USA és a világ

30 feliratkozó

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Hű, ez így tényleg durva, hangosan felröhögtem a tapasztalatos részen, meg azon is, hogyha zűrzavar van, akkor hipp-hopp belesodródhatsz egy háborúba...véletlenül hadat üzenünk vagy elszólja magát és azt mondja, hogy Putyint támogatjuk vagy mi?

"A miniszterelnök arról beszélt, hogy Magyarországnak érdeke, hogy kimaradjon a szomszédos konfliktusból. Orbán említette, hogy ez a harmadik háború a szomszédban, mióta ő a miniszterelnök, Magyarország nem áll tapasztalatok nélkül.

Arra a kérdésre, hogy hogyan tudna az ország belesodródni a háborúba, Orbán azt mondta, hogy háborús helyzetben zűrzavar alakul ki, de most stratégiai nyugalomra van szükség, óvakodni kell minden átgondolatlan, de népszerűnek hangzó döntéstől.

A miniszterelnök szerint a baloldal javaslataiban nincsen meg ez a stratégiai nyugalom"

több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 588 — Patriot
Törökök lezárták a Boszporuszt az oroszok elöl.
Bástya D4, Sakk
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
"Nem tudunk hadiszközt adni, mert nincs semmink!"
😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

De mi jól megvédjük magunkat 😀

Édes jó istenem.
Amadeus
békemeneteseknek fel sem tűnik az ilyesmi
briareos
gyakorlatilag beismerte - a köztudomásút -, hogy kalap szar jelenleg a MH meg úgy en bloc a magyar honvédelem a harmadik VH küszöbén. És nem veri senki az asztalt. Ez a kurva kemény.
Amadeus
Hát ezert megy a Zrínyi 2026
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 831
Ne szórakozzatok, kit érdekel, hogy mit mondott ov, hát nem figyeltétek miket beszélt tegnap az ország egyik miniszterelnökjelöltje???

Hát nem érzitek a 10%-nyi hülyeség elhatalmasodásának súlyát ti libsibérencek?
r.baggio
Nyugalom, baggio, nyugalom, a vérnyomásod 😊

Dokor Miniszterelnök úr kiváló interjút adott, mostmár biztos, hogy csak ő és a Fidesz (vagy csak ő) jelentheti a megoldást erre a válságra és Magyarország problémáira. Nagy szerencse, hogy itt van nekünk és nem a brüsszeli bürokratàk és a multinacionális karvalytőke által bábként rángatott ellenzék vezeti az országot. (Az elmúlt 12 év egyik leggyengébb interjúja volt OV-től egyébként, nem is értem, mi szükség volt rà, a bázisnak nem kellett volna, meggyőzni meg nem győzött meg senkit)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Azt nem tudom mennyire jönne meg a harci kedvem, ha meglátnám Német Szilárdot, Kövér Lacit, meg Orbát egy AK-val pózolni hogy védjük a hazát. Ennek kicsi az esélye, amikor a határt átlépnék az oroszok a 133 bátor ember már Ausztriában lenne.
Nomac
Mondjuk egy olyan kommandót össze lehetne rakni Szilárd vezetésével, akik legalább az ellátmányt felzabalnak az oroszok elől menekülés közben. 😊
somoskovig
plusz a nagy birkózóbajnok a kitalált címeivel és győzelmeivel összecsaphatna a valóban judozni tudo putinnal
briareos
Elképzeltem szilárdot mint harci disznót, kimeredt szemekkel ront rá az oroszokra és rágja ki alóluk a tankokat.
Solymi
Ami a görögöknek a trójai faló, az nekünk a csepeli zabáló…

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Azt nem tudom mennyire jönne meg a harci kedvem, ha meglátnám Német Szilárdot, Kövér Lacit, meg Orbát egy AK-val pózolni hogy védjük a hazát. Ennek kicsi az esélye, amikor a határt átlépnék az oroszok a 133 bátor ember már Ausztriában lenne.
Nomac
Mondjuk egy olyan kommandót össze lehetne rakni Szilárd vezetésével, akik legalább az ellátmányt felzabalnak az oroszok elől menekülés közben. 😊
somoskovig

Löfli
Gecc, ez vigyorog? 😀

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt nem tudom mennyire jönne meg a harci kedvem, ha meglátnám Német Szilárdot, Kövér Lacit, meg Orbát egy AK-val pózolni hogy védjük a hazát. Ennek kicsi az esélye, amikor a határt átlépnék az oroszok a 133 bátor ember már Ausztriában lenne.
Nomac
Mondjuk egy olyan kommandót össze lehetne rakni Szilárd vezetésével, akik legalább az ellátmányt felzabalnak az oroszok elől menekülés közben. 😊
somoskovig

Löfli
Megnyugodtam.
Egy rakás ember elfér ráadásul mögötte.

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
Azt nem tudom mennyire jönne meg a harci kedvem, ha meglátnám Német Szilárdot, Kövér Lacit, meg Orbát egy AK-val pózolni hogy védjük a hazát. Ennek kicsi az esélye, amikor a határt átlépnék az oroszok a 133 bátor ember már Ausztriában lenne.
Nomac
Mondjuk egy olyan kommandót össze lehetne rakni Szilárd vezetésével, akik legalább az ellátmányt felzabalnak az oroszok elől menekülés közben. 😊
somoskovig

Löfli
már majdnem jó pisztolykéz könyöke sokkal lejjebb, torkolatot áll alá és mehet

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Hogy ez mekkora egy fasz...
Szépen keveri a tényeket elképzelt szcenáriókkal és persze bújtatott Nyugat ellenességgel...

 index.hu/velemeny/2022/02/27/kgst-orszagkent-szerepelunk-a-medve-halallistajan/?fbclid=IwAR2jiwkpvC-VSq8rX2TZdcp8mxTM6iWnyFXcIKPEXFyjSTpzdVtioImWpw4
Solymi
Szerintem ebben nincs semmi bújtatott Nyugat ellenesség, ez a valóság. A Nyugatnak is köze van a kialakult helyzethez, de ez nem menti fel az oroszokat.
Nomac
Az a baj a cikkel, hogy elmondja a trivialitásokat amit mindenki tud, majd kábé lehülyéz mindenkit, miközben arra kísérletet se tesz, hogy megmondja, hogy mégis mit kellett volna tenni. Van egy ország és a vezetője, amelyikre az se jó, ha nyomást helyezel, mert rögtön a puskához nyúl, és kurva nagy a csúzlija. De az se jó, ha nem, mert ha hagyod, akkor nem állnak meg a Dnyeprnél, elmennek ők a Dunáig is. Sőt, ha azt is hagyod, akkor az Elbáig. Bmeg néhány napja Putyin a kamerák előtt állva mondta el, hogy neki az lenne az elfogadható, ha a NATO visszaállna az 1997-es állapotra. És közben ott állt tőle néhány méterre egy Orbán nevű magyar minisztelnök ugyanazon a pulpituson. Azé a Magyarországé, amelyik 1999-ben csatlakozott a NATO-hoz. Szívesen megkérdezném ezt a Kardost, hogy ha netán Putyin ezt is elkezdi komolyan gondolni - mármint, hogy mi is nácik vagyunk ha a NATO-ban akarunk maradni -, akkor hallgasson-e a nyugat Kissingerre, vagy minket azért védjen meg?
peterk2005
Jó reggelt 😊
Ne akard megérteni, nekem lefőtt rajta az agyam.
Szerencsére nem vagyok okos, így a szelepek működtek, a központi ámítógép meg jelezte, hogy ehhez nincs meg a kapacitás, úgyhogy syntax errort dobott és átirányított másra.

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
Orbán interjúval párhuzamosan:

"Fegyverek küld az EU Ukrajnába – jelentette be Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság elnöke"
Amadeus
azok nem a mi fegyvereink, hanem Brüsszelé
gamerkr
Brüsszel város fegyverei.
Amadeus
tehát igazából iszlám terroristák fegyverei hiszen brüsszel 1 nagy no go zone

több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Azt nem tudom mennyire jönne meg a harci kedvem, ha meglátnám Német Szilárdot, Kövér Lacit, meg Orbát egy AK-val pózolni hogy védjük a hazát. Ennek kicsi az esélye, amikor a határt átlépnék az oroszok a 133 bátor ember már Ausztriában lenne.
Nomac
Mondjuk egy olyan kommandót össze lehetne rakni Szilárd vezetésével, akik legalább az ellátmányt felzabalnak az oroszok elől menekülés közben. 😊
somoskovig


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ne szórakozzatok, kit érdekel, hogy mit mondott ov, hát nem figyeltétek miket beszélt tegnap az ország egyik miniszterelnökjelöltje???

Hát nem érzitek a 10%-nyi hülyeség elhatalmasodásának súlyát ti libsibérencek?
r.baggio
Nekem egy kicsit be van állva a jobb térdem, lehet akkor az.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Orbán interjúval párhuzamosan:

"Fegyverek küld az EU Ukrajnába – jelentette be Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság elnöke"
Amadeus
azok nem a mi fegyvereink, hanem Brüsszelé
gamerkr
Brüsszel város fegyverei.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Ne szórakozzatok, kit érdekel, hogy mit mondott ov, hát nem figyeltétek miket beszélt tegnap az ország egyik miniszterelnökjelöltje???

Hát nem érzitek a 10%-nyi hülyeség elhatalmasodásának súlyát ti libsibérencek?
r.baggio
Dehogynem, de úgy vagyok vele, hogy MZP-t még talán meg tudja fogni a többi párt meg a körülötte lévő ember, ha nagyon elgurulna a gyógyszere.
Meghát kampányidőszak van, ilyenkor mindig hülyeségeket beszélnek.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy ez mekkora egy fasz...
Szépen keveri a tényeket elképzelt szcenáriókkal és persze bújtatott Nyugat ellenességgel...

 index.hu/velemeny/2022/02/27/kgst-orszagkent-szerepelunk-a-medve-halallistajan/?fbclid=IwAR2jiwkpvC-VSq8rX2TZdcp8mxTM6iWnyFXcIKPEXFyjSTpzdVtioImWpw4
Solymi
Szerintem ebben nincs semmi bújtatott Nyugat ellenesség, ez a valóság. A Nyugatnak is köze van a kialakult helyzethez, de ez nem menti fel az oroszokat.
Nomac
Az a baj a cikkel, hogy elmondja a trivialitásokat amit mindenki tud, majd kábé lehülyéz mindenkit, miközben arra kísérletet se tesz, hogy megmondja, hogy mégis mit kellett volna tenni. Van egy ország és a vezetője, amelyikre az se jó, ha nyomást helyezel, mert rögtön a puskához nyúl, és kurva nagy a csúzlija. De az se jó, ha nem, mert ha hagyod, akkor nem állnak meg a Dnyeprnél, elmennek ők a Dunáig is. Sőt, ha azt is hagyod, akkor az Elbáig. Bmeg néhány napja Putyin a kamerák előtt állva mondta el, hogy neki az lenne az elfogadható, ha a NATO visszaállna az 1997-es állapotra. És közben ott állt tőle néhány méterre egy Orbán nevű magyar minisztelnök ugyanazon a pulpituson. Azé a Magyarországé, amelyik 1999-ben csatlakozott a NATO-hoz. Szívesen megkérdezném ezt a Kardost, hogy ha netán Putyin ezt is elkezdi komolyan gondolni - mármint, hogy mi is nácik vagyunk ha a NATO-ban akarunk maradni -, akkor hallgasson-e a nyugat Kissingerre, vagy minket azért védjen meg?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Nem így mondta.

Orbán szerint az ország most nem tud mások számára katonákat nélkülözni. (Telex)
"Magyarország, ha akarna, akkor sem tudna mások rendelkezésére bocsátani semmilyen haditechnikai eszközt." (444)
"ráadásul nincs is olyan fegyver, amit nélkülözni tudna a magyar hadsereg" (Origo)
Teabee
Azért ez top komment OVtol:

“Azt sem kell sürgetni, hogy Magyarország fegyvereket küldjön ebbe a térségbe, hiszen szomszédos országban vagyunk, és azokkal a fegyverekkel esetleg magyar emberekre is lőnek majd, hiszen Kárpátalján magyarok is élnek, onnan is vonultattak be katonákat.”
csebi
de ő a ruszkiknak akar fegyvert adni?
briareos
Lehet most látjuk azt, hogy tudathasadása van, mert ugye benne van a fejében a putyini direktíva, meg most belenyomták az európait és nem tudja eldönteni, hogy most ki ellen harcol.
Óceánia vagy Eurázsia?

Amúgy én attól félek, hogy Putyin itt tovább eszkalálja a dolgokat, akkor a hívők szemében úgyis brüsszel, soros meg amerika lesz a hibá, mert húzogatták az oroszlán bajszát, mert nem hagyták békén az orosz medvét és különben is, mit érdekel minket az ukránok, akik kárpátaljai magyarokat vernek, pfejj...és különben is neonácik.
Solymi
meg drogosok is ne felejtsd el
Cowboykarcsi90
Ja, tényleg, bocsánat.
Nehéz ügy...ilyeneknek épeszű ember nem ad fegyvert a kezébe.
Nézd meg most is mit csinálnak, ahelyett, hogy békében felszabadulnának.
Hisz Putyin atyuska jót akar nekik, ő már csak tudja, Vitya nagy haverja.
Meg nem ilyen szivárványos lmbtq-s puhapöcs, hanem rendes, egyenes férfi.

több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Orbán interjúval párhuzamosan:

"Fegyverek küld az EU Ukrajnába – jelentette be Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság elnöke"
Amadeus
azok nem a mi fegyvereink, hanem Brüsszelé

több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 716
Hamár jártam az Origon:

Az orosz légi támadás miatt kigyulladt egy ukrán AN-225 "MRIYA" típusú repülőgép Kijev közelében, a hostomeli repülőtérnél.
Teabee
volt már sokszor ma, annyi a gépnek.
és nem egy, hanem A. 1 darab volt belőle
briareos
Azért írtam, Náluk ez egy gép.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Ne szórakozzatok, kit érdekel, hogy mit mondott ov, hát nem figyeltétek miket beszélt tegnap az ország egyik miniszterelnökjelöltje???

Hát nem érzitek a 10%-nyi hülyeség elhatalmasodásának súlyát ti libsibérencek?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Hamár jártam az Origon:

Az orosz légi támadás miatt kigyulladt egy ukrán AN-225 "MRIYA" típusú repülőgép Kijev közelében, a hostomeli repülőtérnél.
Teabee
volt már sokszor ma, annyi a gépnek.
és nem egy, hanem A. 1 darab volt belőle
briareos
Arra már nem is akartam reagálni...

több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nem így mondta.

Orbán szerint az ország most nem tud mások számára katonákat nélkülözni. (Telex)
"Magyarország, ha akarna, akkor sem tudna mások rendelkezésére bocsátani semmilyen haditechnikai eszközt." (444)
"ráadásul nincs is olyan fegyver, amit nélkülözni tudna a magyar hadsereg" (Origo)
Teabee
Azért ez top komment OVtol:

“Azt sem kell sürgetni, hogy Magyarország fegyvereket küldjön ebbe a térségbe, hiszen szomszédos országban vagyunk, és azokkal a fegyverekkel esetleg magyar emberekre is lőnek majd, hiszen Kárpátalján magyarok is élnek, onnan is vonultattak be katonákat.”
csebi
de ő a ruszkiknak akar fegyvert adni?
briareos
Lehet most látjuk azt, hogy tudathasadása van, mert ugye benne van a fejében a putyini direktíva, meg most belenyomták az európait és nem tudja eldönteni, hogy most ki ellen harcol.
Óceánia vagy Eurázsia?

Amúgy én attól félek, hogy Putyin itt tovább eszkalálja a dolgokat, akkor a hívők szemében úgyis brüsszel, soros meg amerika lesz a hibá, mert húzogatták az oroszlán bajszát, mert nem hagyták békén az orosz medvét és különben is, mit érdekel minket az ukránok, akik kárpátaljai magyarokat vernek, pfejj...és különben is neonácik.
Solymi
meg drogosok is ne felejtsd el

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Hamár jártam az Origon:

Az orosz légi támadás miatt kigyulladt egy ukrán AN-225 "MRIYA" típusú repülőgép Kijev közelében, a hostomeli repülőtérnél.
Teabee
Köszönjük, hogy feláldozod értünk szellemi épségedet.

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
Hamár jártam az Origon:

Az orosz légi támadás miatt kigyulladt egy ukrán AN-225 "MRIYA" típusú repülőgép Kijev közelében, a hostomeli repülőtérnél.
Teabee
volt már sokszor ma, annyi a gépnek.
és nem egy, hanem A. 1 darab volt belőle

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Azért ez top komment OVtol:

“Azt sem kell sürgetni, hogy Magyarország fegyvereket küldjön ebbe a térségbe, hiszen szomszédos országban vagyunk, és azokkal a fegyverekkel esetleg magyar emberekre is lőnek majd, hiszen Kárpátalján magyarok is élnek, onnan is vonultattak be katonákat.”
csebi
De most nem az ukránoknak adnánk fegyvert? Vagy az ukránok leszarnák az oroszokat és lőnének a magyarokra? Nem értem.
Mikey
ne is akard érteni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Hamár jártam az Origon:

Az orosz légi támadás miatt kigyulladt egy ukrán AN-225 "MRIYA" típusú repülőgép Kijev közelében, a hostomeli repülőtérnél.
Teabee
Az egyből egy kigyulladt. Végül is, nem írtak hülyeséget.