuk felfogni, hogy milyen duh jatszodik le a palesztinokban. vagy szted fel tudjuk fogni? lehet, hogy te igen, de en nem. megjegyzem, orulok is, hogy a lelkivilagomat nem veszi at ez a tipusu duh nap mint nap. ettol meg ez nem legitim eszkoz, es szamtalanszor leirtam, hogy nincs erre mentseg. de nyilvan valid az ervelesed, hogy legitimalom a palesztinok terrortamadasat, aki baszki meg Eichmannt sem vegezte volt ki, vagy olte volna meg. mivel az eroszak minden formajat elutasitom. tapstapstaps

ad2: felelos azert Izrael, hogy megol a Hamasz 1000+ civilt? nem. de felelos a kialakult helyzetert Gazaban? igen, a hosszu evtizedek alatt eleg sok mindent tett eert.

ugy latszik rohadtul nehez megertened, hogy csak arra akartam ravilagitani, hogy azert Izrael sem egy angyal, es az elmult evekben is szamtalan esetben ejtettek civil aldozatokat, amikrol jo paran itt elfeledkeztek.

amugy csak mondom, hogy kedvenced Donald kacsa meg eppen most kocsogozte le az izraeli vezetot, es magasztalta a Hamasz vezetot. nyilvan Donald is a baloldal resze lett, gondolom en.
csebi
Nem relativizalod, csak "tagitod". Aha. A bestialis gyilkossagok legkegyetlenebbiket hajtottak vegre par honapos csecsemokon. Levagtak a fejuket. Tobb ezer not es gyereket oltek es eroszakoltak meg olyan modon, hogy a testukon levo serulesek meg a boncmestereket es nyomozokat is megdobbentette. De te nem relativizalsz, csak "tagitod" a latasmodot azzal, hogy a fenti kommentedben is relativizalod ("tudod milyen duh jatszodik le a palesztinokban") es tolod at a felelosseget Izraelre.
Kit erdekel milyen duh jatszodik le barkiben. Ez egy barbarisztikus terrorcselekmeny, ezen nem lehet mit "arnyalni".
11 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 812 — Patriot
Terroristákkal nincs tárgyalás.
Ez eléggé általános alapelv az egész világon, mert csak táptalaja lenne mindenféle újabb terrorizmusnak, ha az államok leállnának tárgyalgatni terroristákkal.
Furcsa nekem, hogy bárki is képes azt vízionálni, hogy lehetne vagy lenne miről tárgyalni a terroristákkal. Nem lehet, mert nem sosem elfogadható céljaik vannak, és azok megvalósítását akarják finomhangolni egy kis terrorizmussal, hanem csak ürügyeik vannak a terrorra. A terror maga a cél.

Őszentsége Sobri Jóska


Még Nobel békedíjat is kapnak, ha az érdek úgy kívánja.
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Masreszt lesullyedtel mar reg amikor mentegetted a csecsemoket lefejezo hamas terroristakat 😊
undisputedly
Idézzél már olyat, amikor bárki is irt ilyet ide, vagy más topikba!
gabokocka
Olvass vissza 2-3 napot. Tobbek kommentjei (pl csebi) semmi masrol nem szoltak, mint a terrortamadas relativizalasarol, a palesztinok motivaciojanak legitimalasarol es a felelosseg attolasarol izraelre.
undisputedly
konkretumokat baszki.

nem relativiziltam, csak tagitottam, hogy Izrael sem szent a tortenetben.
de hatha megerted:
ad1: annyit irtam, hogy nem tudjuk felfogni, hogy milyen duh jatszodik le a palesztinokban. vagy szted fel tudjuk fogni? lehet, hogy te igen, de en nem. megjegyzem, orulok is, hogy a lelkivilagomat nem veszi at ez a tipusu duh nap mint nap. ettol meg ez nem legitim eszkoz, es szamtalanszor leirtam, hogy nincs erre mentseg. de nyilvan valid az ervelesed, hogy legitimalom a palesztinok terrortamadasat, aki baszki meg Eichmannt sem vegezte volt ki, vagy olte volna meg. mivel az eroszak minden formajat elutasitom. tapstapstaps

ad2: felelos azert Izrael, hogy megol a Hamasz 1000+ civilt? nem. de felelos a kialakult helyzetert Gazaban? igen, a hosszu evtizedek alatt eleg sok mindent tett eert.

ugy latszik rohadtul nehez megertened, hogy csak arra akartam ravilagitani, hogy azert Izrael sem egy angyal, es az elmult evekben is szamtalan esetben ejtettek civil aldozatokat, amikrol jo paran itt elfeledkeztek.

amugy csak mondom, hogy kedvenced Donald kacsa meg eppen most kocsogozte le az izraeli vezetot, es magasztalta a Hamasz vezetot. nyilvan Donald is a baloldal resze lett, gondolom en.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Masreszt lesullyedtel mar reg amikor mentegetted a csecsemoket lefejezo hamas terroristakat 😊
undisputedly
Idézzél már olyat, amikor bárki is irt ilyet ide, vagy más topikba!
gabokocka
Olvass vissza 2-3 napot. Tobbek kommentjei (pl csebi) semmi masrol nem szoltak, mint a terrortamadas relativizalasarol, a palesztinok motivaciojanak legitimalasarol es a felelosseg attolasarol izraelre.
undisputedly
Ilyet amit Te irtal nem irt senki.
A hamas terroristait mindenki eliteli.
Szerinted minden palesztin terrorista.
Szerintunk nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
korabban meg azt irtad tobbszor is, hogy az osszes hivatkozas onnan volt, most meg mar csak 90? meg par nap es a valosagot is le mered majd irni vagy tovabbra is hamis allitasokat teszel?
csebi
aki 3 likes fox news twitter híradások alapján alkot véleményt azzal nincs mit foglalkozni
pont annyira hihetőek ezek a kifakadásai mint mikor a bolti lopásokra hivatkozott hogy elharapózott amit maguk a bolt vezetők nem győznek cáfolni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Masreszt lesullyedtel mar reg amikor mentegetted a csecsemoket lefejezo hamas terroristakat 😊
undisputedly
Idézzél már olyat, amikor bárki is irt ilyet ide, vagy más topikba!
gabokocka
Olvass vissza 2-3 napot. Tobbek kommentjei (pl csebi) semmi masrol nem szoltak, mint a terrortamadas relativizalasarol, a palesztinok motivaciojanak legitimalasarol es a felelosseg attolasarol izraelre.
11 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Masreszt lesullyedtel mar reg amikor mentegetted a csecsemoket lefejezo hamas terroristakat 😊
undisputedly
Idézzél már olyat, amikor bárki is irt ilyet ide, vagy más topikba!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Igen, a gonosz zsidók a tenyerüket dörzsölve várják, hogy végre háborús bűnösködhessenek 😀
(Ennél azért többre is képes lehetnél.)
ender1112
leszarom hogy ki a zsidó, ki muszlim vagy micsoda
nem innen jön bennem a düh

 www.timesofisrael.com/11-un-staff-30-pupils-at-un-schools-killed-in-gaza-says-spokesperson/
hanem ilyen esetek miatt

és nem fogom mindenhova odatenni a szarkazmust, de amikor az egyik oldalon számonkérjük hogy miért ilyen a vezetése, akkor a másik oldalon miért is nem?
Negritis, a vajda
dehat Izraelellenes NGO alkalmazottjai voltak. innen sztem jo paran orulnek is a halaluknak.
csebi
Emmán békasegg alatti kategória.
ender1112
igen, sajnos lesullyedtem a topik szinvonalara. de nyugi, tobbeknek tobb tapasztalata van itt, mint nekem, en megallok it.
csebi
Egyreszt en az izraelellenes ngo-t az amnesty internationalos (ngo) kamu dokumentumodra irtam, amiben a linkek 90%-a egy izraelben bejegyzett, izrael ellene izraeliek altal vezetett ngo-tol volt, meg is neveztem.

Masreszt lesullyedtel mar reg amikor mentegetted a csecsemoket lefejezo hamas terroristakat 😊
undisputedly
mentegette a faszom.
korabban meg azt irtad tobbszor is, hogy az osszes hivatkozas onnan volt, most meg mar csak 90? meg par nap es a valosagot is le mered majd irni vagy tovabbra is hamis allitasokat teszel?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 166
 telex.hu/kulfold/2023/10/12/amig-tuszok-vannak-nincs-viz-nincs-aram-nincs-uzemanyag

Amíg túszok vannak, nincs víz, nincs áram, nincs üzemanyag.
Zsellér de Vrij
erre a válasz nyílván nem az lesz hogy volt túsz, nincs túsz
de küldjék a fekete autókat értük
Negritis, a vajda
De akkor utána se lesznek közművek
slowmotion
Csak akkor ne lepődjünk meg ha a 2 millióból egyszer csak 800k lesz a radikális akinek semmi más célja nem lesz, csak hogy legalább pár zsidót magával vigyen mielőtt megy a szüzekhez.
Ha kilátástalan helyzetben tartasz embereket, akkor előbb utóbb közöttük sokkal könnyebben elharapózik a szélsőséges nézet.
Tarsi
Zseni vagy, mlm kalapom.

Adjanak nekik mèg több pénzt, kaját, lássák el továbbra is mindennel, az amúgy önmagában életképtelen Gázát, HÁTHA akkor nem akarják majd kiirtani a zsidókat. Hiszen ez működött mind ott, mind Európában, ahol az egyetemi kampuszokon vidáman tüntetnek a jólétben élő palesztinok egy második holokausztért.

Brüsszelben a helyed.

A báránybőrbe bújt farkast érdemes lenne újraolvasni.
Amadeus von Dollárbaloldal
Igazad van a másik alternatíva, hogy tartsuk őket a szar életszinvonalon, 5 évente vonuljunk be, romboljunk le még pár épségben lévő részt, öljönk le egy csomó civilt miközben a terroristák többsége köszöni szépen jól elbújkál valahol. Aztán vonuljunk ki,mint aki jól végezte dolgát, mert hogy mi békét akarunk az eddig is milyen jól bevált és működött, folytassuk ezt.
Zseni vagy.
A személyeskedés az kurvára megy neked, meg a magas lóról beszélés elvégre itt csak neked lehet igazad mert csak. Bárki másnak más a véleménye az egy antiszemita fasz és rohadjon meg. Különben is te majd megmondod mi az igazság.
Tarsi
De benne volt az is, most simán figyelmen kívül hagytál. A Nyugaton élő arabok egy számottevő hányada éppúgy gyűlöli a zsidókat, mint a gázaiak, holott ők nemcsak náluk, de az egyszeri nem migrált arabnál is jobban élnek. Azaz a pénz egyértelműen nem elég.
ender1112
Sajnos olyan világot élünk, hogy mindenki gyűlöl mindenkit. Ehhez nem kell arabnak és zsidónak lenned, egy adott országon belül gyölöli egymást a jobb és a bal oldali, egymás torkának esnek azon hogy android vagy iphone...

Én sehol nem állítottam olyat, hogy az ha gázában nem csak napjában 8 órát lenne áram és víz akkor egyik pillanatról a másikra ott mindneki imádná Izraelt. Mert egyértelműen nem, túl régi már ez a szembenállás.
De az, hogy lekapcsoljuk az áramot és a vizet, bevonolunk és porig rombolunk épületeket, nem fogja közelebb vinni a szembenálló felek álláspontjait egymáshoz az egészen biztos. Én csak azt állítottam, hogy ez csak további táptalaj lesz a már amúgy is elharapózó szélsőségeseknek, hogy újjabb és újjab dühös fiatalt radikalizáljanak. Mert mint a mellékelt ábra mutatja ez csak az erőszak elszabadulásához vezetett eddig is.
11 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 886
Újfent szeretném ajánlani az alábbi könyvet olvasásra:

Két verzióban kicsit másabb interjúalanyok szerepelnek, de érdemes ránézni, mert vannak benne interjúk a közel-keleti régió akkori vezető szereplőivel, akik még a mi életünkben is jelentős egyének voltak.
Csakhogy belelássunk a gondolkodásukba egy picit.

 www.amazon.com/Interviews-History-Conversations-Oriana-Fallaci/dp/0847835146
 www.amazon.com/Interview-History-Oriana-Fallaci/dp/0871405903/